ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 100TL RULET'TE KASA KATLAMA - BÖLÜM 1


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Bu arada kasmalar Hepinize selamlar. dostlar bugün görmüş olduğunuz gibi 100. liralık bir kasa mız var. bakalım neler yapacağız neler yapacağız. hep birlikte İzleyip görelim bu kanalda. daha çok bu şekilde içerikler. paylaşılacak arkadaşlar bilginiz olsun. şöyle bir 25 çevre düşünüyorum direk. Hatta 19'du Tekten alalım şöyle hop. Tamamdır. bir yani mobilden çektiğimiz videolar. kaldır diyor Ben de dedim ki abi yeni. bir akım başladım bundan sonra attığımız. Yani bu kanalda attığımız her video gücü. kaza olacak sizlerin daha çok içine. gireceğine inanıyorum 21 dolu 25'in iki. yana gayet güzel zaten o bölgeyi. bekliyorduk Ben burada biz tekrar. arayacağım Yani gelme ihtimali yüksek. yok tekrarını yapma ihtimali yüksek. şöyle bir hatta 100 lira kadar düşelim. yani düşelim ağabey. Tamamdır Anna kafamıza kadar düştük.

Görmüş olduğunuz gibi. bu. tekrardan bir 25 21 25 çevre atma. ihtimali var üzmesine bizi. bu ne oldu Ne oldu Ne oldu Çok güzel Çok. güzel abi 2.50 kızımız on katına ulaştı. Yani bir tekrar daha gidiyor patlayana. kadar abi 600 lira kadar düşelim Hatta. Bu bir tekrar da hak ediyor ben ekstra. olarak bir 11 almak istiyorum Tamamdır. 11'e bayismm aldım. 36600 Tamamdır. var ya Niye 18'den sonra genelde 25. çevre atıyor fark etmişsinizdir zaten. Ben 10 3D olur onu da olur Yani on bir. çevrede 11 çevreyi bekliyordum bak bakın. 36 da 64 lira para var gitti Hatta şu an. en düşüğüne falan girdi Neyse sıkıntı. yok kasamız 1400 lira arkadaşlar 100. liramız güzel bir şekilde katlandı Şimdi. burada şöyle 13 çevre bekliyorum şu. şekilde bir beis alacağım 3 çevirip ben. 25 çevreyi tekrar da değildir Ama ben. burada bir çevre düşünüyorum açıkçası 16.

Çevrede Keşke alsaydın. bu 16 çevre. bu derken Abi direkt 3'ün içine giriyor. Arkadaşlar onu çok güzel bir gayet güzel. gayet güzel şimdi burada yani bahsetmiş. olduğumuz 16 çevreyi atma ihtimali var. mı Var 16 çevre şöyle yüklü gireceğim. kasamız üç gündür oldu şöyle bir 16. çevre gelirse bizler için malzemesi bir. şey olacak arkadaşlar. beni 100 liradan geldik Sonuçta buraları. 1/16 çevre bekliyorum Hadi bakalım. şansınız bol olsun. Dur dur orada dur orada bak bak hiçbir. şey yapmadım arkadaşlar gayet güzel 5. geldi burada 11 11 7 Hatta direkt 11 32. 22 şöyle bir Base alacağım şöyle düşelim. kasamız 11 olsun arkadaşlar biz de. kaçalım 100 lira 10 bin lira yaptık. gayet güzel bir şekilde ilerliyoruz hiç. bir de vermedik neredeyse hem 56 elde. şunu nazar değdi edeceğim bu Elif'le. gelirse her bi ben 4500e kaçırma.

Arkadaşlar bu Elif'le verirsek 4500 lira. kaçacağım zorlamam ya vallahi. zorlamama Gel gelir ya gelir. mı geldi gel bak 32 nerede mavi Bak tek. tek attık resmen harbiden tek attık. kasamı doğum günü oldu e bizim için. gayet yeterli mi yeterli Ben burada şu. 400 lira 18 çevreye basarım Ondan sonra. Kaçarız Abi arkadaşlar bilginiz olsun. kasa ortak kasa vesaire hiçbir şey. almıyoruz kesinlikle adımıza yazanlara. İtimat etmeyin dolandırılmayın bu tür. içeriklerin gelmesini istiyorsanız bu. kanalda lütfen yorumlarda belirtin. kanala abone olmayı unutmayın Hadi. bakalım 1.18 çevre ilk skadaddy 17c. bıraktı bu Kendinize iyi bakın Yani uzun. olmasını isterdim Ama ve lakin hiçbir. vermedik şu sonra riski onu da zaten. hani gitsin diye oynadım. şu dediğim gibi arkadaşlar Kendinize iyi. bakın bir sonraki videodan haberdar.

olmak için bildirimleri açmayı unutmayın. Kendinize çok çok iyi bakın görüşmek

All Devices iOS Android Chromecast