ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 93 tane SLOT bonusu açtım, NE KAZANDIM?


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Tamam bunu sana açıyoruz listeyi Gönder. kardeşim bana. gözünü seveyim kötü başlamayalım o zaman. hadi oğlum. annesiz git. sin yetmez. sana be. Oğlum çok kötü başladık. nasıl toparlar mı acaba. karpuz 2. yeşil geldi çarpan lazım. Hadi ya. abi. anlamıyorum ki hangisi sembolden gelmesi. lazım [ __ ]. iyi toparladık toparladık 100 dolar. eksik Şu an iyi iyi Sıkıntı yok güzel. ses yok lan. Oğlum niye ses yok. ses yok. bu aptal çocuğuna özel bir şey mi. acaba bu bir daha pes atayım dur. Can ne yaptın acaba oyuna koyayım. ya. Hayır oğlum Şarkı Diyar oyunlarda vardı. ya siz. zaten bir sik ödemeyecek çarpana bak. senin koyayım oyun gibi. bomboş oyun evladı ben bu oyundan. bir ayda 5000x5 kere 6 kere nasıl aldım. ya. 5 yıldır alamıyorum daha o günden beri. koyayım. ya can senin koyayım Buradan ses. mi kısılır. buradan ses mi kısılır koyayım.

At ya. okudum malı. daha Kızım 4 2 2 4 amcık. bam bam bam baum Papa bam bam bam bam. yetmez 4. Hadi lan. o güzel. kızıma turkuaza geldi. Ah be Peki güzel güzel güzel. abi bonusu atla böyle 200x'ler falan çok. iyi koyayım. sarı lazım İki tane Evet. ne lazım Ananın lazım Oradan bir. tane Anama bir vursan ekrana. vur. şakalar at. Hadi kızım koy. duğum Evet. ama. at lan son Spin. bilirsin. galiba. sarı da geliyor koyayım. kırmızı gibi bak bomba olacak. ay olmuyor galiba. çarpan lan. Oha abi Yusuf işte bitti. Yıldız lazım. Evet taktik. taktik kozmikli. geçti Geçti. Abi bu sefer güzel geçsin ya. mavi 2. Friday Park. ne yapıyorsun. yapma oğlum ne yapıyorsun Bu ne . koyayım. Allah aşkına güzel giderken anasını. Peki güzel et. 12 Spin. yüze tamamla be hadi yüzde tamamla hadi. uzat lan. Ah be Olur tamam sıkıntı yok. müzik diyebiliriz Buna da.

Yeni oyun çıkarttık ayağına. çıkarttıkları Fury partinin aynı zamanda. başka oyun deneyemeyiz kral şu an. kayıtlı olan bonusların oynamamız. gereken 90 tane oyun var onları açıyoruz. Lan ne megesi be. kırmızıları geliyor. ananın ne yapıyorsun [ __ ] 10 tane. kırmızı ya. güzel lan toparladı koyayım. çok iyi yani çok iyi gitmiyoruz Ama iyi. geliriz abi. Yeter ki kaybetmeyelim. yapışkan olacak yine. Abi merhabalar telegramdan banyodan. nasıl çekilişe katılacağım karmaşa. katılamazsın. Uslu dursaydın da telegramda puştluk. yapmasaydın koyayım bağlamasaydın. senin dövmesi için kaç para alırsın. Erkan abi kanka. dövmeyi nereye yaptıracağıma ve kılıcımı. geçici olacağına bağlı. o dövmeyi kaç yayın göstereceğine bağlı. mesela. loblarını olursa. 2 milyon dolar isterim. kanalın kanal bandanası zaten hep. banlanıyor yani. Sol alt köşeye koyayım Hepsi de.

Iki kişi ya. oğlum yok sırtımda dövme bu. dövme muhabbetini çıkarttığını yok ki. dövmem koyayım yemin ediyorum olsa. göstereceğim Lan yok yok. en boktan Bonus buydu en boktan. 9 serisinin en boktan oyununu. izliyorsunuz Şu an arkadaşlar en boktan. koyayım bir [ __ ] edemez. ve geçme de geçemiyorsun ya böyle. müdahale edemiyorsun. önceki normal klasik klasik lokal olsun. Bir dakika şimdi işler değişti. ismini verirse burada güzel. çok güzel vaidatı. 3 ver lütfen. Ananın koyayım senin. uzatır mı. sol tarafta. Ya git [ __ ] koyayım ödemesi. düşük. tamam. Ben öyle dediğim için öyle dedi ki yemin. ederim Eğer ağzımı açmasaydın önümezdi. koyduğumun çocuğu. Ben Bu oyun çok güzel deseydim ödemezdim. hiç sırf ben öyle dedim diyordu. Oha ya. kankam araya lazım. deneme bonusu veren site var ama buradan. veremiyoruz Kanka telegram'a gelmen.

Lazım. onun sütünde mi gelir. zaten sevmiyorum Bu koyduğumun. oyununu. yanlışlıkla bastım ya. Abi bu oyun nasıl koyayım Premium. sembolü full screen yapabiliyor ya. Bence o ekran görüntüsü şoklu . koyayım bunu nasıl full screen yapar. koyayım bana bir tane bile. gelmiyor. Zeus vs Hades ay bir tane çok sevdiğim. biri var. kulaklar içindesin. Bir de çok biliyormuş gibi söylüyor ya. bir gün daha yeni geçer sonra zaten. banlanır diye Ananın kanalın adı. perma bana Ekrem ya kanalın adı o zaten. yani Anladın Anladın mı yani. Muhtemelen anlayamadım. gel lan İlk sütünde. Hadi oğlum doldur Şu arabayı be. Ulan bugün bunu da paylaşabilirim ya. güzel. çarpan çöp 4. bir tane daha gelirse koyabiliriz. Eğer. Abi oyunun maliyeti 10 dolardan alırsam. 10 dolar bekler 3000 dolar ödemeye bak. Ama olsun güzel Çünkü biz bunu 3.000. dolardan değil bin dolardan.

Bam bam bam bam Selamünaleyküm abi dün. Yazdığım şey için kusura bakma ben biraz. Senin sinir etmek istedim Önemli değil. Önemli değil arif Senin balını ben açtım. ben gördüm ben kaldırmayı sıkıntı yok. kardeşim. Bazen ben de böyle. yayında kumardan dolayı çok stresli. olabiliyorum Yazdığınız bazı şeyleri ben. de. yanlış anlayabildiğimde oluyor Ya kusura. bakmayın yani. hem yayının stresi Hem o ayrı bir de. kumarın kumardan dolayı zaten. sinirli bir yapım var zaten yani hepsi. mikslenince. YouTube benim için daha iyi. güzel tam diyecektim ki iki tane gelse. bayağı iyi olacak diye. bu tipin bir tane yara kasan lazım. bir tane Sadece Hadi oğlum. 32 hiçbir şey. hadi. Stream yapmayı düşünmüyorum Kanka kaç. seneden reklam alıyorum şu anda 65 tane. kumarhanenin reklamını yapıyorum ben. Hatta bir tanesini saymadım Onunla. beraber 66 galiba.

Onu pek siklemiyorum da. Not bile almıyorum onu. Yabancı bir firma. Hadi be kimlere neler ödedin . koyayım bana bir Stick ödemiyorsun. değer. gelirse Kırmızı da gelir ananı . inanılmaz. ödemeye bak 7x koyayım ya. en kötüsü zaten Dragon. rampam bam bam bam bam bam bam bam bam. bam bam bam bam bam bam. duymuyor musun Alo Neyi Duymuyor muyum. Kanka duyamam da görmem lazım. evde kendi kendine bana mı bağırıyorsun. yoksa lan ödül az olduğu için ödeme. azalıyorsun Ne alakası var oğlum o. çekiliş o ayrı bir şey koyayım ya. oyun mu atladım. aa şey oynamadık beatbox bonza. i. lan Hasan Gelsene koyduğumun. çocuğu gel oğlum hadi gel. Hadi gel bu bütün Tuna balıkların. anasını sik tut hepsini koyayım. oltayı götlerine sok Hadi oğlum. Hadi oğlum. ananı ya. Pizza yapmışlar Hasan yine karavan. geliyor. 50 Cent ödeme Çok iyi Çok iyi bunda.

Koyduk ortaladın şimdi bak. ikili iş yap. onlar öyle olmaz çekiliş yaptı . koyduğum sohbetteki ilk mesajın Çekiliş. yap. Öyle demeyeceksin ya Domal diyeceksin. koyayım. domaladım sik koyayım sen rahatla. o zaman ondan sonra çekilişi yaparız. koyduğum. ver Hayret ya abi ödeme yapıyor. 4 tipine düşmeden de karavan geldi. Şımartıyorsun beni ya. Allah Allah Pizza Pizza. güzellik. Vallahi iyi yürüdü. hiç koyayım hiç beklemiyordum aynı. Hasanlar gibi geçecek diye bekliyorum. zaten iki tane karavan gelirse şok . koyayım ben iptal yani ben iptal olur mu. atlan iki tane koyduğum [ __ ] git. Amin oyunu. Bir de çekilişte var ya koyayım. bakmıyordu başlıkta ünlem çekilişi. Bu da geliyor mu bilmiyorum ama. uzattın da like. Ananın 3 tane geldi 4 tane gelsin. gel 4 tane gelmiyor. Allah aşkına valiz ya. Nihayet. night'ı saldım burayı Kanka night.

Oynamıyorum ki ben hiç oynamadım. Ben bir ryz online oynadım bir ara sonra. o da baydı koyayım oyundaki bir. bankaların bankları düzeltemediler bizi. geçiyorum oyunu yani 3 tane skatırla. uzatıp bir tane Valide bitirmesi. güzel. kokusu da gibi ha. iki serisi teşekkür ederim. araya çok zor geliyor. sadece bunda uzak uzatıyormuş. a klasik. ben alttan Sakarya. ama Türkiye'de yaşamıyorum. Sakarya Serdivan. Karadağ nasıl geldim. Zamanda arkadaşım vardı Amerika'ya. gitmeye çalışıyordum Ben bize çıkmadı. arkasında buraya davet ediyor buraya. geldim. güzel bir tane yarasa lazım. güzel. tam. ben geliyorum. öldü Adam oyun 100x bile değil neresi. Hasan serisi bitmez falan da serisi. Önümüzdeki aylarda sözümüz. assisttir assiktir be. bir tane 3 tane çarpan alsaymış yanına. güzel olacak. mı bugün. dost artık oğlum. ödeme yaptı ya galiba ondan uzatmayacak.

Oğlum. güzel. bu lan gel oğlum aferin oğlum uzat oğlum. aferin oğlum. Ah be. bu ne Ne yaptın lan. yürü Can kına yakarsın lan Ne. oldu abi dersin Şimdi yayından sonra. bir milyon spiral 60 yıldır . koyayım şu yüzük için. bunun prenses Bu da yüzdür muhtemelen. Yok yok. kafam güzel şimdi. benim için Bonus hatları o yapıyor. Ben de yayında açıyorum hesabı veriyorum. ben onun Şifreyi falan. Bu neydi ya. grafikleri Bir tık daha güzel gibi ama. çöp oyunlar çöp yani ödemiyor Yani. bu komple ödemiyor. pam pam pam pam pam pam pam pam pam pam. pam pam pam pam pam pam. uk çevir. bunları kasıyor Evet. biz sadece bu şu lekesi offsetten bir. kere. o zaman lirayla oynuyor O 4 tane nasıl 4. tane. aynı Spin. bunların bir 3600x aldım o kadar. Bir de birazcık bu cüceden kazanmışlığım. var. uzatması lazım yoksa ödemez. ne oluruz Aslan Ali be.

Bütün Of Robin. ay ay abi kumar oynar ki. çok iyi lan. çok iyi onlarda 5. bir kere öylesin koyayım. ay pembeyi yakalarsak 5000 x. ba bonusuna girmemiz lazım. lütfen torba borusuna gir hadi. abi lütfen torbabın üstüne de gir lütfen. Hadi. 7x. Ananı torbaya gir [ __ ] koyayım. hadi ya hadi oğlum ya. Lan ne oluyor. Allah'ım ne olur çorba bulursuna girmen. lazım. ya. Hadi oğlum çorba 5 tane torba var. yapmasın sakın ya sakın lütfen abi hadi. trolledim mi bizi ne yaptın . koyduğum. Ne yapıyorsun koyayım ya. gel. Gruba bonusuna girip pembeyi düşürürsek. 9.000 x maksimum potansiyelini. bilmiyorum. güzeliyet. gözünü seveyim Sadece bir kere girin. Sadece bir kere bu kadar spree nasıl. girmez koyayım Turbo bunun üstüne. sonuç. abi. çok. olacak zannettim lan bu sefer. gerçekten çok ağır trolledim. hemen telafi etse Şuraya bir fullenen.

Hani bir salsak. Mesela şu an çok tatlı olabilir. Furkan Eyvallah kardeşim Hoş geldin ne. haber. Can bunu yazmaya bonusu utanmadı mı lan. şu an 32 oyunu oynuyoruz toplam 60 tane. daha bonus var. oyundan 5.000x almayanı dövüyorlar . koyayım bir Ben alamadım. aslında Çok da oynamıyorum ha. başlangıç 100k temiz zarar Hayır oğlum o. öyle değil Öyle hesaplanmış öyle değil. kanka daha 60 tane bonus var ya. ortalaması 100x şu an 97 bin dolar öyle. düşün ortalaması 100'lük söylemesi lazım. şu an bir tane herhangi bir tane oyun. bir lüksü. 10 bin dolar yani. Retro. çekiliş oluyor mu abi Nasıl yani. anlamadım. kanka. lütfen aç. şimdi koyun hastada bir önemi yok. uzatması lazım Sağlı sollu biraz yosun. toplamamız lazım. artık oyun açabilirsin 3 tane de olur. koyduğumun oğlu aç. uzat. 3 gemiyi çok zor sağlayacak acaba retro. Premium mu nedir acaba Ay bu da şu.

Kötüymüş. apuş gemi zor ya çok zor exe gibi. daha kolay bile olabilir. olaya Bak iki tane yan yana bak. Oğlum bu ne ya ananın koyayım. retro Ronaldinho şu an bayağı sıçmaya. başladık İnşallah 90 bin dolar olur. bakiye. Bu da kötüymüş. Bu retro'yu da bir bambu gibi düşünüp. bunu Santa dahil etmemek lazımdı. büyük ihtimalle. çok oluyor özellikle puşka yemek ve hexx. özellikle. tek bir Line olmadan oyun bitiyor . koyayım. teşekkürler paranoyağım Hoş geldin. dünkü Yeni devam Evet. gel 3 tane. Aleykümselam Mert'e hoş geldin. ay. koyduğum koyun geldiği zaman. bayıldı. 3 tane koyun lazım. çok kötü ya eminim. canlıyız 2. tüm şu anlatır mısın sana zahmet 21+3. black'te 21+3 Senin elindeki iki tane. kağıtla o güzel. güzel lan. Senin elindeki iki tane kağıttan Kağıt. arasındaki kombinasyon Kralı aşağı. beraber. yani fena değil yerleri.

Eksik olur. Evet güzel. beraber sağa mı gittiniz keşke. güzel. Ailen yok. ayrılmayın lan. beraber aşağı in Aşağı in Bir de koyun. lazım koyun git. yukarı lütfen ya tamam. Tamam sıkıntı yok yan yana iki sıkıntı. var. mı çocuğu. evladı şeftali lan. Yani lütfen abi. kırmızı ne o. güzel et güzeli. karpuz lan Ama tek yok. beraber aşağıdan. Evet güzel güzel koyun. peki. koyun bir daha var. dinle şunu lan ananı koyun ya. Yapma devam et koyayım senin [ __ ]. koyayım senin. güzel peki. canlı yayın. Selamünaleyküm. ama bunu bizim millete biraz zor. anlatırsın merdiven taktiğini asansör. taktiğine inanılan bir. topluluğundan bahsediyoruz o buna inanan. bu halka falan halka falan onlara. hepsini İnanır. lazım kanka. ben bakayım aşağı bir de sola doğru. büyürsem çok tatlı olacak. nasip mi veriyor bu 2 mi 3 mü. ekran abi bilmediğinden soruyorum bu.

Kadar çevirmeyi nasıl kazanıyorsun 60. tane oyun falan 93 tane 93 tane oyunu. kazanabilmek için ama 100.000 dolar. harcadık. Yani bu finalde bu bakiye 100 bin doları. geçmezse zarar etmiş olurum. ama Baki 100.000 maliyeti 100.000. bunların hepsini önceden oynadık biz. kayıtlı kalıyor bu çıktık sonra şimdi. teker teker açıyoruz. ne lazım bol bol koyun sinek. Onu da seviyorum da ne zamandan beri. Geçenlerde iki binlik aldım. oraya. ölme be. Hadi be. üçlü kırmızı bir gelse 13'te bir de. 11x 12.01. şu anda 39 özür dilerim 40 bonus'tayız. lütfen. attı da çöp. onu bekliyorum. Tamam müzik. etraf. ı biliyorum o oyunu hiç sevmiyorum oyunu. maalesef. Kanka şu an hepsini açmamız lazım. kayıtlı bonuslar var onların hepsini. açalım Ondan sonra böyle şey falan. oynarız. Kanka Twiste döndüm Ama geçici olarak. Öyle Arada sırada açacağım.

Önce alttakini yesen. Bir tane adam Evet nice. çok güzel. niye 3 vermedi bu iki verdi ama. neydi lan o. yetmez zararlı oldu Ah be fullenen olsa. güzel olacaktı bugün bu iyiymiş güzel. yokmuş. seviyorum ama bir türlü ödeme alamadık. oradan koyayım. bir hesap yapayım ya 42 Bonus açtık. bakiyenin 52 olması lazımdı 45 46 desen. 6000 dolar zarardayız. biraz ortalamanın Üzerine çıkması lazım. oyunların. adı neydi ya ben bir türlü bulamıyorum. koyayım. yerleri kötü biraz. şöyle bir şekilde koyayım 50.000. 50 Ya 20'ye bunu taşırsak var ya. efsane Ödeme yapacak. kola. şimdi 3 tane Line lazım 3 tane git. daha dedi 3 tane et bir tane üzüm lazım. Oraya güzel. Sen yerinde kal sen aşağı in . Ay öyle olsun ne olur yapma be. Allah aşkına sen yerinde kal 12 sola. gitsin ya Şurada ya. Sonic değil mi. Dün dün ilk kazandık Ama genel olarak.

Yani bana Zeus'un. 500 bin dolara Bir bonusda 500 bin dolar. falan ödemesi lazım ki. diğerlerini 500 bin dolar bile kurtarmaz. ama. aldığım keyfi o heyecana sayarım ama 500. bin dolar almam lazım. yani minimum Hadi 75 metre olsun 375 bin. dolar bile yok ki benim gazım anca öyle. olur. Ama fark etmez Fark etmez 50 metre. üzerine 55000x alırsam diyorsun da. bırakacağım onu. Evet. Alo. böyle böyle toparlar bizi acaba. oyun oynamayacak mısın Kanka şu an ne. yapıyoruz biz. oynuyoruz ya koyayım. video değil benim. falan alamayacağız koyayım Benim. Bilgin almam için ancak yani. Şaka mı bu koyayım ya. tam toparlıyoruz gibi olmuştu. o güzel. 10 Kaleyi doldurmayacaktın beni. Teşekkürler sözler hoş geldin. Yoruldum yazmaktan payros yok mu Kral. yok altta yok hulk'ta o salı elekin. savcısı dahil değil. Çünkü bonusu kendi kendine açıyoruz.

Çocukları. saçmalığa bak. Ananı . o güzel. güzel olsun son anda bir tık. rampara pampara bam bam bam. Ananı full lan Enes be. ne olur gel ne olur gel. Ananın koyayım. 3 tane White bugün böyle öder. çarpana bak 18 ananı ya. iki Spin 20x. aklımdan bin türlü şaka geçiyor da şu an. siyasi şaka yapmak istemiyorum. kız. olur lan. Ulan Alper'in veririz. yetmez 3 En az 4 lazım. bunun bir miydi. ulan. direkt toparla direk profit oluruz . koyayım ya Bu Lina. Kanka kaç Bonus kaldığını söyleyeyim şu. an Dragon tribini 50 bonus'tayız. 93 tane bonus var. lan J yaz şu araya koyayım senin. ya. 9 lazım 3 ay. nice. Hadi be full yapalım şunu koyayım. ya. oha. abi lan güzel. bir tane daha açtık. O da bayılacak. artı iki güzel. bir tane daha lazım Oraya araya var ya. da a lütfen. nice Aferin oğlum bir tane daha. Hadi Bilal Now. potansiyeliyiz şu an.

Şimdi o yumurtası lazım yumurta. koyduğumun yumurtası düşüyor yani. 5x12 veriyor. yumurta lazım. az şu koyduğum yumurtasını. koyduğum bonusu da geleceksin. Anasını yumurtası. benim oynadığım oyunlara giriyorsun. bundan sonrakilerin hepsini ben topladım. buraya kadar Can toplamıştı galiba yok. [ __ ] karışmış. bir gün daha olmadı bir gün yok. Kanka turboyu aldım . of bu ne koyayım. açmasaydın ya hiç 5 5 ne koyayım. kafasına sıçtık. batması lazım. gel lan kanka. 9. git ya ver [ __ ] koyduğumun. parasını da bir git. şunu toplayalım artık. nice. sağ göbek. sağ göbek. hiç bir oyunda daha böyle bir. heyecanlanamadık yani. Evet koyayım mı öyle şimdi oğlum. altı Spin hadi oğlum hadi bakalım. şimdi toparlama zamanı galiba Ananı. oraya bir tane Karabaş atmazsan. oğlum. ne olur at. şunu. lütfen abi Yap şunu ya. ne olur lan. Abi karabaşa bak.

Ay. Tuna senin ananı [ __ ] ben. Ananı [ __ ] oğlum. geliyorum. Ah be ah be. yapacağını bilmenin koyayım ya pek. Dur bekle. Eğer Mahsun potansiyel öderse helalinden. sana 5 abonelikler. Eğer Maksim potansiyel öderse Tuna sana. 5 tane abonelik hediye ediyorum. 5000 kişiye 100 free Spin çekilişi var. oyunu da kendini seçiyorsun. hemen hemen formu dolduran herkes almış. olacak formu 5000 kişi doldurmaz zaten. öyle düşün. ün ve değil yani. ödeme yapabiliyorlar mı peki 22 milyon. Oyunda mı kalıyor Hayır yapıyorlar Canım. 22 milyon doları kanka ben şu an Mesela. bu oyuna bin dolardan Spin atsam Bu oyun. 22 milyon dolar mı 22000 x yani. 22000x maksimum potansiyel yaparsa. çekerim parayı burası bu site TR. siteleri gibi değil yani şüphesi olmasın. ya tamam bu kadar kazandı ama çeker mi. çekemez mi gelir mi gelmez böyle bir şey.

Yok kanka burada birkaç dakika sürüyor. Yani şey gibi düşünün yani Milli. Piyango'da oynuyorsun sen kazandın. kazandığın zaman nasıldı ki yok içinde. bu parayı öderler mi ödemezler mi diye. Burası da öyle legal bir site Burası. legal değil buranın domaini değişmiyor. yani devletler yasakladıkça Bu siteyi bu. senin romanını değişmiyor bu siteye bir. tane devlete vergisini öyle Avusturya ya. da Avustralya'ya Tamam emin değilim. vergi ödeyen yani Hüseyin Bolt'un. forması sponsoru. Ben nerede kaldığımı bilmiyorum bu arada. Ha bu at bilmem ne bir şey yazmışsınız. Oğlum bu ne koyayım Bir tane bile. kemik ermeyecek. senin sıfatını ben [ __ ]. koyduğum eyşan'ı. aldı bu hamsileri de sokarsın. daha kolay yere . al 90 dolar. ambaram bam bam bam bam bam bam bam bam. bam. abi yine zarara düştük ki eksi şu an. eksi düştük koyayım yani.

Küfür yasak mı kanka bana küfür etmeniz. yasak da. yani küfürlü konuşabilirsiniz çok da. bokunu çıkartmayacak. iğrençleşmeyecek yani iğrenç küfürler. olur ya böyle hiç. İrite durur yani o küfürler hepiniz. yasak Ama falan filan kardeşim. güzel ama güzel. tamam tamam tamam. Evet koyayım biri. çöplükte doldurdu çocuğu. Kara mara bir şey at ya. peki. Keşke kare çarpan gelsin. Hadi lan. uzatması lazım. oğlum yemek yaptın burayı ya. Hay seni secrettini yazanın anasını. ben. değil lan. kaçıncı Bonus Kanka şu an 59 bonus'tayız. toplam Bonus 93. bonusları açtıktan sonra bay yapacağım. Hangi slot Bilmiyorum artık Zeus bayi. herkes. on lazım lan Oraya oğlum hadi. lan. olur. bu kadar kolay mı kazanmak Ya kanka. kazanamadık ki daha bak biliyorsunuz. yayının öncesini bilmediğiniz için şu an. kazandığımı düşünüyorsun ama şu anda. biraz zarardayım 100 bin dolar.

Kazanamazsak Eğer bu bonusların sonunda. zararlı olmuş olacağım 93 tane bunu. topladık maliyeti 100.000 dolara bana. 100 bin dolara güzel çok güzel. yüz bin dolara mal oldu yani bu 100.000. doların finale çıkaramazsak zarar. yani öyle kolay değil kazanmak Emin ol. ben de çok zararlıyım. kaç milyon dolar zararlıyım bilmiyorum. ama zarardayım. dörde geçer bu Evet güzel 4X. aramda. dokunur mu abi Sana Kanka bana dokunup. dokunmaması önemli değil önemli olan. Kumarda karda mıyım bu Yani insanlar. Sanki sürekli kazanıyormuşum gibi bir. izlenim oluşuyor öyle değil işte. çok güzel sarı da leğen. o kadar başka birisi yok. vursana koyayım [ __ ] çocuğu. yürü 16 ya. hiç oynamadım tavsiye eder misin abi. Kanka sen bilirsin Bence oynama. kazanamıyorsun Çünkü özellikle Bir de. ilk defa kumara başlayıp ilk defa kumar. oynayacak birisi ilk oyununda kazanırsa.

Tamam artık o bağımlı o artık . yedi koyayım o kadar mıymış ya. anladın mı psikolojik olarak Ondan sonra. ne oluyor yıllardır görmedi ya anasının. bir kez daha tersten görmüş oluyor. öyle öyle kumar oynayanlar bilir kumar. oynayanlar Beni Anlar. ama yani kumar oynama diyen bütün. kumarbazlarda oynamaya devam eder O da. bir gerçek yani Hem de oynuyorum yani Bu. şey gibi. sigarayı bırak diyen doktorun molada. püfür püfür pütürmesi gibi bir şey yani. doğruyu söyler ama kendisi de yapar onu. koyayım. Aynen dediğimi yap yaptığımı yapma. Ama bir kere zaten bir de insanın aklını. şimdi düşüyorsa yani kumar oynasam mı. oynamasam mı O kesin oynuyor da. Hadi be. nice. O da çok. bize bir gün lazım ya bir tane binlikse. var ya bütün kötü toparlarız. çok değil koyayım Bak şimdi. potansiyel falan geçtim yani onu . koyayım. bir tane Bridge falan lazım.

500x bile birazcık toparlar. ve kendisi. daha yavaş içerim. al. yenisi şimdi olmasaydı hayalinde olan. bir meslek var mıydı Kanka Hayal İnci. Hayal yani ulaşılamaz bir şey futbolcu. ya da şarkıcı falan olmak isterdim yani. onları değil Fena Para kazanmıyor. ama. Eğer. Hadi be. o güzeli Hayret Ama eğer hani geçmişe. dönebilsem ve kendi gençliğimi bir. tavsiyede bulabilecek olsam öyle bir. fırsatım olsa. kendi gençliğimi dönüp derdim ki. hemen Kasım öncesi olur çok acil. olsun koyayım ya. peki. belki ümitlendim. lütfen Şarkı söyle kanka sesim güzel. değil ki oğlum O hayal yani. bir para var ya o işte ondan. milletvekilliğinde değil paraları. ama Allah işte kanka kime hangi mesleği. vereceğini yani Allah yani Mevlam iyi. biliyor Yani ben mesela kendimi. mecliste düşünemiyorum Bir de hasbel. kadar Düşünsene benim gibi devlet.

Başkanı oldu mu Yemin ederim var Bak. sana bir şey söyleyeyim mi. Vay Kemal ile bay Tayyib'i mumla. arardınız öyle söyleyeyim size Adaları. kırmızıya basmazsam çocuğuyum ya. o kadar söyleyeyim sana bir de kırmızı. yani. referandum derdim ki arkadaşlar Bakın. ben sizin kardeşinizim abinizim. amcanızım. bir benim amcamsınız halamsınız Biz bir. aileyiz doğru mu Doğru hepimiz bu. gemideyiz. zaten yemişiz zaten ülkenin. ekonomisini biliyorsunuz durum bu. Siz bunu onay verseniz de vermeseniz de. ben kırmızıya basacağım buna Beraber. karar verelim kırmızı mı siyah mı olur. bana bunu söyleyeyim referandum kırmızı. diye basacaklar. on numara Hayalimdeki referandum . koyayım. zaten yemişiz. ya Daha çok yeriz ya da belki de düze. çıkarız koyayım gibi düşünün. TRT'de. o zaman twitch'te değil TRT'de canlı. yayın yapardım koyayım.

Işte hayal edin kanka İmkansız olacak. zaten anladın mı bari hayalimizde rahat. olalım [ __ ]. seni ha kafalı. yapıyorum zaten ama ne olacak bitsin. seni. pragmatiğin sesi güzel Pragmatik. bugün fragmanı bugün kaldırmış ya. hasan'lardan bir sik kazanamadım . koyayım. Ekrem Bey yeni oyunumuz çıkacak yayında. oynar mısınız bunu. diyorum ki Tamam diyorum Bu bir reklam. Yani reklam anlaşma yapalım o zaman bana. Ne kadar ödeme yapacaksınız. bana dedi ki bir hafta için. bir hafta yapsanız yeterli günde bir. saat rulet oynasanız yeterli Ee 3000. dolar ödeme yaparız ananın ama ben 20. bin dolar kaybettim. 3000 doları Ben ne yapayım . at yarraklarına bak ya. Kanka bak. Bak bir şey diyeceğim. şunu anlamanız bitti mi lan Oyun lan. oyun bitmiş bunu anlamanız lazım yazan. yazan bestesi değil kanka bak gerçekten. şu anda piyasada Ben Benim şu an.

Kazandığım paradan daha az kazanan. besteleri var. gel bakmak üzere olan siteler var çünkü. reklamlarını iyi yapamamışlar üyeleri. yok falan filan neyse işte o kadar bu. teklifi yapalım 5 sesi değil ragnatin. kendisi lan. milyarlık kumarhane milyarlık kumarhan. koyayım Muhtemelen yıllık ciroları. 67 milyar Euro falan vardır yani öyle. bir şeyden bahsediyor zaten bir insan ne. kadar çok para kazanırsa o kadar cimri. oluyor galiba Ben hep öyle denk geldim. ben öyle değilim vallahi bak zamanında. 10 bin TL'lik çekiliş yayınlara ilk. başlarım zamanlardan beri ben çekiliş. yapıyorum 10 bin liralık falan çekiliş. yapardım. şu an çekiliş miktarlarım 100.000. tl'lere falan çıktı Yani Muhtemelen bir. dahaki çekilişler 200 bin tl falan. olacak. bayılırsa yapmıyor O zaman okuyayım onu. bir organize etmemiz lazım. şu kararı çekilişini yapalım bir.

O ne lan. bilmeyen arkadaşlar için tekrar. söylüyorum Şu anda Karadağ çekilişi. yapıyoruz 1 temmuza kadar. katılabilirsiniz. karadağ'da benimle beraber 3 gün 2 gece. vakit geçireceksiniz beraber budva'da. sahile sıfır olan çok güzel bir otelde. kalacağız beraber vakit geçireceğiz. kumarhaneye falan da gideceğiz beraber. takılacağız toplam kazanan kişi sayısı. 10 kişi olacak Telegram grubumuzda şey. var bir form var O formu doldurmanız. gerekiyor. birlikte takılacağız işte. Dikmeyeceksin değil mi. kazanacak koyayım 10 tane erkek 10. tane sap el ele kumarayla gireriz. inşallah Onlar beni sikmez öyle diyelim. bizer basmam. ben o işlerden anlamıyorum . işlerinden alamıyorum Ama internetten. falan filan bulabilirsiniz istiyorsanız. Yani illa illa birini sikmeniz. Gerekiyorsa ya elinizi ya da bana. söylemeden koyayım [ __ ] mescort.

Arayın Otel odaları numarasını verin. aynı odada kalmayacağız Yani benim. evimde kalmayacağız Ama beraber otelde. kalacağız Herkes kendi odasında olacak. şimdi siktiğiniz beni ilgilendirmiyor. Ben ısmarlarsın oldu koyayım bir. de. Kanka Çağırayım kapıda. bekleyeyim ya elimde havluyla peçete. falan tutayım. abi yayın açar mıyım bilmiyorum. kumarhanede yer Açamam Umarım buna izin. vermiyor ama belki dışarıda falan yayın. olabilir yolda falan. benim kardeşim de bir Almanya'dan . koyduğum kara şimşek'i ara. Karadağ çekilişi haricinde bir çekiliş. daha var kazanan kişi sayısı 5000 kişi. olacak telegramda. oğlum Pardon VIP grubuymuş kazanan kişi. sayısı 5000 olacak. nörobet çekilişi yazıyor göreceksiniz. zaten Telegram grubuna gelirseniz Eğer. O da 5000 kişi yüzer Filiz film çekilişi. katılmak isteyen olursa buyursun. herhangi bir şart yok siteye üye.

Oluyorsunuz formu dolduruyorsunuz. siteye yatırım yapmanıza gerek yok falan. iyi bir şart yok yani. güzel. oluyor burada. bir tane daha Hasan yara kasan lazım. Oğlum açılmıyor mu Kartal forma bir. kontrol etsene ya. Oğlum bu İlker abi niye bağlanmıyor yine. lan Çok merak ediyorum koyayım. adam. 2018'den beri beni takip ediyor ve. 2018'den biri açtığım Her yeni kanalda. bandı bakayım ne yazmış son. reklam yapma artık oyuna odaklanan oğlum. bir şey yazmamış Lan İlker abi bizden. Tamam o kadar açtım ben onu benimken. abini Tamam İlker abi sende usludur yeni. moderatörler var tanımıyorlar seni. vallahi Bak bu söyleyeyim yaş. maş bakmazlar yani takipçi takipçi bir. şey. bilirim Mustafa senden ne haber kardeşim. Oğlum senin partnerliğinde Ne oldu lan. ben Twitch park'ları değil miydin . koyayım ne oldu. Oo yan camdan hoş geldin.

Eski Neredesiniz siz [ __ ]. bir şey geçmezsem haberiniz olmayacağız. o zaman. abi benim Telegram barınıza Baksana Yok. telegramdan bağlandıysam o ciddi bir. şeydir site reklamı yapmışsındır. yapılmaması gereken bir şey mutlaka. yapmışsındır. ondan dolayı canlanmışsındır. gan mallarını. kaldıramıyoruz maalesef. abi kanal büyüdükçe mi mal alıyorsun. Evet şu an bizim. abi Telegram moderatörlüğü bizim için. ciddi bir iş başka bir işi olmaması. lazım yani bu Telegram moderatörlüğü. yapan kişinin başka bir işe başka bir. işte çalışamaz öyle söyleyeyim. şu an 171.500 kişi olmuştur. 5 tane daha moderatör olacak alacağız. bulacak. kafam Taşak gibi. Teşekkürler bu üzdü Aleykümselam. bir bakın şu telegrama Zagor ben oğlum. onayladım seni onayladım Kartal. davetlere bakarsın şüpheli olmayanları. kabul edersiniz kardeşim. arada ne vardı Ben ne oynadım.

Koyayım zombi kanalı Varsa. para para bam bam bam bam bam bam bam. bam bam. 23 tane oyun var. İnşallah bari Bunlar yüzük söylesin. koyayım ya. ortalaması 95.000'de falan kapatılmış. olur tur maaşını Ben söyleyemem. molektörlerin maaşını Ben şu an. söylersem onlara saygısızlık olur onlara. sorduğunuzda cevaplarlarsa kendileri. bilir söyleyebilirler ama ben söylemem. doğru olmaz. abi biz Aslında çok büyük bir ekibimiz. Arkadaşlar biz Aslında Bayağı büyük bir. ekibiz. sadece ben bu ekibin yayınını yapan. yayıncısıyım. Haydi ben Patronum yani öyle söyleyeyim. bizde sırf bizim için çalışan başka iş. yapmayan developer var. ınstagram'ımı yöneten moderatör var. sadece o işi yapıyor ınstagram'ımı. yönetiyor. video reels editör erittiğini yapan kişi. ayrı YouTube'u yöneten ve onun. editörlüğünü yapan kişi ayrı. telegramda telegramda moderatörler mesai.

Vardiyalı çalışıyorlar. 12 12 8 ciddi alıyoruz Yani bizim iş. gerçekten ciddi bir iş Yani bizimkisi. gerçekten bir iş yani. anlamazsın lan. bu ne. Abi bu Niye olmadı ama ya. koyduğum pragmatiği [ __ ] [ __ ]. çocukları. Hadi uzay işte uzay uza. ne bu. güzeli güzeli güzeli Tamam aferin. o kadar para geliyor mu ki bu kadar. çalışan var. babamız kaynıyor diyelim kanka. ay 50 Ananı 50. şu da olur şu da uzasın Hadi uzağa Evet. altı. dedi neyse. kulaklığın şarjı niye bu kadar çabuk. bitiyor güzel 300. x Hadi bakalım 75. ümitliyim koyayım. acaba diyorum ki bugün abi kuleyi tetra. girdin mi girmedim atladık mı lan Aa. bunu sattım. yapma be bağlamıyordu. tam arada lazım diyecektim geldi ama o. da bir onu. oğlum ortalama 100'lük gör ya artık. çocuğu. Olur olur lan. abi bundan sonraki oyunların hepsi tamam. mı. yani Son umudum. alamazsak 100.000 doları tamamlayamayız.

Ama 90.000 sanki göreceğiz yani. hoş geldiniz. Peki şu an dünyadaki en popüler. sağlayıcı. Türkiye hariç Çünkü Türk sitelerinde. genelde yok koyayım hep. bırakmatiği. Aleykümselam bile gelmene Hoş geldin. Kral. Abi en dandik oyunlar onlar onları şey. yapmayın lütfen. oynuyorum sonraki oyunlar güzel. Tera da birazdan değil test streste. biraz King of. [ __ ] başlasana. Hay Allah'ım ya Rabb'im. ya beş seneden Biz bir iş olacaktık ya. koyayım ne oldu. inanılmaz. oyun mu atladık. Yok yok. atlasaydık modlar yazardı. Şu an bir an önce bonusların bitmesini. istiyorum ve bonusuma geçmek istiyorum. sonra bir totem yapacağız. oynamadan geçeceğim önüne. Evet Hayır yazıyor Hayır diyeceğim . koyayım direkt hesap eklensin bakayım ne. ekleniyor. ay. hadi oğlum hadi Zargana gel buraya ya. hadi gözünü seveyim Bak sen de yapmadım. Totemi ne [ __ ] koyduğumun.

Totemini . Allah belanı versin. sikseler beni herhalde. boverbay Usta yapabiliriz biter. Gladyatör olmaz tamam bu iki oyunda. yapacağım onu direk oynamadan geçeceğim. bakiye ne şu an. 78.355 Hayır diyeceğim koyayım. oynamasın a Gerçi göreceğiz ki zaten. 78.355 Hayır koyayım. [ __ ]. Allah belanı versin ya bir kere daha. yapacağım. bak nereye baktım biliyor musunuz bak. nereye baktım Bak şuraya baktım Burası. yükselecek mi diye. yükselmedi. 55'te 57 oldu lan. ananı avradını ya. Tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya. bilirsin şu an zevk alıyorum Kanka şu an. o atasözünün yaşıyorsunuz Bu da atasözü. sonuçta yani o sözü söyleyen birilerine. atası yani atalarımız İlla. namuslu böyle namazına niyazında. Kumarbaz Dağı olabilir Mesela ben de. birden atayım. bileceksin. koyayım diyecek ben. ayrılıyorum. git. Ya oğlum Dalga mı geçiyorsun.

Koyayım ya Kim karısı da öyle yapıyorum. lan. 600 dolar falan dedi. Hande fortun öyle yapıyorum hepsini öyle. yapacağım güzel oyunlara kadar hepsini. öyle yapacağım bunu bantlı hariç. tek yemeye girdik mi. çekem mi. güzel güzel güzel tamam. Allah aşkına içse bak. Ne vardı yani 40 dolarlık 94 çarpsaydı. güzel peki peki oğlum. Tamam geç. 500 700 bin 800. bunu da şu Premium oynayacağım bir. bakayım bir bunu şuna form forced. Premium galiba herhalde anlamadım. güzel. Kanka buraya da bir bu ayet. olur lan. bura o [ __ ] güzel oğlum. güzelim. şu bıçakla kutuyu. artı 2. Hadi bir daha at hadi bir öyle bir iddia. at. Peki olur güzel olur baya güzel olur. baya güzel olur hiç beklemiyordum . koyayım. 928. çok iyi lan Çok hala oğlum ya. bir daha Hayır diyeceğim koyayım. bantı da kadar hayır diyorum . koyduğum Martin ile ispander'ı. izletmeyeceğim koyayım 93 269.

Git. Hayır diyorum 94 111. Ananı . 94 422. Ya. bak bak bak bak bak kardeşim sen bir. daha bu oyunu oynattır cana bu oyunu bir. daha Öner Ben de böyle kafam güzeldir. taşak gibidir kafam bir şekilde. maaşından kesmezsem çocuğuyum bak. benim belanı ya. Sen ne kadar vizyonsuz bir adamsın ya. lan cam gibi koyayım her cumartesi. günü halı saha maçına git Ondan çıkışta. nargile içmeye git o bile daha vizyonlu. bir iş ya sen şu oyunu nasıl. öğrenebilirsin koyayım bu oyunu. oynamayı bırak Nasıl önerebilirsin ya. hiç utanmıyor mu koyduğum seni ya. Marsel bana bugün diyor ki koyayım. Abi bak mesajını okuyacağım . [ __ ]. girdi Bonus'a ve 70x ödeyip girdi XP. pander seviliyorsun abim Random atmış. bile. 94 480. bunu izleyeceğiz son Umudumuz. of. Ulan vies 125 bin dolar. hayal gibi düşünün. Evet. Peki gladyatöre de bakıyorum.

güzel güzel güzel bayağı toparladık. oğlum ya Tamam tamam 100 bin dolar. toplam bakiye Tamam bileklikte falan. katladık patladık aslında şu an 110 bin. dolar falan olması lazımdı Ama. Bence iyiyiz bedava kumar oynamışız öyle. düşünün

All Devices iOS Android Chromecast