ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 AŞIRI GERGİN TÜRK RULETİ ! BUCKSHOT ROULETTE ( TÜRKÇE ALTYAZILI )


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Yaşam ve Ölüm Bir döngüden ibaret Biz. yaşarız onlar ölür Sadece ölüler. görür oyun popüler Ken oynamak oyunun. popülaritesi bittikten sonra oynamak. ananı avr askeri pantolonu nasıl. birader hepinize selamlarım Hoş geldiniz. sefalar getirdiniz Bugün sizlerle. birlikte busat rulet adında bir oyun. oynayacağız buak shat Rulet nedir. bombalı tüfek ruleti rus ruleti ya da. Türk ruleti kardeşim fark etmiyor. rakibimin kafasını atacağım yol alacağım. kardeşim hadi eyvallah Ben hata yapmam. Kardeşim ben bir profesyonelim ve. Profesyoneller at yapmaz Ha ya ananı. avradın ananın ananın satacağım ne. batsız ya daha hiç oynamadım bakalım. Şimdi sizlerle birle gireceğiz ayrıca şu. ana kadar Beğenmediysen lütfen kanalımı. beğen abone ol ve yorum at dostum ve. istediğin ne varsa söyle bana belki. yaparız ha bu videoya da 20.000 beğeni.

Gelirse arkadaşlar granny'nin rework. versiyonunu oynayacağız Bir de FF. oynayacağım seviyorum sizleri Öptüm İyi. seyirler kardeşim bek ne lan kardeş. şimdi Sen gireceksin Start verildi ve. Koşu. başladı. Ee he oke. ee ne oluyor. kardeşim Tamam tamam biraz kapatmış. olabilirim parti başlasın. bebeğim yapalım Şu iş Okudum kabul. ediyorum ya anlaşmayı kabul ettiniz. sözleşmeyi kabul ettiniz Evet ab ab. mantıklı bir şey olması lazım kaç hane. bilmiyorum ama tamam A harif aklıma bir. şey geliyor ama tamam olmaz mantıklı bir. şey olmalı saplar ya da şey mi olsak. sokan Okan mesela. Pala o Buldum buldum çavuş çavuş. birader İki boş bir dolu İlk atış onun. mu karı karı. aldım Tamam Arkadaşlar ben bir. profesyonelim ve bir profesyonel asla ve. asla inanılmaz ilk her zaman boştur. kardeşim ün. biri sana bir profesyonel olduğumu.

Söylemiştim adama He dostum kıçını. kollasın edersin çünkü senin birazdan. beynini havay. uçuracağım Hayır Hayır Hayır Hayır Hayır. Hayır Hayır. haır Hadi ama abdest aldım geldim ya. dealer diyeceğim ben görmedim bu sefer. on atacağım ama. tamam tamam tamam 1. Tamam lan oğlum geri. geldi ya Gerçekten mi ya hayır hayır. hayır. Hay ama daha dikkatli Old dah gece yen. başı diyor eşek diyor Tamam bu sefer. gerçekten dikkatli. olacağım. gerçek oyun işim yapayım mı Welcome Back. Tekrar hoş. geldin Tamam No Sıkıntı yok Sıkıntı yok. Sıkıntı yok her şey kontrol altında ilk. her zaman boştur yani % emin olduğum bir. konudur Bu rahat. olacaksın Şimdi bu sefer bu sefer ama bu. sefer. kanka ama sokarım yapacağınız. şey. Ben de bunun olmasını istemezdim ama. bunu Onlar istedi kardeşim benim. yapabileceğim bir şey yok Matrix. Muhiddin sahneye geldi kardeşim ben de.

Bunun olmasını istemezdim Let's go. bebeim yeni. başladık anlaşma imzalıyorum bebeğim. Gönder gelsin. Fenasi Terbiyesizlik yapma ya terbiyesiz. adam ilki asla dolu. değildir. What oyuna sürekli olarak Hadi artık. Ananı satayım ya Nasıl olabilir. ya Duş alacağım şimdi Ama kardeşim bu. kadar olmaz ya Oyunun başında fenas. diyor gece diyor yeni başlıyor kalk. birader diyor suratına soktum doktoru Bu. ne Bir şim karanlık karanlık yüz. gözükmüyor Işın Tamam Sıkıntı yok. Sıkıntı yok Bak şurada ne var Bak ilaç. var çok değişik oyunda Detay var da içme. kardeş seni mahvedeceğim Senin içinden. geçeceğim ilk her zaman boştur biliyoruz. bunu zaten aklınızda bulunsun ilk her. zaman boştur kardeşim % 10000 bu sefer. ciddi oynayacağım Niye o kararıyor Ben. onu anlamadım ben karayım kardeşim il. boş değilse gelin beni düdükleyen.

Kardeşim o kadar net konuşuyorum bak he. şimdi kafasına bir el atıyorum Ben. bunun ananı avradını satacağım ama Aha. Hani bu kadar olmaz. ya ya Ben Ne Şanssız Bedevi bir. adammışsın be kardeşim ne ben rustine. girsem ilk atışta beğenimi havay uçurum. kardeşim Belli ki sen kendim atacağım. bir de karşı atacağım kardeşim ya yeter. ya ya yeter Vallahi bezdum. da. Ya hayır ya hayır ya Welcome Back Yeter. be defold pis yarattık insan bile değil. karşımızdaki Tamam sorun yok Sorun yok. Sorun yok Arkadaşlar İlkinde hiçbir. şekilde ya denk gelme şansı % s0 bile. deil sıkıntı yok o. yüzden. ananı satacağım ne bızım. ya kendim kendime bir daha sıkacağım. kendimi bir daha. sıkacağım iki kere aynı Yıldırım bir. kere aynı yere düşmez. kardeşim Çok iyi Çok iyi Çok iyi. Çok ve son olarak karşınızda John Wick. var. Jan sözleşme imzalıyorum senin.

Öpüyorum mantıklı ve anlamlı bir isim. olması gerekiyor. sapla işi bitti kankalar rahat olun. rahat olun yani poponuzu taşıyın. arkanızı asanın poponuzu. kaşı % 10000 eminim hiçbir şey. olmayacak. çok rahatım bir Yıldırım ananın ya. ananın avradını ya bir Yıldırım iki kere. aynı yere nasıl düşebilir kardeşim var. ya ama ya bu kadar olmaz yani var ya Ya. biz yapsak Nah olur bu kadar olmaz Yani. bu kadar da olmaz yani bu kadar da olmaz. yani kardeş. benim karşımdan lan çakal adım bu kadar. baslık nedir. ya bana Ateş hakkını bana ver Ateş. hakkını bana ver Ateş hakkını bana ver. kendime sıkacağım kendime sıkacağım. Yapma yapma. yapma bende mi bende mi atış hakkı bende. mi at. hakkı ne ne lan Ha doğru doğru doğru. ilki zaten benim doğru unuttum doğru. doğru. doğru dayı bu nedir ya baştan baştan. Acayip sinir oldum ya Bak yemin ederim.

Acayip sinir oldum ya harbiden bu sefer. ters giriş yapacağım sana ya çok sinir. oldum. ya bildir şunu icana Bakı ver Yaparsan. sen yaparsın kardeşim para aldım. lan. ya Abi yeter. ya. hadi bir tane kaldı tane boş var bir. dolu kovan tane. boş di Tamam ne. vereceksin tane item. var gazz ver abi bizim şansa da Gazo. çıkıyor ya Gazo en işe aramızı falan. diyebiliriz. yani kelepçe güzel. tamam Bu ne lan. o Tövbe. estağfurullah. tamam. bendeki şansın sokayım iki dolu kovam. var iki boş kovam var gazozla bo dolu. çıkartıyorum Ananı satayım hem içtim. Tamam ne oldu yani buu yapt B raketin Ne. gereği var şerefsiz seni boş Tabii Kolan. sıkıntı yok ha kovanın içini görüyoruz. galiba bununla aynen bu kovanın içini. görür bu adamı kitler bu bir sonraki. kovanı boşaltır Sigarada can verir ne. alaka isse buradaki Masadaki Her şey. tamam 3 Do 2.

Boş. boş boş herhalde doldur yani kullanmak. istemiyorum ama garantiye bastık. işimizi zaten doludur herhalde. ya senin şansına sokayım yani bu kadar. bızık fazla be. kardeşim tekte öldürdü bizi ha tekte. öldürdü. Bizi bu kadar şans fazla gökten şans mı. bastın Ben anlamadım ki birader ilk. elden başlatma ya Welcome Back aynı. kaldığımız yerden hayvanlar gibi. savaşalım gel gel gel hırslandım gel. Tamam bir dola bir boş çok güzel ilk eli. bana ver ilk eli bana. ver Tamam çok güzel İyi günler kendine. iyi bak. kral toz ol. buradan. o o da böyle bir hareketle Tabii ki. de çok güzel boş. dolu çok. güzel çok fena ıslandım oyun çok fena. Sardı Beni. ha kelepçeledi bizi bir dolu kovan var. iki boş var bakıyor şimdi. içine çok ilginç niye çok ilginç olsun. baba o bütün her şeyini kullandı Tekelde. ya neyse giren tane sigaram var kanka.

Tamam sıkıntı. yok kendim sıkacak zaten Şansım Olsa. vurmaz. o kışına soktum oğlum. bekle. ne kanka 3 el 3 el 3 el oynamadım ben 3. el oynamadım. Ben Kemer değil morganın sanını ATT. sanki. pez Can götürüyor bıçak Can götürüyor. Tamam dolu kovan. çok güzel ilk bir tane sigara atalım. Baba. şimdi şimdi 3 dolu 2 boş kvan kendime mi. sıksam abi büyüteç lazım. ya biz. kaldık ya bendeki. şansın görüyor her şeyi. yani. Ulan risk alıyorum İnşallah boşa denk. gelir. be yanlış bir hesaplamadan değil mi. birader. Hadi. ben bir şey demiyorum Kanka ben bir şey. demiyorum Kanka ben bir şey demiyorum. Kanka ben bir şey demiyorum. Kanka sık bana şimdi gelir ben kendimi. vururum Şimdi biliyor. Mus at mi at bende. mi tak lan Bun it olsun herhalde tane bo. kovan attım Ay pardon bir dolu bir boş. mu attık nasıl oldu. lan Bir tane daha atış hakkım var.

Herhalde o vurur Ne oldu. lan kardeş her % dedi adam garantiledi. Oğlum adam bizi ezdi geçti easy. ya so easy. ya Ya ne salaksın sen ya Eli Niye kliun. Yani can cana ihtiyacımız var. ya aan diye gelip duruyor bana da ya Oha. 5 dolu ik boş doluyu atacağız şimdi boşa. sinirlendi bak çıldıracağım sinirden. burada Bak işte biliyordum böyle. olacağını var ya ben yine risk alıyorum. ik kere denk gelir diyorum çok küçük. bittim L. ama gelmezse Oyun bitti. zaten gelmesi iyi. oldu fena icabı baktı ha boş artık düş. Ya bir el boş düşmedi Ya bir el boş. düşmedi Ya bir el boş düşmedi Ya tamam. güzel bir. can bir dolu bir. boş Yes ananı sattım senin oğlum Ananı. sattım. senin b var ya o kadar tatlı olurdu ki. ilk el bana veriyorsa Eğer iki boş iki. dolu var daha dein İlke boş patladı risk. alayım mı lan Büyük Risk ama Büyük Risk.

Ama ilki genelde boş çıkıyor ama Ulan ık. çok büyük risk aldım ha Hadi. biraders olsan zaten olsan zaten Şaşarım. Ben zaten ya olsan zaten Şaşarım. ben kendimi atsam olurdun Ama değil mi. Bravo oyun sana ya adama. oynuyorsun sıkıntı yok. ya bir tane daha atacak şimdi o da vurdu. zaten o da her türlü içi boş değil iki. Komanda. dolu çok güzel sigaraları önden canları. alalım 3 dolu kovan i boş. kovan. Tamam boş attı bir Hakkı gitti zaten. bir ya birader niye hiç patlamıyor. adamda ya ii boş kova Ne oluyor oğlum. ne yaptı lan o sapık ev son kovan zaten. boş Kanka bu oyunun matematiği. ne neyse dur. bakayım doğru doğru Tamam ya önden. atayım iki tane atayım herhalde biri. denk gelir ya Eşek değil. ya Oy. oy kelepçe de boşa gitti ama çok güzel. e öndeki skiller boşa kaçdı. bari ne oluyor ya Ne oluyor oğlum bu ne. 4 item.

mi büyüteç gelseydi. ya. 4 dolu 4. boş Ulan biris aldık ama olmaz. ya Hadi lan Bir tane daha patlat. be yes. yes Hazır mısın diyor. Evet Ne oluyor la ne oluyor kanka şimdi. adam canını manını kesti birader böyle. bir dava var mı. ya Ne oluyor be kardeşim o kazandım. lan Ne oluyor oğlum içinden dalga malga. çıkmaz değil mi salakça bir. şey. Bir insan neden bunu yapsın ki. Congratulations. B bayağı iyi bitirdin Bu arada evet. dostlarım oyunumuzun Sonuna Geldik Eğer. tutarsa bunun farklı bir oyunu varsa onu. da oynarız Kendinize iyi bakın seviyorum. sizleri öptüm Allah Emet olun görüşürüz

All Devices iOS Android Chromecast