ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 2024 LiderEpin PMWL 1. Sezon 6. Gün I PUBG MOBILE


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Up to the FL i Just Need A Little. More Back and Us of. cable making Back and for. that Back and for. and. that swing Back and forth. to the floor i Just Need A Little More. to back. Look at Us of not. SC Back and. and for. Don't think you ever really K Me quite A. distance so some truly different some i. kep My got if you want me to free up Now. i found the. Flow need you to Keep up SL Down anym. What you want Don't call me you know. what i want girl i'm try to make. you Me Please don't confuse Me. think Ever really me i quite a distance. so some. TR some. Ever. Me Some Ways Tru different some i kep My. Time if you want me to free up Now i. found the. Flow need to up. slow. Make pleas don't confuse. meuse. me. All. All Us. i'm look back Clear and if you love me. Let Me. know Just Leave me mak. i to Touch the sky. Evet. herkes hoş geldi sefalar getirdi mi bu.

Akşam tabii ki 2024 lier pubg Mobile. World League 6 gününden Herkese mutlu. akşamlar sevgili izleyenler Bugün de. güzel bir günün başlangıcı olsun. e en son Tabii ki 5 günün sonundaki puan. tablosunu Lider bordu şu an ekranlarda. görüyoruz hep beraber ffb squatın da. tabii ki lideri olan batur'un da doğum. günüydü ve lider olarak da kapattılar. bir doğum günü hediyesi gibi de oldu. diyebiliriz FF Squad 294 puan toplamıştı. 5 gün sonundaki sonuçlara göre Tabii ki. ikinci olarak painful ekibinde yine 280. puanda çok fazla bir fark yok hatta 14. puan hiçbir şey diyebiliriz her zaman. söylediğimiz gibi Kaos ekibi 3 sırada. 254 puanla yine eki 235 puanda Real. World eki 20 puanda Leader epin agresif. Team 186 puanda Turkish K esport 185. puanda katil Tim 180 puanda sa esport. 171 puanda ilk sayfayı bu puan. tablosuyla 5 gün sonuçlarına göre.

Tamamlamış oldular Liva Gaming 167 B. esport 161 Blue Squad 156 moego 133 vnl. Squad 124 Navi esport 107 GTR Team 105. gamel 96 ve tim'i görüyoruz 80 puanda. ilk karşılaşmamız danan itibariyle. uçağın kalkmasıyla başlayacak erangel. haritasında pozlar ve puanlar. paylaşılacak ve Ben son olarak şöyle. ayarlarımı yapayım ve uçağın kalkmasıyla. birlikte. artık tabii ki uçak rotasyon umuzu da. göstereceğiz ve kadrolara bir bakacağız. 6 günün kadroları nasıl oldu Mezarcı o. takımının başında Bugün kaosun başın. mezarcıyı gördük hemen Evet no CL. ekibinde çok özür diliyorum vnl. kadrosunda NX online ben ve Burn. görüyoruz Kaos ekibi Mezarcı Alperen. Wizard dörtlüsü le bugün katılıyorlar. sav ekibi aspova Search Maiden no CL. ekibinde Dry Master Roman baba katil. ekibinde m300 Killer D bekiri görüyoruz. F kadrosunda g bat Frozen n.

GX. kru kii katılmış il. maça. Joker ve beratı görüyoruz ibi de kişi. katılmış mel ayı gedib ve c. ekranları da büyütelim mi tüm takımlara. başarılar diliyoruz 2024 pubg Mobile. World le 6 gün ilk karşılaşma. haritasında kozlar paylaşılsın. bakalım Evet kuan tablosu Birbirine çok. yakın özellikle ilk sayfada çekişmeli. geçiyor hala ve bu çekişme de bizim. işimize geliyor açıkçası. F kadrosu çok güzel bir 5 gün geçirdi. yine bir gzel bir e by the way ekibi de. keza aynı şekilde iyi Kill puanı topladı. 5 günde ve E çok da Kaos ekibi ile. birlikte yerlerini korumaya amaçladı. biraz 5 günde bakalım 6 günde nasıl. başlayacak takımlar ve nasıl. yönleneceğiniz. main bölgelerine Gitme konusunda sıkıntı. çekecekler. Ama tabi circle değerli oluyor böyle. ortalı bir alan verdiğinde circle çok. kestiremiyor kuzeye mi güneye mi.

Çekeceği konusunda nasıl bir yol. izleyecekler nasıl bir strateji. uygulayacaklar özellikle puan tablosunu. da biliyorsunuz arkadaşlar puan. tablos 14. gibi bir. maçta kapan farklar bunlar Bu arada. dedim. birte hazırl atışları yapmay başladı. bile şu an. itibariyle Evet bugün de güzel olacak. heyecanlı olacak hissediyorum kanalımıza. abone olmayan ve Tabi ki. bur bu desteği sizlerden isteyelim. F kadrosunun Bu arada iyi yayınlar işe. yaramaz demi Teşekkürler şöyle bir. bakalım. Meğer İyi yayınlar ilk yorum benden. olsun teşekkürler sümi. güzel sorumluluklar koyun yani o sizin. desteğiniz o enerji motivasyonunuzu. alsınlar alsınlar ki onlar da motive. olup daha güzel maçlar çıkarsınlar O. yüzden chatte desteklediğiniz takımın. ismini eksik etmeyin. Bence çok güzel moral motivasyon oluyor. Çünkü tüm takımlara Çok güzel moral.

Motivasyon oluyor onu da söyleyeyim Her. takım bu yayına bakıyor ve chat de. bakıyorlar. Evet sonan bahsediyorduk leard. bahsediyorduk F ekibi 294 puanda. liderliği bugün koruyabilecek mi ekibi. de 280 puanda arkasından geliyor hemen. 254 puanda yine hemen 16 puan bir farkla. arkasında Kaos ekibi var ekibi de 235. puanda yine Kaos ekibi. arasında puan bir fark var Real the. world ekibi 201 puanda yine burada 34. puan bir fark var Real the world ekibi. de Leader appin agresif Team de hala. oyuna dahil olabilir Turkish Knight yine. keza aynı şekilde Çünkü Leader appin. agresif Team le aralarında bir puan fark. var bu sıralamaların Bugün de hızlı bir. şekilde değişeceğini gösteriyor Bu tablo. bize ve bugün bu sıralamayı nasıl. kapatacak ben de merak ediyorum muhakkak. Siz de merak ediyorsunuzdur yukarıda da. bir anket açtık onu da söyleyelim yayına.

Beğeni atıldı mı sorusuna Evet diyenler. 83 Hayır diyenler % 117 çok net bir. anket açtım çok seçenek yok ya evet ya. hayır Arkadaşlar neden de beğeni. atmıyorsunuz onu da hayır diyen. arkadaşlar oraya hayıra basıncaya kadar. like butonuna bassal. daha daha güzel olurdu gibi hissediyorum. Çok teşekkür ediyorum beğeni ve. destekleriniz için arkadaşlar tabii. ki Dediğim gibi. takımları burada desteklemeniz chatte. desteklemeniz onlara güzel bir moral. oluyor Bunu da tekrar tekrar. söylüyorum Çünkü her takım buraya. bakıyor buraya bakıyor ve desteklerinizi. de görüyorlar arkadaşlar yayın. sonrasından yayın sonrasında bittikten. sonra YouTube'dan tekrar izleyen. takımlar olacak ve oluyor da. pozisyonları görebilmek açısından Biz. nasıl acaba çıkmış mıyız acaba biz nasıl. gözükmüş kamerada diyen e bazı takım. oyuncuları tekrar tekrar izliyorlar.

Tekrar tekrar izlerken de chat tekrar. tekrar da bakabiliyor tabii ki öyle bir. durum da söz konusu O yüzden. desteklerinizi chatten esirgemeyin ve. takımlarınızı benziyor 2 circle gazın. gelmesiyle birlikte başlayacak artık. Ateşkes de kesildi şu an itibariyle. Ateşkes bitti ve takımlar birbirlerine. uzak atışlara başlayacaklar diyeceğim. ama çok Birbirlerine yakın olan. kadrolarda yok No Class ekibi yine gatka. bölgesinin üst tarafına kadar almışlar. Navi ekibi de yine aynı keza o tarafa. doğru gidiyorlar hemen oraya. kameralarımız çevirmek istiyorum Burada. yavaş yavaş bir yakınlaşma göreceğiz mi. hemen karşısında şu an büyük bir ihtimal. bu tarafa doğru bakıyor Roman baba o. taraftaki Hemen üst bölgedeki evleri. almış bir vaziyette ama sadece kendi. başına burdu. hemen içeride gatka bölgesine güvenli. bir alan oluşturma çabası içerisinde.

Navi kadrosu bu bölgede ama karşısında. CL ekibinin diğer oyuncuları diğer. üyelerini de görüyoruz ve şu an. itibariyle Evet o atışlar başladı ve bu. bölge işaretleme atışları olarak da. geçiyor bu atışlar artık bölgelerini. işaretliyor arkadaşlar Çü. burre gi. kas yelek eskitme atışları da deniliyor. Bazı yerlerde ama Roman boba arkadan. gelecek mi bir açı alacak mı o tarafa. doğru bir geçmek istedim ama burada. açıkta Çünkü borisi görebilir o taraftan. arka tarafa bir açı aldığında Ama tek. başına olduğu için çok cesaret de. edebilir mi buna Orada fark edildiği an. yine Navi kadrosunda. birden kişi kalmıştı zaten ama burada. Gelen. spreyler ağı başardı burada yerde. kanamaya devam edecek uzak bir mesafe. olduğu için Boris o tarafa doğru hızlı. Bir çıkartma yapıyor Navi kadrosu içeri. doğru girdi şu an Boris drin arkada.

Aracıyla uzaklaşmayı tercih etti zaten 3. kişilik kadroyla ilk maç ilk maça. girmişlerdi. burada Master'ın zaten skor garantisi. çekilecek drin diğer takım arkadaşı. Roman babın yanına giderken gelen. spreyler. yine drin ve Roman Baba'nın peşine. gidecekler mi acaba n ekibi o tarafa. doğru yönlendi Smash o tarafa doğru. hızlı bir şekilde geliyor ama vade. burada geldi ve birden doman baba ve. drin tarafından aşağı. çekilen önünden geçerek Tabii ki biraz. olsun V ratee doğru gelen spreyi. engellemek istedi burada Gelen mermileri. engellemek istedi Smash o tarafa doğru. Sisler atıldı Roman Baba'ya doğru da bir. denemesi gelecek Şimdi üst taraftan. doğru Roman Baba'ya doğru bu gelen en. azından önlemeye çalışıyor drin de. yukarıda ama burada Gelen spreyler drin. smi aşağı çekmeyi başardı skor garantisi. de geldi burada skor garantisi de geldi.

Navi kadrosu birden 3 kişi. kalan takımlar arasında yerini aldı. diyeceğim yanlış bir cümle olacak tabii. ki kişi bıraktı diyelim takımını Smash. burada Boris geri çekilmeyi pontis sisle. birlikte daha efektif olacağını. düşündüler sanırım şu an Kaos ekibinden. gelen Kill fiten mesajlar da var Aa. hızlı başladık bugün hızlı başladık. mezarcıya doğru geçmek istiyorum Mezarcı. o tarafta Kimler var acaba burada Blue. ekibi var aşağıdan dolanmaya başladılar. yine hemen nice ekibinde Ferruh. görüyoruz o tarafa doğru bir oyun. kurulacak mı Kaos ekibi tarafından. Mezarcı da geldi bölgeye doğru ama Blue. ekibi o tarafa doğru tırmanışına devam. ediyor Bir tarafta da diğer tarafta da. sav ekibini görüyoruz yine bu tepe. patates Tepe Biraz değerlendi ikinci. aşamada yine ortalı bir alan verdi ama. burada yavaş yavaş Kill fiten mesajları.

Göreceğiz gibi duruyor Kaos ekibi Blue. ekibi yine sav kadrosuyla. bir yakın Fight gerçekleşecek yakın bir. temas olacak NX biraz öne açıldı O da. takımının yanına doğru hemen geldi uzak. atışlara devam ediyorlar Bir taraftan da. yine Leader appin agresif Team hemen. aşağıdaki mavi evlere doğru infosu alma. çabası içerisinde ama burada ne. yapıyorsun NX hemen nice nice ekibi. diyorum çok özür diliyorum Leader. agresif teen Fertan gelen spreylerde. burada Nak aşağı çekilmeyi başardı. alperin skor garantisi geldi. birden iki taraflı. da burada nı koruyabilecek mi hızlı bir. oyun gelecek Artık buraya doğru hızlı. bir oyun geldi ama Mezarcı buradan. çıkmayı da başardı Wizard birlikte ik. kişi şu an arkadan spreylerle tüten. Araçta bir sıkıntı yaşayacak mı Diğer. taraftan da tabii ki katil ekibi de. buraya doğru tırmanmaya çalışıyor Wizard.

Burada mezarcıyla ik kişi kaldı Kaos. ekibi birden ik kişi kaldı yine o. bölgede biraz beklediler BL ekibi taraa. ibi oyalık sonra da tabi Burada F. kadrosuna hızlı bir şekilde geçeceğim. sav ekibinin o tarafa doğru Bir Bakışı. var çünkü Ama. burada çok iyi mi Hayır Batur evin. çatısından gelen spreylerde sav ekibinde. bir oyuncunun canını çok kritik bir. noktaya kadar getirdi Search sanırım o. da tam net göremiyorum ama GTR ekibinin. de yukarıdan daraları görüyoruz yine. atışlarını görüyoruz Bu tarafa doğru. batura doğru gelen tekli atışlar var. saibi çok da tırmanıyor muu Aslında. yukarı doğru Blue ekibine hızlı bir. şekilde geçeceğim burada hızlı bir Fight. olacaktı Ne oldu o konuyla alakalı hemen. şöyle Evet Leader appin agresif Tim. burada çok yakındı Turkish K ekibi de. aşağıdan tırmanışına devam ediyor. patates tepeye doğru.

Ama hızlı bir şekilde her tarafın. infosu alındı Blue ekibi tarafından. burada lootları. tamamlayacak hızı çıkartma yaptı ama bu. tarafa yine aşağıdan Turkish Knight. ekibinin mermilerinin seslerini. Duyabiliyor çok yukarı tekrar hemen. orada Kaos ekibiyle bir mücadele. içerisine girdi burada Leader pin. agresif Team ama Blue ekibinin de orada. olması çok da rahat hareket ettirmedi. açıkçası e Leader epin agresif timi. Ferruh şu an yukarı doğru çıkıyor burada. birebir bir duruma kadar gelebilir info. alma çabaları içerisinde Kaos ekibi iki. kişi kaldı vnl kadrosu da yine burada. Burn uzak atışlarda bir Kill puanı. çekmeyi başardı geçen. rotasyonlu takımlar eksildikçe Tabii ki. güçlerini de kaybediyorlar ve bu da. diğer takımların işine geliyor açıkçası. ve bir puan bir puan şeklinde oynuyor. tüm takımlar Çünkü bir Kill puanı bile.

Artık çok önem arz ediyor puan farkları. da yine son 5 günün sonuçlarına göre. Lider boarda göre çok az bir fark var. aralarında o yüzden. bir puan bile çok önemli çok önem arz. ediyor venl kadrosu yukarı doğru. pochinki kiliseye doğru bir rotasyon. çizecekler. ama o tarafa gitmeleri çok işlerine de. yaramayacak Kaos ekibi yine safe alanı. içerisinde gameland ekibin de burada NT. kadrosu sıcak bir temas yaşayacak gibi. duruyor Şu render olayını da bir. atlatabilirsiniz. Yok hayır Sadece burada kardeş kardeş Şu. an duruyorlar ffv kadrosunda sveni. görüyoruz hemen uzaklarda batur'la. birlikte o bölgeye doğru yanaştı artık. alan içerisinde de kendilerine bir an. önce yer kapma. Eee durumları geldi burada birebir bir. pozisyona kadar Geldiler mi batur'u. düşürdüler burada ffv kadrosunda Batur. vuru aşağı çekmeyi başardı NT ekibi o.

Tarafa. doğru Acaba bir infosu yok buydu direkt. batur'un o tarafa gitmesi ffi kadrosunda. yine yardım eli uzanacak mı diğer takım. arkadaşları sven o bölgeye doğru bakıyor. ama üst tarafında hemen Turkish Knight. ekibi var rotasyon atan ve Batur da. burada skor garantisi çekilerek. ffb kadrosunda 3 kişi kalan takımlar. arasında şu an yerini aldı şu an bu. cümle doğru bir cümle oldu bence yine NT. ekibi. aşağıda navia ekibi ile birlikte. çok özür diliyorum Liva ekibi geçen vnl. kadrosuna doğru gelen Esat'ın spreyleri. burada Esat yerde kanamaya devam. ediyor ve Burn doğru gelen spreyler vnl. kadrosunun diğer oyuncuları da diğer. tarafta artık Burada eksilmeler yavaş. yavaş başladı bu e denemesi Gerçekten. canını eksin kritik bir noktaya kadar. getirdi kendini kulübeye saklayabilen. acı da skor garantisi çekildi ex ve Burn.

Burada vnl kadrosu i kişi temsil. edecekler NT kadrosu o tarafa doğru. biraz daha yakın ve gelen spreylerde bu. ne biraz sıkıntı verecek Evet kendine. doğru yanlış bir Nate attı Burn o tarafa. doğru. bakışlarını doğrultu gamel ekibi o. tarafta çünkü hemen B kadrosu da üst. evleri almış durumda bn Burada kulübeden. çok fazla kafasını. çıkartamadım kalan oyuncu birden Batur. orada yalnız kaldı info alma çabası. içerisinde sven gastal ve Frozen 3 kişi. takımlarını temsil edecekler şu an. itibariyle drin burada bire bir bir. pozisyona kadar gelmiş ama burada R. World ekibi Bugün de agresifliğin. koruyor Burada hemen bir Kill puanı. çekmeyi. başardı ve burayı da almayı da başardı. Hemen üst taraftan doğru Berat burada. canını basarken ffi kadrosunun. açılmasını. izleyebiliyoruz ekibi Berat'a doğru. gelen spreyler galdan sven tarafında iki.

Taraflı gelen spreyler de düşürmeyi. başardılar burada Berat'ı hemen o tarafa. doğru hızlı bir oyun kuracaklar ve. burada R the world ekibi biraz açıkta. kaldı Diğer taraftan da GTR ekibinin bu. tarafa doğru spreyleri de var Bir yandan. onlardan o mermilerden Kaçarken. o mermilerden nasibini alan oyuncu. oluyor F kadrosunda burada. ekibine çok fazla. oynatmadı açıkçası ffv ekibi GTR. ekibinin mermilerinin dışarıdan gelen. mermilerden dolayı artık rotasyona da. hızlı bir şekilde çıkacaklar Çünkü. alan köprü ayağını farmın içine doğru. bir alan şu an itibariyle farmın içine. doğru gelen bir alan Kaos ekibi hala bu. tarafta alan ortalı bir yer aldılar. burada artık kendilerini biraz. unutturacak Blue ekibi de hemen Ön. taraftaki. doğru girişini yaptı ffv kadrosu da yine. mavi evlerde ama alan çizgisinde şu an. mavi alan çizgisinde diyeyim daha doğru.

Olur içeri doğru mecbur gazın itmesiyle. birlikte girecek olan kadroların başında. tommy ve pedra burada yine NT ekibinde. kendini olabildiğince alan çizgisi. içerisine sokmuş bir vaziyette gameland. ekibini doğru mu ekibine doğru geçeceğim. Çünkü b kadrosuyla birlikte bir. suskunluk var painful ekibi de aynı. şekilde uzak atışlar geliyor Real World. ekibine o taraftan gelen rotasyonla. gelen bir oyuncu var o da Katil ekibi. Evet onun ismi katil ekibi info alma. çabaları kendilerine güvenli bir alan. oluşturma çabaları şu an tüm takımlarda. bu yavaş yavaş evlerde kı ama burada. Gelen konurun. atışları leh gelen konurun atlara burada. avm'si ile burada birini düşürmeyi. başardı ama o tarafa doğru çok oyun. oynamayacak lehan burada kaldırılacak. hemen yaralar sarılacak Blue ekibi. kendini toparlamış olacak ama büyük bir.

Ihtimal lehv Van kaskından oldu Şu. an artık onun bir kaskı. yok Bu da avantaj olabiliyor takımlara. Tabii ki burada kaskın yeleğin çok. faydası var Eee bu oyunu oynayanlar. Bilir e hiç kaskınız yokken birebir bir. mücadeleye çok zor girersiniz Çünkü iki. kurşunda hemen iki mermide de hemen. düşüyorsunuz L bana ekibinde yine uzak. atışlarla birini düşürmeyi başardı mı bu. tarafa doğru geleceğim Evet uzak. atışlarla Burada çatıdan gelen. atışlarla Liva ekibi de o tarafa doğru. geliyor eğimde yerini alacak Ama burada. kenle birlikte bir anda burada Turkish K. ekibi de o tarafa doğru oynayacak Ama bu. Turkish K ekibinin mi acaba olacak hemen. mel geçiyor Evet bur F kadrosunda da. kanayan isimler var işte ortalığın 56. olduğu zaman bu zaman Arkadaşlar ben de. nereye göstereceğimi şaşırıyorum gamel. ekibinde hızlı bir mücadele gelecek.

Burada yine NT ekibi ile birlikte ama. Liva kadrosunda. burada kurtarılan Can yakar JTİ burada. alana düşecek büyük bir ihtimal o tarafa. doğru hızlı bir şekilde oynayacak tle. birlikte ama ekibi hemen arkasında o. tarafı da bir an önce önlemini almalı. ekib tekrar o tarafa doğru geçeceğim. Runner kanamaya devam ediyor burada uzak. atışlarla skor garantisi de gelecek. Runner burada acaba takım arkadaşı. tarafından kurtarılabilir. kendilerini Sisler koruma alanı. yapmışlar gibi duruyor Şu an için yani o. tarafa doğru alan kapatmazsa mecbur. çıkacaklar ve ile Liva ekibi arasında. burada bir mücadele var ve B kadrosunda. CR skor garantisini çeken isim oluyor. katil ekibi de o taraftan bakışlarını. hızlı bir şekilde bu tarafa doğru alan. çizgisine doğru gelen ve yaklaşan. takımları da Kaos ekibi yine Mezarcı ve. Wizard la karşılamayı düşünüyor diye.

Tahmin ediyorum ama mu ekibinde Artık. burada bir sıkıntı yaşanacak Proxy de mi. o sıkıntı Tosya doğru gelen spreyler. aracın. neden olmuş ama hala alan içerisinde. değiller içeri mecbur girecekler x'e. doğru geçmek istiyorum çünkü birebir ffv. kadrosuyla. orada mücadele içerisinde sağında da. hemen ffv ekibini hemen sağında Turkish. K ekibi önünde hemen sağında ffv kadrosu. ve Blue ekibi var içeri doğru yavaş. yavaş gazın itmesiyle girmek isteyecek. takımlar Burada bayağı kayıplar bayağı. Canlar yanacak doğru ekibine doğru bın. da gamel ekibinde bakışlarını görüyoruz. ama Kaos ekibi Hala burada iki kişi mi. Evet hala iki kişi bir anda dedim yakın. yerde gözükmeyince alan da o kadar. küçülmüş Ken Dedim acaba Kaos ekibi. burada biten takımlar arasında yerini mi. aldı şu an için veda eden Liva ekibi. yine Turkish Knight ekibi nav ekibi nice.

Çok özür diliyorum Leader hein agresif. Team GTR ekibi no CL sa ekibi yine vnl. kadrosu elenen takımlar arasında Blue. ekibi Artık içeri doğru hızlı bir. şekilde tam kadro girecekler buradaki. eğimi sis diler içeri doğru hızlı bir. giriş yapmaları gerekiyor gazda geldiği. için ffi ekibi Burada neler yapıyorsun. içeri doğru girerken galova doğru gelen. spreyler var. yine ekibinde Leader artık canı çok. kritik ve düşürmeyi başardı sens galov. da içeri doğru girmeyi başardı Bu arada. Hemen kendini yatarak canlarını. toparlamaya çalışacaklar Frozen de keza. aynı şekilde bu eğim onları ne kadar. koruyabilecek acaba katil ekibinde Bekir. kaldı Sadece oyun alanına düşen isimler. var şu an burada artık bireb bir. pozisyonda Mezarcı dışarıdan gelen Blue. ekibine doğru gelen sprayer de burada. skor garantisi geliyor mu evet sorin.

Scor garantisi geliyor burada Mezarcı. tarafından Wizard hala hayatta o tarafa. doğru atışlar devam ediyor şu an hala. kanamaya devam eden F kadrosuna g skor. garantisi gamel ekibi tarafından geldi. şu an Frozen doğru gelen atışlar da var. gamel ekibinden ama burada kendilerini. ne kadar savunabilecek derken F kadrosu. birden tek kişi kaldı şu an artık. swen. sadece FF. ekibini derken burada Mezarcı orada loot. yapma çabası içerisine girdi ve hemen. Karşıdan gelen painful ekibi güzel bir. cevap verdi gibi ekibinin bu oylanması. sebep olacak ama Bunny ekibi de keza. aynı şekilde aşağıdan bu tarafa doğru. içeri doğru artık bu. bölgeyi tamamen ele geçirmek isteyen bir. yapısı var şu an painful ekibi oradan. mecburen gazın gelmesiyle birlikte. içeride buluşacaklar artık Tepe eğimi. var Tepe eğimi avantajı var ama sol.

Taraftan da artık gelecekler yavaş yavaş. burada Wizard skor garantisi çekildi ve. Kaos ekibine Mezarcı da skor garantisi. geldi Seyhan tarafından painful. ekibinde ve Kaos ekib de biten takımlar. arasında bir anda yerini aldı Polat bu. tarafa doğru geldi birebir bir durumda. mı. Artık çok da değil ama tepede Burada. hemen B'yi görüyoruz L loi görüyoruz üst. tarafta. bayağı tüm takımlara burada eziyet. oluyor gibi düşünebiliriz buradan gelen. sprayer de artık denemeleri de içeri. doğru kş. ekibi ekibi ve NT ekibinde Burada iki. kişi sağ tarafta ama L burada düşürmeyi. başardı NT ekibi burada. Gelen atışlarda low düşürmeyi başardı ve. bu biraz belini bükebilir Bani ekibinin. ve Evet skor garantisi de çekildi şu an. itibariyle lin Tomy ve pedra painful. ekibinde m'nin atışlarını oradan. görüyorlar artık o tarafa doğru birate.

Denemesi var acaba yerini bulur mu bu. bomba ikinci bombayla birlikte çok da. yerini buldu sayılmaz ama painful ekibi. Bugün de güne güzel başladı Bunny ekibi. de güzel başladı artık. burada 3 takım 9 oyuncuyu görüyoruz şu. an ve gelen yanıcı ile birlikte Biraz. kendini geri aldı ama burada pedu da. yakmayı başardı konunun atışları ama. hemen canını basacaklar burada PIN. olduğunun farkındalar yine Seyhan bir. Araz biraz böyle hani yavaş yavaş alan. içerisinde. gazda sislerin gelmesiyle birlikte. burada conjur spi düşürmeyi başardı. Seyhan'ın gelen atışları da burada sirir. burada düşmeyi başardı itçi de burada. zor durumda canı kritik bir noktada. winner winner chın Diner Artık yavaş. yavaş belli olacak gazın gelmesiyle. birlikte mecburen içeri doğru girecekler. ama Polat'ı burada kaldırabilecek mi NT. ekibi Burada herhangi bir çelmesi olacak.

Mı derken pye doğru gelen spreyler. Burada sadece patri tek başına kaldı NT. kadrosunda Şu an için yavaş yavaş içeri. girecek. olan ve burada Sean da skor garantisi. geldi burada kendini araba arkasında. gizlemeyi başarmış bir vaziyette ama tam. da mavi o gazın tam sınırında pedriye. doğru Tommy yaklaşıyor çok kaldırabilir. bir. pozisyonda değil gibi duruyor ama bu. eğim onları koruyacak En azından. zamanları da var 27 saniye bir zamanı. var ve birden painful ekibi burada hem. NT ekibinin hem. de Van kadrosunun darlamam maları sonucu. biten takımlar arasında kendilerini. üçüncülüğe taşımaya yetiyor şu an artık. 2ye 2 bir durum var itachi ve croc pedra. ve Tommy NT ekibi mi yoksa Bunny kadrosu. mu orada pedra doğru gelen spreyler skor. garantisi derhal Tabii tarafından alındı. 2ye 1 pozisyonda şu y bö gü çıktı burada.

Ama bu yetersiz kaldı ve winner. Win. iyor maç güzel bir karşılaşma güzel bir. ilk maç B ekibi güzel de bir Kill. puanıyla Gerçekten çok güzel. 17 ve 21 Kill puanıyla. winer oldu ii güzel savundu. kişi yine 8 Kill puanıyla burada. ikinciliğe kadar takımını taşamı. başardı kii girmi zaten ama. kişi kaybettiler kii. ibi burada asa avantajı bir durumdan. gazın gelmes bir Avant duruma düştü ve. bir yandan n ekibinin çelmesi birlikte. ama yine de takımını üçüncülüğe taşımayı. başardılar ffb ekibi gamel ekibi yine. Kaos ekibi gördüğünüz gibi sıralamaları. da şöyle hızlı bir şekilde gösterdikten. sonra 2 karşılaşma 2024 Leader pubg. Mobile World. leag 6 gündeyiz biz artık 12 günlük bir. lig süresinin 6 günündeyiz Yani bugün. bittiğinde ligin % isi tamamlanmış. oluyor o yüzden bugün gemli arkadaşlar. ikinci karşılaşma miramar haritasında.

Kzlar paylaşılacak birazdan ve biz de. birazdan burada olacağız Haydi bakalım. sh to me what they made you. out to be First Class. andam so i can sh with. you to. that to see. creaks so i can Cry With. You The grav spikes your. feet the CLS on your. Knees so dar. and de by the noise be hand Listen to. Your Voice. Left me. better love. to be for. you be For You along your. Way be For You your. Way be for you. be For You Still be For You along your. Way. me Show you let me You look. ha so Falling Apart it's All That We. Know. and Who would be so B making this Art. with. let. let. look i. most. i. My. Someone inside my. head i see. not terrified When i go to sleep When i. close my eyes. Evet. arkadaşlar skorum şu an. ekranlarda kı S7 pu K. yi Aral sadece pu bir fark var. 2. S5 gü. gi birb yak günde kar miramar har bir. sizlerle birte miramar karı.

Yık günlük bir. süre günün sona geldiğimizde bugüner. nasıl şekillenecek çok merak ediyorum. gerçekten değişkenlik gösterecek gibi. duruyor Şu an itibariyle güzel bir gülı. i ve i ay şekilde. arasınd Tab Kın verdiği durum mevcut ama. uçağımızın kalkmasıyla birte Art. karşılaşmanın verelim şu an. itibari üstünden. hemada tarafına doğru bir uzanan alan. görüyoruz ve uçak rotasyonunu görüyoruz. hemen eksik kadrolar. değ. ki yine Liva ekibi eksik katılmıştı Evet. Liva ekibi de eksiğini ikinci maçta Real. the world ekibi 3 kişi katılmış bu maça. acaba ben mi öyle görüyorum Hayır Yok. ben öyle görüyormuşum çok özür diliyorum. Evet Real World ekibi de yine tam kadro. Şu an için eksik olan kadrosu eksik olan. 3 kişi katılan bir. tek takım. bile yok ben mi yanlış görüyorum Evet. yok. karla tüm yerler. aluz heyec karı itibariyle başı Siz bu.

Maçta takım kim olacak hemen bunun. cevabını yazın Ben de okuyacağım takip. edeceğim bilginiz olsun cildi bu Ar C. yine alanın batısına doğru. miramar harit taru i güneye çeksin ama. yine. burada ladera kısmı biraz değerlenecek. yine Cuma tarafı değerlenir mi Ciran. sonra bunun cevabını tüm takımlar. verebilir ama bir Hardi durumu söz. konus bölgelerine. giderken artık. karşılaşmada. kimler dedirten takım kim olacak. tahminleri hemen chatte. alabiliriz şu an itibariyle 2024. Yım beği atan kanalım AB olanlara da çok. teşekkür ediyoruz Bu arada son beğeni. sayımıza da Bir bakalım değil mi Evet Şu. an 56 beğeniye kadar da ulaşmış çok ama. çok teşekkür ediyorum destek olan tüm. arkadaşlara Çok teşekkür ediyorum. arkadaşlar çok sağ olun evet şu an. artık hatta geçen olan takımlar bile var. eksik bir kadro yok miramar. haritasında bugünün 2 karşılaşmasında.

Puanlar paylaşılacak ve son Live skorda. değişkenliği görebileceğiz mi 1 2 3. takımlar şu an konumunu koruyorlar. ellerinden geldiğince korumaya. çalışıyorlar Tabii bunlar da ffv ekibi. birinciliği zirveyi korumak zor oluyor. zirveyi korumak zor oluyor çünkü. taliplisi çok ya o tarafın e o. yüzden ffb. ekibinin biraz daha fazla sorumluluğa. var tabii yine ikinci olarak painful. ekibi ve 3ün olarak Kaos ekibi de keza. birinciliği almak isteyen takımlar. Eee. ve ellerinden geleni de tüm takımlar. yapıyor şu an itibariyle izleyen tüm. arkadaşlarımızdan bu maçta winner winner. Chicken dinner dedirtecek Acaba kim. olacak tahminleri chat yazmasını. bekliyorum şu an Biliyorum 3 dakika bir. delay var gecikme var size 3 dakika. sonra geliyor söylediklerim ama. burada En azından beni duyduğunuzda chat. bu paylaşımda bulunursanız bu maçta.

Winner winner Chicken dinner dedirten. takım kim olacak acaba Onu. söylerseniz bakalım kimler varmış kimler. olabilirmiş justi Bu arada ne. yapıyor bir şey almaya çalışıyor acaba. bug'a mı girdi diye öyle izliyorum ama. Bugda da değil. sanırım tüm takımlar main bölgelerinde. yerlerini aldı gazın gelmesiyle birlikte. şu an Ateşkes bitti benim de gözlerim. Tabii ki kill fitte heyecanlı bekleyiş. devam ediyor miramar haritasında 2 3 4 5. 6 aşamada genelde şekil belli oluyor. artık sona kalan takımlar kim olacak ve. tüm takımlar miramar haritasında yine. erangel haritasına nazaran farklı. stratejiler uygulayabiliyor gelen circle. da tabii ki belirleyici faktör. Ama tüm takımlarda burada R ekibi yine. Blue ekibiyle birlikte alan içerisinde. yine alan çizgisi içerisinde alan. alan çizgisi dışarısında olan takımlar. Bir Hayli fazla O da alanın kuzey kısmı.

Biraz sıkıntılı olacak sanki ama burada. tabi ekibi nav ekibi birden içeri. rotasyonunda. yine Cuma tarafı biraz değerlenecek yine. Mono tarafı da. değerlenebilecek takımlar Buluşabilir şu. an Navi ekibi hızlı bir şekilde içeri. doğru artık. rotasyonunu atmaya başlamış Navi ekibi. bugün Evet böyle hızlı bir çıkışı var. ilk erangel karşılaşmasında da hızlı bir. oyun sergiledi. ama hızlı bir şekilde Smash birden v'i. falan. kaybedince bayağı eksik devam etmeye. çalıştılar takımı taşımaya çalıştı Tabii. ki Boris le tonin. ama çok özür diliyorum Navi ekibi 3 kişi. katılmıştı ilk maça O yüzden ilk elenen. takımlar arasında yerini aldı şu an Kaos. ekibinin üst tarafına. doğru Burada hemen bakışlar da Bade. tarafından geldi Alperen Wizard aşağıda. sadece Kaos. ekibinde diğer. oyuncular ne tarafta Mezarcı ve Alperen. Evet burada katil ekibine çok yaklaşmış.

Onlar da evet şöyle artık sesimizi. tamamen müzik sesini kapatalım müzik. sesinin kapanması ile birlikte biraz. daha konsantre olalım Killer o tarafta. diğer tarafta hemen Bekir'i görüyoruz. Bekir de bu tarafa doğru bakışlarını. atarsa burada birden kaas ekibinde. sıkıntı yaşayacak iki oyuncusu olabilir. Mezarcı ve NX yan yanalar şu an uzak. atışlar başladı ve nxa doğru gelen. spreyler işte bu Bedi ve skor garantisi. çekildi hemen Bekir tarafından hiç. hissettirmeden o tarafta ve mezarcıya. doğru gelen spreylerde canını artık. Bekir çok kritik bir seviyeye kadar. getirdi ama Kaos ekibini geri. püskürtmeyi başardı burada bir kayıp. verdi şu an Kaos ekibi Bu hiç iyi olmadı. Can sıkacak Bu biraz Kaos ekibi Burada. hemen canını toparlayıp artık daha bir. güvenli alan tercih etmesi noktasında. hemfikir gibi duruyor Şu an kişi olarak.

Ama Kaos. ekibi NX gibi önemli bir oyuncusunu. böyle. ilk info alma çabasını da kaybedince Bu. biraz Kaos ekibinin canını sıktı. sıkmıştır Ben. de ben de öyle bir oyuncumu kaybetsem. daha oyun başında Benim de canım sıkılır. O yüzden burada katil ekibi bir skor. garantisini hemen çekti naks ve tabloya. yazmış. Evet alan. dışarısında geçeceğiz mu ekibi Burada. yine Kaos ekibi ile birlikte Burada. yavaş yavaş aşağıdan gelecek ve 2 circle. da artık ne tarafa doğru verecek Ben de. merak ediyorum sınav sonucu gibi oldu. hadi ver artık derken PK ortalı bir alan. geliyor Kaos ekibi çok da yerinden. oynamış acaba. orada yine pekado main bölgesinde. kals Tabii oyun içerisinde çok. bilemiyorsunuz bunları çok bilinmiyor. keza O. yüzden ka ekibi Burada evler bölgesine. doğru ortalı bir yer almayı tercih. ettiler Hemen yakınında da Katil ibi.

Yine buara yavaş yavaş yaklaşmış derken. burada Leader doğru gelen spreyler yine. yukarıdan gelen bir rotasyon var mu. ekibinde katil ekibi bu bölgeyi hemen. işaretledi sağ tarafında diel Kaos. ekibine doğru bakışlarını atarken Blue. ekibi de yavaş yavaş içeri doğru alan. bulma çabası içerisinde olacak ama katil. ekibinin orada olduğunu phonix biliyor. mu acaba Evet şu an Ateş seslerinden. Evet yönünü de değiştirdi ve spreyler de. o tarafa doğru gelecek Crash hemen. Arkadan gelen spreyler var NT ekibinden. ama burada bir kişiyi düşürmeyi de. başardı çek Killer burada exc tarafından. düşürüldü birden kix burada canını çok. kritik noktaya kadar gelmesinin yanı. sıra orada bir kişiyi düşürmeyi başardı. Blue ekibi o tarafa doğru hızlı bir oyun. kuracak gibi duruyor Şu an erken. başlayan bir Fight katil Ekibi 2 bayla o.

Bölgede yaralarını sarmaya çalışırken. Tori lehv van'la birlikte diğer. bölgede diğer tarafta açı alma çabası. içerisinde diye düşünüyorum Acaba phonix. ve xcash bu tarafa doğru hızlı bir oyun. mu Yok hayır üst taraftan da tabii ki. yine phonix burada vazgeçen taraf oldu. Blue ekibi geriye doğru geldiler. artık Katrin Bu. arada. garan gelen mesajlar GTR ekibinde Doğu. hızlı bir şekilde geçmek istiyorum. burada Navi kadrosuyla birlikte bir. karşılaşma var vate orada kendi başına. kalmış 3 Kill skoru Navi ekibinden. gelmiş ama bir takas da vermiş Rüzgar. adım kaybetmiş burada GTR ekibi v'e. doğru bakışlarını atıyorlar ama oraya. doğru hızlı bir aracıyla giden taraf. Şan yok o tarafa çok oynamayı tercih. etmedi. Evet burada Navi ekibi birden tek kişi. kaldı TR artık. kendini unutturmaya çabalayacak Leader. epin agresif Team burada farkına vardı.

Navi ekibinin bir oyuncusunun bir oyuncu. olması münasebetiyle Tabii Çınarın da. böyle araçla uça uça gelmesi böyle rahat. davranmaları da bu yüzden KX o tarafa. doğru artık geldi birebir bir pozisyonda. canı da çok kritik bir seviyede ve KX. Leader agresif te bir Kill puanını. kazandırdı ama GTR ekibinin arkadan yine. atışları var bu bölgeye doğru cevap Faz. gecikmedi Tabii GTR ekibiyle burada. sanki yakın bir temas olacak gibi lier. hein agresif Tim arasında Ahmet Diğer. taraftan hala o tepeye doğru bakışlarını. devam ettiriyor Ferruh keza aynı şekilde. atışlar devam ediyor ama çok da burada. durma gibi bir. taraftar olmadı yaralarını biraz sarmak. isteyecekler ffp ekibine doğru hızlı bir. geçiş yapacağım alanı da şöyle bakmak. istiyorum ve şöyle takımda konumları En. azından painful ekibiyle Liva ekibi çok. yakın artık birbirine burada Blue.

Kadrosu hala katil ekibi ile birlikte. yan yana diyebiliriz orada kardeş kardeş. Hala üst Tepe alt Tepe duruyorlar ama. burada. biraz işler 3 circle kaldı gibi 3. aşamada 3 alan geldiğinde ve 3 alan. verdiğinde hareketlilik tam anlamıyla. başlayacak tem Ay yıldızı görüyoruz şu. an ön tarafında yine F kadrosu çok yakın. değil ama o tarafa doğru atışlara. var ve aracıyla da burada FF ekibi. çıkıyor hızlı bir şekilde B ekibi Bir. önceki maçın. kazananı gelen burada güzel spreyler. güzel mermiler dokundurularak. şu an. itibariyle Evet vnl ekibinde hemen hızlı. bir şekilde geçeceğim o tarafa doğru. hızlı bir şekilde geçeceğim ve burada. moego ekibiyle yine painful ekibi Hemen. üst tarafta acaba uzak atışlardan. kaynaklanan bir baygın May ve katil. ekibinde M 300'ü burada aşağı çekmeyi. başarmışlar ama skor garantisi. gelemeyecek diye düşünüyorum ve.

Kaldırıldı Killer tarafından zaten o. tarafı darlayan yine Blue ekibi var ve. gelen atışlarda Burn burada güzel bir. yara aldı. yine koruma atışlarıyla. birlikte kafasını çıkartan katil. ekibinden güzel bir cevap alıyor mu. ekibi de bu tarafa doğru bakıyor yine. painful ekibi de arkada Hangar. bölgesinde NT kadrosu ile birlikte yine. aynı bölgeyi paylaşıyorlar ama gazın. gelmesiyle birlikte içeri doğru yavaş. yavaş buh hard çift Can sıkacak şu an. itibariyle buhar çift Can sıkacak ve. Seyhan Bu arada painful ekibinde Bir. sıkıntı mı yaşadı araç patlaması. sonucunda Burada hemen bakmak istiyorum. araçtan mı düşerek araç patlaması sonucu. patladı ama hala kanamaya devam ediyor. takım arkadaşları tarafından p ekibi üst. taraftan. darlamayın kaybetti bir takas verdi ama. painful ekibinin üzerine doğru yavaş. yavaş o da yerini almaya başladı.

Gameland ekibi de o bölgede mi acaba. Hayır o bölgede sadece moego ekibi vnl. kadrosu var Şu an gelen spreyler ve. burada kayzen geri çekiliyor Rush o. tarafa doğru bakacaklar mı Hayır o. tarafa doğru bakmıyorlar şu an mecburen. gazın gelmesiyle birlikte içeri doğru. hızlı bir rotasyon. atacak Kaos ekibi bir kişiyi naksi. kaybetti Oyun Başında kaybettiler hızlı. bir Fight oldu burada Alperen tüten. bakisi ile birlikte içeri doğru güvenli. bir alan bulma çabası içerisinde Kaos. ekibi şu an Turkish Knight ekibinde. burada uzak atışlarla mı acaba gelen bir. baygın ya da neler var ona bakacağız. bazel burada aracını Kurtarmak isterken. yukarı taraftan gelen B ekibinin. mermileri biraz canını götürse de çok. sıkıntı yaşatmadı batur'a doğru geçmek. isteyecektim Ama burada batur'u yine. skor garantisi geldi ve birden de bu.

Bölgeye doğru gelen K fırtınasıyla. savaşmak zorunda. kaldılar kadros or ile birebir bir. pozisyonda şu an sven onun farkında mı. acaba Frozen de içeri doğru girecekler. ama nerede olduğunun farkında da. değiller ama burada Gelen atışlarda. neredeyse düşürmeyi başaracaktır Frozen. ama s'nin o bölgede arkasından gelmesi. ve yetişmesi sonucu çok da kayıp. yaşamadılar batur'u kaybettiler ffb. ekibi de yine 3 kişi devam edecek şu an. B ekibi de. burada Kişi devam. edler Blue ekibinden gelen Ken mesajlar. ve şu. birden Siz sevdiniz mi bilmiyorum ama. gerçekten kum fırtınasını sevdiniz mi. chat onu da bir söylemek istiyorum. sizlere. ama o tarafa doğru ek birlikte artık. bireb pozisyona kadar. gelmişler yine iki baygın var gelen Nate. denemeleri yanıcılar içeri doğru kendini. gizleme çabaları burada artık. n gibi. burada CR ama üncü üçüncüyü maalesef.

Alamadı burada skor garantisi tam. çekilecek Ken yardımına yetişen sori. oldu ve Kaos ekibi de üst taraftan bu. tarafa darlın devam ediyor Tabii ki ffi. kadrosu bir kişiyi daha kaybetti Frozen. sven şu an iki kişi birebir bir pozisy. GT rakibine burada Katrin düşürmeyi. başarmışlar içeriden atışlarına devam. ediyor sven yukarı doğru açısını aldı. GTR ekibi gazın gelmesiyle birlikte o. tam da sınır ve bu bomba işe yarıyor şu. an trona doğru gelen bu bomba çok kritik. bir noktaya kadar taşıdı ve bu bombası. wesin bu bombası ile birlikte Tron daha. aşağı çekilmiş oldu Shen burada. arkadaşına çok gidebilir bir pozisyonda. değil artık o tarafa doğru bir şekilde. oyun kurmaları gerekiyor Frozen ve içeri. doğru atacakları bir Nate denemesi. burada GTR ekibinin bitmesiyle. sonuçlanacak TR onun Biraz canı gitti. Frozen o tarafa doğru mesile yaklaştı.

Artık de Ayak seslerini aldı içeri doğru. bir bomba çekti dışarı çıkmasını sağladı. ve burada artık bire bir pozisyonda ve. GTR ekib F kadrosu elemeyi. başardı hızlı bir şekilde GTR ekibinin. birden açıkta kalmı ekibinin Kill fiten. gelen mesajları da var Hemen o tarafa. doğru hızlı bir şekilde. geçeceğim fayları kaçırmak istemiyorum. ve fayları kaçırınca da gerçekten. üzülüyorum bazen Kill fiten kimin mesaj. yani gözüm bir gözüm Kill. fitte Ama bazen tam geçecek. zaman şöyle bir durum oluyor derken. burada R World ekibiyle artık bire bir. pozisy önde Fatih var ve vodı görüyoruz. arka tarafta hem bölges aracı patlatıyor. burada Wizard Mezarcı temkinli yine. Alperen o tarafa doğru bir Nate denemesi. gelecek ama sol tarafta. olan. acaba sav ekibinin de gameland ekibinin. de farkındalar diye düşünüyorum şu an bu. taraf iyice değerlendi artık alanın da 4.

Aşamanın da sonlarına doğru yaklaşacağız. birazdan ve 5 aşamaya geçerken tam. tamına belli olacak bu tepe biraz can. sıkacak gibi duruyor inşallah. alan içerisinde kalabilen takımlar o tam. dağın o yamacına son alanı vermez de. burada güzel faylar. görürüz ilginç olaylar da görebiliriz o. da var ilginç olaylar da görebiliriz. Leader agresif Team de içeri doğru. giriyor aeron burada CL ekibinde tam. kadro yine Roman baba Frozen burada uzak. atışlarla Master tarafından skor. garantisi. çekildi alana düşecek büyük bir ihtimal. FV ekibi. de burada Frozen kanamaya devam ederken. s tek başına kaldı mecburen ffv. kadrosunu tek başına taşımaya devam. edecek Burada dağa doğru hızlı bir. şekilde tırmanacak ama diğer tarafta. Liva ekibinin de rotasyonunu görüyor Şu. an sven burada canını toparlama çabası. içerisinde sol tarafında sav ekibi var.

Sağ tarafında ekibi var burada kendini. güvenli bir bölgede. gizlemeye O da şu anda bu gizlemeyi. kendi başında olduğunun farkındadır sav. ekibi o tarafa doğru bakışlarını attı. ama birkaç mermi geldi ama lier agresif. hızlı bir şekilde Aşağıdan doğru. tırmanmaya çalışıyor bu bölgeye doğru. ters taraftan gelen spreyler de var. tabii ki Kaos ekibin mezarcının burada. Kill fiten mesajlarını gördük yine bir. m24 denemesi geldi Orada bir kişiyi. düşürmeyi. başardı ev bölgesinde şu an gameland. ekibinde bir kişi kanamaya devam ediyor. ama orada kaldırılacaktır büyük bir. ihtimal sa ekibi burada Liva ekibi artık. Ortalık biraz karışacak şu an itibariyle. no Class ekibi de o bölgeye doğru hızlı. bir giriş yaptı Master da bu tarafa. doğru geldi. ve takımı toparlayacak hemen sensy hala. o bölgede kendini koruma çabası. içerisinde ffv kadrosunda tek kalan.

Oyuncu ve Nate denemeleri de var o. taraftan çok fazla yaklaştırmaya ama. Norway Class ekibi şu an kendini. toparlamak meşgul Liva ekibinde yine. kayen ve. Runner kalan. oyuncular ama kayin de skor garantisi. gelecektir Çünkü Uzak bir bölgede çok. kurtarılabilir bir bölgede değil Turkish. Knight ekibine doğru gidiyorum bazel şu. anda yerde kanamaya devam ediyor Maraz. burada yerde kendini gizleyecek elinden. geldiğince gizlemeye çalışacak ay. yıldızla keza aynı şekilde Blue ekibi. aşağıdan tırmanmaya devam ediyor sori. kaldıracaklar büyük bir ihtimal o. tarafta Kişi devam şu an. Evet burada kanamaya devam ediyor yukarı. doğru tırmanmaya devam edecek ama sağ. tarafında painful ekibinde. yine bu tarafa doğru kafa çıkartırsa. sıkıntı yaşatabilir ama arkada yine. support var Hemen Tepe eteğini aldı. painful ekibi Blue ekibinin kafasını.

Kaldırmasıyla birlikte o Tepeyi. açmasıyla birlikte gözükecektir burada. bir karşılaşma izleyeceğiz gibi duruyor. ek ekibi birlikte Mezarcı burada. mesajlarını görüyoruz Kaos ekibinde uzak. atışlarıyla. ekibinde burada skor garantisini de. çekiyor mu şu an büyük bir ihtimal da. bugan dolayı çekmiyor ama alana. düşecektir büyük bir ihtimal alana düşüp. yine skor garantisi Mezarcı tarafından. alınmış olacaktır liderin agresif doğru. geçeceğim artık ortalığın 56 olduğu Şu. durumda NT ekibinden gelen Doğruer. atları çok cdi ama aşağıya düşürmeye. yetmedi yine keza bu taraftan sav. ekibinin bu tarafa doğru hızlı bir. şekilde gelmesi ama lein agresif Tim. birlikte artık burada painful ekibi bire. bir pozisyona kadar indiler arkasında. gelen visy burada birebir bir pozisyonda. artık burada düşürmeyi başardı Yukarıda. hemen ahet Fer var o tarafa Doğu bir.

Bir pozisyonda ve. burada agresif takımlar arasında birden. yerini aldı Turkish iek karşı karşıya şu. Mar gel spreylerinden geriye doğru hemı. ve bu mermilerden kendini korumayı. gelen şu anda Nate denemeleri var ve. burada canını çok fazla da götürmedi. açıkçası MP burada yatarak kendini. savunmaya geçti Ama içeride yine the. world ekibinde hızlı bir birebir bir. durum var burada Fatih tek başına kaldı. artık takım arkadaşını korumak için. kaldırabilme zamanı bulmak için aşağıya. mol denemeleri attı Diğer taraftan da. tabii ki hızlı bir şekilde gamel. ekibinde Twins ve wizer bu tarafa doğru. net denemelerini. gönderecekler painful ekibi de o bölgeye. yavaş yavaş yaklaşıyor hızlı bir şekilde. ve burada artık ka ekibine. Wizard burada son anda yetiştim ve Kaos. ekibinin de biten takımlar arasında bu. maça veda eden takımlar arasında yerini.

Aldı gazın gelmesiyle birlikte hızlı. oyun başladı Şu an itibariyle hızlı oyun. başladı ve şöyle haritamızı büyütece kek. Sava ekibinin üzeriden doğru painful. ekibi yine burada Bunny kadrosunda. sadece croc kalmış geml out ekibinde. Twins ve Wizard. görüyoruz gelen bomba burada B'nin. yerinde brun yerinde bilindiğini işareti. ve ikinci gelen bombayla birlikte wizer. skor garantisini çekiyor ve Bani ekibi. de elenen takımlar arasında yerini. alıyor whiskey burada Hala Seyhan'la. birlikte kanamaya devam ediyor MP burada. tek başına. ve gelen bombayla birlikte m'nin de canı. burada çok kritik bir seviyede Sava. ekibinde burada ma aşağıya doğru n. denemelerini gönderirken burada painful. ekibini de eleyen takımlar arasında. yerini almasını sağlıyor Enes ayın Twins. doğru gelen spreyler artık 4 bir. pozisyondan avantajlı bir durumdalar.

Içeriderede. Boşluğu da kapatmış bir vaziyette Twins. le birlikte birebir bir durumda. artık sağ taraftan Surge gelen mermiler. twinin mermileri ciddi anlamda sıkıntı. yarattı ve sgeu düşürmeyi başardı Enes. Aydın oradan çıkıp acaba bu tarafı. görebilecek mi hemen o tarafa doğru. geçeceğim Ama sergee doğru bir yardım. ile uzatma çabası içerisinde twii de. artık gördü ve twinin gelen spreyleri. karşılıklı ikisinin de canını çok kritik. bir seviyeye kadar getirdi burada Artık. kim kazanacak ve winner winner Chicken. dinner dedirten. takım Vebi. oluyor güzel. ibi güzel bir konum güzel bir konum. güzel ilerleme ve akabinde. gelen winner winner Chicken dinner. dedirten takım sav ekibi oluyor ve 7. Kill puanıyla gameland ekibi yine. kutluyorum gameland ekibini Twins ve tab. ki wier takımın kişi ikinciliğe kadar. taşımayı başardı ekibi orada hızlı bir.

Şekilde kanayan arkadaşları vardı. mecburen ama. sa ekibinin ık O bombalarına çok fazla. da dayanamadılar ve üe kadar takımlarını. taşımayı başardılar bu maçımız böyle. bittiğine göre. ık maç haritasında ve birazdan Tab ki. başlamadan önce. yeni burada olacağız Efendim yayınımı. beğeni atan Dostlar ık kanalımı abone. olan falan bunları söylemek istemiyorum. ama Çok teşekkür ediyorum kanalımıza. abone olan ve yayınımıza beğeni atan. dostlara çok ama çok teşekkür ediyorum 3. karşılaşma erangel haritasında 2024. liderin pubg Mobile World League 6 günün. 3 karşılaşması Birazdan burada olacak ve. biz de burada olacağız Tabii ki hadi. bakalım. the same mistakes. was to Beat you. ah. humans What have you. learned to Beat you. Arkadaşlar yeni Live scorum geldi bu. arada mvp tablosunu da birazdan vereyim. Bak onu unuttum mvp tablosunu yayın.

Başında Aslında verecektim ama hemen. maçı baılar falan o yüzden veremedim E. şimdi mvp tablosuna hazır takımlar. yerini alıyorken hızlı bir şekilde. verelim p Pool ekibi burada ffb. ekibinden liderliği kapıyor ve 314 puana. kadar yükseltmiş puanla ffb Sadı. görüyoruz 311 puanda arada 3 puan bir. fark var yani fark yok gibi bir şey Kaos. ekibin. 268 268 puanla 3 sırada hala. üçüncülüğünü korurken görüyoruz by the. way ekibi 235 puanda y 210. puanda esport 209 puanda Turkish. kortu görüyoruz yine 194 puan TK Sport. ekibi. bu winner winner Chicken dinner birlikte. 3 kez bu ligde şu ana kadar 6 günün. sonuna kadar Yani 6 günde şu maça kadar. 3 kez winner winner Chicken dinner diye. beni bağırmış ve Burada gördüğünüz gibi. Win almak Tabii ki önemli bir puan ama H. skoru da daha önemli arkadaşlar 157 Kill. skoru var painful ekibinin ffv squatın.

163 Kill skoru var hemen hazır Kill. skoru demişken Tabii ki mvp tablosunu da. ekranlara getirmek istiyoruz Tabii NX 60. Kill puanıyla liderliğini koruyor mvp. tablosunda sensy ffb kadrosunda 54 Kill. puanı var ve konuru görüyoruz yine 51. Kill puanıyla painful ekibinde 3 sırada. ve uçağımız da kı uçağımızın kmı bir. yine skorumu. ekranlara son olarak koyalım ssler. almayı unutmayın skorun Bu arada ss'ler. alınsın arkadaşlar uçakta herkes. atlamaya başladı Zaten şu an itibariyle. atanmaya başlandı ve biz de ekranlara. uçağımızı getirelim ve uak rotasyon yine. ü. yani Uz bir uçak rotasyonu var. bölgel uzak olan Gerçi Nova bölgesi ve. milit bölgesine de gidecek olan takımlar. hızlı bir şekilde yerlerini alacaktır. çok fazla zorlanacak diye düşünüyorum şu. an ekibi uçaktan atladı Bu arada yine. Kaos ekibi. ve hızı bir.

Şek bir an önce almı bekleyelim derken. katil ekib ibi arasında bir sıkıntı mı. var. burada burada takım arkadaşını taşıyor D. tarafından. karşılıklı araca da bindirdi. da çok inmek istemiyor ama bir. görüşecekler bir konuşacaklar sanırım. böyle şeyler yaşanabiliyor arkadaşlar. Normal normal ligde Hani. beraber En azından Leader. Burada hemen kurtaracak arabadan indi. Leader ve. yine main bölgelerine hızlı bir giriş. yapıp En azından bir sıkıntı yaı yine. hem. Ar y yanlışlıkla ezme. olabilir ya bölgesinden araç. aldıklarında Tab ki V emri var Öyle de. bir durum var arkadaşlar. on öle bir kural var bölgeler yak. araçlar aldıklarında V emri var. ama spe burada skor garantisi. çekildi ekibi burada hızlı bir başlangıç. yaptı diyebiliriz Leader burada canı. hala yok Silahı da yok ama o taraftan. doğru geçen L yine uzaklaştı Bu bölgeden.

Yine aynı bölge içerisinde mi Hayır. değil şu an bug ile birlikte bölu hızlı. bir şek iler. bölgesi me bölgeleri B ekibinin o tarafa. doğru hızlı bir ilerleyişi var ama gazın. gelmediğinde spei burada skor. garantisini. çekmeleri herhalde yine araçla alakalı. bir durum diye düşünüyorum İnşallah. öyledir yoksa yönetim hiç affetmiyor. organizasyon hiç. affetmiyor ceza alıyorlar Arkadaşlar onu. da söyleyelim Yani bu tarz pozisyonlarda. h onu uyguluyor Onu da söylemem. gerekiyor Evet şu an main bölgelerine. hızlı bir yerleşme sağlandı gibi duruyor. takımlara ve başta yaşadığımız ufak araç. gerginlikleri e Bani ekibinin burada bir. kişi eksik Şu an devam edecekler moego. ekibi tarafından bir Kill skoru çekildi. Proxy tarafından ve alanı da artık. doğuya doğru Hatta kuzeydoğuya doğru. yasnaya mansiyon bölgeleri Biraz sanki o.

Taraflar biraz değerlenecek Sava ekibi. Hemen içeri doğru hızlı bir şekilde. girişini hani böyle derler ya hani. ilerliyorsun derler ya Sava ekibi. de öyle yapmamış mı şu an böyle Sinsice. içeri içeri sızmaya devam ediyor Hatta. şu an itibariyle Little the world ekibi. yine Blue ekibi Eee alan çizgisi. dışarısında Liva ekibi ve alanın batısı. biraz yorulacak gibi duruyor Şu an ffb. ekibi ile birlikte yine bn ekibinin Eğer. ki Nova köprüsünden girişi olursa şayet. moego ekibi Leader agresif Team yine. orada katil ekibi ile birlikte güneyi de. batısı ile birlikte biraz yorulacak mış. gibi duruyor Şu an itibariyle Tabii. rotasyonlar ve alanın ne tarafa 2 circle. ne tarafta olacağı da çok önem arz. ediyor e alanın. yine batısından giriş yapacak vnl ekibi. olur Kaos ekibi yine llar gamel ekibi. Liva kadrosu hızlı bir şekilde lootları.

Tamamlayıp ilk alanı çok gerçekten hani. tüm takımlarda. Eee çok alan vurmadığı için bekleme le. de geçirebiliyor. o da tabii ki takımın tamamen. stratejisiyle alakalı oyunuyla. alakalı. Evet şöyle sav ekibine doğru geçelim. Hani içeri doğru yavaş yavaş Sinsice. ilerledi dediğimiz Burada hemen Kın alt. kısmındaki evler bölgesi ve prison. bölgesinden Şu an hala lootları ve. teçhizatlarını tamamlama noktasında. birbirleriyle oyun oynuyorlar şu an. gördüğünüz gibi aspova burada Flash. atıyor. Enes'e o ona bir. şeyler ben genelde böyle turnuva. maçlarında scen maçlarında ya da işte. Lig maçlar. Eee 3 ve 4 aşamaya gelmeyi çok istiyorum. çünkü orada o kadar çok adrenalin var ki. orada o kadar çok adrenalin var ki. arkadaşlar yani O adrenalini anlatamam. sağda solda takım var sağda takım var. arkanızda var işte Siz kendinizi bir.

Yandan gizlemeye ve korumaya. çalışıyorsunuz hayatta kalma çabası. içerisinde sanki biri sıktığında falan. ben öyle oynu. aum ben. hen ciddi şekilde o kurşunlar bana. atılıyormu hissiyatla. oynuyorum çok gergin oluyorum ve çok. oyun oynarken Daha doğrusu pubg Mobile. oynarken çok gergin oluyorum. ve çok heyecanlı oluyorum Sanki o. karakter Benmişim ve kurşunlar. giriyormuş gibi hissedi. F ekibini destekleyen Yakup Çetin. Erdoğan. Burada hemen. bakalım Kaygun uyanık FF kadrosunu. destekleyenler var Şu an başka kadroyu. Allah Allah Kaos Evet Efe Kaos demiş. Hayret Kaos ekibini bir kişi mi. destekledi bir tane ismini okuyamadığım. bir kişi var. falan gibi bir Random Bir ismi var Kaos. Win yazmış bu arada Selamünaleyküm iyi. yayınlar İyi olan kazansın Bol şanslar. herkese Ayhan teşekkür ediyorum Çok sağ. ol güzel temennilerin için evet.

Birleştirici Bu oyunlar Aslında Tabii ki. rekabet önemli ama birleştirici gücünün. daha fazla olduğuna inananlardanım ben. buradaki takımların hepsi artık. birbirleriyle Tabii ki bir rakipler. ayrıyeten burada. tanışma vesilesiyle. farklı boyutlara da gidebiliyor bu. tanışmalar yavaş yavaş o. yüzden birleşti yani bu kadar kişi bir. arada bir lig Organizasyonu var ve bu. kadar kişi artık birbirini. tanıyorlar En azından oyun isimlerine. nazaran birbirini tanıyorlar sonra tabii. ki ortak alanlarda muhabbetleri. olabiliyor tanışmışlar. olabiliyor Ben şu ekipte biliyor musun. Ben şu ekipte ydin biliyor musun gibi. söylemler oluyor ve artık gazın. gelmesiyle birlikte Kill fiten hala bir. mesaj. yok ve artık ikinci aşamaya da nasıl. geçeceğiz Hay benim şom ağzımı derken. oradan Tabii ki rotasyonlar spreyler. gelecekti burada no classlar hızlı bir.

Şekilde içeri doğru giriyorlar ama ön. taraflarında ön taraflarında Tabii sav. ekibi var ama o tarafa doğru da gitmeyi. tercih etmediler Şu an hala güvenli bir. bölge. seçebilmek de var burada dropa acaba. drobu mu alacak dedim bu alanda böyle. bir cesareti dren görebilir miyiz. diyecektim ki burada artık biraz. soluklanacak gibi duruyor Blue ekibine. doğru hızlı bir şekilde geçeceğim. yine Hospital'ın o taraftan bir rotasyon. Hayır yasn tarafından Üsten yasnaya. bölgesine doğru ex crin ve Blue ekibinin. yasn bölgesine bir yer alma çabası. içerisinde olacağını düşünürken gameland. ekibinde burada ilk Kill mesajı Kill. fiten geldi Ghost yine Liva ekibinde. runner'ı yakaladı ve orada aşağı çekmeyi. başardı buraya hızlı bir oyun twinsen ve. bireb bir pozisyonda ve rusı da burada. almayı başardı birden Liva kadrosunu iki.

Kişi bırakmayı da başardılar şu an Esat. ve kayen üst tarafta wizer ve ghostu. görüyoruz aşağıda bilgisi var mı acaba. gamel ekibinin büyük bir ihtimal vardır. ama o tarafa doğru da çok oyun. oynamayacak lardır diye düşünüyorum. Evet bu arada telefonum şarjdaydı. telefonum çalmaya başlayınca Ben de. dedim Allah. Allah. neyse. hemen diğer kadrolara da geçeceğim bir. yanda konsantrasyonun moego ekibinde de. burada hızlı bir killen gelen mesajlar. var proxin burada bir K mesajı var ama. Sava ekibiyle burada artık bireb bir. pozisyona kadar girmişler o tarafa doğru. patlak lastik proxin desteği. sech birlikte kanamaya devam ediyor. aspova burada içeri doğru bir Nate. denemesi geldi Proxy de sol taraftan. açısını aldı Burada kendini gizlemeyi. tercih etti ama 3 kişi de burada yerde. onx içeride hayatta ama komutanı burada.

Kaldırmayı Pardon komutan burada 10'i. kaldırmaya çalışacak elinden geldiğince. Bunu yapabilecek mi asb burada takım. arkadaşlarına bir yardım eli. uzatabilecek mi iki takım da çok ciddi. bir yara almış ama skor garantisi geldi. Tabii ki burada sege ve 3 kişi kaldı Şu. an için sav ekibi Enes Aydın orada. görülecek Proxy tarafından yine skor. garantisi çekilecek komutan burada on. x'i hemen canını basmayı da başardı. Proxy yine kovalamaya devam ediyor. mac'in canı da çok kritik bir vaziyette. şu anic o tarafa. doğru Evet gelen spreylerde Sava ekibi. burada moego ekibinde girdiği mücadelede. elenen ilk takımlar arasında mı yerini. alacak Evet şu an elenen ilk takım oldu. bir takas verdi Leader tak verdi burada. Proxy 10x komutan şu an itibariyle 3. kişi devam edecekler Bani ekibi zaten. Oyun Başında biliyorsunuz spear burada.

Moego ekibi skor garantisini çekmişti 3. kişi bırakmıştı artık alanın da iyice. doğuya verdiğini görüyoruz yasnaya. içleri burada arka taraf yine lipovka. danan o çıkan üst Tepe o taraflar bayağı. değerlenecek gibi duruyor Real the world. ekibi vodka burada daha doğrusu komple. World ekibi B ekibine doğru bakışlarını. atacaklar ve Blue ekibi de hemen üst. tarafta Güvenli bölgeye doğru da kendini. Güvenli bölgeye atmasıyla birlikte. burada R World ekibinin birden. it B ekibinde bir kişi skor garantisini. çekti ve CR da kendini içeri zor atmayı. başardı ekibinden gelen güzel. spreyler bir Kill puanı k. arı içeri sokm ve hemen anında aracın. içerisinden indiği gibi düştüğü. de aynı zaman oldu ve. burada karşılıklı atışmalar. başlayacak ile birlikte B ekibini temsil. edecek şu an itibariyle kişi kaldılar. artık bir yandan NT ekibi de bu bölgeye.

Yakın ama. çok içerideki mansiyon evler ev. bölgesinde. GTR bölgesindeki evleri almışlar bu. bölgede ffi kadrosundan gelen Kill fit. mesajları var Hemen o tarafa doğru. geçeceğim. Batur nereyi görüyorlar ve nereye sprey. atıyorlar Frozen bir kişinin skor. garantisi de geldi Frozen tarafından. Blue ekibi de burada. Hemen kendini belli etti uzak. atışlarla birini düşürmeyi başardılar. ama o tarafa doğru gelen ekibin üzerine. doğru gelenler var burada B ekibi de. eğlenen takımlar arasında bir anda. yerini aldı Real World ekibi hızlı bir. oyun Burada bir baygın verdiklerinde. burada hızlı bir oyun sergileyip yine 2. Kill puanını B ekibinden almayı ve. skorlarına yazmayı. başarmışlar Blue ekibi artık World. ekibiyle karşılıklı uzak atışlara devam. edecekler Kaos ekibi de bu bölgeye hızlı. bir şekilde yaklaşmış Şu an bir anda bir.

Oyuncu kaybetti mi acaba Alperen Wizard. hala hayatta Blue ekibinin alt evlerini. şu an itibariyle aldılar katil ekibi de. diğer tarafta ama buger gelen mermiler o. bölgede sıkıntı yaratabilir Çünkü burada. araçsız kalmak böyle bir turnuvada. araçsız kalmakta çok sıkıntıya yol. açacak GTR ekibi de orada güvenli bir. yer bulma çabası. içerisindeydim kullanacaklardır. agresif görüyoruz şu an en yakın bu. bölgeye artık değerlendi Dediğimden. kasıt Buydu işte alan da iyice doğuya. doğru çekti ama doğu ortalı bir alan çok. sahil kesimine vermeyeceğini düşünüyorum. ve yasn içinde de kalmayacağını. düşünüyorum şu an itibaren konumlarda bu. şekilde burada bir artık izleme mi var. derken burada Leader agresif timde hemen. oyuncuların gelmiş olduğu spreyle on x'i. burada çekmeyi başardılar Çınar. ve KX güzel spreylerle burada bir Kill.

Puanı almayı başardılar moego ekibi. yukarı doğru çıktı ve o bölgeden hızlı. bir şekilde uzaklaştı ama çınlar hala. peşlerine gidecek mi acaba Hayır. lootları ile alakalı bir derdi var. Sanırım hemen otlarla alakalı bir şeyler. yapacaklar GTR ekibinde yine Rüzgar. adamı görüyoruz içeri doğru hızlı bir. şekilde O ev bölgesini evi En azından. ele geçirdiler ı World ekibi karşıda iki. kişi yine ayrılmış bölünmüş bir. vaziyetteler NT ekibi de bu bölgede. bakışlarını atıyor ama çok o tarafa bir. açısı Yok hala etliye sül çok karışma. taraftarı değiller bu bölgede Kaos ekibi. de keza aynı şekilde. burada bekleyişini devam ettiriyor GTR. ekibinin Orada belki bir boşluğunu. bulabilirse o tarafa oynayacak ama diğer. tarafta Şen ve Katrin var tabii ki o. tarafa oynamaları yine Blue ekibi ve. Norway CL ekibinin de üst taraftan.

Mermilerinin üzerlerine. gelmesini sağlar ve temkinli Bekleyişler. devam edecekler şu an suskunluk devam. ediyor haritada da şöyle bir bakmak. gerekirse painful ekibinin sesi geldi. Tam painful ekibinin hiç sesi çıkmıyor. diyecektim ki painful ekibinin kil fiten. mesajları geldi yasnaya da TOKİ üst TOKİ. evlerinde burada bekleyişlerini devam. ettiriyorlar katil ekibi yine orada. kanayanlar var o tarafa doğru hızlı bir. şekilde katil ekibin Navi ekibi Navi. ekibinde mi katil ekibinde bazen. renkleri. güvenli bir alan oluşturma çabası. içerisinde olan takımlar Kaos ekibi. burada Orta alanda belki diğer takımlar. da çok darlan çaktır bu bölge ama nasıl. o tarafı koruyacaklar derken bu harchi. işleri çok karıştıracak şu an FF. ekibinin hızlı bir şekilde içeri doğru. araçlarına birden bindiğini görüyorsunuz. Siz de araba yarışları şu an itibariyle.

Başladı birinci olan takım kim olacak. alan içerisinde neredeyse hiç takım yok. Turkish k eki hemen World ekibi alanın. güneyinden gördüğünüz gibi araba. yarışları şu an itibariyle başladı ve. alan kapışma alanı da çok dar ve Cover. bölgesi çok olmayan bir bölge çok ciddi. sıkıntılar bekliyor şu an Twin burada no. Kardan bir kişiyi düşürmeyi başardı. aşağı çekti ama skor garantisinin Kill. fiten mesajı da çok gelmiş gibi değil. Burada hemen bakacağım tekrar o tarafa. doğru. gelen ve atan takımlara doğru hızlı bir. şekilde. artık eksilmeler bu rotasyonda göreceğiz. gibi duruyor Şu an itibariyle artık. buradaki boşluğu değerlendirecek mi ffi. kadrosunun Hemen üst tarafına aldı Kaos. ekibi ve bu boşluğu değerlendiriyor ve G. da şu an hızlı bir şekilde skor. garantisi çekiliyor Frozen içeride artık. baturla birlikte S 3 kişi ve burada.

Frozen içeri doğru mu girecek burada. katil ekibinden bir oyuncunun hemen. dell'in skor garantisini çekti Mezarcı o. bölgeye doğru çok yakın ama sven. tarafından net bir şekilde görülüyor. orası oradan ciddi bir gelen. spreyde burada düşmek hiç istemez şu an. Mezarcı da geri oynamayı tercih etti. zaten alan içerisindeler şu an. arkalarından bir rotasyon gelebilir ve. vnl ekibiyle burada artık birebir bir. pozisyona kadar da gelmişler karşılıklı. Nate denemeleri yani Bombalar da. atılmaya başlandı ve ben acıya doğru. gelen bomba da bir kişiyi düşürmeyi. başardılar burada hızlı bir şekilde. Wizard yukarı doğru tırmanışını. görüyoruz bisiy ama lastiği patlak içeri. doğru hem Sisler atılıyor Mezarcı da. keza arka taraftan gelen spray vuru. mezarcıyı düşürmeyi başardı ama skor. garantisi burada skor garantisi ffv. ekibi tarafından geldi Mezarcı da zor.

Anlar yaşayacak Ben acının oraya doğru. gelen spreyler yine burada Wizard ve. kendini bir yandan FF kadrosunun. mermiler vururken bir yandan da Tabii. orada güvenli bir alan oluşturma çabası. içerisinde burada Burn ve online burada. skor garantisi geldi Hacı da burada. kendi canını basmaya çalışıyor ve Ama bu. bastığı Can tekrar bu bombayla birlikte. aynı kritik seviyeye kadar geri dönüyor. derken skor garantileri gelebilecek mi. acaba mezarcıyı orada kurtarma yardım. ile. de bu tarafa doğru frozen'in de. oynadığını görüyoruz hazır eskimiş bir. kaos ekibi varken orada artık hızlı bir. şekilde ffv ekibi ve burada mezarcıyı. kaybetmesine rağmen 3E 3 bir pozisyondan. Batur Frozen sven Alperen Wizard arka. taraftan oyun alanına düşenler var katil. ekibi yine bu tarafı hızlı bir şekilde. bakmak istiyorum Görüyor mu acaba mu.

Ekibinde neler var neler o tarafa doğru. geçmek istiyorum çevresinde neler var. işte bu burada artık Turkish K ekibi de. yavaş yavaş içeri. girişini yaptı ama 11 takım hala 35 kişi. hayatta 5 aşamaya geçtik alan çizgisi. dışarısında R World ekibi de hızlı bir. şekilde alanın gelmesiyle girecekler ama. no CL ekibinden gelen haberler var bu. tarafta artık bire bir bir pozisyona. kadar mı geldiler Hayır drin düşürmeyi. başarmış ama. burada kimi elikler gerçekten. göremedim burada bir kişiyi ama hilfen. hazır Ona bakarken diğerlerini kaçırdım. ama yine de. hayattalar onu. da söyleyelim Real World ekibi dediğim. gibi alan çizgisi artık dışında olan. Blue ekibi GTR kadrosu p ekibi burada. hızlı bir şekilde girmeleri gerekiyor. alan. dışarısına çok düşecek ekipler olacak ve. bu rotasyonlar gelen spreyler çok can. yakacak şu an itibariyle exc lehan ve.

Burada temkinli bir şekilde araçlarını. böyle sisil ve çıkışa hazırlar R the. world ekibinden gelen Kill fit mesajları. da var o tarafa doğru hızlı bir şekilde. geçeceğim ve araçlarına artık Bindiler. Turkish Knight ekibinin üzerine doğru. sürüş gerçekleştirdiler Joker'in canı. çok kritik bir seviyede ay Yıldız'a. doğru Hatta bu evi de onlardan almak. ister gibi bir duruma sahipler şu an. içeride Joker canını basmaya çalışacak. ama bu bombayla birlikte Joker. aşağı çekmeyi başardılar burada Maraz. Hemen içeri doğru gelen bir Nate. denemesinde burada jı düşürmeyi başardı. bir Nate daha geliyor o tarafa doğru. Berat'a gelen spreylerle birlikte r. World ekibinde sadece kalan oyuncu şu an. Fatih O da kendisini aracıyla birlikte. bir an önce alan içerisine atma çabası. içerisinde olacak ve katil ekibi önünde. Kaos ekibi yine GTR ekibini Kaos ekibi.

Orada bitirmeyi. başardı ve skor garantilerin de çekiyor. Alperen tarafından geldi Hatta bu skor. garantisi de bir yanda nereyi. izleyeceğimi gerçekten şaşırıyorum şu an. o Şaşırdığım dönemlerden bir tanesi. Wizard yardım ile uzandı hemen Alperen. tarafından no CL ekibi de üst taraftan. darlamam arına devam ediyor hala Frozen. ve sven ffb kadrosunda iki kişi. olmalarına rağmen bu bölgeyi net bir. şekilde görüyorlar. ama yine karşılıklı atışmaları da. uzaktan izleyecekler ama expresi. görüyoruz arka taraftan s o tarafa doğru. geliyor şu an atışlar da Bombalar da. geliyor Evet bu Nate denemesi exr belki. canını sıkabilir mi Hayır o sıkmadı çok. fazla sıkmadı yarada almadı n burada. açıktan koşmaya devam ediyor takım. arkadaşlarının koruyucu atışları var ama. Wizard da cevap gecikmedi burada Alperen. bir anda Kaos ekibinde tek başına kaldı.

N'a doğru gelen Sisler le birlikte. Norway Class ekibinin üst taraftan darlı. bitmeyecek Tabii bu tarafa doğru ve. roman babın sherun hemen takım. arkadaşına elini uzattı Frozen le. birlikte bu bölgeye doğru gazın. gelmesiyle biraz içeri girecekler ama o. süreyi de beklemek istiyor Tabii ki ffi. kadrosu burada Blue ekibi hızlı bir. şekilde içeri doğru katil ekibinin de. önüne alarak burada önünü. açarak ilerlemeye çalışma çabaları sol. tarafta yine Kaos ekibi hala bitmiş. değil NX ve Alperen burada artık Çok. yakın bir durumda aeron artık diplerine. kadar geldi Norway Class ekibi. oyunc. Düş. Gel oyuncusu. buran i iib eli. başardı biresi olabilir haz. ama burada katil ekibinin direnişini de. görüyoruz Killer Bekir Hala burada. direnişe devam ediyor Blue ekibi de keza. aynı şekilde orada yaralarını sarma. çabası içerisinde gelen bombalar artık.

Can sıkar hale geldi ve Roman baba drin. tarafından bu tarafa doğru Blue ekib ex. Crash yine Blue ekibi biraz sirkeli şe. benziyor bu. oyunda ciddi anlamda ağırlığını koydu. Levan. burada Killa doğru gelen ex spreyleri. yine biraz canını götürse aşağı çekmeye. yetmedi burada tam kadro ekibiyle sadece. BL ekibini görüyoruz burada Hala çelmesi. takabilir artık yeri biliniyor aeron. tarafından yeri biliniyor şu an. itibariyle ve yavaş yavaş da artık FF. kadrosunun bittiğini göreceğiz derken Bu. yanıcı Evet F kadros da. burada doğru gelen hemen Alperen taraf. çok özür. diliyorum l b tarafından gelen. spreylerde birden cevabını buldu o. tarafa doğru exc hızlı bir şekilde Blue. ekibinin oyun kurmasını bekliyoruz şu an. ik kişi kanıyor drin burada yerde takım. arkadaşını kaldırma süresi. olacak olacak ama. no burada bir kişiyi düşürmeyi mi.

Başardı burada artık bireb bir. pozisyonda alan dışında alan içerisinde. kalmak istiyor bir yandan bir yandan. gazın gelmesiyle birlikte mecbur oyuncu. oynamak zor ve. burada Crash düşürmeyi başardı lehan. koruyucu atışlarını yapıyor ama evet. scor garantisi de geldi bu bombayla. birlikte. Master Biraz zorlanacak Roman baba aeron. hala orada kendini kaldırdı Evet kendini. kaldırdı aeron Roman Baba buradan. atışlarına devam edecekler forex'in hala. skor garantisi çekilmiş değil lehan. Burada tek başına Blue ekibini taşımaya. devam ediyor 3 kişi birden 3E bir bir. pozisyona kadar getirdi Er durumu. phonix burada takım arkadaşını kaldırma. zamanını bulabilecek mi yukarılardan. gelen bir mesaj olabilir yani bir bomba. Master'ın bu tarafa doğru bir bomba. denemesi şu an itibariyle Sisler. atılıyor kendilerini gizleme çabası.

Içerisindeler ve lehan burada takım. arkadaşını kaldırmayı başarıyor şu an. itibariyle lehan da canını bastı sağ. taraftan Roman baba geliyor şu an. itibariyle artık bireb Bir durumdalar. Roman baba burada kalktı yerini belli. etti ve burada Gelen spreylerde lehan. tekrar düştü bonx kendi kendine artık. kendi başına takımı taşıyacak şu an sis. atışları ama yetersiz oluyor winner. winner Chicken dinner dedirten. takım no Way Class ekibi. oluyor güzel bir. oyun güzel bir oyun. winner winner Chicken dinner dedirten. takım CL. oluyor Evet 3 maçımız da sona erdi. arkadaşlar 3 maçımız da sona erdi. gerçekten çok güzel bir şekilde sona. erdi çok heyecanlı bir şekilde sona erdi. güzel bir yer tuttu ekibi güzel. toparladı. kişi olmasının avantajını Tabi ki yaşadı. burada ama BL ekibinde Tab ki lehan. burada takım arkadaşını elinden.

Geldiğince tutmaya ve kendini ve. takımını bir üst seviyeye taşımaya. hedefledi ve ikinciliğe kadar. hedeflemeyi başardı ve BL ekibini yine. ekib F kadros çok çok çok tebrik. ediyoruz ve. artık karıla bir Mir har. skorla birlikte yeni Live skorda artık. sıralama nasıl değişmiş olacak bakalım. göreceğiz ah. the same. mistakes was to Beat you. ah. humans What have you. learned to Beat. you. ah y. the same. mistakes to Beat you. y. humans What have you. learned to Beat you. artık Live skorla buluşalım mı yeni Live. sorumuz Artık yeni Live skorum bu 4. karşılaşma ve 4 karşılaşma oynanacak. Daha doğrusu 3 karşılaşmanın sonuçları. şu an ekranda ffv Squad ekibini. görüyoruz liderliği ele geçirmiş durumda. painful ekibinden 328 puanda 8 puan bir. farkta painful Ekibi 2 sırada 320 puanla. Kaos ekibi 3ün lükte Hala kalmakta. kararlı 277 puanda konumunu korumaya.

Devam ediyor 4 sırada by the way ekibini. görüyoruz 235 puanda rb Ekibi 5 sırada. 216 puanda 6 sırada Van sport'u. görüyoruz 209 puanda TK Sport 7 sırada. 206 puanda. yine 202 puanda şu an itibariyle 8. sırada sa spor ekibi 194 puanda 9 sırada. lier agresif Team Listenin 2 sırasına. kadar geriledi 192 puanda ve uçak sesini. de artık duyuyorsunuz Blue ekibi Liva. ekibi mu viel kadrosu gamel GTR te nav. ve olarak sıralamaları yapabiliriz. uçağın kalkmasıyla birlikte uçak. rotasyonu hemen bir göz atalım. bakalım 4 karşılaşmada puan durumları ve. kozlar nasıl paylaşılacak ve sıralamada. değişiklik olacak mı Haydi. bakalım Evet şu an ekranım gelmedi mi. Evet geldi pardon çok özür diliyorum. arkadaşlar yine radyo yayını gibi. olacaktı Geçenki gibi ama artık. tecrübelendik tecrübelendik. Evet yayın içerisinde aksaklıklar.

Olabiliyor Arkadaşlar onu da Hani bazen. mazur görün Çetin Erdoğan ffi kadrosunu. Bu arada. e tek başına temsil ediyor herhalde Kaos. ekibinin destekçilerini göremiyorum çok. fazla chatte onu da söyleyeyim Buradan. mezarcıya da yazabilirsiniz yayında mı. kendisi bilmiyorum. ama o ilk alan. arkadaşlar Batı bölümündeki Kriter. bölgesine. gidilemez. Bir 4 karşılaşma bizi bekliyor gibi. duruyor Şu an. ama takımlar ilk önce main bölgelerine. hızlı bir şekilde gitsinler bakalım. teçhizatlarını tamamlasın ve sonra. buralara ve burada yer kapma. çabaları yarışları başlayacak ve hemen. ardından da gazın gelmesiyle birlikte. ateşkesin bitmesiyle. birlikte o mermi seslerini de. duyacağız Evet alanın yine bir önceki. militari alanı gibi ama biraz daha. batıda biraz daha batıya güneybatı. bölümüne vermişti yine ama bu kadar. kriterleri yer almıyordu Kriter.

Içerisinde yer almıyordu şu sol. gördüğünüz şu kritere maalesef oyuncular. gidemedikleri için burayı sulu alan. olarak kabul edebilirsiniz şu an. itibariyle gelen mermiler mi vardı sa. ekibine Ben mi Öyle. hissettim hızlı bir şekilde araç bulma. çabaları içerisine girişmiş bile Kaos. ekibi main bölgesinde yine. lootları yapıyorlar vnl kadrosunda Burn. Hacı ve online'ı görüyoruz Şu an hızlı. bir şekilde onlar da. varabilmek aracıyla birlikte burada drin. görüyoruz alan içerisine girdiler mi. arkalarında gelen Turkish Knight. ekibi yine no CL ekibinde Master aeron. Roman. baba katil ekibinde m300 Bekir Killer. dll katil ekibi de bir şeytanın bacağına. kıracak mış hissiyatı veriyor ama umarım. onu başarabilirler Umarım onu. başarabilirler Hakikaten de keza. E çok güzel oyunlar çıkartıyorlar Ama. son alanda bir talihsizlik son alana.

Kadar gelmeyi Başaran takımlar zaten. e oyun bilinci konusunda buradaki Bütün. takımlar keza aynı şekilde ama son alana. kadar gelmeyi ve kendini savunabilme. takımlar burada hani birkaç takım. sayabilirim her son alanda olan birkaç. takım sayabilirim ve onlardan bir tanesi. katil ekibi Umarım şeytanın bacağını da. kıracaktır bugün bakalım onlardan bir. şeyler göreceğiz mi Ne zaman böyle bir. şey söylesem katil ekibinde. burada şey oluyor siz. söyleyin Geçen böyle söylemiştim katil. i oldu Blue ekibi biraz silkelem bugün. kendini son alana kadar kalan takımlar. arasında yer alan yine atış gücü çok. yüksek Bu ligin takımlarından bir tanesi. ex phix ve lehan oluşturuyor kadrosunu. Turkish K ekip de keza aynı şekilde çok. agresif Blue ekibi de çok agresif ffv. kadrosu da çok agresif Kaos ekibi de çok. agresif yani tüm agresif takımlar bu.

Ligde toplanmış gibi bir izlenim verdi. bana BL ekibi de bu. arada leer appin agresif Tim zaten. agresif Adı üzerinde onu da söyleyeyim. Bu ek moego ekibinde bugün painful ekibi. Evet agresifliğin koruyor bugün ama. moego ekibi bir talihsizlikler yaşıyor. bugün Umarım yine son iki maçta painful. ekibi ve mu. ekibi. o talihsizlikleri üzerinden atmayı. başarabilirler R the world ekibini çok. güzel bir gün. geçirmişti 4 günde ama. bugün özellikle Real the world ekibi de. Turkish Knight ekibini biraz oyuna dahil. olma. çabasını takdir ediyorum ama bir türlü. bir. şekilde elemeyi başarıyor takımlar ve. büs. büs duruma getirebiliyor kendilerini. katil ekibin de burada iyi ki ben katil. ekibi dedim hemen Kill fitte ilk mesajda. geldi. Tepe bölgesini almayı çok seviyor katil. ekibi ve ilk rotasyona çıkan ekipler. arasında genelde yer alıyor Burada da.

Yine Bekir tarafından zorlanan bir Tepe. var burada düşürülmüş di o tarafa doğru. gidiyor ve skor garantisinde çekiyor şu. an Blue ekibi. birden 3 kişi kaldı gibi bir oyuncusunu. önemli bir oyuncusunu kaybetmiş oldu bu. da ekibin Canay sıku. ekibinin de artık kil piden gelen. mesajları var o tarafa doğru geçeceğim. Tron kaybettiler şansi içeri doğru. girecek burada navia ekibi ile birlikte. bir mücadele içerisindeler mi Çünkü Navi. ekibinin Kill fiten mesajını hızlı bir. şekilde gördüm ve burada boris'in skor. garantisi bir. tane gördü ve içeri mi girecek Hayır. burada takımın toparlamaya çalışıyor. Evet birini yakalamışlar burada ama kimi. yakaladılar Hemen onu hızlı bir şekilde. Tron mu yakaladılar exc Zaten onlar Evet. Tru yakalamışlar GTR ekibinde scor. garantisi de geldi zaten bu rotasyonla. da erken rotasyonlar da böyle karşılaşma.

Ihtimalleri. olabiliyor ben de kendime arada hemen. hızlı bir şekilde gittim sıcak bir çay. aldım çünkü boğazlarım artık. Eee 4 5 maçtan sonra hakikaten böyle. öyle bir boğaza gıcık geliyor ki. anlatamam arkadaşlar konuşturmuyor Bazen. beni belki hissediyorsunuz anlatırken. Çünkü Hakikaten ben de. heyecanlanıyorum çay döktüm sanırım şu. an Hayırlısı olsun. İnşallah gelen mesajlar var. mı. iü doğusunda olan tüm oyuncular tüm. takımlar diyeyim ffv ekibi Şu an hala. main bölgesinde gameland ekibi yavaş. yavaş yaklaşıyor alanın kuzeyinden Liva. ekibi girişini yapmış Şu an ama liderin. agresif te saa ekibi Turkish Knight. ekibi çok acele etmiyorlar alan. içerisine girme konusunda yine bn ekibi. ile no Class ekibi arasında burada bir. sanki temas yaşanacak mış hissiyatı. verdi. ama burada araba değiştirecek. üst taraftaki tepede masterı görüyoruz.

CLA burayı görüyordur diye düşünüyorum. ama evet Dr Master çok ses almamışlar. gibi duruyor hala lootlar devam. ediyorlar teçhizatlarını tamamlama. çabası içerisindeler. ekibi aşağıdan rotasyonunu atmayı devam. ettiriyor Evet birbirlerini g oep. Em istasyonlarını içeri doğru valder. marar bölgesine doğru ilerletmeye. başardılar vnl ekibi monteno bölgesinde. zaten o bölgede yavaş yavaş o bu alan. ortalığı verdi biraz biraz daha geniş. alan. ikinci aşamada takımlar da rahat edecek. gibi düşünüyorum şu an Kriter bölgesine. doğru biraz daha çekseydi alanın. batısına doğru çekseydi sıkıntı ve hızlı. bir oyun görebilirdik Burada painful. ekibinle artık. Liva ekibinin iç içe NT kadrosunun da iç. içe olduğunu görüyorum şurada takip de. var Runner tarafından Arkadan gelen. atışlar da var ekibine burada Gelen. atışlar kişiyi bir düşürmeyi başardı ve.

Runner tarafından ezilerek skor. garantileri çekildi NT ekibi bir tek Red. TR burada tepenin o tarafa doğru kendini. atmayı başardı bir NT ekibi ki. ien gel mes var Hemen o taraa geim artık. bireb pozisy mı birini mi yakaladılar. acaba karşılarında. hemen burada tı olmadığı için bazen. söyleyemiyorum da gerçekten bu T. konusunda şu. liglerde bir şey yapılması lazım bnl. kadrosunda bur. biry tarafta katil ekibinde içeri doğru. oynamayı tercih edecekler mi Killer sol. taraftan doğru geldi o tarafa doğru bir. Nate denemesi ama çok yara görmeyecek. gibi kendini içeri atmayı başardı Bani. ekibinden de gelen mesajlar var Bu arada. Bekir uzaktan Burn doğru atılan. atışlarda aşağıya çekmeyi başaramadı ama. diel de o bölgeye doğru hemen desteğe. geldi takım arkadaşlarına burada m300. üst taraftan atışlarını devam ettirirken.

Burnu burada düşürmeyi başardılar n. online ve Hacı İçeride çok yardım ele. uzanmaya gibi duruyor ama burada vnl. kadrosu biraz sıkıntı yaşayacak tatil. ekibi Ben acı ile birlikte artık bire. bir bir pozisyona kadar geldi sağ. taraftan doğru da hızlı bir şekilde. gelecek Artık buradan exon line'ın da. canı çok kritik bir seviyede kendini. korumayı çabalarken takım arkadaşının da. tabii ki bitirdi mezarcıyı da bu arada R. World ekibi ile birlikte girdiği. mücadelede aşağı çekmeyi başardı burada. Nikon. düşürmeyi başardı kişiyi bur online. düşürmeyi başardı 3 kişi olacak mı hemen. canını basacak hemen canını bastıktan. sonra bu tarafa doğru hızlı bir şekilde. oyun kuracak takım arkadaşlarına çok. yardım eli uzatacak m300 bire pozisy. artık onl burada takımını acaba ipten. alabilecek mi derken on burada kanamaya. devam ediyor takım arkadaşına hızlı bir.

Şekilde gitmesi CK Evet şu an onu. yapıyor ve burada katil ekibini tek. başına takımını ipten almayı da. başarıyor Liva ekibi de orada bu Liva. ekibi için de bir fırsat olacak Burn. orada hala Kill skoru çekilmiş değil ama. Kaos ekibine hızlı bir şekilde geçmek. istiyorum derken Kaos ekibi elenen. takımlar arasında yerini almış Şu an. itibariyle 2 Kill puanıyla no Way Class. ekibinde hızlı bir şekilde geçeceğim Ama. işte bundan bahsediyorum arkadaşlar. buradaki Fight esnasında. buradaki Fight esnasında maalesef. diğer FI Bazen kaçırdığımız oluyor K. ekibi de bunan bir tanesi burada hızı. bir. şekem. bö Ç. başardılar. kamaş yardım Uz. ekibinde tek kişi kaldı. burada kendini korumaya ve unutturmaya. çabalayacak o da zaten öyle yapıyor şu. an itibariyle FF ekibine doğru hızlı bir. şekilde. geçeceğim burada s Frozen gal artık.

Alanın gelmesiyle birlikte 3 aşamaya. doğru hızlı bir şekilde geçeceğiz. painful ekibi şu an hani safe alanı. dışarısında yer alan Game ekibinde Twins. Çok Uzak bir bölgede görüyorum ekibiyle. Search ile birlikte araç içerisinde. Hatta onlara bir göz atmak da istiyorum. Evet içeri doğru hızlı bir şekilde. girişini sağlayacak RTR burada NT. kadrosunda tek başına kalan isimler isim. e ve ekibi de burada Navi ekibi ile. birlikte uzak atışları devam ettiriyor. mu ekibi hemen aşağısında ama Liva. kadrosunun Burada hemen rusa doğru. geçmek istiyorum hızlı bir. şekilde bir kişiyi aşağı çektiğini. görüyoruz online. Burada maalesef. son kalan iki oyuncusun da kaybederek no. Class. ekibi orada çok güzel bir direniş çok. özür diliyorum vnl ekibi çok özür. diliyorum vnl ekibi n online'ın 4 Kill. puanıyla birlikte ipten almıştı ama.

Burada ekibinin de çok yakın bölgede. olmasıyla bn kaldırm başaramadı sanırım. o tarafta e gidebildi mi yanına Orayı. çok göremedik. ama yine. de iyi direniş gösterdi ve bir takımı. kendi başına elemeyi başardı yine Bu. ligin Unutulmaz anlarında yerini. alacaktır. diye düşünüyorum. Bu n online'ın 1. V4 Evet Blue ekibi erken. zamanda kaybetti le kişi şu an hemena. ekibinin altta orada olduğunun da. farkında Artık yavaş yavaş 3 alanda safe. alan dışarısında Turkish K ekibi hızlı. bir şekilde içeri doğru girecek ama. burada B ekibinin önünde durmasını çok. istemiyor gibi duruyor Şu an Turkish. ekibi burada B ekibi arasında bir. mücadele Olacak ve şu an ib. karıştırmaya devam ederken Melih arkadan. yine L takip etmeye çalışıyor bazel daha. doğru tırmanmaya başladı artık burada bu. engeli hangi takım aşabilecek Tabii ki B.

Kadrosu için Turkish K ekibi Turkish K. ekibi iç B ekibi burada bir engel alan. içerisine de bir yandan girmek. zorundalar. araçlarla birlikte kafa karıştırmaya ve. info alma çabalarını sürdürmeye. çalışıyorlar spe sol taraftan aç ama. burada bir görüş bulabilecek mi derken. burada marazı düşürmeyi başardı Ay. Yıldıza doğru gelen spreyler de çok Yar. almadı ama burada marasın skor garantisi. gelecek bazel Uzakta Kaldı takım. arkadaşına çok çok yardım edemeyecek ve. skor garantisi çekilecek burada marazın. ve L Diğer taraftan açısını aldı Ay. Yıldıza doğru gelecek yatarak spreyde. sıkıntı. yaşayabilir şu an itibariyle kendini. Güvenli bölgeye atmayı başardı ama in de. orada canı artık çok kritik bir noktaya. kadar geldi bazel Ve tabii ki o bölgede. yer alan yine diğer takım arkadaşı ile. birlikte Evet marasın şu an skor.

Garantisi çekildi araçta artık yanmaya. da başladı bazel. burada tam. kadro şu an itibariyle alan içerisine. bir yandan girmeye çalışmaları bir. yandan da Turkish K ekibinin bu çelmesi. sıkıntı yaşadılar L burada artık bireb. bir pozisyon daha yıldızı çekmeyi. başardı skor garantisi de geldi ve. Turkish K ekibinde sadece Basel orada. hayatta ve takımını tek başına temsil. etmeye çalışacak şu an itibariyle burada. Ban ekibinin ciddi bir Kill puanı da var. bugün Bani ekibi güzel başladı güne e ve. bunu da devam ettiriyorlar Şu an 7 Kill. puanı ile birlikte tam kadro bazel de. orada çok fazla darlamayın bilemiyorum. tabii ki yine ama çok. darlayan içerisine bir an önce rotasyon. at. Evet bu bölgede ekibi yine Blue ekibi. kadrosu hızlı bir şekilde gelmişler bu. bölgede de bir Fight. oldu ekibi birlikte kfen mesajlarını.

Gördük ama. oradaki netleşmeden bu bölgeye geçiş. sağlamak istemedim MP hemen yolun. karşısında. Hang kayıp yaşanmamış şu. an World ekibinden gelen killen mesajlar. Fatih Joker burada uzak atışlarla. birlikte mi acaba baturun atışları var. bu bölgeye. doğru F kadrosu da 3 kişi kaldı. artık y üst tarafta Fatih Joker ekibinde. burada artti. de orada hızlı Bir çıkartma yaptı burada. bire bir pozisyona kadar getirdiler. durumu R World ekibiyle B ekibi arasında. geçecek bir mücadelede Tabii FF kadrosu. da burada karla çıkabilir uzak atışlarla. Kill skorlarını çekebilirler ve Nate. denemesiyle. birlikte çok isabet bulmadı şu an. itibariyle Tepe karşılıklı tepede. atışmalar devam edecek ekibinde burada. Joker iç kısımda yer yer alıyor ama kend. Orada nasıl savunabilecek çevresi Çünkü. sarıldı Arkadan gelen mermiler de var B.

Ekibi çok ayak sesi de vermek istemiyor. Joker yukarı doğru tırmanacak görüş. açısı da çok Yok fatih' le birlikte. burada. olabildiğince gizlemeye çalışıyorlar ve. bir boşluk yaratmaya çalışıyorlar derken. gelen bir bombayla birlikte Fatih'in. canı çok ciddi anlamda da gitmedi Joker. burada F kadrosun gelen merm ine isabet. alacak mı arka lastiği ön lastiği patlak. bir bugy ile burada rotasyonunu. tamamlayacak Turkish Knight ekibinde. bazel de burada tek başına Artık yavaş. yavaş içeri girecek gameland ekibine. doğru hızlı bir şekilde geçeceğim Çünkü. oradan gelen killit mesajlarını. görüyoruz GTR ekibiyle girdikleri. mücadelede bir kişiyi aşağı çekmeyi. başardılar hızlı bir şekilde oyun. kurulabilir ama sav ekibinin orada. çelmesi olabilir bu tarafa doğru çünkü. bakışlarını atıyorlardı Evet şu an. ekibine doğru mazic yine aynı bölgeye.

Doğru Enes Aydın keza oradaki sesleri. geml ekibiyle duyuyorlar bu çatışmayı. duyuyorlar ama burada GTR ekibi bu. eğimde kendini güvene almış gibi duruyor. Şu an itibariyle artık 4 aşamanın da. kapandığı Şu son noktalarda takımlar. birbirleriyle iyice buluşacaklar ve. monte nu ortalı bir alanda bitecek evler. bölgesinde olduğu için Cover alanı. yüksek kendini gizleme alanı yüksek bir. bölgede son bulacak RTR orada NT. takımında As Bob tarafından görüldü ama. Evet şu an tekte atışlarla birlikte. bu görebildiği. onu onu görebildiği merminin de. gidebileceği anlamı taşımıyor Tabii ki. şu an itibariyle ama sa ekibi buradaki. hakimiyetini devam etti derken burada. Sava ekibinden gelen Kill fitan mesajlar. yine FF kadrosundan gelen Kill fitan. mesajlar var hızlı bir şekilde geçeceğim. Ama Bani kadrosunda kanayan spear o.

Tarafa doğru gelen mermilerde hemen. kaldırılacak Bir de alan içerisine. girmek zorundalar şu an itibariyle GTR. ekibi Blue ekibi o bölgede hızlı bir. Fight göreceğiz şu an itibariyle. gelenleri karşılayacak lardır burada ve. FF ekibi de keza aynı tepede alan. içerisine girmek zorunda olan ekipler. arasında burada araç da tütmeye başladı. artık ama bu aracı mecburen içeri doğru. rotasyon esnasında batur'un kullanması. gerekiyor Fatih'e doğru gelen tek at. Fatih. bur düşürmeyi başardı ve sven yine skor. garantisini getiremedi ama içeri doğru. hızlı bir şekilde bu biraz cesaret sa. ekibinin oraya Doğu. FF kadrosunda var mı arkadan galov yine. support şeklinde korumaya devam edecek. koruma atışlarıyla ama Sava ekibini. sağdan ve painful ekibini Diğer taraftan. Burada darlacı da farkında olmaları. gerekiyor Navi ekibiyle painful ekibi.

Burada artık Çok yakın bir pozisyonda. gamel ekibi Liva ekibi aynı ev. bölgesinde yer alıyorlar şu an ve Nate. denemeleriyle birlikte buraya doğru. gelen. doğru gelen Nate denemeleri çok. yerindeydi. ama çok hasar da. vermedi güzel bombalar geldi foris. burada alt katta üst katta. yine Navi ekibini görüyoruz B ekibi. Burada kendini toparlayabilir vaziyette. ve painful ekibinde bir kişi kanamaya mı. devam ediyor evet MP kanamaya devam. ediyor de o bölgeye doğru takım. arkadaşına doğru hızlı bir şekilde. geçecek sol tarafında yine Bani ekibi. var burada kendini gizlemeye çalışan GTR. ekibi Yine kendini gizlemeye herkes. kendini bir güvenli bölge bulma çabası. içerisinde ve bu alan sıkıntı yaratacak. mış gibi duruyor Şu an gördüğünüz bu. alan artık. sadece B kadrosu ve Blue ekibi alan. içerisinde diğer takımların hepsi gazın.

Gelmesiyle birlikte o evleri AŞ A içeri. doğru girecekler NT. kadrosunda Red burada Red kendini. korumayı ve gizlemeyi başarmış Ama artık. ffv kadrosundan gelen killit mesajlar. içeri doğru hızlı bir şekilde girdiğinin. haberin burada Gelen mermileri sol. taraftan yinee cevap niteliğinde gelen. mermilerle Kendini geri çekmeyi. başarıyor burada Batur yine içeri doğru. önünü Aça aaaa geliyorlar şu an sorry ve. phixi görüyoruz Burada yine L yerde ve. konurun S'ye doğru gelen spreyleri ciddi. anlamda kritik bir noktaya kadar getirdi. canını artık. dozan Burada neler oluyor painful. ekibinde Seyhan Buraya doğru güzel bir. Nate denemesi GTR ekibi hemen sonunda. phonix arkadaşına yardım elini çok. uzatabilir bir pozisyonda mı orada. göreceğiz Birazdan yine Liva ekibiyle. nav ekibi arasında burada. mücadele olacak Seyhan burada düşürüldü.

L tarafından o tarafa doğru gelen Nate. denemelerinde skor garantisi için olacak. sven Burada yerde yine baturla galov. tepeden bu bölgeye doğru Çok ciddi bir. şekilde açıları var ve o bölgeye. mermilerini gönderiyorlar sven yardım. elini çok uzatabilir bir pozisyonda da. değiller açıkçası ama burada tecrübeye. binen ffv kadrosuna Evet çekilmezse. alabilirler derken phonix F kad. skor garantisini çekti şu an gal ve B. artık i kişi kaldılar phonix ve sor. burada kaldırılmış hemen iki kişi devam. ediyorlar alan içerisine doğru hızlı bir. şekilde tüm takımlar yavaş yavaş girmeye. de başladı hangi birini. izletebileceğimiz. akışları B ekibinin orada ffv kadrosunun. olmasının. farkındalığı o tarafta çok fazla da. kafasını çıkartmaya izin vermiyor. painful ekibi de keza yine bu stat. bölgesinin çevresinde içeri doğru. kendine alan açma çabaları devam ediyor.

Painful ekibinde burada Seyhan whiskey. conjur ama sağ tarafında hemen o duvarın. arkasında Bunny ekibi de burada painful. ekibinin olduğunun farkında mı acaba cye. doğru bir bakmak istiyorum yine diğer. itç ve spear aynı mı derken galova doğru. gelen spreyler mecburen orada batur'u. tek başına bırakıyor şu an Batur takım. arkadaşına çok fazla diyecektim painful. ekibinde Burada da artık skor. garantileri çekilmeye başlandı sori. burada canını basacak navia ekibinde. Boris o tarafa doğru yaklaştı GTR ekibi. de sağ tarafından gelecek ama krin ve. Shen burada oynamakta biraz kararsız. gibi duruyor Şu an itibariyle artık Win. çok yak sislerde atıı kendilerini. gizlemeye çalışıyorlar ama burada yavaş. yavaş b ekib b burada tarafından. düşürüldü çok özür D tarafından. düşürüldü içeride canını basmaya. çalışıyor bur düşürmeyi başardı birden.

Ortalık karıştı dediğimiz gibi burada. bir buluşma olacaktan da düşürmeyi. başardı. burada o tarafa doğru gelecek birate. denemesinde önü doğru gelecek bir. denemesi de burada painful ekibi de. elenen takımlar arasında yerini aldı. Navi ekibinde orada tonis hala kendini. gizleyebilir vaziyette dururken burada L. Tony tarafında geçecek mücadelede winner. winner Chicken dinner dedirten. takım Bugün güzel bir gününde olan Bor. arkadaşlar Böyle evler. bölgesinde faylar cereyan edince açılar. sadece bir tarafa baktığı için her. oyuncuyu tek tek gösterme çabası. içerisinde Oldum tabii ki ama elimden. geldiğince o fayları sizlere göstermeye. çalıştım elimden geldiğince o fayları. sizlere göstermeye çalıştım ama. ta. ii olv. ğe kadar Taşıyan isim T oldu ık bugünün. son karşılaşması Er harasa birazdan. oynanacak 2024 Leader Pub Mobile World.

Le 1 sezon 6 gün ve 5 karşılaşma. Birazdan burada olacak Haydi bakalım. yeni. olursanız çok ama çok seviniriz Haydi. bakalım son maç erangel haritasına. geçişimizi birazdan yapacağız. was to Beat you. ready to. forget. i'm to. h ah. humans What have you. learned to Beat you. 2024 lier appin pubg Mobile World 6 gün. 5 karşılaşma bugünün son karşılaşması YC. harasında birazdan başlayacak uçağın. kalkmasıyla birlikte ve F ekibini burada. liderliğini koruduğunu görüyoruz hala. 34 32. ekibi hala ün lükten vazgeçmiş değil 279. puanda Ban Sport 239 puanda yine by the. way ekibi 235 puanda R ek 222 puanda. Turkish Turkish Sport ekip 207 puanda. katil Team 24 puanda Blue Squad. 199 puanda sayfanın ilk sıralamasını. oluşturuyorlar ve son maçta sıralamalar. değişecek mi ve bugünün Lider bardu. nasıl şekillenecek bu maçtan sonra belli.

Olacak Bu maçın Ard. artık kozlar paylaşılacak puanlar. paylaşılacak ve bugünün Lider bardu 6. günün sonunda nasıl belli olacak uçağın. kalkmasıyla birlikte. artık son karşılaşmaya da geçiyoruz. arkadaşlar ve Hadi. geçelim. Evet. 202 pu m. karşılaşma. haritasında Kaos ekibinin Bugün bir. durgunluğu. var bakalım son maçta toparlanacak mı. ekibi hep bir talihsizlikler yaşadı. bugün ülüğü hala korumasına rağmen. alacak mı yoksa bu son maçta artık Kaos. ekibinin o agresifliğin görebilecek. miyiz hep beraber. izleyeceğiz ilk. uçak yine güneyden kuzeye. doğru military üzerinden Ada bölgesinden. hemen George üzerinden geçen bir uçak. rotasyonu görüyoruz şu an takımlar main. bölgelerine hızlı bir şekilde giriş. yapacaklar teçhizatlarını. tamamlayıp sonrasında gazın gelmesiyle. Ateşkes bitecek Ve bugün son maçta. bugünün son maçında kozlar paylaşılacak.

Yayınımıza beğeni atan kanalımıza abone. olan tüm dostlara Çok teşekkür ediyorum. 138 tane oy kullanılmış yayına beğeni. atıldı mı sorusuna Evet diyenler % 76. Hayır diyenler % 24 Çok teşekkür. ediyorum destek olan tüm arkadaşlara ve. burada hemen şöyle tekrar sayfamı. yenilediğimde bakalım beğeni sayımızı da. merak ediyorum Tabii ki ben Listenin kaç. sırasında yer alıyorum beğeni gelmiş. bugün Ellerinize. sağlık. Evet kanalımıza abone olmayan ve. yayınımıza hala beğeni atmayan. arkadaşlarımız varsa unuttular İsa da. unutmadan yayınımıza beğeni atmayı. unutsa şayet Tabii şayet unuttular. İsa bir beğeni like butonuna basmayı da. unutmasınlar Çok teşekkür ediyorum. destekleriniz için hepinize tek tek çok. çok teşekkür ediyorum arkadaşlar Evet. artık Eren. haritasında 5. karşılaşma hızlı bir şekilde başlayacak. il circle Bu arada alan ortalı İyi güzel.

Bir il cle haritasına göre takımlar çok. Faz. eet bur. olur. B sadece bana değil tüm oyunculara ve. tüm izleyenlere büyük bir sürpriz olur. Ada bölgesine çok çekmez ama burada. semaları biraz patates Tepe özellikle. değerlenecek gibi duruyor Şu. an circle itibariyle 2 aşama itibariyle. de belli. olacak hızlı bir. şekilde takımlar yerler. almaya çalışıyorlar Son bir dakika 22. saniye ateşkesin bitmesine de artık. ateşkesin bitmesiyle birlikte. Evet hazır takımlar main bölgelerinde. yerlerini alırken Ben de tabii bir ufak. bir mola ihtiyacını tam bu zaman. görebiliyorum arkadaşlar e En azından. sıcak bir şey. alıyorum sıcak su içme ihtiyacım oluyor. gibi o ufak ihtiyaçları bu Allah'tan. böyle bir dakika var ve burada nefes. alabiliyorum öyle söyleyeyim. Evet NT ekibi Bugün hep 3 kişi katıldı. bugünün maçlarına hep 6 günün maçlarına.

3 kişi katıldılar şu an İbra ve Red. tr'yi görüyoruz şu. an Blue ekibinde yine. leh devam ediyorlar GTR ekibinde kin. Rüzgar adam Tron. ve şu an tüm. takımlar son maça odaklı bir vaziyette. loot yapma çabası içerisinde Mein. bölgesine acaba. gidebilmem takımlar var mı şu an için. yok Herkes haritada gördüğünüz gibi. rahat bir şekilde. yerleşmiş burada ekibi o tarafa doğru. gidiyor. ama çok fazla açısı yok evet. burada main bölgesi ve RZ tarafı da. World ekibinin main. bölgesi Evet ge bölgesinden hala Kaos. ekibi burada mainini. yapıyorlar alan. çizgisinin içinden geçiyor haritasının. içinden geçiyor O yüzden çok fazla acele. etmeyecekler. düşünüyorum Ama herhangi bir bu tarafa. doğru baskın yemezlerse Navi kadrosu. Hemen karşı evdeler biliyorsunuz. ki bakalım kfen ilk kimin mesajı gelecek. Kaos ekibinin bugün liderliğini Mezarcı.

Yapıyor Wizard alperan kadrosuyla. katıldılar ama. bugün Kaos ekibi. biraz durgun bir gün geçiriyorlar Umarım. bu maçta. son maçında 2024 Leader appin pubg. Mobile World League 6 gündeyiz artık. Ligi neredeyse bugünün bitmesiyle Tabii. yarıladık diyebiliriz artık Ligi. yarıladık ve Artık diğer tarihleri de. sizlere şöyle belirtmek isterim. arkadaşlar. izleyenler Bugün ayın 7'si ve 6 gün. maçları oynanıyor ve son maç erangel. karşılaşması şu an. 7 gün ayın 9'unda onu da buradan. belirteyim. Yani bugün ayın. 7'si Yarın. 8i Bugün günlerden. salı Yarın Çarşamba perşembe akşamı. diyeyim daha kolay olur Perşembe günü. akşamı gün maçlarını Burada hep beraber. o heyecanı beraber yaşayacağız inşallah. Allah bir Elem keder. vermezse burada artık bazı takımlar iç. içe girmiş bir vaziyette şu an. itibariyle müziğimizin sesini de artık.

Kapatma vakti geldi gibi duruyor Şu an. itibariyle artık mermi seslerini. duyacağız Evet o mermi sesleri de. geliyor artık bur. ekibi ekibi Master Roman baba hemen ön. tarafta mastera doğru gelen spreyler mi. var aeron burada canı kritik bir noktada. ama bir Kill skorunu çekmeyi başardı. burada ekibi diğer tarafta bir Kill. skorunu çekmeye Evet evet Diğer taraftan. skor garantisini çekti hemen takım. arkadaşlar yan Doğu hızı şek yardil. devam ettiriyor Boris artık birebir bir. duruma kadar da getirecekler durumu. boris'in de gelmesiyle birlikte no Class. ekibi de tam kadro bu bölgede artık v'e. doğru gelen bir bombada canı kritik bir. noktaya kadar. geldi içeri doğru gelen Nate. denemelerinde V ratee doğru Çok hasar. almadı ama aeron hemen ön tarafta o. tarafa doğru hala bombalarını atmayı. sürdürüyor Smash arkalardan gelen.

Spreyler de burada no CL ekibini ciddi. derecede yaralayabilir V'in burada canı. artık çok kritik bir seviyede canını. basmasına izin verecekler mi Hala gelen. bombalar var Bir yandan canını basmaya. çalışıyor Bir yandan da kendini. gizlemeye çalışıyor şu an Boris ve Toni. görüyoruz soldan ama onlar da bir geri. oynamayı mı tercih etti Hayır sağdan. doğru daha farklı bir yere açısını aldı. Boris orada hala arka tarafta burada. Roman baba üstten doğru bakışını. sürdürecek ama gelen spreylerle kendini. güvenli bir yere doğru atmayı duvar. arkasına geçmeyi de başardı. burada smin ciddi anlamda orada atış. gücü yüksek olan bir oyuncu ve masterı. burada düşürmeyi aşağı çekmeyi. başardılar Roman boba hemen yardımına. koştu o tarafa doğru artık biraz daha. artıracaklarını. karşılığında daav ri çekmeyi. başarıyorlar hemen Navi kadrosu burada.

Bir takası vermeyi başardı Roman. Baba'nın oradan atışları droin de burada. tonis tarafından skor garantisi. çekilecek. mi Roman baba da burada evet Roman baba. da burada yere düştü Master içeride. bekliyor atışlarını o tarafa doğru geldi. ama burada arkasının dönmesiyle birlikte. Navi ekibi bir takas vermesine rağmen. burada no Way Class ekibini bitirmeyi de. başardı Kill puanını almayı. başardı Evet ilk artık Kill fiten gelen. ve ilk elenen. takımda no CL ekibi oldu bugünün son. maçında Blue ekibi burada rotasyon. esnasında biriyle mi karşılaştı skor. garantisi de geldi o. bölgede bn yukarıdan atışlarını mı devam. ettirecek ama hemen şöyle bir bakmak. istiyorum hızlı bir şekilde. tek kişi mi kaldı Hayır vnl ekibinde. eksi çekmeyi başarmış Blue ekibi burada. artık ikinci aşamada alanın güneyine. doğru verdi hala sulu alan ve ada.

Bölgesini içinde barındırdığı için biraz. Kara alan sıkışık bir durumda Şu an. takımlar da iç içe giriyorlar yavaş. yavaş gördüğünüz gibi hemen orta alanda. yer kapma çabaları içerisinde ama. painful ekibinde burada bir hareketlilik. söz konusu o tarafa doğru hızlı bir. şekilde. Ama bu hareketlilik kime Kaos ekibi. yukarıda dolamalar devam ettiriyor R. World ekibi tabii ki o kişinin adı. burada n hemen skor garantisi geldi. Volkan'ın burada aracıyla hemen Güvenli. bölgeye doğru kendini atmayı da. başaracak birebir bir pozisyona kadar. getirmişler durumu Mezarcı arkadan hızlı. bir şekilde o tarafa doğru gelirken. arkadan da gelen misafirler var burada. Wizard Alperen le birlikte ciddi bir. şekilde gamel ekibinin darlamasa maruz. kalıyor CR burada düşürülmeye başardı. painful ekibi de Aşağıdan yukarı doğru. tırmanmaya dediğim gibi patates Tepe.

Biraz değerlenecek demiştim değil mi. Çocuklar Evet bunu söylemiştim n'a doğru. gelen spreyler Burada ble kendini. kurtarabilecek mi. ghostun Evet o tepenin ardına kendini. atmayı başardı burada lastiğini de. patlattılar Kaos ekibi bard NX. Alperen de biraz yukarıda kaldı. ama yine burada kendini unutturmaya. başarabilecek mi. acaba mecburen buradan çıkmasına imkan. yok Evet şu an ayak sesi de çok fazla. vermedi ve yanlarında painful ekibinin. de burada birden GTR ekibi ile karşı. karşıya kaldı şu an o tarafa doğru gelen. Nate denemeleri crops burada Hala yerde. kanamaya devam ediyor Kaos ekibinin 3. oyuncusu kendini aşağıya atmayı başardı. ama katil ekibi de bu bölgeye doğru mu. Hayır katil ekibi bu bölgeye doğru Tabii. ki değil painful ekibine hızlı bir. şekilde geçecektim ama burada scor. garantisi geldi gamel ekibi Ghost.

Tarafından FX ve Ghost burada g ekibini. olabildiğince savunmaya çalışıyor ama. Mezarcı aşağıdan çok iyi gördü ve. burada ghostu düşürmeyi başardı kona. doğru gelecek spreyler var şimdi takım. arkadaşı orada Peren tek başına kaldı. yukarıdan belki e gameland ekibini. darlayan Ghost kaldırmaya çalışıyor ama. aşağıdan hızlı bir şekilde mezarcının. yukarı doğru tırmandığını görüyoruz bir. bomba mesafesinde artık o tarafa doğru. bomba geliyor ama burada Flexi sağdan. açıktan hala rotasyon atmaya devam. ediyor mezarlığının burada olduğunu. farkında değil Mezarcı burada bir kez. daha aşağı çekmeyi başarıyor Ghost hemen. yukarıda kendini tekrar. gizleyebilir burada gamel ekibi birden. tek başına kaldı Ghost aşağıya doğru net. denemeleri geliyor bu sefer Alperen. Diğer taraftan çok çıkabilmiş mi Evet. çıkabilmiş ghostu arkal burada arkadan.

Bir görüşe sahip olacak o yüzden Gold. Ghost burada aracına binip uzaklaşmayı. tercih. edecektir Ve öyle de yapıyor şu an. itibariyle Blue ekibi de bu bölgeye. doğru hızlı bir. şekilde Tepe bölgesine tırmanışını. gerçekleştiriyor ghosta doğru Hatta bir. rotasyon çiziyorlar şu an ikinci aşamaya. da geçtik bu arada 2 aşama da bu şekilde. yine pochinki içerisinde yer alan Farm. çizgisi içerisinde farmın hemen yakın. bir bölgesini de içine alan yine sahil. bölgesini de içine alan bir ikinci. aşamadan 3 aşamaya geçeceğiz artık. burada Mezarcı ve Alperen Kaos ekibine. ve Wizard hızlı bir şekilde kaybettiler. yukarı tırmanış esnasında ama ffi. ekibinin çok sesini. duyamadık o tarafa doğru da hızlı. bir bakış sağlayalım sahil bölgesindeki. yeri almış vaziyette Blue ekibi burada. Kaos ekibi ile birlikte bir mücadele. içerisinde şu an mezarı tek başına.

Kaldı' doğru gelen spreyler Mezarcı. Burada kendini çok unuttur değil arkadan. gel spreyler de var çok rahat değil o. tarafa doğru bir Nate denemesi geldi ama. ne kadar başarılı olacak karşı taraftan. da cevaben gelen bir Nate denemesi ve ex. Crash phonix ve sorin bu tarafa doğru. mermilerini göndermesin kaynaklı Kaos. ekibi de yine erken veda eden takımlar. arasında yerini alıyor şu an bnl ekibi. Kaos ekibi no Class Liva ve ru the world. ekibi elenen takımlar arasında ismini. yazdıran takımlar oluyor Navi ekibinin. bir Kill fiten mesajı geldi uzak alandan. mı acaba Hemen üst. tarafında lein agresif Tim var aşağıya. doğru kesmeye devam ediyorlar bakışlara. devam ediyorlar Bu. tepede biraz vakit geçirecekler. Anladığım kadarıyla GTR ekibinde yine. gelen bir killen mesaj var bir kişi. olmasına rağmen Ghost burada bir Kill.

Puanı almayı başardı ama kimi almayı. başardı onu. göremedim Evet Blue ekibi de bu bölgeden. ayrılıyor yavaş yavaş ve burada kendini. unutturmaya da başardı gamel ekibinde. Ghost mu acaba ex Crash o tarafa. doğru Evet şu an Ayak seslerini de duydu. burada atışlar da geldi Go burada bireb. bir pozisyonda exc burada mgsi ile. birlikte gönderdiği mermilerde ekibinde. elenen takım oluyor şu an elenen. takımlar listesinde gamel ekibi de. gözüküyor Tabii ki Turkish Knight ekibi. burada TK Sport hemen Tepe bölgesine. doğru. bakışlarını atıyorlar hala pochinki iç. tarafınd dalar ve alan da pochinki. ortalı bir alan Bani ekibinin de artık. Kill fiten mesajlarını yavaş yavaş. görmeye başladık Ve ıyı burada kaybetti. hızlı bir şekilde ffv ekibiyle burada. bir yakın temas içerisinde sa kibi de. hemen ön tarafında Burada neler oluyor.

Ne karışıklık oluyor Hemen göz. gezdiriyoruz aspova burada Search hemen. kaldırıldı takım arkadaşı tarafından tam. kadro mazic de burada baygın mış ve Enes. Aydın tarafından o da kaldırıldı ve. kendini toparladı ffi ekibi hemen evler. bölgesine geçmeyi tercih ettiler burada. sav ekibiyle burada birden Bani ekibi. baş başa kaldılar şu an spear diğer. bölgede içeri doğru gelen bir Nate. Search burada biraz Yar alıyor ama l o. nleri devam ettirecek gibi duruyor Şu an. itibariyle Evet karşı taraftan da cevap. niteliğinde bir bomba geldi lye doğru. çok ffi ekibinin görüş açısında değil. ama nese doğru gelen atışlar canını. artık L kritik bir noktaya kadar. getirmeyi başardı ama aşağı çekmeyi. başaramadı şu an arka tarafta crun. desteği var mermilerle yine spear da o. bölgeye doğru bakıyor sav ekibi Burada. kendini gizleyebilir pozisyonda ama yine.

Hızlı bir şekilde bu nerde ya da uzak. atışlarda bir baygın iki baygın. durumunda bu B ekibini ya da sav ekibini. cesaretlendirir ve cesaretlendirecek sav. ekibi çok oynama taraftarı olmasa da o. bölgeden dışarı doğru ama yine de ffv. ekibi tekrar bulunduğu yeri almayı. tercih etti baturla Frozen orada hala. dolaşarak infolar. alındı sav ekibine doğru geçeceğim Çünkü. burada kanayan bir Search var o tarafa. doğru gelen B ekibinin atışlarında kü. kaldırmaya çalışacak buraya B doye doğru. gelen. atışlarda güzel bir isabet oranı var ama. düşürmeye yetmedi. Tabii temkinli oynayış var şu an sav. ekibi ve yine B ekibi arasında ekibi o. tarafa doğru bir açısı var mı Çok değil. ama ffv ekibinden gelen Kill fiten. mesajlarda Leader agresif Team de burada. kanayanlar var o tarafa doğru hızlı bir. oynayış işte bunları görmek istiyoruz.

Bunları görmek istiyoruz hemen galov o. tarafa doğru geldi bire bir pozisyonda. Kendini geri çekti groen de desteğe. geliyor hemen takım arkadaşı da Batur da. keza aynı şekilde burada biraz Canlar. yanacak gibi duruyor Şu an itibariyle. GTR ekibini çok özür diliyorum lider. agresif timi de eleyen takımlar hanesine. yazdıran ffi kadrosunu görüyoruz ü Kişi. devam ediyorlar ve Navi ekibi de hemen. sağ tarafta Tepe. tırmanmasına başladı tonis ve Boris. orada çok yakın bir bölgede ffb ekibinin. de orada olduğunun farkında infolar. alındı bir öne doğru geçildi şu an. kendisini. toparlamanın yanacak mı Ama araçlara. o bombanın çok bir faydası olmayacak. Frozen gasla birlikte orada Hemen arka. tarafta durdular infolar da alındı ama B. ekibi mu ekibi arka taraftan geliyor. burada biraz arada kalır gibi. hissediyorum Şu an ffv ekibini ve.

Bombalar da geldi buraa Frozen düşürmeye. de yetti bu bombalar Navi ekibini Buğra. Biraz cesaretlendirilir derken bu bayağı. cesaretlendirecek diye düşünüyorum Boris. o tarafa doğru hala Nate denemelerini. devam ettirirken TONTİ de keza çok. kafasında açıkçası o bölgeye. çıkartamıyorum ve burada bir kişiyi daha. kaybediyorlar galov hava ekibi de üst. tarafa doğru tırmandı burada Batur ve. gastal kendini güvenli bir alan. oluşturma çabası içerisinde Blue ekibi. de o bölgeye doğru hızlı bir şekilde. giriş yapacak artık sahnede olması. gerekiyor tabii ki ama B ekibi burada. ciddi olarak kan kaybetti ve crxy kaldı. Sadece kendini gizleyebilir bir. pozisyonda ama NT ekibinin feda'nın o. tarafı görüş açısı var mı diye de çok. merak ediyorum açıkçası painful ekibi de. içeri doğru hızlı bir şekilde artık. Girecek girecek mecbur girecek Evet.

Mecbur girmesi gerekecek hala pochinki. evlerinin bir kısmı var ama Turkish. Knight ekibi tarafından tutulmuş E yine. orta bölgeyi hemen ortadaki bu e. hendekleri de alan kısım. yine katil ekibi takım katil ekibi diel. ve Bekir o bölgeden hızlı bir şekilde. bakacaklar ama sav ekibine doğru hızlı. bir şekilde geçmek istiyorum Ben çünkü. burada Navi ekibi ve o bölgede yine ffv. ekibi hızlı bir. şekilde bu bölgeden ayrılmak da. zorundalar önlerini de açmak zorundalar. Navi ekibine doğru Enes Aydın'ın aracını. sürdüğünü görüyoruz şu an itibariyle. Boris var Hemen ön tarafında sol. tarafında önünde smi görüyoruz sme doğru. hızlı bir şekilde kendini gizlemeyi. başardı ama boris'in atışlarında burada. ası düşürmeyi başardı Boris gelen. mermiler borisi de düşürmeye yetiyor. burada sav ekibi karşılıklı kan. kaybetmeye başladı Navi kadrosuyla.

Birlikte Search hemen o tarafa doğru. desteğe geçecek arkadaşlarına bir yandan. Bombalar da geliyor tabii ki ffv. kadrosundan aşağıdan ama burada kendini. güzel bir yere gizlemiş bir pozisyonda. sav ekibinin çok açısı yok ama o bölgeye. doğru galov cesaretli bir koşuşun. görüyoruz Şu an batur'un yanına kadar. geldi bu bölgede Artık içeri doğru hızlı. bir şekilde alanda yer kapmaca. çalışmaları başlayacak derken burada. aspova. Ve tabii. ki ex Crash bir dakika arkadaşlar benim. oyunum dondu birden dondu zannettim. lehan burada kanamaya devam ediyor exc. de burada kanamaya devam ediyor phonix. burada enti kadrosuyla artık bire bir. bir pozisyona kadar da girmiş Red TR ve. ibu burada O çok güzel bir bomba geldi. phonix o tarafa doğru gelen bomba da. burada skor garantiler de çekilecek. katil ekibinin de bu tarafı darlamasa.

Söz konusu ex Crash kaldırılabilecek mi. acaba katil ekibinde DL Killer Bekir. hemen ön tarafı tutarken yine burada sav. ekibi üst taraftan önünü açma çabaları. içerisinde alan içerisine doğru mecburen. gazın itmesiyle birlikte girecek. takımlardan bir tanesi sav ekibi Navi. ekibi ve burada ffv ekibi nasıl bir yol. izleyecek araçları da yok şu. an artık bunu da yavaş yavaş. düşünüyorlardı şu an takımların artık. birbirlerini biraz eskitmesi ve üst. taraftan Kill puanı çekme taraftarı. olabilirler. derken batur'a doğru güzel spreyler ve. baturu düşürmeyi başardı ama burada. tarafından da hemen bir cevap. niteliğinde gelen. mermileri aşağı düşürmeyi. başardı yine içerisinde evler bölgesinde. Turk ek tam kadro içeride şu an diğer. takım arkadaş içeri gce Ama ortada katil. ekibini görüyoruz tam alan üşi. spreyleri alan dışarısında artık kalması.

Sonucu alana da bitmiş oluyor Böylelikle. F kadrosu ve içeri girerken burada Bekir. tarafından aracın patlaması sonucu. düşürüldü burada Gelen kafayla Bekir. Burada yine düşürmeyi başardı ama diğer. taraftan gelen spreyler buna çok fazla. müdahale etmesini sağlamadı ve Turkish K. ekibi burada ciddi oranda bu tarafı. darlayan takımlar arasında ortadaki. artık mantar evden. ekibi burada kaç kez düşürüldü kaç kez. kaldırıldı Sayamadım ben ayıldız Maraz. bazel Melih artık bu şeytan bacağı. kırılacak mı ekibi bu son. maçta dedirten takım olacak Yıldız üst. taramaya devam ediyor çok fazla kafas. çıkamayacaklar ama kati ekibi de burada. güzel direndi ger. güzela ama. ona Gelecek mi derken gelen bombayla. birlikte bir Kill skoru daha geldi diel. burada kendini güvenli bir bölgeye. atmayı başardı Turkish Knight ekibi sis.

Yollarını görüyorsunuz şu an itibariyle. içeri hızlı bir giriş yapacak bir yandan. phix ve lehan içeri doğru girmeye. çalışacak. leh katil ekibine Sadece diel burada. kendini gizlemeyi başardı ama Turkish. ekibi sol. taraftan diğ Melih de sağ taraftan bu. tarafa doğru açı almış bir vaziyette. burada di bir kişinin skor garantisi. çekti bu çelme Blue ekibine ağır olacak. derken Turkish ekibinin bu tarafa doğru. atmış olduğu nler birlikte katil. ekibinin de elenenler takım listesine. girdiğini görüyoruz şu an itibariyle üst. tarafa doğru çıktı o tarafa doğru gelen. Art düşürüldü burada alan dışarısında ık. bitecek ama bu doğru gelecek ve Evet. alana düşüyor ve son maçta İşte o. şeytanın bacağını kırıyor ve winner. winner çen dinner dedirten takım tke. Sport oluyor. yine benim Boğazlar gidiyor sesim. çatallaşıyor. bugünün son maçında Turkish K ekibi çok.

Güzel bir yer tutmasıyla birlikte içeri. doğru çok kararlı bir şekilde geldi Çok. Eskimeyen bir takımdı Turkish ekibi. önünü Aça Aça yavaş yavaş alana girdi. güzel de bir yer tuttu ve Win Bu maçın. galibi haline Bu maçın galibi konumuna. soktu kendini ekibi çok güzel artık. orada kendini o kadar iyi savundu ki. katil ekibinde burada son bir çelme. dell'den gelmeseydi Blue ekibine belki. işler. değişebilirdi diye düşünüyorum sav ekibi. yine ffb kadrosu biraz alanın azizliğine. Uğradılar diyebiliriz mecburen içeri. doğru bir rotasyon söz konusuydu. atmaları gerekiyordu çünkü artık 6. aşamada o olan çok can yakacaktı Çünkü o. can yakmadan En azından gidip e Bir. şansımızı deneyelim pozisyonu oldu ama. ffp kadrosu çok öyle değildi araçlarını. kaybetmişlerdi mecbur alana koşarak. gitseler yine öleceklerdi ama en azından.

Orada takım sıralamasına oynamayı tercih. ettiler ve ffv ekibini yine Turkish K. ekibini Blue ekibini ekibini tatil. ekibini çok çok tebrik ediyor Bugün. artık son maçı da oynadık son. maçını son maçımız La birlikte bugünün. Live skorunu ekranlara vereceğiz mvp. tablosu yine yetişirse bugün ekranlara. vereceğiz ve artık Turkish K. ekibinde bugün bir şey fark ettiniz. mi yayında bir şey fark ettiniz mi. hiçbir şey yapmadım Halbuki ama bugün. oyundan. nedense. tah Niyeti bozuk aspova sav ekibinde en. iyi yoldaş olarak bu maça ismini. yazdırmış ve. Arkadaşlar artık son Lider bardu Siz de. ben de çok çok çok merak ediyoruz ve. lier Board için. de hemen şöyle bir. bakalım bugünün Lider bardu 6 gün. sonuçları ekranlara verelim mi. artık ekran önce reklamlar Falan. diyormuşum leaderboard vereyim önce Acun. gibi yapıyorum bak önce reklamlar.

Diyorum öyle yapayım. mı önce reklam yok Tamam yapmıyorum. direkt veriyorum arkadaşlar Acun gibi. biz para kazansak. Keşke Evet bugünün 6 günün bugünün. sonuçları şu an. ekr Evet bugünün sonuçları ile birlikte. sıralama bu şekilde. takımlar bu şekilde. sıralamaya girdiler ve ffv Ekibi Bugün. de Lider konumda kapatmayı başardı 352. puanla 12 puan bir fark var painful. ekibiyle Aralarında çok az bir puan. farkı bu biliyorsunuz ki 340 puanla. takip ediyor Kaos ekibi ülüğü hiç. bırakmıyor 282 puanda B Sport 243 puanda. yine 4 sırada by the way ekibi 235. puanda Turkish night Sport 28 puanda bu. winner winner Chicken dinner La birlikte. artık bir silkelenmesi de gerekiyor. Turkish Knight ekibinin Blue ekibi 224. puanda katil Team 223 puanda rb ekibi. 222 puanda 224 223 222 nasıl sizce birer. puan fark çok güzel değil mi Bu da ligin.

Gerçekten güzel ve kaliteli olduğunu. gösteriyor arkadaşlar sa esport ek 208. puanda liderin agresif Team 197 puanda. Liva Gaming 178 puanda mu ekibi 149. puanda Navi Sport ekibi 137 puanda vnl. Squad 132 puanda gameland ekibini 128. puanda görüyoruz GTR Team 123 puanda NT. Team de 107 puanda bugünü bitirmiş. oluyorlar. ve bakalım mvp tablosu gelecek mi ona da. bakıyorum gelebilir mi hızlı bir şekilde. Hatta Evet yayınımıza hala beğeni. atmayan var ise kanalımıza abone olmayan. var ise. desteklerinizi bekliyorum Arkadaşlar çok. teşekkür ediyorum destek olan Allah razı. olsun hepinizden destek olan izleyen. bizi yalnız bırakmayan takımını yalnız. bırakmayan Tüm dostlara çok ama çok. teşekkür ediyorum Bu arada e by the way. ekibi ne durumda acaba tablodan. görüyorsunuz durur. Eee fa de göster demiş fai derken. anlamadık canlı mıyız şu an demiş Evet.

Canlı. Eee by the way neden yok bugün anlamadım. demiş biz de. anlamadık Evet ffb ekibinin sevenleri. destekte bulunmuş chatte yine Kaos ekibi. sevenler destekte bulunmuş chatte. Eee B ekibini destekçileri var mı bugün. çok chat hareketli değildi onu da. söyleyeyim şimdiden bugün çok chat. hareketli değildi açıkçası. E desteklerinizi tabii. ki takımlarını vermeniz gerekiyor. kanısındayım Ben. arkadaşlar Evet şuradan son. artık bugünün mvp sonuçları sanırım. yarın Yani yarın diyorum çok özür. diliyorum Evet Aslında yarın olacak. artık saat 12'yi geçti yeni artık 7. günün maçları Perşembe günü akşam. oynanacak Arkadaşlar onu da şimdiden. söyleyeyim E yani yarın akşam ayın. 9'unda perşembe günü Akşam saat 21'de. buluşacağız 7 günün heyecanı ile burada. Buluşmak görüşmek dileğiyle Bugünü de. mvp tablosunda yine yayın. girişinde veririm diye düşünüyorum Son.

kez bir daha şöyle bir bakıyorum Evet. biraz gecikeceğim anladım Şu an. itibariyle perşembe günü Akşam saat. 21'de hem mvp tablosunu da vermiş oluruz. hem 7 gün heyecanı da öylle başlamış. olur. evet izleyen yayınımıza beğeni atan. kanalımıza AB olanım destekleyen tüm tüm. tüm izleyenlere Çok teşekkür ediyorum. Lider heine Çok teşekkürler vnl. organizasyona Çok teşekkürler kendinize. çok iyi bakın Perşembe akşamı saat 21'de. burada görüşmek buluşmak dileğiyle kalın. sağlıcakla Allah'a emanet olun görüşürüz

All Devices iOS Android Chromecast