ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 1Win Aviatordan pul qazanmaq✅Aviatorun sirri✅ FREE SXEM


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese selam İyiler Bugün sizlerle. birlikte Dostlar aviat oyundan. yak Oyan bu. şeylerim p kaza çalışacak bunun taktik. göstereceğim bundan. Evvelim. kumar te et ve TSİ et Dostlar sadece. olarak Özüm kazanırım bu oynadığım takti. göstereceğim onu diyim ki 390 manat 71. ki var. 39071 oyuna başlayacağım bena. bir 40 manat bura 40 manat da. bura böyle formada. başlayacağım olur BL diyeyim Dostlar. Telegram kanalında şeylerde var Telegram. kanalımızda taktikal falan hemsinin de. linkler Promo kodlardır Bonus üçün Onan. videonun kom bölümü hem Telegram. kanalının linkini Çimeli gören hem. Telegram kanalının linkini Hem bu. oynadığım Sayın bonuslu kyat linkini. hemin bonuslu Promo kodu koyacağım or. yani haman istifade edebil. rat prom 27 keserken promosyon kodu ekle. bölümüne Promo Kod bölümüne vurursunuz. Yazılan o yazı yazılacak bölmeye de bir.

Çekeceğim bunu da yazı yazılan bölmeye. de yazacaksınız heko 27 birleşir şekilde. size Ordan da Bonus vercek ki siz o. bonusu pula çevirip Daha sonrasında. oynaya da bilersiz veut da ki pula. çevirip çıkart bilersiniz link de. qeydiyat linkid bunu da bir elde çek. link qeydiyyat linkid Bonus qeydiyyat. linkid tabi ki de orinal bir qeydiyat. linkid oradan qeydiyyat keçe bilirsiniz. 390 manla başladım 480 MAN. Eledim Dostlar Dem devam or başlayacağım. oyuna kş emsar verdi bur yarı Ardan T. verdi getdi sadece indi 484 manat nerk. burada Dostlar Mim iki yum var ya 40. manat gideceğim yani 80 manş oynayacağım. Ve oynayacağım ya da daha böyük bir risk. alıp pulu İke katlı oyundan çıkac yani. yolum var bunu. birinim. 20. 25. burada ST bakmak. lazım. 14 bir Yani bunlar sarafat ramler de. bur mecbur gözleye bir gözlemelik. ki ortalama emsar versin hş kimi Daha.

Sonrasında is gsin y normal bir ortalama. Emsal birini tut burada melç anca. sarılı bilmirsen Burdan sonra birx vce y. Ben ş sar sarı çaşır anca göy. g. 90. buş göy anc getmi. benş Heli de yir g saçtır adam ona göre. oynamak biraz. tehlikelidir bunlardan birine. koyacağım bunu daim. Hele ki aşağıs yokl Öz bildiğim. formada anc baxır ki anca böyük Emsal. verdi gördü dediyim kimi oldu axırıncı. Variant kimi geldi böyük Emsal verdi. hamsan da böyük. verdi adam kalır neyin burada ş b pul. koyum Yani ben pulumu. Mer ancak aşağı. gö Yani onsuz da 484 var. y. koyım. 200. 2505. Bucak Siz bu form yoklam yani. diş değim formada yoklayın yani Ben. baktan oynuyorum Normalde Bir saatten. biriz başka bir videomda var bu ne kadar. uçtu 2800 ne dem herde oynayan. var götüren ol. 45 bur mesela pul. koymak Adam bilm. ol Ç adam p koymadı. bular Ç adam.

Pmac bize lazım biri birini. keçin çekmeni açacağım birini keçin bir. elini kesenden sonra bizim pulumuz verir. yarısın birinden verecek 115 manat. birinden de verece 100. Man. ve bu oyun 1x sırf bir zat verme. ihtimali var yani Birden aşağı. oynamayacağım yani sli olmak lazımdı gör. boş yere benim burada 430 manım GDİ yani. pul da Elimde olsa. ehtiyat H de gözleyeceğim Çünkü H de. birx ver ihtimalı. Var 150'den Aşağı göz 150. geç. adam ona. göre bu oyunu. oynayım risk bir. risk Old ne baş. verdi ben bunu. koy çıkı boş yere. b50 y devamı. y ne olur olsun Day ne kadardı burada. 300 100 de bur. koyım. 120. ne olarsa da olar koyd yapımızı. artıracak ya da. Uz orada dondu oyun gördüğünüz kimi yani. konkret şekilde H oldu arada bir elini. Geç. Geçti 559. yine 250 bura 250 bura. maksimum uşaklar demek yan Attı bizi. d030. 789. manat Bir de yokl riske atmak da.

isim yoklamayı buu. götürü salamı. yoklam salamı yoklam bir. bakım 789. Man 390 manat. 399 2 katı kazanmış. Dostlar dediğim gii. Eee keydiy attan kesmek isteyen. dostlarımız. olsa Sayın orijinal linkini birbirinin. linkini komer bölümünde koyacağım. hemsinin Onun altında Telegram. kanalımızın linkini koyacağım orada da. taktikal falan paylaşılır Oradan da. bakıp şeye. bilersiz Paki qeydiyyatdan geçerken. Promo Kod isteyir orada Promo Kod. bölümüne İstem Daha doğrusu Mecbur değil. yani sadece onu vursanız Size yine Bonus. verecek Promo Kod istifade ederseniz. onu da istifade eleb bilirsiniz gan. kesen gattan kesenden sonra istifade. eleme olur yani gattan kesen de olur bu. kadar Dostlar videomu beğenip kanala. abone olmayı da unutmayın Sağ olun. salamat. kalın

All Devices iOS Android Chromecast