ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Avaz Oxun - Eng zo'r hazillar to'plami (2-son)


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Ben sana konuyla rahmen ama böyle evde. bana hazır yurdumuzda o dalga şükür. değişiklik zamanda yaşa yapmazsan. aktörler gideyim Cup Cup şey dedi taksi. mı. var ya Başka Casper Uçkan mı Hem de kes. Cup Cup Aysan değişiklik zamanı tutam. aşağı yaşadık her ha köpeginden bull. köpeği geliyor. 1'inde tevhidin Yakup Radyo Cup materyal. Ya kızım beş kere kaldım bitti. Özbekistan kenarımı vardı yaşarken. arabaları İkitelli videolarda gitti sana. Körler yetmiyor bazı yaşlar Özbekistan. kararı spor tuzu rapporteur ya böyle. madalya marka tuz rapport balaca futbol. Allah'ın da Kenan Bunlar Taşar bana. hususi keneler var zor TV milli Kılıç. Kervan tılım Yeni yırtığın bir eş buna. Taşar her bir tuvalet görüntülediğiniz. var baksana ancak yaparsınız ATV var. bu tarhana yaparsınız haber var. bu nereye Başka ne tabi var sana başı.

Seti var kadar yavaş aktığı var. televizyon var ne yerler var mı vahşeti. oturuyorum vallahi bizde de iyiyiz da. çile Uşak Kinoa o. var ya değişmiş paylaşırken turizmden. koymasıdır. bu hakikatı karşı kredi ne geldi. sanatkar gerek sen sana falan. yaşayacaklar yaptı Türkiye'de İran'da. Google yapıyor zaten olarak yıkılamayan. konuşanı bisiklet yaka ki koryap kekik. koyuyorum hiç var yaptı Barzani. yiğitlerimiz kızlarımız uğurluyor. yanıyor Bunlar Sen vah lira ait bu. yaklaşıldı. bu koşulları Garanti yarışma yaptı. Google çıkmıyordu adı meslek arkaya. doğru mu Işıl sanatçıların Sağ olasın. sana gramları gene akıttı alacak gitti. canlı icra kızı kitabı 47 Has. o Çünkü çarla icra kabrime yaptı Bir de. Tuğçe mesela 12'de sazan davran bu. aradım uyur kültüre şöyle tuttum. orjinalini Yarın soyadı bölge haritası. full bir ilişki neymiş acı sanat.

Değerlerimiz nasıl yaptın mı kazandı bir. takılıp dikkat kız yattı mı. bu kirepapa zahne disket koy adı yani. Mesela hoşuna çuvalla icra basamağı sana. canlı cabası Bakın bana Balından Hey. bakımdan vardı soldan Şuradaki Hadi baba. kumbarayı yapıp uğradı yeni Mesela bu. koşulu ekmek çıkması bu kampı başladı. onun misket başka diyor Bursa Emlak şu. Tracker toydaş altında çıtır mıydı. İbrahim Hoca. sen yoksan tur yoğuralım bu kayfuyu mu. koydu gelecek. Bu ne Bir dakika yani lazgin koydu. geliyor yakmasını Yok be Kargalar da koy. da gel. bu mutluluğumuz yapmadık o toptan hafıza. şu an. da aynı verdim onu var. Ben 10 dakika vardı onu da yazacağım da. ve hafıza gel hızlıca bakacağım kayıt. biri yok bunu benim kapat. Sen bana gram mı beni canlıya istediğin. Sanatkarlar var merhaba sağ olsun. asılsan Çiftçi kışlalarda ona hali yok.

Kızım o. Evet şu anda sondaki o vazo vazo zor Şu. an neyse o. ve sonrasında hukuk Hücre doku organ var. bu hard yol Aynana sorgulamadım fiyatı. tamam mı koşu işte oturuyor pekte şuhud. ay desem oynayın bendeydi hem oynuyor. işte o. Bu çizgi Kaytan gezerdi yok sana o 5000. derim ben şimdi aidat 15 lira yani sen. derece kayısı ben yazmadım. Ben sana çok güzel Hadi geçer de yakında. bir tanesini gördüm Taksiden yurt Metro. tuzu aşure yetersiz buldu sana hep. varmış olsun yani. O ne olacak ceket vardı dedi uzun. karnınız yapmam lazım değil. Ne diyeyim bu varlıkla GB RAM var gelmez. telefonda Selamünaleyküm kurmakla başlar. dedim. 500x Latif ait oğlum bunlar sahip oluyor. manda aldım kim köpek kendime pay. haketti ne izlemeye al. Bu hurda ilk ki son Prag ile yaptı maaşı. ne kadar da da o sorunu. bu maaşı ne kadar danti yaptı daha da of.

Kıyıldı ilk biranın Konuşmuyorsan tahta. Mehmet için teşhis var bir kere mop. gülüşe Tıpkı yaptı bunu uçantay açılma. kameralı hazır maçı ne zaman. bir asırlık gitmesini açmıyoruz o45. çıktı yaptım müzik musun. Bu fasulye etme kasmalık da Duygu. orasını arttırıp tercih etmiyorum. fotoğraf işareti oluyor da şüphe. turnuvaları sıra tokanın to artık etti. bu taş yeni Afyon kağıdımı kırmızı. kırdım 39'un saat sonra akıllı mı. bu Merlin mutlu şekilde kızım ortadan. Bir ters bir sohbet akrep acaba bu. birşey sonra myemail gel onu yani suç. falan yemek Ha ya traktörcü bulduk Banka. borcu zor muydu Çünkü işte pullu bölgeme. Yahu Çünkü oturdu sonucu uzunluğu yok. rakamları yemin onu atıyoruz ve dikmeye. devam iyiliğimiz onu kokuyor çıktı bu. girip bir soru yat Ne kadar Meydanı ve. yanındaki sonu kaçırıyorum Ben geldim. razı böyle insan rahmet 343.

13 sonra Flow bu işlerden çıkar mıydın. bugün evet Hadi gel yapılacağını var mı. Ben ilk a101'e. Eve gittiniz mi yok mu a**** koyayım. iyi bir arkadaş bana youtuber ama. sıfatına kılıyorsun gitmez Menderes. bıktım Onun hoşuna meydana çıkar. bu ham hakiki burada ham komik atacağım. ya. bu forumda hoşuna Meydan aç vardır hadi. hala düşüyorsun özünü yeter 300'ü. değilse yani o. bu asla gerçek adın maaşına ölçmeye. şifalı gideceğim ben akıllıyım. o tutkalları kodu. Allah rahmet burdan kırıldı gerçekler. bir varsa geç fotoğraf olarak Ancak bunu. programını elimi haberlerin doğru şükür. iyiyim ya. en iyi ki varsın aşkım kurtaran. dedirtecek ellerde. 13 basamagini paylasildi. ve oyunculuk atarsa huzuru vura tuzunu. da koyalım şimdi ihtiyaç o. bu Kıyık Ayşe sen hastalarımız yoksa. namaz Hoş geldin de şakalarda bana. Vestel adı sanatkarların 147/3 arıyorum.

Kastım Şurada çok galiba bu çalardı. sabah müzik. çok küçük müzik'e çıkart kişiler ya. Başka çaresi salaklık yaptım alacağız. sıkıntı yok. ama hava sıcaklığı akşamı mı. yeni bir telefon iyice daha kalkma geldi. kaçtı fazla oğlum Hayırdır lan o. Sen bana karşı Özge program okulları 72. abone ol. bu telefon yok. Bu hoşuma malumatlar Niye ona bir. abone ol. bu zor erkek. bu Arsuz Hotel başkandan ki gel sevgim. hattatlık Hadi her zaman bugün. bu hız başlığımızı sevgin kızımız bırak. giderdik hazır gel kepecioğlu zirvedir. bu Casper telefon açıp başka telefon yok. da sevgi muhabbet lastik lastik verdik o. ve hızlı sonra kızı Rusya'da kağıtta. Karatay oldu. Ya saçmalama cevap verdin ya burası ısın. hoşuna Puanım bitti mü oldu ya. çok tatlı var yazardık iş var oldu var. rahat yazardı Ya dur dur hayır lan iş. yerini yazıp hem buz atacağız be ne.

Ya orası da bir tane ezan uçuyormuş. Buraya nasıl gitti Plus puding abi. Jackson. ya A bak Acı oltuspor O gitsin o rahat. yazıp Hatta bir iş mama yedi cihana Bir. varmış katabilirim kızlar oluyor ya. bu koşan başkasına vereceğim oldu bura. değil mi bakalım bu pazara gitmek. istiyorum abi Mehmet abi abi ya yarın. katıldı. 16 oraya gittim arabası hattınızın. kızlar hiç bir sor bak bana muhabbetin. yolcusu ilahidir. o kız kullandım ben önce Yozgat hatasını. tahta verdik Biz için her zaman o. Bu hat ya zorm bölüm kolaydı hattının. her zaman o. ya hani aramızda var Yapacak pazar günü. kaçırdım hazır gider geçemez yazarı isim. istiyorum İnternet mi. bu savaş pornosu çok kirletmesine bak. O çok ediyorlar yaptık var ya. ben sana Senin adın ne. Biz bunu telefondan çıkan yesem iznı. telefondan çıkan gezmesine havada uçuşan. aşkım.

Bu bırbırını kokulu fiyatında. Yok canım canım 100 çalışmak Tadı da bir. sabırlı Yukarıyı Ruslar göster Alfa. videoya koptuğunu daha bölüyor şey yok. ya. o korkuç çeken Oltu Konya gel s**** ara. bu ne zaman kaçırdım dükkansız ve tur. kırdım bu lazım mı. İyi o zaman o okuduğumuz imkansız altı. kadın burada. o Masanda. bu burada hiç para kaldı ihtirasını. söyleyeyim mi o. E o zaman niye ceza nerede sana kızacak. bir şey yok. bu Ninja projede kısaca baktım yok. bilgisayar Daha babamın telefonu başka. başka. çok işimiz internet alıyorum şok şok şok. şok fiyat yaşam şu sevişgenler var olmaz. mı. bu baktığımızda akşamlar Sağ olasın. dedim yemek yesem eskilerde telefon. kampanyası 6'ya sevgiliniz geşe Sevgi. sarı mı. abone ol. ve etkili olur bir ses. 12 dolu görür sonucu babam aradı mı kız. diye bak Selamünaleyküm hala gibi. kurçelik geçirdik yaşıyor bak.

De sucuklu arkadaşlarımıza abone kırmızı. budur taşa bir arada yaşar Bülbülün. paylaştık kırmızı baş Çünkü iki yaşını. başını kavuşturdu Tamam hadi siz de. 10 lan ver deneme yapıyorduk kızı. vardın Ağzı var dediler hayatı arka. tarafına koyuyorum aynı sağlıyor ve. ha ha reyha TOKİ çakal oğullarını aldım. Burası telepati dikkat et. da aldık bir şey yok şakaladık ulan. telefon demek. bu Alo defa anlat bana ne yapayım. O zaten bana getir Başka Şaka Şaka lan. şaka yapıyor. o çakala bişi bilemedim ne yapalım. o telefonu beş dakika konuşalım. o çakala benzeyen kokulu yaptıgı. telefonda Hadi bakalım Erken hareket. yaptı telefonunuz bakalım üç ay canım. babam. bu Turan hat Sağol giyim Allah yendik. issuu.com. bu monokok etti. en yeni dikimi yapılan işlere. o rüyada kömür var mı böyle yaptım araba. 15'e nasıl koyduğumuz şaşıran anlam.

Silahım aşkta oğlum oldu giyin allahi. sana bak hiç boş olan. bu taka tendeki studio.org spartalıda. sıcak. Evet şunu kalbimi böyle kendine bir. şeyler yapmazsak olanı bir şeyden hem de. kaçta. ne yiyeceğim. bu telefondaki buz yani Koçak. o telefonu bozuk Akman kilogram fazla mı. ya ona Allah'ın bu işi bileti kaç para. Beşiktaş sonra. ya O da işte çarşamba günü Kısmetse. arası kaç kağıdı bulaşık makine olur. abone ol. bu hız nasıl ikimizde akşam ertelendi. propratik. de hazırlarlar o Hem ethernet görmeye. daha buralarda çabuk olmadı mı. bu para azizbaba canlı. Evet tamam ajanda defter Yıldızhan Gözde. hayatı gitti yeni orada yazıyor. O ne yapıyor herhalde Hayırlı turaf. Bunlar Hani internet gider. oh oh ile leşkere telefondan kan. getirdim öyle bakma. Of Of O da kapatalım telefon var mı bu. çok kalabalık oraya geldi rosewater.

Organında iPhone. Ben buradan pullu takılıp şu telefonu ya. da. bu üstüne evler talebeler talep dumlu. pastanı görüyor musun kalıp mı. o dönemde kasket kutu toplama şimdi bak. oynuyor abi Passat aşkım. bu Google Google çıkması parmağıma. tepeye kadar çırpalım yapışması oldu. desem.ki. bu sayfa orası çalılık ördüm O nasıl iyi. mi. Bu normal mi. bir kasa kalınlığı Toprak durmuyoruz. Oynamayı bilmiyorum. Bu arada yumurta manası Gürgen para. kendi görüşürüz ya. Bu iş nasıl olacak bu millet radyom. boylu demedim o konuyu sonra şu motor. araba Maksat Maksat bu şu telefonu. satılık. Ya hayır telefon kurmuyor. 530 112 milyon. bu optim yeme içmeyi topla kalktı. bıogaran sabah değil. Allah rıza ile vardır nasıl sikeme. keyfine otogara gel. bu tarz istiyor. bir hata bende hata hemen. mı bulaşık yasağı. bu iş kalıp hamur karşıya musun sen.

Bak bak kaldı kızım akıllı Google. baksana oluyor okuyorum ben sana kalıyor. yok yanımızda yanımızda ressamlarını al. yapılardır Aslancık istila ü şehirde. hızlı kistan halkası mı Ruzi çağırırken. insan ters biraz Rose işaretli kötülük. Sokaklar uzunluğu doğum sonrası boşa. verdim ben sana dedim. bu sovaldı kara yeni seni şimdi ara. ve hala savaş yok evet hadi oğlum oldu. Sıkıntı mı var mı. bu çıktı hep Hatta konuşmalı olsun sana. da. bu ehliyetim var vermek yaptı sokalım. ahlaklı yapmalıyız o. bu bunalımdaki korkmadım ne olur Ama. kablosu. o halka kızı bakalım köprüleri gel. taramalı faydamız da full toprağımızı. böcek hazır konuşuyor kız dedi uzak kısa. bana sudetler talebeler biri sorma. memnunduk Usta Tıp Abdullah itikat omuz. Japon hükümeti bozuk saat 7'de kasede. gelmez gitti yani böyle yapacağım Pardon. çekeyim orada çıktı.

O turşu tuzu girmek istiyoruz bu. da aldık saklayın bitti çamaşır makinesi. taştan sonra geliyor kalsın. de bir tane doğru gel yaptım ve sahne. arkası sıkılıyor dursam Ali işimize bu. korku kutsalsız vardır yani aşağıya hadi. hadi dünyama Herşeyden yapar mıydın. ne yaptın Ne oluyor sana dedim sen bunu. hiç parça sahneye çık şimdi arka yok. yapmamalıydı Metin Korkmaz var Senkop. nasılsınız bugün esaslar Meydan kürsüler. meşhur vursam be bak bak o. ama Amcam benim artık açalım versene. Şahin arkamız ama bunu tanıyor mu. Bu arada gel bayramdır Bu normal az. Kaldır at Amcan nasıl Hayır bu kişi Hacı. bir şeyler yazardır Joe komşularının. aşağıda Hacer abla sağ ol Ey okumuş. Sokak halısı ben de. ama bayağı hiçbir zaman niye rahm az. Buyur git diyor büyük aldığımız burada. rahat yaz ben sana git o. İyi günler. bu adam gibi adam bak şu an şaka Atam.

Oturdu daha mı konuşuyor Biraz canım. benim rahmet Siz Gel bak bak bak bak. baktınız hesabını mısın Sabri rahmeti. Allah hayırlı kasketi yaptık hakikaten. da dizi fiyatlı Yiğit kişi dedesi otken. dakika tek kişi koparayım elimizde. damızlık fazladan bir dönem ediyoruz. soğuk olarak yaptım hayranımız farzlar. buradan bu dünyada terk etti Adam zaten. gizli kuşun kuyu vurmayın bu dünyada. dedesi varlar test is boring Türk. bozmayı bu dünyada dedesi varlar Neleri. çok dertli içine YouTube otururken. farzandim kızı farzdan bazen keder. unutur yok Yumuş Niye terk en kötüsü. dedi Zaten şarjım yok yok Bereket. atıyorsun rahat bazen var sabret haklı. şehirleriz Yıldız hadi onu. bu tereyağ kutusuna ama aşağı yapmadık. Yani ne her şurada hazırlığı insan. oturttular sazımız bizim kiraladılar. telefonda dua kılıp dua kıldın mı.

Bu iki ip ne bak kadınlarımızın hepsi da. Ayşegül de ki kendime var Vereyim Yani. rahat yaş kendiniz bak dışarı karşı. çabuk Besler Rıza basın kahve Tamam. bulayım King sağolsunlar rahmet yeni. Saniyeler zor lan. ha ha zor geldi bana yaptım Özbekistan. halk artısı Türkmenistan halk partisi. karakalpakistan halk partisi sus alsana. karımız Babamurat hamdamow traş şehirde. satılan var Fazla bak bak bak sağol ing1. bu Baksanıza da tarihi kenanoğlu ki. mekan Hah alma yüzü gel saz şerefsiz mal. size insanlık organında hoşlanmaz bizde. yaşadıklarını Mezarcı alıp size topla. gel şu rahat Rıza alırsın Sana Napoli. vak vak vak vak sabunuyla bak bak bak. bak Boş ver ya. ve engel yok Goodyear Köyü zaten erkek. rehber her Ahmet fotoğraf. E tabii bu gaz bana hazır biletler. yurdumuzda tatlı karları ya biziz. millerce keptaş araçları yaratır gel mi.

Insanca yaşayıp var Vay larımız kupa. yatıyorum baylar koparsın tatlılar. bunlar marlar köpeğisin var dedi adam. vay bu yandaki mesela yandaki şöyle üye. koşu yaptı şairi tüyler karşı yaptım ha. zor 99 faizi uzun matice Spark olarak. şu şu ve bu ne yapacağını bir şey makine. yolla vardı ya. bu adam başla tarafı uzaması bunu sana. olmasın neresi olan bunun kamerası. darıldım boşluklarını yaptığımız anlama. gelir. Allah bizi kolay Mesele Ne oldun. reislerde maaşını alıyor birazdan başına. bir mağaza var mı. ne oldu Hemen acele Polatlı videolarıma. şu an itibarsız dan şu tabanı itibar. birisi hala akıllı hop bir taşlıoğlu. doğru mu are you. en iyisi gulik oğlum da babam hızlanan. patlaması zhiguli. Ben 27 de teyze yemek yiyeceğim. Bu asyolcu spor ganyanı hiç kimse. birbirine o. bir gün yaklaşık korkarsan arkasına. Zıptı şaşırıyor yanmasın sakire bitti.

Vazoyu arkamda yürüme Ben arkadaş olmadı. Bozkurt amca Hoş geldin battı size hemen. taş geliyor bak şimdi bayramlar tabi. kartuşları Dostlar bayramlarda ismini. yazı Tarikatı yaşadı bu sen bolasko. olmadı bu arada Plus vardı hem Haberal. adı ismi bu dünyasına k k k k. ben Ahmet kuşu Bahçeden üçgende. ah ah. ben Ahmet Aşık Güllüoğlu. Allah rahmet rahmet şifalı çizgi ağır. konuştu kendi hiç kim haber mıydı. bu istemesem yazmam git tek en yakışıklı. Biz de yan. bu yamantur nizde yani Paris'teyim yol. izleyeyim her daim haber adı yani. simisler yazarı yan Kim o sana. bu hemşires artık kesmemiz lazım oluyor. lovina pas nasıl opasna ona mızda. Mihriban mıymış şimdi yufkayı buhar. oluyor ama telefonum git korkunç cadı. pilotu Bu arada çok yok dedi ki. bu bileti atarım telefonu Şimdi oturalım. bu duvar telefon dekoratif Hemen yapalım.

Gelmiş kadro Ahmet Ahmet olsa oldu Kaç. size attım çünkü Tuğçe'ye gelsin ampul. taksi gitmez o. şu an çok mal oluyor olamadım ama daha. hafif gider bugün bütün kaldıramayacak. Bu yolu samuk uylaş bitti Peki sanatlar. adam azgın nasıl koyması zannediyor ki. O adamda mağlup olmayan ilacı yok yok. hadi gel o o. bu yutar meyveler bunlar. Ben yarın saat osmondagi türü de yaz. çıkmadı az Aha fark edeceğim burada Ne. oldu sesin çıkmıyor normal koy o zaman o. Çok sağ ol koyalım akıllı ya ki alerjin. vardır ya şaka motifleri var öyle akıllı. mi marka demek istedim var yani varsa. hepsi de selam söyle Ahmet Ahmet Yesevi. yap böyle balgam var mı. en ucuz bir boyasında konuşmayacaksın. Hacı koy yaramıyor takas olur mu. açtırırsın di. O nerede O alacağım gülüyor uygulanmakta. da gözüme yoklama. Ha ha ha ha kızım tatlı kız bugün ol.

Yarın bizdeki Rahman salamı değil ama. bugün mı. da soğudu kana masraf yalnız bunu. takside sıkıldı gürültü kontrol benim. hocam okul adı Bak sokulmasını oluyor. spor vurma ben burayı skor40 makinem ya. Hiç aramasın keyfiyetin hem şey ekşili. gidon Ali'nin birinci bilgisidir. keyfiyeti yaşımıza oynadım keyfi keyfi. keyfi insan sağlam Ford. oy kullanmış gerek hat hareketli Bank. konuş geleyim gülüşüne yürüyüşünü argan. izin Bu ceket faydası var hatta faydası. var Halim sağlam bu hemen desen yürür. Vay bu insan o. Bir suçlu kata faydası var ekranı var. hatta Susan taşıyorsun bırakacağımız o. bu 30'dan türküsü ben de şey yaptım. Çok sağol kanka otobüsüne namaza ha bunu. boyarız ya kapağını kapatacağız Bir. bakalım Grup simgemiz anda çıkmış beni. niye geldin niye Tabi şu anda pano yeter. atıyoruz noktasıydı 99 başka yolu yok.

vereyim diye Keşke o. bu Eğer büroya zaten altına hala katılan. Sen Vallahi kanki dedi ki ne de zamirmi. Hala kazanıyor dik tutan askerin. bitmesine doktor bu soru gelmedi biz. Gelirsen bu mesajı parke takımların. niyet avukatlar yeniydi de gelsin mi. ne demek bu capat ses Arda merak ediyor. musun Elde yok mu diyeceğim ilacı yok. kaç kadar yakından gördüm Baharda Ace. ki boş boşuna kendimi ok atarlar vardın. şeyi bırak gel yemedi bu kaşkaldere. soğanları zamanlarda kıymalı şaşırdı kış. kataloğu zamana kabahat bizde diye. çıkarsa zaten değildin Ne oldu sana uzun. uzun miydi o

All Devices iOS Android Chromecast