ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 20 DAKİKADA EFSANE KAZANÇ! | Gates Of Olympus


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Hiç sesini çıkarttın 5 geldi bana bir de. çat çat 500 500 Hadi oğlum. şimdi şu an ben. Allah'ım Allah'ım Allah'ım Allah'ım Hadi. hadi abi lütfen ya. çarpan lazım 2 yetmez galiba yani tam. buna bak. güzel bir alan. sarı gel be ananı . Evet. ölme. Evet abi tek. im. ölme be. ay yüzük düş iki tane lan şuraya Ne olur. iki tane yüzük at. ananın amıymış tek. at ne olur at Ya Allah aşkına bir kere. at artık. ay ananın [ __ ] be. Ananın [ __ ] ya öyle bir şey. olamaz koyduğumun oyunu. güzel. çarpan baya kötü gidiyordu 12 güzel oldu. yeşil lazım önce iki tane. koyayım. Uyanır mısın abi uyanır mısın artık. bilemeyecektin. hala çöp. koyayım sarı blok. Aa güzel. yüzük Abi hepsi Türk Ananı . kurtardı lan tamam hadi be sorun yok. güzel oğlum hadi be. Hadi artık bugün alalım ama dün dün yani. kanka bak şu. Yatırım için iki nokta dört milyon ya.

Koyayım böyle işin. abi geldi. mavi tek. Seni koyduğumun en nanik Sembol. koyayım Nasıl gelmiyor. etmez ki 2. geliyor. büyük adamın mavi de geldi. İyi ki saat. kırmızı. Ananı ne olur at büyük be. koyayım. yine topladık Peki 4000. gel. lan son lan. annesi köpek evladı. devam. Kanka burada rakı 45 Euro falan olması. lazım. Yusuf sadece sponsorluk anlaşmaları. bakıyorum Yeni. iş fikri yok Yani aklımda benim. İyiyim ben kanka o yüzden. koyayım. oğlum. Hadi artık ya. ömrümü yedirip koyduğumun oyununda. ya. Ananı yeşil bile onun [ __ ]. koyayım or geldi güzel de geldi. 4 annesi. koyayım. Hadi oğlum. Peki sıfırdan indirdik. güzel güzel. yine. lan olacak önce Line. Allah Allah. Ne oluyor lan. Garp. karpan çarpan lütfen çarpan çarpan oğlum. at mavi gelecek sonra kırmızı gelecek. Beraber geldi çarp artık. Ananı . niye tek. Gel buna. Reş Ananı.

Denk geldi Pardon. Güzel güzel. çok çok iyiyiz Çok güzel çok aferin. oğlum. Evet oğlum aferin oğlum kombo. bombanın Ananı senin bak Sarı. kırmızı at lan ananı . Ananı . bir daha sarı gel lan. Ah be saat geliyor zannettim. rahat güzeli koyduğum seni be Peki. sütün 46 x. Evet bugün kazanıyor Bugün artık. kazanacağız koyarım ya Hadi abi. Ay ne olur gel. Ananı Ananı [ __ ]. onu Öldürmez Allah aşkına Öldürmez dost. gözünü seveyim oğlum hadi. bunca yıllık hukukumuz var evladı. yapma. oros. pu çocuğu annesiz it. devam koyayım hadi. günü geri mi ödüyor acaba. maksimum aldık diyelim başka bir. sitedeki kazanıma etkiler mi etkilemez. abi. bir daha at. bir daha at. Peki abi 5 sıfırdan İyidir deyip geçtik. ilk. ama 2 güzel değilmiş. belki. taş falan yakalamamız lazım artık. yüksek çarpana yakalamamız lazım yani. şu an mesela. hadi evet hadi oğlum ne olur at Allah.

Aşkına At şu koyduğum 500'ünü. koyayım. Ne oldu lan oğlum peki. Evet. sarı Blokları . çok güzel hadi. hadi ne olur Kade Kade. kırmızı yüzük kırmızı yüzük . koyayım. kanka üzerine satın alma izin vermiyor. sizden. yani maksimum metal Spin atabiliyoruz. ama. satın alıyorum. Eyvallah Oğuzhan Hanım hoş geldin o. kadar kişi soruyor dünkü kazanç nereden. diye bir cevap verecek misin Ekrem abi. Kanka gösterdim göstereyim Bir daha. 2 milyon lira baktım 400 bin TL discont. aldım diskontun isotta bu sonra. discord'da. 400 bin TL Black oynadım black'te 2. milyon 270.000 yaptım 270.000 yaptıktan. sonra 2 milyon yaptım. 270 bin lirada şu an yayındayım. yani şu an gördüğünüz başlangıç bu alt. tarafta gördüğünüz başlangıç yatırım. çekim falan filan bu 3 günün özeti 3. günlük. yani baksak bile aslında karda yaşıyor. değil mi lan Evet kardayız 200 bin.

Karideyiz ama. 10 bin dolar yine de karlıydı ama olsun. o kadar heyecan falan filan cart curt. değil yani. şimdi böyle bir milyonla falan kapatsak. bayağı iyi olacak. riskinler yayından sonra eklenecek. bir daha açar. koyayım ne olur ki ya Sanki. cebinden çıkıyor koyduğum. abi geldi bence sarıyla yüzükle gelecek. gibi giriyor sarı gelir. yüzük gelmez ya. Ananı saat geliyor. oğlum büyük yüzük. Ah be güzeliz. Evet. mavi lazım önce Evet şimdi kadeh lazım. Soru çarpan çarp sırada gelir çarp Evet. koyayım Ne dersem oluyor ya. öyle bir adamın mavi gel alalım Gel. buraya iki tane Ananı . çok güzel. Ananı be. Evet. koyduğumun beyaz [ __ ] [ __ ] seni. bir tane daha bir güzel bir Tatsan keşke. Hadi be. Hadi oğlum son bir fikri hiç bir tane. Evet lan. Aferin benim oğluma en sevdiğim oğlum ya. sana da geldi. mavi de geldi koyayım.

ne olur Kırmızı kalem Ananı . oğlum. yemin ediyorum Gülün acısını çıkarıyoruz. koyayım ya. inanılmaz. Kanka dünkü yayını izleseydin Mert Hiç. öyle demezdim Valla dünkü oğlum 2. milyon lirayla Kapatın lan Dün gibi. de koyayım

All Devices iOS Android Chromecast