ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 AVİATOR BAHİS SİTELERİ - Yorumlarda 🔞✈︎ Aviator Oyunu Küçük Kasa Taktikleri


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese Merhaba kanalıma hoş geldiniz. Ben aviatör Luna Nasılsınız iyi misiniz. Umarım iyisinizdir Bugün aviatör de. sizlerle birlikteyiz. Evet kasamız. 2310 çok güzel bir kasamız var umarım. şans bizden yağ ver gider ve istediğimiz. miktara ulaşabiliriz tabloyu. görüyorsunuz tablo. Rengarenk umarım dediğim gibi şans. bizden yana. gider çektim çok güzel diğerini. çekeceğim uygun bir. anda sağlamlaştırdı Şu an kasamız. Garanti halinde O yüzden uygun bir anda. çekeceğim biraz. bekliyorum Evet çok iyi. gidiyor çok iyi gidiyor yes yes 4800. yaptık ve ilk turdan çok güzel bence. şanslıyız Umarım tabloyu doğru takip. eder ve istediğimiz miktara ulaşabiliriz. istediğim miktar iki katından ve daha. fazlası şu an. 2800 ile başladık işte 7.000 filan. yaparsak çok çok güzel olur Hadi. bakalım çektim çok güzel diğerini. bekliyorum şu an zaten garantiye aldık.

Gidebildiği yere kadar gitsin yakın bir. anda çekmeyi düşünüyorum açıkçası. Yes 7.000 yaptık 7.000 yaptık ve ilk iki. turda İnanabiliyor musunuz Ben. inanamıyorum açıkçası çok güzel. gidiyoruz Aşırı iyi gidiyoruz videoyu. Beğendiyseniz abone olup beğenip yorum. yapmayı unutmayın tabloyu izleyip ona. göre hareket edeceğiz Şimdi gördüğünüz. gibi tablo rengarenk Bayağıdır da mor. gelmiş ama ben yine kasaya güvenerek. giriş yapıyorum uygun bir anda hızlıca. çekeceğim. bakalım tablo. alıp çıkmak istiyorum açıkçası. bakalım çok iyi gidiyor af be of. be tablo kötüleşmeye başlayacak. gördüğünüz gibi mavi gelmiş ama ben yine. de bir deneyeceğim Şansım çünkü. gördüğünüz gibi tablo rengarenk yani her. an her şey olabilir girebildiğin yere. kadar girmek istiyorum açıkçası. çok iyi gidiyor. çektim çok güzel diğerini biraz. gitmesini.

Bekleyeceğim alabildiğim alıp hızlıca. çıkmak istiyorum çünkü tablo çok güzel. kötü bir tur başlayacak yakın bir. zamanda Öyle hissediyorum açıkçası. alabildiğim alıp hızlıca çıkmak. istiyorum 3000'i gördük çok güzel Hadi. biraz daha. gitse biraz açıkçası şansa bırakıyorum. şu an neden diyeceksiniz çünkü yani 10. ve üstü gelebilir gibime geliyor Çünkü. 7'yi geçtikten sonra öyle geliyor ve. öyle olacak gibi Hadi bakalım hadi Çok. iyi gidiyor çok iyi gidiyor şu an. pembedizi.net. gitmek istiyorum açıkçası. Hadi çok iyi gidiyor pembeden Sonra mavi. ya da mor gelebilir O yüzden biraz daha. gitsin çekeceğim ilk kasayı. derken bu nedir ya Bu nedir ya üst. üste olsun sıkıntı değil kasayı. koruyalım çok tehlike atmadan şimdi bir. daha girdim neden Normalde girmem. gerekiyordu ama pembe gelmiş mavi gelmiş. mor geleceği kesin olduğu için gird.

Açıkçası. bakalım hadi. hadi Ah. be üst üstte bu yani şans mıdır bu şans. mıdır. Yani bir gözlemleyelim. bakalım ya ik mavi geliyorsa 3 mavi. gelir ama ben biraz şey sabretmek. istiyorum gördüğünüz gibi yani her an. bir şey olabilir o yüzden yüksek. miktarlar olduğu için yakın bir şekilde. çekeceğim Yani anlatmak istediğimi. anlatabilmişimdir Umarım. size çok iyi gidiyor hadi hadi. hadi hadi çok iyi gidiyor çok iyi. gidiyor yapacağız Yapacağız kurtaracağız. yes yes kurtardık şu an diğerini. salacağım Umarım pembe gelir Umarım. videoyu Beğendiyseniz abone olup beğenip. yorum yapmayı unutmayın aşağıda. güvenilir sitelerin linkini bırakıyorum. gönül rahatlığıyla girip o sitelerden. rahatlıkla oynayabilirsiniz çok güzel. gidiyor pembe gelecek çok mutluyum. açıkçası. çok iyi çok iyi gidiyor çok iyi gidiyor. bakalım Aşırı iyi gidiyor Hadi çektim.

yes yes 21.000 yaptık Yes be Yes be Bir. sonraki videolarda görüşmek üzere Benden. bugünlük bu kadar kendinize çok dikkat. edin. bana destek olmak için abone olup. beğenip yorum yapmayı unutmayın bir. sonraki videolarda görüşmek üzere. bay

All Devices iOS Android Chromecast