ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 AŞIRI HEYECANLI POMPALI RULET OYUNU | BUCKSHOT ROULETTE


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Bu sadece bir oyun bu arada nasıl. videolar çekiyorsam hep başta uyarı. yapmak zorunda kalıyorum bugün Back shot. rulet Oynuyoruz arkadaşlar oyun. görmüşsünüzdür abi yerlerinden bu ara. popüler ve cidden eğlenceli buldum. özellikle şu giriş müziği çok hoşuma. gidiyor Benim spotify'da da listesi var. şarkıları oyundan daha çok çalışmışlar. Ben bazen yolda dinliyorum Kulaklığımı. takıp cidden insana motive ediyor tam. bir disko müziği sanki birazdan. ölmeyecekmiş gibi dans ediyorum Evet. şimdi burada sağ sol yok oyuna sadece. mousa falan oynayabiliyorsunuz şu. dayımız sigara içiyor mekanda Biz de. artık oyuna geçelim bildiğimiz ret. Anlatacak bir şey yok Selamünaleyküm. lütfen önüne konan İmzala diyor bir Ver. bakayım Ne yazıyor burada yaşanan. şeylerden asla bir sorumluluk kalmıyoruz. bir çeşit felaket n imzalıyoruz Bu arada.

Bu tarz oyunların devamı için like. atarsanız ve yorum yazarsanız çok memnun. olurum arkadaşlar İsminiz ne rozet. diyelim rozet olsun hepsini yazmayım. zaten sığmıyor. da verdim imzayı bastım mührü gönderdim. 1 2 3 seviye var diyor dealer la. beraber bir tane mermi iki tane boş. kovan Hadi bakalım mermileri kafama göre. sıralıyorum diyor Random şekilde ben. başlıyorum Eğer kafana sıkarsan dealer. sırası sana geçer diyor ben zaten ölürüm. ki o zaman şu an şansımız %. 33. Bence bu dolu Vallah dolu Bence yapma. be al bakayım. kardeşim. boş aldın mı. boruyu ver bakayım silaha ama kend. yanlışlıkla Böyle şans işte dilim bile. dönmedi. Lan. evet ane boş kovan Bu arada mermileri. takip etmeniz gerekiyor her zaman. söylemiyor mermileri gizli bir yöntemle. sıralıyorum diyor Nasıl bir yöntem Ben. de sıralayayım bakayım demin O öldü.

Boş kaç tane vardı lan bu arada ben. unuttum 5 tane bir tanesi boş biri bitti. bence şu an dolu bitti. deer oynuyorum bu oyunu. ya. çok kolay oldu lan round. 1 2 seviyeye geçtik Tabii ki bir seviye. kolay bu olayı biraz daha. ilginçleştiriyor. bakalım 50. şans Benim şansım Ben sıkayım lan ben. Şansıma güveniyorum. E kelekli bir kafasını kopart alım. Onun senin bir aklına alayım ben. ya Şu an bir cesaret geldi bu arada ama. bak Şansımız da % % dealer vuracağım. Durlu lan bu silah Durlu lan bu. silah İşte. budur aklını aldım Bu arada. ya silah boş Şimdi nasıl. yapacağız Kral sigara iç Bu arada sigara. can veriyor arkadaşlar bana niye sigara. Vermedin lan ben de. içeyim bana kelepçe. verdi oğlum boş zaten niye Sigara içtin. ki bir daha üstüne. büyüteçle mermi var mı yok mu ona. bakıyoruz Bu ne. lan anları kontrat var Tamam bir tane.

Daha kelebek verdi tanrıyla yaptığım. şeyi gösteriyor bana kontratı yarı. yarıya şansınız var 4 mermi iki tane boş. a kelepçeyi taktı. bana hayır hayır boş Bence boş boş olsun. ne olur boş olsun yapma. be verdi elektro şoku L Bana bir sigara. ver ben de içeyim Lan bir tür canım. varsın 4 tane mermim vardı Benim sıram. kaydı Çünkü kelepçem var elimizde. dolu yapma be 4. mermiden ya Yarı yarıya şu an kanka boş. olsun ne olur biterim bak. yoksa Nasıl keten perye geldim ben bir. anda ya çok şanslısın seni. döndürebilen güzel nasıl yaptı Adam ya. bir anda perişan olduk ya Hadi bakalım. yürü bu arada şarkıların sesini. paylaşırım aşağıda dinleyebilirsiniz. cidden bayağı keyifli şarkıları ama bu. haksızlık kardeşim demin taktın bana. kelepçe Fukara sümüğü gibi kaldım orada. ben ver bakalım ne. veriyorsun Winston Dark Blue.

Muydu o yine 50 senin sıran mı sıra. benim kral şimdi seni perişan. edeceğim bittin. oğlum dealer deldim. seni. ya rozetin İntikamı Bu arada bu yeni. versiyon arkadaşlar ve 1.5 M çıkmış. Bilmiyorum fark nedir Ya bak sigara için. canın artıyor şu meşrubat ne işe. yarıyor bu arada mermileri Ben unuttum. ha mermiler bitti değil mi zaten 50 50. ver sigaramızı Başka ne var Bu arada. bayağı şanslı ama demin çok kötü kereye. Geldik İki tane mermi dolu yine 50. ihtimal elimize sıkalım ya bir sürekli. karşıya sıkıyorum Gerçi sıra onda boş. mermi Kral boş. mermi Benim sıram geldi herhalde değil. mi Nihayet çok stres. yaptım. Bir paklar çok söylemek istemiyorum ne. olduğunu zaten. banlıyken. mermiden Zaten iki tanesi boştu Bence. boş kendime sıkayım bir tür gelmez boş. boş yapma be o nasıl olabiliyor. ya E boş ki bundan sonra hepsi.

Boş Abi çok büyük haksız oldu ya. sigaraları kullanmalıyım Bu. arada. 5e 5e 3 doluluk. oranı canımızı artıralım paket olacağız. Çünkü dolu olma ihtimali yüksek şu. bıçakları kullanalım malzemeleri çok. stoklamak. istemiyorum Bence şu an deın beynini. patlatırız Ya boş olmasın ne olur ya. Rabbim bayağı keyifli oyun Yapmış. adamlar. ha gece daha yeni başlıyor Kral Bu arada. 5e 3lü çift mermi gönderiyoruz sanırım. kafayı. kopardığımız öyle mi. oluyor 3 tane mermi var bir tanesi dolu. boş 50 şansımız var. Eğer şunu kesip de dealer vurabilirsen. round. bitiyor dolu 50 şansım var sanırım. bilmiyorum Kesin değil ama yapma be. şimdi bittiğimiz resmidir bittik oğlum. dolu. dolu zaten hiç kumara kazanamam ben. ya Dikkat et Tabii dikkat edeceğim şimdi. unuttum ben ya Kaç tane vardı durum. neydi zaten bu round maç bitmeyecek de. boş sanırım ya değil.

Mi kaçırdım ben tak boş ya boş boş boş. Kral. boş ya. Nasıl Madem çift mermi sıkmıyor muu bile. bile kafama sıkmış oldum şu an büyük. eşeklik Ben sandım çift mermi sıkıyor. sıkmıyor mu ya. ya be tur sıkmadık ki. biz yat ya Ama bu. haksızlık Bir Sigara İç Edim bari o. mermiye de bakt bittim ben kanka bittim. ben bittim bittim bittim bana doğru. tutsa Benim sıram geliyor mu Bittim. Yeter artık lan bütün mermiyi Sen sıktın. ya. öldüm şok y şok ya oldum Şimdi aklını. alacağım senin çözdüm lan oyunu nasıl. bir Algoritma yapm yapmışlar böyle şimdi. ananı laciverte boyayacağım He ni bana. bir büyüteç verebildin. be Benim sıram olsun Ben başlayayım kaçu. kaybediyorum zaten bakayım Boş mu dolu. mu o mavi mi lan Görmedim ki. ben mavi oğlum o. yani çok hızlı çekiyor göremiyorum ya. Silahta Boş mu dolu mu bittin dealer. yürü yapışırsın Böyle geldik Bakalım ne.

Vereceksin. kelepçe yine kelepçe oğlum hayırdır. Fantezi mi yapacağız oğlum oyunda nedir. 4 tane mermi yarı yarıya. boş iç bakalım biranı. yeter. la yine doldurdun canı bir de on hepsini. kullandın. Kral Bir de bana krepçi tak tam olsun. Çok kötü oldu Muhtemelen Şu an. boş cu aramızdan bir tur. içelim Tepeyi takalım bir de. buna bu sıramızı yani bir yakaladı mı. bırakmıyor Bir daha beni. ya boş boş kanka boş hiç böyle kendime. çevirip de boş olduu oldu mu Şu an boş. kanka artık bak Boş boş boş boş. artık yani yeter artık be kardeş. ya ver. bıçağı ver. alkolü. 5 toplam 5 adet bulunuyor şunu. kullanalım. bir m kamilde 5 tane var beni yakalarsa. bu comolok yapacak biramız da. içelim şunu da. kullanayım yani dolu olma ihtimali. yüksek inşallah doludur çünkü kayb. dolu dolu dolu dolu dolu dolu dolu yapma. be abi nasıl bir ihtimal ya.

Bu ve kelepçe ver Allahtan 5'e 3'tü yani. şu an 4 kovan var bir tanesi boş doludur. ya doludur Yani abi o kadar olmaz yani 4. tane kovan bir tanesi boştu 3 tane kovan. bir tanesi boş toplam 4 kovan var abi. bakacak Boş mu dolu mu diye. interesting 4 tane var bir tane. boş şu an hepsi. Dolu Şu an hepsi. dolu hepsi Dolu Şu an. arkadaşlar dikkatli ol da ne yapacağım. Bu saatten sonra bütün şeyleri kullandık. eğer tabii şarjörler. Değişmezse. değişti Bütün mermiler bitmek zorunda. değil yani orada değiştirebiliyor. Oo sıra bunday ben öldüm yine ya neresi. interesting öldüm işte ya. nere Allah. Allah. essela Nasıl bir aptalsın lan bir de. baktın ha Allah'tan Arkadaşlar bir kumar. oynayacağım Şu an Eğer Boş İse Bir. sonraki RTA çiftli vurursam yeniyorum. oyunu. boş. boş şimdi ananı laciverte boyadım dealer. kardeş Ya öyle şekil.

Yapıyordun Gerçi son mermi ondu ama. bittin bittin. D boru. teslimatı ama Şimdi nasıl yapacağız son. mermi onda mı başka bir tur dönecek mi. bittik kanka boş olma ihtimali var boşsa. güzel ama yoksa Baba Yar. o ya git ya Anan tam şansım döndü. diyorum y bir şekilde kazanıyorsun ya. zorluk seviyesi Legend mi kardeşim ya. açan kapıyı yenilmelere doymadın diyor. bana gönder gelsin çözdü oyunu. K cuara güzel şlar. e var mısan büyük kumara kadar Yiğidim. var mı boş. kovan iyi bana büyüteç veriyor ya Allah. razı olsun 100 şansları hep kaybediyorum. ya Back shot. rulet şansımız bir türlü. dönmüyor demin var ya büyük mallık yaptı. ya bir de gitti kırdı baktı kendine. vurdu ya görmedin mi lan mermi yok mu. kelepçeyi taktığına göre fantezi yapacak. benle Aptal mısın lan kendine Baktım bir. de ya mermiye Şu an tam bir tane boş bir.

Tane. dolu boş Ya boş kanka. boş şimdi ananı laım yata boyadım da. gerçi benim hela kelepçem var he çıksın. artık. kelepçe Kanka bu dolu Sıkıntı yok o. yüzden sütüre bir malum şeyi ver onu da. lan sıkacak tım Hani Alo ne oldu ya ben. sıkacak oğlum. Sıra sıram geçti oğlum haksızlık Benim. sıram geçti abi de bakalım. bir dolu abi sıram geçti ya Cidden bu. haksızlık kelepçeyi Ben takayım. takmayayım Ya şu an gerek yok dealer. vur Aman Cidden bu haksızlık benim demin. sıran geçti ya kesin ben onu vuracaktım. bir. tur He taktı bana. kelepçeyi kazanamaz çiftlisi yok ü. mermim var bir tanesi boş şu an ve benim. vuracak yarı. yarıya ya öldüm. ya öldüm Kral Gerçi mermi sırası değişti. güzel bir bakalım çok fazla Şeyim. Oldu altın mermi yarı yarıya sıra bende. Kral Sıkıntı. yok oğlum Sıra bendeydi hani ama bak sen. sahtekarlık yapıyorsun.

Ha öldüremez beni sıkıntı yok da bu maçı. alacağım ben bendesin boş olum o. mermi. şimdi seni laciverde boyadım şimdi ver. bakayım oradan bir Malboro Touch. Blue sonra. bakalım ii dolu. mu. boş bir tur da seni. kelepçeleyen her şeyimi kullanıyorum şu. an seni mahvetmek için. boş kelepçe şini mi kullanmalıyım Bu. arada ya doludur ya şeyi kullanmayın. dolu dolu dolu dolu dolu dolu dolu. dolu boşa gitmeyen bir şey bir bakalım. Boş mu dolu mu bu. arada. dolu ölmüyor ama ya bir ayı verse. olmuyor muydu ya. neyse ama round bitmedi şimdi bir tur. dönecek Kanka Boz. silah ulan. Şimdi boş Ama gerçi tu. değişiyor boş yani biliyorum takip ettim. silahı büyük kumarbazlardan. o merkezden sigara gönderdiler 4 paket. Oha 5 dolu iki boş oğlum bittin sen ya. hiç şansın yok şu an ver bir sigara. içeyim oradan bu sefer Kral senin. beynini alacağım beynini bak şu an zevk.

Için içiyorum bak. Git bakalım gitti bay bay. dealer Hadi. bakalım. roset kaldık mı Son ra o müthiş son Uzun. zaman sonra birisi finale doğru geldi. bundan sonra daha fazla takviye yok. Benle ölümüne dans. edeceksin artık ve kan takviyesi yokmuş. ölümüne diyor ben varım. Kral Ne oluyor lan ne. oluyor 4 item verilecek sana bü cuara. bir ve yine. cuara güzel o sakiler farkı. ne3 şans lan bismillah yş vermiş kelepçe. boş şu an şans. 50. ölürsün Ya hayır nasıl olabilir. ya Elif kendine sıktı iki defa boş çıktı. böyle bir şey olamaz abi mermilerin. sırası değişecek 3E. 7 Benim sıram artık Kardeş kusura bakma. yani Tepeyi. al. canımız zaten full Bir bakalım. büyüteçle. dolu ananı laciverte boyadım. şimdi yalnız başlangıçta bu kadar nesne. kullanmak doğru mu bilmiyorum ama. kullandık uzun sürecek bir maç olacak. belli Çünkü karşının bayağı bir.

Malzemesi de var. elinde 7ye. 3ü yarı yarıya şu. an Mer bir den bira içelim heyecan. dorukta şu an. ama bence boş boş boş boş boş İşte bu be. karşıya sıkıyorum. Kanka yapmış kötü oldu kelepçeyi. kullansa mıydım Ya bu. arada karşı taraf kullandı. o tüttü kurban olduğum ttür Diğerini de. içiyorsun ttür bakalım bu arada bayağı. dolu Galiba şu an mermi Er Evet dolu. dolu adam laciverte boyayacak. beni boş olsun ne. olur kelepçem var sıra bir bana gelsin. ben soracağım. sana ver şunları Ben bir. içeyim heyecan dorukta şu an. acayip bir hal almaya başladı Oyun. takıyorum lan sana. kelepçeyi zaten şu an mermiler doldu. Bildiğim kadarıyla. dealer deleceğim Seni şimdi dolu Kral. biliyorum ben bir dolu yani Gel gel gel. gel bir tur daha dolu. dolu baba biliyor bu işi ya ama daha çok. çok çok mermi lazım Canlar çok fazla ver. 4 tane item ne geliyor Kral cuara.

Büyüteç kelepçe ve yine paket paket. geldi. eşyalar 5'e 2 boş kovan sayısı burada. Mühim olan kovan sayısını takip etmek. verd Helepçe Bak o mal şimdi bakar Kesin. yine kendine. sıkar yalnız son zamanlarda eğlendiğim. en iyi oyunlardan biri. boş değilmiş 4E 2 şu an. 4 mermiden iki tanesi dolu iki tanesi. boş. boş olamaz böyle bir şey ama. ya 4E 2y di 3'e karşı 1 oldu Şu. an yani şu an 3 mermi var bir tanesi. dolu an kullanmak zorundayım her şeyi ne. var ne. yok. Bence boş diyorum ya kanka boş boş boş. ya olamaz çünkü. boş ama şu an. dolu dolu Derdim seni. dealer kile mi açtım ne yaptım lan. ben kile. açtım Şu an. boş boş Kral boş. getirin bakalım nesneleri ver bakayım ya. Bu bira ne işe yarıyor bilmiyorum. arkadaşlar ya tam anlamadım yani the L. Rock filan diyor ama bu kadar yetm. gideceğim 6ya 2 şu an doluluk oranı. cidden yüksek ya beni şimdi şansa.

Bırakamam şu an doluysa Eğer bir çiftli. ve laciverte. boyarım affetmem acımam acımam Kral Bir. de takarım. kelepçeyi. dealer. dealer kaldı M iki canın. dealer kaç vardı lan bu arada ben. unuttum 7 miydi 7ye 2di. galiba Hazır mısın Evet. hazırım Tamam 2 canı var Tamam 7ye. 2 6ya 2 oldu Şu an dolu Muhtemelen. arkadaşlar yapma. be abi çok zor bir ihtimaldi Nasıl denk. adam da bu arada arkadaşlar kelepçeyi. taktı çiftli de var elinde bayağı. laciverti boyayabilir. Vallahi hepsi şu an dolu bok yedik şu an. hepsi dolu Abi hepsi dolu ya Abi hepsi. dolu. ya bir daha mı keseceksin sıra yine. Çünkü. onda. abi İşler çok ciddileşti ama. dolu berabere iyiz şu an onda çiftli. var. Evet şimdi berabere yiz. 3 5. 8iz Merim var 3 tane boş lan dur bir dur. dur Yavrum dur bir ya E sıra bendeydi. demin ya sıra bendeydi abi Bu Haksızlık. Haksızlık daha çok küçükken başladı.

dertlerim üstüme geldi ve kaçmadım. herkesi İyi birisi sandım aklıma gelmedi. kötü oldukları katlanıp her şeyi içime. atınca inat yapıp bekledim nedeni yoktu. Tabii sapıtmıştır güvenememeyi bana. babam alıştırdı Ben de gidipte anama

All Devices iOS Android Chromecast