ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 30 SAYI KAPATMAK RULET. RULETTE 30 SAYI KAPATARAK OYNAMAK?!!


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Hepinize selamlar arkadaşlar bugün. görmüş olduğunuz gibi. 2300 liralık bir kasamız var Ve bugün. burada ne oynayacağız 30 sayılık bir ret. oynamaya çalışacağız 30 sayıyı kapatarak. oynamaya çalışacağız şöyle yaparsak. şöyle yapalım tamam. bakalım 30 sayıyı kapattığımızda işe. yarıyor mu yaramıyor mu Arkadaşlar hep. birlikte onu göreceğiz burada Önemli. olan yani nasıl oynamamız gerektiği. hangi sayılara basacağız yani 30 sayı. oynarken. nasıl oynamamız gerekiyor ondan bir tık. böyle bahsedeceğim bakalım. 31 olur 31'de varız 22 komşu almıştık. Şimdi ben masaya girmeden önce. istatistiklerde şey yazıyordu 1122. yazıyordu o yüzden 1122 çevre aldım ama. yani. geçmişte kalmış son. iki yer önemli bizler için. Evet görüyorsunuzdur şimdi 36 ve 22. tekrarlayacağız 36 ve 22 36 şu da 22. adını vurabiliriz Tamamdır gayet güzel.

Bu şekilde yapıp Hani günlük kazanç elde. edebilirsiniz Ama dediğim gibi vurup. kaçmanız gerekiyor arkadaşlar. bunu çok sık oynarsanız yani. kaybedersiniz illaki iki kaybettiğinizde. de baktığınızda yüklü kaybediyorsunuz. Ama dediğim gibi yani alıp çıkacağım. diyorsanız bu taktiği deneyebilirsiniz. arkadaşlar. gayet güzel bak 36'nın bir yanına 11'e. girdi gayet güzel şimdi bakın bu. istatistiği nasıl yapacağım Ondan. bahsedeyim. Öncelikle son attığı sayılara göre. arkadaşlar yani burada Mesela sona. baktığımızda. 4.31 var bu son şu an gösteremiyorum ama. baktığınızda en sağda 11'in olduğu Üstün. en sağında 4 var hemen altında 31 var 31. ve 4 tane devam edeceğiz şu 31 Şu 4 tam. oluyor şu şekilde face'imizi aldık 31 ve. 4'ten devam edeceğiz bakalım. ya Gerçi bu ekranda da gözüküyormuş. Tamam son arkadaşlar 15 elde son 15 elin.

Sondan üçüncü ve ikinci rakamına. basıyoruz 4 ve 31. 35 de varız gayet güzel gayet güzel Yani. başlangıcımız 2220 civarı bir şeydi şu. an kasamız yükselmeye başladı çok fazla. devam etmeyi düşünmüyorum açıkçası Çünkü. patlayacaktır illaki. şimdi 34 diyor Arkadaşlar şöyle 3-4. yaptığımızda yani. dengelemek adına şöyle bir şey alacağım. 13'ten alacağım biraz daha yukarıya. çıkacağım Çünkü Tamam şu şekilde iyi. 3. 13'ten alacaktık alamadık bak bakalım. kötü oldu bu. 313'ten devam edeceğiz. Bu bir sonraki. attığında bakalım dur orada güzel 32 de. varız gayet güzel kasamız görmüş. olduğunuz gibi katlanmaya devam ediyor. bakın burada bahsettiğim Umarım. anlamışsınızdır son 15 yerine arkadaşlar. bakın son 15 elin. sondan ikinci ve üçüncü rakamı basıyoruz. mesela buradaki rakamlar ne 21 ve 3. arkadaşlar görmüş olduğunuz gibi şimdi.

Üçe şöyle bir bastım Yedili komşu E. şimdi şurada 21 var e21'e bastığımda 3. ile ortak rakamlar çıkıyor o yüzden. sayıyı Bir tık daha uzatıyorum burada. 36'ya basıyorum Umarım dediğimi. anlamışsınızdır Arkadaşlar şöyle 36 şey. 3 Bu da 36 arkadaşlar Hadi bakalım şu. üçü de basalım kasamızı yaptık. Bu da gelirse arkadaşlar kaçacağım daha. da zorlamayacağım kasam 2 katı olmuş. oluyor çünkü garantici bir şekilde önce. bu şekilde ilerleyebiliriz. 23 de varız gayet güzel görmüş olduğunuz. gibi bu istatistikler genellikle. çalışıyor ama her zaman çalışacak diye. bir şey yok arkadaşlar Çünkü çok sayı. boşta bırakıyoruz yani çok sayıda derken. çok fazla sayı kapatıyoruz ama boşluğa. gelme ihtimalleri de var Ben kasamı iki. katı yaptım bu şekilde deneyebilirsiniz. burada ne oynayacaksınız diye soracak. olursanız şimdi 21 var 21'e bastım bir.

De 28'e basmam lazım ama arada çok ortak. rakam olduğu için ne yapıyorum. uzatacağım burada 9 Aynen 9 tam oluyor. şöyle 9'a bastım. görmüş olduğunuz gibi yani daha iyi. anlamanız için bastım normalde böyle. basmayacaktım. Kendinize iyi bakın arkadaşlar kanala. abone olup bildirimleri açmayı unutmayın. şu bahis gelsin kaçalım. hop Bakın Gördünüz mü yani genellikle. geliyor bilginiz olsun düşük kasalarla. da deneyebilirsiniz ama yüksek kasalarla. vurup çıkmanız en mantıklısı ben 2200'e. girdim Bundan sonra ne oynayacağız. arkadaşlar bundan sonra da ne geliyormuş. 28 32 burada ne yapacağız 32'ye bastık. Bir de 28'e basmamız lazım ama ortak. alttaki rakamlar olduğu için ben biraz. da garanti olsun diye yukarıya basıyorum. burada bire basabiliriz Aynen bir şu. şekilde Umarım anlamışsınızdır ben daha. fazla oynamayacağım Kendinize iyi bakın.

görüşmek üzere

All Devices iOS Android Chromecast