ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Adınıza Şirket Açılmasını Engelleyin! e-Devlet T.C Kimlik Numarası Kısıtlama Özelliği


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese Merhabalar Hoş geldiniz. Türkiye'de birçok insanın mağdur olduğu. bir olay var TC kimlik numaranızın kötü. niyetli kişilerin eline geçmesiyle. birlikte adınıza bir şirket açılması. veya bir şirkete ortak olma durumu. edevlet'e yeni gelen bir özellikle. birlikte artık bu sorunu kalıcı olarak. çöze biliyorsunuz bir başvuru. yapıyorsunuz sadece bir form. gönderiyorsunuz ve adınıza bir şirketin. açılmasını veya bir şirkete ortak olmaya. engelleyebiliyor sunuz bunun için. edevlet'e giriş yapmanız gerekiyor. edevlet şifresi almayı da bilmiyorsanız. şu Metin sizin için yardımcı olacaktır. hemen edevlet hesabımızda sisteme giriş. yapalım sisteme giriş yaptım Burada. bulunan kurumlar butonundan kurumlar. sayfasına giriş yapıyorum bu işlemleri. telefondan da yapabilirsiniz arayüz. biraz farklılık gösterecektir ama.

Butonların yerleri sayfaların yerleri. aynıdır buradan T harfine geliyorum. buradan Ticaret Bakanlığı bulup içeri. tıkla bir daha sonra buradan edevlet. kapısı üzerinde sunulan hizmetler. başlığı adı altında ortak yetkili. olunmasına yönelik kısıtlama işlemleri. Mersis Burada gördüğünüz gibi yeni. yazıyor arkadaşlar. buradan butona bir kere tıklıyorum. ama sonra burada bize bu hizmeti. kullanarak kişilerin mermisiyle kimlik. numaraları üzerinden kısıt koyarak. iradeleri dışında şirket ve işletme orta. yetkilisi olarak eklemelerini. engelleyebilmek TV bu kısıtı kaldırma. bilmektedirler diyor burada daha önce. yapmış başvurunuz yok yeni başvuru. düğmesine tıklayarak yeni bir başvuruda. bulunabilirsiniz diyor bu hizmet ve. Ticaret Bakanlığı işbirliğiyle. oluşturulmuştur yarısında Bu da görmüş. oluyoruz yeni başvurup sonra bir kere.

tıklıyorum buradaki uyarılar. okuyabilirsiniz başvuru bilgileri var. burada da kısık türünü ortak veya. yetkili olarak seçebiliyorsunuz Eğer TC. kimlik numaranız üzerinden sizin. herhangi bir irademiz olmadan bir işlemi. gerçekleşmesini istemiyor Ben buradan. ortak ve yetkili 2'sinde seçerek devam. et butonuna bir kere tıklıyorsunuz. arkadaşlar burada bilgilendirme olayı. var buradaki bilgileri de buradaki. uyarıları okumanızı tavsiye ederim. Okudum anladım bölümünde kabul ettikten. sonra artık TC kimlik numaranızı. kısıtlama getiriyorsunuz ve iradeniz. dışında işte bir şirket ortakları bir. yeni bir şirketi vesaire bunların önüne. geçmiş olursunuz kanala abone olmayı ve. videoyu beğenmeyi unutmayın İyi günler

All Devices iOS Android Chromecast