ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 2 PARA KAZANDIRAN UYGULAMA - Para Kazandıran Uygulamalar


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Merhaba arkadaşlar Bu videoda Size iki. para kazandıran uygulamadan bahsedeceğim. bunlardan bir tanesi bir mobil oyun. Bitcoin kazandırıyor ve kesinlikle ödeme. yapıyor diğeri de Yandex solaka benzeri. bir görev uygulaması burada bir siteden. görevleri yaparak karşılığında Euro. kazanabiliyorsunuz bunların en önemli. özellikleri gerçekten kazanç sağlıyor. olmaları ve gerçekten para kazandırıyor. olmalıdır Mesela bu uygulamada Görev. başına 1.60 işte 2 Euro 1,5 Euro. ödemeler yapılıyor Tabii ki onaylanırsa. arkadaşlar onaylanmaları gerekiyor Eğer. göre talimatlarına uygun bir şekilde. bunları yaparsanız nihayetinde. onaylanıyor Tamam öyleyse Öncelikle. Bitcoin kazandıran uygulamamızı. tanıyalım Ondan sonra da euro kazandıran. Bu görev uygulamasına geçelim Hazırsanız. başlıyoruz ilk uygulamamızın Tetris. benzeri bir oyun size çeşitli bloklar.

Veriliyor bu Blokları uygun biçimde. yerleştirerek devam ediyorsunuz Tabii ki. Arkadaşlar oluşturduğunuz bu yapılar. birleştiği zaman ortadan kalkıyor ve. böylelikle yeni parçalar alıyorsunuz ne. kadar çok yeni parça alırsanız o kadar. çok size Ticket veriyor Hatta arada. oradan satış ile veriyor. yani İdare eder Kötü gitmiyoruz ama daha. iyi olabilirdi şu an düşünmeden size. göstermek için hızlı hızlı oynuyorum. biraz üzerinde düşünürseniz daha iyi. performans sergilemek mümkün yani Gayet. basit ve kolay bir oyun arkadaşlar hani. çok zor bir şey değil Ne bileyim toplu. taşımadayken boş zamanlarınızda falan. hem stres atıp hem de ekstra 35 satoshi. kazanabilirsiniz Bitcoin. kazanabilirsiniz kimseye bundan zengin. olabilecek şeyde falan Vaat etmiyorum. Ama dediğim gibi boş zamanlarınızda. böyle mobil oyunlar oynamayı.

Seviyorsanız vakit geçirecek bir şeye. ihtiyacınız varsa ekstradan para kazanma. Neden olmasın Sonuçta para dediğimiz şey. ağaçta yetişmiyor arkadaşlar Hem oyun. oynayıp hem eğlenip hem 35'te kenara. Bitcoin koymak kötü bir şey değil. sonuçta Evet ve bundan kesinlikle ödeme. yapıyor arkadaşlar. ben tandır games'ten daha önce de ödül. alıp çekmiş ve size bunu göstermiştim. Evet benim oyun bayağı uzayacak. şuralarda bir yerde kendim patlatayım. diyorum ufak ufak boşluk kalmadı diyor. yani yeni parçanın yerleşebileceği bir. yer kalmadı O yüzden bittik kartondan 61. Ticket ve 6190 puan yapmış olduk size. nasıl olduğunu göstermek için hızlıca. oynadım üzerinde çok düşünmedim ama. odaklansaydın dünya şampiyonu olurdu Yok. canım işte yani Normal oyun. performansında bir şeydi bu tarz Bitcoin. blok oyunları piyasada çok var Bunlar.

Biraz daha değiştirip kendilerine Özgün. hale getirmişler gerçekten tamdır Games. diyebilirimsel işler yapıyor arkadaşlar. Peki parayı nasıl çekiyoruz hemen pratik. olarak gösterin Tabii ki her oyundan. sonra bir reklam izletiyor Onlarda bir. yerden para kazanmak zorundadır Şimdi. hemen profilimize dönelim bakalım. ödüllerle listeleniyor mu Buraya. tıkladığımızda zaten detaylarına. girebiliyoruz Tıpkı diğer Tam da genç. oyundaki gibi şimdi nedir bunun. mantığında söyleyeyim size verilen bu. ticketlar var ya bu ticketlarla günün. sonunda her gün bir çekiliş oluyor ve. otomatik olarak o çekilişe. katılıyorsunuz yani sizin ben bu. çekilişe katılayım gerek yok sistem size. otomatik olarak çekilişe sokuyor ve. ticket'iniz kadar şansınız oluyor. katılanlar arasından yapılan çekilişte. de çeşitli sataşıyor ödülleri. dağıtılıyor ve ilerliyor oyun yeni.

Çıktığı için ödül havuzu biraz düşük ama. ileride işte Turbo 84 gibi 10.000. satoshilik ödüllerde gelecektir. dağıtılacaktır diye düşünüyorum şimdi. çekmek için ne yapıyorum başa döneyim. tekrar göstereyim şurada bakın hemen. yukarıda Sol üst köşede Hamburger menü. var buraya tıklıyoruz açtıktan sonra. ödülümüz burada görünüyor ve satoshi. cüzdanımıza da çekebiliyoruz bunun nasıl. kullanıldığını kurulduğunda size daha. önceki videolarda anlatmıştım onları da. linkleri bu videonun açıklamasında. olacak cleane tıklıyoruz bir kere daha. cleane tıklıyoruz biraz bekletiyor şimdi. diyor ki waltossa da şu uygulaması açmak. istiyor Okey diyoruz Evet diyoruz. arkadaşlar ve şu anda sataşanız geldi. Bu şekilde buraya sürekli olarak satışa. atıp biriktirebiliyoruz gayet kolay. kullanılan hemen geçelim ikinci. uygulamamıza ikinci uygulamamızın bunu.

Biraz araştırdım arkadaşlar çok kullanma. fırsatım olmadı fakat araştırdığım. kadarıyla ödeme yapıyor yerli ve yabancı. pek çok kaynaktan Bu uygulamanın ödeme. kanıtlarını bulabilirsiniz insanlar. paylaşmışlar gerçekten ödeme alıyorlar. mantığını anlatayım Buraya giriş. yaptıktan sonra yapmanız gereken hemen. yapmanız gereken birkaç şey var. Öncelikle bir buraya ödeme hesabı. tanımlamalısınız profili gelelim şuradan. Evet hamburger menüye tıkladıktan sonra. peynir bölümü var burada Gördüğünüz. üzere benim Acun buraya tanımlanmış. durumda. Uluslararası bir araca ödeme şirketi. Yani tıpkı PayPal gibi ama PayPal. ülkemizde kullanılamıyorken hemen. kullanılabiliyor tek yapmanız gereken p. öner'e gitmek oradan bir hesap. oluşturmak ve oradaki giriş. Bilgilerinize şifre Bilgilerinizi Buraya. giriş yapmak zaten Buraya giriş.

Yaptığınız zaman p önerilerde de hemen. bir karşı ödeme hesabı ödeme alma hesabı. sayfası da açılıyor Benim sessiz bölüm. var yani vergi detayları Eğer arkadaşlar. İngiltere'de yaşamıyorsanız yanlış. hatırlamıyorsam öyleydi Hayır Ben orada. yaşamıyorum biliyorsunuz ve ver detaylar. bu şekilde onaylanıyor kapanıyor. arkadaşlar yani çok bir şey. yapmıyorsunuz Fakat bu iki şeyi yapmanız. gerekiyor Daha sonra profilinize bakın. şurada bir anket var buraya bir telefon. numarası eklemek gerekiyor ve kişisel. bilgileri eklemek gerekiyor maalesef. bunları istiyorlar işte diliniz. ilgilendiğiniz şeyler skilileriniz yani. yetenekleriniz varsa işte web sitenizin. bloğunuzun linki bunları doldurursanız. size daha uygun görevler sunuyor mesela. bir etkinlik doğrulama uygulamasını. eğitmeye yardımcı olması için 3 kısa. video yükleyin bize Arabanızı rastini.

Gösterin gibi görevler 2 dolarlık bizi. arabanızın lastiğini gösterin görevi. bakalım aşağıdaki üreticileriniz. lastiklerinin fotoğraflarını çekin diyor. bakın böyle görevin detayında da ne. ister yine aynı net bilgiler var ya. şimdi kimlik doğrulamasını uygulamaya. yardımcı olması için 3 kısa video. yükleyin diye bir video var Hemen. bakalım detaylarına bunlardan bir zaman. limiti oluyor yani göreve başlayıp 5 gün. sonra ben tamamlarım falan. diyemiyorsunuz bakın 120 dakika göreyim. limiti var 30 gün içinde Bu görevin. ücreti ödeniyormuş Şimdi burada da. görevin yani eğitim alanı var Eğitim. Bölümü var burada bakın ne diyor. müşterimiz şirketlerde internet. dolandırıcılığı önlemek için 3B kimlik. doğrulama Güvenlik kontrol araçları. sağlıyor bu uygulamaların. iyileştirilmesi için eğitim verilerine. ihtiyaç duyuluyor senin işin.

Yakınlaştırma Eğer aracına eğitmek için. kendine ait 3 video sağlayarak kimlik. doğrulama sürecinin Bazı kısımlarını. simüle etmendir web kameranızda. kendinize ait 3 video çekin yalnızca. yatay yönlü video dosyaları portre video. dosyaları reddedilecektir diyor yani. sizden yatay istiyor yani telefonu şu. şekilde tutup Arkadaşlar çekeceksiniz. her biri 10 veya 20 saniye arasında. olmalı 10 saniyeden küçük veya 20. saniyeden yüksek olmalı ve işi bitirmek. için kodu giriyorsunuz Arkadaşlar her iş. doğruları hep 3 videoda onaylandıktan. sonra bir euro 50 cent veriliyormuş. Hepsi bu kadar Bakın bu tarz görevler. var Bunları kolaylıkla yapabilirsiniz. Her görevde farklı bir Yapı çıkıyor. şaşırmayın mesela Opera tıkladığınız. zaman bizi o siteye gönderiyor ve ilk. baştaki yönergede neler yapmanız. gerektiğini anlatılmıştı Bu şekilde.

ıdimizi buraya bakın Hemen şurada. görüyorsunuz tamam sonra formu onaylayıp. sabit diyerek ilerliyoruz Hepsi bu. arkadaşlar Evet Click worker'da da bu. şekilde Euro kazandıktan sonra penone. hesab. ımıza arkadaşlar anlatacaklarım bu kadar. eskisi kadar keyifli değiliz biraz bronz. yaşadığımız olaylardan dolayı. biliyorsunuz Bu da gayet normal Umarım. bu felaketten dersler çıkarılmıştır Biz. de kendimize çıkarmışız kurumlarda. çıkarmışlar yardım dernekleri de. çıkarmıştım hepimiz çuvalladık açık açık. konuşalım siyaset yapmak istemiyorum ama. yapmadan da olmuyor işte neyse sonraki. videolarda görüşmek üzere hoşça kalın

All Devices iOS Android Chromecast