ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 1Win ilə səndə pul qazan! / Lucly jet oyna! Daha ətraflı videoda.


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Salam Dostlar xoş gördük her birinizi. nöbeti bir Win videosu ile. karşınızdayım gördüğünüz kimi. programımız açıldı Bu videoda bu. programın dahilinde olan Says hesapsız. oyunlardan biri olan Lucy J oynayacağı. bir yerde size bunu oyunu tekdim. edeceğim bilmeyenler üçün inkişafa. bakanlar üçün nece oynanılır her bir. şeyi izah. edeceğim oyunumuza keç almamış evvel. qeydiyat hakında ümet bu proqramı bu. oyunu NEC yükl olar NEC qeydiyyatdan. keçmek olar bu suallar HR birini. kanalımızda yerleşen videoda izah elmiş. o videonu kanalımıza daxil olub aktarı. tapada bilersiz yukarıda sağda bax bu. darda bu saniyelerde çıxan karta vurarak. bir başa hin videoya keç Ala bilsiz yo. eer ondan baş çıkartamaz kanala daxil. olub videoların içerisinde tapa bilsiz. bir Vin qeydiyat videosu var orda. etraflı izah elmiş indik vaxt Keçik.

Oyunumuza Dostlar Real hesab onu da qeyd. elim M dollar hesabı siz qeydiyyatdan. keç manat seç İst Tamam bağlıdır aviator. kimi. oyundur nöb oy 20 sent gce 40. kiky bilem çatmadım bura buradan tarihç. de baak bilsiz bakın burada saın üstüne. vurarak bakiz sona Mela 1877 partı en Ç. bir DF 18 ver Harda 13 oyun bundan evvel. nöb oyuna girk 20. sent. 8 829 başlamış Dostlar heç olm 10 do. bu y kısa gelecek y tez. partl gö. buma nalın olsa yorumlarda ya bilsiz. Dostlar MS 8 doları Bu videoda Hiç. olmasa 10. doer. yini. gözü i olsun. götz 27 gü 20 gir gü 8. yakı bu. bırakacağım çünkü çok kırmızı geliyor. buradan 34 tane göy gelmeli arka. arkaya gene tez. Park. ar ar def. 4. baklac 1.5 götüreceğim. çokme. götürd. b. b 31 çözecek bu. bak. 30 csik 5 götürsem 1 rahat 10. doş. cş c. ç olmasa 5x verir. mi eleme elemiş. Ed 5te götür beşe kimi beşe kimi.

g. kritik. y. 17. gelmiş def. gireceğim ama. indi. biraz to sabırlı olmakı. lazım herden Çok az az Maviler azdı. demiyorlar ki ortalama hamına 2 x'ten. yukarı olur ü oyundan birinde M çalır. çöz bir cirse parlamış ben oynasam B. oluşt. bil de yakı Hiç olmasa bizi görmedi. ha. 4ü Ak akaya 5x gözleyeceğim. 5 baktım 357 cö 65'te. patladım Çöz baktim çöz. Parlayacak. Dostlar Siz. de şansınızı. yoklan. bil ortalama baın saran 10. birir bu. arasından. 2597 Dostlar bakın bir de. gireceğim 20. gireceğim. son bir. oyun be. gireceğim götür. götür. 915 Dostlar 10 çok uzun çekm istemir. videoları damı g 9 do. yır daha son çar. Ç

All Devices iOS Android Chromecast