ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 REMİSTAN DAYIYI MERMİLERE BAKMADAN YENMEK! | Buckshot Roulette [Canlı Yayın]


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Hed Ahmet Almanya'dan geldi gol ver. porel Ahmet takım K Ahmet M Bey. bez. Evet s gidebilir. miyim yes. yes Let's. Go. DJ. ye. C ya Yok artık Ama yok artık ama ya. laklak. kili bir. kili. Ann. oluşumu verin Taşımı verin Tamam abla. getireceğim. görmez. ya ağzına öldür beni de. git. saldıracak hedi et hedi. et Ahmet Almanya'dan geldi gol ver pelen. Ahmet bak. Ahmet muhin Bey. bezini. Evet sıçma gidebilir. miyim yes yes. yes Let's. go. D. s. Hoş geldiniz be. 180 Ne yapıyorsunuz be Nasıl gidiyor. bakayım şöyle uyanın Hadi uyanın Hadi. geldik geldik hadi kalk kalk kalk kalk. sabah ezan okunuyor hadi hadi hadi. namaza gideceğiz hadi kalk Kalktınız mı. iyi kalktıysa harika Ne yapıyorsunuz. bakayım gençler nasıl gidiyor ses mi yok. yalan söyleme ses var ha bak yalan. söyleme. İbiş bak iyiyiz falan diyenler var Hoş. bulduk de diyenler var ses yok diyor Bir.

De ses olmaz mı ve ya ses burada Troll. yapıyor bir de kapçık azıya Bak sen. Neyse yapacak bir şey yok Belki de. istemeyerek yaptı Şöyle bakıyorum. hepinize arkadaşlar O maşallah Hoş. geldiniz tekrardan Selamünaleyküm bugün. farklı bir şey yapacağız bugün gerçekten. bir oyun olarak ilk defa böyle bir şey. oynayacağız gerçekten çok heyecanlıyım. biraz Ne bileyim oğlum oyun işte. oynuyoruz her hafta oyun bulamıyoruz ki. Ne yapalım 2 yıldır aralıksız 2 yıl oldu. mu 1 buç 2 yıldır aralıksız cuma. cumartesi günleri yayın yapıyoruz. Arkadaşlar bazen pazar günleri. yaptığımız da oldu oyun Bulamazken ne. yapacağız artık başka oyunlara kaymaya. başlıyoruz yani o yüzden kusurumuza. bakın bugün bot R diye bir oyun. oynuyoruz gerçekten çok sevilen bir. oyunlar tarzında girdi şans oyunu. diyebiliriz % ihtimal ya da % daha Ç.

Ihtimalle karşı rakibiniz para kazanmaya. çalıyorsunuz çok acayip bir zaten ağzı. gözü kayık bir şey on göreceksiniz bugün. Hadi bakalım nasıl bir şey Hangi oyun mu. Vallahi ben de tam bilmiyorum Önce şöyle. bir şey yapacağız Ben bu oyunu kendim. bitirmeye çalışacağım Bu oyun biraz kısa. oyunu bitirdikten sonra Sizlerin de. tavsiyeleriyle devam edip bir daha. oynayacağız oyunu e nasıl bir tavsiye. vereceğiz artık abi kafayı pompalı kafa. ağzına mı sok yok karşıya mı tut onları. Siz karar vereceksiniz Biz de burada hep. beraber uygulayacağız bunu tamam mı öyle. bir şey düşünüyorum İnşallah güzel bir. oyun olur E o zaman ne diyoruz Abi ben. çok uzatmıyorum Hadi O Zaman geçelim be. açıyorum Açtım vall oğlum heyecanlandım. ha şansımı göreceksiniz birazdan. şansımı. Tamam Aa güzele benziyor şimdiden bak. başladık Allah var adamlar yapmış gibi.

Duruyor Hadi. b. grafikler biraz Ama güzele benziyor. Ah Mouse nerede. lan sabunun koymuş biri. kullanıyor kullanıyor bize vermiyor. baksan kar ortam iğrenç görünse de. tuvalet kağıt var havlu kağıt Varan. oğlum bir tane mezin istasyon giriyorsun. kal ya bizim yeriz Kağıt. yokı kurulacak Avlu Kağıt yok abimiz. resmen Avlu Kağıt bırakmış Vallah. ekonomi çok iyi gidelim. bakalım. Hadi siz de mi. geldiniz. yeter aşağıda bir parti oluyor bizim. dayının bir tanesi burada bakıyor Elinde. var cuara cuara içiyor Bir de. Baba hadi yi gideriz buraya. gideceğiz Hadi bakalım hayırlı olsun. Allahın belası geldi Evet arkadaşlar bu. arkadaşımızın Bir ismi bulmalıyız biraz. rüştü'ye benziyor farkındaysanız Hani. kozu yok Bir de gülüyor işte bunan bir. Rüştü diye beniz böyle R. harfinde ristan rem İstan olur. mu Ne diyorsunuz bakım bir isim ney.

Kendi ismimizi yapalım valla bakma yani. şu an kendi ismimi yapmak istemiyorum. Ben başka bir isim yapacağım ama ne. yapayım a buldum. Nurs Nurs teyzeyi koyacağım Nursa ismim. olacak. A evet 3 Rumuz var Bu. arada. Aha bak kırmızılar dolu siyahlar boş. arkadaşlar haberiniz. olsun karşı rakibi kırmızı mermi ile. vurmaya çalışacağız ama siyahlar boş. Şimdi bir tane kırmızı ik tane siyah var. o yüzden Kaf kendimize vurma ihtimalimiz. çok düşük gibi geliyor bana. biraz abi Remzi koy ristan Hayır ristan. olacak bir de. yapıyor ya tam ristan tipi var Ona. ristan diyeceğiz ona tamam mı ristan. amca. Aa şimdi iki tane siyah var İkisi de boş. Ben diyorum kendimize tutalım zaten boş. gelir diyorum kırmızı gelirse ama ben. buradan giderim tamam mı kırmızı gelirse. kendimize vurmuş olacağız ama siyah. gelirse. şanslıyız. oh. oh. ya çok güzel bir oyun gerilimi var hani.

Ya size gelecek ya Karşıya gidecek öyle. bir kafası var oyunun hoşuma. gidiyor Erdem işko aydır yemiş Abi seni. seviyorum kalbimsin Çok teşekkür ederim. canım Allah razı olsun kesine Bereket. sağ olasın var ol siz de benim. Kalbimdesiniz Şimdi vur mı l a Bence bu. sefer olur Ben ben karşı. vurarım vururum Hadi oğlum Bismillah. ristan Vur nuso Hadi. Aa boş çıktı yine ristan vuracak bizi. Hayır. dur Ama olmaz ki ya Ama olmaz ki ya Ya. aman ristan hile var kırmızı ona gelmiş. o AG ü kırmızı iki siyah var biraz. riskli şimdi Dayı çok heyecan yaptım. oğlum bu nasıl bir şey lan. AB Nurs Ölmez Nuro yaşayacak O yüzden. taktik bulmamız lazım Ne diyorsunuz. arkadaşlar Yani aslında biraz da kırmızı. 3 tane var ya Karşıyı vurabiliriz ama. vurabiliriz ne diyeyim oğlum kaldım ben. bir şey di lan bu oyun Böyle şans bir. oyunu bak sizin de yanıtlarınız önemli.

Ona sık heres diyor Ona sık Kafasına sık. gibin ağzına vur vurayım mı vurayım mı. vurayım değil mi Hadi oğlum hadi oğlum. hadi oğlum hadi vurduk vurduk ne aldı. lan ristan Hep sen mi vuracaksın e. e Hayır hayır. hayır. sık boş geldi boş geldi boş geldi boş. geldi boş geldi boş geldi tam Yeter boş. geldi ona ben sana sıkacağım ristan Ne. oldu la e bıyıklı burun burnuna böyle. böyle yapayım Senin. bur ristan ona Under papus üye olmuş. Allah razı olsun. Aa ben ristan vururum kusa bakmayın. ristan ölecek Şimdi geliyor mu ama. olmazsa bak çıkar giderim buradan o. siyah bana gelirse iki kırmızı bir siyah. var içinde şu an ya bize gelecek gidecek. Hadi oğlum hadi. oğlum hissediyorum gelecek bu. seferan elini öpim. abi ama ben dedim size boşuna sevmeyelim. dedim. Biz en şanssız adamlan bugün Bak. gerçekten tarihi olaylara Tanık.

Olacaksınız öyle bir şanssızlığa. boğulacağız ki Bu oyunda ve Oha. diyeceksiniz. Bak o terlikleri. kaldır vurma on da al ben He solu. giyerim sağ Allahın yolu zaten bir şey. olmaz diyorum şimdi hadi oğlum ya Ne. güzel gidiyorduk ya Allah'tan bu dayı. var bizi. canlandırdı abi kendine Vur Dedim tam. önce ben bir bitireyim sonra size zaten. hak vereceğim Merak. etmeyin bak Hoş geldin ne geri Hoş. bulduk. nistan bakum da bugün Vallahi. heyecanlısın bugün şanslısınız bir. abdest falan M sıçtık şimdi işte bu. olmaz Bak bu burada bu Burada şimdi çok. şanslıyız Ben siyah diyorum içinde siyah. var Kafama direkt sıkıyorum abi. abi. oh tamam Aga bu sefer ristan vuracağım. tamam mı O ristan geberecek onun ozuna. parmak atarım zaten kozu yok ama olsun. Ben senin ağzına diş macunu sıkayım. ristan Yeter artık şimdi diş macunu. yemeye hazır ol diş macunu Power.

Hoppa reman gebir ne oldu. reman adamla maça Ölümsüz Gibi vuruyoruz. yine yaşıyor ağzına sık ağzına uh Ne. oldu bu da akıllı çıktı ha buzluğa. bak ne oldu Ben görmedim ben dans. ediyordum O sıra Allah kaç koş canu. baksana yayın tekrarına kaç yayın. tekrarına bak Kaç kırmızı geldi. sonda bak bakayım ben o sıra. konuşuyordum. ya. kaçırdın ben 3 tane kırmızı 2 tane siyah. Tamam ben ristan vururum A ama. gelmezse kendime küfür ederim deliririm. Şu an Tamam mı Hazır mısınız Ben bug. vuracağım Hadi oğlum Bismillah. Allah ömek istemiyorum pomp Ali'nin. adına bak seni çok Sevim Sen Ali de var. Sen Ali pompalı takıyor Sniper dürbün. takıyor Ali pompalı aynı senin gibi. istiyorum Sen de bir kazan Sen şu karşıy. vur sen sen biliyorsun sen pomp alış Sen. beni biliyorsun sen o siyahla Kırmızının. Yerini değiştir B Sen kırmızı getir.

Bakayım h bak olacak izle Hadi oğlum. öperim bak kırmızı gelirse pompalıyı. öpeceğim söz. veriyorum Allah razı olsun. Pompiş Pompiş öpeceğim. nursin Ne oldu ay ikinci round öpeceğiz. dedik öpeceğiz. Şimdi biraz daha Hadi diyor küçük ilginç. şeyler yapalım. diyor. He bu kareler bizim envanterimiz buradan. itham alacağız buralara. koyacağız bir şey geldi kutu mutu geldi. böyle bir tane daha kutu mutu geldi. oğlum kaç tane kutu veriyorsunuz kaç. canımız var o 4. He he şimdi bunu bunu dediysem Bana. geçmiş olsun bunu ded bana arkadaşlar ne. diyorsunuz abi sana güveniyoruz Ya ben. pompalıya güvenmiyorum biliim Mus alayım. şunu öpeyim dur öpeceğim Bak geçen. olduğu Kadan öpeceğim hak geçmesin. Ayıptır Günahtır gel gel gel. gel Vallahi tam o tutma yerinden öptüm. Vallahi inşallah yıkamış. lardır İyi hadi oğlum bak kırmızı.

Gelirse çıldırıyoruz tamam mı. kırmızı gelirse Allahu ekber hadi oğlum. hadi oğlum. hadiş pap Seni çok seviyorum biliyor. musun Seni çok seviyorum Senin bütün. silahini satın alacağım hepsini böyle. dizeceğim Siz çok özel bir aile. olacaksınız Allaha rız Şu kırmızı Şu. bizim ramanın kafasına sıktır Ya vallahi. sıktır hadi hadi. hadi bana bunu niye yaptın pop bana niye. bunu yaptın Allah. allahüm rahmetullah Allahuekber kalktık. kalktık Tamam KT Şerefsiz pomp seni. öpmüştüm bir daha öpim Ben bir daha seni. öpeceğim A yine item veriyorlar büyüteç. geldi o isim yazma kağıdı değil miydi. üstü. yazıyordu Tanrı demek adam Tanrı oynamış. kaybetmiş Tanrı var ya Oğlum çok güzel. karı mizah yapmış kelepçe kepel etçe. kelepçe Ne iş oğlum takış sık kafasına o. iki dolu iki boş Aa bıçak var lan bunda. oğlum bıçağı bize sokar böğrümü şimdi Aa.

Bu ne yapıyormuş bu Bize bir tane şarj. dolduruyor muu Şundan bir tane veriyor. bu adamın kolunu kitliyor muu bir tur. boyunca oynatmıyor muu Bu da merminin. içini gösteriyormuş. bize tam. yaraymış bir cugara yakalım bir cugara. bir cugara yakalım a pompalı bize koydu. Kusura Bak ben yarım öylesini diyoruz. gerçekte öyle bir şey yapmayın. arkadaşlar güzel bir şey değil gerçi. sakın içmeye kalkmayın bu bu bir. uyarıdır arkadaşınız falan verirse. Cidden hiç içmeyin Çok sağlıksız bir şey. ömrünüzde ileride yapacağınız bir. Mesleğiniz olur ve onun yüzen yapamazsın. Mesela ben ses aktörüm ya Ben sigara. içersem benim ses tellerim bozulur ve. benim sesim değişir Yani eğer yarın bir. gün sizin hayatınızda ne olacağını. bilmediğiniz için böyle sigara gibi kötü. maddeleri kullanmanızı kesinlikle. taassup etmiyorum yapmayın kendinizi zor.

Sıkıntıya sokmayın Ark. Tamam ne verdiniz lan bu Parlament Tamam. bir Cane canımızı dolduk Ben kazasına. sıkarım. onda risk alay mıan hep ona sıkıyorum. kim sıkayım mı Hadi hadi Ne diyorsunuz. Cansu ne diyorsun sık sıkar mı Kendimi. sık ama olmazsa döverim seni Tamam mı. haır Ama döverim O zaman bana bir şey. demiyorum döverim döven sen bak siyah. olacak bunun içinde tamam mı Öpeceğim. öperim öperim yaparım Hadi oğlum hadi. oğlum Pompiş Bak benim ağzıma ettin seni. seviyorum tamam mı Sen de beni sev bak. seni tutma yerinden öptüm şuradan öptüm. pisdi galiba kesin Orası Ama sen de. yapma ayıp olu zaten bu şerefsiz tut. remen tutmuyor mu oğlum tuvalette gördüm. Buray tutmuştu oğlum tuval yıkamıyor bu. Biz bur yt Allah kuracağım şimdi ha. reman Allah seni cez insan tuvalete. girer elini yıkar ya hadi oğlum siyah. siyah Bu bir risktir.

Babuş bir A ben kelepçeyi. kullanacağım Ben bit ben bunu kullanırım. içinde ne olduğunu gösteriyormuş. merminin pompalının Ben bakacağım içine. Hadi. oğlum. o o boş var boş var Kendime. sıkacağım az reman geberiyor. reman sen şunu bir tak bakayım birader. tak bakayım ele bak maşallah dsn eli. gibi L Kolu yok ha bak DS gibi ama. maşallah şimdi. meristan pompalının şurasını öptüm ve. oraya elini yıkamamış tın Sen de bunu. kullanıyorsun o pisli elinle bunu. eriyorsun Ve ben bunu öptüm bunun. intikamını Şimdi alacağım. içinden Allahu. ekber Sen kaşındın Oğlum sen kaşındın. Sen geber. adama da bir şey olmuyor ki sen ne. yapıyorsun oğlum tuvalette yetenek falan. mı basıyorsun ölümsüz olmuş yetenek. tuvalett yapıyordu orada bir şeyler. yaptı O ha Vallahi bak a bir daha. sıkacağım Yok vallahi Aa dur pompalımı. alayım bu gerçi bizim ismetin silahı Ama.

Onun Kafasına sıkacağım bunun tanına. bak hoş. gel he odun mu ne oldu L remis çıkar mı. onları ne araç çıkardın ne araç. çıkarıyorsun Belki ben de k b sana. vuracaktım belki içinde bir tane mermi. var Saydın mı ristan hile yapıyor A ben. oynamam ristan hile yapıyor şaka yaptım. şaka o güç Oh o gitti gidenler geri. geldi o Aa İşler değişir ama sen. oynayamazsın elini yıkadın mı Bak elini. yıkam bir de in kullanıyor orayı ben bir. daha öpmem miden bulandı şimdi Ben. çıkmam lazım. buradan bakalım ben bir Risk. alacağım Allahu ekber Vallahi ristan sen. kazan ya sen Seni çok seviyorum Sana bu. oyunu Şans olarak veriyorum sen kazan. tamam mı ristan kesinlikle içindekini. göremedim ama ben sana güveniyorum ve. kendime sıkacağım Eğer. Ölürsem mezar taşıma yazın bunu okuyan. Tosun okuyan olsun Hadi bakalım. bismillahirrahman hadi oğlum e Kandırdım.

Seni yoktu içinde bir şey kur Ne oldu. rist Aa Bence bu sefer var Ben sıkarım. Ama eğer içinde yoksa şu an bizi bu. ellerindeki öldürecek gibi duruyor Çünkü. bir sürü var Ben bir elini kitleyin. bunun ne diyorsunuz bir elini. kitleyin Sen bir elini gitle. bakım kusura bakma reman Ama sen bunu. hak. ettin Vallah şanslıyız galiba. ha. Tamam şimdi iki kırmızı bir siyah var. içinde ihtimallerimi. bilmiyorum geri gitme de mi Yok ya. kendime. sıkarım ya da onu ben ona vuracağım Hadi. oğlum bak Pompiş Bu sefer seni şuradan. öpeceğim tamam mı şurada Şurayı öpeceğim. sen şunu kırmızı Yap bak Bir tane canı. kalmış gözünü Sevim öperim seni şuraya. bak şuraya öpeceğim tam Şurayı He burayı. oraya tutmuyordu o tamam mı Sen şu adamı. kırmızı sen o kırmızıyı getir Sen. getirecek o kırmızıyı Ben biliyorum. ondan getir boyun bizde öperim Yallah.

Çarpsın öperim hadi oğlum hadi oğlum. Allah Allah senin cezanı vermesin. geri zekalı A kırmızı. gitti Hayır. hayır iki Can. götürüyor şerefsize güzel. gelmiş şerefsize güzel gelmiş vay nesiz. vay pompalı sevmiyorum artık o. pompalı ben biliyordum pompalı Ran'ın. pompalısı olduğu için bize vuracak Tabii. oldu paşam oldu şimdi ver Bakalım ne. varmış içinde iyi olur olur iki kelepçe. iki kelepçem var güzel. o kus ristan Hakkını helal et. oğlum bir Suar bakmayın getir getir bak. o açıldı Tamam hazırız sen şun bir bakım. Sen Pompalıyla or konuşuyorsun elle kol. yapıyor pompal pompal mermisi değişiyor. şerefsize güven olmaz güvenmeyin ölüyor. şim izle. İzle. şerefsiz senit çıkamazsın Eğer ya tutar. Bakın ben içinde kırmızı olduğu. düşüyorum ya bize gelir. o ya da. Ölürüz ben bu riski alıyorum Aa Hadi. oğlum. ristan. ristan Remo Remo Ne oldu Remo reo kafana.

Yedin He. pompalıyı Nuro. kazandı Eyvah olay olay değişiyor Dur. dur olay değişiyor bir şeyler. olacak. long sonuncu uzun. diyor sen ve ben burada hayatımız adına. Dans ediyoruz. Di a bir şey. kesecekler kesin ölümcül bir mod ya. onlar kler kesin. ölüyoruz mı o bu ne Kola. verdi kelepçe güzel i kelepçem var. güzel 6 canımız var ama diğerleri tanesi. bir şey var ha Ben görmedim kaç taneydi. Ben size bir şey anlatıyordum kaç tane. vardı Ben risk. alıyorum kusura. bakma. be ne yapıyor lan boşu gitti. Eyvah o da bana mı denk geldi ya abi. Vur ristan o pompal bak bak mermisi de. geri geldi bunun soracağım. ona göstereceğim kimin burada patronun. olduğunu. Oh o 4 kırmızı 4. Boş İşler değişir AG Ben bir cuvar. yakım oh yak içmeyin ha. gerçekten iki boş bir dolu diyorlar. Gerçi arkadaşlar geç oldu be şimdi. sen bunu bir. bakım Sen onak ne var.

Acab kusura bakma. reman bir tanesi aynı şu güzel gidiyor. bund tane şey var Bak. g tane var var ya ömür boyu. oynatm laım. bu s Geç güzel çok iyi ben ben risk. alıyorum ben risk alıyorum Aa ben risk. alıyorum bu hayatın heyecanı heyecanı. yok geliyor mu izle oluyor mu olmazsa. giderim buradan ha Vallahi bak. çıldırırım bunda kırmızı var güveniyorum. Hadi hadi oğlum hadi oğlum bak şu an çok. iyiyim bak silahı çektim ne olur. hadi oğlum hadi oğlum reman reman bunun. tadına. bak. reman reman ne oldı Remo. Remo Hadi. oyna şy bismillahirrah Allah rı için. öldürmemesi. için. Eyvah ama benim Önüm gitti bu da. şerefsiz He büyüteç gelmiş İnşallah. boştur Amin İnş boştur Boş çıktı galiba. içti Eyvah kesin % 10000 kırmızı % 10000. kırmızı. a kendine. vurdu ya geri zekalı geri zekali kendine. vurdu are ready Hazır mısın ristan. hazırım geri zekalı gibi.

Konuşma. Hayda Aa Eyvah reman 3 tane kırmızı. vardı Ne vardı lan. içinde sen şunu bir D artık Hakkı. rahmetine kavuşma vaktin geldi Kusura. bakma. ama ben riski alarım. aa oo dedim dedim. Çıktı işte bu Artık. ristan kusura bakma evlat örme vaktin. geldi Hiç kusura bakma ama Kulu Vallaha. dokumsan geberirsin. demek Kendi kafana göre milatı vurursun. a demek Türk evladına. sataşırsa çalan da görs Arkadaşlar hep. beraber hep beraber bunun tadına. baktıracağım tamam. mı Hadi Hazır. mısınız buun tadına. bak. nasıl kırmızı kırmızı yok muydu kırmızı. yok muydu. içinde. Hayır bıçak kelepçe kelepçe. Bera Hadi oğlum şimdi artık tadına. baktırmanın Zamanı sen bunu bir dak bak. sen bir dak dak senak. bakayım kırmızı iki boş. var artık. sıkacağız ne. oluyor. kazandık oğlum tekte lan kaybetmeden bir. kere. kaybettim İşte bu İşte bu şanslıydık.

Be 64.000. do. bak. farkındaysanız şöyle bir olay var. E Nursa olduğu için ismimiz bize kazanma. Hakkı verdiler Nursa olduğu için e Nursa. olmasak kaybetmiştik kesin şimdi ne. yapıyoruz. biliyor oyunu kapattı lan Ana menüyü de. atmadı oyunu. kapattı vayiz Ben bir daha oynayacağım. ki buf ekiple. oynayacağız Zengin. olsun Şimdi gençler yapıyoruz bili. musunuz Şimdiki olayımız sizin. seçimleriniz kazanacağız Bu nasıl olacak. Tab K şöyle abi kendine sık ona sık. özelliklerini K Tamam burada anket açız. enok hangisi çıkarsa Onun dediği olacak. Hi. bakalım Mem bur. hep atılmasını istiyorum oyunu. İndirmeden ve bilgisayarınız olmamış. şekilde bu oyunu sizlerle beraber. oynayacağız Hadi bakalım ama unutmayın. burada bir topluluk var yani abi İşte. ben kafasına sıkmasını istedim Ama. kendine sıktım falan gibi kelimeleri. kullanamayız hani kendi seçimlerinizi.

Yapamayacaksınız topluluğun seçimi. olacak Burada Çünkü herkes beraber. oynayacağız Yani bir kişinin dediğini. yapmamamız lazım Burada Anlaştık mı Bunu. da söylüyorum başta hadi. bak abi Allah'a emanet seviyorum. kendisini çok seviyorum Selamünaleyküm. dayı. oan hayırdır abi L sen tuvalette gördük. Vallah sesler geliyordu Hayırdır yani. sen inşallah elini yıkamış sındır Bak. burada belki pompalı öpmek isteyen. arkadaşlarımız var senin kafanı sıktığı. için şimdi İsminiz ne olsun isminizi Ben. Koyacağım tamam mı isminizi Ben. koyacağım ismini Siz vermeyeceksiniz Ben. koyacağım. Hi listan reman. veran Siz de reman kadar. güçlüsünüz çok düşündü. tam. tam. olm bak bakak bakak kazanıyorsunuz bak. kesin kazanıyorsunuz xi koyduk ya bu. oyun. bizde Şimdi arkadaşlar bir tane kırmızı. bir kırmızı ik siyahız var burada size. anket açıyorum sizin cevaplarınız.

Diyecektim Evet biraz zor Tolu oyun. Tamam. hangisi kendime. s istana sık şunu kopyalayın direkt. he hadi bakalım yanıtlayın arkadaşlar 10. saniye veriyorum size 10 saniyeniz var. baş la dı 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1. bitmiştir Ve % 54'ü. rem istana sık demiş o yüzden ristan. sıkıyoruz bence çok büyük bir risk. aldınız iki tane siyah var ristan gelme. olasılığı çok. düşüktü Bence siz şans eseri oldu biraz. Hadi. oğlum. ne oğlum nereden bildiniz Lan. nasıl. oğlum nereden bildiniz abi şansınız çok. düşüktü kazandınız ü kırmızı iki siyah. var arkadaşlar e şey Açmak istemiyorum. anket Açmak istemiyorum bunun sebebi. zaten Oyunun ekranı gidip gelmesinden. dolayı şöyle bir şey yapacağız. E siz bana söyleyin buradan ne. yapacağımızı ben size ona göre analiz. yapacağım. şimdi Abi yok işte bu daha çok dendi. falan demeyin ama burada böyle bir şey.

Yapalım tamam mı söyleyin ona diyenler. var Evet kendine diyen. var ona mı abi mantıklı şimdi yani evet. ona sık rem Herkes reman diyor Ben reman. vuruyorum reman. gibik. lend. ya ya şaka gibi şaka gibi abi dedim abi. kesin kırmızı bak ihtimal bile vermedim. iki tane siyah art arda gelmiş oğlum Ne. şanslı adamsınız lan. siz. ne What the Oğlum siz nasıl bir şanslı. adamsınız bunu nasıl başardınız Ar. K. % te. ediyorum helun güel. ker lazım gibi geliyor ama daha fazla. it tane şey gelmiş çakı. gelmiş ne yapacağız. neuz Bence burada en mantıklı olanı. yapalım ne yapalım biliyor Mus Bence. onları kullanmayalım. item diyen var Hadi ya tamam ya Açıyorum. hadi. açıyorum ekran gidebilir O oyunun kaynak. oyun tam ekran olduğu için olan bir şey. 2 saniye gidip geliyor onla Yapacak bir. şey yok hangisi size veriyorum kararı Bu. size kalmış bir şey bak bu gerçekten çok.

Büyük bir. seçenek 4 tane seçeneğiniz var Hazır. mısınız ristan sık yok. kendime. kola. büyüteç seçin Hadi 10 saniye var. birazdan başlıyor 10 saniyeniz anketi. açtım seçin 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1. bitiriyorum Bitti bitti hadi bitti yok. kaçm şy olsun. Bitti çok hızlı olacak yalnız Yapacak. bir şey yok arkadaşlar Evet büyüteç. diyen oldu % 45 oranla O zaman ben. büyüteç. kullanıyorum hadi oğlum ben olsam bu. riske girmezdim. Evet şimdi kendimize bir daha sıkıyoruz. şaka yaptım o kadar Oyunu biz de. biliyoruz hop hop. rem yedi ekmeğini oturdu aşağı Hoş. geldin be. abi çok güzel Challenge buldum Allah çok. güzel challeng buldum bak Ne yapacağım. biliyor musunuz şimdi siz oynayın bu. gelen kaç tane siyah kaç tane kırmızı ol. ona bakmayacağım Ben ben oynayacağım Siz. göreceksin ama ben görmeyeceğim chat de. bakmayacağım çünkü yazan arkadaşlar.

Olacak chat de Bakmayacağım böyle bir. şey yapacağız bir sonrak tamam mı. mermilerin Ne olduğunu görmeyeceğim çok. büyük bir risk kazanır mıyız acaba Çok. mer. çok güzel challeng buldum. duydun. takan şim değil oğum. ekane kırmızım var Ben bir kol içelim. diyorum K. di Biliyorum ama sizin bilmenizi. istemiyorum O yüzden bilmeyenler var o. yüzden kola diyorum ben buna kola. diyorum Ben kola diyen var mı kola. kola gereksiz risk Evet. mantıklı kola değil mi Aa ben de kola. diyorum Cola Bence Cola Cola Herkes. diyor Yok biri diyor abi Cola diyor Evet. Cola çok geldi Cola geçiyoruz Cola Coca. Cola bakalım ne çıktı kırmızı gelse. küfür ederim a nasıl kırmızı kırmızı. gitti Aa. kırmızı gitti. Şimdi bence bu Sener ihtimalim Ç Ben. kendime sıkacağız Biz kendimize sıkalım. Ben sizin yerinize. Atım arkadaşlar kusa bakmayın Ben bunu.

Beklemiyordum Allah senin belanı versin. Bu benim suçum özür dilim size sormadan. bir iş yaptım Geri zekalı olduğum için. Özür düim Kusura bakmayın arkadaşlar. Yapacak bir şey yok Ben çoğ kişi kendine. sıktı bak ona sık Dian. oldu Kendine sık diyan var A bak ya Bir. nevi Aslında şey. oldu tamam. u Hoş geldin. be Tamam yine anket açıyorum Hazır. mısınız anketi açıyorum anketi açıyorum. abi. hangisi. şimdi rem. sık Neydi o itemlerden kullan itemlerden. kullanmayı bana bırakacaksınız şu an. yapacak başka çaremiz yok kendime. sıkmayı tavsif etmiyorum ya item. kullanacağız ya sıkacağız hangisi Bence. item. kullanalım % 51 bayağı bir düştü reman. 56 54 51 şu an anketi açtım ha Bas bas. bas 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1. bitmiştir bitmiştir Hadi bakalım ne. hayır oh tamam reman % itemleri kullan %. 49 şu an çok kap başa baş gittiniz.

Farkındaysanız He ben siz mi. dinle Hadi si sizin bileceğiniz bir şey. ben karışmayacağım. abi canlı yayın geç geliyor Ne yapmam. gerek y 10 saniye veriyorum ama Kral. Biraz chati kontrol edersen anket açık. anlatsın ya yapacak bir şeyimiz yok. biraz ya kaldım vall O konuda Evet. dediğin gibi yanlış yapıyoruz. ama bitti ama inşallah siyah. gelir Ben içindekini de görmedim. ha şaka gibi bıçağa gitti Geri zekalı. Hayır. hayır. ne ne oğlum siz nasıl bir şeysiniz. lan abi siz bu oyunu biliyor musunuz. Şaka. maka ne şanslısınız oğlum AB ekibe. baksana abi biliyorlar resmen Bence bu. sefer ya her türlü birine sıkmam lazım. bence item kullanmayalım item. kullanmayalım Bak bu bana kalmış bir. şey şimdi daha çok kırmızı verebilir ben. öyle düşünüyorum o zaman size. seçenekleri. sunacağım Güzel güzel o kırmızı. Arkadaşlar ben burada item kullanmanızı.

% tasip ediyorum bence item kullanın ne. kullanalım Ne yapalım ona sık diyen var. Evet cugara içi C cugara içelim değil mi. Bir cugara kullanım C. yeter Oh kendimize geldik Tamam hazırız. şimdi Ne yapalım Ne. diyorsunuz büyüteci kullan diyen var. Güzel bir. taktik. abi sık kola a sık diyenler Yes desi sık. demeyenler no desi sallama büyüteç. kullan diyen var jugar Evet cere olan. kelepçe kullan diyenler var. E bıçakla abi onu kelepçe diyen var. büyüteç diyen var Bence güzel bir tektik. Bence önce Evet öyle bir büyüteçle. Bakalım Kırmızı gelirse bıçağı. kullanalım kelepçe ve bıçak en iyi kombo. ve bu sefer ik canı kaldığı için ölecek. bıçak ik tane v. öyle yapalım kullan bütce güzel. düşündünüz tebrik. ediyorum Bu benim için değil bu mermi. 180 ekibinin mermidir bunu yiyeceğin. reman O da tuvaletten yıkamadığın için.

Sıkın. kafasına vall hel olsun Oğlum siz bu. oyunu biliyorsunuz ha kaç kişiden. izlediniz artık Bu oyunu güzel oyun ama. değil mi Gerçekten güzel oyun hoşuma. gidiyor benim bak benim hoşuma gitti ilk. başta falan. baktım Bir gördüm falan nasıl Oyunmuş. falan filan öen Sonra Twitch yayında. denedik biz bu oyunu hoşumuza gitti ded. biz Bun yayını yaparız çok da güzel. yapıyoruz işler. kız. iiü. o. şunu Aga be burada kaybedersiniz Ben B. üzülürüm. ha Hadi oğlum 4 tane item geliyor. itemleriniz Bakalım ne gelecek o. açıyorum. içinden damadın gelinden bir adet. kelepçe damadın babasından Hayırdır lan. niye kçe veriyor Tamam açı o. küçüken bir adet Allah senin cezanı. verin Küçükte altın günü bu mu takılır. bir daha. aç damadın küçük bir adet kutu kola. güzel damadın. gel birç güz bıçak. yaum Mah abisinden bıçak yok bıçak. nasıl abi.

Istam Bu oyun. bizde bu oyun bizde şansları. birleştirdik güzel mahalle abisinden bir. adet kırmızı. CH güzel geldi. hacı ne diyorsunuz kelepçe diyenler. var bıçak kola diyen var Ben bu size. seçeneği. sunuyorum yapabiliriz anket. açıyorum. hangisi. reman bana veya bu şansı bana. bırakacağınız bıçak Birazdan geliyor. anket hazırlıklı olun. e. bü anket 3 2 1 başlattım bu yapacak bir. şey yayının son saniyelerini izleyin abi. sonuna kadar getirin geldi Hadi başladım. 15 saniye veriyorum size çok ciddi bir. sayı 15 14 13 12 Ben niye böyle. sayıyorum geri zekalı 10 9 8 7. 6 3 2 1 abarttım Yok yok takılın Ben. telefondan Kronometre açacağım sizin. için. onu arıyorum Siz o zamana kadar seçin. Oğlum vallahi çok büyük şans. Ha tamam. buldum bitiyor 3 2 1. bitmiştir Ne seçtiniz. o ciddi. diyorsun Bıçak diyen çok olmuş ama. büyüteçle kola kalmış bana veya ristan.

Sıkıyorsunuz he e ristan vuralım mı. diyorsunuz he Aa Bence. boş Bence boş ama dolu çıkarsa beni. dövmeyin bak cuar içeriz Hadi. oğlum. o bana güvenin dedim bana güvenin dedim. Şimdi bence bir kola içelim Ben kola. içmeyi tasip ediyorum. çok güzel bu iyi Hayır Bu iyi kötü değil. kötü değil bırakın kötü değil güzel bunu. yapmamız daha iyi. oldu siyah gelseydi daha iydi ama olsun. Yapacak bir şey yok risk almadık En. azından damadın gelininden bir adı çakı. niye damadın gelin niye bize veriyor ki. bıçak kendimizi öldürelim ne şimdi bakım. açıyorum bebelere Bal bir. kelepçe Kola verdi güzel Kola verdi 3. tane bıçağım oldu yani herhalde birikim. mi yapıyoruz şu an o 4 tane dolu 4 tane. boş çok. sıkıntı çok sıkıntı çok. sıkıntı Ne diyorsunuz bu sefer anket. açmıyorum sizin buradaki okuyacağım. buradan. okuyacağım kelepçe diyen Bence çok.

Mantıklı kelepçe Olabilir bak Bence bir. kola. içelim. He Yarasın bıçım abi bıç sık diyorsunuz. bıçak deil bıçak olmaz kelepçe diyen var. bıçak bıçak değil mi bıçak ama A bak. şöyle düşünün 4 tane kırmızı var 4 tane. siyah var siyahlar boş Yani aslında. oranlar % 50 bak boş da çıkabilir. içinden Bence bıçak riskini almamız. lazım kelepçe diyor ama ben yü % 10000. kelepçe geldi ben kullanıyorum ekibimin. adına ben gele kaz vurmam kelepçeyi mi. yaladı o kelepçe yaladı pis senin. Kalıbına. tü dili nerede yapacak her. yerecek. Sab Ben bir kola kullanayım bir kola. kullanalım kelepçe diyen var bıçak İyi. lan tamam bıçak diyorum madem bu kadar. riskli bu kadar şanslısınız Hadi bakalım. Ben siyah diyorum içinden ama siz. kelepçe diyorsunuz yani. kola bıçak diyen çok var O zaman ben. bıçak diyorum. ve Hazır mısınız Bu sizin şansınız Ve.

Siz bunu seçtiniz bu. kadar Ben diyordum siyah var diye. a gitti bıçak bıçak. gitti bence bir kola. kullanalım iç kol Oh boş. deme kaybedeceğiz gibi duruyor ama. kazanabiliriz ne diyorsunuz kolayı. kullandık Sizce adamı kafasına mı. sıkalım kendi kafamıza mı. sıkalım bıçak oğlum Emin misiniz Bak çok. risk alıyorsunuz bıçak olabilir mi. sizce. Oo abi kendini sık boş çıkacak diyen. var aga bıçak diyorlar kendine diyen de. var bıçak diyen de var diyor Aa bıçak. çok geldi Onun diyen. var Kendi diyen çok az Ben bıçağı yine. kullanıyorum sizin Sizin kin madem bu. kadar şanslısınız Hadi bakalım abo. a nasıl bir şanssız olduk Bak biri var. aramızda o şansımızı emdi var sen oğlum. kelepçeyi dedin Hemen iki turda açıldı. Bak onu dilemeye Eyvah a bunda büyüteç. var bıçağı kullandı mısın. Evet azanı. yedik yok gitti arkadaşlar şanssızız.

Zorladık. Eyvah ölüyoruz. L kaç kırmızı kaldı ik kırmızı gitti iki. tane siyah gitti Şu an bir kırmızı bir. siyah var hadi oğlum kırmızı. gelsin geri zekalı geri. zekalı oğlum Ne adam kendi başını. yaktı abi Sizde bir şey var Bu adam size. karşı Oyunca delleniyor bir kafa yiyor. Ben bir cuğara yakayım size cuğara. i Afiyet olsun paşam. şimdi Aa ben sizin adınıza kararı. veriyorum içinde bir tane mermi. var ya kendimize sık Bence direkt hiç. uğraşmayın Abi bir tane mermi var. içinde. evet Hadi bakalım büyüteç bıçak kelepçe. kelepçe en. sevdiğim. nerz size sadece ik seçenek sunacağım 3. seçenek. pardon. hiçbir şey. kullan. madan adama. sık bak hangii rem istana sıkacağız ya. da itemlerden kullanıp. kullan İntikam al İntikam AB tamam Başka. bir seçenek var. mı. bak. büyüteç bıçak kombosu yap. he anketi. başlattım anketi başlatıyorum ve size.

Burada seçeneği sunuyorum hadi. bakalım Bas bas rem istana sık diyen var. item kullanabilir mi item kullanın Oğlum. kaç tane itemim. var abi büyüteç bıçak kombosu yap diyen. var. hadi bitti. bitti şansınız bitti arkadaşlar şansınız. bitti Oğuzhan Ah standart Allah razı. olsun aen ad Ed kesin Arkadaşlar sağ. olun var olun şimdi % büyüte ve bıçak. kom yap bence güzel bir taktik düşünceli. Hadi bakalım. Bismillah İyi ki bıçağı. kullanmadık. Bu arada eğer içinde boş olduğunu. biliyorsanız ve kendinize sıkarsanız bir. tur daha oynama hakkımız var çünkü risk. almıştır Ben bıç kelepçe. kullansın intikamınızı alıyorum. biniz Oğlum bak bu. 180 a iki boşa ard arda gelmiş 3 tane. kırmızı var. ortada 3 tane kırmızı. var Tamam güzel ik can gitti. güzel şimdi sıçtık sıra onda kelepçe. verecek bize AB kelepçeyi. takacağız çıkardı sıçtık kelepçeyi ver.

Hadi ver verecek 10 tane Kelepçesi var. taktı k koyan korkuyorum Ha o yaktı cukı. o elini yıkamış sındır İnşallah cuar. eriyorsun ama ık sana kalmış bir şey. yapac ama bize hiç bu kadar Zara. verilmiyor adama hep veriliyor böyle mı. olur ani bizis Pro. ekibi salak oğlum adamın beynini. yaktınız o kadar cuar içersen beyni yan. tabi. salak a içinde % kırmızı Evet nan. yedik % 10000 kırmızı var içinde %. 10000 kazanabiliriz hiç hiç bakmayın. kazanabiliriz. kazanacağız kazanacağız Vallah parmak. atarım buist Ha şimdi banın gelinden bir. adet. büyüteç damadın amcasının kaynanasının. çocuğundan bir adet kelepçe Allah'ın. belasın ne işi. var Evet bakıyoruz gelinin babasının. annesinin teyzesinin nesinin 3 yaştaki. kuzeninin mamasının bir adet Bıçağı ne. alaka ben de bilmiyorum ve son olarak. bir tane gelinen kutu kola Gelinceye.

Kutuk kola veriyor bize hangi madde bu. ya Kafanız mı güzel oğlum sizin o. o. ekip çok büyük bir şansımız var. elimizde bu oyunu bana verir misiniz Bak. bu oyunu sizin için kazanacağım tamam mı. kullan Hadi bakalım hadi bakalım. yavrum Sıra Bizde ben bu oyunu ekip için. kazanacağım hadi oğlum hadi. oğlum Hazır mıyız. ekip. öpim mi Öp ölecek Hadi oğlum çok büyük. bir şansımız var şu an. bakın. Eyvah Hazır mısın hazırız be hadi be. amca geb Hadi Hayda A bizim de bir. canımız. var Ne. diyorsunuz h. bu şansı size vereceğim bu oyunun kaderi. şu an Ya bu oyunu kazanırsınız ya da bu. oyunu kaybedersiniz Ben yaptım. yapacağımı Bu oyun şu an sizde anketi. başlatıyorum Bu sizin son Anketin ya. kazanırsınız ya da kaybedersiniz. Anlaştık mı O yüzden size Buradan 20. saniye vereceğim dikkatli olun yayının. Son saniyesine kadar izleyin Hangisi.

Burada çok ihtimaliniz yok ya rem istana. sıkacaksın ya da kola kullan. ve reman. sık iki seçeneğiniz. var anketi başlatıyorum 3 2 1 anket. başladı süreyi de. başlattım Hadi hadi oğlum yayın gidiyor. biliyorsun değil mi had biliyorum O. yüzden size 20 saniye şans tanıdım Şu an. şu an buna basın kola Kulan verası Emin. misiniz bak İçinde kırmızı varsa. gidebilir. ama siyah da olabilir Çok büyük bir. şansınız. var burada biraz daha Beklemek istiyorum. Bu da benden size hediyem olsun Hadi. bakalım seçin oğlum % 74'ü açık ara. farkla açık Kara farklı kola kullan ve. ristan sık geldi ristan gebertiyor Hazır. mısınız kolayı. kullan Allah kırmızı yoktur be kızı. gitti. Neden Neden kolay. kullandınız neden adama sıkmadı Ben. Hazır. mısınız çok büyük bir risk şu an içinde. iki Siyah iki kırmızı var Şu an ölüm. kalın. meselesi burada risk Tamam lan Madem.

Öyle Hadi son Anketin vallahi. son bakın bunu Eğer bu Hakkı size. vermezsem ben çok. üzülürüm sana. kalmış Hadi size bu Hakkı. veriyorum bakın çok büyük bir oyun. oynuyorsunuz Eğer ki içinde siyah varsa. reman bizi öldürür bu bir gerçek bizi. öldürür çok büyük bir şans lazım şu an. ankete bakın açtım çok büyük bir şans şu. an Şu an ciddi anlamda kafa yiyorum ya. kazanırsınız ya kaybedersiniz ekip size. bu hakkı ver hadi seçin anket. açık Abi çok kötü bir şey çok. heyecanlandım. lan abi çok. kötü çok büyük bir risk çok büyük bir. risk 47'de şu an ristan önde bakıyorum. sana kalmış dien % 34 kendini sık diyen. % ve ristan sık Dian % 47 ile anketi. bitirdim şu an 828 kişi ristan sık dedi. Siz bu şansı alıyor musunuz oğlum iyice. Acun olı calıa bağladık Ha size hak. veriyorum Ve siz bu Hakkı. kullanıyorsunuz bak Hazır mısınız.

Geliyor 3. 2 1. al ne ne helal olsun be helal olsun be. ekip helal olsun be size oğlum oyunu. kazandınız Siz kazandınız ben. değil oğlum cidden çok. iyiydi şaka gibi. kazandınız helal olsun be helal olsun be. size oğlum beklemiyordum ha Vallah işi. biliyorsunuz. ha arkadaşlar Bu sizin. ödülünüz Tebrik ederim Sizi. alkışlıyorum Helal. olsun para sizindir Hadi gidin. hepinize Oğlum vallahi beklemiyordum. Helal. be Helal be. ekip Oğlum benden fazla kazandınız Ha. galiba Vay arkadaş a işi biliyoruz ha. Hadi bakayım şimdi ne yapıyoruz biliyor. musunuz Bir Challenge yapıyoruz. challenge'ı yazıyorum bu challenge'ı. zaten biliyorsunuz ben size birçok kez. söyledim. Eee. mermilere. bakmadan. kazanmak. Hazır. mısınız Tamam bu iyi bu yeterli şunu ben. bir küçülte abi çok büyük bir risk Bak. ben chatti. görmeyeceğim haberiniz. olsun Ben chat.

Bakmayacağım tamam Challenge. hazır. geliyor sizi chat görmüyorum bak Oyun. dondu tamam chati Şu an aşağı aldım. chati şu an ben. görmüyorum yani eğer bana yardım etmek. isterseniz ben bunu zaten göremeyeceğim. şu an size bunu nasıl gösterebilirim E. şöyle. yapıyorum şöyle programla beraber. çekeceğim bakın. gösterebilir miyim bilmiyorum ama. görebildiğiniz kadar. Görün. bakın chat yok chat yok hiçbir şekilde. yok yalan söylemiyorum Ben bu zam Size. yalan söylemedim yine söylemeyeceğim Cha. olduu kısımda şu chat yok Tamam mı Hazır. mıyız hiçti görmüyorum zaten hile yapmış. olursam bir şekilde. anlaş. şey yani belki içinde kırmızı olacak ve. benim haberim olmayacak bu inanılmaz bir. şey yani Ama bunu. yaparım Bunu yapabilir yapmış olan var. mıdır acaba He bir anda aklıma geldi. yemin ederim Size bir anda yayın. yaparken aklıma geldi bu Challenge Hadi.

Bakalım ismimizi. yazalım ismim. ne abi ben. fakirim köylü Yaparım lan ismi. köylü kör köylüyüm ben a kör hadi. oğlum hadi oğlum mermiler görünecek ben. hemen Ark. dönüyorum ne vardı. lan Gitti mi g sesini. duyd ya Bild. Mermi mermi Muhtemelen ikisi boş bir. tane kırmızı değil mi İlk başta öyle. yapıyordu. Çünkü kendime. sıkıyorum bilmiyorum ama içindekini. Eyvah ne. çıktı Kırmızı. geldi He tamam dediğim çıktı tamam tamam. dediğim çıktı İkisi de boştu bir tane. kırmızı kırmızı bana geldi il a baktım. kaç tane gördün lan özür dilerim gördüm. 3 kırmızı ik siyah vardı Vallahi gördüm. istemeden gördüm ama ben. dalgındım Tamam bu böyle olsun ya Risk. alacağım. direkt şu anda iki kırmızı iki siyah. var. adam bize şans tanıdı be Allah razı. olsun Allah razı olsun bakmıyorum. bakmıyorum Bakmıyorum yemin. ederim Şu an benim kafamı gör önünde.

Zaten Düz perde var herhangi bir yerde. ayna. yok. Ne. oldu bakayım mı he güzel şimdi. kola bakmıyorum. dur Allah mermi kesin bir kırmızı bir. siyah var başka bir şey olamaz ki Mer. tane mermi koydu. Abi ben hiç hasar almak istemiyorum. ya kolam. kullan öldün. öldün. gebir Vallahi bakmadım şu an Biliyorum. ama iki tane mermi koydu ya kırmızı ya. siyah olacak birer tane 3 tane koysaydı. mesela bilemezdim iki kırmızı var bir. tane mi siyah var İki tane mi siyah var. bilemezdim Tamam dur bittir. bakmıyorum He dur kutuyu açacağız lan. önce hiç Unuttum ben onu. bıçak ha ko yerine ko ristan yine. şerefsizlikler yapmış bir de bizi. kandırıyor Hayır bakma. bakma Allah ne vardı. Tamam 4 mermi koydu Abi çok. kötü Vay ben kelepçe kullanıyorum. Vallahi kullanıyorum nesiz Vallahi nesiz. kullanıyorum ha a burada bıçağını. kullanmamın alemi yok ki ben nereden BİM.

Içinde ne. olduğunu ben risk alıyorum. abi bıçağı kullan bıçağı kullan kullan. bıçağı kazanacağım kian oğlum seni. körken yeneceğim nöm vallahi seni körken. yeneceğim. İşte bu Ah. Öldü Speed R mı yapıyoruz Oğlum ne. oluyor bakmadan oyuna. kazanıyorum chat bakayım abi duyuyor. musun duyuyorum. be no hit devam hasar yedik ya vurulduk. ya kendime. vurdum. b b. b Tamam şimdi itemler geliyor Ondan. sonra mermiler gyor Ben mermiye. bakmayacağım güzel güzel kötü E ben. mermin içini görebileceğim benim Bunu. kullanmam lazım onu da kullan be. bakmıyorum. Hadi. Allah Ç yaptı 3 tane mermi var içinde. Eyvah hangisi ki ben büyüteç. kullanıyorum a. kullanıyorum. kendine oğlum içinde kaç tane vardı Ben. bilmiyorum. Allah ben risk alıyorum Aa. alıyorum. Yes körken kazanacağım Vallahi bak. mermilere bakmadan kazanacağım yukar. kullanıyor Oğlum bak burada çocuklar yüz.

Cugara mukara Hayırdır senin elini. yıkayın önce pislik herif Eyvah B bana. sıkarsa bittik. hayır iki siyah bir şey mi kırmızı mı. vardı. He işler şimdi değişir a bıçak. kelepçe. bage Bir de bıçak oğlum bıçak. verme ne. geldi se mermi var ya Muhtemelen 4 siyah. 4 kırmızı ben öyle düşünüyorum yayının. tekrarını izleyeceğim ne olduğunu Aa. büyüteç be vallahi. büyüteç mükemmel mükemmel ker. bakım bıçak kullanalım değil mi şunu. kullanalım kullan yani ne yapacağız. kullan bak bakın ellerini yıkamadığın. için yıkayın vermeyecektim yıkamadığın. için böyle pis pis şeyler yaptığın için. tuvalete çık elini yıkamıyor pis kelf ya. sık kafasını ramistan. gebir bakmama gerek yok Gerek yok yani. çözerim. a işte işler şimdi ilginçleştiriyor. kullan kullan kullan. kullan ben bu riski alıyorum ama gelirse. çıldırırım Hadi. hadi nasıl ya.

Nasıl şerefsize bak. nms a ol işte kırmızı gitti kırmızı. gitti mal onun içinde siyah var Aha a. bıçağı kullanırsa kesin kırmızı ananı. ananı Allah. allah ve cayı değ içiyor bak namusu bak. unutmuyor cayı da içiyor doldur Zaten. şerefsiz kelepçeyi de takı Hayda hayda. Eyvah be ya senin ağzını çarpı çırpılmış. olmuş zaten abi Dişlere bak İnsan bir. fırçalar şunları dur. sıkma şerefsiz. Şerefsiz oğlum siyah mı var kırmızı mı. var abi Yine mi hayır Lütfen siyahtır. lan siyahtır. ya. oh oh böbreğimi verdim askı vallahi. böbreğimi çıkartıyordum. oh ben bu riski alıyorum Kusura bakmayın. ama. hadi. Ama içinde siyah var kırmızı vardır. onun a geri zekalı arada mala bağlıyor. kendine vuruyor. mal dişlerinden önünü göremiyorsun o. dişleri bir fırçala kaç tane mermi var. he Aa vur vur onda vur vur. vur iyi o Tamam tur bitmiş tamam oan.

5 mermi var değil mi içinde Tamam Hoş. geldin. be buan için bunu da iç iç canını oğlum. öleceğiz mce zıkım. kökü Tamam ben bir büyüteci kullanmak. istiyorum vallahi yazıklar olsun bir. kırmızı veremedim. abine Tamam bir daha büyüteci. kullan sen şunu bir tak bak Yok ya Takma. lan takma vur. kafasına. güzel gidiyoruz Tamam güzel bakmadan. güzel. gidiyoruz Hayır bak ağzına vururum a. büyüş bakt şerefsiz gözün yok Neyle. bakıyorsun göz bebeğini görmüyoruz da a. gözü yok Bir bakmaya çalışı. Eyvah yapma yapma be senin eline kurban. şaka. yap iki can gitti köylü ölüyor köylü. köylünün canı gitti köylüye vuruyorlar. köylüye ne vuruyorsun sana ne yaptı bu. köylü kör o kör Eyvah Hayır hayır o. güzel mal mal senin içindekini. bilmiyorum Hadi ben görmüyorum Bu da kör. Evet bu da kör arkadaşlar hissediyor kör. olmasa kendine sıkar mı Bir de öyle.

Düşünün aa içinde varmış Son bir tane. var sık Kafasına sık o kafasına. O da boş mu lan siyah olsun diye dua. ediyordum. Ha şimdi bak şimdi gelelim kur fasulye. faydalarına Tamam güzel. güzel güzel geldi şu an Vallaha bak 3. tane kola ik tane şeyde ver Keşke bir. tane de fazladan kelepçe verseydi iş çok. güzel olurdu koydum. bakmıyorum. 6 Mermi mi var 5 tane mi var 6 tane mi 5. mi ne bir şey var ama hadi. bakalım ben bir kolayım ben mi kolayım. kırmızı yoktur ya. onda ama nasıl. Ya bak bakayım içinde ne. var ben onu ne yapım zık kökü sık. kafanı A bunun bir de bıçağı var İki. tane bir daha. bak. sıçtık a bir tane kolay iç ben biliyorum. şansımı siz bana. bırakın Arş nasıl oluyor ya ya oluyor. Nasıl biri bana açıkla senin kafana. vururum senin senin kafana vururum reman. Bak o Pompalıyla konuşuyorsunuz bir. şeyler o geri zekalı o pompalı bana.

Konuşuyor bak bana çalış Hadi. lan Yo vermiyorum Bu eli vermiyorum ki. ben sana bu eli verirsem Sen beni. öldürürsün Ben sana bui. vermeyeceğim kazanmak istiyordum ya. geld güzel güzel bir canı kaldı ama onun. içinde yoktur ki başka. kırmızı yoktur. a Hazır mısın he hazırım hadi at. bakalım Ah He tamam ben kafamı. çeviriyorum bir daha gelecek sandım. mermiler mermiler bitmiş kaç tane. harcadık biz be tane mi vardı Öyle bir. şey vardı o zaman Bilmiyorum yar kola. kelepçe güzel bıçak Aa bir tane büyüteç. vereydin be bir tane be işimi de şimdi. hep risk. aldın Of ya bakamıyorum ama. ya 8 tane var değil mi öyle bir şey var. Sen bir yak Ben korkuyorum bundan Sen. bir yak çara a 8 tane koyduysa ya. Muhtemelen Bence içinde vardır sen şunu. bir kullan bakalım ben siyah olduğunu. düşünüyorum içinde lütfen siyah. olsun bana bunu yapma işte bana bunu.

Yapma Yapma bana bunu ne olur hadi. be. bakmaya gerek. yok bakmaya gerek yok a Kusura. bakmayın abi cidden şaka gibi başardık. Vallahi. başardık beklemiyordum yemin ederim. beklemiyordum Ben dedim ki bak kesin. kaybederim Bak yemin ederim. yaz baktıysam bir h ıam Allah benim ha. bak şey var o bir kere yanlışlıkla. baktık onu onu şimdi kaçıram a o benim. hatamda Özür dilerim ama ondan full. şanstı Aa yemin ederim bak ondan son. full şanstı Bak sabaha çıkmayım yemin. ederim hepsi full şanstı. kazandım İşte. bu Vallahi bilmiyorum ha çok. heyecanlıyım oğlum şaka gibi ha. Düşünsenize böyle bir şey olduğunu. Vallahi kazandık a Biz bu işi Biliyoruz. şimdi vall var beklemiyordum biliyoruz. mu çok güzel bir şey oldu orada Harbi. çok güzel oldu Çok mutlu oldum Şimdi. arkadaşlar biz bir takipçiler ekibimizin. şöyle bir attığı doni bir okuyalım hak.

Geçmesin Şimdi onlar o kadar şey attı. ismi falan çıksın okunsun diye ayıp. olmasın Erde işko 2 aydır üyemizi abi. seviyorsun Kalbimizin demiş Eyvallah. teşekkür ederiz kesene. bereket izmiş ristan ona demiş Türk Fun. 22 atmış zengin D ekmek demiş ekmek. lamalar Gaming üyelik hediye etmiş. Eyvallah Kral kesene bereket the Adanalı. edit standart paketimizi almış Oğuzhan. Ahmet Han da standart almış kesene de. Bereket arkadaşlar Düşünmeniz yeter çok. güzel çok eğlendiğimiz hissediyorum ben. gerçekten sizlerle beraber hem oynadık. Hem ben oynadım hem de Challenge yaptık. çok eğlenceli bir yayın olduğunu. düşünüyorum Bu arada haftaya Yani hafta. içi tekrardan bir yayınımız vares y. yayın yapacağız Ayriyeten cuma cumartesi. günü her hafta boyunca sizlerle. beraberiz bunu da unutmayım saat 99'da. tekrardan bekliyoruz acula bağladım bak.

ha Vallahi acın Uluca bağlattın beni çok. teşekkür ederim arkadaşlar burada. olduğunuz için beni var ettiğiniz için. sizlerle beraber büyük bir ekip. olduğumuz için aile değiliz ekibiz 18. ekibiz Kusura bakmayın o zaman ben çok. uzatmak istemiyorum bugünkü yayınımız bu. kadardı bizimle olduğunuz için çok. teşekkür ediyorum Kendinize iyi bakın. görüşmek üzere geliyor mu Geliyor. mu. K berto Allah razı olsun kes Çok. teşekkür ederiz burad tam şunu da. söyleyeyim ay olmasın. şimdi oğlum Benim ağzımda acayip bir to. var Bak bak saat 90an beri ağzımda. iğrenç bir bat var Nereden geldi bu. ya pompalıyı öptük. Oğlum pompalıyor bak Allah belanı. vermesin reman ya abi elini yıkamamış ya. Olay getir ağzımı çalacağım. kay. t

All Devices iOS Android Chromecast