ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 AVİATOR OYNA | Aviator Kasa Taktik #aviatoroynatansiteler


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese Merhaba kanalıma hoş geldiniz. Ben aviator Luna Nasılsınız iyi misiniz. Umarım iyisinizdir Umarım bugün tatlış. güzel bir gün geçirmişsiniz Bugün. sizlerle tam 2.000'lik güzel bir kasayı. katlamaya. çalışacağız Umarım şans bizden yana. gider ve batırmadan istediğimiz miktara. kolaylıkla ulaşabiliriz Hadi. bakalım şimdi gördüğünüz gibi mor gelmiş. mavi gelmiş mor gelmiş mavi gelmiş. Bayağıdır pembe gelmemiş her tur girmeye. çalışacağım umarım Yani pembeyi. Yakalayabilirsen kurtarırız bu videoyu. ve bu kasayı Hadi. bakalım çok iyi gidiyor birini risk. atmadan çektim diğerinin iki ve üstünde. çekeceğim biraz böyle gitmesini. bekliyorum. Çok iyi Çok iyi gidiyor uygun bir anda. çekeceğim. Hadi çok. güzel çektim yes yes budur Yaptık yaptık. budur o ley be şu an kasamız 3600 L. başlangıç için bence çok güzel bir. miktar Umarım devamı gelir Biraz erken.

Çekmişiz ama ilk başlarda erken çekmek. normal miktarı biraz daha büyüterek bir. daha Şansımı deneyeceğim girmeye. çalışacağım elimden geldiğince Çünkü. pembe her an yakalayabiliriz Umarım. yakalarız videoyu Beğendiyseniz abone. olup beğenip yorum yapmayı unutmayın. aşağıda da birkaç videodur söylediğim. güvenilir sitelerin linkini yorumlara. sabitliyorum gönül rahatlığıyla girip o. sitelerden oynayabilirsiniz e en olmadı. bir aviatör tablosunu açıp bir. inceleyebilirsiniz çok. güzel aklınıza takılan bir sorun varsa. yorumlara bekliyorum. konuşamadım Evet çektim yes yes 311 319. kılpayı yakaladık kılpayı Çok süper. yakaladık ve kasamız 5000 efso bir. kasamız var umarım umarım Çok güzel. katladık Şu anlık bir sıkıntı yok umarım. böyle devam eder Hadi. bakalım Ah be şom ağzım gördüğünüz gibi. direkt Maviler başladı Maalesef ki.

Maalesef. yani pembe hala gelmedi çok enteresan. Her an gelebilir Umarım. yakalarız çok iyi gidiyor Hadi. hadi çektim birini çok güzel çok güzel. diğerini. salıyorum. Hadi acaba pembe mi. geliyor Umarım pembe geliyordur Çünkü. biraz şey yapacağım ucunu açık. bırakacağım Biraz gitsin gidebildiği. yere. kadar 7'den sonra zaten pembe Gelecek. kesinleşiyor bence Benim şeyim taktiğim. o açıkçası. hadi hadi çok güzel çok güzel of be. çekemedim kahretsin Bu nasıl iştir. ya çok kötü oldu çok kötü oldu Gözümün. önünde 4.000 şu an Çekemedik yani çok. kötü. oldu bu da tuzu biberi Şaka mısın ya. cidden Şaka. mısın şaka gibi cidden hiç iyi değilim. Moralim aşırı. bozuldu Bu nasıl iştir ya Neyse devam. ediyoruz moralimizi bozmuyoruz derin bir. nefes alıyoruz şunu bir. kurtaralım çok güzel çok güzel gidiyor. Çok güzel gidiyor. Hadi çektim birini çok güzel diğerini.

biraz salıyorum Hadi git kurtaralım Ya. şu. 5000'i hadi hadi hadi çok iyi gidiyor. çok iyi gidiyor kahretsin Bu nasıl iştir. ya yine olmadı Bugünlük bu kadar diyelim. bir sonraki videolarda görüşmek üzere. Kendinize çok çok iyi bakın. Bay

All Devices iOS Android Chromecast