ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Android telefonda engellenen Web sitelerini açma kesin çözüm 2020


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Evet hepinize Merhabalar bu videomda. sizlere devapp sayfası bulunamadı web. sayfası Sıfırlandı web sayfası mevcut. değil gibi a hatalarını Android. telefonda çözeceğiz Öncelikle olarak bir. deneyelim mi mesela Samsun internetten. anne Midas bu sitesine açmıyordu bu. telefon çıkıyorum Bakın bu siteye. ulaşılamıyor Chrome'da Deneyelim bir. daha daha az bu yazıyoruz. da tekrar iyi eğlenceler bakalım bu. siteye ulaşılamıyor bağlantı Sıfırlandı. aşağıdakileri deneyin bağlantınızı. kontrol etme vesaire Bunlardan çıkalım. Ben 11 uygulamasında indirmiştim o da. deniyoruz. abone ol. abone ol. bu türkiye'sini çok fazla reklam veriyor. iyi bakın bunlar hep sakızı mevcut. değildi Yani bu demek oluyor ki. en uygun birazdan göstereceğim. uygulamaya kaldırsak Onun haricinde. giriş yapmaya çalışırsak kesinlikle. olmayacak bir Açık öğretimde yapmamız.

Gereken şey ise Play Store uygulamasına. girmemiz gerekiyor ww0 Fi üstüne çıktığı. gibi su Felsefi bir uygulamasını. telefonunuza yüklüyorsunuz. 10 uygulamamız yüklenme açıyoruz. uygulamamızı Ben de pubg de girmiyordu. atası diyorum mesela. bu atası nedeniyle çıkınca tekrar. deneyin falan diyorum Bakın şimdi tekrar. gösteriyorum. Evet şu mobizen uygulaması seni. göstermiyorsun getirdiğim yerde üç tane. diyor Ona tıklıyorsunuz sonra buradan. sunucu yazıyor en hızlı sonucu vesaire. ona tıklıyorsunuz buradan. 1400 gibi sel Almanya Amerika Birleşik. Devletleri ve sahibinden var Ben buradan. Almanya'nın seçmek istiyorum geri. diyorum bakın Az önceki yerden. gösterimize. bu hoca. bu Almanya seçtik buradan buradan Geri. tuşuna basıyoruz. Ben buradan bitti tuşuna basacağız aynı. yerden. Ben buradan bana nasıl bekleyeceğiz. o zaman o zaman aradı.

Da tekrar bağlanıyor. Ama sen böyle bir bildirim gelecek. unutmayın izin vermeniz gerekiyor. bağlantisi A. Evet tamam olmasın. o herkes zeytin vardı Ben buradan. bağlandı gördüğünüz gibi ama Efendim ben. çıktım ben yani bakalım Chrome'a. giriyoruz. de bundan kapatalım bunu yeni sekme. açacağız biraz bu yazalım biraz bu you. did it Merhaba diyelim böyle bir şey. gelebilir bir. iyi oturun şey yapıyorlar çıkıyoruz. arkadaşlar. iyi bakın site açıldı gördüğünüz gibi. İşte bu kadar basit de uygulamayı. deneyelim Ben de motifi de açmıyordu Onu. da artık açık video izleme izleyebilir. hala geldi. abone ol. bu Türkiye ince ne az önce buraları. geçtikten sonra satın al basmıştı qweqwe. gitmişti site gördüğünüz gibi mobil. ödeme ve sayarım kadar videomuz buraya. kadardı yüzü izlediyseniz bir beğeniniz. alırız Eğer işinize yaradıysa kanala.

abone olmak isterseniz olabilirsiniz. Çünkü bunun gibi videoları keşfettiğimiz. sürece sizlere sizlerle buluşturacağız. haberiniz olsun Sağlıcakla kalın hoşça. kalın

All Devices iOS Android Chromecast