ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 RULET | XXXTREME LİGHTNİNG ROULETTE [ X NASIL YAKALANIR ? ]


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Merhaba Arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz. bildiğiniz gibi en sevdiğim rulettiğim. 50 binlere bir bakiyem var bakalım bugün. ne olacak şöyle alarak başlıyorum tekrar. bunu tamam. ilk sırayı da alabilirdik neyse bu da. güzel Bu arada yine yine tekrar ediyorum. Yine yine tekrar ediyorum. Bu ikisi de olduğu için ne kadar çok. alırsam sayı o kadar çok kazanma. ihtimalim var bu benim düşüncem Tabii ki. kaybetme ihtimalim de daha çok yani. zarara girmeyiz şansım ama ben böyle. oynuyorum Herkes farklı oyunlar mesela. kaybettim şu an devam. Yani herkesin oynayış tarzı farklı. olduğu için ben kimsenin. konuşamıyorum bunun özürlüyüm herhalde. Ben kimseninkine karışamadığım için ve. karışamadığım gibi Sizlerde Benimki. karışamazsınız Tabii ki O benim 24. Gelsene ya Ne güzel olur 24 de benim. uğurlu sayının rulette Bu arada şansım.

Güzel gidiyor bilmiyorum. kaybededebiliriz ama canlı için yükleme. yapmak en az 30k olmalıdır canlı. oynayacaksan Bence bu benim düşüncem. Bana eskisi gibi beş kaldım. hiçbir şey kazanamıyorum çok oluyor o. yüzden 50 tercih ettim. hedefim olursa 100 olmazsa yapacak bir. şey yok. şansımız denedikleyeceğiz. hala çok hastayım. aşırı hastayım ve geçmiyor ya. şöyle bir hastalık yok yani olamaz. 200 de yokum ya sadece 50'de varım Bu. Nasıl Bir şanssızlık. saçmalama lütfen. gelen kurtarıyor Ama şöyle bir şey var. Zararı da giriyorum Tabii ki. sert güzel bir x hem hedefe gideriz hem. uzun boylu sırık seni eve. hepsinde varım istesen yaparsın zaten. ama en fazla 200 var o da 9'da 100150. Hadi bakalım. uykum ne zaman geçer acaba Umarım geçer. yani. bu hasta olan arkadaşlarım Nasıl. atlatıyorsunuz ya ben atlatamıyorum. geçmiyor yani.

Uyuduğum halinde. Bu arada benim 24 ve 0 bölge 0 bölge O. kadar değil ama 24 bölge ben normal. rulette de her zaman aldığım bir. bölgedir. Bu benim sevdiğim bir bölgeye bana. şanslı gelen ve orayı boş geçmek. istemiyorum Onun dışında mesela. 16 geldiğinde onu tekrar edebilecek. sayıları alıyorum yani kendime göre. Benim düşüncemde 16'dan sonra. atabileceğim birkaç sayı var birkaç. değil yani. o bölgeleri alıp ardından. 17'de 300x'i kaçırdım 300x ben bu anı. bir kere yaşadım. şöyle bir şey var büyük ihtimal. Öyle bir ihtimal yok da 17'den sonra bir. ya da iki ay sonra ilk satabili ve o da. yüksek bir x olabilir En kötü yüzük. atıyor. genelde bu ara oynadığım için takip. ettim ve bu tarz şeyler görüyorum da ben. 300'ü nasıl kestirdim ya ulan yayında. olsak var ya almıştım Onu aldatmıştım. yani. kötü x değildi ki 300 gayet güzel ve.

Toparlardı beni. Of ya. gelecek misin Bir daha Uykum açıldı. 22. sim geldi ne dedim Size en az 100 x. tekrar ediyor Dedim bu oyun böyle. Nedenini bilmiyorum ama. bu ara oynadığım kadarıyla ve Anladım. kadarıyla bir x attıktan sonra hemen bir. ya da iki elin içinde bir İkisi daha. atıyor tabii yakalayabilirsem. ama yakalar mısın bilmiyorum diyor. yetersiz Çünkü Hedefte değiliz 100 x çok. iyi değil ama gizli Tabii ki ayakta. tutan 24'e 300x efsane olur mesela atsa. atacak mısın şekerim. Haydi gelebilirsin başarabilirsin. inanıyoruz 33 ne ya. hala yüklediğim bakiyedeyim yani. ay nefes alamıyorum ya hastalıktan bir. yüz daha yakalarsak o da hafif toparlar. 35 104 50 metrekareyiz sıkıntı yok. 300 de aslında çok büyük bir 2000x'e. kadar veriyor Bu oyun Sonuç olarak ama. bilmiyorum. Neden Neden Neden Neden Neden. düşünemiyorum.

Neden Neden Neden Neden. sıfırdan varız Çekerim ama. yine aynı bölgeleri alıyorum. 33. Lite. 20'yi unuttum sıfırdan sonra 20 30 10. bunları yapabiliyor çünkü. Oha ya 20'ye de iç ses var ya. Ulan 1500x ya 26 gözünü seveyim bak. biraz önce sıfıra geldim Sıfırın bir. yanı ya gelebilirsin 1500x ya efsane. olur ya of ya ben minik sakallarım var. bu arada videolarımda. 1500 çok yakmıyor ama yakaladım da. 2000 istiyorum 20022003. Double x en en en en en büyük x'si en en. en büyük resmen tanımak istiyorum. bu aralar. yalnız kurtarmaya başladı ve Ulan yokum. ya İkide gelebilir biliyor musunuz Yani. çünkü bir x yok doğru düzgün. Ulan gelmiyor Gelme gelme git git. boş geçme de en azından Ne diyeyim yani. bir gün içte kalırız bir gün o bir güne. kadar paramız kalırsa Tabii ki. Çünkü her el el en az bir kağa zarara. gidiyorum. çok aldığım için.

Sıkıntı yok ikisi kalırsam toparlar o. güzelce Önemli olan x'i yakalayabilmem. O yüzden çok alıyorum Tabii ki keşke. daha çok alsam Ama bu sefer çabuk. Düşlerim yapacağını bir sürece Yahu yine. yokum Anlaşıldı ben x yakalayamayacağım. bir 600x gelecek ve Ben onda olmayacağım. o şu an da olabilir. gelmedi İyi şükür. yani. ben yokum. Büyük ihtimal geldiğinde de olmayacağım. kurt yer değişsin ya hiç Uğurlu ve güzel. gelmedi bana. 50 x 50 x 50 x Ne yapalım ekstra eksi. lütfen şekerim. yazıdan 50'ye kalsa ne olacak ki en. fazla. O yüzden elli çok bir şey değil En az. 100 yakalaması gerekiyor. yüzde bazen Metin 100 olunca efsane. kurtarıyor yani. ya öyle. işte. ama o yaktı Tamam tam izleyecek yani Ama. sevinmeye gerek yok hepsini yüz. 21 ve 17'de yokum geliyor yine 17. 17 belası. geliyormuş 21'i de hiç sevmiyorum var ya. şu biletten 20 diyor yokuz diyoruz.

Ulan o kadar şey var hadi x'lere. gitmiyorsun o kadar sayı kapalı nasıl. gidip yerini buluyorsun ya. değişiksin bir şekilde. yeni biri sevmiyorum 21 aldım Demek ki. 21'de gelecek. sin ya. rahat rahat anlayamama yapayım rahat. rahat oyun oynayayım. Ne ya şarkıda söyleyemiyorum. nereye yaktın bunu varız şekerim 708. Keşke gelsen. 15 devam ama. Yani tabii ki yapamadı dokuzdan çıktı. 22'ye girdi top maşallah. tam tersini de yapabilir. Aslında yeni 28 ve 27 almam gerekiyordu. ama çok fazla aldığım için onları pas. geçtim Evet. çoğu şeyde 200x var güzel olarak Burada. şu an. sıfırda. 4 6 14 de yokuz yine ben kaçıracağım. Anlaşıldı ya. o kadar sayalım benim Aldıklarım. yanmıyorsa vardır bir sorun mu Annem. biraz hareketlensek şekerim. Şekerim şekerim Şekerim şekerim. ya. umarım yakalarım Umarım yakalarım yani. 15 istiyoruz 25'e gidiyor ya Hem de.

Bomboş yani para bile yok üstünde ne. alaka. Allah'ım yarabbim ya. Kabe sinirlerim bozulmasın. ya ne olur gel bir ne olur yani ya. lütfen bebeğim beni Neyse ya bir kerecik. Ya ben gideyim ya. bak gelme ihtimali var Oy oy oy. çıkardılar ya topu bire girdi 31'e gitti. gördünüz mü. alırım yarabbim gel de sinirim bozulması. bilerek yapıyorlar ya oradan çıkarıp. oraya çekiyor top nasıl bir sekmekse. kesin gelmişti bir yani. Allah'ım yarabbim ya Yine mi başladınız. ya. Şuna bak Bayağıdır. yakalamıyor. Bu da gelmezse. yarısı gitmiş oluyor. 11. yokuz Vallahi gelmedi ya. şu linux'tan çıktı gitti ya. Bayağı modumu geçirdi. resmen çıktı Onu videoyu izleyenler. yazsın yorum olarak doğru söylüyorsam. yanlış gördüysem de yanlış diyebilirsin. sıkıntı yok ama bence öyle oldu resmen. çıktı seksi gitti oraya 30 buraya girdi. Umarım yine varım da.

Ulan ya. Neden Neden Neden Neden geçiliyorum. Aynen şaşırmadım. o kadar sayıya gelmiyor mu bu kadar. sayıya zaten gelmezler. O da iki tanesini kesin şimdi gider. 1314-16-25 36 gelir. Neden Neden Neden Neden Neden düşünüyor. neden neden neden neden neden. Neden Neden Neden Neden. gelmeyeceksin ki. oy oy oy oy oy oy oy oy. geldik Oha ya 250 İşte bu hedefteyim. hedefimin üstündeyim sonunda bu ya Oh be. Allah'ım Ya Rabbim çıldıracaktım Aptal. adam ne kadardır gelmedi arkadaşlarımı. takip etmeyi yorum yapmayı like atmayı. unutmayın ben kaçıyorum görüşürüz. Sizleri seviyorum Hoşça kalın iyi. geceler

All Devices iOS Android Chromecast