ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 VİDEO İZLƏ PUL QAZAN.🤑🤑[YATIRIMSIZ QAZAN][ÖDƏMƏ SÜBUTLU]


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Buradan da komple saatimizden pluther. mahsus abi. üçünü satışı. varsa onu alabileyim karda bilerek. Tamam dostum Neredesiniz. bir şey etmeden sadece videoları. seyretmeye yeni görevleri yerine. getirerek. aklınızda içebilirsiniz. burada bizim bağlantımız göstererek Ömür. falan. getirdiğimiz adam. lar onu göstereceğim. kanalıma abone olmayı. bize destek olun yani kanalımıza abone. olarak videoları beğenerek Hem senin. kroniklerde de istediğiniz şeyler yani. bize yazalım isterseniz videolarınızı. videolarınızı izliyorsunuz. olduktan sonra bizim olarak beni paneli. karşılayıp burada biz ne yani. 9 satın 8.5. 5 saniye 54 saniye. biz yani bunu gözlemedik bunu. gözlerinden sonra. hisseler var yani burada hem üzerinde. Windows tablo olarak burada vergi nerede. yani bunu bağlayarak Messi'nin olarak. göstermek istedim Demek ki burada mısın.

Tam dolduktan sonra tam doldurduktan. sonra bizim kılımızın elimize verdiği. umutlu terziler. yeni. burada turu. hiçbir şey eğlenmesin tabi telefonunuzla. veya Yaklaşık tam terinize. bunlara yani bakarsanız. videoları yani. burada çok çözeceğim. elma olarak hafıza baksanız. emmi olarak haksız bir 2530 satışı. Dostlar artık Eser de hamsi takılı. dururuz. artık yıllarda Evim olarak belirledim. sürekli çeşidine. de var. video sertlemek. 15 saniye sonra bizim satoshi. yani bana. satışa vermesi Çünkü biz orada. gözlemedik Hemen gözleseydi Bence. videoda. 15 saniye gözledim diye 2.7. sesini de size göstereyim yani. her altın şeye giren biri bize. satoshibe değeri bir lös satış işlemi. sadece burada her bir sattım Bir girişi. Biz götürmeliyiz her bir saptan bir. hiçbir şey eğlenirsiniz 50c videoları. izleyeceğiz Tepelere Yani bu Fasık sizi.

Özüne yani Kılıç sevmediğini verir. bu neyse olmadı yani cennete. burada Mesela. istifade olarak Neyse. bir problem oldu ve yayında der. ede ünlü olarak. yani ücretsiz burada. YouTube'da falan videonuz varsa. bulamayız. bunu koyabilirsiniz bu salatalık Yani. siz Buna göre ödeme söyleyeceksiniz. oruç tutuşuyum burada referansları. gösterdi ya dostunuza alabilirsiniz. Bitcoin seçebilirsiniz. dediğim gibi mevcuttur yani sese bir. derseniz. onun için satoshikâ. burada yani öyle diyeyim siz çok büyük. Eller elde edebilirsiniz bunun. harzeminizi veyahut da çekirdeği. getir ne kadar çok eziyet edeceksiniz. Burada o kadar yani çok kazanabilirsiniz. videomuz bu kadar olsun sahte. olmak ismine koyacağım Buradan da akıl. olabilirsiniz zaten hem sizin için. bizi İnstagramda saklayabilirsiniz. bizi instagramdan arada. saklayabilirsiniz bizimle.com kazandı.

bizimle birlikte. videomuz bu kadar olsun dostlar kanalıma. da dediğim gibi abone olun. like atın yani bize destek olabilirsiniz

All Devices iOS Android Chromecast