ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Aviator GARANTİ TAKTİK | Bu Taktikle Oyna Sende Kazan! #aviator #aviatorvideoları #slotvideoları


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Bu kışın Hoca fark alma tekrarladım. Merhaba arkadaşlar nasılsınız. iyisinizdir Umarım bugün götür videosu. ile karşınızdayım 700 700 alalım 11 TL. Bakayım. Geri döndüm bomba gibi döndüm o yüzden. bu kalmadı videosu yüklemek istedim. arkadaşlar yorumlarda yazdınız abi Diğer. kanalına ve kazançlarını yüklüyorsun. bazen göremiyorum kanalda kaçırıyoruz. diye bu kanalda yüklenmesini Yazdığınız. O yüzden sizler için bugün. sağlanıp bakalım mı. ve yine buydu Ne soğuk sırada pilot. bakalım bırakacağım arama kısmına pilot. cevap ver yazarak da diğer amatör bu. tarz videolara. ulaşabilirsiniz Arkadaşlar. birazdan Oh be o. o. çiçek halka yapacağız bak Arkadaşlar bu. kanalı olacak hem de pilot ya sakallı. olacak yakında bulunduğu sus alacağım o. yüzden şu anda bu videoyu beğenip yorum. arkadaşlar tamamen morimoto su. çekimlerin çekilmiş beklediğini.

Görebilmek o. 13 bakalım görüşmüyoruz Doğuş olup Şimdi. ne olacak seni. Bu biraz da Uçun ver bakalım kim üzdü. seni biraz suç sende biraz oruç uçuruldu. Bye bye bye. Dur bakalım buçukta ıslatmaya gerek yok. olmuş. bırakılmış. 15645 olacağım yine ediyoruz pembe. of of. gaza getirici motive edici yorumları. yapalım mı. en uç olur Yine geçersin yine geçersin. Yine içimde kalır seni iletişimde kaldım. seni seni biraz oturacağım seni biraz o. çocuğu ben seni biraz da uçuracağım. biraz da havuç biraz boş ver bakalım. 216a. o arkasına yine pembe gelebilir ama o. gelme ihtimali oluyor arkadaşlar o. yüzden 216 alacağım kafamızı yaptık. Bu gibi bu videonun en son kısmında. arkadaşlar kanalındaki diğer kazanç. videoları bırakacağım sol kanalındaki. gümbür gümbür ile sol Tabii ki de devam. ediyorum Onda da güzel kazanç videoları.

Olursa da bu kanala yüklemeye devam. edeceğim. 3035 sen. 3413 zaten. bu yazıl Paşa yorumlar kısmına yazın ki. moral motivasyon için Bakın bu yoksa ben. bu videolarda gelir ettiği yere gelip. onlar reklam olmuşum hiçbir şey. arkadaşlar. yazıyorsunuz oynadım siteleri yorumlar. kısmına sabitliyoruz. Vallahi üzülüyorum ya. bak bak telefonu Geldi bak Bak yine. pembe geldi bak yüksek olur mu Şu gitsek. olurmuş. abone ol. 2000'li lisanslı gibi yerlerden oynayın. Benden sizlere tavsiye karışır. 539 balık 333 o bakalım. abone ol. abone ol. 13 bakalım sen biraz. 13 bakalım sen biraz. ama ben bir marka sonuç. O biraz zor Affet beşikte bozuk beşikte. bozmayın çocuk olur. bu bölgenin Bakalım korku film izle. o mavi yazı. mı böyle bekleyeceğim ve kendinizi beni. pocky koyun arkadaşlar Hedef bakılınca. bu tarz oyunları canlı kaçıyorsun olsun.

oyunlarda çıkmasını dilin çekip oluşması. bilim Güzel kardeşlerim. bu. yorumlar kısmına yazmayı Arkadaşlar şu. işte çok kötü çok iyi şöyle bir site var. böyle bir. kimselere kalmış olmuş Bu. sistemin. yüceltmeye kötüleme hakkımız. var Türkiye'de Ben söyleyebilirim yani. birçok var o yüzden sahte deste çok. dolandırılmayın o. abone ol. bu 21000 neler Oğlum sen 21'inde var. oğlum sen. aslında fazla olmama gerek yok ya. çocuklar oluşturuyor 20 binasına. kafamda deli sorular. da tam böyle geldi 28 TL oluşturmuyor. daha da fazla zorlamayın yağlı. efsane. efsane daha da fazla görüşme

All Devices iOS Android Chromecast