ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 200 min uduşu olan bileti götürüb qaçdı - Araları dəyən dostlar APA TV-yə danışdılar


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Çok acı benin samanbeyli kendinde puz. Kazan laflara yasından unutulan 200. mümanaat 3 yakın dostun ayrılığına sebep. olup Elçin zidan ve cihanda reçine. zidanı ihtiyacına göre Onlar her gün. birlikte el atalım onun seyrine dedi. yanına da şerit bulutlar Hatta. cihanların atası haliçli olduğu için çok. vahla tarıyorum bunu için Denizli'de. ödüyor sonuncu gün onlar yine birlikte. anahtarı yağlılar sidanın Aldı vallahi. tereyağının her biraz MEV lafta mükafat. kazanıp sonuncu lafları ya ise onların. büyük sevincine sebep olup ki nedir. yanında şarj Suriye ordusu bataryanın. burada bozuldu o 300 mantık bozuk öyle. bir şey bir gün fazla Üçünüzü Mart'ta. bir olmadı düştük olmadı düşende. emekliden ve davulcu ayıcığı vomat şu an. yine birinde bir bir madde buradan yaz. bana of. yemedim boş verdiği Mehmetli dalgalı. olduğu için sende lahana bir kesi.

Aktifte bozuk Afrika Topuzlu Caddesi vs. Sincan olmazsa düştü dedi burada Neyse. var medinei üreme tamamla bu düşünürsen. kartları hl1111 mi yaşa karpuz dördünü. verdim gitti bir üstündeki de Çeşme. sıkışma çıktı ne gezer ci. bu elim unuttuk anahtar 30.5 keyfini az. kanalı ofis sildim sende gördüm ki. işaret çıktı Şu an altın okudum şu. kartta yazık ki Bütün legenler hafta. oluştu değil Ben de bulunan. arkadaşlarıma musun altında olmuyor. zaten ryan'ın bütün kanallarını buz. masalarda onlar Allah'tan uyanın büyüme. bırakıp Ulu tuttuğundan Emin olurlar. onların sevincinin bu yerinde izidan. noktasından Zen gelir sohbetten haberdar. olduktan sonra dostların üçünü de eve. çağırga tereyağının sonuncu kanalını da. ile zidane'ın arkası bozulur ve Oğlum. olur Çünkü düşün meblağı 200 mi mal. Hatta sonradan ise dostlarım Mehmet.

Süleymanoğlu handar eğitim Eroğlu ve. Süleymanoğlu değilsin Yıldırım ol dedi. ki bize malzemelerimizi görse dek Neyse. geldik Öyle buradan arkadan geldik kartı. verdiği Pınar girdik Bunlar Aa. Süleymanoğlu sahandar itibar oğlu dedi. ki beyaz göz 17'lik eğitim yine de Eller. aldı Eller görsün izidan tahtası ver ya. Allah Tanrı'ya oğlunu dostlarına verir. ki aparın sizde ailenize gösterdin. dostlarını iddialarına göre onlara. Cihangir'in evine yolladıktan Sonra. münasebetler tamamıyla değişir Bunu. zekalı bu çeşitli bu sebep Biz de dedik. ki Süleymanoğlu öleceğini yıldırımoğlu. vermem dedi ki getiri Yıldırım ile beyaz. orada çay hazır Rüya sabahlarımda. gideyim kolumuzu Ara ara dedi ki o da. dedi ki yaş geldik Burak'a Neyse biz. çaydan içtik ona zevk vurdu bir sefer. dedi ki konağımız var. berber Geleceğim birazdan geleceğim.

Sonra ise Zehra kurduk dedi kime size. şirinlik böyle siyah Cihangir'in. lafların yanına götürüp onlarla. bölüşmesi ailelerinde sohbete. karışmasına sebep olur mesh bundan sonra. Elçin'in atası hukuk mu hapse. organlarına müracaat edilir. eşinden kimliği Pizza Eve gittin mi eve. hemen eve yedim Arzu bacı. cihandar ne yolu dedi bin lira 70 ana. sözlerin hep insan bu şaka gitti dedim. ben bilmiyorum ha O ne ağrın Elif ne. olur tamamen deme çıktı mecbur oldum yüz. çekilmesine zengin bir şey Bu şakayı. olsun hazırda araştırmalar devam eder bu. 3 dosttan Elçin'in atası gençler. arasında yararlanabileceği düşman. çelikten ehtiyat nedir Uşak evine giren. sonra bunu içeride bir adam da olur. adını çekmezsem Leon atasım asenyıl. boşum ederim Uçan kuştan tutar da. herkesin de hırladım o oğlum bu işte. araplaştı bak mesela bak bilinmeyen bir.

gün Varan sabah ölüp gideceğim bak bu. işlerden aratan ki yani bu işi ha şey. diyeceğim ki bu iş kaydiye düştü Mesela. ne bir de Cihangir'in dilinden Eşme. istediği Cihangir'in ananas o evde. olmadığına özüyse müsaade verme. istemediğini bildirdi soğanlarımızı ise. bir cümleyle cevaplandırdı oğlumla. tereyağ alıp O da 200 milyon atılıp. bizim Okulu hiç kimden bölüme fikrimiz. yoktu meseleyle bağlı RAM polis. şubesinde araştırma devamıdır haybil. Aslanoğlu Ziya İsmail Nermin Murat Alp. Atebe

All Devices iOS Android Chromecast