ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 60 LİRALIK DÖNÜŞTÜRÜCÜ İLE BİLGİSAYARIN HIZINI UÇURMAK


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Donanım Arşivi'nden selamlar dostlarım  elindeki dönüştürücü ile bilgisayarınızın  . hızını uçuracağız dostlarım biliyorsunuz Instagram  takımda sizlere İndirime girmiş fiyat performans  . ürünleri paylaşırım Hatta birçok paylaşmış  olduğum ürün donanım arşivi izleyenlerin özel  . ve bunlardan bir tanesi de geçtiğimiz zamanlarda  paylaşımın yaptım ve binlerce satanist için inek  . 8.100 isimdeki mi kesisi bu ülke Sizin arkadaşlar  Normalde fiyatı 600 lira bandında lakin ben bunu  . donanım arşivi izleyenler özel 448 TL paylaşmıştım  dostları binlerce sattı sattı ama ondan çok daha  . fazla İnsan daimi kesesi desteği olmadığını fark  ettim Gelen mesajlara bakıyorum dostlarım bu sefer  . de hani Abdullah abi Abdullah kardeşim bu sefer  de indirimli 2.5 iş like sesli paylaştığı çok  . fazla mesaj gelmiştir dedim paylaşayım bakayım ama  şunu gördüm arkadaşlar ki günümüzde biliyorsunuz.

Anakartların çoğunda im kesesi desteği var Ve  çoğu ana kartla Artık bizde kullanıyoruz emi  . kesesi kullandığım için artık dünya genelinde  arkadaşlar emi kesesi bir talep var ve 2.5 like  . sesler çok az üretiliyor az üretildiği için de  bugün Emin sesli bu sonra 2.5 like seslerin bir  . fiyat avantajı kalmadı burada Aslında iki üç like  sesleri üç tane sıkıntısı bulunuyor bunlardan bir  . tanesi en kral 2.5 like sesli alsanda 550mb artık  okuma ve yazma diğer üzerine çıkamıyorsun ikinci  . bir yer sıkıntısı ise biliyorsun 2.5 like seslerde  sata power kablosu ve sata kablosu bulunur yani  . kasa içerisine sesli için iki tane kaldı soğukmuş  oluyorsanız Onun dışında Arkadaşlar bir de kasa  . içerisinde Ayrıyetten yer kaplıyor ama emin  seslere baktığımız zaman alıyorsunuz yerine  . yuvasına takıyorsunuz bitti gitti bu kadar  ağabey içinden gerçekten de 2,5 like sesler.

Önermek gelmedi Bak gerçekte oturdum Baktım abi  abi içinden gelmiyor baktım evi kesitler fiyat  . performans anlamında çok avantajlı arkadaşlar  dedim ki o zaman hani bunu alıyorsunuz Yanına  . da bir seferlik 60 80 lira değerinde pis Express  X1 yuvasını PS süresi em2 dönüştüren bir kartalın  . dedim arkadaşlar ve gittim bu kartı kendim  aldım Açıklama kısmında Hem bu dönüştürücü  . hem de fiyat performans anlamında alabileceğiniz  en iyi mi kesesi o linkini bırakıyorum dostları  . oraya gidip direkt bakabilirsiniz Lakin buraya  çok dikkatli bir şekilde dinlememiz gerekiyor  . bak elimde bulunan bu iki dönüştürücü İspir  yuvasından dönüştürme yapan bir dönüştürücü  . biraz fazla dönüştürücü oldu ama böyle bir  dönüştürücü işte Peki neden X4 yuvasına sahip bir  . dönüştürücü kullanmadan ve hatta 16 başına sahibi  dönüştürücü kullanmadım biliyorsunuz X4 veya dx16.

Yuvasına saat dönüştürücü kullanırsanız eş sesli  bizden alacağınız okuma ve yazma değerleri artıyor  . zaten burada önemli olan nokta ise arkadaşlar pis  Express X4 kartını Vertex 16 kartını takmak için  . bilgisayarınızda ikinci bir ekran kartı girişi  olması gerekiyor çünkü bu iki yuvayı dx16 yuvasına  . takmanız gerekiyor düşünüyorum zaten İkincide  ekran kartı yuvası gerekiyorsa bu anakart giriş  . seviye Bana kart değildir o zaman ve anakartın  üzerinde emi kesesi desteği zaten vardır diye  . düşünüyorum Bence düşündüm gayet mantıklı Onun  için hemen Hemen herkesin anakartında bulunan  . expere yuvası arkadaşlar çok önemli bir nokta ve  burada asıl önemli nokta ise bana kartınızı expere  . yuvası piyasaya baktığımız zaman güncel anaka  O günkü a320 ler den tutunda indirin hoş 310  . hoş 410 gibi anakartların arkadaşlar Yüzde altmış  dilimi pis pis 20 Xperia yuvasına sahiptir ekran.

Kartı girişimiz Piece 130 olabilir Lakin espri  yuvaları anakartların Yüzde altmış tekniğini  . için arkadaşlar Hiç ses Press 20 wp820 İspir  yuvasında Maximum alabileceğiz okuma ve yazma  . değerleri 500mb sınırlı ama anakartınız da Piece  130 Xperia su varsa alabileceğiniz maksimum okuma  . ve yazma değerleri 1GB sınırlı dostlar ve  baktığımız zaman beni çok şaşırttı böyle bir  . anakartta yani çok giriş seviye bana kartlı hemen  senin a320m A pro anakartı expere yuvasında Piece  . 130 barındırıyor yani pis pis 30 Xperia sahip  ve biraz sonra göreceğiz çok rahat bir şekilde  . dokuz megabayttır üstünde okuma ve yazma değerleri  alabileceğiz atıyorum anakartın pis 1200 yuvasına  . sahip bu sefer Bunu almak mantıksız mı hayır  değil Çünkü ne avantajı var 500 megabaytlık  . okuma yazma Sağ olasın ama bir diğer avantajı ise  sistemin içerisinde ekstra kablo bağlantısı olmaz.

Bunu alacağınız zaman mutlaka anakartın Detay  bölümüne girin ve Detay bölümünde pes Express  . X1 yuvası ps20 mı 30 buna bakın 20 sa maksimum  500 MB okuma ve yazma değer oluyorsun Eğer 30 sa  . Maximum 1GB okuma ve yazma değeri alabiliyorsun  belki apu sistem kullanıyorsanız ve Uzunca bir  . süre ekran kartı anlayacaksınız bu sefer X4  dönüştürücü kullanarak arkadaşlar emi kesesinin  . yüksek performansı alabilirsiniz pis pis bir tuğem  iki nvm sesleniyor yani İspir yuvasından nvm sesle  . dönüştürücü şöyle bir bakın devre kartımıza  içerisinde iki tane parçamız geliyor bu emi  . kesesi mi buraya sabitledim için bu da bir  tane tornavida mız var arkadaşlar videosuyla  . sabitleme aparatı görüyorsun kutu şerrinden  geliyor zaten Bunlar bunu alıyorsun Çünkü derin  . gidici küçük başkasını aşağıya bakacak şekilde  yerleştiriyorsunuz videomu da buraya takıyorum.

Sonra bunu tam sıkıyorsunuz arkadaşlar Bak tam  sıkmıyorsun sıkma tamam bırak böyle gayet güzel  . da gevşek alıcıların daha sonra çıkacağız böyle  gevşek kalsın e mi kestim arkadaşlar Size bir  . soru GB modelini 448 lira tavsiye ettiğim 8.100  serisinin iki tane baktık versiyonu neden iki tane  . bak Burada kullanıyorum hem de bu kartın iki tane  bak gibi oldukça yüksek kapasitelerde kaldırdığını  . görmenizi istiyorum Onun için bakın Burada yazar  w8100 np iki tane batıklar sonra kullandığımız  . görüyorsunuz ve bu 3gb okuma değerlerine çıkabilir  arkadaşlar çok rahat bir şekilde ama anakartınız  . fes3020 basın desteklediği için maksimum 1GB  seviyesini görebileceğiz 901 GB servisine gidip  . gelecek Daha sonrasında ise klasik emi kestiğimiz  her zaman sonra yukarı çatlak bir şekilde yuvaya  . oturuyoruz bitiriyoruz indirdik şimdi uyumaya  görüyorsun istersen Yok daha sonra montaj gelir.

Sana gerek yok ben şöyle hemen arkaya doğru  itiyorum yuvayı bak bitirdim şöyle aşağı doğru  . indiriyorum bak indirdim çık bu yuvaya oturduğu  istersen dedim ki bundan sonra montaj bilirsin  . Daha sonra sabun vidasını Buradan böyle sıkıyorum  bak sıktım ve gördüğünüz gibi emi kestiğim  . pis süresi dönüştürücü tam bir şekilde oturdu  Arkadaşlar şimdi Bu ne yapacağız ana kartınızdaki  . ister yuvasını takacağız ve takmadan önce  şunu göstereyim bakın Burada iki tane bildirim  . ışığı mız var İkisi de mavi renkte yanıyor  arkadaşlar bunlardan bir tanesi emi kestiğimiz  . için çalıştığını göstereyim diğer aydınlatmayı  seni kestiğimiz in anlık olarak aktifini bizlere  . belli ediyor Yani buradaki tane aydınlatma mız  var bildirim aydınlatması şimdi bunun güzel  . karşımızdaki İspir yuvasına montajladım arkadaşlar  dostlara Şimdi sizlere göstermek daha öylesine bir.

Sistem kurdum Kurdum sistem dedi a320 anakartın  Üzerinde 3070 ekran kartı falan bulunuyor bu örnek  . olsun öylesine koydum sadece ve burada bakın İspir  yuvasını görünmese Yunus'tan burada arkadaşlar  . bak şurası et suyu whatsapp.exe turnuvasının şu  soldaki kısmı biraz daha kalındır sadece kısmı  . ise daha incedir yani emi kesiştiği dönüştürücü bu  oluyorum bak şu kalın kısmı sola bakacak şekilde  . tam bu noktaya yerleştiriyoruz bak tertemiz ve  bitti Bu kadar mı arkadaşlar tehlike sesimizi  . a320m Pro ona kartımızı güzelcene yerleştirdim  bakın altı Hatta Şöyle mavi bir tane bildirimi  . varmak Size söylediğim gibi Simdi sistem açacağım  zamanda e sesimiz çalışmaya Yani bildirim vermeye  . başlayacağız zamanda buradaki aydınlatmayı Bir  de Ayrıyetten ikinci olaraksa da göreceğiz ve  . Bakın şu anda a320m vapurun banyosu dayız but  menüsüne geldiğim zaman sana bakın Burada çok.

Rahat bir şekilde adata e881 yüzü tanıyor  burada eksik bölümünden Bakın Gördünüz mü  . ixpir yuvasından sıkıntılı bir şekilde ön bir ayar  yapmıyorum bakalım bir ayar yapmadım ismi yuvasına  . taktım ve taktım gibi normal bir emi kesesi gibi  sistem bunu Bulut menüsünde gösteriyor Arkadaşlar  . şimdi ne yapacağım tıkladım ve şu anda sistem bu  geliyor aktiflik durumunu gösteren bildirim ışığı  . yanıyor arkadaşlar arkadaşlar windowssuz geldi  Hatta Windows 10 günlük dedim kendi Windows 10  . bu durumunu görünce şuradan direk crystaldiskmark  çalıştırıyorum açtım ve bak emi kesesinin görüyor  . musun burada iki tarafa da gemi kestim burada  gaz hızlı bir şekilde şuradan hız testi yapalım  . bak bak 891 lerle başladı gayet güzel  çünkü bir ses 1300 yuvası maksimumda  . 9.meb artık bir GB'lık bir okuma ve yazma  değerleri bizlere gösteriyor ve arkadaşlar.

Dediğim gibi fiyat performans ürünleri kaçırmak  istemiyorsanız mutlaka donanım arşivi Instagram  . sayfasına girin orada ben sizlere sürekli bir  şekilde hem donanım arşivi izleyenlerine özel  . hem de ya kalabildiği fiyat performans indirim  ürünleri paylaşıyorum storyler bölümünde mutlaka  . Instagram sayfama gelin ve böyle farklı farklı  videoların gelmesini istiyorsanız arkadaşlar  . videoma like atabilirsiniz ve hala kanalıma  abone olmadıysanız da bir zahmet abone olun. ha ve arkadaşlar testimiz bitti dokuz megabayta  Varan okuma ve yazma değerlerini görebildik Sonuç  . olarak dostlarım Umarım videomu beğenmişsinizdir  Bence güzel Videoda ne Mike sesliivan yok benim  . diyee mi kesesi fırsatı gördüğünüzde Arkadaşlar  bence kaçırmayın ve benim yaptığım gibi bir  . tane dönüştürücü kullan En azından elini kesti  fırsatı görürseniz indirim görürseniz bu şekilde.

bu ve gerçekten de sistemimizde evde temizlik  kurulum yapmış olursunuz gayet de güzel  . performans sonuçları aldığımızda burada  gördük Evet videoma like atmayı unutmayın  . ve hala da kanalıma abone değilseniz de abone  olmayı da eksik etmeyin dostlarım şahit güzel

All Devices iOS Android Chromecast