ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 YATIRIMSIZ PUL QAZAN [ƏN GILİRLİ SAYT]


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Salam pul biber. yeni video çekeceğim bu videomda size. yatırımsız nice tolerde elemiyorlar. Hasta hemen denemeler var onu. göstereceğim size demek burada bitti. saati var Açıklama kısmında sakinliğin. şekilde kazanması ise videonun sonuna. kadar izleyin bizi hemen burada size her. şeyi falan her bir şeyin yani. göstereceğim. bunu mu sonunda Yani. size göstereceğim. eğitime çıkartması. burada reklam izleyelim. bize koyun verin hemen koyun de sonradan. Biz çeviririz yani. biraz ürünü saat hakkında daha. başlayalım. hemen 20 tane burada reklam var yani 20. tane reklam var Tüm derslerinde. bu reklamı demek şimdi size 30 saniye 30. saniye gözleri 30 saniye sonra promosyon. yani 30 saniye burada közlemeliyeler. için. Yani buradan da veya yemin ederim özür. dilerim onu bir listesine verir. Aslında kanalımız yeni diye kanalımıza.

Abone olun sonra ne olarak sanki de. bağlarına probleminiz olsa Instagram'da. da bizim de arada saklayabilirsiniz. ınstagramımız bizimle programları. kanalıma. abone olun size yeni istediğiniz bu. kazanmak videoları falan her şeyi. seçeceğim. ve 3 saniye 2 saniye 1 saniye. 4.500 koyun araba olurdu hemen bir. anasını ödedim. 19'un olmasın diye yani bir bir çeteden. bulalım. Bu da reklamdı. demek onu direkt. size Yeni pencere Yani ben Buna bastığım. halde asıldı 30 saniye sonra yani bu. dolama. pulları gelecek bol bol kollara. gelecekler. önemlidir. tamamlayabilirsiniz. ne çok yaşa taktı yani belediyenin. yatırımsız kazanmak istiyorum En yakın. saatlerden biridir. bize 15 mi. bu kadar verecek yani buz lazım. bizimle Sen bana hava hazırdı içimi 2. milyon 2 milyon. falan. burada ona giyindi. burada. Yani bu tiple Home gelince videosunu.

Seçelim. sonra kese o fırsatları. Bir de yine bir çevreyle depo veriyorum. Sonra da tamamlıyor 10. Ee. bir dengeden sonra mengeninden geride. mi götüreceğim. 11200 koyunum var Yani bu çok problemler. varsa değil ama yani. Bunu daha çok ileride. Burada da hepsini. biz buradan girdik. diyelim ki görev verir bu linki gece. son derece 5 puan seti orada elde. edemezsen Hemen sahibimizin de yeni. elips yeni hesap açısı yeni hesap açımı. alıyorum birlikte. koyun verecek yani bu da çok soğuktu. yani 480. yoksa. kredisinin yeni bu iletişim sözü edersin. saatiniz varsa veyahut da. ne bileyim başka bir. programınızı falan varsa buradan reklam. hediyesi. Yani bu. elementelediğim kazanmak lazım değil hem. sizin bu da çok linklerde ne var bu. linke takılı olmalıyım hemen bu linke. takılı olur hemen sahte gözleme diye. hemen yengeler Ondan sonra yani ben.

yiyeyim yeter 10 günde. bize botlar lazım olur hafta da özür. dileyerek artık koyuyorsunuz. demeç Ümmü saatimizi saatimiz. Göstereceğim size. Bitcoin içini. hepsini çözdü. demek ben Öz. Bu fasulye hesabı. verdi. 1 milyon 90 7600 satoshu. istediğiniz koyuncumuz hazır. mesaj olarak yani bu çok büyük olduğu. insanız dediğim gibi size göstermeme. saatinden saatinde demiştim. Siz de burada oynuyorsunuz yani. oynarsınız videolar izleyeceğiz. Yani boş baktığınızda. istifade edip. saati yaptırmayı. yiyebilirsiniz videomuz bu kadar olsun. Dostlar. Hele bu kadar olsun inşallah videolarda. görüşene dek ve mutlu videolarda daha. yakışıklı

All Devices iOS Android Chromecast