ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Aviator | Aviatrix Oyunu ve Taktikleri | 3.000 TL ile Vurgun Yaptık 30.000 TL Kazanç


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Afiyet olsun sosyeteler kanalından. Herkese selamlar canlar Selamlar Dostlar. geldik Gecenin bir yarısı oynayacağız. bakalım kayda da girdik 3000 küsür. liralık da bir kasamız var. avyatör kadar abiiatriks'de oynamaya. çalışıyoruz biliyorsunuz Arkadaşlar oyun. yeni O nedenle çok paylaşım yapamıyoruz. Çünkü biz de arada oynuyoruz. Fırsat buldukça Aynen Bir de her zaman. kazanç olmuyor biliyorsunuz kazanç. paylaşmaya çalışıyoruz Şimdi iyi bir. yeşil seri görmüş oyun Burada kırmızıya. mı geçer arkasını bir görelim ona göre. hamlemizi yapacağız Bu arada bizleri ilk. kez izleyen dostlarımız varsa kanalımıza. abone olmayı videolarımıza like atmayı. ve bildirim zillerini açmayı unutmayın. Dostlar çekilişler etkinlikler sürpriz. hediyeler sohbet muhabbet her şey için. özellikle discord sonucumuza ve Telegram. kanalınıza da herkesi davet ediyoruz.

Nereden oynadığımızı merak edenler varsa. videoların yorumlarında başa sabitli. olarak güvenilir giriş linklerine. ulaşabilirsiniz canlar Bu arada Yeşil. Yeşil görmeye başladı ve ki kırmızı 2. yeşil Acaba tekrar serileri başlıyor mu. Bir de bir arkadaşımız şey diyordu. abi abiatriks'i hani Nereden oynuyorsun. diye dostum benim oynadığım 3 yerde de. var Başka nerede var bilmiyorum onu da. iletmiş olayım eğer bizi izliyorsan ilk. hamlemizi yaptık bakalım şöyle hemen. kasa koruma 2'de bozarım Şurada da üçe. gidermiş yapma ve patladık yiğitleri. sıkıntı yok Zarar yok En azından hızlı. başlamayı karla oynamayı seviyoruz. biliyorsunuz Canlar bunun arkasını risk. gördüm girmedim ama bakalım Nereye Gider. Oyuna daha elimiz alışmaya çalışıyor Bir. 58 Şimdi iki bir iki yani İki yeşil bir. kırmızı İki yeşil bu el kırmızı olursa.

Arkasına girerim. çok hızlı bir oyun ama çok hızlı 1.35. Aynen kırmızı yaptı gir bagajı markasına. bir daha. şansımızı deniyoruz avivatörden çok daha. atak bir oyun arkadaşlar oynayanlar. varsa Lütfen yorumlara yazın merak. ediyorum deneyimlerinizi hadi oğlum 2'ye. asla koruma yaptık şu da üçe üç üç üçü. görür ya. güzel başladık Tam da zamanında. 3000 lira ekleri bu kasaya geç yansıyor. galiba bu oyunda bunu sürekli yaşıyorum. Evet şimdi güncelledi 6.399 lira. bunu bile alıp kaçsak Kardır biliyor. musun Tak Tak 3 bin lira güzel kazanç. günlük 3.000 kazandığın Düşünsene Neyse. bertancıoğlu sahnedeyse ya bu kasa erir. ya bu kasa bir şeyler kazanır bakalım. deneriz arkasını. 5.22 şimdi tablo ne yapıyor Aynen öyle. iki yeşil bir kırmızı İki yeşil bir. kırmızı İki yeşil arkası kırmızı. olabilir kırmızı olursa yine gireriz.

Bakalım Kırmızı girelim mi gelelim. Arkadaşlar kusura bakmayın sesim hala. hastalığımdan dolayı kötü çıkıyor. sizlere nasıl geliyor Bilmiyorum şimdi. teklemeye başladı bu dolu boş geliyor. Eğer bu da abitatör gibi ise. 6.899 lira kasa var dolu boş yararlanır. mıyız zorlarız arkasına. yüksek atar yapabiliriz arkadaşlar tam. şey diyordum avizör gibi ise diye. Çünkü biz edatörden esinlenerek. oynuyoruz bu oyunu tablo onu. tekrarlarını kullanmaya çalışıyoruz. girmediğimiz ele bakar mısın Tam da onu. söyleyecektim galaxy'yi gördü Vallahi. zorlarız bebeğim yani Kar almışken. biliyorsun. Şimdi dolu boş Bunun arkası kırmızı olur. mu olabilir Hadi girmeyelim aynen. batta da aynen dolu boş yapıyor ver. babacığım Şurayı da hemen. ver bir Babalar ve arkadaşlar 2.500. 2.500 umarım patlamayız Hadi oğlum. vallahi tablonun tekrarına güveniyorum.

Umarım umarım umarım patlamazsın Hadi. gidelim al al 2'ini bozarım çok güzel. çık sen de 3'e çık 3'e çık hadi be. Allah beni. niye bekliyorsun bassana 2 ile 5000 lira. para eklerdik. kırmızı Daha dur dolu boş gir arkasını. bir daha bir daha deneyelim Hadi bakalım. oğlum bak patlama sakın Vallahi iki. buçuk iki buçuk girdim öyle ufak tefek. bir para yok orada. Haydi oğlum Haydi 2 2 de alırım çık çık. 3'ü göster çık Hayır 3 3 de alırım. güncelle tablo alın bakiyeyi Hadi. güncelle hiç düşüyor. 14.599. çok güzelsin be şimdi bir nefes alalım. dolu boş tablo yapıyor mu hala bir. bakalım arkadaşlar 3000 lira ile geldik. 14.599 mükemmel kazanç kesinlikle. arkasını Bir bakalım duruma göre devam. ederiz Bu da kırmızı Seriye geçti kaçsak. mı bilmiyorum şöyle bir bakalım mı. arkasına kırmızı devam eder böyle. tutarsızca hareket ederse Kaçarız güzel.

Kazanç var gerçekten. 1.41 kırmızılar devam ediyor evet bu. arada tekrar söyleyelim Arkadaşlar bu. oyunu oynayanlar varsa kullanıcı. deneyimlerini Lütfen yorumlara yazın. merak ediyorum biz arada canlı yayında. da oynuyoruz güzel kazançlar aldığımız. günler oldu. 10.00015.000 hatırlıyor musun hayatım. Burada da tablo dönüyor olabilir bu. arada arkası kırmızı olursa gireceğim. 10.000 15.000 aldığımız yayınlar da var. girdim arkasına. 3000 kaybettiğimiz yayınlar da var aman. diyeyim siz dikkatli oynayın Canlar ona. göre yüksekten atarlanıyoruz Hadi lütfen. Allah kahretmesin basarken patladı Hayda. Süpersin mükemmelsin be. Yüksel. güncelle tabloyu. 26.799 lira iyi ki bozmamışım arkadaş. niye bozayım ya gidecek bir yerde. Vallahi Büyük Risk aldım bir an gerildim. Arkadaşlar kusura bakmayın. 26.799 lira Şimdi rahat uyurum işte.

Gecenin bir saat oyun oynuyoruz 2 el. arka arkaya patladık ya o kadar kırmızı. seriden sonra patlattın ama intikamını. almam geç olmadı çok uzun sürmedi Aynen. Arkadaşlar bu tarz oyunlar ne kadar. yerse o kadar da öder diyorum hep Yani. bilmiyorum gördüğünüz gibi Kasap atacak. gibi oluyor geri dönüşler oluyor Bir an. gerildim Kusura bakmayın ama. bunun adı Vurgun bir balta bin yedi yüz. küsür lira Rukiye yakaladık Yani. kesinlikle. Hani şans oyunu evet şansımızı denememiz. gerekiyor Bu da ödüyor galiba şöyle bir. tur daha dokunacağım buna haketti Bu bir. tur daha patlamaz sabırlar da kasa çok. sağlam patlarsan da umurumda değilsin. çık ben iki göster bana Şurayı bozarım. Şurayı da bozarım 5K oturt bakalım oğlum. kasaya koy orayı güncelle babacığım. güncelle. nice İşte bu Bunun adı Vurgun 3000 lira. ile geldik çok güzel 30 bin liranın.

Üzerinde kasa 2000 küsür yuvarlarsak 30. bin lira da kar var benim kumarım burada. biter arkadaşlar. kazanmayı bildikten sonra kaçmayı da. bilmeniz lazım Az önce ne oldu Az önce. yani iyi bir para aldık neredeyse. batıyorduk geri veriyorduk. Aman diyeyim kontrollü oynayın Canlar Bu. da uzaya gitti yani sıkıntı yok Ben. karımı aldıktan sonra İsterse 1000x'e. Gitsin diyoruz bunu yapabileceğimiz bir. şey yok sağlam para kazandık. İsterse 1000x'e Gitsin Yani bu arada. Tekrar hatırlatalım bizleri takip etmeyi. unutmayın Canlar çekilişler etkinlikler. sürpriz hediyeler için discord. sunucumuza ve Telegram kanalımıza da. herkes bekliyoruz birer gün arayla canlı. yayınlarımız oluyor buradan herkesi. davet ediyoruz canlar. abiye tür kadar oynamıyoruz adiyatrik. ikisi belki ama arada oynayıp Hani. kazancımız olursa kanalımızda da.

paylaşmaya çalışıyoruz Bu arada 1000x'e. gitsin isterse dedik 1000x'e de gitti. Bunun arkası ödemez artık kaçalım. kaçıyoruz Canlar sonraki videolarda ve. Canlı yayınlarda görüşmek üzere Şimdilik. hoşça kalın bay bay

All Devices iOS Android Chromecast