ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 5.000TL'yi 40.000TL YAPMAK! BİTCOİN İLE ZENGİN OLMAK! @CoinMuhendisi


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Bu videoyu dikkatli izleyin videodaki. her şey benim ve Kripto konusundaki. tecrübeli insanların yorumları hiçbiri. yatırım tavsiyesi değil sakın evinizi. Arabanızı çoğunuzun çocuğunuzun rızkını. satıp yatırmayın piyasada tecrübeli. değilseniz yeni giriyorsanız ufak. tutarlara yatırım yapın yeni bir para. birimi var Bitcoin yani Sanal Para. düğünlerde bile takılıyor 13'den fazla. farklı para birimi kapalı çarşıda sanal. dünyaya ayak uydurdu sanal parayla altın. satışı başladı galler'de yaşayan James. diskinde sakladığı bitcoin'i unutup çöpe. attı 0 TL ile başlayıp milyona. gittiğimiz serinin yeni bölümünde. biliyorsunuz önceki bölümden elimizde. 5.000 TL kalmıştı bu 5.000 t'yi Bu. videoda sadece kriptoya yatıracağız bu. elimizdeki 5.000 500.000 TL de olabilir. Hiç de olabilir önce Bitcoin kelimesini. bir ikiye ayıralım bit ve coin Bitcoin.

Yine haber oldu şifremi kaybettim. Dediğiniz zaman kimsenin size bir şey. yapması mümkün değil Kripto paranız var. mı acaba ya vardı da çok kötü batırım. zaten bulaşınca çıkamıyorsunuz işin. içinden hastalık gibi bir şey benim. Kripto maceram yaklaşık 34 ay önce. başladı çok da cahil olarak girdiğim. için koyduğum paranın büyük bir. miktarını kaybettim Daha sonra. YouTube'dan Kripto kanalları izlemeye. başladım çok fazla kanal var çok fazla. bilgi kirliliği vardı ta ki coin. mühendisini keşfedene kadar adamlar şu. ana kadar takipçilerine o kadar fazla. para kazandırdı ki Hoş geldiniz herkese. selamlar Arkadaşlar bu yayında. bahsettiğimiz hiçbir şey yatırım. tavsiyesi değildir y im ben güzel. kazanıyorum sayenizde yani kimse kimseye. bunu yapmaz ben öncelikle size teşekkür. etmek istiyorum İyi ki varsınız hem ön.

Satışlar hakkında hem de piyasa hakkında. çok fazla şey öğrendim senelerde. çalışıyorum 34 yıllık maaşımı çıkardım. Teşekkür ederim çok çok teşekkür ederim. Bayağı bayağı iyi kazançlar elde ettik. balık vermekten çok balık tutturmaya. odaklandığınız için de ayrıca teşekkür. ederim 5.000 TL'mi milyon yapabilmek. için gideceğimiz tek bir adres var Hadi. Bana şans dileyin 5.000 TL'mi 50 milyon. TL yapıp geliyorum. İnş bir dua alalım Allah razı olsun Hadi. görüşürüz Asansör yok merdiven. devam katlansın paralar katlansın. paralar Hadi bakalım hemşehrilerim g. alduk. piyasa güzel baba babam piyasa mı sor. babam Piyasayı soruyor da piyasa güzel. bab todex olayı oldu ya batırmışlar. milleti Evet abi duydum kaç para. takmışlar Vallah 2 milyar dolar mı. diyorlar Ç Ç Bang 4 katı fazla ne abi. nasıl peki full yok olmuş lan adam.

Tayland'a kaçmış hoş geld Evet bu arada. dün öyle bir durum yaşandı Türk bir. borsa todex 2 milyar dolar insanların. paraları gitti Tabii değil mi Ayen. bayağı yüklü para gitti borsa insanların. tuttuğu parayı kendi üzerindeki fonu. komple alıp gitti Nasıl yapabiliyorlar. abi böyle bir şeyi babuşlar şimdi Sizin. dükkan Burası mı Bütün gününüz burada mı. geçiyor sizin bütün gün burada çalışma. burada trade burada yatırım Burada da. spor Hadi lan şunu bir bir kere. kullanmışsınız dır Yalan söylemeyin. şimdi sürekli zaten o yüzden böyle. fitz hiç dışarı da çıkmıyoruz bütün gün. tahl la beraber burada kriptoyu. fethediyoruz abiler o zaman 5.000 t'yi. 600 dolar olarak getirdim milyon olarak. geri almak istiyorum böyle kimseye. paranızı vermiyorsunuz eğitim. alıyorsunuz öğreniyorsunuz sonra. kendiniz yapıyorsunuz Herkes kendi.

Parasını yin aynen kendi paralarınızı. yöneteceksiniz Ben bunu şöyle sana geri. vereyim tamam ya tamam sembolik Hocam. tamam Şimdi biz bu Bu videoda Mümkün. oldukça her şeyi çok basit bir dille. anlatmaya çalışacağız çünkü gerçekten bu. kriptolar Borsalar vesaire grafikler çok. karışık bir iş daha teknik olan daha. detaylı olan video Talha ile Mert'in. kanalında coin mühendisi kanalında var. Oradan zaten açıklamaya linkleri. koyacağız oradan bakarsınız Hocam şimdi. benim çok basit izleyicilerimizin de. anlayabilmesi için birkaç tane sorum var. size şimdi bir Bitcoin var bir de. altcoinler var bunların farkı nedir. Bitcoin ilk çıkmış Kripto paradır. altcoin ise bitcoin'den sonra çıkan al. alternatif coinler ve Bir takım insanlar. şirketler tarafından ortaya atılmış. fikirler projelerdir Aslında Yani. aslında basitçe bu altcoinlerin hepsi.

Yatırım almayı bekleyen şirketler ve. bunların hepsinin kendi özellikleri var. ve biz Aslında 3 liralık 5 liralık ya da. 1000 liralık 10.000 liralık Bu coinde. aldığımız zaman o şirkete güvenmiş o. şirkete inanmış ve ona yatırım yapıyor. oluyoruz değil mi basitçe Her alt coinin. farklı amacı var mesela ripple para. transferlerinde kullanılıyor ethereum. akıllı kontrat hizmetleri sunuyor pek. Peki bu Kripto borsaları nedir işte. binance var btc Türk var paribu var E. gtoo var kuin var zibil tane borsa var. aslında dünyada bunlar aslında aracı. Yani bizim Bitcoin ve Kripto para. alternatif coin almamıza yarayan birer. kuruluş alıcıyla satıcıyı bir araya. getiriyor Az önce mesela sen bana parayı. verdin ya eskiden altcoin ve Bitcoin bu. şekilde alınıyordu bu borsa dediğimiz. çok büyük online çalışan bir döviz. bürosu mudur Evet çok büyük online.

Çalışan bir döviz bürosu diyebiliriz. Banka da diyebiliriz banka gibi aynen. Aynı zamanda paramızı da orada. tutabiliriz bazı Borsalar çok. güvenilirdir bazıları ise aşırı. güvensizdir ve bat da biliyorlar mesela. bazı olaylar yaşandı son günlerde. gördüğünüz gibi todex mesela şu an. batmış orada parası olanlar ne olacak Şu. an belli değil dünyada kullanılan. dünyaca bilindik olması önemli bir şey. hani en güveniliri bunlar arasında. binance herhalde biz o yüzden bance. Dünyada dünyada binance Türkiye'de de. btc Türk ve paribu diyebiliriz peki. Hocam bu bitcoinlerin ve altcoinlerin. fiyatı neye göre inip artıyor tamamen. talebe göre yani İnsanlar talep ettikçe. fiyatı artıyor yükseliyor talep. etmedikçe de vazgeçtikçe sattıkça da. insanlar fiyatı düşüyor ev Onun dışında. kurumsal yatırımcıların da ilgisiyle. artabilir haberlerle artabilir mesela.

Tesla Bitcoin aldığını açıkladı fiyat. arttı mesela böyle güzel haberlerle. partnerlik lle de artabilir Tamam abi. 5.000 liramız Şimdi biz borsaya. yükleyeceğiz binance kullanacağız. dediğimiz gibi oraya 5.000 lirayı. aktarıyoruz ve son sonrasında alım. satımlara başlayacağız Evet şimdi 5.000. TL'mi borsaya yükledik bu 5.000 t'yi. ikiye böleceğiz yarısını alım satım. işlemlerinde kullanacağız Diğer yarısını. da kaldıraçlı işlemlerde kullanacağız Ne. alalım ne satalım şimdi bizim vaktimiz. de kısıtlı olduğu için 1 ik gün bir. süremiz olduğu için yani çok kısa. zamanda değer kazanacak projelere. coinlere girmemiz lazım değil mi Evet. bazen ani şekilde yükselip ani şekilde. düşebiliyor o yüzden dikkat etmemiz. gerekiyor ve ani düşüşlerde zarar kes. diye bir uygulamamız var yani stop Loss. diyoruz biz buna Öncelikle markete.

Giriyoruz Burası aslında bir Pazar alanı. diyebiliriz yani el mama armut aldığımız. yerler diyebiliriz Burada biz şimdi. projeleri alacağız her bir mum bir günü. belli ediyor Burada gördüğünüz gibi. dalgalar var bu dalgaların iniş. çıkışından faydalanacağız Evet Tron. mesela şu anda güzel gözüküyor. ortalamanın biraz daha üstünde ve. kendini yukarı atmaya çalışıyor biraz. Tron alabiliriz alım satım yapacağımız. yarısı 3 300 dolardı Onun da yarısıyla. 150 dolarlık TRX coin yani Tron coin. alıyoruz Aynen almışız biz 0 125 centen. almışız Evet bakalım ne kadar artacak. artacak mı şimdi diğer kinimiz mesela. diğer One inch alabiliriz Van in Güzel. ve iyi projelerden Henüz daha. fiyatlamayı. aldım aldık Hayırlı olsun Şimdi. paramızın yarısını normal alım satım. işlemlerine kullandık bak birkaç gün be. bekleyeceğiz bunu ki değer kazansın.

Değerli satalım diye Diğer yarısını da. kaldıraçlı işlemlerde kullanacağız. kaldıraçlı işlemler nedir Öncelikle. kaldıraçlı işlemler çok risklidir bunun. eğitimini almadan kesinlikle kaldıraçlı. işlemlere bulaşmayın arkadaşlar girmeyin. mesela 100 x'e kadar kaldıraç var 1x. dediğimiz şey normal 1 lira 10x. dediğinde 10 liran varmış gibi işlem. açıyorsun 100x dediğinde de yani 100. kaldıraçta da 100 liran varmış gibi. işlem açıyorsun long dediğimiz şey Siz. bir coinin kaldıraçlı işleme gireceğiniz. coinin yükseleceğine inanıyorsanız long. giriyorsunuz düşeceğine inanıyorsanız. Short giriyorsunuz Onix Mesela 10 liram. var 10 kaldıraç long girdiğimi düşünelim. mesela bitcoin'e Bitcoin % 110 artarsa. Ben 10 kaldıraçtır 10 liram 20 lira olur. Fakat % 110 da Bitcoin düşerse paramız. sıfırlanıyor Çünkü % 10'luk bir düşüş.

Bizim 10 liramız 100 liraymış gibi kabul. ediliyor Peki bunu mesela % bir Bitcoin. 10 kaldıraç longday bitcoin'in fiyatı %. bir artarsa 10 kaldıraçlı olduğumuz için. % 110 kar ediyoruz yani 10 liramız 11. lira oluyor fakat % bir düşerse de 10. liramız 9 lira kalıyor kaldıraçla. kaldırın bizi Aslında şöyle işte. Vaktimiz az olduğu için bu şekilde. bunlara Normalde biz ön satışlar uzun. vadede ön satışlar ve bu tür uzun vade. yatırımlar en mantıklısı yani buna Biz. hodul diyoruz Normal şartlarda tüm. bakiyenizin % 5'inden fazlasıyla. kaldıraçlı işlemlere girmemeniz gerekir. Fakat bugün Biz bir fantezi peşindeyiz. Evet ney alıyoruz ney satıyoruz 1 burada. Aslında pozisyon alıyoruz Yani bir şeyin. yükselip düşebileceğini dair şu anda. chiliz coinde ufak bir Yükseliş. öngörüyoruz chiliz yazarak chz isim de. Koyun ona long girebiliriz mesela şu.

Anda burası tam Kurtlar Sofrası 20. kaldıraç girersek 20 girelim Biz long. girdiğimizde yani yükseleceğini. düşündüğümüzde % 5 artarsa şu anki. paramız 2E katlanacak % 5 azalırsa. sıfırlanacak paramız Biz şu an Diyoruz. ki chz coin yani chilis coin değer. kazanır eğer % 5 değer kaybederse bizim. para patates oluyor bu da dakikalar. içerisinde olacak zaten evet Normal. şartlarda Siz 20 kaldıracı asla açmayın. maksimum 10 kaldıraç O da bu parayı. unutun unutmuş gibi yapın öyle açın Hadi. bakalım Biz diyoruz ki chiliz artar. artmaya başladı Hadi bakalım bastım 3. Dolar şu an zarar var Evet Şuradaki şu. kısma Ben zoomin yaklaşıyorum biz böyle. bekliyoruz şimdi aldığımız coin arttıkça. biz para kazanıyoruz az aldıkça da para. kaybediyoruz milyon istediğimiz zaman. anında çıkabiliyor muyuz çıkabiliyoruz. Close diyoruz kapat diyoruz şu an mesela.

15 Dolar kar var yeterince iyiyse Bence. 20 oldu Ne bileyim çıkmak gerekir mi. artık şöyle birazcık daha Abi bu tamamen. İşte bizim şey sabırla ve şeyle alakalı. Bak şu an 2 Dolar şu an çıkarsak 2 dolar. kar ediyoruz ama beklersek onu tamamında. kaybedebiliriz 28 oldu. gidiyor 30 oldu gidiyor 30 Dolar. kazandık oğlum 30 saniye oldu Nasıl. satayım çıkalım çıkalım mı çok iyi %. kazandık çıkalım yeter bence Spotu Aynen. marketten çıktık kar Kardır kar cebe K. kar cebe yakışır şu an balut girdiğim. çarp 8'le 240 L 250 30 saniyede 250 lira. kazandık lan ama işte kaybetme şey. kaybede bilirdik Evet doğru şu an mesela. val böyle güzel gitmez arkadaşlar Bunu. unutmayın Bu arada kaldıraçlı işlemleri. bitirdikten sonra Asıl para kazanılan ön. satışlar Yani asıl sizin takipçileriniz. çoğunu Milyoner eden satışlar ön. satışlar onlardan da bahsedeceğiz.

Nereden alabilirsiniz nasıl. alabilirsiniz onlardan da bahsedeceğiz. paramızı oraya da koyacağız Evet. herkesin Satı ALS satla para kazanılıyor. Evet güzel kazanılıyor her zaman. kazanılması da şu anda boğa sezonunda. son 6 ayda her coin 10x yaptı neredeyse. ön satışlar zengin ediyor Milyoner. ediyor ön satışları şöyle düşün hani bir. oyunu ön satıştan aldığınız zaman daha. indirimli fiyata alıyorsunuz ya bu yeni. çıkacak alt altcoin projelerini de. indirimli fiyattan alıp sonrasında böyle. bir hafta sonra bir ay sonra borsada. listelendiği 500 dolarlık aldıysanız bu. 50.000 dolar olabiliyor 100.000 dolar. olabiliyor 200.000 dolar olabiliyor. olmuşluğun biz tekrar bir kaldıraçlı. işlem yapacağız az öncekinden 33 dolar. Bir Kar ettik Şimdi neye giriyoruz. chiliz tekrar bir bakalım tekrar bakıyor. muyuz bir chiliz Az önce sattığımız.

Yerden A bak düşmüş İyi ki satmış Ç işte. kar cebe yakışır olay bu aç gözlü. olmayacağız Evet bak yükselişe geçiyor. zaten biz hemen girelim şu fiyata bir. tıklayalım. Ahmet abi Şu çilesi yükseltelim. abi artıyor art art art kr geri dönüyor. ben chiliz hanımı anlatmak istiyorum. sizlere Buyurun bundan 23 ay önce. çilesin fiyatı motorumu sattım küçük bir. motorum vardı 5.000 liraya falan sattım. Fiddle motor vardı Onun parasını dedim. boşa durmasın chiliz koydum chiliz Dedim. güzel proje chiliz taraftarları ve. kulüpleri sosyal etkileşime sokan bir. proje benim güvendiğim bir proje chiliz. altında Galatasaray token var Barcelona. token var Paris saintgermain token var. çilesin uygulamaları var mesela sos diye. bir uygulama var orada token. yapabiliyorsunuz pokon Go gibi şimdi. artırılmış gerçeklikle nasıl chiliz de.

Sosyo da tokları avlayabilir onu. göstereceğim şimdi benim bulunduğum. bölgede yanımda 4 tane sandık gösteriyor. Bu sandıklardan bir tanesini almak. istediğime tıklıyorum buradan grab token. diyorum şimdi burada istersem bunu. artırılmış gerçeklikte de gösterebiliyor. gösterdi tıkladım üstüne ve aldım. topladım şimdi hop Yanda bir tane daha. varmış Bunu da toplayalım bunu. artırılmış gerçeklik de gösterelim. gösterdi üstüne tıklıyorum ve aldım. takımınızın maça çıkmadan önce ki. formasını seçebiliyorsunuz takımınızın. maç maçtaki marşını seçebiliyorsunuz Ben. zaten ilk çıktığından beri bu projeye. güveniyordum motorumu oraya koydum. Geçtiğimiz ay chiliz de çok Destansı Bir. Yükseliş oldu hatta Şurada da göstereyim. chiliz grafiği Ben Fiddle motorumu satıp. parasını buraya koyduğumda fiyat. buralardaydı 8 kuruştan falan almıştım.

Destansı Bir şekilde buralara kadar. yükseldi Ben 8 kuruşa aldığım şeyi 3. lirada sattım o motor şu an oldu araba. çok değişik bir hikaye 5.000 L kaç para. oldu yani 5.000 L işte 8 kuruştan aldım. 3 liradan sattım 150.000 L falan Olmuştu. yani Come is Real şu an 62 dolar. kardayız bir yarım saat şurada oturduk. kenarda Dur lan buradan niye. gösteriyoruz şuradan ekran kaydını açın. 100 dolar kardayız 113 dolar oldu Ne. oluyor lan kapatt abi pozisyonu dur. kapatın şu an 120 dolar karı gi bir anda. sıfır daydık eksi 105'e düştü yapalım. Çıkalım mı 110 gösteriyor 115 Kapalım. Kapat kapat kapat kapat 100 oldu Şu an. kapat kapattım 820 liraya yakın bir kaar. çok iyi lan Tabii ya Daha ne olsun ve. böyle bayağı bir yarım saat Biz oturduk. kenarda 40'lara kadar gitmiştik Sonra. bir anda şu 10 saniye içinde gelişti. olay 100 dolar oldu 100 dolar Kar ettik.

Çok güzel Şimdi alım satımlar mızı ve. kaldıraçlı işlemlerimizi tamamladık. burada böyle parayı 1 bu5 katına belki. maksimum uzun süreçte 2 katına ya da çok. beklerseniz daha yükseğe çıkarmanız. mümkün ama asıl Böyle insanların 100 kat. 200 kat 300 kat 500 kat yaptığı ön satış. diye bir sistem var ön satışlarda da. bazı coinleri önceden alma hakkı. kazanıyorsunuz ve önceden aldığınız için. çok uygun fiyata alıyorsunuz Mesela işte. bu da Maker platformunda daha önce. yapılmış satışlardan gösterelim Hatta. bir tane Dün Mert'e çıktı E oradan. parasını 100 kat 200 kat yapacak onu da. göstereceğiz İnşallah bundan önceki. katılanlara da Alice token çıkmıştı. burada önceden katılanlar alice'i 01. centen aldılar 6 dolardan sattılar 60. dolardan sattılar binus borsasına. gelince yani 500 dolarlık Alice coin ön. satıştan alan bir kişinin şu an 50.000.

Doları var mükem 300'e katlamış parasını. yani Bak burada çok fazla proje var işte. ne var mesela Orion protokol çıktı yeni. yine ön satışta Burada da 280 kat yaptı. para coin sesinden yapanlar da var bu. arada ve sizin takipçilerden buna. katılanlar alanlar çok fazla var yani. burada parayı gerçekten astronomik. rakamlara çıkarmak mümkün oluyor abi. şeyi göstersene D Maker platformunda Ben. bir ön satışa katıldım Burada gördüğünüz. gibi ben buradan 500 dolarlık almaya hak. kazandım bu 500 dolarım 100x artarsa. veya en az 20 kat artacağını düşünüyoruz. bunlara deniyoruz deniyoruz çıkarsa. gerçekten büyük para Bayram ediyorsun ya. Bun çıkarsa bayram ediyorsun. y oldu herkesin Merak ettiği ve. insanların Niye anlatıyorsunuz bunları. niye öğretiyorsunuz dedikleri asıl olay. bu ön satışlar ya bu yaptığımız a. hatlarla güzel para kazanıyoruz Ama asıl.

Para ön satışlarla kazanılıyor bunun. biraz çıkması zor ama sürekli şans. şansımızı deneyeceğiz deneyeceğiz çok. önemli bur en sonunda oluyor Arkadaşlar. bu arada yakın zamanda girebileceğimiz x. Cat diye de proje var o da bayağı güzel. ha ben XC Bu arada gerçekten güzel bir. proje beni de alakadar ediyor Çünkü. youtuberların takipçileriyle böyle. arasında etkileşim kurmasını sağlayan. Aynı zamanda da youtuberlara para. kazandıran böyle yeni bir platform Belki. ben de kendi kanalımda böyle bir şey. ileride kullanabilirim ya burada işte. projenin Detay sayfalarına girip işte. buradan topladıkları satış yaptıkları. parayı nereye harcayacaklar işte takımda. Kimler var işte yatırımcıları. danışmanları kimler bunların hepsini. görebiliyorsun ben çok seviyorum Bunu. bir de insanları gidip stokluyor böyle. linkedin'e giriyorum kim lan diyorum.

Bunun kurucusu yatırım yapacak projenin. ekibine baksınlar arka planına baksınlar. kimler tarafından destekleniyor Bu proje. nedir Hangi borsada listelenecek Bunlar. çok önemli detaylar Arkadaşlar aynı. zamanda Bu arada bu XC şeyle downer. birleşip bir çekiliş yapmışlar sanıyorum. açıklama kısmına da onu linke koyacağız. bunlara da airdrop diyoruz bedava. kazanılan havadan gelen para aslında. bedava hiçbir şeyiz airdrop ve ön. satışlar bu piyasada çok değerli gece. saat 3'. Yarın ya da öbür gün tekrar geleceğim ve. devam edeceğiz gidiyorum ben İyi tamam. görüşürüz son bir son bir bitik pozu. evet. bitikleri Hadi babuşlar görüşürüz. Görüşürüz. kend güz ahım gitti vım. kaldı İyi geceler iyi geer görürü. ii ham Bu kol iş değmiş gerçekten hani. bitcoin'e girin zengin olun diyenler. biraz araştırıp girsin. lütfen Alo batıyor muyuz Vallah.

Batıyoruz stopları kurdun İnşallah stop. Olduk mu abi bir 38 40 dolara yakın. zarardayım stop olayım mı Çıkayım mı Her. şeyden piyasa düşüyor şimdi çık biz bir. tane coin bulduk btg Bitcoin Gold Tamam. abi risk alıyorum elimdeki her şeyi. okutuyorum btg giriyorum Aynen Normalde. yapılmaması gerekiyor tek bir coin. girilmez ama videodan dolayı işte. formattan dolayı yapmak zorundayız bu. şekilde tek bir coin alabilirsin yani. alma işlemim tamamlandı toplamda 720. dolar harcayıp tanesi 80 dolardan 9 tane. btg aldım İnşallah bu btg bayram edecek. bizim de yüzümüzü güldürecek Yine bir. gün geldik yine Talha ile Mert'in evine. bakalım bu sefer artık bitireceğiz. paketle diye düşünüyorum paramızı. katlayacak diye. umuyorum Bu nasıl bir kılı ya Walker MR. robot birleşip cosplay yapmaya karar. vermiş gibi. bir Selamünaleyküm.

Selam ne yapıyorsunuz Dün akşam acil bir. durum satışı yaptık bütün paramızı. Aslında zararla da olsa limit koymuştuk. B stop koymuştuk 38 dolar zarar ettik. Piyasa çok kötüydü ya Yani piyasa bu ara. bu arada en berbat piyasadayız Yani son. 6 ayın en kötü piyasasında bu piyasada. Kar etmek çok zor Biz ama yine de dün. bir risk aldık elimizdeki her şeyi. okutup btg koyduk şu anda Aslında btg. güzel bir fiyata istediğimiz fiyata. yaklaştı bizim buradaki Aslında amacımız. paramızı bir şekilde 1000 dolara. getirelim 1000 dolarla da bir ön satış. kovalayın ki bu 1000 doları 10 kat 20. kat artırabilir di şimdi hocam btg nin. fiyatı kaç satıyor muyuz ne yapıyoruz. btg şu anda 114 bu5 115 dolar. civarlarında geziniyor satayım mı Evet o. civarlarda satacağız zaten 1030. dolarımız falan oldu tamam Evet o yüzden. satalım yani satıyorum Evet satalım.

Sattım kaç para geldi Tam 136 y 1000. dolar bize yetiyor 1036 Evet 1036. dolarımız var güzel bu kararla da şimdi. ön satışlara gireceksin ön satışlardan. çok iyi kar etme ihtimalin var Tamam ben. gidiyorum hocam Tamamdır görüşürüz hadi. görüşürüz kazandığımızda Evet. kazandığımız da artık ön satıştan da. Milyoner olmaya çalışacağız Hadi ben az. önce toplam kazandığımız 1000 doları bir. ön satışa yatırdım ve bu ön satış bu. gece açıklanacak bakın. katıldım gece saat bayağı geç Şu anda. bir açayım bakayım dedim kontrol. etmemişim unuttum Süper bir haber. fiyatlamasına olacağını yarın göreceğiz. Yani bu demek oluyor ki bir gün sonra. listelendiği. videonun başındaki 5.000 TL'm yani 600. dolarımız şu an yaklaşık 4.500 dolara. Yani yaklaşık 40.000 t'ye geldi. Gerçekten inanılmaz Kar ettik hiçbir. videoda hiçbir yaptığımız işte böyle bir.

para yok biz bu videoda kazandığımız. 40.000 t'yi SMA hastalarına bağışlamaya. karar verdik Bir sonraki videoya da. tekrar 0 TL'den başlayacağız ve milyona. doğru farklı işler yaparak gideceğiz. daha fazla daha farklı Kripto videoları. görmek istiyorsanız videoyu beğenmeyi ve. aşağıdan kanala abone olmayı unutmayın. Ayrıca coin mühendisine henüz abone. değilseniz Kripto ile ilgileniyorsanız. mutlaka gidin onların kanalına da abone. olun videolarını da izleyin bir sonraki. videoda görüşmek üzere hoşça kalın bay. bay

All Devices iOS Android Chromecast