ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 QIZIL və TAP QAZAN Poz Qazanlarından aldıq. Hansı daha çox qazandırdı.[2023]


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Salam Dostlar Hoş gördük her birinizi. yeni videoda. gördüğünüz için Dostlar Bu videoda. çağdat bir muhattlık top Kazan ve kızıl. poz kazanlarının almışız. lateryal severler budur tapkazan poz. kazanlarının olmuşuz. bir manatlık Tap Kazan ve birmatlık Kızı. ayakta dediğim kimin yokluğu yok görerek. hansı manatlıkta daha Tok tutuş olur bir. yerde birinizi biletimizin. bozmaya başlıyor bir. 5 manat. bilinen. birimi attık. Aha on bana at 1 5 10 2. Bu dalağımız da gramlar bu kadar 1 2 5. 10 yakınlaştık. şimdi bu sansir rakam Aslında. değil bize. çözer çözer Yani bu. şalenci öldüyse dostları Yakınlaştır. oluşu bozmuyor Ah Dostlar bu kadar. Düşeceğiz diye obisi biletlere de çifte. dalak Ondan sonra oluşup bozarak. Buyur Burger başta tapu kazansan. buyum bizleri boşta yavaş yavaş. başlayalım mı buluştura gelmez. 19 geçenlere gidenlerimiz bölmesine.

Bu bölmede birinci rekabetimiz 31. içinizi regramımıza bakalım üçüncü. regenimiz 39 uygun değil üçüncü rengimiz. 11 uygun değil 4 rakamımız 45 ve 5. regenimiz 25. sevindirmedin mi. Kızıla. 1'e gelmiş. babalarımızda olsun. 5 Hazin. 20 Azem. ve 40 Hazin. 5 Hazin. 5'e şans var o da teessüfler olsun. Bonus onda boza hali açıp onu soyunu da. boza halat Ceceli. bu bilekte sevindirmez içi. kafkasana başla onu da hocayla. sevindirebilsem bu defa bizi. buluştura gelmez 24. rakamlarımızda birinci 30 üçüncü. 408 ve 3. 3 24 güzel. buluşlara gelmesi taptık indi bu. duşumuzun ne kadar olduğunu sonunda. bileziği geçen birinci obiller poz. alalım. 33 ve 06 malum dışı. Temelli Kızıl poz kazanında Bonus. oyununda veya top kazanda. buluşturarak hem de 24'ü taktık. indi bakalım görelim oluşlarımız ne. kadardı. bakmamıştı evvel dostlara bu garibe.

bilen de kızılımız kalıp Onun da poza. soralım. şansımız. başlayacak şu rehberinizi. 25. 000. nöbeti tuşsuz biletimiz. hele dostlar. her iki biletten biri kazandırdığı bir. tane kızılmanda bir yana tam Kazan bu. Garda yani yakınlaştı Baku. iri ekranda tam ekranda daha. böyle. 2 Hazin Dostlar 20 dolar verdi Neyse 200. dolaplarda çiğ şöyle Tap kazanda. Ve cazin dostlar Burada da iki Hazin. berabere kaldık bu defa da tapı Kazan. pozu kazanı yeni kazandırdı bu kavun Bir. de seçer yolda nöbeti olan birinde bir. de karşılaşarak bilgi Galip gelme. sakın aldığı Ya kızım hele dostlar. bu videomda Sonuna Geldik. beğenmeyi Dostlar abone olmayı unutmayın. gelen videolarda görüşelim Sağ ol

All Devices iOS Android Chromecast