ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 1xbet Altyapılı Sitelere Kripto İle Yatırım ve Çekim Nasıl Yapılır


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Evet Evet hepinize Merhaba arkadaşlar. bugün sizlere ilk sitelere Yani ilk. altyapısı olan sitelere breakers da. üzerinden nasıl yatırım ve çekim. yapacağınızı göstereceğim site hangisi. olduğunu hiç önemi yok bixbet olur başka. Siteler olur Ben sadece örnek olarak bir. İsmet üzerinden Göstereceğim size. şimdi ilk olarak şuradan size hesabını. gösteriyorum burada dolar hesabım var. ama ben Dolar hesabı kullanmayacağım TT. hesabı açacağım Bunun sebebi de tekrar. de komisyon olmaması dolarda küçük de. olsa bir komisyon var buradan Hesap ekle. diyorum hesap eklemeden para birimi seç. diyorum buradan para birimine arama. kısmından tekrar yazıyorum Bu SDT. ikisinin arasındaki fark yücesiyle. ürettiğinin sonunda tertemiz eden TL var. zaten orada anlayabilirsiniz yine sap. oluştur dedim şimdi aktif olmayan. hesaplarım TL ve Eğer bu Sedef hesabı.

Doları Samsun aktif görünüyor ama ben bu. seride hesabına para yatırmak. istediğimden dolayı Kripto Kripto ile. Buse test alma tıklayıp bu hesabı aktif. hesabım yapıyorum Evet artık gördüğünüz. gibi bu SDS oldu buradaki hesabım bunu. aktif yapmış oldum Peki nasıl para. yatıracağız buradan para yatırmaya. tıklıyorum artık butonundan para yatırma. seçeneklerinden aşağıya iniyorum burada. Kripto paralar var Kripto paralar. kısmında. tırtar ontem var Throne Throne seçiyorum. bana diyor ki burada yalnızca tc20 aile. para gönderiniz Yoksa diğer ağlarının. yani yanlış bir adam para göndermiş. sağlarsanız. paranın siteye ulaşmaz size de geri. dönmez arada kaybolur burada bana. verdiği kodu kopyalıyorum. kopyaladım daha sonra O benim borcama. giriyorum ben bu video için btc Türk'ü. kullandım ama biraz da da para Bu da. aynı işlemler hiç fark etmez Nasıl.

Yapacağız Bu da benim şimdi varlıklarına. bakıyorum bin TL varlığım görünüyor Bu. şu an TL de yani TL'ye de ben dolap. dolara çevirmek istiyorum parayı. Öncelikle buradan yukarıdan seçiyorum bu. seddi ediyorum Evet USD TR ye paranın. yüzde yüzüne Used To alıyorum. o Emir verdim hemen gerçekleşti Zaten. varlıklarına gidiyorum şu an 67 dolarım. var Yaklaşık sonra yatır çek bölümüne. geliyorum yatır çek bölümünden burası. çok önemli para çekiyorum Sonuçta biz. site yaptırmak istiyoruz bu yüzden kendi. hesabından çekim yapmalıyız buradan. arama kısmına Kripto para çekme kısmında. USD T yazıyorum tetrus EDT karşıma. çıkıyor bu işten para çekme seçeneği var. etarım likrit weapon Buradaki en önemli. nokta dediğimiz gibi tc20 anı. kullanmamızı bizim tc20 anı kullanmamız. gerekiyor benim çekme adresim var bu. çekme adresine diyorum ki şunu attığı.

Silelim. en yeni bir adres tanımla. bu kayıtlı buraya ne yaptığınızın hiç. önemi yok test yazdım adrese de aldığım. adresi yapıştırdım tanımladı. tamamladıktan sonra bana bir SMS geldi. bu SMS litre otomatik olarak bizim. verdim onayladım. Bu buraya kaydolup kaydetmiş olduğunu. kendi Daha doğrusu sitenin tc20 anı. sonra diyorum ki ben burada gittim. bakiyemi gönder 60 6.79 dolar geçeceğini. söylüyor 0.25 sadece borsa kesiyor yani. bina swapfell farklı olabilir ama aşağı. yukarı ücretler aynı tc20 her zaman. minimum ücreti kesiyor arkadaşlar ve. para miktarı fazla olsa da yine minimum. ücreti kesiyorum iki suyu yani sonra. çekme isteği gönder diyorum yani siteyi. yatırmayı şu an ayet Vali onayladım bana. diyor ki bunu kardeşim epostadan Onayla. Ben buradan hemen bilgisayardan. giriyorum. bu çekim Onayla diyorum çekim.

Onayladığını söylüyor City geçip Burada. hemen kaydı durduruyorum bakalım ne. kadar sürede para geçecek şu an saat. 23.20 kayde durdurdum. gelme Evet kaydı tekrar başladım. gördüğünüz gibi sadece bir dakika da. para sisteme Siteye yani geçmiş oldu. altmış 6.79 küfür altına kadar aynı. yatırmıştım Burada hiçbir kesimde olmadı. bunu sevdi bizim döviz hesabı olarak. usbsd hesabı açmamız site üzerinde bu. dediğim gibi hangisi kullandığınızı. önemi yok ise alt yapıdaki tüm sitelerde. bu şekilde rahatlıkla para. yatırabilirsiniz Arkadaşlar bir yani. Used döviz açtığınızda döviz hesabı. açtığınızda USD değil usdtl herhangi. bir kesim ücreti hiçbir şekilde. alınmıyor sizden. para kolaylıkla geçmiş oldu Bir dakika. sürdü gördüğünüz gibi buradan hemen yine. çekim diyorum da bu sudan değil yanlış. girdim para çekimi nasıl oluyor onu.

Görelim profilime geldim Para çek para. çekiminde de hiçbir fark yok yine. Aşağıya gidiyorum tekrar kontrolü. seçiyorum. ya. herhalde bir internet çekmedi tekrar. seçeceğim tekrar Unut onu. bu aşağıya geldim tekrar onu seçtim. tekrar Onayla dedim Bana diyor ki ne. kadar çekeceksin hangi adrese çekeceksin. ne kadar çekeceğimi bak Yeme göre seçtim. 65 çekeceğim gördüğünüz gibi hiçbir. kesinti yapma 65 olarak geçecek bu benim. borsa ama burada kriptoda yüz cüzdan. adresini soruyor size bu ne oluyor Bunu. da yine gidiyorum borsa mı giriyorum. arkadaşlar borcama girdim burada bu. sefer çek değil yatır kısmına geliyorum. çünkü ben bu hesaba para yatıracağım. benim hesabıma gelsin istiyorum para. buradan tekrar yazıyorum Buse de diye. ve tekrar seçiyorum thrown kısmına gelip. buradaki yatırma adresini kopyalıyorum. Bu kopyaladım adresi tekrar siteye geçip.

Buraya yapıştırıyorum Onayla diyorum ve. bundan sonra parayı salma geçmiş oluyor. şu anda ben geçireceğim için onaylamadım. işlemi bu şekilde. gerçekleştirebilirsiniz neden Kripto. kullanıyoruz da diğer yatırım. yöntemlerini kullanmıyoruz arkadaşlar. buradaki çoğu yatırma yöntemi günümüzde. ülkemiz için çok pis ki olan yatırım. yöntemleri. Bu yüzden kriptoyu kullanmanızı Şiddetle. tavsiye ediyorum zaten hepinizin gördüğü. gibi sadece bir dakika sürdü paranın. hesaba geçmesi miktarlarını önemi yok. süre aynı ne kadar yatırırsanız yatın ne. kadar çekerseniz çekin aynı bir dakika. içinde komisyonsuz bir biçimde para. hesabınıza geçiyor ve Hani uzak Duran. insanlar için söylüyorum işte Kripto çok. karışık falan buradaki çoğu işlemi işte. döviz hesabı açma falan Sadece bir kere. yapıyorsunuz arkadaşlar Onun dışında. sadece buradaki a para tahsil etmek.

kalıyor geliyor bu transferi de yani Çok. kolay bir dakika içinde yapabiliyorsun. ve diğer yöntemleri hiç kullanmanıza. gerek yok risk yok hiçbir şekilde. sıkıntı yok. ki yani genel olarak böyle arkadaşlar. çok kolay gerçekten yatırımı da kolay. çekimde kolay başka yöntemlere. göndermenizi hiç gerek yok. anlatacaklarım bu kadardı Hepinize. bahislerinde bol şanslar diliyorum. abone ol

All Devices iOS Android Chromecast