ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 AVİATOR OYNA - Güvenilir Bahis Siteleri | Link Yorumlarda


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese Merhaba kanalıma hoş geldiniz. Ben aviator Luna uzun bir sadan sonra. herkese merhaba Bugün sizlerle aviatör. birlikteyiz bugün riskli bir gün güzel. bir gün açıkçası 800 t bir kasamız var. Biraz risk alıp yüksek miktarlarda. oynayacağım nasıl yapacağım tüm kasayı. basacağım y bir delilik yapacağım Umarım. tutar hızlı bir şe şekilde çekip. garantileyecek. gibi bu arada nasılsınız iyi misiniz. Umarım iyisinizdir Umarım çok güzel bir. gün. geçirmişsiniz Hadi bakalım pembeyi. yakaladıktan sonra gerisi gelir diye. inanıyorum direkt Heyecanlı bir şekilde. başladık çok iyi iyi. gidiyor çektim çok güzel çok güzel. diğerini salacağım bakalım gidebildiği. yere kadar başlangıç için çok güzel. yaptık 800'e başladık 980 Bence çok iyi. biraz daha ilerlesin uygun bir anda. diğer kasamız da çekeceğiz Evet. derken kahretsin ki onu Çekemedik biraz.

Erken bitti. olsun moralimizi bozmuyoruz devam. edeceğiz. kalmayacağız. bugün risk alarak. oynayacağız sonuna kadar devam edeceğiz. çok iyi gidiyor hadi hadi. hadi çektim çok güzel çok güzel çok. güzel diğerini salıyorum onu da uygun. bir anda. çekeceğim çektim yes yes 1400 T yaptık. başlangıç için çok güzel gördüğünüz gibi. miktarları biraz daha büyüteceğim risk. alarak oynayacağım şimdi 4 tane mor. gelmiş gördüğünüz gibi her an mavi. gelebilir her an pembe de gelebilir O. yüzden girebildiğin kadar girmeye. çalışacağım videoyu Beğendiyseniz abone. olup beğenip yorum yapmayı lütfen. unutmayın Bu da çok böyle resmi gibi. oldu ama çektim çok güzel. hadi onu da yes yes 2.000 yaptık budur. budur budur yaptık. efsane Ay çok erken çekmişiz gibime. geliyor Neden diyeceksiniz Çünkü. gördüğünüz gibi gittikçe gidiyor Umarım. pembe Gelmez çünkü ağlarım çünkü cidden.

Ağlarım Hayır ya. Lütfen şaka gibi cidden pembe gelecek. gibi ya of pembeyi kaçırdık görüyor. musunuz Bunu yakalasaydım. o zaman ne yapıyoruz miktarları biraz. daha büyütüyoruz risk alacağız. devam. devam bırakmak yok Üzülmek yok pembeyi. kaçırdık ama umarım diğer pembeyi. yakalayabiliriz bir sonraki. pembeyi çektim çok. güzel yes yes bunu da çektik çok güzel. başlangıç için çok süper biraz. korkuyorum o yüzden erkenden çekiyorum. 3.000 T yaptık kasayı çok güzel çok. güzel. şimdi gördüğünüz gibi pembeler geldi var. yani pembeden sonra mor gelmiş sonra. mavi gelme ihtimali çok yüksek ama ben. gireceğim çünkü bakın gördüğünüz gibi. tablo geçmişinde ard arda Çok yakın bir. pembe var derken kahretsin 1400 gitti. kahretsin. yani ya tur geçmişine bak ona göre gir. Yani bu kadar da risk fazla Ama. yapılacak bir şey yok devam modumuzu.

Bozmuyoruz hadi hadi çok iyi gidiyor çok. iyi gidiyor. çektim çok iyi gidiyor çok iyi gidiyor. yakaladım be Yes be Yes be budur budur. yakaladık yakaladık kılpayı yakaladık. budur 3500 lir yaptık Yes be Ay ben çok. korktum açıkçası cidden çok çok korktum. yakalayacağım diye yakalayamayacağı diye. ama kılpayı o. öksürük kılpayı kazandık çok güzel Şimdi. gördüğünüz gibi mor gelmiş mavi gelmiş. mor gelmiş mavi gelmiş e mor geleceği. belli iki kasayla da gireceğim Hadi. bakalım Yes çektik çok güzel diğerini. salacağım videoyu Beğendiyseniz abone. olup beğenip yorum yapmayı unutmayın. aşağıda da oynadığım güvenir sitelerinin. linki var gönül rahatlığıyla girip Siz. de oradan. oynayabilirsiniz biraz daha yükselsin. uygun bir anda çekeceğim riske atıyorum. Hadi hadi hadi çok güzel yes yes 5.000. yaptık 5.000 yaptık Yes be bugünlük O.

zaman bu kadar diyelim daha fazla. zorlamanın anlamı yok 00 t ile başladık. 5.000 yaptık Bence Bugünlük bu kadar. yeter bir sonraki videolarda görüşmek. üzere Kendinize çok çok iyi bakın. bye

All Devices iOS Android Chromecast