ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 100.000₺ BAŞLANGIÇ SLOT RULET BLACKJACK CANLI YAYINI #casinofelix #rulet #slot #ekremabi #sakultah


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

On. tell me how i'm Get Home you to F to lay. bone i teach you How to speak My langage. rone is Thing Ever. know M Ja On All i need R with some. Super good Pack of swi i did it. overnight it couldn't happen any quicker. Selamünaleyküm. arkadaşlar Aleykümselam. Hoş. geldin direk yayına bir like atarsanız. çok sevinirim arkadaşlar size. zahmet. afiyet Aleykümselam. yerin. üst olur. mu Ananı. Hadi. Bean içeri bir k. Hadi be. oğlum Merhaba merhaba Aran. aran lan. yapım çekilişe katılıp form doldurmadın. içindir Biz baktık forma katılmamış. iptal ettik o yüzden. ne yapıyor abi ya. orada görememiş sen kimseyi. Yup abi büyük çarpan atar mısın. abi yok. ya. arpan. kırmızı abi gel çarpan. var burada. zam. kal sadece. çarp. Ç çarpan sade. sadece çarpan at at at tamam çok güzel. topladın para Evet büyük çarpan daha. lütfen Vur be oğlum bir tane daha.

Tamamdır bir tane daha Evet büyük 22 ne. ya abi topladı Par güzeline bak ya 2. atıyor gö. ya s. y g Hoş. geldiniz mavi pasaj Hoş geldin pasaj. arpan Niye verdi ki geçenler bu niye. niye. karpan aç. lan. evlad sadece çarpan. sadece mor. gel var. Can te. ederim eyvallah Can Beyler Hoş geldiniz. yayına bir like atar mısınız direk bug. çekilişle ilgili bilgi vereceğim. biraz ki kesiyorlar ya. dünkü kasayı çek ne yapacağım Hoş geldin. tekrardan abi Taş verir misin Rica. ETS çekiliş hakkında bilgi. vereceğim saati gelir mi sarı saati. saati geldi herhalde. Herhalde var ya daha başlar. yatırım sarı. yeşil yeşil şey mor sarı. çarpan Tamam çarpan burada. abi mor s Lütfen. hadi bir çarpan. daha. gelse x at sadece x at sadece x çocuğu. Abi gelir x. var yok Yüzün gelmesi lazım yü ger var. vall var çocuğu. kupa. çarpan Anasını Anasını. buu al lan al.

Be ya anasını var ya yatıracaksın Bun. var ya Ya var ya. arpan Ya sabır ya abi alsana fıtık oros. bu çocuğu. 5 5. çarpan kardeşim 5 çarpan koyayım. anlıyor musun . çocuğu eşil. Sarı. geldi gel gel aşağı koydum. büyük çarpan. lütfen g takalım. et nasıl arkadaşlar onas. anlatın nedir abi buna x yenen tamam. mor kupa mavi. çarpan. çarpan 10 yaptım aşı ödemedi istersen. bakar şansı. girer. ah al. sen. hadi 100.000 acaba B gidersin had 100. b000 niye geliyorsun 100 b000 Bodruma. gidemez. gz Amerika'ya gel Amerika'ya gelmeye. Hakkı almayın Amerika'ya gelmek kolay. değil gerçekten kolay bir şey değil. sanmayın hiç kolay. yaniş böyle basıyormuş V çıldırım . koyayım alsa şöyle içeri şans al v falan. filan bal mıdır şans mıdır ne sikse. bizde olmayan. şey ah. yapma yeşil elmaya bak. ya Fırat anca rüyanda görürsün diyor ya. işte öyle olmuş anca rüyanda görürsün.

Olmuş Geçmiş olsun ya. at Tan buran ya Ölecek misin ya. masz ki niye atsın ki yatsın. Amerika'da her türlü milletten insan var. Her türlü her. türlü Türkler değil yani her türlü. diyorum her. türlü her yerde alüm. g şeker var. nere al lan hadi lan bana ne zaman. iyilik yapmışlar ne zaman ne zaman. Allah ah. hoş geldin. uh. dün zaten tıpayı aldık zaten dün de. hadi bak şimdi ne yapıyoruz beyler. bayanlar. buradan buradan devam Balıkçı Amca dedi. Ben de Balıkçıya girdim kırmıyorum yeni. gelenler Hoş geldiniz yayınımıza bir. like atmayı unutmayalım. zahmet Şimdi genelde bu oyun hızı. alıyor tamam mı Bu oyun hızlı alıyor. içeriyi Evet kırmak istiyorum. 5K kazandım ama bastım parayı. aldım. yok gözüme Ne oldu benim koyayım. ya. bir şey olıyor bana. Anlamadım abi oyunlar çok gö var ya. oynası gelmiyor. ins Oo. koyayım 4 tane girdi.

Içeriye oyun. bıraktım. ah. ah ah. arar b. koyuyorum arkadaşlar bur. görüyor koyım. 31 32 33 34. 35 7 8 9. 41 koyayım 43 44 45 46 47 48 49 51. 51 52 53 545. Hadi tane dah. gözünü 11 ol. abi 11 dedik haydi. haydi. yaklaş lütfen. kend. y arkadaşlar Cenet Cenet. g. anan var ya. Hadi Bean ya iyi bir şey yap . koyayım. ya kabul ediyorum ver Kabul. ediyorum Alo anasını sanın geleceğim. 3 34 33.000 L 7 8 9. 40 42 43.000 44.000 45.000 46.000 47.000. 48 49 50 51 51. 840 lira Hadi ik tane. daha Hadi be oğlum be yapla Tam yapla. Hadi be. Bak buraya kadar gelmek zormuş lütfen ya. ananım var. ya hadi. Evet bu ne. lan ananı . g. yaş ş para. Hadi hadi Hasanım. hadu gö abi Al işte ya nin. Ya. Hasan. Hasan. Hasan. V gidiyorum g. kayb kaç Baba. topuk yış. oldu size gösteremem maalesef. n sök Ç geldim Bir dakikanızı alacağım. Ben neye giriyorum düşünün düşünün.

Beyler. bayanlar Evet en Sev oyun bir tanesine. geldim de tabii ki yarlak. değil nee gördüm meme. Hello fel fix. yok mu olması. lazım bozmuş . NS ananı ben sen. 3 4 10 ver açacak koyayım var. koyım. Amım ya bir yerde sim Yeter artık ha. orosu karı bunu buraya verin. ya ya Yeter Allah seni kahretsin Yeter. ya yeter ya yeter ya gözünün ferini sim. sen gözünün ferini. s sorma oldu sim oldu ya at. ya yeter yeter. yaer. koyacağım olunu. sonra minimum 500 kasaya giriyorum. burada olan arkadaşlara duyurulur. 500 girim demeyin. 13 atması lazım 13 Arkadaşlar 13 atacak. 13 atması. lazım ama Allah belanı versin ya baba. Allah belanı versin ya Baba Alya Bak ya. 6ya bak. ya Topu da bey tam uca bıraktı. yaak tam bıraktı sarı si al Şunu geri. al. number Thank. you but are close i wish. Black 3 36 11 falan buraya atması. lazım. bilmiyorum yin Edim bilmiyorum.

Close i. wish. 19 19. Thank. you are close i wish. v n. kardeşim bene Bak burada 31. atmlerden Sonra gittim ben on çevre. aldım alım g bur bur 5K vard bur 8. Arda. giri yü ger. mesela şu anda iki kere tekrarlamasını. biliyor diye ben. B. tekun göre gerçek. geldi bu arize göre gerçek şu bu abi. saçma. sapan bakim. Beyler Bu sadece ne alınır biliyor. musunuz bak size söyleyeyim. Sadece şurası. alınır tam. çok anlamlı bir kelimedir bilir misiniz. bilmiyorum. ama. kelimesi Ben bugün çok Kıl oldum çok pis. kı oldum ama yani normal. değil oynayasım yok gibi diyebilirim. Aslında ev kalmadı diyebilirim. Aslında bilmiyorum koyayım Yani. ben sı Ben kend gi görmedim ık canlı. gidip oynayacağım sikmim buranın kumarı. Tini tamamen takibin olduğu bir bölümde. oynamak çok garip ya. garip şarkı dinliyorum Allahın aşkına. ben ne açtım ne soktunuz benim.

Kafama bir kere alam bir insanım ben ne. anlatıyorsunuz ki bana. Ben bir kere Max alamamış bir insanım di. Pragmatik gelmiyorsunuz ki şöyle. böyle eyvallah Sen nasılsın. bu Ar kazanmak iç kendimi yırtıyorum. kazanıyorum ama ben bitiyorum benik. bitiyor. % şans aldım. heps Gelmişine geçmişine küf etmiş abi. sevmiyorum ya i geliyor ya. sürtü hei koyayım. hepsi sürt. abi gel ilk başta lütfen abi gel. ya gel yaptığına bak ya an ya. Nasıl bir kiniz Siz. yaı Ben siz. var. Bık. ya şu anda idelim Vallahi şu an idelim. idelim abi idelim ya kaç gündür . koy benim hoş geldin Aleykümselam. geldin. arpan yapmayın Abi yapmayın ya sizin. gibi insansız oros çocuğu kma. süzme bu çocukları sizi Şuraya bak sarı. gel x sarı gel. Eyvallah. teşekkür hoş giniz. koş koş. seni ben birazdan bir çekiliş. yapacağım öler misin rica etsem öler. misin.

Versene. Bun. arpan büyük. çarpan üstünde mavi gel lan Ya amınız. var ya. çarpan. çarpan. çarpan. imay. ya Vallahi yapasım yok ya ya vallahi hak. yemi kaybedeceğim. ya. of ay. yapmışlar. Selam çp at. lütfen ya bak at. ya rica ediyorum at ya at ya abi at ya. abi at koyayım at at. lına koyduğumun çocuğu at. lan Lan benim kazanmamı istemeyen varsa. var ya onların hepsinin koyayım. [ __ ] koyayım hepsinin var ya. yurdunu [ __ ] [ __ ] yurdunu. hepsinin herifler. abi yok ya o ödemeyecek son oyun ya bu. ödemiyorsa. çarpan. çarpan kardeşim çarpan atana ya sen . yur gözünü sikeim ben. sen Bana diyorlar ki insanlar neden bu. adam küf ya bu adam ne yapsın Bu adam ne. yapsın. tekrarü benet is. oyd burada var Sarı. gel. yeşil Yakup Bir de izledikleri adamlar. nasıl adamlar biliyor musun mesela şu. kar s söyleyim mesela K bu adama. çarparken bekliyor ne ödeyecek ne.

Ödeyecek gözünü sik baksana ok. okutmadılar mı. Sana sana OK okutmadılar. mı öle insanlar izliyorlar ya vall öle. insanlar izliyorlar ya Allah ben izliyor. nasıl izliyor nee. izliyor adam hesap kitabı sı ya hesap. kitap yok adamda adam hesap kitap. yok giz. Hoş geldin beni parçal. Ban. büyük panpan Evet. bu rica. etsek hangi. botu bana isini söyle çok güzel Ha bu. arada şaka maka İnşallah. öersin Söyle bakalım son. söyle benim Takipçilerim şey benim kötü. siteye girip oynamayı daha çok. seviyor Axin hiçbirini kullanmaz M. arpan bayden bur ya gerçekten bir sorun. olak Sadece sorun o Sener buldum. çarpa a bir soru bu g di. o sade çp. i. Abi yapma işte bir telefona baktım taşa. Bak tam gördüm sıkıntı yok. suun Sade. sadece niy sadece. hiçb. göğ ya abi. Ey. büyük. çarpan büyük çarpan şuraya. başka. 14 iptal katılım iptal ettik. bir daha den.

Ver 20 ö durmak zorunda mısın ya Yapma. işte. herkesek söylüyorum. arfan ananla pikniğe gideceğim rahat ol. sen. AB maş olsun. ya. karpan. karpan 5. çarpan 3. abi çarpma buraya lan lütfen. lan. aks Arkadaşlar şimdi parayı ben son kez. alım yapacağım berse bir 20.000 yükleme. yapacağım o 20. yüklem sizin için. alımlar yapacağım kazanan kişilere öd. göndereceğim Direk kript TC tak tak. göndereceğim Biz size kazand sevap. işan tamam. yapma gzel bir para öde bana Ben de yüzü. gülsün biraz güzüm gülsün . koyayım buraya. lütfen. lütfen hayır. yaan. Lütfen lütfen bir oğlum lan. kal bir T kal bu gel bu. gel Beyler buradan takip Ed T gitmeyi. unutm baş söylüyorum tel gitmeyi. unutmayın. Congratulations Ah nak qu. Hadi lütfen. 500x. 500 Herkes t' gitti mi. arkadaşlar herkes telegram'a gitti mi. Herkes telegram'a gitti mi. arkadaşlar Son kez soruyorum Herkes.

Telegram'a gitti. mi anan avını sikeyin senin yük yapıp. geleceğim 20.000 L çekiliş yas. ufak bir çekiliş. yapacağım gönülleri sevinsin arkadaşlar. trc kriptosu olanlar sade kpt. gönderebiliyorum bak ona göre kript. göndereceğim kazanan kişilere sadece. kript. gönderebiliyorum arkadaşlar. B göre Beyler. hazırını yapın. bekleyin herkes. toplansın g geçeni yapalım. bakalım telegram'a bakıp geleceğim bir. saniye Ne yapıyorum bu arada. bekleyin tekrar tekrar söylüyorum yayın. yeni gelenler için söylüyorum şimdi. çekiliş başlayacak YouTube'dan takip. etmeyi unutmayın twitchteki arkadaşlara. YouTube linkimizi bırakalım şu. YouTube'da 1000 takipçi olabilir si. zahmet yatım yetene kadar size. söylüyorum tekrar tekrar yat geçen. başlayacağız yat geçen Tamamdır. başlayacağız. Hazır mısınız. Beyler. yapabilirsiniz bir şey yap yok beni.

Takip edin. söyleyeceğim arkadaşlar bekleyin şu an. yükleme yapıyorum şu yüklemeyi yapayım. sizlere geçen bir soru. soracağım yok bir sayı soracağım sayı en. yakın bilen kişi. kazanır YouTube yayın da like atmayı. unutmayalım Tamam 20.000 lir bir yatırın. yaptım. geçti babacığım oyunumuz su. olacak Bak bu kuralı Ben belirliyorum. iyi dinleyin beni Şimdi arkadaşlar beni. iyi dinleyin şimdi bak ben bilen kişi. için 2000 bir satım yapacağım tamamı. Arkadaşlar bu. 2000 Eğer. ki katını öe. çok yüksek ödemes gerek yok bu 3000 4. öderse o kişi Ben 4 yani karın yarısın. göndereceğim ama 4 mesela 4E kadar çok. kişe göndereyim açısından yapıyorum. bugün kıymetinin 2 4 ederse bir kişi. kazanmış oluyor tekrar aynı şekil 2400. derse. kazanıyor güzel çek gayet kolay kolay. Kazan. diye. Şimdi size yapmanız gerekenleri. söyleyeceğim. Evet bir başlangıc.

Yapacağız had. bakım ön youtu ki kii. be3 bei arlar y. bir g kimler. 30 oldu tamam Onu yükseltelim rica. ediyorum 30 şu. anda Yakup şu chatteki şey olay şey. yapar. mısın zaman kısamı. vere yazilsin diye bazıları kere yazıyor. Söylüyorum. Hazırsanız Aras yoks fark bir şey. Tamam başım başlat y. başlatıyor. arkadaşlar. arkadaşlar arkadaşlar. var kşi varada. alüm. g bu at AB olm. var arkadaş. hazırsan dedinde yazıyorsunuz tamam mı. arkadaşlar başla dediğinde. yazıyorsunuz en yakın bilen veya bilen. bir kişi yani en yakın bilen veya en. yakın Yoksa direk Bilen varsa o kişi. oyuna al alacağım öderse o kişiye para. gireceğim ok ben sayımı yazıyorum. bakmaya seçerler. e biriniz arasın 1 ile 5 arasında. kafayı. He yazdım. telefonu. koydu söyle baş 100 arası bir şe yazma. hakkınız var. kanar var. V. Evet. geldim geldim koyayım bir. bakıyorum bir bakıyoruz.

Çıkıyorum çıkıyorum. çık Evet bakıyorum. Beyler ben memle yaz adam kazanır. kazanırsa kazanan Orhan 76 dedi 76. ile kazanan. Orhan Orhan için alım. Yapıyorum bol şans. 76. 76. GM oran için. aldım had ö. üzü. mavi ö. kazun . hadi lan hadi. lan hadi. lan üzüm geldi tamam üz geld g g büyük. olur karpuz geldi büyük mi olur Hadi. ananı sim. vardı. orıı kaçırdın. ya seyden devam ediyoruz yeni bir sayı. yazıyorum. yazdım 3 2 1 başla yazabilirsiniz. serbest hızlı yaz kazanır ha bak. bazıları biliyor hızlı ya kları için. şanslılar Çünkü bazıları aynı aynı sayı. 45 kişi yazan da görüyorum ama hızlı. yazan kazanıyor ona göre benim şeylerimi. komutlarımı dinlemeniz daha iyi tamam. biren çıktı çıktı o herkes azdı Amak. bakıyoruz Bak şimdi. Eee kazanan kişiyi söylüyorum Ertan. Ertan senin için alıyorum Ertan 67 demiş. Ertan'a bak sonra da kim demiş biliyor.

Musun cücü de demiş ama ilk başta Ertan. dedi Ertan 67. ka demiş ama hız kazanıyor unutmayın. komutlarımı dinleyin Tamam sona erdi. alıyorum Ertan için Ertan için 2000. kaldım. şans güzel. başlangıç bak kazanan arkadaş direk. göndereceğim hiç çekmeden direk. göndereceğim hiç sorun yok Kay yap. asında ik tatın öd demiyorsan senin. ananı ben on sana ne diyeyim. koyduğum çocuğu. kare çarpan çarpan 100 x'i Vur adam. kazansın Hadi 100x mavi 100x ananı. avradını senin ben ananı avradın Senin. ben uzat uzat bir şey yap. lan hadi hadi ya [ __ ] Ayarla. ayarla kalp kalp. be Ertan cım şansın yokmuş tekrar. yazıyorum Hazır mısınız söyleyeceğim bak. Hızlı olan kazanacak unutmayın tek. yazdım Go başla. bak. tamam arkadaşlar kimsenin hakkını yemek. gibi olmasın ilk yazanı. gördüm arkadaşımız Kandı. Tamam 84 yakın kim. var 84 yakın Kim var kim var kimse kimse.

Kimse yok kimse yok aen doğru tahmin. etmişim bui Ali Akman için alıyorum 85. dedim Ali Akman 84 demiş Yok 85 demiş. bir sayı o yakın Ali Akman için. alıyorum Bol. şans bol şans. ol şans Ali Akman Ali Akman senin için. aldım bir dakika yapsın yu bir dakika. yapsana kere yazanlar varmış erik gel. üzüm gel had ilk bir kişiye verelim ya. zevki olsun Hadi Vallahi ben vermek. istiyorum ya çarpan. Bak bu oyun şu an vermiyor bir kişinin. şansına verecek birazdan acaba o kişi. kim olacak mesela bu adamlar vermiyor. oyun doluyor doluyor doluyor Bir anda. birine verecek Ama kime. yeşik çarpan. lan sim ben. seni söyle el bir şey yap telefonla bir. şey göster sö. ses sö sesi. geliyor Ç. sö Yaptım Yaptım. 3 dur Başlamadı daha başlamadı başlamadı. burdu kö sonra başl 3 2 1. başla başladı şimdi başladı şimdi. başladı. yok bilen yok y olan çok kişi var o.

Yüzden bunu Faz. geçeceğim haksızlık olacak bu sefer. yoksa. Evet şu an bilen. yok y başka bir. şey. yok evetse yazm şu anda Emin olayım. gözden kaçıyor haksızlık oluyor Yok. yok bilen. yok yakın bilen çok çok olduğu için sayı. geçm laım çok yakın. var vall yok. say vall bil yok bilen yok şu anda. in kez yazma Hakkı veriyorum devam edin. ilk gördü kabul. edeceğim kez yazma Hakkı. verdim. gördüme tamam tam. gü Kandı. 33 i. alıyorum. ol. 3 kaz bak. izleyin bu seriyi sevdiyseniz bu seriyi. her gün. yapacağım tam. karpuz kacs. kazanacak yapış kat öderse. atıyorum kat Ed dah. kalı şansı yok 33 almaması. lazım mavi uzat mavi uzat uzattı güzel. güzel güzel. güz. Hadi ilk diyen kabul. ETK il di diyen di ya x. diyen müdahale yapmamı istiyor musunuz. istemiyor musunuz B da söyleyim ben. normalde kendi oyunim oynuyorum Er. karpuz. gel burada x.

Var seriden devam ediyorum bir dah s abi. seri Hadi kolaylaştır yok kolaylaştır. çok bilen olur karışıklık olur olur Ben. o yüzden zor bir sayı 1 ile 75 arası mı. yapsak 1 ile 75 arası AB bir şey tamam 1. ile 75 arası bundan sonra 1 ile 75 arası. yazın Bak 1 ile 75 arası sayıyı. yazıyorum sayı. yazdım başla 3 2. başla. serbest. serbest Herkes bir şere yazabilir. gördüm. gü bak bak bak. Durak. muhab di bili musun bak. şimdi gelin. bakınan oan. Varan 22 demiş sayımız 22 Ozan için. alıyorum Gun. k. karp geldi. herde Kim sana ya yem. Ed para. Bun. kap AB K ya K değil 2 kat K Vur büyük. çarpanı 3 2 1 başla seri y gel hoş. geldiniz Kural gel unutm. fark etmiyor y düstük ve. zaten tam dur dur dur Buldum buldum. kazanan belli kazanan belli kazanan. belli mutlu mutlu kazandı 11 mutlu. mutlu mutlu mutlu için alıyorum içimi. telik. şans y herkes biliyor bak heres Farklı.

Ayn insan. çıkmadı için aldın. abi ananı sim. abi İnanır mısın L bir kişe para. göndermedik ha kazanan yok . koyayım. üzüm. muz bana bitti Ama bu ded bana zar. ediyorsun o oyunu sç ha bak ben oyunu. ha. azınız. yapın karpuz gel. Karel hepiniz canab etsiz anlad. V Hazır mısınız değiştireyim bekleyim B. Ben onay vermeden başlamayın. başla 3 21 başla Beyler atış serbest. izin. verdim. bakıyorum bakıyorum sıkıntı yok. bakıyorum problem. Osman. kanar Osman kanar 45 Osman kanar için. alıyorum. 455 Ar y. ö bu. ymı. 5. şans bu arkadaş. vurdum çocuğu kı. Geliyor. evet kaz çıkım. ya adres. yayında para Nas gönder onu göster diğer. olal ger bana. Kalam devam. karp adam kazandı ninin. kısti böyle kalacak. kalak. bud kazıyor. Yeşil. Yeşil sim bu bana kalsın. güzel güzel. Osman. Osman trc adresini Yakup alabilir miyiz. Osman şimdi chat. şey üst tık Bak sana yaı sağ tık bana.

Par gönd par gönder devam edelim. arkadaşlar önce Par gönderelim kaz adam. yüzü. gö İşimiz bu. bizim öle bir ay bekleyin arkadaşlar. Şunu beğenin arkadaşlar s Arkadaşlar bu. yok Amım para k. üstünde chatle onun üstüne tıkla ona. fısıltı. olarak trc coin adresini. ilet kullanıyor musun. bit devam edeceğiz arkadaşlar istiyorum. inanın herkes kazansın vallahi herkes. kazansın istiyorum Bak şimdi hazır yeni. gelen arkadaşlar kuralları söyleyeyim. sana söylüyorum t' gelmek Kural takip. Kural. chatine bilmeyen yeni gelen arkadaşlar. için telam veam adresimizi at alırız o. Zan senin y ayıp. ediyorsun Osman bak şu an chatte sohbete. yazıyorsun ya hemen üstünde Casino Bak. sana yazdı bana diyor ki kpto kullanıyor. musun üstü tıkla sen kpto kullanıyor. musun Onu. söyle gönderelim arkadaşlar senin. hesapta varsa. kull Art üz dönüyor lütfen.

Ya tam Osman İç sana para göndereceğim. köşe falan hesab al ben sana atacağım. yaparız yeni sayı. yazayım Yakup sana atayım. Yakup sen bana TC adresini Tamam olsan. bekle sana Bank hesabın açız Bekle. bekle y ben sana. atıyorum tam. at kazancın yarısı 4000 olursa 1000 T. kin bir kişi ik kere kazanabilir bundan. yok haberiniz. olsun hesab. ya Sen direkt yaz ya insana atabilirsin. insana at Fark etmez insana atabilirsin. hiç fark etmez devam edeceğiz sakin şu. arkadaşın parasını bir şey. yapalım Par göndereyim. Arkadaşlar ben her gün artık bu çekilişi. yapma kararı aldım güzel keyifliyim miş. Ben insanlara bir şey vermekten. hoşlanıyorum yaka gönderiyorum. Yakup o arkadaşa direkt gönder zahmet. Direk gönder arkada chat gelip söylesem. Para geldi diye. Yakup gönderdim Bu bir osan mesaj gönder. os hesabı gelmiş os şey yap Hazır mıyız.

Beyler buradan M söyleyeyim 919 422. Beyler devam ediyoruz kuralları tekrar. belirttik mi Instagram Casino Felix. takip ediyorsunuz telegram'a. geliyorsunuz bu kadar bir telegram'a. bakalım kimler gelmiş YouTube'da 1. takipçi olmamız. lazım Her gün son yapacağım Sözüm söz. olsun birazdan. parde bekle yazmayın bekle bekle bekle. bekle söyle yazmayın şansınızı. kaybetmeyin boş Onay vereceğim. Peki. yazıyorum yazıyorum kolay olsun diye. kolay bir Say yazdım Hadi yazdım. başla bir değiştireceğim yanlış. anlamayın. değiştireceğim kazanan kişiyi buldum. herhalde. Kazan. belli tam Kazan belli. devam Bak arkadaşım bak bir sayı yazma. hakkınız var Normalde kaz. Ama. bakıyorum Halil Onur. kazanan 31 dedik. 31 31 Halil Onur için aldım ol. şans H Onun için. aldım. Hadi hadi direkt 2 verelim. Hadi gelenler hoş geldiniz. Hoş. geldiniz kler k.

Şey muamelesini. yapmaz arklar müdah yapmıyorum gidiyor. müdale. yapmıyorum g. musun adamın ya. Hazırsanız Go. diyeceğiz. başla. C yazabilirsiniz arkada hızı K bazen. bazen sayıyorsunuz. Herkesin bir sayı yazma hakkı var bak. görüyorum 16 la Uğur ğur Uğur için. alıyorum ur bol. şansı göstereyim 16 demiş 16 İ ur için. alıyorum Bol. şans için aldım. arkadaşlar görüyorsunuz 31 Çekmen. zararları 31 çekmenin zararlarını. görüyorsunuz. işte. x100 mavi ol tekte Olur Mu Yeşil ananı. var ya atlar kovalasın. atlar 3 2 1. başla 1 7 arası paron 1 ile 7 arası sayı. söylüyorsunuz 75 arası 1 ile 75. arası Yeni gelenlere söylüyorum 1 ile 75. arası bir sayı söylüyorsunuz Eğer. bilirseniz sizin için satın alıyorum. kazanırsak size para gönderiyorum Bu. kadar. Vas şu an yazan yok şu an yok şu an. yazan. yok aynı kişi ik kere kazanabilir sorun.

Yok B bilen yok şu. anda e bilen. yok bilen yok kör olmadıysan her sayını. bilen yok. yok. yokak maman. bakacak Şimdi en son mes. geliyorum abi. Herkes bir dursun bu sayıyı bilen. çıkmadı sayı değiştiriyorum herkes. dursun. durun durun durun. Beyler sayı bilen. yok. değiştiriyorum. bekleyim. Go serbest Alen itibaren. geçerli Alen itibaren geçerli. Ok. Sen alıyorum. bol varı. ya ama hakkımı birini devredeceğim. tahmin hakkını. bir. Yakup Yakup Osman TV yazmış. TV'ye düz. yok Par zamanlara baktım. GM kim kanda. had. bakımım Kazman. için K kı. kesan ades. güzel Evet ikinci kişiye göndereceğiz bu. Bayağı da gönderelim arkadaşlar kısa. süre bekletelim. kısa süre. bekliyorsunuz canlı yayın Hoş. geldin bana. yaz arkadaşlar parasını gönderelim geçil. arkadaşların parasını göndereyim Bu. arada yeni gelenler için söylüyorum. çekilişe katılma şeyleri Satılmış Mert.

Hoş geldin tegam linkimiz hemen atsınlar. t' gelin tamam. mı Gel o önce dışındaydı. bilen olmadı sonra ded kabul ediyorum yz. dediğ gibi sorun. yok Selamlar Batu hoş. geldin arkadaşlar Beni yi tanıyanlar. yayında Biz çekiliş konusunda yayında. atmayı çok seviyoruz ol Ol Ben diğer. Yaycı gi değilm bu Ben kaz atıyorum. şimdi şu giz. sorun yok Tuğba ben görüyorum her şeyi. arkadaşlar Ben şu an doğru neyse onu. görüyorum merak etmey Ben de istiyorum. Herkes kazansın ben bu anda size. söylüyorum daha As çekiliş yakında. olacak haberiniz olsun şimdiden. söylüyorum Aleykümselam Aydın telegram'a. gelin. hakeme. yok yin sayını geçeceğim se güveniyorum. sana Hadi bayım. İnşallah İnşallah hadi bakalım. arkadaştan paras Tuba Yazım mıs tuba'ya. bakayım bir baya. bakalım. bekleyin Tuba Tuba Tuba Tuba Tuba Tuba. Tuba Tuba yazmamışsın Tuba nereden.

Yazdın Tuba Nereye yazdın bekliyorum. şimdi E birinci çekilişi kazanan kişi. burada mı Bu arkadaşın parasını. göndereceğim Şu an burada. o kişi burada mı kimdi o kişinin ismi. neydi tam bakalım kim olduğuna Osman. kanar Burada mısın os Par şu an. gönderiyorum Osman burada mısın Eyvallah. patum hoş geldin dakika devam edeceğiz. arkadaşlar Osman burada mı. g. ver. slar Meraba. Merhaba. Sani oraya atıyorum papayla buraya. atıyorum. on bu y hazlar. mısın Osman. 3. 2. 1 gönderdim Osman şöyle bak bakayım. geldim Osman osan paran geldi. mi Tamam y Ben y geçi hazırsak şimdi. sayı biraz satıyorum 1 ile 50 arası. yapıyorum tu kriptosu yokk kpto kullan. rica ediyorum ya abi di uğraşıyordum ben. ya kto kullan. diyorum olmaz ama senin hakkını. başkasına. vermek görüyorsunuz kar laf ettiniz yaz. şkım başkasına ver. k lan başlamadı Başlamadı daha yazmadım.

Amana koyayım. ya yazıyorum şimdi Say söyle ya 1 50. arası 1 50 arası 1 50 arası Bekleyin. bekleyin 3 21 demeden başlamıyor Bak 3 2. 1 yapacağım. bir 50 50. Aras o zaman. söylüyorum 3 2 1 başladı yaz gelsin. bak bak. bakak Kazan söylüyorum PAR için alıyorum. parım aldım. ş. V. Yakup sana attım hadi v. g. Evet. e 3 2 1 0 1 ile 50. arası Yazın gelsin. kazanı gördüm Tamam. sakin kazanan. söylüyorum Kazan Polat Pehlivan için. alıyorum Bol şans. polatım Şansın. olsun bu . koyım. vall için aldım. Polat ananı. sim Polat şu var ya otur sen. aml. g s gird GTİ. işte arkadaşlar direk 31 çek zarar. görüyorsunuz. işte 50 Aras sayı söylüyorum ş t gelmek. takip et bunları yapın söylüyorum hazır. olun 3 2 1. Yazı Gördüm biim. çekilişi. şu 21 yazdı Faruk oyundan bak bilen çok. kişi var ama yavaş olan kaybediyor hız. an kazanıyor Faruk için alıyorum Bol.

Şans. Faruk o şans. sa çarpan yüzüyoruz geliyor herhalde bir. kişeye. daha bak. şimdi osu çekme zararını göstereceğim. izleyin fat Instagram hesabımıza atın. başım u çekme zararını göstereceğim. u çekme zaraları e Ömer muhabbet. şu telefona 1 Aras bir sayı yazıyorum. size soruyorum bilen kişi oyun oyun. alırım biren kişi için o kişiye. kazanırsak yani aldığımız tutar öderse. ona para gönderiyoruz. hazırsak 3 2 1. Go başla B. şans tam alemu. demiş alemu 8. şun. senin ol şans Canberk. Alemdaroğlu K gelirse. koyar. Hadi Edik küüm. narkuz Ananı. böyle şey böyle paralar beni. tatlı etmez biliyorsunuz O yüzden pek. fazla sizin açınızdan sevinmek için. çabalıyorum. vermesi için dua ediyorum olayım ben. mutlu olurum verir K burada. kare koyayım zararları Evet. arkadaşlar siz. kullanmayın kullanırsan. olur geldi. V çıkar ben bilmiyorum.

3 2 1 başla B. şans gördüm gördüm Gördüm gördüm çok var. Hay olsun. vall. alıyorum şans çok diyen var ha vall. helal olsun ama il yazan kaz hızlı Kazan. diye boş. saymıyorum. şans bak R sol sağ geldi sol. duruyor Geldi. % % geldi. gel. koyalım K gel. 4. arkadaşlar bak görüyorsunuz 31 çekmenin. zararları 3 2 1 yaz. Baba bak. bilar. kim sahayla çekmeye zarar şım. anlamışsındır. rekoru kırdın en az diyen şey. girdin Bu ne oğlum ya. 3 2 1 0. Go yeni gel. Tamam senin için. alıyorum iyorum göstereyim 6 yazmış 6. para göndereyim. de. gönder arkadaşlar Bol bol çekmeyin. çekenlerin son görüyorsunuz. buyun kazanacak biri geliyor herhalde. Evet. geliyor koyduğum. Kadı mı arkadaş ya. Kimse hesabını. bil. Spotu 31 Çekmen zararları. bu şu arkadaşım Tuğba Burada mısın Tuğba. Tuğba ses ver. Tuğba Burada mısın. Tuğba Tuğba Burada. mısın Ses ver. Tuğba hesabına bak paran geldi mi.

3 2 1 başla paran gelmiş olması lazım. tba hesabına. bak . koyayım bil. şu an biren. göremiyorum bir kişeye şu an. gönderebilen yok mu. Hadi in kez yazma hakkınız var devam. edin Bakıyorum şu an ik kez yazma. hakkınız var. G8. çek. zarı Aleykümselam aleykümselam hoş. geldiniz gelenler varsa olanlar varsa. arlar. g gelim devam merak etme durmayacağız. devam edeceğiz 5 dakik. buradayım bu sefer 1 ile 25 arası. yapacağız sayı olarak 1 ile 25 arası. düşürelim. O zaman çok hızlılar kazanacak. geliyorum. al. al. al. al al. geldim haydi bakalım geldim gidenler. kaybetmiştir gidenler kaybetmiştir Hai. devam Ed beyler bayanlar merdivenden. kayanlar iri memeli karılar varmış. buralarda abi ol Çok n bir şey ya. düşünsene aynen bak Yakup. açıklamış. arkadaşlar 3 2 1 0 1 ile 25 arası 1 25. arası 1 ile 25 arası ilk söyleyen. kazanır gördüm gördüm Gördüm gördüm.

Tunan koca iç. alıyorum şans bak kaybedi Para atı bu. nasıl bir. iş şans hızlı yapacağız seri yapacağız. Hem hızlı olacak hem de kaz çıkacak. inanıyorum Haydi para dağıtıyoruz. atıyoruz 50 GTİ tun tun sa çek şeylerini. görüyorsun zararları. işte zararları bir çekim senin için. yamadı burada var yürürse. olur. olur kazacak çeki çeki Çekiyor. çekiyor koyd büyük bir x saldır tunan. Tan Tan tunan tunan xın. K bakıyoruz. tunaa. 8A şaka verecek. zaten hesabını. at banka hesabını at O ne şans varmış. koyayım ii çekmiş ha saam asılmış. koyayım ha yok ondan önce. yazmamışsın bakıyorum yok. görüyorum ben. bures. anan zar çık. güzü at hesabını papar. hesabını at papar hesabını. attı mı. şey. tamamın parasın devam edeceğiz bekleyin. o adamlar kazanıyor. Tamam Herkes oyun yazsın en çok yazılan. oyuna gireceğim Hadi. söyleyin herkes oyun söylesin oyun çok.

Verdii oyun değiştirelim Hadi Ç yazılan. oyuna girelim en çok yazılan oyuna Hadi. bakalım Hai. Beyler. yazın Herkes diyor bu Klasik bir soru. buu Soru sormaya gerek bir yok Yani. aslında Tamam dedeye gireceğim. Dede tam de D B oldu s sorulmaz Yani. aslında. B. suun suun hesabına. bak bua. gönderdim hesabına bak. ede. girelim Umut değil para dağıtıyoruz para. Biz Umut Dağı atmayız para. dağıtırız kaz 3 oldu 4E geç 4 arıyoruz. 5e kadar veriz. Ya arkadaşlar Bu arada abone olun benim. hesabıma 1000 abone olalım lütfen. YouTube takip edin y. like uyalım 1 ile 25 arası. devam 3 2 1. başla 9 İsmail Doğan İsmail Doğan için. alıyorum için aldım. 9 ol şans. SM Bu arada beni iyi izleyin sizlere bir. şey bir var % beni izlerseniz çok iyi. şeyler öğrenirsiniz. Hadi çekilir kaybeden arkadaşlar. sorabilirsin ii. bilir of büyük. çarpan büyük.

Çarpan. yeşil yüzük büyük. çarpan Ananı bilgisar var. % abi bu arkadaş çok kalacak gib geliyor. ya 1500. kazanıyorsun x kazandı her. arkadaş Güzel gidiyor çok şükür bu. arkadaşın hesabını alın kazanıyor. çekiliş yapıyor şu an para dağıtıyoruz. direk verdi. Dedi kimdi o. kazanan İsmail Doğan İsmail hesabını at. Instagram'dan herhangi bir yerden hemen. göndereyim papar hesabını yolla bana. kafan hesabını yolla. bana pap hesabını yolla. bana. tam at at ben nasıl ke. nasıl yeni gel yeni gelen arkadaşlara. söylüyorum Şu an. çekilişte katılmak için telegram'a. Instagram'a takip etmeyi unutmayın. aklınızda bulunsun. bakıyorum ben ya. bakıyorum görüyorum. bana bul 4000 al 1000i Evet ne güzel. değil mi K yapmışım adam kazansın di Can. atıyor geldi Aleykümselam. İsmail. Selam bul 4000 al 1000 bul aen ö. parı. bur tahmin etmek di bir şey yok.

Ki güzel. güz. sim Teşekkür ederim Hoş geldin Şu. çekilişte Arş. geldin sayı tahmin ediyorsun 25 arası. sayı bil 2000i. hocam Ziraat Bankasına. 1000l İsmail. Doğan Şöyle devam. et bireysel bayla gönderdim görün. sayı tutuyorum sayıyı bilen kişi için. 2.000 T satın alıyorum minimum 4.000. öderse 000 gönderiyorum Bu kadar. Evet 3 2 1 başla ol şans. gördüm Can bakalım. sakım Yaman için alıyorum 16 Yaman Yaman. 16 o şans. her gün yapmayı düşünüyorum artık bu. çekilişleri bilginize O yüzden her zaman. benim yanımda olur bana sohbet etmeye. gelin ya bana bir şey yapmaya gelmeyin. bana sohbet etmeye gelseniz ve canınız. sağ olsun vallahi gelisin umayım bana. sohbet etmeye gelin ya ben burada Sizden. bir şey istemiyorum ki. güzü. gel saile çekmenin şeyleri Yaman sen. böyle çekersen sürekli oyun çektirir bu. saati. saati devam et hadi lan azla.

B. T kazanıyor dedim 400 ödersen Yaman. kazanacak bakıyoruz Yaman için kazandı. ol. şans kazandı Yaman hesabını. alın Yaman hesabını. alın Yaman hesabını alın. abi son olarak son fin yaptım. Ediz Yar son. geç Tamam. tamam beyaz. Ç Ananı Lan [ __ ] koyayım ekrana. bakar mısınız lan Daha çok para verdi. şeyden anı . telegram'a beklerim İnstagram'da takip. edebilirsin Beni biraz yapalım ya belki. katarız. sikelim Yarından itibaren daha güzel bir. çekiliş karşınızda olacağım birkaç gün. sonra da kumarhaneye gideceğim. kumarhanede Eğer bir bahis alacağım. gelirse dağıtacağım dolar olarak. dağıtacağım haberiniz ola Bu sunucuda. bir sorun var neyse g evod. oyn. ş had şans. V al yok sayılar şey yoktur. asında Ar 36 at birac. gö. takip gin. Geldi. geldi. gönderildi. gönderildi. şirin var ya gerçek dürüst ol. n. değiş arkadaşlar Dediğim gibi daha güzel.

Çekilişler olacak Dediğim gibi bana soh. etmeye gelin ya bana sohbet etmeye gelii. kaybettin tam o zaman. şans Beyler T gelin YouTube'a takip edin. yarın tekr yapacağız daha güzel şeyler. yap ha herün. iyorum şükür buş. gan. mas. gidiyorum Kendinize iyi bakın Eray. bundan sonra youtube' dayız buraya abone. olun Yarın onda görüşürüz daha güzel bir. şey yapacağım. yarın Ranger Seni de beklerim Telegram. 31 311. 31d çekiliş yaparım haiz olun olsun AB. onları söyleyeyim. bilginize bilmiyorum etmiyorum. demeyin. misin Amım Ya ben gidiyorum Beyler. Sizleri seviyorum Baba dediğin gibi. benle sohbet etmeye gelin Bak biz diğer. yayıncılar gibi değiliz Ben buraya bana. sohbet etmeye Gelin hep buradayım. okumuyor ki ne okumuyorum Okuyorum. işte eyvallah Siz de Allah el Yar. bekliyorum Aydın allahiniz hayırı. görüşürüz babalar Allah'a emanetsiniz.

Umarım H çıkmıştır ama yarın inşallah. daha i çıkar seviyorum görüşürüz

All Devices iOS Android Chromecast