ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 200 TL İLE 665.000 TL KAZANÇ KÜÇÜK KASA KATLAMADA DÜNYA REKORU KIRDIK #sweetbonanza #slot #casino


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese selamlar Arkadaşlar kanalıma. hepiniz hoşgeldiniz Ben kraliçe Bugün. sizlerle birlikte bir rekor denemesine. imza atacağız Umarım bildiğiniz üzere şu. an görmüş olduğunuz gibi küçük bir. kasamız var bununla merdiven taktiği. yaparak kısır katlamaya çalışacağız. Umarım spin'e girer Bu arada çok güzel. bir sürprizle geldim size 1500 kişiye. hediye Filistin vereceğim Cold ve hangi. sitelerde olduğu videonun yorum kısmında. 3 siteden de alabilirsiniz Arkadaşlar. yeni bir uygulamanız gerekiyor üye. olurken de kodu promosyon kodu kısmına. yazmanız gerekiyor Eğer anlaşılmadıysa. da discord adresimize mutlaka gelerek. oradan görebilirsiniz Bu arada ara ödeme. vermesi gerekiyor ki kasayı eritmesin. Kanka ara ödeme vermen gerekiyor mavi. güzel üzüm gelir misin yeşil yok. yani ara ödeme vermesi gerekiyorsa. gerçekten çok düşük görmüş olduğunuz.

Gibi pembeler güzel erik gelir mi çok. güzel İyi iyi yüzüm de gelir misin. gelirsin şey ne yok pembe pembe lazım. İki tane bir tane daha Joker geldin mi. Mükemmelsin Çok uzatmadan böyle spine. girmesi çok güzel oldu bu arada. üç trende dediğim gibi alabilirsiniz o. kodu Şimdi biz kasayı yükselteceğiz. sonuna kadar Filiz ipine devam edeceğim. Eğer böyle güzel bir şeyler kalırsa. batırmazsa satın alınma devam ederiz. diye düşünüyorum. tabi videoları yani merdiven taktiğinde. kesin kazanç yokdur ama illaki bir yerde. spine giriyor arkadaşlar bilginiz olsun. Kumarda Nasıl olsa kesinlikle kazanç. olmadığı gibi. merdiven taktiğinde kesin kazanç var. diyeyim ben size artık yani deniyoruz. oluyor yani Bir yıl oldu şu merdiven. taktiği ile video atalı oluyor. arkadaşlar yani illaki bir yerde. spineiyor öyle yiyip ölmemesi size şeye.

Bağlı yani pembe gelsin çok güzel olurdu. Instagram'da dolanan bir tane fake. hesabımı var Büşra diye o ben değilim Bu. arada bilginiz olsun benim tek Instagram. hesabım kısa nokta krililince bazen. dolandırılmış Maalesef ki bana. yazıyorsanız da cevap vermediysen. bekleyeyim başka bir hesaba yazmayın. arkadaşlar gerek yok bekleyin yazacağım. döneceğim Yani. hiç ödemedi ya niye böyle yaptın kanka. acaba Hiç uzatmadan binden alsak mı. Vallahi şu an böyle BİM'den alıp böyle. devam edesim geldi ama bilemiyorum şu an. gerçekten bilemiyorum. Bu arada kanala abone olmayı video benim. yorum atmayı lütfen unutmayın arkadaşlar. Umarım güzel kazanç sağlarız. bakmayız iş. şöyle bir 45'ten atsak mı. Bence alınabilir ya binden bilmiyorum. ama sanki alınabilir gibi geldi acaba. alsam mı yoksa spine mi devam etsem. tipine devam edeceğim ben ya hiçbir şey.

Yapmayacağım. yani gerek de yok. mavi şey gelirim muz gelirim yok kalbim. in üstü mükemmelsin Ama iyi ki de. almamışım be gerçekten. İyi ki de. almamışız arkadaşlar güzel şans. Gerçekten güzel şans. Kanka bir şeyler öder misin 25 çarpan. gitti orada. Eyvah Eyvah 4000'den spine girdik bir. şeyler yap artık lütfen muz gelir misin. muz Tamam yeşil Ah güzel Tamam. çarpanımız güzel gayet iyi. sin iyi Spin atmaya şey kaldı güzel. şu bir kere daha girse. şansa Vallahi çok güzel olur Normalde. peş peşe girmesi yani çok zor öyle. söylemiş size. gerçekten çok zor. giresim geldi az önce ama biliyorsunuz. ki öldürmeydan girdiğinde şans birazcık. artabiliyor. Border üretim videoları da başka bir. kanala gelecek şöyle söyleyeyim size bir. sürü yeni içerik işte farklı emojiler. tatlı tatlı bir sürü çekiliş gelecek. bunlar için discord'a gelmeniz gerekiyor.

Arkadaşlar veya telegram'a. gelebilirsiniz telegramı da artık. canlandıracağız Merak etmeyin discord'u. da aynı şekilde Biz portta da özel. yayınlar olacak örnek bölüm discord'da. bonusumet yapıp yayında açacağız bunları. Siz tahminler yapacaksınız işte. tahminini yapanlara büyük ödüller. verilecek bilginiz olsun. bunun için discorde mutlaka mutlaka. gelmeniz gerekiyor Kanka senin de ara. ödeme vermen gerekiyor elma geldiğinde. büyük ihtimalle Aynen böyle boş. boş güzel Yeşiller de. yok mu ya Böyle bir tane daha abi kahpe. gelseydin ya bir tane daha erik iki tane. çok iyi güzel ödeme veriyor bir tane. daha gelir misin ne. olur bir tane daha Kanka bir tane daha. gelmen gerekiyor çok bir şey istemiyorum. Bir tane daha o kadar patlatmanın. ardından İnsan bir girer şerefsiz. spine girsene lan köpek. tipine girmen lazım Kanka üzüyorsun beni.

Ya. üzülüyorum ama ben. dur sus 7.30'a kadar çıktık. 500 açıktır yanlış yaptık görüşürüz. 562. eritme ara ödeme ver köpek. kaç tane daha atalım eritti ya tamam. pembe gelir misin Pembe geldi kurtar. bizi Tek kaldı Tek kaldı güzel pembe de. geldi Çok iyisin Güzel o zaman Bence bir. tane daha atıp. Tamam ben 4.000'den alınır. Az önce vermesiyle alamıyorduk mesela. Hadi bakalım şansımız çok çok bol olsun. Bu arada videoyu belki ilerlet ileride. izleyenler oluyordur lütfen ileriki. izlemeyin yani Lütfen Can çekişiyorum. Ben uzun videolardan hoşlanmıyorum. bildiğiniz üzere. videoda 1500 kişi Filistin Vereceğim. totalde 3 siteden 3 litreden de. deneyebilirsiniz 3 sitede de aynı. kotaktif iyi olurken kodu yazmanız. gerekiyor bilginiz olsun Pragmatik. Play'de istediğiniz oyunda geçerli 100. tane Filistin vereceğiz onun dışında.

Zaten güzel bir kazanç edilirsek de. discord üzerinden çekiliş yapıyoruz yani. papara bırakmanız ya da bol şans. yazmanız yeterli. çekilişe katılmak istiyorsanız da. kıvırcık yorumlar yapan içinde herhangi. bir yatırım çekim Yok kanki görmek. istiyorsanız tarihi tarihe saati saatine. işte örnek veriyorum Bugün ayın kaçı. 22'si ben yine Tarihi tarihine. atabilirim bunu problem yok. iki tane Spring Bravo uzatma 15 tane. Filistin iş bulup ödemedim Tebrikler. 5 çarpanımız var yine . ve kahpenin ya. 3600 mü dedi. kanka yani yapacak bir şey yok Gerçekten. yok. videoları da gelecek arkadaşlar Bu arada. çok Geçen gün yayın açtık biz işte bu. ret o gün de yayında ret oynayamadım. Belki bugün açarız yayın belli olmaz. tabii de. Kankacığım güzel bir şey öder misin. lütfen Ne bileyim bir 52 olur müziksiz. olur güzel bir şey olabilir Yani hayır.

Demem asla demem. uzun zamandır yüzeceksin şeyini bile. göremiyorum Böyle yani bulantısını bile. göremiyorum ilk geldiğimde bu arada. çarpanımız Güzel fena değil devamı var. mı Yok mavi gelseydi iki tane daha tatlı. olabilirdi En azından Az buçuk. zarardayız çok değil daha 4000'imiz var. Yeşil çok güzel mavi de geldi şimdi. çarpmam vakti çok güzelsin be güzel. güzel Ulan şunun devamı umarım gelir ya. güzel öyle demek güzelim size ellilik. içinde devamı böyle yüzük ister olur. 50'lik hisler olur böyle arka arkaya. olur. asla değil mi uzatma aldık güzel şimdi. çarpı atabilirsin lan beş şeker verdim. ve çarpan ver ne güzel çarpardı var ya. 100.000 olurdu şurası. İyi yine kötü demedi 4000'imiz var. Kanka 15 çarpan ay elma geldin güzel çok. iyisin muz muz muz. Güzel fena değil. 14 gün ödedi. pembe gelir mi yok. onun Can çekiştir biraz olsun yani.

200'den yine buralara gelmemiz yine bir. şey ben bu arada gideceğim şöyle bir şey. yapalım. iki tane Spin atalım bunu 1516'ya. tamamlamaya çalışıyorum Belki öder öder. derken ödedi zaten mavi muz gelir misin. arada. mesela film falan atın En azından daha. tatlı olabilir arkadaşlar Böyle bir iki. tane spreyim mesela 14 bine kadar da. atabilirsiniz ne kadar öd. ediği şu an Mesela ben 16'ya kadar attım. şimdi yine satın alacağız. Ben böyle acımasızca davranamıyorum. 200'den çıktı zaten En azından bir. şeyler yaptık Bak burada şimdi öderse. bir de tadından yenmez. Kanka ilk satar mısın Alo işte 3. çarpanla bırakırsan Sen burada. şerefsizlik yaparsın 3 çarpanını. bırakmamalısın Bak yeşil de geliyor. karpuz da geldi neleri patlattın orada 3. çarpanıverdin karaktersiz ya neyse ilk. elden güzele dedim Umarım devamında. böyle getirir yeşil tek çok güzelsin 20.

Çarpanımız da var burada güzel gayet iyi. Gayet iyi maşallah hocam Maşallah. güzel güzel. devamlı lazım Kanka şu anda oynadığım. şeyler de videonun yorum kısmında. arkadaşlar sizlerle deneyebilirsiniz. herhangi bir kat tutmalı vesaire hiçbir. şey mevcut değil örnek veriyorum ben. 200'le başladım. işte 200 yatırım sonucu 25.000 Oldu. diyelim direkt çekim verebilirim hiç. problem yaşamazsınız aynı şekilde. dilporto'da oynarsa mevcut bilginiz. olsun. kotta yorum kısmında olacak güzel oluyor. bu arada. 26 bin on altı yine 26.000 kişiler daha. öder misin ya güzel bir şekilde gidelim. Ne bileyim böyle 40 olur 50 olur 100 de. olur. pembe gelir misin mükemmelsin bugün. neymişsin sen be ikinci el ikisine. gördük en maşallah. Maşallah maşallah. devam et böyle kanka. böyle devam etmen lazım uzatmamız var. güzel. uzatma veriyordu ödemiyor ya şimdi bak 4.

Spreyim boş geçecek birinde böyle. patlatıp patlatmış gibi yapacak Bak ilk. eli bu diğer Eller full boş geçecek bak. çarpan bile yok görüyor musunuz görüyor. musunuz. bak şerefsizlik ya bu gerçekten. şerefsizsin. Olsun olsun Şimdi. efendime söyleyeyim gelelim fasulyenin. faydalarına. Meydan Allah ne verdiyse yapıştır. şansımız bol olsun. kankacığım Çok bir şey istemiyorum güzel. bir şeyler ödemeni istiyorum Bak çok bir. şey değil. güzelleşiyor Lütfen böyle ağlatma acı. çektirme güzel bir şeyler Lütfen öyle. çarpan yok. ay ya yoruldum yemin ederim kaç dakika. oldu Şu an. ay çarpar atar mısın be Köpek be Ulan. hadi Kanka bir tane at sonra iki çarpan. attım bile bir işe yarayacak hodri. meydan gitmese miydik Keşke ne yapsaydık. Bu ne ya ne oldu buna böyle Hey. kanka ama yani Hiçbir şey demedin son. spine geldik bu ne. son spinde bari güzel bir şey yap tamam.

Burada 20 çarpanımız var erik geldin mi. güzel başka bir şeyler daha ver ama. yeşil karpuz avokado. Ben bir şans gibi burası yakabiliyorum. bence şöyle bir. kaç tane Spin ardına yapıştırabiliriz. holdürmeyiden. dedim 40'a kadar yükseltir şey yaparız. da bir 35 hodri meydan Öcalan köpek. artık Vallahi sinirlerim bozuldu bak. elinden şey yaptık ödemedim bir şey ol. bak 4'ten aldık ödemeli 3.600'den aldık. öyle dedi Şimdi ödemem lazım. Kanka erik Tamam pembe şeker mavi şimdi. 2 saat kanka çok güzel patlatıyorsun da. iki satmıyorsun Niye böyle bir şey. yapıyorsun anlamadım. Mavi Ay üzüm şimdi yeşil şimdi çarpan. çarpan baktı Kanka 12 çarpanı. Ay pembeler ne güzel kaçtı öyle. uzatmamız var Bak uzatma verdim bir işe. yarar yemin ederim sövmek istemiyorum. Ulan çarparlar 4 tane şeker veriyor 5. tane şeker veriyor çarpan vermiyor ya.

Bana Dilan çarpan. abi. çarpan yok. kafayı yersin gerçekten kafaya yersin ya. muz şimdi çarpma al 34 çarpı falan at. Kanka çok zor değil kanka lan iks atsana. Yemin ederim var ya zar zor ilk satıyor. ya. gerçekten sinirlerim bozuldu. şey yanıyorum ben şu an 200'den kalkıp. Buralara Kadar geldik Eğer batarsam çok. üzülürüm gerçekten 40 TL dedi. ve gerçekten mükemmel sen neymişsin sana. bir daha sövmeyeceğim son stilinde son. stilinde böyle bir şey beklemiyordum. gerçekten beklemiyordum ya güzel ödedi. şöyle. bir şey bence 35'ten alıp 4045-50 diye. gidilebilir kasa da hazır yükseldi Ben. Eridi Şimdi düşünmüyorum güzel arada son. böyle Ulan sen neymişsin be kanka be. heyecan dorukta Hadi bakayım. Evet kanka öyle köpek. Bak bir tane yüzük gördüm iki tane 50x. gördüm fişi de gelebilir İnanıyorum ben. sana canım Kanka sana güveniyorum.

Inanıyorum yapabilirsin sen hiçbir şey. zor değil Bak sen nelere iyiyim. başladık. güzel devam etmesi gerekiyor. sweet'ten bir gün güzel alayım bak. gittim güzel aldım sweatten de güzel. aldın mı mis mis Bak bu kadar küçük. kasaya 200'den de 170.000 gerçekten şu. an sadece rakam ya gerçekten öyle ama. daha da fazlasını iyi alamaz işte aşkı. çeksem miydi acaba yarısını. eritmez İnşallah güzel bir ne uzattın be. bugün be Yemin ederim var uzata uzata. bir hal oldum he İlk satar mısın kanka. Kankacığım canım kankam ilk satabilirsin. bence yani güzel 20 çarpan Bak gördün mü. şekerleri de çarptım Normalde 20.000. verecekti dur Şekeri de çarptı orada bir. şey patlasaydı o kalbin arkasında da. şeker vardı güzel Ulan güzel 350x'imizi. de gördük. şu an zarar yazmadı kardayız Hatta. devamında inşallah böyle yapar ya. inşallah.

Şu rekor bir kırayım şununla bir içimin. yağları erirsin. Ayy yeşili gelseydi çok güzel olur. elmanın arkasına güzel. o zaman 45.000. 248 mi. diyelim bence. 45.000 alırsa Yani ödemezse devam. etmeyiz. devam etmem ya gerek yok 200.000 at. limit diyelim bence öderse 50 binden. alırım ama demezse almam. Bu arada çekilişi olacak discorda. gelmeniz yeterli yine de bol şanslar. falan yazabilirsiniz arkadaşlar. discorddan paylaşırız onu da aynı. şekilde kod da var Bilginiz olsun. Filistin vereceğim 1500 kişiye 3 sizden. de faydalı olabilirsiniz ay güzel. mavi patlatsa öyle güzel olurdu güzel. güzel 17 bin geri verdi. 50 desene ya 50 binden alacağız. güzel katladık bu arada ya Ben böyle bir. şey yapabileceğimi düşünmüyordum. şey 4 çarpan yetmez güzel Tamam Çok. iyisin çok güzel patlatıyor Bu arada. Gerçekten mükemmel patlatıyor.

5.000. aldım abi Yapacak bir şey yok şey 300. 300 liraya Tamam 200 bine geldik Tamam. tamam bir şey yok. Bir şey yok. öleceksin Kanka. rahatla hadi hadi bakayım üzüm Tamam. şimdi çarpma Tamam şimdi çarpan mavi de. geldi üzüm muz gelebilir Bence elma da. geliyor kanka çarpanı atar mısınız. lütfen bak elma da gelecek elma da. gelecek yeşille geliyorlar çarpan açsana. köpek. ay mükemmelsin be bu kadar ya gerçekten. sen neymişsin be Ulan tekne 400.000. verdi ya. Yemin ederim ben orada başka bir şey. bekliyordum dedim herhalde 10 çarpan. falan atar ya da şeker şey verir lolipop. verir konuşamadım 50x kaçtı Ulan çok. güzel ödedim be Tam daha deme kanka. gerek yok Ben alacağımı aldım Teşekkür. ederim bir daha da sana bir hafta. uğramıyorum. hiç gerek yok Gerek yok. Gerçekten bu bir dünya rekorudur. arkadaşlar 600 bine falan yaklaşıyor.

Büyük ihtimalle bu öyle mi oluyor 200. orada var 400 de orada 600 mis Ulan ne. güzel ediyorsun be. çok güzel oluyor Gerçekten mükemmele de. dedi. 200 de buraya geleceğimi düşünmüyordum. abi. rekor işte şanslı insanın bir kere. yanında olacak bende ne şans var mübarek. gitmiyor Gitme kanka sen ihtiyacın var. gitme. güzele çok güzel oluyor 463.000. devamı gelir mi. Bence çok güzel olabilir. ödemeyecek büyük ihtimalle olsun yağdı. Allah'tan belamızı mı isterim 665 bin. oldu 200 verdi ben videoyu. sonlandırıyorum arkadaşlar çekim yapmaya. gidiyorum discorde hepinizi bekliyorum. telegramı da aynı şekilde oyunda modelli. Bir saniye videonun yorum kısmına. duruyor çekilişe katılmayı unutmayın. filistinlerinizi almayı unutmayın. Kendinize çok çok iyi bakın görüşmek. üzere bay bay

All Devices iOS Android Chromecast