ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 AVİATOR OYNA 🔞✈︎ EN İYİ SLOT SİTELERİ - Yorumlarda | Aviator Küçük Kasa Katlama #slotsiteleri


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese Merhaba kanalıma hoş geldiniz. Ben aviator lun Bugün 1000 T tut andaki. bahsim zle birlikte aviator oynayacağız. Dilerseniz direkt. geçelim Umarım güzel bir gün. geçirmişsiniz Gününüz güzel. geçmiştir. Evet tur geçmişine bakıyoruz pembe. gelmiş Umarım. yakalayabiliriz iyi. gidiyor çektim çok güzel çok güzel elim. diğerinde diğerinde Hadi. bakalım onu da çektim Yes tam 2700 lir. yaptık ve İlk turda Bence güzel. ilerliyoruz. Bakalım şimdi pembe gel mor gelmiş mavi. geleceği kesin ama yine de bir şans. olarak bir tane kasayla girelim. istiyorum. Bakalım Evet elim şeyde uygun bir anda. çekeceğim ikiye yaklaşırken çok. tehlikeye sokmak istemiyorum açıkçası. derken bu ne ya bu ne bu ne. 2.01 xte yere. çakıldı Bu biraz kötü oldu açıkçası. olsun Şu an bu tura girmeyeceğim. gözlemlemek istiyorum videoyu. Beğendiyseniz abone olup beğenip yorum.

Yaparsanız çok mutlu. olurum şimdi Mavi geldi bir girip. şansımızı deneyeceğiz Umarım yine mavi. gelmez diye umut ediyorum bir. gözlemleyelim tablo geçmişini gelmez. diye düşünüyorum. Evet çektim çok güzel elimin yerinde iyi. ilerliyoruz 2500 L yap. Yes onu da çektim. 4855 yaptım Yes yani yes yes. yes Bu arada aşağıda güvendiğim. sitelerin linkini bırakıyorum. istiyorsanız girip Siz de oradan. oynayabilirsiniz oynadığım güvenilir. siteleri. Evet evet çok iyi gidiyor çok iyi. gidiyor. çektim Yes derken Yes be kılpayı. gördüğünüz gibi azla birini daha. gidiyordu kılpayı. kurtardık şu an kasamız. 5.000 Bu arada kas kanalım aşağıda linki. var Eğer slot oyunların merakınız varsa. oradan tıklayarak da. bakabilirsiniz. Evet bakalım Tüh ya keşke bule gezseydik. gördünüz mü 5x çıktı 5 6x. çıktı kılpayı yetişememiş Keşke yetişse.

görüyor musunuz. 10x çok kötü kaçırdık çok çok kötü. kaçırdık gördüğünüz. gibi Bu ne ya bu ne şaka gibi. 1.03 nedir ya. 1.03 X nedir. Yani çok kötü oldu çok çok kötü oldu ama. şimdi pembeden sonra mavi mor gelme. ihtimaline karşılık giriyoruz yapılacak. bir şeyimiz yok Çok iyi gidiyor evet. evet evet evet. çektim biraz geç oldu hadi diğeri diğeri. diğeri. diğeri Ah be bu ne bu ne bu ne yine. kaçırdık görüyor musunuz ikincisini. gördüğünüz gibi kötü oldu biraz açıkçası. umudum var Bunu da alıp hadi alalım. alalım al Yes elimin. yerinde 3 oldu Çok iyi ilerliyoruz şu. an 4 oldu 4.000 Oldu. 5000 oldu çektim yes yes yes 99.000 L. yaptık bir sonraki videolarda görüşmek. üzere Kendinize iyi bakın. Bay

All Devices iOS Android Chromecast