ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 7SLOTS CASİNO DOLANDIRICIDIR PARANIZI VERMİYOR | ÇÖZÜMÜ YORUMLARA BEKLİYORUM.


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere. yaşadığım sorundan bahsetmek istiyorum. ben bu Ekim ayının. 18'inde 00 lir yatırdım. ve bunu 3.000 L olarak katlamış. bulunmaktayım fakat herhangi bir şekilde. e paramı vermiyorlar şöyle vermiyorlar. Eee 18 Ekim'de Ben katladım ve bu 18. Ekim'de ben paramı çekmek is dediğimde 1. ila 3 gün arasında paramın. yatırılacağını söylediler fakat Eee. Bugün ayın 20'si aradan iki gün geçti. bugün yazdığımda ise şu en alt kısımda. Eee kevri mik yardıma yazdığımda ise E. benden belgeleri istediğimi yani. belgeleri istediklerini söylediler nedir. Bu belgeler kimlik fotokopisi Ondan. sonra. eee. kredi kartı fotoğrafı Onun haricinde. Sizin bir fotoğrafınızı istiyorlar Eee. diyorlar ki işte bunları atmadan size E. parayı atamıyoruz hesabı onaylamanız. gerekiyor Bunu attığımda ise ben bunları. attığımda ise.

Eee tekrar bildirime baktığım sırada. Eee hesabı onaylayın deyip hiçbir. şekilde hesabı. onaylamamış E bu konuyla ilgili şikayet. var bölümünden yani şikayet var. uygulamasından sitesinden ben şikayet. yazdım dedim paramı atmanızı istiyorum. Bununla ilgili gerekli Meril. veyahut gerekli işlemlerin yapılacağını. söyledim Fakat işte canlı destek alın. işte belgeleri yükleyin. gibisinden Bana mesaj. attılar Bu konuyla ilgili Diğer yandan. da en aşağı kısımda görmüş olduğunuz. saniye gevre yardımdan yardım aldığınız. sırada yazan kişilerin bot olduğunu. düşünüyorum çünkü yetkili birisini bağla. diyorum Tekrar tekrar aynı cevapları. alıyorum herhangi bir yetkili kişiye. ulaşamadım veyahut herhangi bir yardım. alamadım kimseye ulaşamıyorum Bununla. ilgili şundan bahsetmek istiyorum. arkadaşlar e hiçbir şekilde yeni. arkadaşlara sesleniyorum hiçbir şekilde.

E bu siteye giriş Yapmayın bu siteye. herhangi bir para yüklemeyin Çünkü bu. site vermiyor. Eee Onun haricinde benim gibi oltaya. düşmüş insanlara Konuşuyorum şimdi de. arkadaşlar parasını alan var mı veyahut. e Herhangi. bir nasıl desem herhangi bir yardım alan. var mı bakın benim belgelerim. onaylanmıyor onaylanan varsa yardımcı. olabilirler mi veyahut alanlar Neler. yaptılar parasını alanlar neler yapıp da. aldılar bunlarla ilgili yorumlara. yazarsanız sevinirim arkadaşlar. e Teşekkür ederim iyi. günler

All Devices iOS Android Chromecast