ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 AVİATOR OYNA | Aviator Oyunu Taktikleri - Link Yorumlarda


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese Merhaba kanalıma hoş geldiniz. Ben aviator cuna Nasılsınız iyi misiniz. Umarım iyisinizdir Umarım çok tatlı. güzel bir gün geçirmişsiniz deir Bugün. sizlerle Uzun bir aradan sonra avi. oynayacağız tam 00l gibi güzel bir. kasamız var umarım Şans her zamanki gibi. bugün de bizim yüzümüze Güler gülür. Aynen. evet yüksek miktarlarla başlayacağım her. zamanki taktiği uygulayacağım kısa ikiye. ulaşmadan ikisini de çekmeyi umut. ediyorum öyle yaparak bir katlamak. istiyorum. Bakalım Şans her zamanki gibi Umarım. Yine bize Güler birini çektim çok güzel. diğerine biraz daha Gideyim Derken. kahrin ikinciyi maalesef yine maviye. kurban ettik şaka gibi. ama evet moralimizi bozmak yok derim. nefes alıyoruz pozitif düşün dle. istediğimiz miktara ulaşacağız nokta. evet Hadi hadi iyi gidiyor gibi birini. çektim diğerini biraz bekleyeceğim ikiye.

Yaklaşırken çekeceğim Hadi Of be Yine mi. Yine mi bu nasıl bir. şey Bir şanssızlık var üstümde ama bunu. kıracağız yapacağız nokta Evet. videoyu Beğendiyseniz abone olup beğenip. yorum yapmayı lütfen unutmayın canlı. yayınlardan haberdar olmak için abone. olup zil butonuna basabilirsiniz. evet hadi İyi gidiyor iyi gidiyor. yakaladık gibi çektim çok güzel diğerini. salıyorum çok güzel. oldu. çektim yaptık çok güzel çok. güzel korkmuştum ama ikinciyi de çektik. süper oldu Çok süper. oldu aşağıda da oynadığım sitelerin. linkini bırakıyorum gönül rahatlığıyla. girip o sitelerden oynayabilirsiniz. yorumlara. sabitledim pembeyi kaçırdık görüyor. musunuz. ya çok kötü. oldu. Ah. be pembeyi kaçırdık görüyor musunuz. Neyse yapılacak bir şey yok Bir sonraki. pembeye Umarım denk gelebiliriz bu beni. biraz üzdü ama moralimi bozmayacağım.

Moralimi bozmam lazım yani o yüzden. derin bir nefes alarak bir daha. devam pembeden Sonra Mor Mavi gelme. ihtimali var Her zamanki gibi o yüzden. birini garantileyecek. çok iyi gidiyor Hadi çektim. birini Yes bunu da çektim çok güzel oldu. 3700 yaptık çok güzel çok güzel. yapıyoruz bunu yapıyoruz bu. aviyi şimdi pembeden sonra mavi gelme. ihtimali yüksek ama büyük miktarlarda. oynayıp erken çektiğim için yine girmeye. çalışacağım ya Kaybetmek de istemiyorum. açıkçası Umarım tongaya düşmeyiz avi. tarafından Hadi. bakalım. çektim birini çok güzel çok güzel. diğerini salıyorum onu da yakın bir. zamanda çekeceğim hadi. hadi çok güzel gidiyor çektim Yes be Yes. be 4900 yaptık budur budur şeytanın. bacağını kırdık nokta yaptık Yani yaptık. sonunda. ve videoyu Beğendiyseniz tekrar ediyorum. bana destek olmak için abone olup.

Beğenip yorum yaparsanız çok mutlu. olurum. yine pembe kaçırdık galiba ya Böyle bir. şey olabilir mi cidden. yani şaka gibi yani cidden şaka gibi. yine pembe kaçırdık Neyse yine giriş. yapıyorum. umarım Yani bu pembeler art arda gelmesi. bir avantaj aslında ama inşallah kötü. tur zamanına denk düşmeyiz yani umudum. bu alabildiğim kadar alıp hızlıca çıkmak. istiyorum açıkçası şu an çünkü tehlikeye. atacağız büyük bir ihtimal çünkü kötü ne. kadar iyi gelirse kötü şeyi de var tur. kısmı da var umarım ona denk düşmeyiz. çektim Yes 6400 yaptık çok iyi iyi ki de. çekmişim Çünkü her an mavi gelebilir. mavi turları başlayabilir Umarım. başlamaz tekrar söylüyorum aşağıda. güvendiğim sitelerin linkini bırakıyorum. gönül rahatlığıyla girip o sitelerden. oynayabilirsiniz hiçbir şey yok uzun. süredir o sitelerden. oynuyorum Siz de oynayabilirsiniz yine.

Mavi kaçırdı ay mavi diyorum yine pembe. kaçırdık diye bir korktum Neyse ki 8xe. neyse. ki çok kötü Kaçırdık ya görüyor musunuz. Neyse. Evet devam. bırakmıyoruz Ah be Tam çekecektim tam. çekecektim ya. Of çok kötü oldu ya çok çok kötü oldu. İnanamıyorum ya Of bu moralim benim. aşırı aşırı bozdu şu an görüyor. musunuz Bir an önce yakalamak lazım. derken Bu ne abi Abiciğim bu ne. ya yine kaçırdık şaka gibi mavi serisi. başladı Şu an dediğim gibi maalesef ama. bir girip yakalamamız lazım mor geldiği. an yakalayıp alabildiğimiz kadar alıp. çıkmamız lazım Yoksa yani çok pis yere. çıldık şu. an hadi hadi çok iyi gidiyor çektim. birini çok. güzel İyi gidiyor gibi Onu da. çekeceğim 2 oldu Çok güzel çok güzel. Hadi pembe gelir mi ki acaba ya riske de. atmak istemiyorum şu an 3.000 T de oldu. biraz daha bir ilerlesin uygun bir anda.

çekeceğim çok riske atmak istemiyorum. açıkçası pembe gelecek gibi Hadi pembe. Hadi pembe hadi Hadi hadi. lütfen Yes be Yes budur budur budur yes. yes pembeyi de yakaladığım göre Bugünlük. bu kadar diyelim bir sonraki videolarda. görüşmek üzere Kendinize çok iyi bakın. görüşmek üzere tekrar. bay

All Devices iOS Android Chromecast