ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 5K İLE BAŞLAYAN YENİ BLACKJACK SERÜVENİMİZ - GÜN 1


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selam dostlar Nasıl keyifler umarım. hepiniz çok iyisinizdir. bakiyeniz burada kalmıştı Sonra. çekimimizi yaptık. hesapta 5000 lira bıraktım Şimdi yeni. hedefimiz 5000 lirayı yükseltebilmek bu. biraz daha zor olacak Kabul. yani başarısız olursam kendimi şöyle. şartladım Dostlar 3 kez deneyeceğim. Umarım tekte tabi vururuz ama. Mesela bu 5000 gitti Bir daha bir 5000. deneyeceğim o 5000 gitti Bir Daha 5000. 'e çıkabilirim Dostlar Çünkü Emin olun. bu 5000 arttırmak 30 bin arttırmaktan. daha zor olacak tabi Bundaki hedefimiz. bir milyon olmayacak. tam olarak Aslında ben de karar vermedim. ama. 10 günlük bir serüven diyebiliriz ya da. 100.000'e ulaşma diyebiliriz. Buna hep beraber Bence karar veririz. yorumlar altında. güzel yerin 19 olduğu bir ele denk. geldik. leri atmamamız lazım kasamız sınırlı. Neyse bir deneyim. Dostlar Bu arada niye ara verdin.

Normalde ya yine ara verecektim aslında. da. direkt vurdum kapıyı çıktım niye vurdum. kapıyı çıktım. hayatımın. hayatımın en mutlu günlerinden birini. yaşıyorum ilk gelen 4 tane yorumun iki. tanesi. bir tanesi kötüydü ulan dedim lanet. olsun dedim vurdum kapıyı çıktım dostlar. ama şimdi oyuna girmeden önce bir baktım. bayağı yorum gelmiş. çok da güzel yorum. hepinizle konuşacağım bu oyun biterken. bittikten sonra yüklenirken. biraz takıntı yapıyorsunuz yapıyorsun. diyebilirsiniz ama dostlar. hayatımın cidden Ne mutlu günüydü be. Tamam bu zamana kadar o miktarları. gördüm Ama hiçbir zaman böyle 30 binden. çıkıp böyle gün gün arttırma gibi bir. şey ilk defa yaptım. bir dostumuzun sorusuydu ona cevap. vermiştim oradan Türedi. ya benim için cidden özeldim. ve başardık dostlar. Umarım bu serimizde çok güzel Devam Eder. şimdi neler çıkmış azcık bir çıkmış 636.

Çekeceğim. Hiç çekmeyip 17'de de. 20 açacak gibi güzel 17 mi. iademizi alabildik en azından. Bugün ayın 7'si pazartesi. serimiz hayırlı olsun. Pizza ayanlara Deneyelim mi. Baksanıza 300 lira atıp yanları 100160. tüm güzel kartlar çıktı. galiba dostlar. bu el galiba kayıp yazacağız. Gerçi belli olmaz. ki. aç 20'yi aç. Thank you. şimdiden 4000'e düştük dostlar. Ha ya of. mahsimizi koyamadık. Neyse vardır bir hayır diyelim Belki. Eğer. Bayağıdır patlamıyor. şöyle bir deneyeceğim. Umarım yerim patladı ele denk geliriz. sıkıntı Dostlar sıkıntı. değil. Ben yerin yerim olduğunu düşünüyorum. Ama fazla da şansımızı zorlamayalım 18. fena değil Belki 17 falan açar. mı hiç yani. desteği değiştiriyorsan keşke. almamız lazım. ki Bu eli alsak bile bir yan gelmedi. süre. Bana bir 10 artık. Neyse yerim patlıcan kağıtları 6. bari bir 7 falan var abiciğim verme işte.

Bunu ya verme bunu ya www. bir daha Risk almak zorundayız bence. çekmesek de patlıyordu da. bazen şey oluyor Dostlar burada herkes. duruyor duruyor Kimse çekmiyor Herkes. birbirinin gazına gelip sonra yer Bir. çekiyor Altıyı Geçmiş olsun. O yüzden çektim risk aldım yani masanın. adına of Black çek be süper. bir 600 400 adet 2000 5500'e çıktık. Dostlar çok güzel. bu arkadaşa. Tabii yan oynamadığı için gelmedi ama. Perfect 25 katı kaçırdım. yani oynamayanlara böyle güzel yanlar. gidiyor ya Dostlar Bu da işte bir. kaderin cilvesi. Bu da Kaderim cilvesi. Neyse sıkıntı yok 5500'e çıktık şimdi. bahis düşüreceğim yanları oynamaya devam. edeceğim ufaktan ellerinden. hadi at bakalım. sanki buraya bir maça kız gelecek gibi. bir maça kız. kötü. Sen de onu çektin bunların hiçbiri. çekmeyecek şimdi diğer kesim. patlamayacak ha. keşke çekseydik.

Keşke çekseydik. keşke çeksek. erken davrandık. sıkıntı yok. şöyle bir ufaktan arttırayım. Dostlar Bu arada son gelen mesaj direkt. Tebrik ederim. seriyle bittiğine göre böyle en güzel. anları edit yapar mısın gibisinden. Hadi bir. yapma be yapma be. ben yapıyorum çünkü yaptığımız şey kumar. Şimdi ben bunu veremem. yakınımda da öyle bir editçi yok. ama yapmak istiyorum fikir çok hoşuma. gitti Hadi orayı da bir 5 var ya da 3 3. 4 5. Umarım çekmediğimiz için pişman. olmalıyız. Hadi patla lütfen. Hadi patla. çok güzel. ama deneyeceğim Dostlar Çünkü fikir. güzel hani en güzel anları böyle. topladığımız güzel bir his Bence de çok. keyifli olur tatlı olur. Boş zamanında biraz edit kurcalayacağım. onu yapmaya çalışacağım. ya Bak beni Dostlar daha neler yapasım. var mesela bir güzel bir arkadaşımız. daha şey demişti videoların gelmeden.

Öncesinden ufak bir şort yapıp Hani. sanki özet gibi sonrasında ana videoyu. paylaşmak mesela o da çok güzel bir. fikirdi ama. ya Dostlar tahmin ediyorsunuz. Yani. biraz daha bu edit işlerine kafam. basardı da. tüm bilgi ve tecrübem bu videoları. başlattığımdan beri oluşanlar. karavanı da aldın 6 ver bari Allah seni. bildiği gibi yapsın. güzelim yanlar kaçıyor güzelim yanlar. oynamıyorsunuz güzelim yanlar kaçıyor. bu arkadaş da maşallah Her ev yanıyor. çekmeyeceğim niye Çekmiyorum. 1 2 3 4 5 6 katta 10 değildi. o insan Bizim eski izleyicilerden. onları bölüyorsun üstüne yan oynamadığım. için yanı kaçırıyorsun 25 katı. ya. bu arkadaşta. Neyse böyle yeter. Hadi güzel bir yan bekliyorum senden. Adam bildiğin kaybetmeye oynadı ya şaka. gibi. 12 Kasım 10 kat. Birader sen oturmuş olsaydın kız bana. gelecekti yere 10 gidecekti.

Enteresan. Hadi bize bir as. Hadi bize bir az Vay koyayım ya. çeksene be kardeşim 15 desin ya. Bu ev çok kötü oldu dostlar. Al işte 6'yı bir arkadaş çekse altı bize. geliyordu Sizi niye ufak masalarda. kaybediyoruz dediğinizi Şimdi daha iyi. anlamaya başladım. harbiden daha iyi anlamaya başladım. Ulan Mario çekseydin bizi. riskli bir. riskli bir yer. kız ver bari bize kız ver. yes. güzel Hadi eli de alalım yerimi açma. lütfen. 20 açma. öyle de kupa olsaydı ya. neyse. birader bu nasıl kötü bir kart dağıtsın. toplama stili ya. Ama zaten iyi kart dağıtan adamlarını. burada işine. canlısındalardır herhalde. ya geri zekalı bunu kovacaklar bugün ha. güzel İyi para aldım. Bu da gıcık oldu da. Hadi ilki hatadır da Dostlar Yani bir. kez dedi iki tane hata yapmazsın be. Neyse oyunumuza dönelim. Hadi bir. altı ver bari. yüksek girdik ya.

14 ya oyun çek abi. yerimize sayıyoruz Dostlar yerimizde. sayıyoruz. çok güzel patla be bak ikiyi de ben. çektim Çek bir ön patla Yes çok güzel. oldu bu üç ümidim yoktu. güzel. lik. Şurayı sanki bir 50 daha at dediği. içindeki bir şey ama neyse. Of bu arkadaş yine kaçırdı. ne şanslı adamsın oynamıyorsun bir de ya. gördünüz ama Dostlar kaç tane 25 katı. kaçırdık 40 katı kaçırdı bayağı şey. kaçırdı bu adam bu giden yine dokuzları. da böyle şimdi. Neyse yapacak bir şey yok. Hadi bakalım. iki box'a oturduk. güzel buraya Bir karo 9. Neyse şunlar öyle karar vereceğim. Muş'ta bekleyip. ya. Neyse belki patlar ha. 600 lira zarar yazdık. eller çok kötü geliyor Dostlar ya. millete neler gidiyor ne yanlar gidiyor. ne Eller gidiyor. işte papaz bari şuraya buraya maça. buraya papaz. papaz bir oldu. Neyse Black de fena değil de. buraya da kurtarabilirsek.

Baksanıza. 10 kat. yok pardon 12 katı. çok güzel be. güzel. ya altı buçukları çıkacağız herhalde. Hadi bir üst üste kazandır bize lan orti. kazandığımız ellerin ertesini hep. kaybediyoruz dostlar da sanki bu sefer. bize bir seri yakalattıracak gibi. fena değil güzel. kupa papaz kupa papaz. Neyse neyse o insan yine oynamadın güzel. kardeşim. sana bir tık gıcık oldum yalan yok. Onun bir tık gıcık oldum. tutunsak mı adama biraz. istediğim tüm kartlarda çıktı ya işte. bir tane daha çıktı 5 6 4 4. çekmeyeceğim. Kesin 7 gelir değil mi. Dostlar oynayıp kazansa ben mutlu olurum. ama oynamıyor ve kaçıyor ya sinirim. bozan o. sinirimi bozamam. millet o anlar için. neler yapıyor. valeye güzel Vale Tamam buraya bir. carole daha. vay. koyayım. böyle almamız lazım dostlar. şimdi bu iki arkadaşı 10 gidecek Büyük. ihtimalle yerde patlamayacak Oo 6.

Şu ikisi çekmediği için pişman. bir tane onu çıkardıktan Yarın patlama. şansı Neyse ufak bir şey çekti. 500 lira zarar yazdık. Ben bir el daha deneyeceğim onları da. Risk. Biraz risk aldık. masa çok güzel yan veriyor daha bize. denk gelmedi ama. güzel bilek çek olur. Blackjack. o dörde bir 6 7 oda olur O da olur. sana bir iki katı vuralım. Dostlar buraya almamız lazım Çok riskli. of. burayı almamız lazım. 1800 buradan gelse buraya da alsak 3000. daha gelse 4800 3200 400800 lira. 8.100'e çıkarız. Hadi bir 10 ver be ya yapma be oğlum. yapma be oğlum hadi patla lütfen. yes. güzel. bu hoşuma gitti bu hoşuma gitti. Hadi yanları bir daha bir deneyeceğim. güzel. kritik bir virajlı dostlar. Ya şu oradaki 1500'ü kaybetsek Biraz. üzücü olurdu. bir blackdows buraya 4. buraya bile çek. oy oy. çekin abi size bir 10 10 gitsin. zaman gitmezse biz patlayacağız.

Çok güzel. çok güzel. Bir terslik olmazsa boyayla kazanırız. çekeceksin Kanka soft 3 zaten ya. yani bu kadar Bizi bekletmenin ne anlamı. var izleyenleri bekletiyorsun buradaki. adamları bekletiyorsun kesin tuvalete. gitti o. çekmedi bir de. of softsün birader niye çekmiyorsun ya. yer 12 olunca yer 12 iken Yer kolay. kolay patlamıyor abi patlamıyor. tüm uğurumuzun anasını sattım be oğlum. tüm umurumuzun anasını sattın. çeken patlıyor Hadi gel biz de. patlayalım. da bir tane hatalı amblemle anasını. sattın oyunu vallahi bravo geri zekalı. yerden 20 mi çekecek de soft 3. patlayacak. yerden Joker gelse yine patlamıyor soft. 3. neyse. Geçmiş olsun. Geçmiş olsun düşüş trendi başladı. Hadi ver bu. canlı gitti çocuk bu tam tadı. yanları bir yüksek daha girelim dostlar. Hadi ele de yüksek girelim. yine 8 binlerden düştük. Dostlar Risk alacağım eller var da.

Kasamız şimdi ufak olduğu için. yapma be yapma be yapma be. hoşuma gitti bu. Hadi artık bir de yan zamanı verdiğimiz. araçları bize geri ver. koninin masanın buklu koltuğunu bulmuş. bu koltuğu bulmuş. adama Onlara bak ya. geldiğimizden beri 50 tane yan aldın mı. birader. hoşuma gitti Hadi be Bir de 18 açsaydın. buradan 18. riskli bir. güzel. güzel dediğimiz 5 dakika yaşamıyor. hiç Şaşmaz. Keşke çekmeseydik tamam. güzel güzel. yükseltiyorum bu hisleri. böyle almamız lazım. Bu arada sanki sanki bilek çek. verecektim kendime. bari ikisini de kupa var bir şey var 10. mermi. Sen burayı patlat abisi sana öyle bir. patlat biri. çekmedik diye bir şey olmadı ama yedide. daha ne çekeceğiz güzel patla be oğlum. orayı biraz yaraladı. orayı biraz yaraladı. Risk. ne yan verdi ya ne bir şey verdi. ayı da almamız lazım. Vay koyayım. sizinkiniz 21 yaptı beni yapmaz.

Çok güzel patla oğlum lütfen lütfen yes. çok güzel oldu Dostlar bu el çok güzel. oldu riskli bir elden. Hadi abi çok yerimize saydık Hadi. yanlara. yanlara parçalandık değil mi yine. Bir de ne diye başlamıştık artık bu. paralarda yana oynamamak lazım. işte İnat ettik inat ettik inat ettik. artık geri dönüşü de yok. çok kötü. olan işte yere bakmadan bile çektiğinde. Baksanıza hep düşük. hep düşük abi hep düşük ya hep düşük. çok hızlı karar aldım. Bir önceki ne demiştim bileklik geliyor. diyor işte bir sonraki ele saklamış. kendini. Güzel fena değil. fena değil de istediklerimiz gelmezse. bir onu oraya gitti Ulan niye çekiyorsun. be güzel kardeşim ya. Çok riskli dostlar. Çok riskli. güzel. güzel çek abisi oraya Hadi bir 10. oraya 10 ananı ya. Hadi bir sekiz bir alsın. hata yaptık. diğer tarafı Şimdi 10 gelme şansına. düşürdük.

Eyvah sakın sakın sakın sakın of of. patla artık patla artık patla artık. of ömrümüzden ömür gitti. Demek ki Dostlar burayı patlatmamızda. bir hayır varmış yoksa yani 21 oluyordu. fark ettiniz değil mi. işte abi. güzel. beklenmeyeni yapacaksın bu oyunda. sinek var ama Şunlara bunlara bir sinek. var artık. Bu da yanıldın. sinek var abisi. mantıklı karar. çok güzel bir onu da oraya kapsın şimdi. Kaptın kaptın. selamet. Hadi bize bir dokuz be. çekmesek yer patlıyormuşum. of. çok yerimizde saydık Dostlar çok. hiç seri vermedi ki şöyle bir seri Ah. kahvaltı geldi karo 6 geldi. karo 6. be. of. of of of of of. Ben diyecekmemiz lazım ama çekmeyeceğim. tekmemiz lazım ama çekmeyeceğim. Eyvah Geçmiş olsun. Geçmiş olsun Neyse. şu an saçtan zaten korkun abi. çok güzel yan kaçtı be. hadi aslanım Ver şu elim bir seri. yakalat bize be. Tamam sen şu.

Tamam sinek 5 sinek 5. yok abi vermemeye yemin etmiş. vermemeye yemin etmiş. vermeyeceksen de gösterme bari insanın. umutlanıyor. insan umutlanıyor. şimdi bu da onu çeker iki tane on. çıkacak bize 10 gelmeyecek sonra. az verir belki 9 ay çoktan İyidir 17. ha sik. tir ya. Hakan ya Hakan ya. çok kötü kaybettik dostlar. çok kötü kaybettik. yok abi düşmeyip dilekçe kolay değil. Hasan sağlam olacak bilekçeye. oturacaksın. Al işte. karar ver bari. anasını sattın diyelim. Geçmiş olsun. 2200232 elde parçalandık. Sen bir çek Patlasan bir rahatla rahatla. kanka kanka. Hadi oğlum bir 4 versene şuraya. çok güzel Hadi oraya da bir 8. zorlasak mı şansımızı. yerden 7 geleceğine Eminim ama belki yer. patlar diye çekmeyeceğim. çok güzel patla oğlum. Yes 8 geliyormuş zaten güzel çok güzeldi. güzel. Tamam sıkıntı yok. sen gidiyorsun abi. güzel geldiğimiz yerdeyiz ya.

Öyle dönmeye gerek yok yani. Türk sinemaları. Eyvah Eyvah Bu adam. böyle yavaşlatacaksa bizim burada işimiz. var ha. of. arkadaş 6 katını aldı. şöyle bir Blackjack verseydin ya. 6. Ulan yerin patlamasını engelledik galiba. bunu Çekerek. patlamasını engelledik salak gibi. bari ilkini çekmişsin bir tane daha. çeksene. hatalar hatalar. İçime Doğmuştu dostlar o 10 geldiği. zaman yerin patlamasını engelledik diye. de işte. nedense bir daha çekmeye yemedi. keşke çekseymişim. kupa 4 buraya bir kupa 4 buraya sinek. 8'i buraya kupa 4. Eyvah Eyvah Eyvah Eyvah. yine çekmedik yine bir pişmanlık. İki elde yaptığımız hatalı hamleler. yüzünden nereden nereye düştük dostlar. Aferin kendine 10 çek. ve sinek yedi gelmediği sürece. patatessiz. lan karaltıyı buraya. sıkıntı. isteyen. patladım patladım. çekmesek Oradan da kazanıyorduk. of of. şimdi yanları ufak Oynadık ya.

sokacağım bir şeylerden de mesaj gelip. duruyor Best sitelerinden. hangimize gelmiyor ki devam. Hadi oğlum güzel bir. Eyvah Eyvah sinek 3 sinek 3. güzel. çekebilirdik sanki de neyse. Yarın patlaması için dua etmekten başka. hiçbir çaremiz yok. Bu da sende hazırda mı bekliyorsun bizi. mahvettin tam çıkış yapacağımız el. geldin bizi mahvettin. Şimdi otur bir de Black gelir buradaki. eğlen. 5 var bari 5 5 5. kalktığımız yere bak ya. 17 atacağım değil mi. başaramadık. problem yok. Yarın bir daha 5000 ısıtıp deneyeceğim. Kendinize iyi bakın. Bol şanslar En azından Umarım benden. daha şanslı olursunuz bugün hoşça kalın

All Devices iOS Android Chromecast