ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 (ADB) ' ile Shell Arayüzünde İşlemler | Android Yazılımı Onarımı - Geliştirme Giriş Seviyesi


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese merhaba Herkese iyi çalışmalar. bu eğitimde sizlere Android in Shell. arayüzüne erişim dosya ve klasör. işlemleri yapmayın göstereceğim bu. işlemleri yaparken ben emülatör. kullanmayı Tercih ettiğim bir husus. yerimiz önerdi emülatör konusan Abi bi. daha iyi şekilde alırız diye söyledi Ben. de bunu mantıklı buldum Emre soru açtım. sol gözüne Sizlerde ABD menejer indirip. kendinize bir Android emülatör kulak. kurabilirsiniz Android litre bu edebi. aracına bağlamak için. o ayarlar. bu telefon hakkında burada derleme. numarası Yani bu yüzden burada birkaç. kere basıyoruz arkadaşlar sonra buradan. sisteme gelip yolu brofist an yani. geliştirici seçeneklerinden Reis bir. kayıtlama kapalı göreceksiniz açık hale. getirin ve eldiven yazarak. bu Emre türümüzün Reis modunda yani açık. şekilde görebilirsiniz Emin oturdu şöyle.

Bir bir eksiklik hissedeceğiz. önyükleyici notlarımız da özellikler. ekoloji ve Facebook modlarını. kullanamıyoruz müdür içerisinde Ben. bunun uyumaya çalışacağım bulursak. mutlaka emniyet orada bunları yapmaya. çalışacağız zaten part ışınlarına Yani. iç bölümlerine mesaja göz attım. işlerimde herhangi bir kurtarır. kurtarıcı arabirimi bulunmuyor Hatta My. club'ta yaptığımız zaman yani kullanıcı. verilerini temizlediğimiz zaman bile. kendi eski Kart adlı bir partisi var. böyle birisini psikolog oluşturulur Yani. herhangi bir iki arasında iki sistemde. bir Wipe data işlemi söz konusu değil. Evet şimdi işlemlerimizi yapmadan önce. bir önceki videoda göstermiş olduğum. Ben onları kullanacağız Bunlar neydi. diye sorarsanız Elif bir kuş ve ehli. pullu bu evde bir kuş komutu. bilgisayarınızdaki dosyaları telefon. içerisine atmaya yarıyordu Öncelikle bir.

Telefon içerisinde bir bakalım hangi. dosya var Ne var ne yok görüntüleri dost. attıktan sonra 13 kalıp dosyamız gitmiş. mi Emin olalım çok değer atıyorum burada. şok inferis yazıyor burada izolasyonu. gösteriyorum bu şekilde kalsın oradan. 320 basıyorum cihazın için Burası buraya. görüyorum Burası da çıkarabiliriz. dikkatli Muhtemelen çünkü ayrı. çıkarılabilir disk gibi eklemişler an. dahili depolaması Geliyorum şimdi burada. da elde bir kuştur Uy Önermek istediğim. dostum gönderiyorum boşu bakıyorum ve. savaş istek at yere gönderiyorum. bu burada fotoğrafı görmüş yani Zaten. bunların bir boyut Yok ben bunları. deneme başlamış buldum bu 305 Şimdi bir. de fotoğraflar adlı bir. bu arkadaşlarımız var. bu burada elini başlıyorum ekran süreye. bakıyorum ve iki Katip gönderim. abone ol. bu kes dost olmadığı için göndermedi.

Şöyle yapalım. ve görmüş olduğunuz gibi buraya geldim. şimdi şöyle bir. Bu işlem yapacağız yeni Coupe. kullandıysanız ödenmeyen isteyeceğiniz. var zaten birazdan anlatacağım. işlemlerin hepsini biliyorsunuzdur Ama. önceden beliniz kullanıcısı değilseniz. nasıl dosya kopyalama ve diğer işlemleri. nasıl yapacağınızı şimdi göstereceğim. evde bir şarkı yere düşer arıyorum Evet. geçiş yapalım. Ama şu an huemay komutu gönderip. arayüzünde bir kullanıcı olduğumuzu bize. belirtiliyor Android hem otellerin. çoğunda roket ki varsa olarak zaten. geliyorsun gerek yok etkisine geçiş. yapıyorum. Ama bu Emel diyerek Root kullanıcısı. olduğundan emin oluyorum Size. uykularınız değilse bile sorun Yapmayın. ben o karşıma hatalar çıkmasın ve en. yetkili kullanıcı da olmak işlerini. kolaylaştırdığı için bu işi tercih. ediyorum şimdi estetiği estetik.

Atlayarak klasör arası geçiş yapabilirim. ya neyse dosya klasör listeleme. konusudur. o eski ise klasörlü arasındaki geçiş. koktu Şimdi eski diyorum boşluk. bırakıyorum geçmek istediğim klasörün. ismini yazıyorum burada büyük küçük harf. çok önemli Örneğin ben doğumu askere. sonra geçiş yapacağım. iyi bak. Evet bakın artık domatesleri zelass yani. LS yazarak içerisine görüntülüyor bir. üste solmak görmek için eski yazıp. boşluk bırakıyoruz ve nokta nokta. yazıyorum bu kadar Şimdi burada eski. yazıp boşu bıraktıktan sonra de ve o. yazıp iki kere tak tuşuna bastığımda. Burada iki tane isim görüyorum aslında. var burada bir adet yok saydı yani şimdi. 32 yaşında göstereceğim d ile başlayan. bir dost olarak tamamlayacaktır Şimdi de. buraya basıyorum bir kere tuşuna. basıyorum ve daha sonra herhangi bir. Benzeşme olduğu için yani midone.

Harflerinden sonra de o da bul afrinden. sonra uyuşan başka bir kesme malı için. otomatik olarak tamamladı en yazıyorum. bakın nerede bir tane var tuşuna. basıyorum otomatik olarak tamamladım. boşu boşuna elle yazmanıza gerek kamyon. İçerisi dosya göremiyoruz boş boş tekrar. eleştiriyorum şimdi biz fotoğraf nokta25. dosyasını. Ne bileyim klasöre kopyala cağız. kutlarım okuduğumuz cephe Muhtemelen. Kubilay geliyor yine CHP yazıyorum çünkü. mutlu öğrenmek için titreye her diyorum. bakın burada sizlere bir sürü arkadan. gösterebiliriz pasito anlamda kodlama. işlemlerini yapacağız şimdi Elif diyerek. dosya ve klasörlerini isteyelim cephe. diyorum boşluk bırakıyorum ilk yazacağım. yani boşluktan sonra ilk yazacağım şey. kopyalamak istediğim dosya. bu fotoğraf nokta İpek nereye kopyalamak. istiyorum dedim klasörü kopyalamak.

Istiyorum şimdi depresyona geçeceğim. eleştirelim burada fotoğrafı digipack. dosyasını görüyorsunuz. Evet şimdi. ve sokakları öğrendik Peki bunu taşıma. işlemi nasıl oluyor da indirimli dostluk. taşımada mov taşımak anlamına geliyor bu. sebeple kısaltması olan meyve komutu. dosya taşıma işimizi görecek şimdi dek. fotoğraf nokta İpek dosyamızı bu 32 için. klasörüne Işıl. Ama bu komuttan sonra ilk yazdığımız. dosya klasör ismi kopyalamak ya da. taşımak istediğimiz dost olacak işe. yapmak istediğimiz ikinci yazacağımız. zaman ise hangi klasöre kutlayacağımız. olacak Biz bunu 32 şey yapıyoruz şimdi. Elif durmak fotoğraf bebek burada. gözükmüyor önceden burada vardı şimdi. afik eşim içerisine geliyorum Elif. diyorum ve fotoğrafları Recep Tayyip. gördüm. Evet şimdi sırada dosya silme. işlemlerimiz var. Sen bunla Renault komutu ile.

Gerçekleştiriliyor reynmen komik. yazıyorum derin boşluk bırakıyoruz. silmek istediğin dosya gösterisine. yazıyorum ben fotoğraf ABC Back dosyanı. belirtiyorum enter'a basıyoruz ve seni. biz nasıl klasör oluşturabiliriz. olabildiğini. bu mektir konutu klasik oluşturmaya. yarıyor demektir test diyorum bakın test. kesiyorum oluştu RAM ediyorum istiyorum. bakın onu bir dertli olduğunu söylüyor. Allah rahmet Bir kutuda Bu dert yolu. için yani rm yazıp boşluk bıraktıktan. sonra kilo silemiyorum. bu burada RAM den sonraki vereceğimiz. hobi dosya olmak zorunda Remzi komutu. ise yalnızca klasör silme yapıyor bakın. dertli klasörlemek RAM esnek anlamına. geliyordu vermediyse limon typec yani. klasör dinlemek Test çözüyorum Başarılı. bir şekilde silindi. bu Hot ise yalnızca bir dost oluşturmaya. yarayan bir konu Bunlar standart Linux.

Komutları zaten bu şekilde işlem. gerçekleştirebilirsiniz topla bir dost. oluşturdum şimdi renk komutuyla. seviyorum. mi Evet Arkadaşlar bugünlük eğitimimiz. bu kadar bir sonraki dersimizde görüşmek. üzere hepiniz hoşçakalın

All Devices iOS Android Chromecast