ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 2 Dolu 2 Boş... Karşıdakini VUR! | Buckshot Roulette


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese merhaba arkadaşlar ben gugu. bugün B rolet yani Rus ruletinde. İnşallah oyunu bitireceğiz bugün ve kick. ilk bitiren ben olacağım kick daha kimse. bitirmedi ilk ben bitireceğim. başladık şarkımız da başladı ilacımızı. alalım ilacı alalım Bu bizi. sakinleştiriyor bu ilaç Çünkü Rus rti. ölmek de var burada bunu içtiğimiz zaman. tüm korkularımızı yeniyoruz ve daha bir. sakin kafayla oynuyoruz Hadi bakalım. Hadi Evet geldik şimdi anlaşma yapacağız. ölüm Anlaşması Buradaki tüm sorumluluk. Bana ait hiçbir etki altında kalmıyorum. Kendi kararlarım buraya geldim ölürsem. sorumlu. benim Evet başlıyoruz 1 Bol şans. ihtiyacın olacak karşıdaki lavuk. itlerimiz bakalım sigara. boş adama büte vermiş adam itemi dah iyi. ü boş ik dolu ü boş ik dolu İlk kendime. sıkacağım ilk kendime. sıkacağım. Oh gözünü kapat daha heyecanlı.

Oluyor Tamam şimdi 2 boş 50 şansım var. Bir tur daha kendime sıkıp karşıya. sıksam çok güzel olacak ama karşıya. sıkacağım. Hadi hadi ya Yapma ya Yapma ya büyüş. bakacak ya işte kırdı. yarik boşmuş. lan ikisi dolu . koyayım tam senin can. gim Bitti bitti bitird kgi hepsini. izledik tam adam it yok ben yandan. bakalım dur Sigara. içeriz ne veriyorsun Bize bıçak güzel. büyüteç büyüteç Ver Allah aşkına ya. ananın 3 bıçağa ne yapayım ben. ya ü boş ik. dolu ü boş ik. Dolu sigarayı Ben bir içeyim bunda bıçak. var tek yemeyeyim. bira itsem mi acaba ya Ya da ilk dur. kendime mi sıksam dolu. olabilir bence kesip adama sıkayım ya. bana geldi de kesip adama sık kesip. sürekli adama çok var bıçağım abi öyle. yapacağım Diğerleri çok tehlikeli adamda. ik sigara var çünkü Hadi. hadi ananı. ya. Neyse 3 canım. var dolu çıktı lan bir açtı dolu çıktı.

Içeride iki boş bir dolu var şu an iki. boş bir dolu var iki boş bir dolu. kendine. sıkıyor 50 şans. ya salak. salak Tamam boş şu an. boş kendime. sıkayım Tamam şimdi yeni item gelecek. eğer bir büyüteç verirse kesip tek. atacağım adamı Hadi bir büyüteç ver ya. ne olur ya Hala bıçak veriyor abi Şaka. mısın. ya yar yarıya 3 boş 3. dolu yarı yarıya deneyeceğim Başka bir. çarem. yok ya da biri açıp ilkini atts mı. ya ilkini attırayım Bence doluysa Bir. kendime sıkayım. Bence bir içim birayı ya bir. bakayım hadi hadi lan boş çık hadi güzel. Çok iyi lan Çok iyi tamam öldü adam. Büyük ihtimal doludur iki boş 3 dolu iki. boş 3. dolu. Hadi ananı avradını bir boş 3. dolu y r yedik ya. adamla 3. Can yarra yedim bir canım. kalacak büyükten bu doldur İnşallah Ama. adamın da 3 canı var ki. ya Yok abi öldüm ya nasıl oyun buraya. geldi.

Of Oyunun amacı ne Oyunun amacı Adamı. öldürmek Hadi boş çıksın ya şu an Adam. 50 şansı var herhalde bir dolu bir boş. var Şu. an şu an şansa. kaldık İyi kendine sıkıyor güzel Çok iyi. lan bitti güzel. Tamam ilk turu. geçtik güzel şimdi ik. tur itemlerim gitti yeni itemler geliyor. bira kötü bira çok kötü ya adama da. sigara. verdi sigara daha iyi ü boş ik. dolu ü boş ik dolu. bir. direk. boş güzel bir boş attık bir boşa attık. BK doludur Hadi tamam güzel güzel. başladık 2 boş bir dolu i boş bir dolu. var şu. an iki boş bir dolu canını geri doldurdu. Tamam sorun. yoklu güzel bir boş biru 50 şans 50. şans oğlum karşıya mı sıksam kendime mi. sıksam ya İkisi aynı hemen hemen kendime. sıksam Damage yesem diğeri boş. Zaten bence boş ya bence şu anki boş son. dolu Bence kendime sıkacağım Bence bu. boş oh oh oh oh çok iyi. güzel Yat.

Aşağı Evet yeni itemler Hadi şu an 10. öndeyim Hadi itemleri yi olsun sigara. iyi büyüteç güzel bir de bıçak ver buna. ik büyüteci Ne yapayım. kelepçe adamda i bıçak i kelepçe 3 boş 3. dolu. ü boş ü. dolu kelepçeliyim Bence adamı ya ben ü. boş ü. dolu ya kelepçeleme mi adamda iki. kelepçe. var Bir bakalım. ya dolu. kelepçeledim ü boş 3 dolu. Hey sen videoyu şu an izliyorsun lütfen. kanala abone olur musun İnşallah karnen. 100 gelir Eğer abone olup like. atarsan Teşekkürler ü boş ik. dolu ü boş ik dolu sıra bir daha bende. bir daha. bakacağım. boş kötü oldu ya keşke kendime sıkıp. öyle baksaydım belliydi bunun boş. olacağı ya şimdi bak bakmam. lazımdı 50. şans güzel Çok iyi lan Çok. iyi Çok. iyi en son durum iki boş bir dolu. Herhalde şu an iki boş bir. dolu kelepçeledi. beni patlasana ne gülerim lan 50 şans. aha. enay. Salak bunu onl da var Yozgatlı roblox'ta.

Var oynayacağım bunu bir gün roblox günü. yapacağım Samet oynayacağız bunu online. karşılıklı ama şuu bir bitirmem lazım. Evet son Tura. geldik son tur. Hadi hadi. sigara adama bıçak. vermi son. turam. bıçak kesse tek atar bana iki boş bir. doluydu değil mi lan Hoş geldin. Ebrar iki boş bir dolu. ya Ne D bana en başta geliyor dolu. sigara şey dolu sigara diyorum dolu. merme en başta. bence oğlum Sigara içince vermiyor. Vermiyor Max canın neyse onu veriyor. neyle başladıysan ikini Üsten. çıkamıyorum Okan ne geliyorsun lan. Amerikan ajanı al hadi sıktım. karşıya ya biliyordum boş olduğunu. ya Hadi lan Ya hayır ya hayır. ya Ananı [ __ ] çocuğu ananı. hayır ya hayır. ya Of Son kez deniyorum kaygıya. geçeceğim Son son son deneyi şim son. son Tamam. imzalıyorum imzalıyorum. ver. gugu sorumluluk bana. ait ver bakalım bira abi B çok kötü item.

Veriyor. ya 4E 4 herhalde 4 4. 4E 4 full adama sıkacağım. ya bira ne işe Yar bira içtiğin zaman. sıradaki mermiyi çıkartıyor dışarıya ama. sıra yine. bende yani içindeki mermiyi dışarı. çıkartıyor. sıkmadan 4 boş 3. dolu 3 boş 3. dolu 3 boş 3 dolu Oh iki boş 3 dolu iki. boş 3 dolu iki boş 3. dolu iki boş 2. dolu iki boş iki. dolu. güzel bir boş 2 dolu yarra yedin sen. hadi güzel oğlum hiç Damage olmadım. lan had 2. round Okan ne yapıyorsun lan yeni video. attın mı Okan Okan atmazsan harbi. küseceğim Sana benim için bir tane video. atmıyorsun ya vlog 2 dakikalık bir vlog. istiyor bir anını senin. ya iki boş bir. dolu adama 3 büyüş. vermiş. % 33 dolu %. 33 bir ilkini çıkartayım bence ya bence. bir ay içı bir ilkini çıkart oğlum. Çıkarsan da ne olacak ik boş. çıkacak kelepçeye gerek yok Bir biraya. Bak dur ya şu bir. içeyim ne çıkacak boş çıktı 50.

Şans kelepçeliyim o zaman ne. yapayım o Zan. kelepçe ikisine. sıkacağım Tamam adam hiç oynattır madık. oyunu ama adamın 3 itemi var 3 tane. büyüteci var adamın bir deage vurduk. adama adamda 3 büyü teş. var. bıçak güzel bıçak. güzel ü boş ik. dolu akıl diyor Direkt kes Vur . koyayım ya ama kesin boş çıkacak. ya Bir kendime sıkıp öyle mi sıksam. ya Bir kendime sıkacağım doldu değil mi. Oh. Oh şu an 50 şans bir tur daha mı sıksam. lan kendime. Keseyim mi lan sanki bu da boş gibi ya. sanki bu da boş gibi geliyor. bana tam. kesiyorum Hadi ya Hadi speedrun Hadi. Hadi ya Yapma. ya. of bir boş 2 dolu Yar yedim aptal Neye. bakıyorsun. ya interesting diyor bir. de bir boş bir. Dolu sigarayı. içelim 50 şans ben yine adama. sıkacağım. ya Anan avradını. ya 3 büyüş var adamda çok. kötü adamı tek Diyemedim ya bir büyüş. çocuğu oyunu Hadi.

Ya ya büyüş verse 3 boş 2 dolu kesip. vuracağım ya. bir sigara. içeyim adama da iki sigara. vermiş bir içeceğim 3 boş 2. dolu boş çıktı Hadi ya Hadi ya % şans. geçen olmadı şimdi ol. Hadi. hadi. Amam. şans. yok He bir de sigara içti 3. Can çok zor öldüreceğim ben bu. adamı Bıçağı da var . Oğlum kaç boş çıktı dolu değil mi. bu sayamadım. ki. güzel oğlum full dolu herhalde bu kaç. mermi kaldı acaba hepsi dolu. mu hepsi doluymuş harbiden salak adam. hay biranı Aha büyü teş verdi kelepçe. bira. güzel ü boş 3 dolu 3 boş 3 dolu hemen. büyüş bakalım 3 boş 3 dolu hemen. bitirelim. oyunu. boş bir kendime ondan sonra kp şey. yapacağım bir bir issem mi ya Dur. içmeyeyim ya Bir. kelepçeliyim Güzel Adam itemleri Silk. değil mi herhalde. silinir son tura. gidiyorum son. tur güzel. silindi ne veriyorsun bana sigara ona ne. verdin. büyüteç iki Can 4E.

D 4. 4 dolu Bence çok iyi. lan Çok. iyi büyükler boş. bu Hadi bu da boş çıksın lan hadi bu da. boş. çıksın Ananı . aha. aptal Çok iyi Senin para teklif edecek. bize Kaç para. veriyor. 60 60.900 dolar verdi katlıyorum 2ye. Double Hadi bakalım burayı yememiştim. ilk defa inşa yeneriz burayı ne. veriyorsun bıçak büyü. Bir de büyüteç ya. büyüteç yine adamda büyüteç bıçak var. bende yok ya 3 Can 2 dolu 2. boş kesip vuracağım ya 2 dolu boş 50. şansım var ya da birem. önce Bence önce şunu bir belki boş. çıkarsa Daha garanti olur dolu çıkarsa. kendime sıkarım bir. tur dur kelepçeyi de yapacağım önce bir. birayı vurayım bir bir bakayım hadi boş. çık lan hadi boş çık güzel Tamam boş. çıktı şimdi kelepçeliyor adamı. o sonra kesip. vuracağım oğlum boş çıkma o kadar. Yatırım yap. güzel Şimdi sıra yine. bende 3E ü şu an 22 50 şans bunun.

Sigarası var kesmeyi bekleteceğim 50. şans karşıya mı vursam kendime mi. karşıya vurayım ya Karşıya benim canım. gitmesin çok iyi lan adam oyun oynatmadı. güzel ama adamın itemi çok fazla ama. gidecek değil mian it doğru. gidecek abi bitiriyoruz lan. oyunu Hadi. bakalım bir büyüteç bir bıçak hala bira. veriyor İyi ona da aynı itemleri vermiş. 2 Can 3 boş 2. dolu 3 boş 2. dolu 3 boş 2 dolu kendime sıkacağım. düşünmeden. a Hayır. ya hepsi boş ki yok Hepsi boş Dur dur. itemler belki şey yaparız şu an hepsi. boş Allah'tan dolu çıktı bir. adam. of Hadi ya bir sigara bir sigara. versene 4 4 boş 3. dolu kendime sıkacak şey. yok. bir Biray içeyim ya bir Biray içeyim. Bence birayı bir içeyim. Bence güzel boş çıktı şu an 50 şans. adamı bir. kelepçeleyen 50. şans şimdi. kelepçeledim şimdi mi kessem Bir sonraki. tur mu kessem ya 50.

Şans şu bo şu anki boş çıkarsa. kötü olur kesip boş çıkarsam bence şu. anki de boş Ben ikinci tur kesmeyi. düşünüyorum kes. Vur. kesiyorum Bence boş Bence. boş ya biliyordum ya işte şu anda olu. şimdi kesip vuracaktım ya. Ne. oldu biliyordum ya Ne Tolu mu geldi lan. Ne diyor Tolu görmedim Tolun yazdığını. a bir üstü KÇ kullanılmıyor lan. tiktok'tan Gördün değil mian boyunu pez. kokacak Yok lan Tolu chatten yaz chat ön. vall tiktok'a hiç girmiyorum ben Tolu. Hoş geldin oğlum Tolu çok özledim lan. seni oğlum Yar yedim ya Yok öldüm. 50 şans adamda ş tikt popüler Bu oyun. Hadi taşın ık Şura gelece gce bu ay sonu. geliyorum saati doldurayım bilgisayar. sıray geli o zam TikTok atayım burada. dur biraz tepki. vereyim kendini. ürü atız. bu oğlum şaka M aldık ha dümenden. Ver ver. dümenler hadi oğlum hadi bitireyim şu. oyunu ya ilk ben bitireyim bir anı.

Güzel bir de bıçak Oh çok iyi. çok iyi hadi hadi. finaldeyiz. ilk bira mı issem büyüteçle mi baksam ya. bence ilk bira ya ilk bira. Bence ü boş 3 dolu boş. çıktı kesip vuruyorum ya kesip büyütecek. sonra kullanım direkt kullanm Adam tek. yemeyecek Hadi hadi. oğlum. hadi anan adını yarra yedim. yarra yedim yarra. yedim Keşke baksaydım. ya dolu. çıktı Kaç kaldı kafam karıştı 3E üçtü şu. an 2ye 2. herhalde bir boş 2 dolu bana. sıkacak şu an 50. şans. adamda iki sigara. var ik sigara. sıkıntı şu an full dolu lan Sayamadım. ben ya şu an full dolu mu bu değil. herhalde 1 mi kaldı bunda 5050 mi. herhalde. 11 Bence ben bakayım. ya. dolu mu oğlum Biri boş bir dolu. ya tek mermi Harbi mi oğlum Bence biri. bir kaldı dolu güven bana İyi hadi. güvendim alın . koyayım. güzel adamın bir sigarasını daha aldık. Şimdi bir sigara önde adam Bende de bir.

Büyüş var a bitmiş lan oğlum yanlış. saymışım Ben kelepçe. sigara bıçak verm iyi adama da Bıçak. verm. % 2ye 2 2ye. 2 Hadi 2ye 2 2ye 2 şimdi ikiye 2 ikiye. 2 bir ay. içtim bir ay içtim boş çık lan Ananı. Ananı. of. kendime sıkacağım ya Yapacak bir şey yok. item. harcamadım güzel şimdi adamı Kelepçele. yim şu an 111 mi Şu an 11 Tamam. Kelepçele ikisine adama. sıkayım adamın çok itemi var. ama adamın çok itemi var adam bir canı. kalacak Kaç sigarası var sigarası. var. onu da kendime. sıkayım Tamam hadi ilk ben sıkıyorum. Hadi ilk ben sıkıyorum ne verdin item. büyüteç güzel. Tamam 2ye. 2 Tamam büyüteç kullanacağım direkt. bitireyim oyunu bak. baba hadi boş. yapma bir büyüteç. daha kesin olsun işimiz Ananın 2ye 2. miydi lan herhalde geri kalan ikisi mi. dolu 2ye 2. miydi Tamam hepsi dolu Tamam Burayı da. bitirdik güzel ne ne soracak şu final.

Miydi lan. bu ne oldu. Aha güzel 120.000 oğlum bir daha soruyor. Bu Yes ikiye. katlı Oğlum bu ne zaman bitiyor Bu. oyun adamın itemleri. duruyor oğlum adam da hayvan adamın 8. itemi. var 2E. 2 ikiye 2 bakacağım. direkt sonsuz mu bu Harbi mi lan mito. oğlum vardı Bunun sonu baktım ben şey. diyorlardı buna iyi sonu varmış bu. oyunun kesip vuracağım ya başka. seçeneğim. yok Çok iyi. lan kelepçe unuttum kelepçeyi bir. sonraki kelepçeler şu an kaça kaç var. lan saymadım Ya 2ye 2di şu an 50 şans. herhalde lan kelepçen bitmişti oyun ya. ya salağım. ya 2 sigara mı. yakacaksın kesince ne oluyor 2 Damage. vuruyor. salaklık. yaptım oğlum Oyunun sonu var bence. ya Ya niye keref Ç elemedim. Ya tamam bu Boş itemler. verecek Hadi ver yeni item bu sonu görm. için hapsız girmen lazımmış Harbi mi lan. SB. ya kelepçe. büyüteç 4 dola 4. boş tamam Bir dahaki no ilaç içmeden.

Gireyim. şimdi kaçtı lan unuttum koyayım ya. Kaça kaçtı. lan 4 4 mü 4 4 kelepçeli. adamı 4. 4 sıkayım. adamı ananı. ya adamlar bir sigara daha var yine F. diyecek. canını 3E 3 kaldı şu. an. oğlum salak lan B baktığı halde şey. yaptı yenerim ya ben bu n 3E 3ü 2 boş 3. dolu ik boş 3. dolu ik boş 2 dolu ik boş 2. dolu i boş 2. dolu 50 şans. oğlum hadi ben oynayayım biraz da. ya bana. sıkacak çok garantici oynuyor tüm. itemleri. bitirdi şu an kaç Ne kaldı unuttum ben. herhalde Şu an 1. var bir canım. kaldı 11 mi Şu. an şu sigarayı bir. içelim Büş Bir. bakalım kelepçeyi kullanacağım boş Dur. kçi şu an kullanmaya gerek yok yeni. itemler verecek orada kullanırım şu an. kelepçeye gerek. yok Tamam tamam adam bir canı var ilk. ben sıkıyorum inşallah ya da kelepçeler. adamı. Hadi güzel büyüte çok iyi bıçak bıçağa. gerek yok. ama 3E. 3 3E.

3 büyüş bakacağım 3E 3 Hadi hadi dolu. çıksın ya. uğraştırma. of. kendim. kelepçe iki tur. sıkacağım. Hadi. güzel Hadi ik. Tur. Hadi iyi itemler ver ya Hadi sigara. güzel bira kötü büyüte iyi adama bıçak. vermiş 4 Can 3 boş 3 dolu 3 boş 3. dolu 3 boş 3 dolu bir bir. içelim 3 boş 3. dolu dolu. çıktı. kendime. sıkacağım ananı ya ananı [ __ ]. senin gibi oyunun. ya of bira Ne iş bir namaki mermiyi. çıkartıyor. dışarıya boş K oğlum içine bir tane dol. var O da o değildir. herde sesim tired tam sıkarken kaç kaldı. var mı. ya sigarayı bir içeyim. ben bir bir mi Şu. an büte kullanayım ya Birbir. kullanacağım adama. sıkıyoruz bir tek dolu kal oğum 1. diyorlar. oğlum son kalmış Ya oğlum iyi. trollüyorsun beni ha boş yere gitti büyü. tecim. ya iki boş bir dolu iki boş bir. dolu Büyük Risk alacağım kendime. sıkacağım risk aldım kendime sık sonra.

KÇ ikis ona vuraca Ananı. boş. ya. of karşı trollüyor ya nesin gibi bir şey. karşı yakım. sayamıyor Tamam bir item öndeyim. canlarımız eşit büyüteç çok iyi bıçak. mükemmel adama 2 bira çok iyi D boş 3. dolu 4 boş 3 dolu İlk dur kendime. sıkasım var. ya sıkacağım kendime ya ilk. tur Bence boş ya Bir kendime sıkayım. sonra büyüteçle bakacağım Ona göre kreç. leece bıçak ne işe yıyor iki Can vuruyor. bıçakla kestiğin. zaman ilki boş bence. ya risk almam lazım bence alayım ya. almayayım Risk. dolu il. 2 Bence de alayım oğlum ilki boş ya 4 4. tane boş var . koyayım tamam şimdi büyüş bakacağız. güzel Şu an 50 şans büyüş. bakalım Bak yine boş çıktı tamam bir. daha kendim sonra keseceğim İnşallah o. da boş çıkmaz Yar y. olursa şu an iki boş 3 dolu iki boş 3. dolu adamı. kelepçeleyen adamı kelepçeleyip. mi iki boş 3. dolu artık keseyim.

Şunu. hadi. ananın. bir boş 3 dolu. var. of bir boş 2. dolu Neyse adam itemleri o kadar iyi. değil bir boş 2 dolu dolu çıkart dna'yı. 50 şans dolu çık lan boş çıktı bana. vuracak. herimi değiş şu. an kelepçe. büyüteç bıçak ver ya Ya bir anı . senin 4 boş 3 dolu 4 boş 3. dolu 4 boş 3 dolu bir. açim 4 boş 3. dolu boş çıktı 3 boş 3 dolu % şans ü50. şans bir bakalım % şans. boş. e iki boş 3 dolu iki boş 3 dolu. kelepçeleyip full adama. sıkacağım iki boş 3. dolu iki boş 3. dolu iki boş 3 dolu. boş 2 dolu 50. şans 50 şansım. var 50 şans 2ye 2 çok iyi lan adam oyun. oynatmadı Hadi lan final mi geldik Bir. Aa gerek yok oğum Bir sıradakini. çıkartıyor a. final. Hadi büyüteç büyüteç adama ne verdin. büyüteç kelepçe 2 Can kritik 3 boş 2. dolu burada risk alamam iki canım var. bakacağım iki boş iki dolu iki boş iki. dolu iki boş iki dolu.

Dolu tüm itemlerimi. harcadım iki boş bir dolu var. kelepçeledi O da benim maksimum canımı. götürebilir başka yapabileceği bir şey. yok. Tamam eşitiz eşitiz ikimizde bir canı. var ilk ben ilk ben sıkacağım Az sonra. şu anki mermiler. boş Hadi ya Hadi. ya inşallah iyi item gelir. ya Kaç bölüm kaldı Bir bitmedi 4 bölüm. kaldı bugün i bölüm izleyeceğiz ondan. sonraki gün takım elbiseyle izleyeceğim. finali B çok iyi lan kelepçe mükemmel. verdi itemleri çok iyi hadi dolu çıksın. iki boş bir dolu iki boş bir dolu iki. boş bir. dolu aldım ya ben de dolu çok. iyi Oğlum çok iyi oldu lan. Para Kaç oldu. para. 243000 hala soruyor alacak mıyım bir. daha noe oğlum buraya kadar geldik. lan bitti galiba bitti. mi ending gördük zaten bu oyunda artık. Sadece parayı katıyorsun end görmedim. ben şey mi good no deyip Çıkmak. mı dou 2 saat yayın.

Yap 1 milyon. devam var Yes. dedim ilaçsız yapman lazım tamam tamam. bir D ilaçsız yapacağım ilaç bitmiyor. Anladım a itemlerim duruyor lan. o adamın Onların da. duruyor iki boş iki dolu iki boş ik dolu. iki boş iki. dolu adamın çok item var Tüm itemleri. harcayıp öldürmem lazım dolu çok iyi. dolu şimdi adamı. kelepçeledim Adam. kelepçeledim. kestim. adamın bir canı. kalacak iki boş bir dolu olacak iki boş. bir dolu iki boş bir. dolu iki boş bir. dolu iki boş bir. dolu bakacağım ya Aleykümselam ortağım. Hoş. geldin. boş Ne yapıyorsun. Samet Samet bugün kebap simülatör var ha. % şans hadi ya hadi 50 şans ya. atamıyorum bir kelepçe daha atamıyorum. ayırıyorum gugum Tamam ortağım daha kgy. geçmedim saat 8 oldu dur geçmem lazım o. sonra kebap simülatör Samet hemen geçmem. lazım. kgy Sen bu kar izleniyor muydum Evet et. e beyin ama 3 bölüm Yok lan i bölüm.

Samet 3 bölüm değil ik bölüm izleyeceğim. bugün finali bugün. yapmayacağım Oğlum adamda ne item var. bir dolu bir boş bir dolu bir. boş bir dolu bir boş bir dolu bir Boş. adamın kaç canı var 2 canı var Ben bir. sigara içeyim. bir bir dolu bir boş bakacağım Başka. seçenek. yok boş Tamam adama bir Damage daha. vurdum adamın sigarası Yok. güzel Ken sonra dizimizi yok değil mi. Yok yok tobel dizimizi yok full oyun. Oğlum adam item koyacak yi kalmadı lan 8. itemim var güzel bana verecek değil mi. item adamda 8 item oldu Samet bu oyunun. şeyi varmış ha roblox'ta online'ı senle. oynayacağız bunu haberin olsun. roblox'ta Öldüreceğim seni ortağım. kusura bakma 4. 4 bu oyunları oynu atı YouTube son Osman. izleyip korkuyor çocuk canavar. canavarlar. diye Harbi. mi atma bunu YouTube'a oğlum kaça kaç. vardı lan görmedim. ya. dayı.

4E 4 mü 4E 4 adanın bir canı. var 4E 4 benim canım kaç canımı. göremiyorum biradan ya 4E. 4 Bir. bakalım. boş 3 mü benim canım. tamam kendime sıktım adamı. kelepçeledim bo dolu 3 boş 4. dolu 3 boş 4. dolu ya ananı avradını ya iki boş 4 dolu. iki boş 4 dolu Hadi öl artık. ya ananın. ya neyse kelepçe yok Allah'tan. adamda sigarası yok aldım ya bir boş 4. dolu. var. var ya 3 Can olmasam yer R. yemiştim Tamam şu iki sigara içeyim de. ne olur iç boş moş gelir şu iki sigarayı. içeyim ben ne olur ne olmaz kesin bana. boş gelir . koyayım Bir tane daha. iç. güzel Hadi. ya dayı sen koydum mu. dedin Oğlum şak uzmanı olduk ha oyunun. sonsuza kadar giderim. ben bölüm zaten itemler gidiyor ya o. yüzden çok gerek yoktu itemi kullandım. direk kalmıyor diğer ra 3en Sonra. kalıyor bira gibi bıçak güzel. büyüteç büyüteç ver. ya Kaç Can 4 Can 4E D evet evet kg var.

Az sonra 4E. D iç Lan bir. ayı 4E. D Ananı. kendime. sıkacağım Ananı. of. 3 boş 2 dolu 3 boş 2. dolu 3 boş bir dolu ü boş bir. dolu ü boş bir dolu bıçağı saklayacağım. ya full sıkacağım karşıya bir dolu kim. bilir. nerede. iki boş bir. dolu Neyse iki bıçağım. var iki boş bir. dolu 50 şans kendine atık lan. he tamam Güzel Adam şu an adamın. önündeyim iki itemim var benim adam. Hiçbir itemi. yok E Yanlış kodlamış ya da bilerek. böyle yapmışlar yin diye Vallahi. bilmiyorum. boş zaten bu karş Samet ortam herde. büyüteçle bakıyor boş içkiyi içiyor. kendine. sıkıyor Hadi büyüte Ne yapayım bu kadar. bıçağı ya ananın [ __ ]. çocuğu oğlum 6 bıçak var. ya ne oğlum bu. abi kesip vura yapacak bir şey. yok. Hadi 50. şans bıçak. çıkmadı adamda büyüteç var bıçakla kesip. vuracak şimdi. ya sigarası da var. adamın. of bıçakla keserse yay dik gugum kesip.

Kendine vursana var ya onu hiç denemedim. ha Çağrı bir denesem mi. onu . yedik ne olur. vurma bir canım mı kaldı bir can sigaram. da yok gitti oyun. ya içinde kaç kaldı Onu da saymadım. kaç kaldı lan Sayan var mı kesy ya zaten. bir var. Bıçağın bir mi sıkıyorum. karşıya canı var Sig Can. olacak Belki bir ihtimal kazanabilirim. Eğer bitti. y kelepçe verdi büyüte şim yok Adam. büyü teş var İki dolu iki. boş aldım oyunu ya aldım oyunu kelepçe. diyelim full kesip kesip vuracağım. herhalde iki boşla çıkmaz herhalde değil. mi ard arda iki boş da. gelmez herhalde iki boş Gelmez değil mi. Hadi bu boş çıksın bir şey demeyeceğim. güzel. güzel vallahi iyi döndük. lan şu an kaça gidiyoruz. Aa finale geldik lan final. turu Oh hadi hadi final. turu bira gibi büyüteç güzel adamda. ne var kelepçe bira 4 Can 3 boş 2 dolu 3. boş 2 dolu.

Risk alacağım Risk alacağım kendime. sıktım. direkt bugün şeyimiz var mı. gımız. çocuğu yok yarın tamam yaray ik canım. var. ya iyi sigara bir sigara daha ver lan. adama da sigara vermiş 3 boş 2. dolu boş iki. dolu. 3 boş ik. dolu kesin boş bu. bakmayacağım Öldüm Öldüm bitti. oyun. lan. oğlum kaça kaç vardı lan Aleykümselam. aleykümselam Yusuf oğlum kaça kaç vardı. lan 11 mi kaldı 11 o zaman 11 kaldıysa. kelepçeliyim Ben. bunu boş oğlum 21. diyorlar kg kaçta kaldık 77 izleyeceğiz. bugün. bu boş mu kendime mi sıkayım iki boş. Tamam kendime. sıkayım oğlum alabilme şansım var hala. lan hadi adamın sigarası var ama adam. fleyk Can benim can yönünden a sigara. kelepçe güzel bana iyi verdi Ona da. kelepçe vermiş bir vermiş 1 50 şans. güzel Hadi lan hadi bir Sigaramı bir. içeyim. bir bir. mi Dursun büyüte mi Dursun büyüte. bakayım yae Dursun dolu Tamam güzel.

Adama oyun oynatm adama vurduk Adam 2. Can şans çevirdi bizi. ya tamam sigarayı içti şu Can olarak. item olarak adam Var Benim 2 mi 3. mü Benim 3 item güzel. Hadi bıçak çok iyi kelepçe bayağı iyi. Çok iyi lan Çok iyi geldi. bana 4 dolu 4 boş 4 dolu 4. boş D dolu 4t boş hemen bakalım D Bolu. Bolu ne. ya ya Şurada dolu çık işte. ya. baksam mı Bir daha kelepçeli ama bıçağa. kesin bakmam lazım bakayım ya ya öbür. Tura item saklayayım diye. of boş 2 item. gitti Kelepçele. adamı adam da çok itemim. var iki boş 4 Dolu Şu an iki boş 3. dolu iki boş 3. dolu 2i boş 3 dolu Hadi ya ölsün adam da. adamın da 5 itemi var 5 itemle gidecek. diğer. oyuna hadi. güzel oğlum şu an rekora gidiyorum. ha. of 487 bin dolar ben yine bak Hak edene. seviyordum Evet çok seviyordum ama ben. hak etmeyene sövm hiçbir zaman Aynen. öyle sen. hord şe yordum Hak edene hakkını.

Veriyordun Sen Ayen gözeti babacım ik. sigara ik Can bir dolu bir boş mu. bıçağım var. mı Dur. vereyim verdim bak bir görüntüye iyi mi. Evet evu bir türlü anlayamadım ya. roblox'ta var bunu online Samet'le. oynayacağız 1803 verme 720 30 ver 720 60. ver Harbi mi Evet balım bu oyunun. görüntüsü böyle ama pikselli değil Evet. bu oyun böyle aşkım ondan demiyorum. Yerim senin ağzını ben de seni yerim abi. canıms Hasan Rus ruleti şimdi bak adamın. iki canı var benim İK canım var tamam mı. kelepçe adamı bağlıyor Bir turda hakkım. oluyor benim sigara Can dolduruyor. birada namludaki mermiyi çıkartıyor bir. dolu bir boş var Şu bıçak da bende yok. Adamda var bıçak ucunu kesiyor silan iki. mermi vuruyor O çok sıkıntı ya öldüm ben. ya Anca kelepçeleyip vuracağım adamı. Başka yapacak bir şeyim yok şu an tek. şansım. kelepçe çünü ik canımız var bıçağı var.

Adamı tek atabilir Bana Samet 50 şansım. var bir dolu bir boş ne yapacağım Vur. adamı Vur. Tamam boş çıktı Samet yared ık % ş Aynen. ama kelepçeledim ya yine ben vuruyorum. işte kelepçeli sıra yine. bende tamam adam bir canı. kaldı yeni mermi gelecek Kut itemler. gelecek güzel oldu bana kelepçe vermes. ben ölmüştüm bu el. Çünkü adamda büyüteç falan var Güzel bir. kelepçe ik kelepçe bıçak büyüte şim yok. büyüte full kelepçe takarsan Hep sen mi. Yok full takıyorsun bir kere takabiliyor. bir kere onu oynaması lazım lan mermiyi. görmedim baktın mı. mermiye mermi vardı 4 boştu. herhalde yeşil bir kırmızı mermi vardı. bir o zaman tamam 1 o zaman E iyi o. zaman bir bir Tamam yine kazandım ben. tamam kelepçelerin tamin. burası ikisini sıkacağım. adam iyi oldu lan şans yüzüme güldü. online mı bu yok Bu onl on on Sen Oyaca.

Ama itemleri ğen oradaki bunun. aynıs bir gün Yalım günü bugün kebap. simat bu final mi. lan kebap nasıl oynayacağız Karaman. gelemiyor 3 kişi oynayacağız geliyorum. ya 30 FPS oynarım Harbi mi aha geliyor. Vallahi 2ye 2et o yüzden gelim Buray. Harbi mi Eyvallah canım iki dolu iki boş. 50 şans Samet Eğer ucunda şu an doluysa. şu bıçağı kesip tek atabilirim adama. adamda kelepçe var benim amıma koyacak. Adam. ya iki dolu bir boş mu evet bira mı isem. bir tane k koyayım Vur Vur bir bir. açayım mı Bir namaki mermiye bakayım. oğlum 2 % 66 şans kum vur lan 50 iki. dolu iki boş iki dolu bir boş de hayır 2. 2 ikiye ik Bence bir bir açayım bir. bakayım. ya Hadi boş lan Oh çok iyi boş çıktı. Samet şimdi bir boş iki dolu şimdi % 66. ş de vur işte bıçakla kesip vuruyorum i. boş çıkarsa yedim ama kes Vur. hadi ya hadi. ya hadi oh.

Güzel oğlum yok şu an final değil şu an. gideceğim herhalde. finale çok. iyi hadi. final Şurayı da alalım lan büyük ihtim. şu an Türkiye rekoru kırıyorum bu kadar. gelen olmamıştır koyduğumun. oyunlarını Türkiye'de başka Senin. bulduğun oyunları oynayan yok çünkü o. yüzden mi kırıyorum her oyunda Türkiye. rekoru 2 Can 4 boş 3 dolu 4 boş 3 dolu. itemlerim. aynı risk alsam mı. ya kendime sıksam mı ya 4 boş 3 dolu. ya bence bir bir açayım kele çim ikisini. adama sıkayım bence bence bir bir açayım. kesin boş ya birinci risk almayayım yine. bir bir açayım Hadi boş çık güzel boş. çık tamam kelepçeli adama iki tane. vuracağım bir de büyük tane boş çıkacak. ama yapacak bir şey. yok Hadi hadi İkisi de dolu. çıksın. güzel Bunu kendime sıkayım mı lan Samet. kesin boş bu ya kendime sıkarsam dol şu. an bilmiyor yok şu an. 4 ü boş iki dolu şuun 3 boş iki dolu.

Kendime sıkarsam sık kendine boş çıkarsa. tekrar ben kullanıyorum tamam Karaman. adama sıkım K sık adama sıkarsın adama. sık kendine sıkayım ya bence doludur. Hadi Ananı çıkacaktın. kendini en bir açt Anadolu çıktı salak. kelepçeledi beni herhalde ikisi dolu. değildir değil mi Aha kendine sıkıyor. enı koyd Sen bana. sıkacak Tamam neyse sorun yok sorun yok. birer canımız var careful. Now Ne oldu oğlum ya. ah kendine sıkıyor. Ah hayır. hayır tamam mermi bitmiş Oh Mermi bitti. Mermi bitti Mermi bitti sigara güzel. güzel iki sigara Çok iyi Çok iyi. itemlerim Çok iyi ama iki Canla başlak. Adamda da sigara var İki dolu iki. boş Bıçak da var adamda bıçak sıkıntı. bir sigara. içeyim iki dolu iki boş bir bakalım. içine adamın bir canı var. boş kendimize sıkalım da adamda bıçak. var Eğer bu boş çıkarsa yarra yedim şim. yani şu anki Şu an bir boş ik dolu Hadi.

ya Hadi. ya Yah birara Ananı Ananı. öldüm ya öldüm % öldümu değil mi. % 10000 dolu % 10000 dolu öldüm bıçakla. keseyi Al işte öldü Hayır. ya diğerini vermiyor arkadaşları y bir. can daha vermiyor oyuna kaç Canla. başlarsa maksimum o kadar yapıyor 2. Canla başladık bu. oyuna Evet bıçak kesin 2. vuruyor böyle işi ya

All Devices iOS Android Chromecast