ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 1Win-də RULETKA-ya 350 Manat Qoyduq - Uduş?


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selam dostlar abi baktığımız Kayır Bugün. sizlerle rulet 10 yıllık. değil. bunu 350 dolar ile Sen 300 dolar ile Sen. beğendin ben siteyi yüz güzelce girmiş. hem oyna ama hamsteremeyen polonusuzluğa. yani maksimum bir 70 dolar risk geliyor. ama sarı falan bir. ama Serkan amiri yok. hiç oynayalım. biraz tokta meyve yok. Dostlar bir gün saatinde oynuyordum gel. yat linki videonun aşağısında adamım hem. yorumlar listesinden de Açıklama. kısmında. bonusları muhteşemdi puls karşısında. elindeki. rahat çıkartmış hem de deprem. yok. yeni bir bakalım. videomu beğenmeyi kanala abone olmayı. unutmayın. arkadaşlar. meseleye çalışırım. dokuz atıp 14 atıp yeniden 36 da kısa. oldu biraz 20 dayakçı vardı ama. 20 cm. 1 31 31 takip atıldılar. 228 dolar. var demek Dostlar 14 hafta sonra 9 attı. ortada 31 kalmıştı. koymuştum muhteşem oldu şimdi böyle bir.

Şey ehliyet ödesem. E7 mi böyle bir şey yedim. çok mutluyum biraz bu duruma göre biraz. takıldım. biraz çok bulurdum ama gelsin inşallah. ne diye ihtiyaç sahibi çok da Pis Yedili. top. şerefsiz. şerefsiz dokuzlu koymuyor. Baby yok hey bir yok Ne diyeyim. Canımız sağ olsun. canımın sağ olsun. Dostlar oyun budu 610 dolar. biraz daha yakışıklıyım biraz daha. istemiyorum. gördüğünüz gibi bu oyunun ustasıyım. bilirdik. yakışıklığım. Demek ki yürüyüş bucağı 18i 19 gözden. beri. Neyse Başım şişti artık. bize gemilerimiz var altı ve dokuzda düz. diyeti. yok. şu değil. 29 yaşı değil ama bu da olmayabilirler. bana da şükür diye. demek Dostlar Dostlar tekrarlayarak bu. isteneyim çünkü atabilir bu insanıyım. maksimum maksimum 500'e kadar düşerim. biraz saklayalım maksimum. demek 500'e kadar oynadım yani. bin dolar görmek istedim. En azından ama olmasa da yani.

Yahşi değerlendirmek lazımdı yedi çok. muhteşem oldu 20'den Sonra neon. 15 olarak. gider 5 lira gelenlerde almak lazımdı. hem de yanlardan aldım Onların esas. gözlediğimde 0 ve 5 değil. kurtarır 90 dolar verir yakıştı ama 0. celalelerde Yok gelmedi 28 geldi. halklarda oynayalım yani 300 dolar. fairle. Bence bizim bir sıfır. kanala abone olmayı unutmayalım videonun. like edin oynadığım bir bin saati. tamamıyla güvenledi böyle bir hayat. kardıran bu meblağına zam bu eğitim. alanının videosu da. geleceklerdi aşağıda var Oradan geri. takip ederseniz oynayabilirsiniz. muhteşem saat daha. 08.00'de gelse bu işi deme. Sağ olun Dostlar kanala abone olun. oynamak istediğiniz. aşağıda teşekkür ediyorum

All Devices iOS Android Chromecast