ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 10 KİŞİYE 500₺ 🎁 SLOT OYUNLARI 🔴 FREE SPİN VE ÇEKİLİŞ 🔴#slotoyunları #slotyayını #slotcanlıyayın


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Aslandan kurban. olmaz hepiniz gelin. hepiniz g hepiniz hepsi bana düşman. olmuş hepsi hepiniz. gelin kim lan Bu yerden bitme. karı buradayım elma. yiyorum Kimsiniz lan siz. kimsiniz Armağan. Oruç aslandan kurban olmaz. herkese Selamünaleyküm. dostlar slot çaym Ailesi Hepiniz hoş. geldiniz Kimler var kimler yok. Bakalım Reis erken geldik bugün sonunda. bugün Aynen bundan sonra saat 10.30'a. buradayız canlı bir şekilde buradayız. hemen oyun ekranımı da açalım şuraya. hemen yansıt alım. şöyle Kim var kim yok. Bakalım. şöyle Big pass bonanza. şekli buradan değil bir. saniye Şimdilik şuradan şöyle. başlayalım Neredesin Can canım. buradasın teşekkürler enül Hoş geldin. kardeşim hemen ekranı yansıttım dostlar. 30 bet Balıkçı Hasan'dan 30 Turbo ile. başlayalım bakalım şu telegramı ve. yayını paylaşıyorum Hemen geliyorum. Dostlar buradayım yani.

Hadi bakalım bir 30 Turbo daha. devam Hadi oğlum Hasan İnce Hoş geldin. Aleykümselam Taha Taha sana kırıldım Dün. neredeydin dün Taha Dün bütün zevki. kaçırdın sen. muhasebeci Sen Dün neredeydin dün Dün. 100 kişi olduk burada patladık. Dün Hayırdır kardeşim geçmiş. olsun arkadaşlar. hemen geliyorum buradayız. arkadaşlar hemen geldim buradayım şu. ayarı. düzelttim 20 Turbo daha verdik. yakalım Oha Helal olsun duymuyordu. Selamünaleyküm Bol şans Aleykümselam su. Hoş geldin aleykümselam hoş geldin. kardeşim dediğim gibi hastaneye falan. gittik ilaç milaç falan yazdılar ayın 18. R falan V Geçmiş olsun benim muhasebecim. Hayırdır kardeşim. ya Üzüldüm vallahi şu. an ama Kaç gündür burada uğraşıyoruz. uğraşırız T seninle beraber. harbiden Dün yüzü. gördük bugün de görmemiz dileğiyle değil. mi. dostlar Hadi Hasan sok bizi 3 2 1 oyun.

Geldi dünkü arkadaşları Bugün de. bekliyoruz Ya hadi bakalım. Eyvallah tacım teşekkür. ediyorum Dün bir dünya para da. dağıttık 20 Ota çevir oyuna sokar abi. bakalım biraz kendimiz bir. çevirelim Dün dünyaları da bir de. dağıttık muhasebeci biliyor musun 100. beğeni de yaptık. 10 kişiye de dağıttık Yine. öyle Hadi. lan. geldi yazdım ben sana telegramdan da. Uğur abiye de yazdım Uğur abi de. gelmedi İnşallah kişi olursunuz teşekkür. ediyorum. sup Eyvallah. dostum hep beraber büyüyelim. Dün çekilişi supi de kazandı Değil mi. supi Hadi bakalım. Taha bugün muhasebe hesaplarını iyi yap. T aha sen. de hadi bakalım 20 tur Bu oyun. 20 turbu da sokmadı ya bu Hasan ne. istiyor ki bizden böyle. ya sonunda soktu Sen zararı yazdın hemen. oyuna soktu yine. Taha geldi demiş İnci olta geldi İnci. İnci geldi yazdım. geldi. teşekkürler güzel güzel olur olur olur.

Olur olur chat bir bol şansları görelim. chat yapma oğlum. getir. bize şimdi 2x geliyor. gelmedi Hazır mısınız yayın Bugün de. patlatıyoruz Hadi bakalım. valentines bekliyoruz ama peşine oyun. var Hemen hemen peşine oyun hemen peşine. oyun 3 2 1 oyun. Hadi gel oğlum. Hadi Teşekkürler. s Teşekkürler. Yang Bugün de şu yayını keşfete düşünsek. güzel. olur hadi oğlum. hızlı. Spin valentines yavuza cevap vermiyor. musun telegram'da seni. bekliyor Hadi oğlum Ah be of güzel güzel. güzel. tertemiz. abi ödeme arkası. oyun. Hadi 3 2 1. oyun. Hadi. şans şans geldi Arkadaşlar He. şans yerim seni. Hadi. oğlum 3 2 1 Ah be oyun. Hadi. geldi Selamünaleyküm. oyundayız Bol. şans Hadi lan. 3 2 1. oyun Balıkçı Hasan zorlamayı sever Aynen. öyle zorlaya zorluyor üstüne üstüne. gideceğiz. zaten ama bence bu bette bir uğursuzluk. var gibi. 45 bet alalım 20 Turbo verelim peşin.

Oyundayız hemen peşin oyun 3 2 1 oyun. Hadi. güzel güzel güzel. tertemiz beti değiştir bence değiştirdim. supi beşli ödeme arkası bir oyun yap. bize. hadi beşli ödeme arkası her zaman. oyundur Abi bak beşli ödeme attı Biz her. zaman arkası oyundur. güzel oyundayız Hadi. bakalım hadı lan Hasan geldin güzel. güzel güzel yere. geldin götür Bizi 2x. Oğlum götür Bizi 2x. Hadi lan hadi be. yaptı kahpe. Hasan peşin oyun abi ödeme yapmadı peşin. oyun ödeme yapmadı 3 2 1 oyun. Selamünaleyküm. Bol. şanslar Hadi oğlum. Teşekkürler. Young yapma oğlum bir ayıp Hadi şu chat. bir canlansın ya. biraz Hadi. lan hadi yavrum hadi yavrum. hızlı. Spin Gel. bize lan çok zorluyorsun. He zorlamayı seviyorsun da bu kadar da. zorlama bizi sok artık be. adam Hadi varız burada varız burada. varız burada varız burada. varız güzel burada varız Hadi abi.

Hadi abi gel artık bir de. bir 2 de 2 olmadı 3te 2 O da olmadı. şimdi sendeyiz Hadi. lan saldım seni sana Hadi. Hasan Oğlum gel artık. Hop hadi bakalım bir çiftli atsan bizi. kurtarırsın Aynen öyle. supi lan şuraya bir çiftli atsaydın. ya bak. ya 3 2 1 oyun arkası oyun arkası oyun. arkası oyun oyun. Hadi hop geldi. be çok güzel geldi Oh harikası oyun. abi verince de vermiyor ki. ya verince zaten veriyor otomatikmen. Taha Nasıl vermiyor. Hadi oğlum oyun yapman lazım 2 x'e. götürmen lazım artık gel şuralara düş. O sen var ya harbi kahpe Hasan çıktın ha. kaçacağım senden ben olmadı. böyle Hadi oğlum gel buraya da kahpesin. işte. kahpe başka bir şey diyemiyorum ya kahpe. diyorum buna. kodumun hasına bak ya kodumun. hasana Hadi gel buraya peşine oyun yap. ödeme atmadın peşine oyun yapma be. 3 3 2 1 oyun. hadiş oyun ödeme atmadın oğlum.

11 kişi olduk arkadaşlar size zahmet. yayını beğenmeyi unutmayalım 11 kişi 8. beğenimizi gelen arkadaşlar sizlere. zahmet yayını beğenmeyi unutmayalım. Dostlar ne kadar beğeni o kadar. etkileşim Dün gördünüz Dün her şeyi Siz. kendi gözlerinizle gördünüz zaten. görenler. görmüştür ortalama bal Bonus gir de. geliyor demiş. Taha belli olmuyor. Taha buga girdiği zaman peş peşe sokuyor. Vallahi peş peşe 5 6 kere soktun mu. sokuyor 3 2 1 oyun Selamünaleyküm. Hadi. lan gel artık yorma bizi. çok görüyorsun O güzel güzel güzel ödeme. tertemiz Abi bu ödeme arkası oyun işte. bak 11 ödeme yapan 11 ödeme arkası. oyun her zaman Hadi abi Hadi Abi yorma. bizi Tepelere. bakpi 94.5 falan doğrudur. güzel hemen oyun aldı biz ödeme arkası. dedim. ben gel oğlum artık yorma bizi Kaşarlık. yapma Hasan 13 kişi olduk chat size. damet yayını beğenelim abi Telegram.

Kanalımıza YouTube kanalımıza abone. olmayı unutmayalım yeni gelen arkadaşlar. yorum yapamayan arkadaşlar varsa da. gelip de abone abone olmamıştır ondan. yorum yapıyordur size. zahmet YouTube kanalına abone olduğunuz. zaman oradan Yorum yapabilirsiniz hop. çifter çifter gel be çifter çifter güzel. güzel Selamünaleyküm Hayırlı kazançlar. Kral Aleykümselam Uğur abim neredesin ya. Uğur. abi selamünaleyküm hayırlı yayınlar Bol. şanslar Tayfun abi Hoş. geldin Hoş. geldiniz Benim kadrom yavaş yavaş. geliyor kemik kadrom geliyor ya Uğur abi. Dün yoktun Abi dün sana da telegramdan. yazdım 100 kişiye kadar ulaştık yani. yayında keşfete düştük görmedin herhalde. telegramdaki. mesajı dün 100 kişilere ulaştık Abi. aleykümselam frum hoş geldin. kardeşim aynen sonradan baktım Eyvallah. prum güzel güzel 3'e doğru gidiyoruz. herhalde.

Dün chat çok iyiydi abi yayın da çok. iyiydi Bugün de öyle olmasını diliyoruz. İnşallah olacak bugün. de oy frım kemik kitle toplanıyor gibi. hoş geldin Aynen kemik Tayfa. toplanıyor haberini. aldım özellikle abi seninle Taha girdim. ben birebir kendim yazdım gelin diye de. ikiniz de görmedim daha hastanedi zaten. geçmiş olsun kardeşime Hadi 3x lan hadi. 3x. gel 3x hop geldi be geldi. Oh. güzel Hadi bir de ekstra Bonus atsaydım. güzel. olurdu Hadi şimdi bize ödemeli gel gel. ödemeli lan şuraya gelsen Tertemiz para. var. yerde yapıştır Bol şans Herkes bir Bol. şans yazsın o zaman arkadaşlar Uğur. abimden başladık bir bol şansları. görelim oğlum 3xe kadar gel bari bir. tane düzgün öde yani Gelmeyeceksen. gelmeyeceğini biliyorum da 3x de bir. tane gel güzel öde yani lan şuraya gel. işte oğlum ne güzel para var yerde. o ayıp ettim vallahi.

Bir tane düşmemek nedir Artık hep. buradayım aslan abim bar Hoş geldin. kardeşim abilerim Selamünaleyküm Bol. şanslar. Max Ben Tayfa toplanıyor yavaş yavaş. arkadaşlar yavaş yavaş Tayfa geliyor. Barış da dün geldi Dünden sonra artık. burada Aslan. kardeşimiz Aynen unutm kardeşim buran. hay dedim Dün de buradaydı. dedim 3x öyle is Aynen öyle tek ödeve. zalımın oğlu Hasan ödemiyor abi ödemiyor. ya bu balığı işte bir Kuzey büküyor. sağlam. büküyor kendini hatırlat demiştin abim. Dün Doğrudur kardeşim Dün o kadar çok. kalabalık ama dünden gelen. burada. olanları ondan sonra. sen başka kim var şu an dünden. gelenlerden bakayım hemen şöyle yukarı. doğru bir kaydal sohbeti. de sizi. görebildim Aleykümselam Gökhan hoş. geldin güzel ben varım Doğru sen de. varsın Tayfun. dünden 14 kişi olduk Arkadaşlar bir de. oyundayız çok güzel size zahmet yayını.

Beğenmeyen varsa sizlere zahmet yayını. beğensinler hemen bir keşfet şekli. yapmamız lazım abi bu saatlerde keşfete. düşmemiz lazım dün düştük Bugün de. düşmemiz. laım dünkü çekilişlerden. var zaten dün büyük çekilişler yaptık. çok çekiliş yaptık. Dün bugün de devamı gelir inşallah Haydi. Bol şans dileklerimi iletiim Eyvallah. Uğur. abi götür Bizi götür bize. D yap şeklini Hasan Hop geldi be 2 güzel. 2. deyiz Bir de Bonus atar mısın Haydi. Hasan Hop Bonus da geldi güzel teşekkür. ediyorum teşekkür ediyorum şimdi 2x de. bize ödemeli gel. hadi ödemeli Gel bize yavrum. Hadi bakalım gel Adem eli şuraya Lan. gelsene. şuraya son balık B kce. alsan alırım seni iğne deliğinden olsa. bile alırım. seni ben de diyor inceye bak. Bugün beni Sabahtan beri ayar etti Bu. hasar ödemedi bir. türlü ödemiyor Abi bize karşı. ya peşine oyun yapması lazım peşine oyun.

Oyun 3 2 1 oyun. Hadi hadi oğlum be hadi be dur şöyle. yapacağım 75. oyun Burada gelsin ödesin direkt. kaçalım b denenir. gibi s mi Dur daha erken. oralar had oğlum 3. Ban illet. ya ilerleyen. saatlerde Hadi oğlum bu kasalarda. girdiğim zaman. bon sıkıntı oluyor abi batırıyor bizi bu. kasalarda. Hadi 3 2 1 oyun geldi. X MAX ya ok X MAX Ben sevmiyorum ya. normal düzüne. gireriz 15 kişi olmuşuz güzel yayın git. git gide artıyor yavaş yavaş artması. daha güzel daha hayırlı bizim için sok. şurada oyun. Hadi hadi oğlum 3 2 1. oyun Hadi lan. lazım 3. 2 3 2 bir oyun Selamünaleyküm hayırlı. işler dünkü ekip nerede Ben gelince. millet kaçıyor anlamadım ki Vallahi. bilmiyorum ya Vur. abi gelirler birazdan. ya yarım saat falan herkes burada olur. Bence öyle tahmin ediyorum ben yarım. saat içinde herkes burada olur 12'ye. doğru 12. gibi bir 10 Turbo daha da at abi Hadi.

Abi 3 2 1 oyun Hadi ya sokman lazım. artık sok bizi geldi Selamünaleyküm Hadi. lan. Hadi lan altta. bırakma Gel artık be Gel gözünü seveyim. gel be gözünü seveyim. be hadi oğlum gel buraya Hasan gel. buraya Hasan. gel lan üste bırakma üste bırakma. namussuz 3 2 1 oyun Hadi oyun oyun. içerideydi gel. buraya yeşil topuz sonrasına vermiyor Ah. Hasan Yeşil topuzdan sonrasına derken. kardeşim Saat daha erken gelirler. birazdan herkes arada oğlana bakacağım. Ara ara kaçabilirim sıkıntı yok Uğur abi. Freedom. yeşil topuzdan derken sonrasına vermiyor. derken üste gösterince mi. diyorsun 2 bir oyun. Hadi hadi. oğlum yimm. Hadi oğlum gel. buraya 12 K gitti 3. dakikada Sorma abi ama bir soksa. bizi Hadi sen yine ayar etmeye başlad. Vallahi Ayar ediyor abi ya. bir soksa zaten şurada. ama çok zorladı ya şimdi bu beti. düşürdüm ya Burayı bak nasıl.

Sokacak beti 20'ye düşürdüm hemen oyun. yapacak Hadi. oğlum altta bırakma. 30 tur Ben geldim Merhabalar Hoş geldin. Veysel Hoş geldin Sefa getirdin abi 5 ö. markası oyun Hadi oyun oyundayız 3 2 1. oyun hadi. oğlum hadi gel. şuraya yorma bizi gözünü. seveyim 30 turba verdim Hadi. abi 3 2 1. oyun Hadi. oğlum Tütüne devam Hoş geldin Benjamin. teşekkür. ediyorum kılçık. verecek Aynen vsel abi kılçık verecek. bize hop oyundayız sonunda. be dadaş abi nerede ya. dünden çok şükür Aynen abi çok şükür de. bir de gelse bir de gelse kaşar. zar zor bir tane müdahaleyle. aldık bir tane daha aldık müdahaleyle. Hadi bakalım 2 2 müdahale gidiyoruz Şu. an. 3te 4 mü geliyor acaba 16 kişi. Arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz yeni. gelen. arkadaşlar hop 4te 4 olmadı. be 4te 3 yaptık bir tane Asay erkenden. bize ne güzel. olacaktı Hadi oğlum 3 2 1 oyun.

Hadi gel artık be. çift atması lazım Aynen öyle Uğur. abi çifter çifter gelmesi lazım çifter. çiftler Hadi oğlum gel. artık 16 kişi olduk Dostlar bir Bol şans. Görelim bakalım Bu 16 kişiden kimler. aktif kimler Bol şans yaziyor kimler. izliyor. yemi moduna geçti Hasan ver artık. Hasan bir 50 daha yakarım. abi bugün kadar gittim verdiği para 400. Şansa bak abi bol şanslar Teşekkürler. Numan Hoş. geldin b. oyundayız abi Veysel abi çıkıp girmeye. gerek. kalmadı geldi sonunda namussuz bir de. ödemeli paralı gelse. bize Erken gelen Hasan her zaman. güzeldir Hadi Hasan Hadi. oğlum hop. güzel Hadi bakalım at çifte tam buraya. da gelsen güzel olurdu işte gel. şuraya oğlum yapma. hadi gel artık. be 3 Hadi son 3 Spin tek Hasan geldi be. oh sonunda Hadi hayırlısı demiş numar. teşekkür. ediyorum 2 xiz Çok güzel abi çok. güzel sonunda.

2x Gel bize bir de ödemeli ödemeli gel. bize bir. Hadi gelmen lazım. ödemeli Hadi gözünü. seveyim abi gelmen lazım Bak işte. kaçırmamanızı. o ayıp ediyorsun ya H çiftler çiftler be. Uğur abi duydu seni sonunda sonunda. senin duydu ğur abi çift attı. çiftler çiftler abi seni duydu sonunda. Hadi Buraya da gel lan. gelsin hop bir tane de buraya sonra. geldin ama bir tane daha erkenden. verseydin bize çok güzel olurdu abi. peşin oyun yapar mı geç atı Aynen abi 3. 2 1 oyun peşin oyun olması. lazım hemen alırsa abi arkasına çok iyi. olur hemen alırsa çok iyi olur muhteşem. olur hem. de hop Aldı vallahi aldı Selamünaleyküm. abi bol şanslar Teşekkürler Robin Hoş. geldin kardeşim Hadi abi peşine oyun da. aldık Ah be şuraya gelsen zaten ne güzel. hop Olsun olsun buraya geldin güzel. güzel. güzel Hadi abi Bir de gel Bir daha gel.

Buraya olmadı Buraya olmadın buraya. gelir misin gelirsin canımsın. canımsın Bir de buraya cansın be Çok iyi. abi parasız gelen Hasan her zaman 2x. ir Hadi oğlum gel hop çiftler çiftler be. Oh çok güzel çiftler çifter atmaya. başladı güzel ekstra bonusu 2x deyiz. nice duydu zalımın oğlu Aynen ğur abi. duydu. seni oğlum şimdi paraya gelmen lazım. artık yapma ik 2te. götürüyorsun çe götür O zaman 3E çe. parasız da geldin 3E gidecek herhalde 3. var gibi hop hop güzel güzel güzel olur. Olur Sıkıntı yok. olur No. problem 3xe götür Bizi. canım götür. 3xe Hadi abi Sana son bir karışmayacağım. bundan sonra abi 3E götürmen lazım. Terbiyesizlik yapma bak büyük. terbiyesizlik olur bu Vallahi büyük. terbiyesizlik olur Hasan Kaynanan. atlıyorlar Hasan Kaynanan. atlasın babandan balık. Ç Ya abi terbiyesi baksana 3xe götürmedi. bizi.

Ya 30 Turbo pin oyun Neyse sağlık olsun. antensiz Hasan. Hadi abi 3 2 1 oyun Selamünaleyküm. içerdeyiz hadi bakalım devam devam Bol. şans Kral demiş Abdurrezzak teşekkür. ediyorum Abdurrezzak. H Ufak bir ödeme atmış ben de güzel bir. ödeme attı zannettim Hadi. oğlum devam. ediyoruz üstüne üstüne zorluyoruz üstüne. üstüne. alsana Hadi oğlum 3 2 1 oyun. Hadi hadi Hasan. yorma Teşekkürler gereksiz Hoş geldin. kardeşim Kral başka B için. ben ve kasa. eremeden Deneyelim mi başka Balıkçı ya. Bu da açıldı gibi Sanki de o zaman son. Şurada şöyle bir. 50 Turbo yapayım sokmazsın başka. Balıkçıya. geçelim evet yavaş yavaş toplanıyoruz. Bol şans dileklerini unutmayalım. teşekkür ediyorum Uğur abi Teşekkür. ediyorum beğeniye 20 yapalım 18'de. kalmış Aynen yeni gelen arkadaşlar. sizlere zahmet yayının beğeni yapmayı. unutmayalım bigger bas gir Big gidelim.

Zaten ama oyuna. soktu burada alacağımız var Geldi geldi. rahat. olun Burada alacağımız var. abi gel. Hasan gelir. misin gelsene. uski Hoş geldin kardeşim Teşekkür. ediyorum Bir Dokunuş yap yaptık da. gelmedi yeni gelen arkadaşlar hoş. geldiniz. Bu gereksiz Nereden geldin. kardeşim yeni görüyorum da ben seni hüi. bir de sana soracağım Nereden geldin sen. de kardeşim Dün Var mıydın. mesela Hadi abi götür müz ikiye götür. kahpe peşinde bu ya bir altın. balık atması yok. mu şansla baktım. geldim YouTube'da keşfetmem mi gördün. geldin kardeşim güzel güzel beşli abi. beşli ödeme arkası her zaman oyundur. bak öem arkası Heran dedim ve oyuna. soktum oy ara ödeme gider. Aynen hadi. oğlum gel. artık oltada güzel ediyor tabii. kardeşim Telegram kanalımıza katılmayı. unutma 500 tlik 10 kişiye dağıttığımız. çekilişimiz var Kardeşim oradan formu.

Doldurup oradan bilgi edinebilirsin Sen. de. kardeşim chat Sizden bir şey rica. ediyorum herkes bir aşağıya. serd yayında yazabilir mi herkes aşağıya. bir slot Serdar Yayında yazabilir mi 11. kişiyiz Görelim. bakalım Bu da ne verdim. 400 hop oyun. abi Teşekkürler. arkadaşlar İnci de buradaymış İnci. sessiz kalıyorsun Biraz. Hadi gülüm son. Neredesin izle. İzle aktif kalalım biraz. chatte g abi Abi biraz chatte aktif. kalalım. abi senden bir Ak kal rica ediyorum Bu. nasıl iştir Biz niye böyle girmiyor. tuhaf Mehmet Hoş. geldin Mehmet oyunu açtık Biz Ya. dostum sabah bak Kaç kaç dakika olmuş. yayın başlığı 43 dakikadır burada ben. neler yapıyorum biliyor. musun Ama ödemiyor işte bize de giriyor. da biz de buradayız. kanka ama oyunu açmışız nasıl. değiştirelim oyun açılmış şu an bizi. oyuna sokacak bir daha Hatta şöyle. yapalım ki biraz bize belki demin.

Kaldığı. yerden bir ödeme. yapabilir. Hadi son. 75. beten 50 Turbo yaptım. sokmazsın gelmeye başladı yavaş yavaş. dünden Hadi oğlum sok artık yorma bizi. sok şuraya 3 2 1 oyun Hadi lan kaçarım. Abi aleykümselam Göksel Hoş. geldin slo serder yayına yazan. arkadaşların hepinize teşekkür ediyorum. arkadaşlar Saat şu an. kaç 11e çeyrek. geçiyor Saat 11.30'a çekiliş. yapıyorum 15 dakika sonra çekiliş. yapıyorum aktif kalın 15 dakika sonra. Çekiliş var. teşekkür ediyorum. Hunter herkes aktif bir şekilde kalsın. bak kalın. diyorum 15 dakika sonra AB bir çekiliş. yapıyoruz hemen Hadi bakalım 36 beten. bayız Hoş bulduk B şanslar Teşekkür. ediyorum Arkadaşlar. tanıdık eş dost kim varsa. çağırın çekin demiş yayına Hunter. teşekkür ediyorum. Hunter ik gündür yayınımız. olasın yayını yeni izliyorum 10 numara. zevkli güzel yayın cidden teşekkür.

Ediyorum Numan abi. 20 kişi olmuşuz chat Güzel Yavaş yavaş. çoğalıyoruz. abi yeni gelen arkadaşlar sizlere zahmet. yayını beğenmeyi unuttuysanız yayını. hemen sol üstten beğenelim. beğeni 100 olursa 10 kişiye yer TL hemen. atıyoruz abi dünkü. gibi 11 buçuktaki çekiliş formuna. katıldığımız mı Hayır ben buradan kendim. yapacağım. seçeceğim. öyle aktif olun yani 10 dakika 11 dakika. sonra ufak bir çekiliş yapacağım. güzel. oyundayız Hadi. Bakalım Hop gel buraya abi bed publish. bana kızdı mı ismimden dolayı hiç. çıkmadı 500 çekiliş. ya yok ya dün bed publish buradaydı Dün. bed publish kod da. attı ilerleyen saatlerde yine b publish. falan Super toet Bunlar yine gelecekler. yayınımız tabii yine dünkü şekilde. olursa böyle 50 60'ı görürsek B publish. buraya gelecek. yine de gelecek hepinizin haberi. olsun dün zaten yayında olanlar biliyor.

B publ geldi kodu da. dağıttı yine dağıtılacak yeld rahat olun. herkes kalsın kimse. çıkmasın dün çok çekiliş yapıldı ya. Hadi lan son Hasan son Balık. 2 son Hasan son balık hian yapma. beiz ödemedin ki bize bir şey peşine. oyun var ama ne ded ben Peş oyun varine. oyun AB böyle. oldumu Teşekkür ederim huski. muhabbetiniz Sohbetiniz çok ol teşekkür. ediyorum İsmin Neydi Ben şimdi bu ismi. biraz zor okuyorum da gerçek ismin neydi. acaba. uki Hadi bol şans 24 kişi olmuşuz. Arkadaşlar şu like'ları atmayı. unutmayalım yukarıda yayını beğenmeyi. unutmayalım. Dostlar hop çekti Gel olta geldi. abi Buradan sonra 2 kişe gitmemiz. lazım 25 kişi. olduk Güzel Yavaş yavaş. çoğalıyoruz Hadi. bakalım valentines aktif mi valentines. soruyorlar valentines gelir şimdi gelir. Kral güzel yayın yapıyorsun ve çok. enerjiksin teşekkür ediyorum Göksel Hop.

Hadi bakalım hadi Abi götür Bizi. götürmen. lazım arkadaşlar Güzel yorumlarınız için. hepinize teşekkür ediyorum gel buraya. işte oğlum üzme Bizi Bizi bir dah Aa. sokman. lazım abi sona takılıyorlar hep ya Yemin. ediyorum kafayı yiyeceğim ben de. burada bire götürmüyorlar bizi. bir altın balık yakalasa şurada ne güzel. olur değil mi. abi Teşekkür ediyorum. uski Zafer Uslu geldim yazmış Hoş geldin. Zafer farman neden ödemiyor. ya severiz altını Aynen. abi altını sevmeyen var abi. şu valentines nerede Ya bak chatteki. insanlar valentines soruyor Robin. valentines de çağırsana. şuraya daha da çoğalacağız. inşallah Teşekkür ediyorum. Hunter hiç yakalayamadım. bugün 5000'lik altın kaçtı. Bugün beni yedi balıklar Gökhan abi. hangi sede Yediler abi. seni hangisi sevdiler seni Gökhan. abi Gökhan abinin ayakkabısından su. içilir.

He güzel oyundayız Hadi. bakalım Grand abi burada sabit bak. burada sabitlemiş olduğum linkler var. Leon bet Super Tot B publish Bunların. hepsi çok güzel Siteler abi bunlardan. deneyebilirsin şansını haberin. olsun Leon beten özellikle. deneyebilirsin lon Bu arada çok açık Abi. herkes ödeme atıyor haberiniz olsun. kaçan ekranlar kaçıyor abi vermeyince. vermiyor gel buraya Lan gel işte be para. var burada para seri seri Hasan Haydi. enül Hoş geldin enül Zafer Başkan dünden. geldi yine kral Evet evet Zafer. Aynen ya Bu. Hasan'ın Hasan herhalde pamuğu. tıkamış lon benim hiç şansım yok. demiş vallahi geçen bir tanesi. güzel bir para almış leen Deneyelim bir. ya üyelik açayım ben oraya Aynen abi. Gökhan abi Telegram kanalımıza abi abone. değilsen Oradan da abone olabilirsin Abi. oradan da çekilişler imizi dağıttığımız.

Kodları her şeyi Oradan da bakabilirsin. abi Yani bütün duyurular muur her şeyden. oradan oluyor zaten duyuru kanalımız da. var. orada ben son 10 kuponumu Tekten yattı. almadığım abdest türü kalmadı. Zafer kupon oynuyorsan senle beraber. orta kupon hazırlayabiliriz dostum. haberin olsun Ben de kuponlar diy. tahminler yapıyorum geçen mesela burada. paylaştık. Zafer devlet oranında. 9 oran yakaladım. aen güzel para alıştık kuy geldi. Aleykümselam Kuzey. Abi Hem sen Robin iletişime geç Abi. Robin var ya Robin Robin Tayfun AB. kardeşim iletişime geç hemen düzeltin. onu ben. canıım sıkıntı yok abi biz de canlıyız. abi biz canlı kanlı buradayız. Bak izle şimdi 3 2 oyun 3 2 1 Bonus. kardeşim beti Bir tık arttır kritik. anlarda Risk almak lazım beti bitik. artır Sana zahmet Tamam artırıyoruz. hemen ne di al baba 50 60 Beta Alur bu.

Alur bu hemen Şurayı da okuyayım Ben de. o sra Sen de ekrana bakarsın ya cidden. 10 maç kupon tuttu bir Golden yattı diye. oran. güzelim hoş geldin mü Fatih kod var mı. kod gelecek yayın sonu kodlar. paylaşılacak paylaşacağım yayın sonu. Hadi dede yap demiş İnci daha var daha. var bu kasalarda. girdiğim bu kasalarda girdiğim zaman. sıkıntı oluyor Hemen batıyoruz bu. kasalarda. sıd gelmiş hoş gelmiş dünkü Tayfa. ufaktan Tekrardan bir araya gelmiş Aynen. aynen Hadi gözünüz aydın keşfette en. üstte gördüm geldim yine Bol şans beyler. Teşekkürler sı Abla hoş. geldin o. zaman teşekkür ederiz abla sağ. olasın Ne diyoruz biz o zaman bol. şans nice ufaktan böyle bir. hareketlendirir var abi 3 dakika sonra 3. dakika sonra 3 dakika sonra Çekiliş var. unutturmayın para gel gel anan. dönmeyecek galiba artık. saydırın bari Hadi.

Lan vallahi çekiliş izleyim bu yayına. öylesine denk geldim enerjik yayını. kaldım yayında Bol şanslar teşekkürler. luman Hoş geldin tekrardan Kuzey Rüzgarı. Hunter Ne haber Hunter Kuzey rüzgari. diyor Kim diyor Kuzey Rüzgarı ya Amım. Kuzey Rüzgarı Kuzey. Baba hemen bir kasa güncellemesi. yapıyoruz arkadaşlar. hemen aktifiz kalın. burada. şöyle Neredeyiz şu an bir enerjim düştü. sanki ya benim enerjimi yükseltm lazım. enerjini mi 20K paramız var Kuzey nereye. geçelim Reis Neye geç biliyor musun O. senin manyak Atena geçsene Atena at. geçen geçelim tam geç. Atena oynayalım biraz başım ağrıdı . koyayım ya Hayırdır dostum Bilmiyorum. sabah kalktığımdan beri baş ağrısıyla. uyandım Allah. Allah neredeyiz aten deyiz. abi saat önce çıkardık tu bir saat önce. hatta ya Çok bile değil al 2000 dostum. alıyorum hemen Selam Caymaz abinin sesi.

Değil mi o ya Yok Caymaz abi gelmedi. daha şu an buraya yanımıza gelmedi Gelir. birazdan şu bir tık Aç sesini ya. Açacağım Açacağım Hadi bol 500 liklerin. olsun Haydi bakalım yeni kasa yeni şans. teşekkür ediyorum Uğur abi 15k zararla. başladık muhasebeci bugün hesapları iyi. tut bugün hesaplar sende Sen nasılsın. demiş Hunter sana eyvallah Teşekkür. ederim bakmadım kusura bakma Teşekkürler. Hunter İnci de aramızda. tekrardan Gökhan Albayrak g abi Hoş. geldin abi burada tah Dün yoktu mesela. Uğur abi de dün yoktu T hastalanmış. hastanedeymiş. Benim muhasebeci kulağ duymu. varabilir tutuyorum Abim demiş. aşırı benziyor. ya bizde. biziz doldu Evet çekiliş baba. yayından son şimdi değil bir dakika ne. yazmış Vallahi sağ kulağım. duymuyordu falan mı ne oluyormuş. anlamadım Geçmiş olsun vall kardeş Hani. şimdi şey dediğim şöyle olacak yani.

Dağıtımlar yayından sonra olacak öyle. karışıyor o zaman ne diyoruz biliyor. musun ağı. her Caymaz. Ailesi yazan 3 kişiyi. seçiyorum Serdar oyun sesi çok açık. Tamam. abi Caymaz Ailesi yazan 3 kişiyi. seçiyorum abi hemen Caymaz Ailesi yazan. 3 kişiyi seçiyorum. indir lan çarpanları da indir. çarpanı şuradan kağıt kalem verir misin. reim n hemen. burada kalem şur olması lazım kalem. Burada hemen oradan bir tanea yaprak ver. hemen yazıyorum telegram'a atıyorum. çalmaz. Ailesi Tayfun abi ay. Tayfun var. ya şimdi. Bir bakalım bakalım başka. Hadi oğlum. arkadaşlar 16 kişi olduk çıkmayın. yayından niye çıkıyorsunuz çekiliş. yapacağız. dedik erkes çıkmaya başladı Olmaz. böyle Alo çıkmayın la. Hadi. oğlum. yürüt yürü kızım çarpan. at kaldır K Buray çarpanla lan kaldır. artık in etme be Ben buradayım şahsen. çıkmam Ben asla burad burad.

Abi teşekkür. ediyorum hadi. bakalım canlı kanlı buradayız modaslan. canlı. kanlı bu. oyunda kendi Betin ödemiyor. abone olmazsan çok şey kaybedersin. aslan aslan zaten en baştaki kemik. Kadrodan Dün benim gelen 200 de canlıydı. teşekkür ettin. güzel. Hadi abi Hadi. Abi güzel. ekran güzel ekran okut Burayı da güzel. Tertemiz. dediniz kendi Betin ödemiyor Bak kendi. Betin ödedi. sonunda açık. mı Ne oldu lan yanlış müdahale mi ettim. ben Buray Ne. oldu. soktu güzel be soktu. lan dostum benim kıt. şu an çekilişi paylaşıyorum. telegram'a Telegram çekilişi paylaşım. hemen geldim hop 10 çarpanla geldi güzel. güzel 8 de yakaladık Hadi lan Yürü. Oğlum gel artık gözünü seveyim bize ver. parayı ver parayı da kaçıp gidelim kaçıp. Gidelim bu yerlerden. at şöyle. 50000 güzels. selamm olsun. Teşekkürler teşekkür ediyorum. kardeşim aleykümselam hadi Abi B ö.

Beşli soktu güzel çarpan attı ama adam. akıllı bize ödemedi. Vallahi çarpanların üstüne paranın. toplandığı yerde etiket var topladığı. parayı sayı gözükmüyor bende herkes. demiyor. öyle Yürür gibi Play kodu olarak. abi. Play film Dünyası Ne dedin. anlamadım yürü. oku Play kodu ne şimdi Ben telegram'da. bu platformdaki ilk. yok Google Play kodu olarak değil Google. Play kodu ne alaka. kardeşim o. telegram'da telegram'a katıl Kardeşim. film Dünyası. orada form var formu dolduracaksın. kardeşim açıklandığı gibi o. şekil Bu oyun kasa. düşmanı Aynen abi bakaca ama belli olmaz. ö de. ödü at. şur ol k00. yetmez be 3 yetmez be hadi abiciğim. güzel kombo da yaptın lan Çok güzel. gidiyorsun at bir 10 şuraya ne olur ki. Ölür müsün. nam. Ramazan şlar oyun söyleyim tam küçük. kık hoş geldin Teşekkür ediyorum ama bu. oyundan sonra istekler var Oraya.

Gireceğiz son giriz Oyunun ismi Raman. giriz senin oyun. Hadi. bakalım kaldığımız yerden devam. hop 10 çarpan geldi lan. güzel oksan daha güzel. olur okusan daha güzel olur. don Alevi yayın sonunda. eğlencesine girilir. ödeme bakalım. girilir. belki Hadi oğlum gel Bir 500 500 ne olur. ki ver morlar da ver maviyi de at bir. 500 Şura ne olur ki Ölür müsün. ölürsün Aynen oyun değişikliği kaçıyoruz. zaten ya neye. kaçalım. ded dedeye kaçtım. dedeye chat bir bol şansları. görelim bir Bol şanslar alayım D deye. başlamadan. önce 2800. Teşekkürler b ş. arkadaşlar Eyvallah arkadaşlar Hadi. oğlum Dede 4'le başladın Hadi bakalım. Hayret yeşil sarı. devam lan yeşili kesme işte oğlum. be hadi. oğlum güzel mavi mor kupa okur Evet abi. mavi kesme güzel bak çarpan şimdi Taş. alıda burada bak. bize çarpan at bir şey at ya Yapma oğlum. be yapma Dede be yapma.

Terbiyesizlik Vallahi terbiyesizlik. yapıyorsun Ayıp ediyor Yani sarı lan. kesme sarıyı. be Dede üstümüz oynarsan altımızda. kalırsın haberin. olsun teşekkürler bol ş. arklar Hadi gelecek öce. gelip ödemezse namussuzdur. sarı yeşil acil acil yeşil mor Acil bak. mor kum saati. acil mor kum saati İkisinden birisini. vermelisin versen B ikimiz yok mu. Aha Ah binx var ya geçen prensesi bx. kaçırdım attım Öyle boşa attı. gelseydi koymuştuk O zaman. işte Hadi bir daha devam y05 para ver. 1905 ursuz geliyor B kasam Batı 1905. verdi İnşallah bu sefer öyle olmaz. Dede gatayı. Aynen reisim yavaş yavaş artıracağız bir. anda 300'e. geçemeyiz yavaş yavaş ufaktan başlayıp. attıra attıra daha yeni girdik K. oyuna Bir bakalım oyunu yoklu veriyor mu. açık mı değil mi. 17 kişi olmuşuz Şu. an şu yayını arkadaşlar size zahmet. paylaşabilir miyiz.

Ya Eşinize dostunuza. Bir tık düşürsem mi. acaba 2000 İyidir ya. Dedem Nesi var ya bugün Dede hastalanmış. bugün ödememe komasına girmiş. yine koyım 25 kaçırıyorsun ya ayıp. Edi bu 25 kaçmaz bak. bıraktın sakin. 25 kaç ta bıraktı. orada sarıyı kesmek için 2x attı şuraya. görüyor musunuz arkadaşlar bakır sarıyı. kesmek için ortaya gitti 2x bıraktı. oraya. oğlum coştur sana şu insanları. coşturuyor deiz coşturuyor Ne yapalım. elimizden her şey geliyor bu kadar ya. coşturuyor. insanlarımızı ya coşturmak için işte bir. şarkı lazım da alttan alttan ben. göstereyim mi chati şimdi Beyler herkes. toplansın acil acil acil acil toplanın. hepiniz. ya herkes burada mı bir chatte bir para. dağıtalım. gelelim yapıştır Bir de çarpanı Sen de. çarpan toplandık bugün ödeme. alamayacağız galiba alırız alırız her. türlü 2i kaldırsınlar Bence şarkı olmaz.

Kanka açma doğru söylüyor Zafer usu. toplandık Zafer abi Hoş geldin SL Serdar. yazmış Abi de burada hoş gelmiş. onu anlamadım y bir. diyor Hadi oğlum taşlara bak y bıraktı. ya bir ta patlatacak her Atım abi Bak. yine ta 7de kaldı orada 10 kaçtı bu. ekranlar kaçınca yemin ediyorum. deliriyorum ya. güz bunlar yetmez. bize. Ölmez bak. ya güzel şimdi bir. çarpan Selamünaleyküm Caymaz o Hoş. geldin umutsuzluk yok aynen öyle İnci. Erkan Hoş geldin kardeşim sefa. getirdin Çok Taç gösteriyor gel gel bir. Derne artık gel gel yapıyor da bize biz. onun gelini alırız bir yerde o taçı. verir. Bize çok şükür kardeşim. gün gibi. gidiyor yeşil devam kupal. mord çekiliş açıkladılar mı. abi yok daha açıklanmadı. bugün modumuzu yükselt lazım biraz mod. Aslan bak geldin hemen modumuz yükseldi. 12 çarpanı yakaladık ama pirimiz kaldı. işte lan Yapma.

Be abi herkes 3200 bir istek yazıyor. şuraya chati kırmayacağım. şu an süper toyim Fatih. şu an süper Tot. deyiz Arkadaşlar hepinizin bilgisi. olsun Hadi oğlum güzel at bir çarpan da. bak bir çarpanlı Alsan güzel olacak işte. buraya güzel yeşil mor. oku abi yeşille okusana. ya 7de bıraktım var orada burada. Bak yine yeşil 7'de bıraktı. ya Mehmet Mert Emin Bozkurt bant mı bant. değil kardeşim canlı kanlı buradayız. bant yayını biz yapmıyoruz kesinlikle. bant yayınlarına. karşıyız İnsanları kandırmaya. karşıyız canlı kanlı buradayız dostum. kardeşim sen neet adamsın Sabahtan beri. niye katlamıyor kazayı ya katlanmıyor. bilmiyoruz ki Nasıl katlanmıyor. işi olman lazım Bak şimdi yapıştır. gelsin bir tane çarpan Ah be Gel lan Bir. daha gel koyım harbiden gelmi. gelmiyor baks ekrana baksana güzelim. ekran o ekranda para var o zaman Biraz.

Risk alalım yükseltelim alsana 5kl. alsana bir sana zahmet ya Bir çıkalım. artık bu bataklıktan ha Gençler kaç elir. ödemiyor ha aynen 5K da ödeyebilir. kazanç tahmini alabilir miyim gençler. Aynen o 26 kişi olduk Hoş geldiniz. yayına gençler Hoş geldiniz bir kazanç. tahmini alabilir miyim dün sizden sonra. 4 tane Bant yayını vardı Zafer abi var. yapıyor Millet hep bant kaydı var zaten. çoğu yayın bant kaydı abi Oy oy oy. tahminler. geliyor elim uğurludur Ha aık baştan. söyleyeyim. yani güzel 8 çarpan hiç fena. değil at lan bir daha gelsin H çok güzel. o zaman atar at at. Oğlum geliyor bural at Geldi geldi. bizimle geldi bizimle lan had sarı da. geldi koyduk işte Par içinden. geçeceğiz az. kaldı içinden geçiyoruz az kaldı. fark etmez ya kafana göre at oğlum bir. daha çok güzel güzel tertemiz. Selamünaleyküm. Oh yıktın evi başımıza koyayım.

Abiler şimdi servise biniyorum Eve. geçince geleceğim şimdiden Bol şanslar. dilemiş. Teşekkürler sağ kardeşim hop. 17 Hadi oğlum bir daha oku maviyle. sarıyı geldi Buralar kupa var. bir amınım kırmızıyı Verem. için. gü bir dakika var şu an daha zenginiz. oğlum sakin sakin. gel Hi oğlum. Ananı Nazara. geldik Bir müdale . Atım. San bir Uz atsaydı var ya . koyayım en güzel tahminleri en yakın. tahminleri yaparken kim yaparken kim. yapan kim kasa 25K oldu dostum bak Bir. dakika kaç aldık buradan 5K. aldık 21 mi ödedi kaç ödedi 22 ödedi. koyayım 22 22 ödedi en yakın. tahmini kim yapmış hemen bakıyorum. demiş 12.500 88500 vap 22 Yok Mu Su. Arslan var galiba en yakın en yakın. Sebastian var 20.000 Sebastian 20K demiş. Aynen 25'li s demiş 22 aşka var mı altta. hop Oku lan bir daha buraları bir 4 daha. aldım okurken var ya Yok başka yazan yok.

Kum saatini verir misin acaba verir mi. acaba Verdi verdi var kum saati Verdi. verdi Sebastiyan kazandı kum saatini. ver kırmızıyı da okursun Hai lan kesin. okursun lan okumadı be bir bol şansınızı. alabilir miyim gençler O bir dakika. Adana güvercini geldi bana güvercin. gönderecekti güvercin resimleri. yollayacaktır Adana güvercini Sözde abi. dedi sana güzel güvercinlerin resmini. atacağım bende olanların dedi ama atmadı. Bak hop Sarılar beraber çarp Hoş geldin. çarpan ver çarpan Hadi. adamsın koyım Neyse çarp olmaz Bol. şans yaz herkese teşekkürler. Dostlar Teşekkürler arkadaşlar Bol şans. yaan herkese teşekkür ediyoruz Hadi. Dedem yapıştır gelsin ilk sa abi. Telefonum kul He evet evet evet evet. evet evet son dakika demiştim telefonum. çalışmıyor Eyvallah sağ ol. kardeşim at sarıları. yeşilleri Sarı Sarı Sarı Sarı Sarı Sarı.

Çok güzel kupa var mı kupa var. mı y moru tek T kes mavi tek tek Es. koyayım Şansa. bak at bir daha. çarpan yapma hadi oğlum Ananı Ne. oldu lan. Hayda ters olara. geldik Evet mor yüzü de versene çarpanla. beraber vermedi iş O kötü oldu seb ananı. gitti Ben kazandım da abi Çekiliş. var mıydı Kardeşim telegram'a gel paranı. göndersin arkadaşlar çekilişimiz de. Telegram üzerinden devam ediyor. telegram'a git yardımcı olsunlar. Sebastian Evet bence biraz daha risk. olalım 6k bir yapıştıralım oraya değil. mi yapıştır dostum Hadi bakalım Kazancı. tahmin edene bir 100 lira daha. gönderiyorum hadi arkadaşlar alayım. tahminleri. hop tahminleri. alayım 9k yazmış 5K 17K 4800 7800 40.000. 3700 Ey. Maşallah 4 abi izleyici sayısına bak Bir. dakika göremedim inceyi algılıyor. musun 27 kişiyiz valentines kaç kişi ol. valentines herkes seni soruyordu nerede.

Kaldın ya o kasa geldi. Aynen çarpanla kupa çarpanla kupa ya. kupayı da 7de kesti sarıyı da 7ye kesti. baksana ya. aynen oku oğlum burayı oku burayı güzel. şimdi bir çarpan. yakışır güzel güzel güzel No. problem Hadi oğlum. yapma gelir mi buralar bir şeyler. çarpanı yapıştırsana oğlum kaldır kolunu. buraya oğlum kaldır işte çarpan çarpan. çarpan mavi 7 kes mavinin. peşine çarpan vere işte. yapmı hemen geliyorum aranızda birazdan. kız arkadaşlarımı yokl gelen olur yazmış. Hadi bakalım val. km En yakim yapmıştı birisi 3700 demi. merem Emin kardeşim sen kazandın tegan. hemen geçiş. yapabilirsin Ben bir altın vuruşu. yaptım Beyler harbiden bir bol şansınız. alayım dönme zamanı oyunu Hi para lazım. çekiliş için para lazım dedenin. öü Mela kırmızıdan bak . koydum geldi çok iyi güzel an itibariyle. zenginiz. gençler mor yeil.

Lan yeşili 7 kesti moru kaçta. kesti 2 4 5 orayı kesti. 7 sarı lan sarıyı kesmek için çarpan. atü 28 ki. arlar size zahmet yayını beğenelim. arkadaşlar beğeni yapmayı. unutmayalım Hadi. oğlum vall buralara bir şeyler daha gel. Gelir gelir 23 çarpım var. reisim Hadi oğlum. beyler bayanlar like atalım Aynen. Spiderman Hoş. geldin sarı indirir mi buraya. Spider. adamsın kum saati kırmı. veresi kırmı mavi kum. atana gözünü sevdiğim at gelsin sen at. ben tutarım at lan Vur Patlasın çarası. Ananı at artık be kırmızı. gelirse kaç gelebilirdi kırmızı ver. vermedi koyduğumun baksana dişimi. kırdım abi kupa mavi oku bak maviyi de. verdik kupayı da oku bize lan 7 de. bırakma okumuyor bir yerlerde tıkanıyor. uyi çarpan atması lazım Zararı yok aldık. 16 devam mı bir parti daha al. yapalım 10 al jübileyi yapalım ded de. kapanışı yapalım 18K demiştim ödül var.

Mı abi bu el y öyle bir şey yapmadık y. abi söylemedik Yani aynen bu el. söylemedik Ananı 10 x'le. başladın güzel güzel hop Süpersin 12. oldu abi demin 15' le başladı şimdi. 10'la başladı modlar telegramı paylaşır. mısınız grupta size zahmet maxin kokusu. mu var acaba. ya ona öder Burada 50 ödesin hemen papar. at anasını gelsin artık paralar. ya 50 ödesin hemen papar at kardeşim. Sıkıntı. yok geliyor hadi. bakalım gülar telegramı paylaşır. mısınız kesiyor ya Abi kesmes. keşke. müdahaleler kupa var burada sarıyla kupa. var burada süpersin oğlum be adamsın Ne. oldu. 21 milyardan çok iyi be çok iyi. Oh yeşili. de ödesin. papara oy oy Anak. her türlü gelecek orası akacak yani oyun. Telegram gelebilir misin had oğlum oku. Buray Aynen. güzel oğum son bir parti daha okusa var. ya çok güzel olacak Aynen ö. kes Uz. vız ne geçelim chat o.

Zamanun önerisi alabilir miyiz 32. kişiyiz burada arkadaşlar şurada bir. oyun önerisi alalım sıra sıra. oyunlarımızı oynayalım Herkes bir oyun. önerisini chatte belirtebilir mi plinko. plinko demiş Sweet bonanza demiş slot. pinko demiş Kanka dog Aliye demiş hing. swes demiş Sweet açık demiş Big Boss May. bot demiş yanlış telaffuz ediyorsam da. kusura bakmayın ha Sweet bonanza demiş. bir daha bonanza demiş bonanza çok. söyleniyor Bu arada Aynen bonanza geçiş. yapılır banz geç Baba sh R denmiş do Ali. bak bu Çocuğun dediği oyunu da oynayalım. Ramazan çiç do Aliye yeni çıktı Ben bu. oyunu bilmiyorum ama adını duydum daha. belinden de bu oyuna girelim Bir ara bir. partide bunu atalım. Tamamdır clover Gold da gelmiş al bir 5K. açılışımızı yapalım. aldık Reis bir 5000 aldık bakalım. gözümüzü. kararttık. gak. ben Bak burada eriği kesti altına şey.

Atmış şeker atmış. Aha Hadi oğlum Of çok güzel at çarpan. Oğlum bir de be be çarpanlı be be. çarpanlı. be bet düşürülmez hocam bet düşürülmez. bet yükseltilir moderatör demiş. Hunter Hadi oğlum güzel geldi buralara. geldi buralara Aynen anan üst çarpan. güel ya Oğlum bu çarpanlar niye bu kadar. az ya patlatacak Daha yeni başladık Ama. Kuzey. dur Doğrudur Siz daha hakimsiniz Abi. kasamız şimdi şey olsaydı Hani 20.000. falan olsaydı 10. falan çok güzel güzel geld güzel geldi. sıktı yok kasamız falan abi şe olsaydı F. düşü Ama şu 000 olduğu için yü olduğu. için 5000 gider. yani. abi moderatör diyorlar moderatörler bir. bakar mısınız moderatörler yayına bakın. bir ben 60 beten 45 5'e düşürdüm 30k. koydumdan çar 15 geldi. İyidir iyidir mod Aslan Allah şlar. göstermesin. getir al ya şekerleri o kadar çok. gösteriyor beni kesiyor Sanki böyl.

Ben yeşilleri versene hop Mora geldi. yeşilleri de versene Ah be Çarpın atması. lazımmış Dayıcım bu el okumayacak galiba. bu büyük problem var gelecek kaç Spin. kaldı son Spin öder Burada bir yerde. öder bir zahmet olacak koyım Hadi. çarpan karpuz Bak şimdi güzel bir çarpan. lan yüksek bir çarpan atsana bak zahmet. oldu. ödemedim ödül kazandım Reis serya yaz. dedi. aime Geç dostum y herkesin H. G Sodom mozo kimmiş lan Sodom mozo. yazmış alım Sodom mı. var Dur bakayım abi merak ettirdi chat. bakıyorum Sodom moo var mı Sodom. yok Ben. diyor Hunter Senin isim neydi. hocam Oku lan burayı okudu okudu uzat. bari abi bir kazanamadım ya çok. acelecisin ya zamanla herkes kazanıyor. bir şekilde Aynen. yeşil gü lan çarpan y ya ne. ya çok eder Kanka Al. Al kardeşim ben zaten kişilik bir. çekilişe attım fotoğraf attım Orada var.

Bir de onların arasına g ele bak geldi. güzel ok lütfen okulan devam et devam et. oğlum elma da geldi karpuz Ah be çp. çarpan masay vuracaktım yine . valentines kardeşim Bir de şey var Mert. Emin bozk var Uğur Eller ünün yanına bir. de onu alacaksın başka kimse yoktu değil. mi Hadi bakalım yapıştır gelsin gençler. kameralar açılsın He bir de Sebastian. var kardeşim bol şansları alabilir miyim. chat Herkes bir b şans yazsın size. zahmet Ananı be yazmadığın için. gelmedi gördünüz mü 10 binlik aldın ha. Hadi oğlum. oku. keserler 6 abi Farm satın alma. farmlama senin için farmaya Bundan. sonra bol şans Bol şans Bol şans Bol. şans yazan herkese teşekkürler. Teşekkürler arkadaşlar. ay ay ay ay A hadi. oğlum son ikide bir Hadi gel ben lazım. artık hadi gülüm Ananı böyle bir. hüsan yok koyayım Bak bu ekran. iniyor Şimdi güzel bir şekilde iniyor.

Güzel tamam tamam tamam tamam problem. 7.000 var da 10.000 çok iyi paramızı. çıkart rke değmez ama parayı çıkardık. bir daha alsana kardeşim bir Farm atayım. mı A at at at bakalım 30 Turbo ver. kendiliğinden gelsin. bir 30 Turbo bakalım ne. olak güzel ödemelerle bekliyoruz seni. Aynen arkadaşlar ş telegramı. paylaşabilir miyiz Abiş geldin. 3 şeker gelecek fda Hadi bakalım AB. Telegram valentines valentines Burada. mısın Acil bak valentines. valentines valentines burada mısın. valentines beni dinle Tayfun. abiyle Bak Tayfun Kaya var o Tayfun Kay. iletişime geç kardeşim. telegramdan tamam. mı Bir sıkıntısı varmış Onu bir halledin. hem sıktı merım. hem hallin size. zetz bol şans. tavsiyem. Bandit. neymiş denenir oynanır. Ya evet. gençler demedi ha bu zarar yazdı aynen. bu kötü. oldu şöyle bir iki tur daha. farmal. hop bir 10 daha kıyılmaz Ama son bir.

Dörtlük okunur buraya Hatta şöyle. yapalım 4800 yapalım illaki düzler. herhalde yayına gelen Dostlar Hoş. geldiniz bir bol şansınızı alabilir. miyim arkadaşlar Bir de kazanç tahmini. alabilir miyim chat acil hızlısından. oyun başlamadan kazanç tahminlerinizi. alabilir miyim abi 10K satın al yap. ödeyecek yazmış ödemedi dostum Belki bu. el öder. ha 33 kişiyiz yeni gelen arkadaşlar hoş. geldi bir kazanç tahminlerini alabilir. miyim arkadaşlar oyuna başlamadan Herkes. bir tahminini belirtebilir. mi bir kazanç tahminini alayım size. zahmet herkes oyunu. başlatmadan oyunu başlatıyorum birazdan. başlatmadan herkes tahmini bilirsin si. zahmet en yakın Kazanç tahmininde. bulunana yine bir 100 T gönderelim. Arkadaşlar bu arada Hem bu yayın sonu. çekiliş açıklanacak tekrardan. e 3 farklı siteden kod verilecek artı. işte yayın sonu bu yayın içinde.

Yaptığımız çekilişlerin ödemeleri. yapılacak bilginizle Evet kazanç. tahminlerini aldık Ben başlatıyorum Taha. Kara öz'den sonra tahmin almı. başlattık Hadi. bakalım Ananı . Hadi 5 Spin de ödemen lazım Çok güzel. Hadi oğlum çizgiyi bozma ya Niye böyle. yapıyorsun Niye böyle yapıyorsun 3 tane. tahmin yazmışsın Taha vall tacım öyle. bir şey. yok Devam Hadi oğlum o. ben böyle bir batış görmedim . koyayım tanik bile böyle batmıştır emin. olun. yani. evet bakayım bakayım Bakayım en yakın. tahminde. bulunan Atakan tu 2K demiş koyayım. Yaşasın Atakan Atakan telegram'da vardın. zaten sen ben seni hatırlıyorum daha. önce de çekilişten kazanmış herle dostum. tekrardan telegramdan sana yardımcı. olacaklar. Reis be B oyunu düşükten bir dene nasıl. bir gör istersen diyor şu oyunu bir. deneyeceğim neymiş. adı L Bandit E niye yok burada.

Bandit şeye bir tane oyun söylemişlerdi. ya biri daha a bir şey söylemişti ya. yeni bir Aliye demişti deil mi Aliye. miydi do Aliye Ali şu yeni çıkanı bunu. oynayalım bakalım. Ha pardon 1K yazan varmış Özür dilerim. Özür dilerim Özür dilerim Özür dilerim. Özür dilerim Özür dilerim Özür dilerim. Özür dilerim kusura bakmayın kaçırmışım. gözden. kaçmış bir K dedin dostum Tamam Fuat mış. özür dilerim Şimdi aynen o Doc house'un. güncellenmiş versiyonu 75 pet 30 Turbo. Selamünaleyküm. Hadi bakalım başlayalım. White gibi yapmışlar Doc Lan nasıl olmuş. böyle farman oynanır Abi bu oyunda satın. almam zaten Hadi bakalım chat bir bol. şanslarını alayım Hadi bir canlan alım. artık be bir kendimize gelelim. ya şu yayına bol bol larınızı alabilirim. derken zaten Söylememe gerek kalmadan. herkes like' atmış Ellerinize sağlık. Vallahi Teşekkür ederim like atan.

Herkese Haydi bakalım saydır oğlum. saydır 3 2 1 oyun. 2 gelmedi bu Dadaş abi nerede ya. Dadaş Abi gelir Dadaş abi buralarda. girer çıkar Eyvallah Bol şans yazan. herkese teşekkürler. Arkadaşlar ben bu oyunu sevdim bu oyunun. animasyonlar manaslar güzel yapıştır bir. 30 daha turun 30 tur oyun gelsin hadi. kasaları göremedik ü şunlar sklar B bili. oy oynadın mı sen Bun Ben dah oynamadım. yeni oynuyorum videosunu izlemiştim. H Bol şans yazan herkese teşekkür. ediyorum arkadaşlar fan sıkıntılı zor. giriyor Evet bu diğerinde de zaten zor. giriyordu bu oyunda bir zorluyor yani. hızı saydal had 10 9 8 7 6 5 2 oyun gel. saydal o zaman. 1 3. 4 gelım. ama geliyor Aynen Geldi geldi hadi. varsın varsın varsın varsın bir. sonrakinde yine 2 düş Amım ne ödedin. güzel 2 lir temizinden. sıkıntı yok ö Farm paramızı çıkartalım. inatçı bu oyuna.

Girmekte bitimin de arkasındayız 75. beten gireceğiz bu oyuna 3 2 1 oyun 3 2. 1 oyun Bu arada chat Siz de oyun. tahminlerinizi chatte belirtmeyi. unutmayın herkes tahminini yazabilir OG. Hoş. geldin aram yeni katılmış g ilk. görüyorum çünkü. onun Sakarya Hoş geldin oyuna girdik. seni de ilk defa görüyorum kardeşim sen. de hoş geldin 75 Urlu. o oğlum lan birileri istemiyoruz yeter. birden bir daha adam bir daha bir daha. vermi. Neyse 13 Spin oldu Az oldu Yapacak. bir şey yok inşallah Öz öder içeride. uzatıyor uzatırsa para var demiş Ramazan. Bilgilendirme için teşekkürler dostum. Umarım. uzatır gelsin paralar escobarın köpeği. gibi Teşekkürler bur müdale bir. müdahale nerede bular koyayım. ya müdahaleyi sevmedi pek içeride. uzatıyor uzatırsa para var Hadi bakalım. Ramazan daha 2x. indirdi bir White daha indirdi burada.

Rozetleri tamamladın mı uzatıyor demek. ramazanın dediği oydu Şimdi ayıktım. Ramazan. mevzuyu daha girm. O bir. bilor. abun İster. abi. turun. gü arkadaşlar aramıza hepiniz hoş. geldiniz Bu Arada Arkadaşlar bir bol. şansınızı alabilir miyim Bir de yayının. ortasında güzel bir çekiliş daha yapayım. anlık chatten Böyle sıcak sıcak. dağıtmalık bet Düşünsene Kanka 48 Bete. demiş Bir tık beti azaltımı o zaman ya. ben yüksek beten oynamaktan yanayım 12. 45'te çek. Ramazan Aynen 12. 45'te bir çekiliş daha. yapalım chatte saat 12.45 bir çekiliş. daha yapalım chatte güzelce bir para. daımın herkes canlı kanlı Burada dursun. bir 30 Turbo daha 12 45'te Çekiliş. var hadi oğlum gel artık 100 beten. zorluyoruz gel Güzel gidiyorsun Şimdilik. Hadi bonuslarını görüyorum gel hadi. oğlum üçlü geldi Hayırlı olsun 3 2 1. oyun koyayım gelmedi ille de.

Saydır çaksın bana ha 1. 2 3 4 gel. oğlum hemen chat geri dönüyorum. uzun süreli kalmak isterim yeni yayıncı. gerek Eyvallah abi. Teşekkürler arkadaşlar bant kaydı değil. bant kaydı mı diye soran arkadaşlar için. söylüyorum bant kaydı değil kanka benim. için 9 sayar mısın demiş Hunter Hunter. senin için 9 tane saydırıyorum Hazır. mısın Hunter için 9 tane saydırıyorum. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 al lan hır bir tane. benden sana gelmedi bir 10 daha. veriyorum koyayım gir artık oğlum. ybet gelmen lazım indirsen Her şey çok. güzel olacak şu chat bir bol şansları da. görebilir miyim chat birazcık pasif. kaldı sanki. Ha yeni sesler yeni simalar yeni isimler. lazım. sizlere Hadi. oğlum madana Madame Destiny denesene bir. olur Ogi sırayla deneriz ama şurada. içeride paramız var parayı almamız lazım. önce do yedirdik biraz para Hadi.

Koyayım. gel girmek hiç girmi. amınım şöyle yapalım baba 50 bet çekelim. 20 20 truba. verelim gir alım. yr gibi duruyor ama alım mı yapsam Ne. diyorsunuz bilmiyorum ki alım yapmaktan. yana değilim bu Farm oyunlarında anasını. 5000 alım yapayım mı gençlere. destek olun gençlere destek oluyorsun. Abi ta Estafurullah. kardeşim güzel ödeyebilir demiş alım yap. Kral demi Oktay abi. abi alım. oaman Kim bu soysuz köpek öde bakalım. bizim paraları ya şuralara 3ler lazım 3. 3 3 oğlum Hep bir veriyorsun . koyayım oğlum Bu ne. lan Baba bu nedir ya anasını bu. nedir yaak hepsi bir. gel. Tamam karde gels. paral birane. i birane i. karışma en az 3 tane White gelecek demiş. abi gelsin bu white' artık ya o. resimdeki yaşım 28 şu an 32 abi o zaman. tahminlerim de yanılmamışım ha resimde. zaten bir eski Sima havası var yani abi. yanlış anlama bir iPhone 6 ile çekilmiş.

Edası var yani abi o zamanlardan kalma. bir. resim y işte kilik yapma hadi oğlum bir. tane rozet vereceksin koyayım. senin ya. mone bile yapmadı be rezil. köpek Bu köpek çok rezil o zaman bir 5. daha verelim suratına yapıştıra verelim. kaçmam Baba içeride param var Nasıl. kaçayım yayına gelen Dostlar bir bol. şansınızı alabilir miyim chat chat Bol. şanslar bir gelsin oy oy oy oy oy İkile. başladın lan biri bırak artık kop birden. koyayım hep bir veriyor ya Hey 3 2. nerede 3 nerede Şuna bak ya batmıyor. batmıyor ta sakin ol Psikolojimizi bozma. kardeşim ne batmasın koyım. çıkacağız merak etme oyunun üstüne. gidiyoruz Estağfurullah abi öyle Hani. yanlış anlama hani samimiyet sohbetten. sebep öyle şey yaptım yani normal yok. tabii YouTube'un resmini ne yapacağız. koyayım güncel olsa mı olur olmasa. mı. olur White Nerede bu White nerede White.

Aradın Pragmatik ödeyecekmiş ödemezse. Pragmatik büyük problem var. ha Lan Biran bir tane daha ver şundan Ya. ver son Spin verir mi Bu da Hasan. kahpesine benzedi ha. İy Bu ne koyayım ya Vallahi benim. çok moralim bozdu bu o clover mı Bilmem. Geçer. miy 2 3 4 5 6. o o. şöyle 60 beten başlayalım ver 30 turboyu. coşkuyu kendine gelsin bir tur. Arkadaşlar şu an para kazanmamız lazım. sizin söylediğimiz oyunlardan Ananı. fazla bir şeyler olmuyor bizim. kendi kazandığımız oyunlara acil geçip. kasamı yükseltmemiz lazım Oktay abi öen. Oy Bu clover nasıl biliyor musun abi ben. bu oyunu yıllardır oynuyorum kasa gibi. kumbara gibi düşün oynuyorsun oynu. oynuyorsun parayı alıyor alıyor bir anda. ödüyor alıyor bir anda ödüyor abi. ş 20 Turbo daha verelim şuraya 20 Turbo. oyun. gel Bu arada ismim Deniz abi demiş Adana. güvercini Tamamdır Deniz aklıma kaytim.

Seni abi bir yıldır oynuyorsan abi o. zaman Bizden tavsiye al bir abi. öğrenirsin kazanırsın AB bir 10 Turbo. daha verdik. buraya Alem. Aynen Tugay biraz ödüyor aldımı sağlam. yapıyor gelecek. şimdi ödüller için yayın son T gel. gerekiyor ve Robin ulaşmanız gerekiyor. demiş gü Aynen Farm güzel gidiyoruz. Şu had oğlum. yok oyuna girip de hiçbir şekilde ölüm. ödeme alamıyorum ödemeler abi Peki. bir şey soracağım Hangi siteden. oynuyorsun Bir de çok hani oyuna. müdahale ediyor musun etmiyor musun O da. önemli oyuna girdiği. zaman Ah. be hadi oğlum 3 2 1 oyun geldi. buradayız Hadi oğlum yorma. bizi numana bak kazand da nasıl. Kazanırsan Kazan demiş abi olig. bet. ne olig bet od bet insanı bitiriyor. seabet ve kasda deniyorum oy seabet Abi. çok eski. Ya eski bir site Yani abi eski seler. gelmez sonra yani abi anac abi link.

Üstünden bırakmış olduğunuz var b. publish var s Tot var Bunları girip. bunlardan şans Biz şu an sü Tot beyiz. dostum şu. sü gel bir bize güzel parayla gel gü gü. sorun deye götürsün ö bur ATM öem hiç. sıkıntı yok bizi yeter kiye. götürsün geldi sendeyiz. geldi. geldii rahat olun götürmedi ayıp et. alışkanlık olmuş ya insan çıkamıyor abi. de bazen alışkanlıklarından vazgeçmen. lazım Oktay abi Aynen abi anladın mı bir. vazgeçeceksin bir geri çekileceksin. etrafa bakacaksın neler oluyor diye Abi. vallahi bak bir de aynı yerde sabit. kalmayacaksın abi dursana bir beti. yükselteyim ya yükselt Ananı . geldi mi Ah be altta. bıraktı 70 yap merdiven taktiğiyle. ilerliyoruz Beyler Aynen 70 20 Turbo. oyun. Hadi oğlum 3 2 1 oyun geldi. Selamünaleyküm Bol. şans hop 70 beten oynay Selamünaleyküm. Bol şans dedim. oyundayız bir chat bol şansınızı.

Alabilir miyim arkadaşlar herkes bir Bol. şans yazabilir mi parasız gelen çanak Er. Mert Emin Bozkurt abi Bad publish de. niye hiç kazanamıyorum Ya ben orada çok. kaybettim Vallah Dostum ben kazanıyorum. ben nasıl kazanıyorum mesela o da farklı. bir soru yani Anladın mı yani şans oyun. oy Aynen oyun tecrübeniz olması lazım. biraz arkadaşlar y bilmeden oynayamazsın. bu oyunu oyunu bilmen lazım adam var. şimdi 300 yatırmış dedeye girmiş diyor. ki ben diyor kazanamadım bugün diyor 300. atun dedey at. hay güzel abi Abi 300 attın zaman ya. Balıkçı hasana gireceksin ya da g gce. Yani hayır beklemeyin moderatörlerin ne. kadar nazik Siz var ya adamsınız vall. öyleler Eyvallah teşekkür ederiz. Hun. AB uak Kasal. anal. buun 500 2000 oynayacaksan balıkçıyla. bunu oynayacaksın Hadi oğlum Şuraya da. gel çe götür Bizi yorma İnci Hoş geldin.

İnci Bol şans yazan herkese teşekkürler. Bu arada size ödesin bari Adil şerefsiz. oyun ödüyor Abi şu anlık bir müdahale. ananı ya Devam. devam. 37 AB 10 tur oyun iç 10 tur. oyun peşine şimdi biraz yorabilir ama. erkend alırsa çok iyi olur şimdi bizi. biraz yorabilir Ama erkenden alırsa çok. güzel olur bir 20 daha verdik bakalım. neler olacak ver reisim 20 daha yak bir. 20 Turbo A bu arada 15 dakika sonra. çekiliş yapıyorum haberiniz olsun saat 0. 45'te 15 dakika sonra çekiliş yapılıyor. arkadaşlar 3 2 1 oyun. geldi yanlış müdahale et. bir daha gelse diğer bir daha zorlama. 90.000 çek Reis verir diyor 90a çek di. Pardon. 00 50 kuruşa M Farm yapılmalı yok dostum. atıyorsan farmaks. yani yok. O zaman şöyle yapalım mı o nazik ellerin. yorulmasın dur yorulsun biraz yorulsun. Bir şey olmaz Bir şey olmaz Rahat ol. benim arkadaşlar Dün gece yayın çok geç.

Bitti uykusuzum Sabah işe gideceğim. tekrar Bu gecelik erken gidiyorum Size. bol şans İnci o saate kadar durduğun. için. teşekkürler İyi geceler İyi ylar hadi. bakalım 100 beten oyundayız Bir de şimdi. ödeme gelmen lazım ara ödem alınca. kaç abi para var kaçılır mıan gel buraya. oğlum Fi Fehim oynayacağım Evet sırayla. sırayla biraz kasamız yükseltmemiz lazım. Ne söylersem tersi ol uykular ince L. oğlum şur gelse 2 rüyası yapsaydın ama. peşine 2 var ödeme yapmadı Çünkü ödeme. yapmadı peşine 2. var 4. y Yapacak bir şey yok. kardeşim hop güzel 2500 ara. ö. Hadi 3 2 1 oyun Selamünaleyküm Hadi. bakalım Turbo ver Şimdi altta bırakt. kere gördün mü kaşar 20 turb oyun ama. 20 turboda oyuna girmen lazım artık. neden bu kadar zorladın bizi saydırıyor. o zaman lazım Hadi. oğlum arkadaşlar yorumlara sabitlemiş. olduğum linkten ücretsiz deneme.

Bonuslarını Siz de alabilirsiniz. bilginize hop geldin mi. yoksun Geldi geldi şimdi var var var. burada var var var yine gelmedi AMC. O zaman şöyle yapalım son bir 20 turbu. alalım neler oluyor. görelim ödemeyi. kes Evet. yakarım Tabii Ne demek canım hop güzel. güzel. yakışır kesinlikle Aynen yok bant kaydı. değil canlı Yayındayız kardeşim canlı. kanlı karşındayım Oh ara ödemeler çok. güzel bu arada Ha tatlı tatlı ödüyor. Vallaha Aynen son 3 2 1 oyun 3 2 1 oyun. geldi mi İki ödeme arkası her zaman. oyundur iki ödeme markası her zaman. oyundur ver 20 Turbo 120 beten gel oğlum. burada hızlı SP. geçelim Geliyor bekle Geldi geldi çok ii. bizim dünkü 100 T de gelmedi şu. telegram'a gel Fehmi fim 100 TL'sini. gönderseniz zahmet arkadaşlar modlar Ar. ödeme böyle yapıyorsa zor girer diyor. geliyor abi geliyor Merak etme abi.

Ar ben ne oynuyorum bu clover oyunu mu. gerçekten Abi bu oyun yani betler. arasında oynayacaksın bu oyunda ya bu. oyun güzel bir oyun abi. ii O halde yazmış hop güzel Ananı. mul tiler geliyor farkındaysanız. pasu ev bir şey yapacak herhalde 25. Hakkı. mıdır Hadi oğlum Şuraya da gel be ay. tane çok güzel bugünkü yayındaki paralar. yayın sonu verilecek arkadaşlar dünden. kalmış Fehmi'nin bak dünkü yazmış. bugünün verilecek olan paraları yarın. gelecek de Bu ne Hep 2x geliyor . koyayım O neymiş öyle koyayım. Donat Şurayı ver He. güzel güzel bir kazanç var ha bu elde. Aynen ilkelin. gün gelmedi Şimdi ekram verdi Sıkıntı. yok reis beni dinle kasa 100.000 olacak. Tugay git sen oyna kardeşim senin kasan. 100.000 olsun gözünü. Sevim Eyvallah sağ olasın bir müdahale. geldi. 3xe gideriz o. zaman anasını böyle Mouse'un. koyduğumun.

Mouse'u gördünüz mü başımıza gelen. kazayı koyayım tam parayı. koyacağız vallahi billahi ya lan geliyor. O ekran geliyor gelmedi hala geli. bir daha. yen. Bekle senin ben ananı ya böyle. bir uğursuzluk olamaz . koyayım böyle Bir şanssızlık yok. hesaptan attı Bir de koyayım. üstüne ne diyorsun ya vallahi . koyayım paramızı yediler ha param Ne. oldu benim ha yukarıda Sağda üst köşede. yanlışa girdim Yok ya bizde yanlış olmaz. kardeşim girdiysek doğrusuna girmişiz. Bak. aynen ver oğlum sesi de iyi 3xe. gidiyoruz galiba oyunun en heyecanlı. yerinde gel koyduğumun bak ya. şanssızlık koyayım. ya Çekemiyorlar bize biri ne belirli. günlerde oynuyorum sizin samimi. Sohbetiniz sarıyor Teşekkürler Tugay abi. abi biben çıkmadık çekilişlerle kardeşim. çıkarsın Umarım Ne diyeyim. yani oyundayız. abi. hadi. gel 150 bet 160 bet Hatta koyayım.

20 Turbo yatsana arkana 3 2 1 oyun 3 2 1. oyun 3 2 1 oyun ver artık lan şuraya bak. bir kere göstermedi saydır Sak gelir mi. acaba Bekliyoruz bakalım. gelmesini Turbo oyun. mu 2 1 oyun 3 2 1 oyun gel babacığım. niye bu kadar zorluyorsun. ya saydırmak lazım. illa Hadi. oğlum gel. buraya seriz abi 160 beten oyundayız. benim o parmağımı L İlla parmağı. açacağız oraya ill ilk ell de müdahale. geldi bir daha. Hadi oğlum şimdi. geldi ödemel gelmesi lazım. ama ilk oy ö. at. ate götürmesi had oğlumun gelmedi. yen 3. oyunun 2 1 oyun 3 2 1 oyun 3 2 1 bet gir. artık. versene bir Bir. dakika bir saniye geldi çünkü. Hisset nerede. hissettin bir 10 Turbo daha verdim bak. gel 3 2 1 oyun gel artık koyduğum. yedin bizi bir Turbo 20 verd. vall büük öcek ev içeriyi şişirdik. göbeği şiş ödemesi lazım. Şimdi arkadaşlar chat bir Bol şans. alabilir miyim zahmet bol şansınızı.

Görebilir miyim. turam gi. o dediğim gibi oyuna girdi Sende bir. uzluk var demeki kardeşim. bugün had oğlum bir. dahs bir daha yaziniz oyun. 1 2 3 1 Beyler 200 bet alıyorum 200 mü. Aynen anasını yine bu ekran oldu. Lanet olsun ya bu ekranı. kardeşim. ya niye bu beyaz oluyor koyayım. orada bir şey basıyorsun yanlışlıkla O. yüzden or. mousa hiç sevmiyorum koyayım şunu. ya Turbo mu 30 Turbo ver kardeşim . koyayım 30 Turbo veriyorum gelir gel 30. Turbo Gelir gelir gelmezse diye bir şey. yok Gelir kardeşim gelmezsen ya gel oy. güzel en azan paralarımız. to esye bas gel oğlum. gel 3 2 1 oyun 3 2 1 oyun gelmedi hala. bak şuraya bak saydır. mı 2 3 4 5 6 7 8 9 10 2.000 L erittik. koyım Slider devam geldi geldi. geldi geldi geldi geldi geldi geldi Yok. geldi geldi be yakaladım Oh 35 kişi. olmuşuz gençler acaba oyun dur mu diyor.

Yok abi devam diyor devam diyor devam. lan gel oğlum şuralara be Gel artık. geldi güzel süpin güzel güzel yere. geldin. ödedi mesela yeterince ödedi mi. yeterince ödemedi. abi abi biz biraz aç. gözlüyü geldi süper 2i var ya büyük. ihtimalle GES lazım zaten 2x ama düz. rakamları ödüyorsa kesin 2x ha ben size. söylüyorum Peşin peşin Hadi geldi Sen. var ya gıcır gıcır koyayım çok. güzel 500 10.00 devam ki hadi oğlum sonu. at bir bol şansları da alabilir miyim. chat gelmedi bekend gel Erkenden gel. buraya düş düş düş düş koyayım. koyayım yine çıkarttı bize ha bak. ya bunun ben koyayım Artık yeter. daha koyayım. ya peşine devam etsene girsin oyuna. söylesene hop Oh paramız var 4200 güzel. 42. 42 3 2 oyun 2 oyun 3 2 1 oyun 2 dakika. sonra çekilişi yapıyorum arkadaşlar saat. 0 45'e geliyor Evet bunda yüzümüz. gülmüyor artık dostum Bunu salalım O.

Zaman şey bugün bunu. salıyorum yok şu Çocuğun dediği oyuna. gireyim ama çekilişi Burada yapacağım Bu. oyunda. yapacağım aen. her. to heres bir toplansın bakalım. buraya herkes burada mı gireceğim söz. veriyorum Bundan sonra ona geçeceğim söz. herkes burada mı Bir dakika sonra. çekilişi başlatıyorum Ben Nasıl. katılacağını söyleyeceğim şim anl T. chatten yapacağım telegramdan demişim. anlık şu an chatte olan isimlerden. yapacağım burada Para. dağıtacağım Kuzey Fırtınası yazan 2. kişiye 100. T modlar size zahmet arkadaşlarının. ödemeleriyle isimleriyle ilgilenin size. zahmet Kuzey Fırtınası yazan iki kişiye. 100 gönderiyorum doldurun bakalım. isimleri yazın Yazın yazın Kuzey. Fırtınası yazan iki kişiye 100. gönderiyorum ama lütfen bir kere yazın. iki kere 3 kere 4 kere yazmanıza gerek. yok İlk yazanı seçmeyecek Bu arada.

Deniz bir kere yazmanız yeterli. hop Kuzey Güney yazmış Adana Güvercin. senden önce 1 2 3 4 5 kişi. yazmış. valentines. valentines Burada mısın mod. dostum sana zahmet çekilişteki isimlerle. ilgilen arkadaşlarının ödemelerini. gönder Telegram. üzerinden Hadi. devam ha ödemeler yayın sonu yayın sonu. Zaten de isimlerini al Arkadaşların. Hadi oğlum. düşür yapma. be çekiliş programıyla abi buradayız abi. yazmış Young Ben de yazdıysam telegram'a. yazmışım yanlışlıkla shager Rush. ödemiyor ya buradaki yazdığım da geçerli. mi buradan yazman yeterli zaten 2400 dah. alıyorum Bir de şu arkadaşın dediği ogi. Sen ne söylemiştin Madame destin miydi. Madame neydi Madam kok Madame Destiny. Madame Destiny. oynayacakmış Hadi oğlum ödemen lazım. buralara yayına gelen arkadaşlar hoş. geldiniz hepiniz tekrardan arkadaşlar. Atena oynar mısınız Atena oynadık bugün.

Tugay ya Ata'dan pek keyif alamadık. Vallahi 40 kişi olmuşuz Maşallah Dostlar. Hoş geldiniz hepiniz tekrardan. Madam Destiny Mega Wise Tamam bakalım 40. kişi olduk Evet hoş. geldiniz var mı bir. şeyler 41 olsun Maşallah olsun reisim şu. L Band mutlaka dene Az önce yanlış. yazdın diyor Tamam kardeşim Saray. Dünyası demişim yine tekrardan onu da. oynarız sıra sıra önce şu kasay bir. durumu toplayalım. ama burada bu shager gerçekten bu aralar. hiç mi hiç ödey Yesi yok ben şerdan. kaçıyorum kardeşim ş adam dineye girelim. bakalım buraya da bu saatten sonra. öleceğini düşünmüyorum. zaten Ogi Burada mısın Ogi. Ne yapalım Burada biliyor musunuz 2. 400'den. başlayalım Haydi. bakalım Aman çeviri Kazı Yanmasın Ne var. Ne var Ne var Ne var Ne var ne. vereceksin o Gözlerim şey oldu . koyayım aen 10 at 8. at 10A 8 at 8 Spin verdi 12.

Aynen sevmedim. Bunu Haydi bakalım. Devam ımız. geldi. e gençler ne alemdesin. bir bol şansınızı alabilir miyim chat. arkadaşlar herkes bir Bol şans yazabilir. yanlış oyuna girdim. şimdi girerim sıkıntı yok oynarız. oynarız bugün oyunları koyduk çocuğu. güzel devam et oğlum devam et. kesilmesin kazanmanı bekliyoruz Eyvallah. sağ. olasın hiç problem. değil var mı bir şeyler. daha son Spin öder misin oğlum. son Spin. öde. para. ver Bol şans yazan herkese teşekkürler. arkadaşlar. 3600 yaz. kardeşim hadi oğlum en. fazla gözümü yoruyor lan bu 12. mi Hadi oğlum Ananı 5 verdi. koyayım ya 5in 5x verdi Senin ben. koyayım ya harbiden uğursuzluk. oldu. bu Tamamdır. dur gidişat çok kötü bu cacık yani. evet Hadi. bakalım neredeyiz şuradan şöyle bir. devam edelim vermezsek çıkarım. buradan Hadi. bakalım müdahale yapabiliyor lan bunla. yapamıyoruz Hadi oğlum ver güzel bize.

Bir şey ver. güzel 12 ver lan kaçtı 8 geldi 8x 8. Ç Hadi. bakalım Teşekkürler arkadaşlar hoş. geldin. Hasan Aleykümselam. Gür. ö. Oktay bir müdahale Ah. be baykuşlar kaçıyor baykuşlar Mega. güzel güzel Hadi oğlum Ah. be kedilere bak kedilere ver kedileri. lan Aa vermedi ayıp. etti gel. abi ne verdin 2x. O bir daha 2x geldi O ne oldu lan. öyle abi buradan son deniyorum. son cidden buradan. son T nasılız kaybımız. kaç Erkan baksana muhasebeci. soruyor son son Arkadaşlar bu den son. yani 8 çarpan 10 Spin Hadi bakalım. ödemesi lazım şundan 3 tane dce uzatıyor. mu lan üçlü mü uzatıyor acaba ikid mi. uzatıyor üçlü uzatıyor. herhalde. Güzel gene 8. Aynen çarpanı atıyor bu kadar atmaz. Normalde. atıyor da ödeme yapmıyor ki bize. düzgün kasamız daha zor. çıkartıyor Barış manç hoş. geldin arkadaşlar fazla oyun önerisi çok. var. da çok öneri yapıyorsunuz kasayı acilen.

Toparlamam lazım olmuyor yani bu. şekilde hemen prenses şekli. yapalım Hunter sonra abi sonra oyun. öneri sonra oyun öneri. sonra Şu an para kazanmamız lazım düştü. kötü düşüyoruz. yoksa Abi herkes diyor Herkesin. dediği oyuna giriyoruz Vallahi. kaybediyoruz sıkıntı. oluyor Hani sizleri seviyoruz sizleri. kırmıyoruz oyunlarınıza giriyoruz ama. kayıp ediyoruz. yani sen bu oyundan para kazanamazsın. çok zorak. geçen bxi attı bana ama B attı da boşa. attı teşekkürler. Hadi oğlum. be zaten Boşa. atarım boşa atıyor zaten ya Baksana 7de. ayı bıraktı şuradan. 50 like oldu bile. neredeyse Hadi. bakalım hadi kızım çarpanların güzel. olsun ekran güzel güzel bir çarpan. yakışır güzel bir çarpan yakışır. yapma Bakü. güzel Güneş gelir mi Ya beşte ama. gelmedi çarpan geldi. güzel teşekkür. eder Hadi kızım hadi güzel kım Hadi. prensesim hadi benim.

Canım Hadi be gözünü seveyim be. Evet full 2. attı B atacak birazdan. çünkü prenses söyledi bana kulağıma. fısıldadı hop güneşler geldi çarpan da. geldi güzel güzel abi güzel aldık. tertemiz aldık Selamünaleyküm. be da güzel aldık be. Hadi bakalım tertemiz. abi tertemiz Oh. be chat aktif mi bu ne kimseden s chat. şu an izleme moduna. geçti bizi izliyor herkes 31 kişi şu an. izleme modundan chat O zaman şöyle bir. Bol şans yazalım bir Herkes bir Bol şans. yazsın hemen geliyorum burada bol. şansları görmek. istiyorum Sigaramı alıp geliyorum Bol. şans yazın. CH Hadi bakalım hadi. sesim Bol şans yazan arkadaşlar hepinize. teşekkür ediyorum ve de parayla. geliyoruz Hadi bakalım güzel 7 çarpan. Ama ekranı okusan daha güzel olurdu çok. güzel olurdu. yani. Hadi ver maviyi bize maviyi ver güzel. buradan ne devam eder çarpan ad.

Bir 250x atsa şöyle ya da bir 100x atsa. nasıl keyfimiz yerine gelir belli. değil o zaman Bir de Şey yazalım ya sizi. biraz yoruyoruz ama bir 100x yazalım. 100x 15 attı 100x yazalım Bir dahaki tur. 100x geliyor izleyin. 15. attı 100 yazalım. ya. buradayım burada. izliyorum bir yazanlar da çekiliş. yayından sonra Erkan yayından sonra. açıklanıyor. kardeşim fazla. Hadi oğlum be Hadi. kızım yazdık 108 L para ödedi. bize ya sarıdan yeşilden maviden. yıldızdan nasıl okumuyorsun ki bu ekranı. sen ya ekranlar çok kaçıyor ekranlar abi. fena kaçıyor. sarı yeşil güzel şimdi bir çarpan çarpan. çarpan at buraya ya çarpan at buraya bak. çarpan atar mısın ya Yapma. ya oraya abi burada son şöyle yapıyorum. 4 yapıyorum alıyorum vermezse kaçıyorum. benim abi Baştan beri kemik kadro Aynen. öyle. Er gelsin. paralar Erkan bizden Tabii Er nl bizden.

Val unuttun. herhalde Hadi bakalım prenses. Hadi ver ayları bize ver ayları da güzel. şimdi bir çarpan at buraya at bir 250 ne. olur ki 3 nedir be 3 nedir be bir 250. atsaydın ya buraya ne olurdu ki canını. mı. alırdık bir ödüyor 5. alıyor Şimdi burada bizi öder. ya burada ödeme vakti artık. gel artık gel artık kızım yorma bizi. fazla. yordun fazla yordun Biraz. bizi Tayfun adamsın sen canlı kanlı. Tayfun Reis. Dostlar arkadaşım önerdim Siz bilginiz. olsun devam gelir inşallah te Gürler. Tayfun teşekkür ediyoruz Hemen bir oyun. değişikliği yapıyorum. abi Buradan sonra Sarayı kaçacağım. fim ne yapıyorduk burada Farm mı. atıyorduk an balakçı denedik denedik. birazdan geçeriz ama Orayı da sıkıntı. yok yine başka balıkçıları. geçeriz Hunter Farm mı atıyorduk satın. mı. alıyorduk Aynen öyle. en Hunter yazana kadar ben. bir Kanki biraz farman son Biz şöyle.

Başlayalım o zaman. kaçda sokuyor. bu güzel lan at buraya bir çarpan yüksek. ay güzel ekran. kaçtı en düşük ne kadar. alınıyor bakayım hemen kardeşim senin. için en düşük ne kadar. alyor güzel oyun animasyon falan güzel. hop çarpan da attı. 2. hop. yapma 4. abi Şimdi geldi şimdi geldi abi. Hadi. bakalım şimdi bir saniye ne yazmış. Selamünaleyküm Tayfun Kaya'nın. tavsiyesiyle geldim bol şanslar Hoş. geldin kardeşim teşekkür ediyoruz Aykut. Telegram kanalımıza katılmayı unutma. Sana zahmet. Dostum en az 2 buçan başlıyor haberiniz. olsun En az 2 bu5. beten Aykut sana zmet Telegram. kanalımıza da katılmayı unutma dostum. Oradan da bilgi alabilirsin bir. dakika tamam ben bu oyunu biliyorum ya. bu oyuni var 50 çarpanla 100 çarpanlar. arası bu oyunu oynadım ben tamam. hatırladım şimdi bu oyunu ama oyunun. animasyonu böyle değildi farklı bir.

Oyunla oynamıştım 50 çarpanla 100 çarpan. çarpan arası atıyor şimdi burada neyi. deneyeceğiz. bakalım. Hunter pinko oynadın değil. mi Pink oynamadım Ben bugün Hunter. buradan Şimdi nasıl yapacağız Dostum. şimdi bir dakika düşürelim Aynen seviye. 4'ten. başlayalım öyle. yaptım 50 çarpan 100 çarpan arası yaptık. Ama burada şimdi 50 çarpan 100 çarpan. arası da parayı az veriyor işte burada. Sıkıntı o 1 lira falan veriyor böyle az. para veriyor yüksek çarpan atıyor ama az. para veriyor at Şuraya bir 100 ne olur. ki at lan. 100 lan atsana Şuraya bir 100 ne olur ki. ölür müsün. Hadi abi atman lazım 4 x'ten güzel. Aynen hadi oğlum gel artık 37 kişi. olmuşuz yeni gelen arkadaşlar sizlere. zahmet yayını beğenip kanala abone. olmayı unutmayalım Telegram kanalımıza. da abone olmayı unutmayalım o Bahar. Gelmiş Bahar Hoş geldin 50 çarpan da.

Geldi Uzatma da geldi herhalde 3te. uzatıyor herhalde bilmiyorum oyunu. bazıları 4te uzatıyor hop 4 tane de. geldi çok iyi abi Uzattı uzattı uzatmam. da var güzel güzel tertemiz. Selamünaleyküm. Bahar Geldi Hoş. Geldi şans geldi benim Şans Meleğim. geldi ya Bahar Geldi at Şuraya bir 100. ne olur lan Lan atsana bir 100 ne olur. ki be Ölür müsün be Hadi. abi Hadi bir daha uzat ya da 100 at hop. 100 geldi. be az yere geldi ama olsun yine 100. geldi. Sonuçta ay 50 de geldi çok iyi abi devam. farmla oku ekran oku ekran okuman lazım. Bak ekranı okuman lazım ekranı devam. ettirmenin. at Şuraya bir 100. Daha 75 atıyor mu bunla Hunter. 75x diğer oyunda Çünkü 75 Aha 75 dedim. 75 attı. lan Çok güzel. atıyormuş bu nasıl bir oyun hemen Taha. sana söyleyeyim bunda satın alma. yaptığın zaman 4 tane seçeneği var 50. ile 100 arasını alabiliyorsun 1 seviye 2.

Seviye 4 Seviye şimdi Göstereceğim size. ekrandan bekleyin. hop bir 50 daha geldi ama Boşa. geldi Hemen şimdi size ekrandan. göstereceğim son spy şu an al Şurayı da. bir 100 rahatlayalım hop 50 geldi güzel. Ver şu Şemşi güzel bir de uzatır mısın. uzatırsan Çok iyi olur a 1 50 daha geldi. cansın be çok iyi hop uzattın mıan 3te. uzatı 4 mi bilmiyorum uzı Çok iyi abi. bir uz çok iyi. tertemiz ödedi ödedi nasıl. ödemedi Teşekkürler. arkadaşlar Teşekkürler. Gadget oy 100 çok iyi oku ekran okur. musun lütfen lan ekranı biraz daha. Okusana be. Keşke B daha çok ver arkadaşlar Bakın. şimdi burada frp satın aldığınız zaman 1. seviye 400 yani 2 çarpanla başlıyor 100. çarpan arasına kadar bol bol atabiliyor. 2 seviye 8 çarpanla 100 çarpan arası. aynı şekilde yine bol bol atabiliyor 3. seviyede 15 çarpandan başlıyor 15 çarpan.

100 çarpana kadar atıyor yani burada 2x. yok 4x Yok 6x yok 8x yok 5x yok 3x yok. Bunlar yok ama 4 seviyede aldığınız. zaman 50 çarpanla 100 çarpan arası. atıyor en düşünü 50 atıyor yani bilginiz. olsun kanka Şimdi yüksek Farm yap Aynen. öyle. yapacağım 60 İyidir 30 turba verelim. bakalım neler olacak Hadi bakalım yürü. ekran oku bize. Abi en sağdakini 5K olacağı B şeklinde. yapar. mısın Vallahi biraz Farm. atıyoruz seviye atlamada oyunun içinde. de. oluyor. Doğrudur izleyici Sev Falım abi bir. seviyede başlayıp üst seviyeye kadar. çıkabilirsiniz Aynen öyle ben oyunu. bilmiyorum oyunu bilenler söylüyor. arkadaşlar ben de oyunu yeni oynuyorum. burada ama o size şeyi söylüyorum Yani. bir orayı biliyorum söylediklerini. bilmiyorum fan hiç girmedim Çünkü. bakacağız. girersek Beraber görmüş olacağız zaten. ikinin yanına atmı 10 ne olur ki bir 10.

ATS. şuraya yazamıyorum uykusuzum aff bugün. sıkıntı yok. Efendim. demiş Jingle be çing be çing çing. be Doğrudur. Zafer 45 kişi 100 like olursa 10 kişiye. 100 yapalım arkadaşlar yine. daha yüksekleri lazım Daha yüksekleri. Mer abiler Bol şanslar bol kazançlar Ben. Barış'ın arkadaşıyım o söyledi de geldim. Mer Hoş geldin kardeşim sefa getirdin. ayağına sağlık Eline koluna sağlık Sana. zahmet kardeşim yayını. kanalımızı abone ol saat her akşam 10.. burada başlıyoruz gelmek istediğin zaman. gelirsin kardeşim sana kanal. faydalanilir yığım çekler hepsinden or. faydalanabilirsin seviyeden satın al. bence. demiş Zafer Uslu Bol şanslar tsz geldim. abone oldum beğendim şak teşekkür. ediyoruz Hoş geldin şak Sen aynı şekil. Sana zahmet. şak kan. haberdar olabilirsin dağıttığımız. paralardan ödüllerden haberdar. olabilirsin sen.

De 3200 şuradan şöyle başlayalım bir. beğendim abone oldum abilerim. Teşekkürler Mer SL serdarın oyun şansı. clover Gold. net geceniz güzel olsun Dostlar İyi. yayınlar bayılmaya gidiyorum ben bayıl. Coşkun abi yeni geldin nereye gidiyorsun. ya. Nereye gidiyorsun Coşkun abi yeni geldin. Yeni gördük. daha Vallahi yorumlarını daha senin. yerine gördüm Coşkun. abi hemen katılıyorum Efendim bol. kazançlar olsun teşekkür. ediyorum bereketim bakın Herkese sizi. önermeye başl teşekkür ediyorum Tayf. teşekkür ediyoruz. yayının beğenisi 55 olmuş arkadaşlar 100. beğeni olduğu zaman 10 kişiye 100 TL dün. dağıttığımız gibi bugün de dağıtıyoruz. her şey sizin. elinizde Erkan cansın Erkan Erkan bak. uyuyordum uyandım hemen yayına katıldım. like' attım bol izlemeleri bol. kazançları Yarın da buradayım hep. buradayım Cansınız teşekkür ediyoruz.

Coşkun abi sen de cansın. abi. çarpanları. Aynen 4 Seviye her zaman iyidir ya değil. mi Şöyle bir o zaman deneyelim. burada olmaz ya burada yapmam burada. yapmam ben tahmin yarışmasını çok. yapmıyorum Kuzey yapıyor benim yaptığım. oyunlarda bellidir ben ya dedde yaparım. ya da SW yaparım her oyunda. yapmam Bize bol ödemeli gelmesi lazım. şimdi at şuraya Mesela bir 100 oğlum at. Kırma. bizi ya çarpan at ya uzattın güzel bir. çarpan. yakışır 4 seviyede uzatıyor. güzel he 50 kaçtı boşa gel la Kafayı. yeme şimdi at abi at bir 75 150 bir şey. at ayıp ediyorsun he Noel. Baba güzel bak burası çok güzel at. Şuraya bir çarpan ya çarpan atman lazım. ya kestin çarpanı. iyice Hadi oğlum bir daha uzat o zaman. bir daha uzatır mısın be bir daha uzatır. mısın be at çarpan uzattın yine ama. çarpan yok ortada abi çarpan vermen. lazım chat herkes beni dinlesin acil.

Acil olsun uzatta aynen oyun güzelmiş. abi aynen oyun güzel abi çarpan atsa. bize tam burası Bak tam burası abi atman. lazım artık be. Eyvallah Erkan Aynen Erkan dedii gibi. arkadaşlar Bol şans Yazalım bakalım. belki çarpan atar ya çarpan atlıyor bize. abi buraya işte bak kaldır işte artık. ya Kaldır be yine uzattı ya. Hayda hop 50 geldi lan yine boşa attı. be ya 25 çarpanlı bir tane çarpan 25. spinli bir tane çarpan ot tutturmadan. yazıklar olsun. yani bir tane Çarpın oturmadı daha. ya hop 50 geldi sonunda geldi de oku. okuman lazım gözünü seveyim oku. be ekran okuman lazım dayıcığım ekran ne. Mega diyorsun ya 375 lir Mega diyor. oyuna bak ya. kaçtan aldınız 5en aldık bu sefer de bu. şaka mı diyor dostum hissediyorum güzel. kazanacağın Selçuk hoş geldin Teşekkür. ediyorum Farm dön. kanka Bu oyun çok az atıyor. çarpan ne yapalım biliyor musunuz.

Mu yatay bir geçişle. hızlı bir. geçişle Big. B elinde küre olan bir kadın vardı ya. onu oyna atan mi diyorsun dostum Atena. mı çarpan güzel veri düşük. kasıdır abi abi kaçtım ben oradan orası. Biz zarara sokacak yoksa Gerek yok Şöyle. 45 beten Burada 30 turba verelim. başlayalım ben ne garip bir cümle. kurdum atene candır. ya madem desin. diye şunun sesini biraz açalım ses çok. Kızık Ben de balıkçıyı çok seviyorum. mesela. balıkçıyı izleyin bununla birazdan 12'e. kadar. gideceğiz geldi Selamünaleyküm. aleykümselam. hoş geldin Mehmet karavul Dostum hoş. geldin. Mehmet Hadi bakalım Gel bize balıklarına. güzel balıklarına Gel bize gülüm. geldin güzel. onu az zorlasa vurur. vururdum Serdar Yine mi Hasan çakalı. Aynen yine Hasan çakalı. kardeşim sakat ş Hadi hadi Geliyor. geliyor 2x var 2x var. Okuyup ne yapacaksın çek krediyi yatır.

Dedeyi. okuyup Bak ben bu büyük basları hiç. sevmiyorum ya ben en çok bu oyununu. seviyorum vallahi bak Bu oyun çok güzel. zevkli peş peş oyuna sokuyor Bir. Daha Bu oyun çok iyi bak vallahi Bu oyun. çok iyi çok oyuna. sokuyor Hadi oğlum. Gel bize üzme. bizi Selamünaleyküm çek. çek bu adamın ağzı bugün sıkıntı abi İyi. de diye zarar götürüyor. oyuncular yok Er Bu rahat ol Erkan Ka. kaç gündür yayındasın kardeşim yayınlara. başladığından beri sen benim bu oyuna. hiç girdiğimi gördün mü Eskiden ben bu. oyuna çok. giriyordum ben bu aralar bu oyuna hiç. girmiyorum Benim en çok sevdiğim. hasanlarda 10 rahat olun 10'e gideceğiz. Şimdi hedefimiz 10. burada bu az ödemeli atıyor ama. götürüyor. bu sıkıntılı Hasan abi bu bu sıkıntılı. Bak bu bunun ödemesi. az Hadi oğlum Ah be paralara. bak gel şuraya bir çiftli lan şuraya. gelsene be.

Ey Hoş geldin dostum teşekkür ediyoruz. sefa. getirdin kardeşim Telegram kanalımıza. katılıp abone olmayı unutma oradan. kodları çekilişleri takip edebilirsin bu. arada oyund. açık peş peşe oyuna. sokan Serdar Park ediyor musun diyor. Efendim. Mehmet İki gündür izleyiciler artıyor. evet fark Ediz biz onun farkındayız Dün. 100 kişi olduk. burada her dakika oyuna s Kral aynen. Hadi 2ye götür Bizi bir ışık var mı 2. gider mi acaba götürmesi. lazım Gel buraya da hop. geldi sendeyiz. abi aynen öyle Mehmet büyüyoruz. dostum chat Niye konuşmuyorsunuz Ya. zorla. konuşturuyoruz Hadi bir daha oyun peşine. peşine bir daha oyun. bir daha oyun yap bizi. peşine 3 2 1 oyun Hadi bakalım beşli. ödeme arkası oyun Hadi. oğlum şöyle. yapacağım Hadi bakalım oyundayız. Selamünaleyküm abi. Hadi bakalım 75 beten. oyundayız Hadi. lan geldi iki gözümün çiçeği iki gözümün.

Çiçeği be geldi Oha çok iyi ya. aynen bu hep böyle sokuyor Aynen Beta. attırdım oyuna soktu. zaten. buı koyd. güzel Bol şans o zaman kardeşim şeytan. bol. olsun gel bir çiftli Lan. Ah buraya da gelmedin olsun peşine oyun. var peşine oyun var rahat ol izleyin Peş. oyun 300 bu 2 betle katlanır. Aynen 300 giren arkadaşlar 300 için atan. arkadaşlar söylüyorum Big. oyun soku arkadaşlar. bak çok oyuna sokuyor Bu oyun Bun 300. attığınız zaman 200 attığınız zaman Big. bu oyuna girmenizi tercih ederim bunla. oyunu katlarsın her. türlü Hadi. oğlum gel buraya geldi. güz gelecek merak etme. Kral bekliyoruz beklemedeyiz payız. denizin altına. geçtim denizin altında şu an. yüzüyorum balık avlıyoruz Hasan. avlıyoruz abi Caymaz abi şansına bir. kere müdahale eder. misin Hop ettim Caymaz abinin şansına ve. de. geldi canlı arkadaşlar canlı.

2xy güzel Hadi İçime Doğmuştu Aynen. Erkan Doğru söylüyorsun kardeşim lan. şuraya gelsen ne güzel ödeme var işte. burada Hadi oğlum sok. bizi. arkadaşlar y kanı buradayız da kanala. abone olmadıysanız Ben buradan yorumları. göremiyorum bilginiz olsun kanala abone. olmayı unutmayın sizlere. zahmet Hadi. o lan ödeme ATM 2x de. be ama pein oyun var Sıkıntı yok peşine. oyun var peşine oyun peşin oyun 3. hemen şöyle yapayım Bak 3. Abi ben bu işi biliyorum Ben bu işin. vakkosuyum ben bu işin. vakkosuyum yine oyundayız Hadi. bakalım gel Hasanlar gel gel gel buraya. namussuz kaç kere girdik oyuna Sayan var. mı ya 5 kere girdik bu oyuna. girdiğimizden beri ya da 6 kere girdik. ya En. az. a ufak Allah allaha ben buradan kasayı. katlıyorum Sıkıntı yok benim için 250. beten 10 tane çevirir misin benim için 6. 6 diyorlar 6 kere girmişiz oyuna ay.

100.000. kaçtı 100.000 kaçtı lan 100.000 kaçtı. 100.000 100.000 kaçtı ay. Ulan. be 100.000 kaçtı be yapma. be Bu turb bitsin bu Turban sonra beti. Yüksel Bir. tık bir daha oyundayız Selamünaleyküm. selamünaleyküm izleyin ha bak. girdiğimizden Belli her turboda en kötü. 2 kere oyuna giriyoruz Bu oyunu herkese. tavsiye ediyorum. Big hepiniz. geldi mi bant izleyenler canlıya buraya. canlıya arkadaşlar canlı kanlı buradayız. bant yayına değiliz yani gelen herkese. sohbetimizi ediyoruz herkese cevabını. veriyoruz. güzel Hadi. oğlum güzel güzel. götür Bizi 2ye ödeme bak ödeme yok şu an. ödeme yok Bize 2x bankosu var. burada biliyorum abi 4 kişi olmuşuz har. daşlar para ödedikten sonra her Spin. içeri alsa ne olur demiş Deniz Deniz Hoş. geldin ben buraya geldiğimde bu oyuna. geldiğimde kasa. kaçtı 10 10 kaydı değil mi Bak 10 kdı.

Geldim buraya 7 kere oyuna soktu Beni. 19K azar azar alıyorum Ben buradan. paramı katlaya katlaya yavaş yavaş. Buradan çıkıyorum bu oyunun zaten o. kadar sokması mantığı bu bu oyunun bu. kadar. sokması Her şekil oyun 7 kere 8 kere. oyuna soktu bizi şu an ya oyun 9000 L. Parayı katladık. burada. 12.00 Bu oyun para ödemiyor çok içeri. alıyor ama ödeme yok dostum valli aldık. al bir 4 daha aldık Buradan nasıl ödeme. yok Selamünaleyküm arkadaşlar ben geldim. canlı chatte nakit para dağıtmaya geldim. Selamünaleyküm. son balık Bükücü Kuzey geldi balık yiy. çiğ balık yer çiğ. balık Aleykümselam kod ne zaman kod. yayından sonra arkadaşlar selamı Ben. verdim Niye kimse Aleykümselam. demedi geldi Dedi. Mehmet bak hemen söyleyeyim ben size. kaça kaçta buraya girmişiz. arkadaşlar prensesten sonra girdik değil. mi buraya da aynen hemen Şöyle bakıyorum.

Bir Çık buradan L gel ama şu beti bir. yükselteyim yükseltmenin vakti yükselt o. beti kaça yükseltelim. 150 150 beten 30 turba ver. içerdeyiz. içerdeyiz dışarıda mıyız göreceğiz artık. şuraya bakayım bir biz kasaya kaçta. başlamışız denizde söyleyelim oam baktım. chat Biraz sessiz kalmış izliyorlar. sessiz sessiz dedim biraz para dağıtayım. bari de millet kendine. gelsin Selamünaleyküm gençler tekrardan. 12500. başlamışız. arkadaşlar 43 kişiyiz. ar 100 gönderiyorum herkese bir Bol şans. alabilir miyim herkesten bir Bol şans. yazılarınızı alayım bakayım H Old. moderatör bağırıyor diyor moderatör kime. bağırıyor Mod kğ mod konuşmuyor ki bir. Bol şans yazayım Bol şans yazanların. arasından bir kişiye 100 göndereceğim. Arkadaşlar bu. etkinlikler yayında olduğumuz süre zarfı. devamed etkinlik hiçb zaman bmi Etkin. hep var.

Oy oy oy oy yeni gelen yeni isimler yeni. simalar görüyorum Arkadaşlar hepiniz hoş. geldiniz gençler 3 2 1 bir 10 Turbo daa. hakkıdır Bence buranın Aynen hallowen da. güzel oyundur. ha Arkadaşlar şu chat canlansın bol. şansları göreyim bir bol şansları alalım. aranızdan kiş gönder Hoş geldin Bülent. börek Gold şanslar Kral Oy oy oy o. senin bir Bol şanslar alayım gençler. bizim Çocukluğumuzun. Bülent müdahale. gelmedi kaç anası sim. görmedim vall baktım görmedim kaçtı . koyım Bol şans yazan aramızda yeni. isimler geliyorum. geldin bak yeni isimler. kimler Deniz Çördük abi Hoş geldin abi. Ülkücü. müsün başka başka başka başka yaku Sanki. dün gördüm ama bilmiyorum ama bir çok. yeni isim görüyorum yani. chatte Bol şans yazanların arasından bir. kişiye 100 gönderiyorum Benim şansım BB. oyun Hoş bulduk Kral şanslar Eyvallah.

Abi geldin Ar g. üzme 2'e gidemedik koyayım Neyse. kasamız güzel gençler Bol şans yazan. parmaklarınız dert görmesin bir de like. atın size zahmet bir 10 Turbo daha. verdik bakalım o gce arkadaşlar yayın. beğenisi 100 olursa 10 kişiye 100 T. dağıtı haberiniz. olsun beğeni şu an kaçta 65'te yayın. beğenisi 100 olursa 150 ven oyundayız. Dostlar çok iyi yayın beğenisi 100. olursa 10 kişi hemen aynı şekilde dünkü. gibi 100 T dağıtıyoruz kişi başı 10 kişi. hop İlken gelen her zaman candır Caner. Er Yılmaz Hoş geldin kardeşim. aleykümselam modlar Caner Bir Telegram. bırakabilir misiniz size zahmet Muhammed. Kılıç kardeşim Seni de daha yönü. görüyorum oy. oy Hoş geldin uğurlu geldin adını okudum. Para geldi Muharrem Hoş geldin kardeşim. Ferit Aldırmaz bu sefer öder Ferit ben. seni galiba ilk defa görüyorum kardeşim. ikinci görüşü kusura bakma.

Bol şans yazan elleriniz dert görmesin. gençler eyvallah Hadi bakayım 5 900'den. sonra bu basamak daha nerelere gider. müdahale gelsin mi Gelsin tabii . koyayım da sevmedi. müdahaleyi çiftler belki gelse yüzümüzü. güldürür O da olmadı . koyayım dün de yayındaydı Ferit kusura. bakma vallahi unuttum Yayındayız da hoş. gelmiş kardeşim tekrardan 6 lir öder. peşine oyun peşine oyun peşine oyun. geldi. güzel sakin. relaks Mehmet karavul ne haber dostum. Ben de yeni kaydettim abi dedim bari. izleyeyim İyi yapmışsın kardeşim. teşekkür ederim Sefa Kral 200 Yakışır. sana Tamam Sefa 200 olsun koyayım. Ferit Yılmaz Hoş buldum Reis Vural Baki. Bol şans Teşekkür ederim Selamünaleyküm. y güm. Selam kardeşim ne yapıyorsun alümet abi. iyidir sen. yun Olsun kii olsun kral bir. sonsun olsun te ederim geldin. tahminlerini de alacağım şimdi sizden şu.

Oyuna bir. gelelim yeni gelen arkadaşlar sizlere. zahmet Telegram kanalımız abone olmayı. unm Hoş geldin kardeşim Telegram. kanalımıza abone olmayı unutmayalım 10. kişiye 500 tlik çekilişimiz formu oradan. doldurun hemen hızlı bir şekilde. yayından sonra telegram'da çekiliş. açıklayacağız yayın beğenisi de 100. olursa 10 kişiye adam başı 100 hemen. yolluyoruz buradan yayın beğenisi şu an. 71 son kalm 29 her şey sizin elinizde. Arkadaşlar beğeni yapmayı unutan varsa. sol üst köşeden Beğenebilir hemen Evet. şimdi josin do Beyler bir dakika adam ne. yazmış kızlar şimdiden Kusura bakmayın. Kaynanamın meme büyütme ameliyatı var. zor durumdayım karın birde cinsiyet. değiştirme ameliyatı olacak yazmış . koyayım Darnel ne yazmış haşlık verme. bize de dostum şansın daim olsun diyeyim. Darnel 200 çek 100 Sur yastan diyor al.

Senin için 200 bet Yalım 2 çok zım. sigara parası bile kalmadı size zahmet. Aşık atar. mısınız dostum çekilişe katıl yayınımı. izle Sen de kap sıkıntı yok herkese var. past h7 bu5 beten tekrardan oyundayız. hın bugün içinden geçeceğiz gibi geliyor. Beyler kazanç tahminlerini alabilir. miyim bir kazanç tahmin alalım bakalım. herkesten herkesten bir kazanç tahmin. alabilir miyim. 40 yağ geldi şimdi şimdi yapma oyuna. soktuğun zaman yap. reis hadi oğlum devam bir müdahale daha. gelmedi severler 2 x'e gider mi dostum. gitmesi lazım bak Aynen kesinlikle. gitmesi lazım şu Kazan samin yini bir. göreyim bakayım Oy oy oy 2x teyiz. gençler Şafak canaş Şafak abi seni daha. yeni gördüm aynı şeye Ben doktora. benziyorsun Şafak abi şaar abi doktor. musun elektrik mühendisi misin kimya. mühendis misin. nesin bilirsen aşlık verecek mi demiş.

Bilirsen açlık veririm Ramazan ayıp. ediyorsun 6666 KK lirası demiş 6. Yapacak bir şey yok Belki bir daha gelir. 200 kaçtı 100000 kaçtı 6 kaçtı chat bir. kendinize gelin hareketlin Bol şans. yazın Bir de Kuzey fırtınalarını göreyim. Kuzey fırtınalarını şu Kuzey Fırtınası. yazanlara da böyle kendi cebimden 200 L. vereyim şu Kuzey fırtınalarını alabilir. miyim. chat pasa dağıtıyorum Beyler dağıtmaya. geldim ben bugün buraya Serdar zaten 100. L yanl attığını fark etmedin gba yazmış. Mehmet karabul at antrenörüm yazmış. Ciddi misin Şafak abi ya makara. yapmıyorsun değil mi bizde at antrenörü. ne bu arada abi yani bilmediğim için. kusura bakma cahilliğimi maruz gör yarış. atları ile uğraşıyorum. demiş abi bunların eğitimini falan mı. veriyorsun atların evcilleşti musun Yani. yok jokey değilmiş dostum diyor ki yarış. atlarıyla uğraşıyorum diyor Ben de tam.

Bilmiyorum at antrenörü neymiş merak. ettim Mehmet kardeşim Par biz. dağıtıyor onunla iletişime geçersin. kardeşim abi atları evcilleşti musun. değil mi Şafak. abi hop 187 buçan tekrardan oyundayız. güzel Montenegro da dostum Deniz yazmış. abi bildiğim kasa 20.000 oldu her şeyi. tam bildim. güzelsin abi peki atları yavruluktan mı. yetiştiriyorsun yetişkin at mı. yetiştiriyorsun Onu merak ettim yani. atlar huysuz hayvanlar mı eğitimi kolay. mı köpek kadar kolay mı yani abi öyle. sorayım sana Kanka fazla yollamışsın. yollamışsın. Kanka Mehmet 1000 L mı yollamış O karce. yakışır o zaman dostum Ne diyeyim atlı. Okçuluk Abi senin mesleği sen anlattıkça. daha da açılıyor meslek abi Şu bizi. biraz aydınlat vallahi merak ettim ya. Şafak. Abi vallahi oyun oynamasam girip. Google'dan bakacağım atan trü nedir diye. he Okçuluk Hani Okçuluk eğitimi de mi.

Veriyorsun ya. abi Okçuluk eğitimi de mi veriyorsun su. istedim abi. de hop çok güzel 2x Süpersin Muhterem. fenasın Savulun Bizans kargaları ha. Şafak abi ok atıyor Mus atın üstünden 4. parmakla. abi abi. Hadi. oğlum Arkadaşlar bu arada Telegram. grubumuzda nakit çekiliş etkinliğimiz. var Şu modlar telegramı bırakıyor. Telegram grubumuzdaki şu anki çekilişin. haricinde de ekstra da e çekilişimiz. mevcut çok güzelsin. be güzel güzel Yanmış Bir bardak daha. versene. ya Teşekkür ederim Osmanlı tarzı be. parmak. Biz Vallahi Şafak abi mesleğin Güzelmiş. gerçekten İlk defa duydum at antrenörü. Vallahi Güzel bir meslek söylenişi komik. ama Af buyur abi yani mesleğin güzel ok. attırıyorsa. Ed. musun Yani at bakımı da yapıyor musun. Yani. abi hani şu Instagramda hep karşımıza. çıkıyor ya abi at nını falan. temizliyorlar atın tırnağını falan.

Törpülüyor yapıyor mu yani abi o. işlemi teşekkür ettim sağ olasın bir. tıkım 225 30 tur yapayım 30 tur oyuna. gir artık koyım. gelü Dostlar Hoş geldiniz hop 2 bu5 daha. Ar ödeme aldık orada Gözümden kaçmadı. değil Frank Day Frank de Frank dein. dostum her. şey abi Osmanlı tarzı 50 kişiyiz. herkesin eline sağlık yeni aynen bu. arada yayına yeni gelen Dostlar Hepiniz. hoş geldiniz. tekrardan arkadaşlar Telegram grubumuza. nakit çekiliş etkinliğimiz. var formu doldurup çekilişe. katılabilirsiniz Telegram üzerinden şu. an canlı yayında yaptığımız çekilişler. ayrı telegramdaki çekilişimiz. ayrı bilginize bir 10 tro daha versene. bana 3 2 1 oyun 3 2 1. oyun. hızı 2 saydırıyorum saydırıp indireceğim. onu. aşı Geldi geldi varsın oğlum varsın. varsın göstermedi Yok hiç göstermedi. Çünkü 3 2 yukarıda gösterdin gelir misin. hiç göstermedin yine gelmeyeceksin bir.

10 Turbo 20 Turbo veriyorum artık 20. Turbo da girmezse sıkıntı çok büyük. demektir Hadi oğlum üzme bizi üzme bizi. geliyorsun varsın varsın varsın varsın. Hadi son dakika kurtarırsın bizi oğlum. 22 çok gösteriyor gelebilir beni böyle. çok kaşıyor 2 göstererek Gel artık be. bonusun biliyorum oğlum geleceksin bir. Bol şans alayım chat gençler bir Bol. şans alayım gelsin artık bir Bol şans. alayım gelsin. artık. kısıtlıyorsa koyım yayına gelenler. Hepiniz hoş geldiniz dostlar 300 bet 20. Turbo Son Oyun Allah'ını seversen Gel. yapma hadi oğlum 300 zorluyoruz. şampiyonuz Tabii gelecek. yapma geldi be. İşte bu. be Yes bir Bol şans alayım. chat. Oh son anda var ya bir bize ödeme. atarsan çok iyi olur vall gelecek. gelecek dostum Buralara Kadar Yırta. yırta geldik . koyayım dağ taı Dele Dele. geld Bol şans yazanlara teşekkür.

Ediyorum Dostlar Eyvallah Sağ oli. 2'e gidece Bu oyun sakin kal kesinle 2x. kesin 3E de götürebilir da Er abi. otobüs kartıma doldurmuşum versem kart. numarasını veririm yazmış 2te abi süper. 2te böyle garip şakaları yapmayın Beyler. güz hop bir tane daha geldi çok. iyi bir tane daha mian 3 mü oy aldım 4te. D müdahale yaptım aldım Yemin ediyorum. çok güzel Yasan arkana sal oyunu. kardeşim Yasan arkana sal oyunu Beyler. isiz ilkenin günahı olmaz Bir bol. şanslarını alabilir miyim gençler İlkin. günahı olur mu Kuzey olmaz kardeşim Nuh. dostuoğlu Bol şanslar aramızda yeni. gördüğüm isimlerden bir tane daha 3x. teyiz be koyduk koyduk çok güzel paranın. kokusunu alıyorum Bu arada Deniz Deniz. abi. nerede. ay tadından yenmez yenmez Deniz abi. burada. mı müdahale müthiş Aynen. Caner hadi. oğlum artık bu dakikadan sonra pek.

Kurcalamamak lazım sanki Ha bak kendi. tatlı tatlı buraya koynumuza kucağımıza. kucağımıza geliyor Beyler anasını. büyük kazanacağız kazanç. tahminlerini alabilir miyim kazanç. tahminlerini alabilir miyim 55 kişiyiz. 55 55 tane adam var burada alayım kazanç. tahminlerini gel lan Bir tane daha. gelmedi. burada var. mıe. 3te olmaz reisim yapıştır gelsin. yapıştır gelsin. yem Bak şimdi ne öcek bize had Hadi. oğlum getirdin bizi. bural tam. tam 55 kişi olmuşuz yeni gelen Dostlar. Hoş geldiniz vak seni. ilü İsler. kaçırmadan okuyorum isimlerinizi. yokluyorum kaçırdıkları kusura bakmasın. Hadi 10x yap bize hadi 10 Son bir tane. lan Son bir tane lanan geldi geldi rahat. ol gösteriyor çok gösteriyor var var var. var var var var var var Hadi lan Bir. tane daha bir tane oğlum müdahale. dayanamıyorum etmiyorum Son Spin Allah. rızası için gel Ananı.

Be şansa bak koyayım ya anasını. var ya Lanet olsun milyon. 16 3 2 oyun 3 2 1 oyun 3 bir 10 Turbo. daha hakkıdır oğlum bir daha. girsene peşine Ç girmeden girsene Aynen. ödemedi bir şey Onun için zorluyorum ya. bir daha peşine gel gel varsın varsın. varsın varsın varsın varsın varsın. varsın vars bu Bus bol ş alek. bol şansla coşsun chat benim en sevdiğim. Balıkçı. Hasan sakin ol dostum sakin kal sakin. alıyoruz parayı rahat ol her şey kontrol. alt oyuna çok sokan bir oyun yok o. yüzden oyuna sokuyor güzellik yapıyor. paramız Alacağız biz güzelliğe. ihtiyacımız yok bize para lazım. dostum Hadi oğlum müdahaleyle Gelir. müdahaleyle. gelir bu işi biliyorsun ilk defa geldim. demiş Teşekkür ederim Nuh sağ olasun bir. daha var bir daha var adamsın 2 x'e. götürür 2 zaten. 2x rahat ol Müdahale de gelecek oraya. ben biliyorum Abak ben bu oyunu.

Biliyorum bu işin Vakası olduk artık. buraya da. Gel lan gel şur Ah götürdü mü . koyayım Vakko seni gucciye düştün birden. vaka ama Reis müdahale yapmadık O yüzden. bir daha parmağı atsaydık oraya o. parmağı üle gelecekti şimdi üçlü bir. daha gelecek rahat ol ödediği bir para. yok oğlum daha koyım İnşallah. beşli isterse burada oturur Bağırırım. koyayım Çığlık atarım Vallahi. beşli gelirse büyük öder Çünkü 300 beten. bir 20 Turbo daha verdim 20 Turbo da. oyuna girerse kesinlikle. şampiyonuz Hadi 60 kişi olmuşsunuz. gençler Hepinize bol şans şu like' bir. abanın bir bol şansları alayım tekrardan. chat Kuzey Serdar duosu diyebilir. miyiz diyebiliriz abi otobüs kartını. versem 2000'lik doldurur musun ya atmış. Telegram grubuna otobüs kartını at . koyayım. dolduracağım Gel oğlum gel gel gel gel. gel gel oğlum para bitti AB Para Bitti.

15'ten Son çevir Neyse kasaya güncel. Evet artık yani şu Çoluk çocuk. oyunlarını bırakalım. ufaktan heyecanlandırdı. bize burada var dede dede Can Dede. dededen aldık bugün ya o dededen. aldıysak bir daha alırız kardeşim de. aldık açmıştık dededen al bir daha. alırız bir daha bir daha alırız her. verdiğinde bir daha alırız koyayım. Dede açık olduğu gününde dedeyi. bırakmayacaksın arkadaşlar dedenin açık. olduğu günde dedeyi bırakmayacaksın en. son buradan 7.000 basmış 10.000 almışız. ha 60.000 liralık bir kasamız var Hadi. Bismillah diyerek bir 7 daha Alak . koyayım Haydi gençler bir tahminleri. alayım tahminleri bir bulundur. önünde bakalım tahm en yak yaklaş. arkadaş kim olacak at çarpanı güzel. başlayalım Ya canım atmın. ya başladık Haydi bakalım. izp Yal. bekun. sustur Anladın mı kimseyi burada. kırdığımız mırığım yalan söylediğimiz de.

Yok boş boşuna ortalığı alevlendirme de. gerek yok yani kardeşim çekilişimiz. yayından sonra veriliyor at çarpanı. gelsin burada bağara baara söylüyoruz. yayından sonra. veri at çarpan oğlum 6x koyayım ta. 7 bıraktı koyduğum uzatır mı. sence uzatmadı 2 Onun yerine. dostum şu an Bad publish oynuyoruz Bad. publish deyiz Dostlar Bad publish de de. 300 T deneme bonusu var ha Beyler alın. şansınızı. deneyin Hadi oğlum bir çarpanla gelsin. buralara be at yapıştır. ikisini bant kaydı MT kaydı yok Biz. canlı kanlı buradayız. gençler anti Band kaydı koyayım. bant kaydı düşmanıyız. gideceğiz bütün bant kayıtlarına. saldıracağız bundan sonra koy. yay Ramazan abi binen müşteri canlıya ek. olarak Abi beni yanınıza tatile alınanı. Mert Emin Bozkurt Nerede yaşıyorsun. var mı lan burada Ananı Ne güzel. başladın. öyle Antalya'da mı Antalya'yı severim.

Antalya'nın neresinde yaşıyorsun. Mert yeni kasa Ogi yeni. kasa 30 lir zarar ettik . koyayım hop 7 imiz var güzel Konya. altındasın Ha o hızlı takılıyorsun Mert. Oralarda değil mi. anan bütün karıy kız seninle beraber at. çarpan bir oğlum gelsin 6x topladı 1. yükseldi güzel problem. yok Pasaport hazır Eyvallah Mer Mert. Emin Bozkurt aklımda tuttum seni var. zaten öyle. gelmiyor ki koyayım Şimdi gelir. mi E o zaman Ne yapalım 50'ye yükseldik. 10 alalım chat Herkes bir bol şans bir. de kazanç tahmini alalım dönüm. noktasındayız şu an Saat 01 kaç. olmuş Neyi anlamadım. kardeşim. Erkan Reis bir yolcum var 15 dakikaya. geliyorum kaybetmeyin Ramazan ne iş. yapıyorsun sen kardeşim merak ettim lan. şu kazanç tahminini. alayım en yakın Kazanç tahminine. bulunana bir 100 lira daha gönderiyorum. Bu Sercan'a Ben Sefa'ya çok kızdım ben.

Sefaya göndermiyorum. ya Caner Er Yılmaz Hunter kardeş burada. Tayfun abi burada Mustafa abi burada Nuh. burada yeni gelmişti şarkı ortamını daha. ilk defa görüyorum modan 21K Mert Emin. Bozkurt 8600 Göksel. 3200 33333 yazmış koyayım Ramazan. Mehmet karabul Uğur. Yavuz ne yazmış 2.500 denk gelirse para. istemiyorum demiş canın sağ olsun denk. gelirse para senindir kardeşim Uğur. Karaköse Sen de hoş geldin kardeşim Seni. de daha yeni görüyorum Red TV 49k demiş. onu da daha yeni görüyorum Sezgin Çetin. onu gördüm zaten Ramazan abiyi tanıyorum. taksimi kaza bela vermesin abi hayırlı. müşterilerin. olsun Serel ben ne yaptım Kral serc sana. demedim dostum ya Ferit Aldırmaz 20K. Selçuk Çağdaş 66k Levent Akdeniz onu da. ilk defa gördüm aramızda 22k Ahmet. oğlum isim okumaktan koyayım. Levent Akdeniz 22k Ahmet gün Oh bant.

Yayın değil. Evet Spider. de yazmış gereksiz 18K onu tanıyorum. Eymen ve Spiderman artık Tamam. başlıyorum gençler vuruyorum şutu 63. kişi olmuşuz. maşallahınızı eksik etmeyin Ben de. sizden parayı eksik etmeyeyim Bu kadar. basit başlattım 10K artık Sustum Çenem. yoruldu koyayım Bir bardak su. içeyim durun. bekleyin Evet arkadaşlar Gate Gate Gate. of Olympus 10 binlik satın alımımız. yaptık şeytanımız bol olsun bizden yana. olsun Hadi bakalım çarpanla gel Dedem o. b publish de geldi yayınımıza hoş geldi. b publish kod isteyin Beyler hazır. yakaladık B publi yapışın arkadaşlar B. publ şu an yayında B publ Herkes. yapışsın arkadaşlar elleri ovuşturun. elleri ovuşturun B publish Elimizin. sesini duysun şöyle şöyle şöyle Para. lazım. para 62 kişi olmuşuz arkadaşlar. b publ b publish kod yazsın herkes. herkes B publish kod yazsın herkes bak.

Bod yazan herkesten yazan kişilerden bir. kişiye de ben para vereceğim . koyayım girsin Benim adım oynasın şans. parası herkes. bın görsün bizi. ya chat Siz adamsınız ya vallahi. adamsınız. yağıyor Kar ne yapıyorsunuz aile. grubunuza mı attınız yay. Birlik daha alalım da Ortalık. karışmasın. abim ad Ayıptır adam kod dağıtmaya. geldi. Yazın kodumuz gelsin Ama güzel bir kod. versin Biz Dire arkadaşlar ne. isterseniz Bugün size onu geldi. haberiniz olsun herkes AB. yok Hadi Dedem bol çarpanların olsun. ellerin dert görmesin Dedeciğim yapıştır. yelsin severiz biz adamsın Dedem. yapıştır güzelleşsin ortalık ver artık. be sıkma bizi ver koyayım senin. ben arkadaşlar B pu kodu yazın chat bir. yılsın şimdi B Birazdan gelip burada. bize güzel kodları. kodu payt. diş. geldin Hadi dedem sen de çarpanlarla gel. Bak publ geldi Sen gelmedin daha mor.

Sarı x mor sarı x varsın oğlum morla. beraber bağlarsın oyunu birbirine getir. çarpanını at oğlum. seni dah y g. benim ya Geçmiş olsun. karde Evet deniz Evet deniz Telegram gel. dostum arkadaşlar kod telegramda. paylaşılacak Herkes telegramı bir çök. Telegram Akın edelim kodlarımızı alalım. kodunu yüzükle beraber bağlar mısın lan. buraları Bağlam. demi güzel başladı demiş Ahmet Efe Gürün. İlker İlhan kod nerede diye sormuş Aman. da aman aman da aman. x çarpan Lazım. oğlum çarpan lazım Dedem Allah'ını. seversen yapma da at oğlum buraya geldi. be çok güzel eksik kalmasın Harun. kaygısız aramıza hoş geldin. Selamünaleyküm Aleykümselam bol şanslar. dilerim demiş Eyvallah kardeş. hop yeşille beraber mor morun üstüne bir. de çarpan versene lan kaldır elini oğlum. korku alıştırma koyduğum dedi seni. ya Küfür etmemek mümkün değil yalnız.

Bugün full farkındaysanız erkek Tayfa. burada ha kızların hiçbiri yok kızlar. neredesiniz hadi oğlum bol çarpanlar. chat bir şey söyleyebilir miyim Söyle. bakalım chat seni dinliyor koyayım. CH Dün yemin ediyorum uyudum Sabah. kalktım huzurlu uyandım niye biliyor. musunuz Çünkü dün yüzü gördük bugün de. yayınımız böyle çok güzel gidiyor. yayınımız yavaş yavaş böyle akışkanı bir. şekilde gidiyor siz ne kadar büyüsek siz. de o kadar büyüsünü yalnız erkek. kitleden kızlara Böyle ağır ithamlar. geliyor Mermere eve gitmişler anneler. gününe gittiler altın gündel. falan Kızlar uyudu gba bu gece dün çok. fazla kız vardı kardeşim bugün de çok. fazla. kokal. Aynen bugün. rahatım Hayırlı. cumalar kızlar Küpte erkekler ekmek. peşinde. Ya abi valentines yazdım bakmıyor bir. şey Kardeşim. bak Deniz Deniz Sen adın Adana gini adam.

Modl. hemak etkinlikleri kontrol ediyor bu. para mevzuları yayındayken yapmayın yani. adınız yazıldı ya kardeşim sen çekilişte. çıktın mı bugün yayından yayın sonunda o. adama gideceksin o adam para dağıtmak. için yayın son milleti topluyor diyor ki. Kim kazandı söyleyin bana parasını. göndereyim bu işler yayın sonu olur. yayın esnasında para pul muhabbeti. muhabbeti ediyor anladın bak şu an. para konuşuyoruz Amım ne güzel muhabbet. ediyorduk yarasa. Bahar Gelmiş ho Gelmiş Bahar Bahar Bahar. saattir kızları atıp tutuyoruz burada. Hoş. geldin chat bir bol şansları alabilir. miyim artık şurada dedenin bir para. okuması lazım Bahar Bahar Yok yok bu. bizim Bahar abi. aleyküm Bayram Ali Hoş geldin gard Seni. de aramızda yeni. görüyorum Beyler Bad publ yayında. kopartın Bad publi Ben size söyleyeyim. adamın yanınıza kadar getirdik Daha ne.

Istiyorsunuz. aen bağır Aynen sen diğer kızlardan. Ananı be çok güzel güzel ekran. kırızı yüzük ananı senin olsun. olsun olsun baba olsun güzel Aynen baar. artık sen de bizim tayfadan kardeşim. benim diğer kızlar gibi değilsin Helal. olsun sana 71 kişi olmuşuz devam gençler. bol şanslı. Abi bu gece hareketini. yap arkadaşlar beğeniye son 18. kişi çok kolay size bir şey söğ 71 kiş. koskocaman 71. kişi 75. gelse beğeni yapsa 100 beğeni oluyor. burada 100 beğeni demek 10 kişi demek. çekiliş demek 100 demek hepinizin haberi. olsun sar. bur Piçlik. yapma morlar ver lan mor yeşil kesme lüf. ya koyduğum niye vermezsin ki moru. heres bu çakalların yayını bce geliyor. her gün 2230 bu. kadar yavaş yavaş insanlar bizi daha. yeni tanıyor kardeşim insanlar bizi. Tanık ık hep yanımdalar Ben Sana bir şey. söyleyim burada 70 kişi var ya bunun.

50's kitle 50's. gitmeyeceğiz kodu ver. yazmış Tayfun abi cansın Tayfun. abi yeşil anan yeşili severdik ama. gelmedi dostlu artık ben de varım Hoş. geldiniz Sefa geldiniz yeni gelen. arkadaşlar hepinize teşekkür ediyoruz. ama en önemli yerimiz Bak en önemli. bizim ana yerimiz Telegram abiler. Dostlar sizden sizlere zahmet tegam. kanal. kanalım hepiniz abone olmı unutmayalım. kodlarımız çekilişimiz her şey bütün. etkinliklerimiz aane ne var ne oradan öğ. biz adam ya. musun şey. bak Arkadaşlar şu oyun önerilerini bir. alabilir. miyim her oyun. ği oan kırsam kandır bunun altı. çiziyorum önerdiğiniz oyundan kazanırsam. kazandırırım Herkes bir oyun önerisi. yazsın herde ş 40k. kası 150 yaptak oyun arıyorum Kardeşler. bir oyun Öner. Hadi şu oyun önerini bir alabil alabil. alabilir miyim K the play sürekli 100x. atıyor dene tavsiye ederim demiş Bayram.

Ali gördüm seni yazdım aklıma Wild West. Gold demiş Ramazan furuncu Ramazan. furuncu ilk defa görüyorum Hoş geldin. kardeşim. aramıza başka başka. başka Sweet bonanza clover Gold Gate of. Olympus denmiş bir tanesi yazmış ki. yayına başladığımızda. re demiş kodu diyor nereden. dağıtıyorsunuz diyor Google Play'den mi. dağıtıyorsunuz le Bandit le Bandit artık. Kuzey başkan Bak efsane oyun şu bu. arkadaş bana çok söyledi Arkadaşlar bu. oyunu Ben y çıkmadı le. Band sona. çocuk 50 kere söyledi koyayım en. sonunda küfür etse haklıdır . koyayım. Bize buradaymış Şimdi arkadaşlar. öncelikle şunu. söyleyeceğim Bu oynadığım oyunu ilk defa. oynuyorum Ayen başta Hani bilemediğim. şeyler falan olsa bana oyunu ayıktır. Beyler oyunu ilk defa. oynuyorum bet iida beten bakım şın hızı. muyum gelişmiş bu neymiş anasını . özel falan filan tekli kazanç limiti bu.

5 sayısı Turbo falan var mı lan burada. oyunun hızın. Turbo burada ben almışım onu saydırıyor. bir dakika şimdi bakacağım. Ona ne oldu baba buraya gelmez mi Bundan. gelmedi. leyiz doğru mu telaffuz ediyorum kim. söylemişti bana bu oyunu. kim benim Antalyalı şey söylemişti değil. mi Bir tane Antalyalı vardı burada Aynen. Mert Emin Bozkurt söyledi. doğru şuradan Turbo yapalım aynen turbo. var Turbo yapalım o. zaman böyle mi seçiliyor bu . koyayım nasıl seçiliyor ki öbür türlü. seçiliyor öbür türlü kapalı nasıl. seçiliyor Baba bak sü aç onu şimdi tamam. buran da 25 tane aldım çevirdim 2an. burada çevirecek Ha yok çevirmedi Biz. bunu elle çevirelim en. güzeli 25 tane çevirelim ver bir saniye. al bakayım Ben mi beceremedim koy. buradan alıyordun değil mi Dur yok. buradan çıkartıyoruz Bir saniye. şuradan he şimdi oldu al bakalım.

Dostum. şu oğlum şun dedim koyayım Ne. dediğimi bilmeyecek miyim. Hadi. gel oyunu daha tam çözemedim. şekilleri coin çıkardı çarptı coinleri. ne yaptı onları ananı sim 564 öi. Eyvallah. hocam farman girmeyi Deniyorum ama. bakalım girebilecek miyim verdi. ne4 par. gift doğru mu telaffuz ettim Evet Selçuk. Reis ne dedi Madam da Seniye gitsene. dedi Ben sanki onu oynadım ya bugün onu. oynadım bugün. ya arkadaşlar bir yaşları yazalım mı. bugünkü arkadaşlar herkes yi arkadaşlar. Evet şu yaş aralıklarını bir öğrenebilir. miyim chat Herkes bir yaşını. belirtebilir mi. ya kime nasıl hitap edeceğimizi bilmiş. oluruz En azından a. şu yaşları bir okusana reisim Sana. zahmet Ben de şu oyuna biraz kazanmaya. odaklayın ben de ya Tamam sen bir. isimleri yoklamayı al bakayım ben. söylüyorum Ahmet Efe Gürün Ben zaten bir. kere adı duyayım unutmam onu Ramazan.

Turuncu 34 abir 28 Nuh 31 salçuk 25. Erkan 22 Caner 28 Mert 31 Bayram Ali. sarasan 21 Sedat. 35 K 40 yaşındayım Maşallah Bahar gülmüş. Bahar ben cevap vermek istemiyorum demiş. galiba Mustafa küpüç 26 siho 30 Ahmet. Efe Gürün en küçüğümüz sensin ha Gel. bakalım o zaman chat Mehmet dincioğlu 27. Osman Şahin 33 23 ama 56 hissediyorum. Hunter burada bonu satın almak daha. mantıklı yazmış İlker Bahar da 2001. yazmış yani kaç yaşında oluyor. 23 reisim 23 yaşında Vay be Bahar Bahar. Sebah 24 Ananı neymiş bir. dakika. gö Parlayan her şey altındır altın. kareli etkinleştiğinden sonra bile. vurgulanmış olarak aldığı 12 ücretsiz. döndürmeli Bonus ama parayı. azaltabilirsiniz. orada bakalım bir bak bunlardan lazım B. Balıkesir Gönen Şafak abi Evet hangi. ilden katılıyoruz Beyler illeri alabilir. miyim hangi ildesin hangi ülkedesin.

Az buçuk yaşlarınız öğrendim Bir de. nerede yaşadığınızı öğreneyim. gel bakayım buraya bir şeyler var mı lan. burada paralar paralar paralar öder. buraya Aynen buraya öder öder. buraya. güzel hop iller de geldi Maşallah biri. İtalya yazmış ama kesin kolp atıyor. gözümden kaçtı o k. ital. g50 yaı da ben yazılan illeri gemed. hemya İtalya k. adam Levent Akdeniz ingil. İst. kin şehrin her yanından. insanlar Selçuk İstanbul Sulan çok nezi. bir. kent sultany Haberlerde görüyoruz hep. Evet doğlu osmaniyelim şu an Irak'ta. görev yapıyorum. as diye biri geldi Selam merhaba. Aleykümselam Ferit Kocaeli yazmış Samet. Boro diye biri de geldi hoş geldin sana. chat bir Telegram grubunu kanalda. paylaşabilir miyiz bak herkes Telegram. grubunu soruyor Bu modların Kulaklarını. çekeceğim artık ha hop oyun muyuz lan. oyundayız Çok güzel nice Hocam ne şimdi.

Devam Hadi bakalım Hoş. geldin yapıştır gelsin Bet bakalım merak. ediyorum Cumhuriye hop uzmanım uzman. çavuş o çavuşum çavuşum çavuşu. tokatlıyor. musun Komutanım Bunlar bizim değil mi. komutanım komutanım bir şey soracağım. çavuşum en yaşadığın en komik askerlik. muhabbetini anlatsana bize çavuşum merak. ediyorum Şimdi sen Komutanım çavuş. olarak çok çavuşları tokatlamış. sındır tam Komutanım diyim Ne. yapalım abi. Hakkı abi Hakkı Hakkı gitmiş hakkını. istemiş Hakk hakkının hakkını vermi. Hakkı da hakkının hakkından. gelmiş unutulacak insan mısın sen ya. Serra Hakk abi çıkmazsa beni yatırıp. gıdık Ben şimdi anladım Hakkı muhabbetin. amun yakında bağır Aynen çok kız kankan. olmaya başladı. bağır o oyundayız 12 beten tekrardan. oyundayız gençler Oyun açıldı Sanki. kendine geldi biraz ha Antalyalı Kendine. geldi değil mi Bak bakayım sen anlarsın.

Oy ben anlamadım diyor Hakkı muhabbeti. ne Ben anlamadım Serra Diyorlar ki sen. haklısın yani bıyıklı bir amcasın. Aslında fotoğrafını Serra yapmışsın. seninle dalga geçiyorlar yani. İnanmıyorlar sana. Sen yokken. bü çarpanlar gelsin çarpanlar Evet 10. kiş Evet yayın gitgide artıyor Hayır ben. prensesim diyor olabilir abisi Herkese. iyi geceler gereksiz Teşekkürler. gereksiz Teşekkürler bu da biraz saçma. oldu. ama had oğum. girdik oraya vallahi Girdik girdik oraya. vermedi bize zorlamaya gerek yok oraları. Ulan peşine bu oyun girecek gibi oluyor. biliyor musun Ben bu oyuna inandım . koyayım Süper İnandık. sizlere Samet bu arada Telegram kanalın. ne acaba Telegram kanalını paylaşabilir. miyiz modlar hemen bir Telegram. grubumuzu O işte bak böyle bu seri. hareketlerini seviyorum valentines Aynen. Bahar sen kimsin ben olduğumu sorguluyor.

Bah Kız ben baharın kız olduğunu. biliyorum baharı tanıyorum Çünkü Bahar. kız. bahen Ama seni daha tanımıyoruz Serra y. Biz baharı tanıyoruz Ananı çok. güzel ödeme var be burada Hadi lan güzel. ne ödedin. lan ananı sim bu neymiş lan full koyun. olunca para geldi sandım koyayım. öbür oyunlarda ödüyor baz koyayım. senin kandırdı beni. valentines beni tanıyor diyor peki o. zaman valentines seni tanıyorsa Konu. kapanmıştır Evet birazcık oyuna dönelim. artık ya bu oyunu terk edin abi ık. kesinlikle kesinlikle kesinlikle ben de. sıkıldım artık bu. oyundan Big B bonan girebilir miyim. Müsaadenle ödemiyor deme bana ne olur ya. Big B bonanza demeyeceğim s hangisini. diyeceksin n o ne. lan n n yaz n nine. a en Yukarıdaki top F nine top F Nine 2. F oğlum . koyayım geldik hadi. bakalım Aman daman müziği Kes . koyayım sen rahat ol maxin canavarı ha.

Bu maxin canavarı devamlı reisim yıldıza. tıkla. Tamam dak dur gel oraya in aşağı bekle. en düşünü en düşünü yap aşağıya Al bunu. reisim Bunu alıyorum tamam. de bir daha al anasını ikiye. düzüm gitti oğlum koyayım Al bir. daha reisin Hadi bakalım As bir daha al. anasını oğlum gidiyor 2 D 2 D5. gitti Bir daha al şimdi verecek Hadi. bakalım Yine geldik mekana Aynen öyle al. bir daha AC son kez al bir. daha Ananı. oğlum çok can yakıyor Bu. alacağız Şimdi rahat ol gel şimdi son 5. al kaç vermezse son Sen dediğimi yap 5. al ay bekle Dur düşür orayı Al buradan. beşi vermezse kaç git Geldi geldi be. 36.000 anını. ben bu işi makk sıyım helal lan. sana Reis peşini ikiden al ikiden al. peşini bir daha al . maxin peşine hel sana koyayım. bekle Çık. buradan yıldıza bas düşür ikiden Al. şimdi bir daha Maksim verecek direkt.

Kaç Seni tebrik ediyorum koyduğum. seni Helal olsun. sana anasını. Ananı [ __ ] Selamünaleyküm. chat Beyler yaptığını gördünüz mü Beyler. Bu da benden Size bir tavsiye olsun slot. Serdar başarılar diler herkese boş. anasını hemen kaç buradan. anasını kaç amama. Ben böyle bir şey görmedim koyayım. Siz gördünüz mü. chat anasının amama . koyayım. Ay onun var ya yesinler. koyayım ben buradan kaçarım Bu. arada anasını neler yaptı [ __ ]. koyayım chat bu adama harbiden bir. tebrikler yazmak lazım yani ha chat bir. slot sardar görelim şurada ya bir chat. bir slot sardar yazar mısın adam ne. yaptı 100 yılın taktiğini verdi size. koyayım gördünüz mü Bence Bak. yemin ediyorum gidin deneyin Vallahi. gidin deneyin oyunun adını chat atsana. sana zahmet oyunun adını at git deneyin. kardeşim gidin oynayın oyunu oğlum. taktik 10 numaraydı koyayım.

Anasını Ne yaptın öyle [ __ ]. koyayım ya yemin ederim dünyanın en. büyük şeyini yaptın . koyayım Biz saatlerce oynuyoruz adam bir. dakikada koydu paraya canlı canlı mekan. Kılıç Hoş geldin kardeşim adam ne yaptı. koyayım gördünüz değil mi yayını. geriye sarın izleyin o anı vallahi. billahi yayına geriye sarın izleyin o. anı şimdi sana balık rahat Oylum. kuze Helal olsun reisim Tebrik ederim. önünde böyle önümü iliklerim böyle. Saygılar yaparım koyayım harbi şes. Yani ben böyle bir şey. görmedim harbiden güzel koydu gördünüz. değil. mi Vallahi tebrik etmek lazım gerçekten. çok güzel bir ana tanıklık ettik bu. gecenin yani unutulmaz anlarından bir. tanesiydi Bence harbiden Tebrikler. Serdar Birlik haktin koydum bir. tane. söy Vallahi helal olsun O oyunun adı. neydi Aynen şu oyunun adını arkadaşlara. belts sana zahmet ya hemen.

Belirtiyorum modlara söyle paylaşsınlar. oyunun. adını anasını Beyler vallahi. billahi o taktiği hiç acımayın gidin. deneyin kardeşim benden size söylüyorum. gidin atın. hesabı 5 oynayın koyayım. O anasını sikeim ne yaptı Öyle. ya doğru Levent yazdı alta. oyundayız Bol şans yazan herkese. teşekkürler. 95 dostum. bakmi. or koyd yazar mısınız chat bir bol. şansları görebilir miyim chatte. karamurat Hoş geldin. kardeşim valentines Demin ne oldu bu. koyduğumun serdarı ne yaptı. biliyor musun dedi ki bir oyuna soktu. Beni koyayım Al dedi al dedi şu. beten bir daha al dedi Bir daha al dedi. bekle dedi Sonra bu bet al Sonra düşür. bir daha al dedi Maxim verecek kere. Maxim verdi koyayım. yani delili Dehşet bir an. oldu şga Bayram içerek izliyoruz yazmış. Hoş geldiniz. Kardeşler gün valli yayını geriye sarın. izleyin. amınım.

Yan tekrar tekrar söü gü. telegram'da paylaşılıyor kod arkadaşlar. bilginiz olsun oha Ben sizi izliyordum. doğru abi Antalya piyasa bize de bir 18. yıllık hediye misin Kuzey başkan gelsin. de mutlu. olalım bir bakarsın edebilirim Mehmet ne. diyeyim yani sana Serdar hak etti ama 18. yıllığı hak etmedi diyen yalan söyler. yani adamın yaptığı hareketi görmediniz. mi koyayım Ben hayatım boyunca ilk. defa öyle bir şey gördüm. şu beti yükseltelim 200 beten 30 Turbo. Benimsin oğlum gel üçlü üçlü bu üçlü çok. güçlü Hadi bol şanslar alayım chat. Herkes bir Bol şans yazsın şu B publi. tekrardan yayına çağıralım mı Gençler. biz bu kodu beğenmedik Bize bir tane. daha kod ver diyelim mi Şu B. pue hop çok güzelsin. oğlum ver bana bir turbo hadi geleceksin. üstüne dikine oynayalım koyayım. dikine dikine girdim Çan dibine ha 350.

300 Hatta 400 30. turbo hadi oğlum bir diski de biz alalım. artık be 75 kişinin şerefine Hadi. gel gel. oğlum inmen lazım. ama tekrardan ver bakayım geldi. bazen bir adım geri atmak lazım bir. önümüzü görebilmek adına 225 beten ilk. elden. gelsene müdahale çok paralı gözüküyor ha. öder bu galiba Umarım 72 kişiyiz Bol. şans yazan herkese teşekkürler birat bir. Bol şanslar alayım Bol şans yazanların. arasından bir kişiye de 100. hemi yap dostum Bol şans yazanların. arasından bir kişiye hızlı bir şekilde. 100 s gönderelim kaldığımız yerden. yayınımıza devam edelim ii Hasan geldi. boş geldi 2000 nedir koyayım ya. Cemil Şenay aramızda yeni görüyorum Hoş. geldin bu arada hop bir. Hasan şans Gel oğlum gel gel şans Aferin. benim şansıma gel. güzel bol şansları göreyim bol şansı Bol. şans yazan herkese bol bol şans şans Ne.

Oldu. oğlum lan Bir tane daha gelseydin Hasan. var. ya hadi oğlum tekrardan girer misin peki. beşine oyun beşine oyun yap güzel oltayı. verdin hop Aferin benim şansıma Aferin. oğluma Gel sen de Spin at gel gel. arkadaşlar şansa Spin attıracağım . koyayım şans puddle cinsi bir köpek daha. dün. sahiplendik şans Gel bakalım al Oğlum. bas bakalım Ah basamadım Dur dur. babacığım ver patiği bas bakalım oğlum. Oğlum mouse'u şey yapıyorsun He bas. Aferin sana izle bakalım mama paraları. buradan gelecek bak Hadi Eğer bilirsen. sana 10 tane konserve mama alacağım Gel. hadi senin şerefine bir 20 Turbo daha. aldık Hadi gelsin konser ve mamalar. şans arkadaşlar şu şansa Güzel isim. bulamadınız hala ya hop geldi lan Aferin. lan sana şans oyundayız pezek atla. Bakalım Hop Kral Big B oynar mısın Big B. değil miyim. Zaten TED olmaz mı ismi demiş TED de.

Güzel aslında. abi erkek kardeşim erkekse risk koy abi. risk oğum çok böyle tat telegram'da. resmini attım arkadaşlar köpeğe bir. bakın ona göre karar verin bence ismi. Hasan neredesin müdahaleyle gelir misin. çift geleceksin ki öyle. göreceğiz iyi parasız gelmedin 6750. güzel nice hocam. bir daha gelmedi. be arkadaşlar istediğiniz oyunlara. sırasıyla girmeye çalışıyorum vallahi. hepinizi memnun. etmek zor hepinizi memnun edebilmek. Benim işim değil bir başkasının. işi gel buraya şurada saydır alım 20. Turbo da girer mi. acaba bir bol şansları göreyim chatte. kişiyiz Yarın 22.30'da tekrar yayın. başlayacak 22.30'da Bu kadar kişi yayına. katılırsa aynı anda hepiniz saat 10 bua. bizim yayınımıza katılırsanız anında ben. 1000 dağıtıyorum anında 1000 dağıtıyorum. ilk gelen 12 kişiyi arkadaşlar 12 dedim. yanlışlıkla 1200 olsun 12 olsun.

Arkadaşlar yarın 10. yayın başladığı. gibi ilk gelen 12 kişiye dağıtıyorum. arkadaşlar. anında takipte kalın Ben de 400 bet. çektim 30 turayı verdim Bismillah Hadi. oğlum Arkadaşlar beğeni 89'da kalmış son. 11 beğeni Hadi oğlum son beğeni. arkadaşlar Hadi gardeş Hadi gardeş Hadi. gardeş dlü gir 3çlü dlü gel lütfen. Lütfen geldi. bonusum bir 10 Turbo daha verdim sana. hadi oğlum hadi lütfen Bonus arkası oyun. dediler. gelsin 400 bet 30 nefesler tutuldu. tuttum nefesimi bei 100 yapın hemen 10. kişiyi 100 dağıtıyoruz adam başı 100 10. kişi hemen beğeni 89 90 olmuş şu an son. 10. beğeni karamurat Bol şanslar Teşekkürler. karamurat nefesimi tutmuştum . koyayım. çok güzel içeride param var bir kere. oyuna girsem karamurat olup. gideceğim zaten de hadi oğlum Bonus. arkası oyun Bonus arkası oyun 3 2 1 0 3. 2 1 oyun gel gel gel gel gel gel.

Gelsin hızı Spin alım gelsin. ay ilk elden gelir mi a [ __ ]. lan Serdar gelseydi var ya Reis en büyük. hata şu ekranları geç kapatacaksın. ekranları geç boş boş iş diyorsun he. vallahi boş. iş 400 beten girer mi ya 400 met mi Ne. diyorsun. ya gel Oğan 3 2 Mekan dostum Telegram. grubuna katıl 10 kişiye 500 etkinliği. günlük olarak devam ediyor 40.000. be nice koyayım anasını [ __ ]. aklım gitti . koyayım beşli oltanın. güzelliği beti Bir tık yükseltiyorum ben. bu hareket sonra diyecektim rahat ol ya. rahat olun CH slot Serdar elini attı. rahat olun ay neler kaçtı 32.000 L kaçtı. stres seviyem çok yüksek şu an para. yükseldi 800 laya. geldi Arkadaşlar bir bol şanslarını. alabilir miyim chat Dostlar Herkes bir. Bol şans arkadaşlar yorumlara sabitlemiş. olduğum linklerden ücretsiz Deneme. bonuslarını alıp Sizler de şansınızı.

Deneyebilirsiniz bilginiz olsun. yorumlara sabitlemiş olduğum linklerden. tıklayıp Sizler şanslar. var dostum iki banko var yaptığım. müdahaleler ii yoksa biz yokuz Anasının. be bonusu da verecek izle şimdi. dörte D müdahale yaptım dörte D. müdahaleli anasını bonusu kes. şimdi bonusla beraber kaç koydu kaç. koydu 30.000 çok güzelsin oğlu alayım. Şuraya da hadi il killin günahı olur. mu Bak bir de buraya müdahale yaparım. Bir de buraya sen yap koyayım. gelmedi buraya gelir şimdi buradan sonra. ellemeyin. uyu bir müdahale daha sever mi y Tamam. bir kere g bari yüzümüze oğlum 2x bize. var ya lan şuraya bak8 şu an Millet sana. ne sövüyor biliyor musun Serdar. niye 36 milyar kaçtı müdahaleyle alakası. yok 4 tane müdahale yaptım 4 tane. aldım 4 tane müd 35 para aldım 80 kişi. olmuşuz ha yeni gelen herkes hoş geldi. kasa 30 100 Beyler bant kaydı değil.

Canlı Yayındayız Bu arada kasa 30'dan. 100 olmadı kasa 20'ye kadar düştü 20'den. 70'e çıkardım bir anda 70'ten de 111'e. kadar çıkardık şu Tebrik ederim dostum. 400 beten tekrardan Oyuna girer misin. peki o Krallığı da yapar mısın bize. girmesi lazım Bak şimdi saydırdı tamam. mı Oyun var Bir daha saydırdı yanlış Ben. basarken şey yapıyorum özür D Arkadaşlar. saydırması ben izlemeyi çok seviyorum. Normalde sürekli saydırırım Normalde. zaman da. He mesela şu an oyuna girebiliriz. diyorsun gir diyorsun girmedi girmedi H. beş 40.000 daha. ana parayı koyduk Ya çık ben beti 500'e. çekiyorum devam ediyorum reisim nasıl. çıkayım oğlum koyayım veriyor oyun. Oğlum burada alt limit 120 olsun. çıkarsın buradan Tamam 12'de çıkarım. kardeşim. direkt 12'de direkt çıkarım anasını. sikyim bağıramıyorum gece saat kaç. oldu of yine koyduk çocuğu koyayım.

23000 oğlum Ne oldu lan kasaya 2. dakikada Serdar kendine gel . koyayım 2 dakikada parayı üne. katladık kat 10 katın 4 Aynen 10 katına. katladık koyayım 20 binden çıktık. buraya koyım. Hadi oğlum Ah be yanlışlık M dahale. ettim dörtlü kelebek Hadi gel buraya 80. kişi. olmuşuz Serdar abi bizi pavyona götür. demiş hep beraber Sence var mı olabilir. sence var mı. Yok 3 2 1 oyun 3 tane ara ödemeden. buraya geldik Evet ara ödemeler çok. sağlam ödedi oyuna sok Hadi lan bir daha. oyuna sokmadı ama ara öde fena ödedi. buradan bir clover geçilir mi. geçilir Ama sana bir şey söyleyeyim son. bir oyuna daha alır bizi be Alır alır. buranın 6 son bir oti 120 dedik O zaman. bırak de beti 600'e yükselim Dur bir D. 600 yükselt hızlı Spin bırak ama 750. yapma 750 çoktur Emin misin Evet 600. değdir Hadi sır gelsin o zaman 3. gel yayına gelen arkadaşlar herkes hoş.

Geldi ha güzel bir daha koyd bir daha. koyduk. güzel yayına gelen Dostlar Hepiniz hoş. geldiniz tekrardan Bol şans yazan. elleriniz dert görmesin gençler 3 2 1. oyun Hadi gel yorma Selamünaleyküm Bol. şans geldi Hadi bakalım. Buradan sonra Turbo. veriz turboda oyun var 3 2 1 oyun 3 2 1. kaç Abi kaç Son bir tane daha Atım artık. yok ver kalmamış artık Anladın mı. alacağımız almış alacağımızı almışız. Artık buradan hemen kaçalım Arkadaşlar. bir oyuni. miim oyun. önerisi oyun önerisi yapabilir mi Aynen. o zamana kadar 130'a kadar sen de takıl. bir oyun önerilerini alabilir miyim chat. Dostlar al sen takıl bakalım Crazy Time. geldi Sude Özdağ aramıza yeni katıldı. Hoş geldin Kadir Akın aramıza yeni. katılmış hoş gelmiş Dilara Kayhan. aramıza yeni katılmış hoş gelmiş Burhan. aramıza yeni katılmış hoş gelmiş bir. sürü Yeni isim görüyorum burada.

Arkadaşlar aman aman bütün oyun. önerilerini doldurun bakayım kim ne. istiyor. Party yazmışlar Party. manı Evet güzel. oyun başka başka başka başka. başka Crazy Time yazılmış Crazy şimdi. oynanmaz Bence Gold Party Gold Party. Gold Party 3 Gold Party 4 herkes Gold. Party diyor buradan Gold partye. geçiyoruz zaman. Dostlar. her oyununa hemen. buradan Hoş geldin dostum Dostlar Hoş. geldiniz yeni gelen Arkadaşlar hepiniz. hoş geldiniz Şeref. getir arkadaşlar 81 kişiyiz bak yeni. Arkadaşlar gelmiş yeni arkadaşların. bilgisini hemen söyleyeyim biraz sesini. kısar mısın dostum. sana yeni arkadaşların bilgisini. arkadaşlar yayının beğenisi şu an. yayının beğenisi 100 olursa 10 kişiye. 100 yolluyoruz yani adam başı 100. yolluyoruz 10 kişiye bilginiz olsun. çekiliş yapıyorum Ben buradan çekilişte. kime çıkarsa artık yayının beğenisi 100.

Olursa hemen canlı kanlı dağıtıyoruz 91. olmuş birisi beğenisini. çekmiş Hadi 300 beten Gold Party deyiz. dostlar o bu gece milyon O beğeni 89. olmuş like geri çekiliyor. bu nen geri çekiliyor ş Aban lazımken. geri çekiyorsunuz bir Bol şanslar. alabilir miyim chat bir enerji lazım bir. kan gelmesi bir can gelmesi lazım bize. gençler hii full L geçtik 10 turboyu. verdik bakalım bir oyunu coşkuya. getirelim 3000 3000 erceğiz bakalım 10. turboda gel oğlum çanaklar alı düşmeli. düşmeli çak Turbo daha tur I I gidiyoruz. beşli verdi Ç alı lazım full Line çeker. mi full Line çeker mi full full full Ah. be full çekse öder Hadi bir daha var mı. güzel buraya da ufaktan bir şey ödedi. tatlısından Eyvallah En azından F. varımız. çıktı Bol şans yazan herkese teşekkürler. Dostlar Kuzey Fırtınası yazan bir kişiye. 100 T gönderiyorum chat çökmüş Çünkü bir.

Cha kendine gelmesi lazım Kuzey. Fırtınası yazan bir kişiye 100. gönderiyorum chat sıcak hemen trik. para bir 20 Turbo daha verdim 300 beten. gel artık oğlum hop geldi be 300 beten. oyundayız Kuzey Fırtınası yazanlardan. bir kişiye 100 T gönderiyorum Hemen. Kuzey fırtınalarını alabilir miyim chat. Dostlar Herkes bir Kuzey Fırtınası. yazsın ekstra Spin güzel ekstra Spin. imizi de almışız güzel Oo 1200'ü gördüm. bak orada 12 2 tane 1200 var 600 de var. ani o onu da şimdi gördüm chat baktım da. Tamamdır paralar gelsin palal. Kuzey Fırtınası yazanlardan bir kişiye. 100 gönderiyorum arkadaşlar 3 be kere. yazmanıza gerek yok bir kere yazsanız. yeter temiziz. bac Kuzey Fırtınası yazanlardan bir. kişiye para da geldi. telegramdan veriliyor. mekan. güzel at bir ekstra daha yorma işte. güzel güzel hop Caymaz abi gel şu Kuzey.

Fırtınalar bir tanesini de sen seçelim. Kardeşim bak size ikidir Gerçekten size. ikidir haber veren ama sizin de malum. işinizden dolayı kaçırdığınız bir şey. var Bol şans turnuvasında vermediniz bir. kişiye Onun için mekan Kılıç ikidir. uyarıyor. Tamam şu Kuzey fırtınasın Söyle bakalım. abi Kuzey fırtınasından da arkadaşlar. parmağını yapıştır gelsin Her şeyin. eskisi makbul derler dostun da eskisi. makbul dediler. ama kabak çıktı abi modastan verelim mi. abi. Hunter aen zamanların gözde göz. oyuncusu var mı Hunter varsa y Hunter. bur. arkadaşı seçin Bir de kim vardı mekan. Kılıç diye biri vardı Bahar en eski. yayınc. alm anını sim şu tablonun güzelliğine. bakel telegram'a Gelin dostlar modlar. Siz de ilgilenin Arkadaşlarla size. zahmet güzel kardan birini verirsin ım o. kar karaktersiz değilsin Spin oğlum. ekstra niye vermezsin şuralara ekstra.

Indirsene ya ekstra ekstra ekstra Onu. boş verin abi oyuns diyor oyun Aynen. oyun ne Ödemiş bakalım bir F5 çekmeden. Olmuyor koyayım oraya da Aynen ben. de oyuna bakmadım ha Ne oldu en son. buraya baktık ya susadım ya 31k ödemiş. güzel güzel Betin hakkını Ödemiş Betin. hakkını. Ödemiş bir 1 2 3 4 5 7 8 oyun 1 2 3 oyun. 1 2 3 cacık koyım bir tur daha. verelim o zaman ne dersin ekranı geç kap. ş ekranları geç kapatıyorum Sen sen bunu. söylüyorsun Ben giriyorum. 2 1 full L. full. var Neredesin Peri şuradan bir peri. çıksa gelse keşke Gelir gelir 3 2 1. geldi Hot Fiesta Deneyelim mi re. deneyelim abi Hot fiesta'ya geçelim. bundan sonra ay beşlik açtı . koyayım hadi oyun 3 bir onta hakkıdır. son balık Bükücü Kuzey büküldü son balık. Bükücü Serdar geldi. artık bugün şans senden yana dostum. Tebrik ederim Teşekkür ederim dostum.

Hadi oğlum. gel 3 2 1 oyun 3 2 gelmiyor . koyayım bir türlü girm Hoş Geldin yeni. gelmiş Aynen gördüm ben onu Kadir akını. da gördüm azek oyununu da çok gördüm H. girelim buradan hemen ona geçi. arkadaşlar 4 kişi yayının beğenisini. geri çekmiş yayının beğenisi Diyoruz ki. 100 olursa diyoruz para dağıtacağız. insanlar yayının beğenisini geri çekiyor. Ben anlamıyorum kimsenin para. kazanmasını istemiyorlar. Yapacak bir şey yok reis para bizim. cebimize kalsın koyayım demek ki. aynen çekilişte de para bizim cebimize. kalsın Fiesta Evet abi bu Farm oyunu mu. yoksa satın almadık. mı 30 turba verdim Bakalım 3 2 1 oyun 3. 2 1 oyun. Telegram isminiz baskan neydi hop ara. ödemeyi kes moderatörler telegramı. paylaşır mısınız Hemen modlar Telegram. paylaşır mısınız arkadaşlar yorumlara. sabitlemiş olduğum linkten de ücretsiz.

Deneme bonuslarını alabilirsiniz. bilginizle daha aldım. bakalım hadi oğlum 10 Turbo oyun ii fena. değil bir 20 Turbo daha verdim. sana 20 turboda ne vereceksin bana. hadi gel be. kardeş bir 10 truba daha bağladım. sana bol şans yazan herkese teşekkürler. 68 kişi. olmuşuz Hadi oğlum İyi güzel bir 20. Turbo daha. verdim hii girmen lazım ama bu kadar. kesme kesme kesme geldi. çak ananı topla bakayım Oy oy oy hep 1. koyayım ya hep + 2 + 3. nerede her gün yayın açıyor musunuz her. akşam saat 22.30'da canlı Yayındayız. kardeşim her akşam saat 22.30. Old yer. değiştiriyor Allah Allah. neymiş açmadı. oyun bir koyduğumun 20 Turbo daha. alayım . koyayım bir daha girer mi fitil gibi. duruyor havay fişekler koyayım. ölemi ya girebilir. Aynen böyle saçm. Aynen clova girsene reisim gir. clova burada yüksekten. başl clover biliyorsun clover mı çok.

Tehlikeli sular bu çok. tehlikeli 160 Aynen çok iyid. ya bu oy varar Amım gel. gelı. Allah. te kanala abone ol yayınlarında. bildirimlerim açık olsun haberdar. olursun bir 20 turba daha 20 Turban. sonra simas çir misin biraz parmak. atalım. oraya parmak. İy kendine gelsin Tabii tabii kendine. gelmesi. lazım 3 2 1 oyun. hadi yanlış bir müdahale et Bak gördün. mü. Hadi. oğlum 3 2 1 lan yine müdahale ettim. yanlışlıkla. ya gel ben la Geldi geldi var burada var. var. var kaçar ya. ayı gideyim geleyim burada. Ben de şurada Ben bir oyun şekli yiyorum. 3 21. oyun Hadi. bakalım 3 2 1 oyun geldi Selamünaleyküm. hop Ben ne dedim Geldi Selamünaleyküm. abi Aleykümselam fena kazanacağız Hadi. bakalım do iş yapar gibi 9 yok abi. girdik Oray ya. fazla bir iş yok orada dışık yok Herkes. KK çekildikçe heyecan. gelir Hop hadi. çanak gel çanaklar bize gel güzel bir.

Şekilde üzme. bizi Buraya da gel Ah buraya geldin. güzel Hadi Son bir tane çak için. iye götür Bizi götür Bizi 2ye canını. yer hop götür Teşekkür ederim. 2iz chat bir Bol şans yazalım 2iz. ya gel. oğum Bol şans Kral yayın başından beri. izliyorum Sohbetiniz çok hoş bol. kazançlar olsun teşekkür. ediyorum Aynen öyle yayın başından beri. buradasın Vallahi adamsın. cansın. H Hadi oğlum üzme bizi Gel buraya da Ah. be kaçtı artık 3 yolcusu kaçtı ama bize. bir yere para at ii güzel sıkıntı yok. onu Çaldık 3 2 1 oyun peşine oyun var. peşine oyun hemen arkası. oyun Hadi 2 1 oyun 3 2 1 oyun geldi. Selamünaleyküm bol şans. teşekkür oy küre. seiyun heum size Abi şu. Anız buradan bir devam ediyoruz. sonrasına. bakarız oyun değiştirirsek bakarız. 3 2 1. oyun bir Turbo. verelim şöyle yapayım Ama 200 bet 30. Turbo oynı 200 beten 30 tur oyun abi.

Selamünaleyküm bol şans hop güzel ödeme. güzel ödeme 180 yapalım 200 yaptım abi B. olsun ben kaçıyorum bundan sonra sürekli. izlemeye geliyorum İyi geceler bol. şanslar teşekkür ediyoruz Levent Allah'a. emanet. ol Yarın görüşmek üzere 22.30'da. Görüşmek. üzere Yarın Hepinizi 22.30'da bekliyoruz. yine Lev Telegram kanalına abone. olmadıysan Sana zahmet oraya da abone. olursan sevinirim. Hadi oğlum paraa ödemelerin. güzel at şimdi Bize. bir oyun yap. hadi 3 2 1 oyun. Hadi hadi. lan bir 20. Turbo ne bant Hakan ne bantı bant değil. kardeşim. lı. bur canlı kanı buradayız dostum bant. değil teg kanalımı da abone olabilirsin. H Sizler. de ind sizin iin bekliyoruz lent. çekilişler. abi çekilişleri kodları oradan. alabilirsin Levent Onun için dah senin. için de daha iyi olur. Oradan çekilişler de telegramdan. açıklanıyor zaten bilginiz.

Olsun arkadaşlar B. publish 10 kişiye 500 tlik çekiliş formu. Telegram kanalımızda hemen girin formu. eksiksiz bir şekilde doldurun yayından. sonra. açıklanacak çekiliş açıklanacak kimlerin. kazandığını herkes telegramdan. öğrenebilir mekan valentines söyle. yardımcı olsun. sana sok hadi. 240 beten Hadi sokman lazım yorma bizi. tam yerleri. bonti teşekkür ediyorum valentines. teşekkür. ediyorum. hop oyun be Hadi lan öde lan bize öde. bize içinden geçmeye Geldim oğlum öde. bize. hadi ödemezse peşine oyun yapar Tamam. peşine oyun var Sıkıntı yok rahatım. peşin oyun var Çünkü of güzel güzel. güzel. güzel 2ye gitmezsek peşini % 10000 oyun. var böyle 10 turboda falan oyun var. yani güzel 2 de. geldi telegram'da kardeşim Mert Emin. telegram'da. paylaşıldı. Tamam şimdi peşine oyun var rahat olun. peşin oyun var peşine. oyun 3 2 1 oyun 3 2 1 oyun 3 2 1 geldi.

Selamünaleyküm Bol. şans hop güzel bir ara ödeme aldık. tertemiz abi tertemiz bir ara. ödeme çok. iyi 2 1 oyun hadi sok. artık tane Bony. Yazım CH herkesten Şuraya bir slot. Serdar yazar mısınız slot Serdar yazar. mısınız sizlere Zet bir slot Serdar. showları. görelim 30 Turbo verdim ben de oyundayız. içerdeyiz de Çakır hoş geldin. 20 Turbo daha oyun abi hadi sok artık. be Zekeriya Yıldız kardeşim telegram'a. Geç valentin iletişime geç sana 100. atacak kardeşim. 76 kişiden Koskoca ben buraya 1 2 3 4. kişi yazdı. ya hemen geç zekeria hemen geç. kardeşim teşekkürler nesi hoş geldin. Hadi oğlum sok artık be ne kadar yordum. be elimiz kammer. oldu nesi Telegram kanalımıza Kab abone. olup YouTube kanalımıza da abone olmayı. unutm sana zahmet dostum her akşam saat. 10.30'a 22.30'da. Yayındayız Telegram kanalına şu an. 10 kişiye 500 tlik çekilişimiz devam.

Ediyor yayından sonra açıklanacak. çekiliş yayın bitmeden kardeşim sen de. hemen gir katıl. çekilişe Belki sana çıkar kime Nasip. kime. kısmet Burası Yeter çık artık kanka bet. mi değişen Eyvallah Kral teşekkür ederim. ne demek zekeria 300 bet yapıyorum 50. Turbo veriyorum buranın alt limiti. 120.000. Hadi artık. be 3 2 1 oyun geldi Selamünaleyküm Hadi. hadi oğlum. yorma Hadi. lan buranın alt limit. 120.000 Kardeşim ben yazdım bana. yolladım nerede ne yazdın İlker. Ben göremedim Vallahi nerede ne. yazdın Hadi. lan oğlum sok artık be canlı canlı Mert. canlı kanlı buradayız. dostum Çık bundan ş da azek yap parayı. koyacağım. bakacağız böyle bir hızlı Sprint 3 2 1. oyun. 3 2. 1 çat çat çat çat çat çat. çat Lan bir soksan bizi var ya dünyalar. ödeyeceksin de bize sokmadın ki işte bir. soksan şurada neler olacak belli değil.

Hemen oyun değiştiriyorum. arkadaşlar hemen bir oyun. değiştiriyorum Nereye kaçıyorum. buldum sürpriz oyun. nedir Sweet bonanza. arkadaşlar kimler aktif. Serdar yazmadın ki. abi nerede yazdım bakayım Bir daha. bakıyorum yazmamışsın. abi yazmamışsın ki İlker. Yalan söyleme bari Kardeşim burada. mesajlar var yani duruyor burada yalan. söylemeye gerek yok orada 4 kişi yazdı. Ben o yüzden öyle bir şey yaptım çünkü. ben bakacaktım kimler aktif diye aktif. olan kendisini gösterdi yayın orada o. sıra Anladın mı 76 kişi vardı o. sıra teşekkür ediyorum arkadaşlar Bol ş. Arkadaşlar hepinize. teşekkür kardeşim yayından. sonra alırsın beni sıkıntı. yok Telegram duyuru kanalımıza da abone. olur musun zeker Sana. zahmet. İlker ekranı yansıt mı. buraya ekranı yansıt mı. Teşekkür ederim. 16.000 uzattı. güzel arkadaşlar çok oyun önerisi.

Yapıyorsunuz Ama şu an değil maalesef. şu an. değil ben. burada gerçek bir parel oynuyorum yani. hani animasyon bir parayla da. oynamıyorum burada gerçek parayla. oynadığım için sürekli çok oyun önerisi. yazıyorsunuz bizim. burada kayıplarımız oluyor. arkadaşlar bakın benim dediğim sıra Bak. şimdi bir dakika bir dakika Çok Uzadı. Bu bu çok. uzadı nerede burada değil mi şurası bir. gelsin güncellensin Bir. saniye telefon kapandı. Şarjım. bitti şuradan satın almaya devam edelim. biz hemen. geliyorum ay 50 çarpan kaçtı . koyayım ya. nice güzel. güzel devam et yürü muzdan üzümü de ver. Şekeri de ver maviyi de ver Çok güzel. moru verir misin moru lan moru versene. şuraya be moru versen çok güzel. olacak Güzel. abi No problem No. problem problem Hemen hemen bir 5 daha. devam. Selamünaleyküm. canlı. canlı canlı. buradayız bir Splash gelir mi demiş.

Gelebilir Ne oldu ya burada ben görmedim. burayı chat bakarken görmedim vallahi. güzel devam et ver mavi üzümü de lan. kesmes Çok güzel olacak kesmesem çok. güzel. olacak spa gideriz Sıkıntı yok ama chat. dediğim gibi oyun müdahalesi çok fazla. ediyorsunuz bak çok fazla oyun. yazıyorsunuz kafamız karışıyor biz bu. sefer Burada kendi oynadığımız oyunumuza. konsantre. olamıyoruz kayıp yaşıyoruz sonra. hop uzattı güzel güzel gidiyoruz Şu an. Ya şu an çok güzel gidiyoruz. Maşallah Best. moderat Balıkçı Saatler bu saatler. balıkçıdan zaten geldim ben buraya. Mert balıkçıdan. geldik balıkçıdan yaptım ben bu kasayı. 70 de 140 yaptık balıkçıdan kasayı. çıktık sonra oradan düştük. buralara şöyle. yapalım oyunun ışığı güzel 10.000'den. yürüyelim Bakalım buradan koyup çıplan. parayı T çekiliş abi aynen öyle değil mi. arkadaşlar şır yap be arkadaşlar şır da.

Yaptık orası da vermiyor. Hadi. oğlum 10.000 aldık oğlum yüzümüzü kar. çıkartma. bak yeni yen bilmiyorum abone Old kar. oy teşekkür. ediyorum Çok güzel Çok güzel abi güel. güzel bir para daha güzel bir para. Mert Şimdi şöyle bir şey var çok fazla. müdahale oluyor ya burada oyunlarla. ilgili O yüzden ben şey y yanlış anlamı. y beğenim hala 100 olmadı değil. mi arkadaşlar saat 3E 20 geç çekiliş. yapıyorum 94. canlı canlı kanlı. buradayız Yok hayır Metin canlı kanla. buradayız Dostum hoş geldin Sefa. getirdin tertemiz Abi ne oldu böyle yaza. fena açık. ha B publish bugün bütün oyunlara çık ya. B publish Bugün süper ediyor. be uzattı Bir de canını. yerim elden beğeneceğim adam slota. düşecek cansın kardeşim. basan Hadi oğlum ver burayı da çok güzel. geldin Şimdi yüksek bir çarpan yakışır. bak yüksek çarpan yakışır atsana yüksek.

Oğlum. oy şimdi. kapatacak rahat. olun arkadaşlar saat 310 geçiyor Saat 3. 3.30'da çekiliş. Var 33 burada çekiliş yapıyorum burada. hemen burada. yayında güz. güzel güzel. abi üzüm lütfen kesme. be lan kesmes sen çok güzel olacak var. ya swit çıkar çaktırmadan ödü 100 atsın. artık Aynen. öyle chat bir bol şansları görebilir. miyim Bir herkes şuraya Bol şans. yazabilir mi. at Bol şans arkadaşlar hepinize birer. birer teşekkür ediyorum a Kalplere bak. abi Kalplere bakar mısın ya kalple. yeşile bakar mısın ya paranın kokusu. geliyor. resmen Resmen paranın kokusu. var 97 beğeni var çok. güzel dostum il Sen yazdın da ben para. da atacağım demedim ki ben bir Bol şans. yazar mısınız. dedim ne oldu böyle biz her kelimemiz. Şimdi para mı. Teşekkürler İlker. cansın canansın İlker. Hadi. oğlum benim param hepinizin. parası Hadi oğlum lan üzümü devam.

Ettiren eriği vereceksin şurada. ya hadi oğlum lan. Benim dayımın ismi. Serdar nasıl gözükecek gözükmüyor. da b publ kardeşim B şu balık bur Ben. ikizler Ben onu çok yaşadım Kamer açıp. paylaşmışım Nasıl. olduysa olabilir mod Aslan Doğru. söylüyorsun elinde telefonla uykuya. kalanlar. var Hadi. be abi lan maviye baksana ya maviye. baksana muza üzüme baksana be okunacak. ekran okumadın şurada. ya. o bu ne yapıyor böyle. ya Hadi lan yürüt be oku. be. Oo 100. oldu Tamam şimdi 100 oldu şimdi ne. yapıyoruz biliyor musunuz. bakın Bir dakika Herkes bir sakin olsun. 100 beğeni var değil mi Şu an. herkes şimdi aşağıya ne yazıyor Biliyor. musunuz bakın 100 beğeni var Ben şimdi. buradan sizleri seçeceğim çünkü kimler. aktif onları görmek istiyorum Herkes. güzelce. dinlesin Ondan. sonra sıkıntı. yok Herkes. buraya slot Caymaz Ailesi yazıyor slot.

Caymaz Ailesi yazan. arkadaşlara slot Caymaz Ailesi yazan. arkadaşlar arasından 10 kişiyi. seçiyoruz 100 TL. gönderiyoruz son 25 alıyorum. çıkıyorum ben de hemen bir not alayım o. zaman. burad hadi bakalım ver lan Oku lan Çok. güzel mavi de geldi. kalbi ver bize canından güzel güzel. güzel abi tertemiz şu an 14.000 aldık. ter 14000 aldık Hadi. oğlum veriyorsun çıkıyoruz. gidiyoruz ver çıkalım gidelim had gözünü. sim hadi. Arkadaşlar şimdi herkesi ben seçiyorum. çekilişi telegramdan. öğrenirsiniz telegramda paylaşacağım. paylaştım sırra yazacağım ki paylaştım. Arkadaşlar hepinizin bilgisi olsun Şimdi. Hangi oyuna. geçiyoruz ne isimiz vardı SPL. SPL hemen seçiyorum hemen. şuradan chat slot Caymaz Ailesi de doldu. Şimdi hemen şöyle bir bir dakika 50 bet. 50 beten başladık sıkıntı yok 50 beten. bir. yoklayın o chat bak chat Cansınız chat.

Beti şöyle 100. turbodan Hadi bakalım Selamünaleyküm. hop oyundayız çok güzel 100 beten. oyundayız Hadi. bakalım kuzeyim. son. balık gelir misin. benler. Bal. merler Evet artık oyun Odak Ailesi fen. bugün herkese. yağdıracak para kazanmamız lazım bu. dağıtma muhabbetine birazcık ş chate. kaptırdık para kaybediyoruz bakın. gençler. burada Hadi oğlum Ananı 500 bin. liralık balık mı olur lan 500000 Lal. Altın Balık mı gelmedi ama ay büyük para. kş. gençler Kuzey Rüzgarı Selçuk ne. yapıyorsunuz nasılsınız yeni gelen. arkadaşlar hoş geldiniz yeni gelenler. var mı H. güzel şu kancayı patlatması da lazım Bir. de kanca var ya 10 numara olacak artık. patlat kancayı. oğlum hadi Hasan Ç. oynayalım dikini oynayalım Splash. Beyler Hadi oğlum 15 spen sonra geri sır. sır. gelsin devam girmen lazım peşine girmen. lazım demin ödemedin peşine girmen lazım.

Çekti balığı adamsın lan. Süpersin. dal hop chat slot Caymaz Ailesi. yazmaktan vazgeçin artık tamam hop ik. seviyede başladık güzel. at bir daha sapı çekti yine . koyayım görüyor. musun aramıza yeni katılan Arkadaşlar. hoş geldiniz Elif gelmiş aramıza Elif. Hoş. geldin Kuzey Reis hava almış gibisin. Aynen bir Kapıya çıktım hava aldım. dostum hayı baz hayı baz geçemeyiz. bağımlısı olduk Hayır vazgeçemeyiz. bağımlısı. olduk başka başka ne yazmışlar hop geldi. Hasanım 2x Hoş geldin 2000 geldin hop. komboyu da verdi burada 7 bu5. güzel. Evet Muro Ekrem Miran seni de ilk defa. görüyorum aramızda Dostum hoş. geldin Hadi bir müdahale oğlum gelsene. ya Niye bu kadar uzaktasın. var mı daha gelecek bir daha müdahale. ettim slot Caymaz Ailesi Zeynel Abidin. ağtaş Zeynel Hoş geldin kardeşim aramıza. Zeynel Mardinli misin Zeynel ismi.

Genellikle Mardinli oluyor Kadir Akın. Kuzey bir şır yap da yatalım mı demiş o. zaman bir şır yapayım da yat reisim. bundan sonra H 3 2 1 cacık buradan bir. şır geçelim shager Rush B geçelim ama. nerede o shag rın yeni. oyunu shag. Rush Hoş bulduk. tuncelili Tunceliler de varmış Eyvallah. Kuzey teşekkürler. Evet sesi bir. kıs. şö. bakım Ben tuni abi dersimim. göreceğiz Arkadaşlar hepiniz telegram'a. gelmeyi unutmayın telegram'da kodlar. paylaşılacak bilginiz olsun kodlar. telegram'da aktif olacak yayın sonu. kodları paylaşacağız çekiliş açıklanacak. bilginize Hadi oğlum. devam Ulan bir girsene be farman da. güzel ödedi Bu. arada hop devam Hadi. o 3 2 1 oyun diyoruz var mı Sizce oyunda. potansiyel. 18500 bırak Direkt alım yap demiş satın. al demişler 18'lik satın al diyorlar. bir 12 bu5 yatıralım bakalım o kadar. planladık gençler bir bol şansınız.

Alabilir miyim chat bir Bol şans. alabilir miyim herkesten Bol şans. almadan başlatmıyor oyunu Herkes bir Bol. şans yazsın. bakalım Bol şans yazın başlatım oyunu. gençler hop bol şansları göreyim bol. şansları göreyim gelsin Bol şanslar. Eyvallah Samet Bora teşekkür ederim. Eyvallah Kadir Teşekkür ederim Haydi. başlatıyorum o zaman. gençler kazanmamız lazım Bol şans Kuzey. Fırtınası demiş Teşekkür ederim. İlhan müjgen Fatih Hoş geldin Seni de. yeni görüyorum galiba müjgen Fatih zekir. Yıldız. teşekkürler hadi oğlum birazcık oyuna. döneceğim Beyler chati bıraktım. haberiniz olsun böyle birazcık hafif. uykuluyum hem chat hem Ekrana bakınca. olmuyor yani okuyamıyorum uykum geldi. biraz Hadi oğlum xter yoğunlaşın biraz. ver oradan kırmızıları Süpersin devam et. kırmızıları bağladın oradan güzel sol. taraf Bizimdir sol tarafı doldurduk 8xe.

Yoğunlaşması lazım şu tek bir Spin. üzerine yoğunlaşan ne güzel olur. be lütfen yapma ya Şu şırın da kaybı. kötü oluyor kardeşim acıtıyor yani. harbiden yeşilleri birleştirdi orada var. mı bir sürpriz. patlıcan işe yaramaz hop oradan yeşil. bağla mor bağla bir şey bağla yapma Hep. bir yerlerden kısı diyorsun. be Evet. arkadaşlar 85'e düştük Ben bir 12 bu5. daha. alırım hop kazanç tahminleri alabilir. miyim bu elde Dostlar bir kazanç. tahminleri. alayım bakayım. bir kazanç tahminleri alabilir. miyim Oh Coşkun abi maxin demiş Coşkun. abi maxin verirse Burada gece gece. Çığlık atarım kovdurursun Bizi buradan. bak morlar gelir yeşillerle beraber. yeşil anan bağlayamadım değiş yapayın. orada kalpleri görmeyi Uzun zaman. olmuştu. Biz nereye yoğunlaş alım hocam sağ taraf. bizim midir Tamam aldık oraları. da hop güzel sağ tarafa yoğunlaşıyor ha.

5 Spin Neler yapabilirsin görelim oy. tatlısın devam. et ama bak işte yani Yapabileceğin. hareket bir yerlerde Hep sınırlı anasını. satayım. ya kırmızıyı bağla oraya güzel oraya bir. de yoğunlaş babacığım 16 X'in üstüne. yoğunlaştı kalpler mpler gelmez mi oraya. iyi kurtardık orayı Patlıcanlar. birleşti kırmızı mor ulan şu tablo çok. güzel bir tabloyu kalp birleşebilir ama. bir tane ayıcıktan kaçırdık İyi. güzel Şuraya. Patlayacağım Hadi oğlum buradasın. buradasın buradasın Şuraya bir kalpleri. indir son spinle lütfen. var ya Ağzına sıayım senin ben. ya uzatacak gibi de uzatmadı Elif. 19990 neden. 19990 Hanım B yayın değil Hanım canlı. kanlı buradayız Hoş geldin yayınımı. süley Seni de ilk defa gördüm Sen de. hoş sürüşü dostum bant değil canlı. Yayındayız. Ya abi süper olanı al beni dinle büyük. para alacaksın Oğlum süper olanı nasıl.

Alayım dünya para koyayım. görm Fer Hanım beğen Artık hep gel canlı. yayında Feride hanım canlı yayınımızda. nakit çekilişimiz etkinliklerimiz oluyor. ama sen biraz geç saate denk geldin. Umarım yarın 2230 tekr bur 22.30'da. buradayız tekrardan gelirsin yayında. çekilişler imize katılırsın ama Telegram. grubumuzda etkinliğimiz var kod. paylaşımı etkinliklerimiz var Telegram. kullanıyorsanız bekleriz hop güzel tablo. Yeşiller morlar birleşir mi patlıcan. birleşti mi Orada lütfen birleşsin çok. güzelsin Oğlum süper kalp kalp de bağla. lan kalp Ulan be şu kalpleri de versem. var ya arkadaşlar modlar bir Telegram. grubunu aşağıya chat bırakabilir miyiz. size zahmet Telegram grubunu sohbete. bırakabilir miyiz modlar çok güzelsin. oğlum lütfen devam et be bozma bunu. bozma oğlum ya bozma. ya paramı kurtardım ya öyle bir İçimden.

Geldi olsun. Elif şu sü B'den alacağım ama kaç. paralık alayım 10 binlik alacağım. şuradan bu neymiş bakalım . koyım Haydi. bakalım başlıyoruz babam. o tablo güzel başlıyor ha ba tabi Aynen. nice. hocam Evet güzel sevdin Bak şimdi bunu. sevdim Bak şimdi. bunu Hadi oğlum tablo hoş sen boşsun. Hadi güzel morı ver oradan. da bu da. yakışır Tab vermez ama. yapma be 10 L verdik sana gözünü. sevdiğim. ya sağdan soldan Alttan üstten her. yerden çarp Ver ver oğlum ver elini kor. oluşturma Sakın. ha Sude özda dene olur Sude onu da. geçeriz bir bol şansınızı alırım. ama geri. bir bol şansınız alırım Herkes bir Bol. şans yazabilir. mi şuradan yeşil patlac bir şey bağla. gözünü sevdiğim. ay Paramı geri ver be Senin ben . koyayım onu oyun. kere yazıklar olsun. ya şu shug rushan son satın alımı. yapıyorum gençler sonra topuklu buradan.

Bir 12 dah hakkım. varet herkes büyük harflerle bir Bol. şans yazabilir mi herkes böyle. koskocaman harflerle bir Bol şans yazsın. bakayım o Samet Bora Samet ayıklıyorum. Bak seni hep görüyorum Ha ismimle hitap. ediyorsun sürekli ay ay ay ay Harun. kaygısız game over Oyun Bitti yazmış. Harun bitirdin bak psikolojim mi. bozuyorsun satın almadan önce insana. niye bu kadar geriyorsun kardeşim ya. alma 2kl al K kaybedilen. abi anlamadım seni pek bol şans. arı hoş geldi adını daha ilk defa. gördüm Başka adını daha yeni gördüğüm. yok Herkes Has Hala burada bak deli para. alacaksın kasa eride Hi Bismillah. başlıyoruz Bol şanslar aldık Teşekkürler. Bol şans yazan herkese başlatıyoruz alma. kaybed ama ERC beni delirtin burada. be. L oğlum birazcık para lazım kesenin. azını. aç valentines valiz getir bu parayı. topluyoruz koçum ilk Serdar abi notları.

Almış Aynen deminki Bol şanslar şeyi. isimleri alındı haberiniz olsun. arkadaşlar yayın sonu telegram'da. açıklanacak. bilginize oğlum devam. Patlıcanlar birleşti ama hiçbir şey. çıkmadı. oradan kalpler birleşince bir şey çıkar. mı ortaya. güzel patlıcan bir tane daha anan bir. tane daha indirdin Orayı da temizlerdik. sol taraf Bizimdir o zaman sol tarafa. bir yoğunlaş 70 kişi olmuşuz yeni gelen. herkese Hoş geldin Orhan. gelmiş yatak. dahır oynamıyorum koyayım şu. balıkçının yeni oyunu var ya sec of bir. şey bir şey vardı ya ona. geçiyorum kimde Aynen. öyle Papaz mapaz ne şekilsiniz lan siz. diyor. ya evet Orhan aramıza yeni katılmış. Orhan hoş geldin. kardeş başka aramıza katılan kim var. Mustafa hamamcıoğlu o da aramza yenim. kılmış. bir gece sonunda oynarız Black Jack. kırmayız seni Black Jack uzun zamandır. oynamıyoruz e Cankurt okayay aramıza.

Yeni gelmiş Onu da ilk defa görüyorum o. da hoş gelmiş nesi Akyol O da hoş gelmiş. yeni gelmiş bayağı yeni İsim geldi Ya. Cemil gelmiş Şenay ondan sonra Kral. gelmiş aramıza yeni Dostlar. e oyun önerisi Şimdilik almıyorum oyun. önerisi aldığım zaman söyleyeceğim size. şimdi 150 beten 30 turbo. yına gelen Dostlar hepiniz geld. geldi başlangıç kas 167000 kadar çıktık. düştük battık biz bu oyun maalesef böyle. oynuyoruz ya iniyoruz bir çıkıyoruz. Bazen çok güzel kazançlar elde ediyoruz. bazen zarar oluyoruz oluyor. yani durmasını bilene. güzel duramayan ardanı Eee bant. yayınlardan gerçek yayınlar bulamıyoruz. Evet Mustafa öyle bir problem var Genel. bir problem bant kaydı yayınlar mevcut. canlı yayın içerik Yani bizim gibi. içerik üretmeye çalışanların da önünü. kesiyor adamlar botu izleyici atıyor en. üst başa tutturuyor öyle kala kalıyor.

Biz mecbur maalesef en alt katta. oluyoruz o bant yayınlarında bir. Samimiyeti bir sohbeti olmuyor anlamsız. geliyor En azından burada canlı. Yayındayız bir aradayız Sohbetimiz. Muhabbetimiz var bu şekilde daha hoş. güm yeni gelen. kat onu da daha yeni gördüm O da aramıza. hoş geldi Arkadaşlar Telegram grubumuz. nakit çekiliş etkinliklerimiz kod. paylaşımlarımız. mevut chat bırakıyorum Telegram grubunun. linkini aramı katılmayı. unutmayın bizim kasamı baya emdin Ama ne. zaman girersin. tahminen sağ. olsın Cemil Teşekkür ederim kardeşim. Cemil O ne kadar tatlı bir emojiyi öyle. Pikachu mu o kırmızı Pikachu mu ne öyle. kediymişim. aramıza hoş geldin kardeşim Bol şanslar. kardeş demiş Teşekkür ederim Umut Sağ. olasın hoş geldin. yayınımıza şle ne yapalım biliyor. musunuz 250 bet 20 Turbo biraz karmaşık. oynuyorum biliyorum ama o kadar içeri.

Paray yedirdik bir yerde olt gelmesi. lazım Nerede oltam Hadi oğlum bir ara. ödeme bir güzellik bir can bir nefes Bir. Dokunuş Bir parmak at bize kendimize. gelelim be çek al oyuna. gel bir daha. bağ Teşekkür ederim kardeşim Hoş geldin. hop oyundayız Kaan Korkmaz uğurlu geldin. kardeşim yavrum yayın Ne kadar sürer. Vallahi. reisim bir 20 dakika sonra kapatırız ya. artık biz de yatar uyuruz hop seçtim. Bonus seçmişim bir şey gelmemiş Cankurt. Ok o da yayını gelmişti o da Hoş geldin. demiştim. herhalde bir umut pıtırcığı kıvılcım bir. sersen yazmış Selçuk. bir müdahale Ulan bir gel. artık son 3 be tane kız var yayında. görüyorum isimlerini küfür emiyorum bir. ara ne güzel bir sürü erkek rahat rahat. söü kızlar varken rahat rahat söi hop. güzelsin 2 bu5 2750 3750 4750. güzel Bol şanslar demiş Herkese bol şans. yazan herkese teşekkürler Dostlar Bol.

Şans yazan herkese teşekkürler. arkadaşlar gr nakit çekiliş ve. etkinliklerimiz duyurulmaktadır Telegram. grubumuza katılıp Sizler de. çekilişlerden ve etkinliklerden haber. olabilirsiniz en önemlisi canlı. yayınlarımız haberdar olabilirsiniz her. gün canlı yayında nakit çekiliş. etkinliklerimiz mevcut alan arkadaşlar. Hatta bizden yayından kazanan eden. arkadaşlar aldım yazarsa sohbete çok. sevinirim burada olanlar belirtisi. özellikle oğlum peşine tekrar üzmeden. beni çek alsana çek al çek al lan Bir. alamadın beni be Bir alamadın beni bir. sığamadık seninle. şuralara bir 10 Turbo daha vereyim mi. sana geldi Geldi Geldi geldi gelmedi. Arkadaşlar bir 30 Turbo alıp su alıp. geleceğim ya çok susadım dilim damağım. kurudu Bir 30 turb alıyorum mikrofonu. kapatıyorum geliyorum. suyu daha içemeden koşa koşa. geldim de gelirken suyu döktüm.

Koyayım sesini duydum koyayım. gelmiş koyayım Çok güzel vallahi. dilim damağım kurdu Beyler Kusura. bakmayın ya En Sonuncuyu seç dedi al en. Sonuncuyu seçtim koyayım. gelmedi. ama şimdi deme bana yukarıdan en. sağdakini seç. diye hop. güzel Enes sirek aramıza hoş geldin. enesi de daha yeni. gördüm Adam üstten dedi ya kardeşim. sallamayın koyayım ya 000 Maşallah. maşallah güzel 2x yolcusu kalmasın c c c. oğlum yapma. ya tane indirirsin herhalde 2 2 yapar. mısın yaparsın gel Adamsın. be keşke başka bir şey isteseydim be. Allah'tan çok. güzel Bol şans yazan herkese teşekkürler. elleriniz dert görmesin. Hadi oğlum ilk el. gelmedi adam gibi öde adam gibi öde. güzel Eğer var ya adam gibi öderse. Önümüzdeki ayın başında güzel bir. etkinlik yapacağım büyük bir Para. dağıtacağım size Beyler buradaki. arkadaşlara şimdiden duyuruyorum.

Telegram grubumuza da katılmayı. unutmayın Dostlar modlar Telegram. grubunu paylaşın arkadaşlara size. zahmet Hadi oğlum ya ağzına sıçayım. senin ben ya 2,5 lira mı ödedim bana 2. saattir bu zulümü Bunun için mi çek. tutuyorsun. ya Ayıptır. ya 13 lir öi temizinden ama. güzel güzel hiç fena değil bozmaz. arkadaşlar yorumlara sabitlemiş olduğum. linkten 300 T Deneme bonusunu alıp. Sizler de şansınızı. deneyebilirsiniz yorumlara sabitlemiş. olduğunuz linkten 300 deneme bonusunuzu. alabilirsiniz yorumlara tıklayın alın he. Bu arada yayın sonu b publish özel kod. da paylaşacağım ha arkadaşlar yayın sonu. b publish özel tekrardan da kod. paylaşacağım şimdiden gelin girin 300. deneme bonusunuzu alın parayı koyun. çekin sonra bir de kod atacağım onla da. oynayın onla da koyun onla da çekin. koyayım Hadi oğlum gir artık ya Niye.

Zorluyorsun bu kadar ver bir 20 tur. Bu bir bol şansları görebilir miyim bu. Big B sistemi gibi bir oyundan alınca. Diğerlerini de vermiyor almıştım bundan. kaç Bence demiş Dilar Kayhan Umut Şirin. son avcıyı daha yeni görüyorum aramızda. son Avcı Hoş geldin bufalo Mega 1200. çevirir misiniz. Demiş Şu an için olmaz İçeride çok para. kaybettim oyundan koyarsam toplarsam. kasayı geçerim. oyuna. k Hoş geldin Bol şanslar Kuzey kardeşim. Bol şans yazan herkese teşekkür ediyorum. arkadaşlar ya chat bakmaktan oyuna. konsantre. olamıyorum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 gel hadi. oğlum gel gel gel gel lütfen düş geldin. varsın ah çek al çek Al oğlum çek al al. ya koyayım. be Son 20 Turbo Baba Son 20. Turbo lütfen kurtardık kurtardık. kurtaramadık kaçar giderim Hadi. oğlum. sıkıntı gel artık gel artık gel gel gel. koyayım. gel Arkadaşlar bir oyun önerisi alabilir.

Miyim kanka sen bir su içmeye git gel. yazmış tuğfan koyayım cenabet. oturduk herhalde reklamları geç açık. kapat bence. onu al sana bir 10 turba daha öyle o. zaman oğlum girsene artık. daha çok üstüne gidiyorum oyun önerisi. alabilir. miyim lütfen lütfen gel artık cacık oyun. önerilerini görebilirim hemen Beast mod. daha da düşürmeden. evet. 1200l demiş Pizza Pizza demiş. kest goldi. Gate demiş şey mekan dostum Dede oynamak. istemiyorum artık yani bugünlük oynamak. istemiyorum bufo mantıklı. demiş. canlıya rulet mi oynasak ya beyler. rulete ne dersiniz ya da Black rulet mi. Black mi. ne. önerirsiniz Black. rulet rulet iyi geceler İyi oyunlar Sağ. ol dostun Black. rulet black. black Abi beni 75 Tan büyü Par oyun. r yi demi rulet. demiş çok karışık şeyler söylüyorsunuz. kafamı. karıştırdınız Kanka Kağıt dahi. ad Teşekkür ederim Tay abi tegam yayın.

Sonu açıklanacak ili. yardım edin. harbiden rulette Bana yardım edin. yani aman da aman aman da. aman hemen bir. rulet oy ton ton bir çocuk var. burada. H Selamünaleyküm. selamünaleyküm. Evet Haydi. bakalım. arkadaşlar başlıyoruz herkesten. tahminleri de bekliyorum Bu arada. tahminleri Kanka sesin çok kısık Benim. sesim mi çok kısık kardeşim adamın sesi. mi Şu ses olayını da ayarlayalım oyunu. hemen geçeceğim Kazan. rak Kanka Buro değil sanırım. kız. hop AB beti yükseltelim Bir. dakika şu ayarları yapıyordum yine. Yetişemedim oyuna 31'e 5 L bastık. böyle işi ya Tövbe estağfurullah. tövbe tövbe felide Hanım kusura. bakmayın benim şu ses muhabbeti iyi mi. arkadaşlar şu ses muhabbeti takıldı. kafama rulet güzeldir. mügan kazanarak. Tamam şimdi şu 15 lir kasamız var 250. bet çekelim. ne geldi 11 geldi 28 13 18 19 20 23 27. 22 29 30 33 32 Hadi bakalım babam.

Yansın Evet bundan sonraki el. tahminlerinizi alayım chatten bakayım. tahmininiz göre chat göre hareket edelim. Hadi. bakalım çevri Kazı. Yanmasın Ne attın babam. ne geldin ne geldin ne geldin 33 geldi. güzel koyduk. çocuğu temiz Aleykümselam. güzel Evet şimdi ne denmiş 7 14 28 29 7. 14 28 29 19 24 35 36. 599 yapacaktım bir de 133'e basacaktır. sıfır gelecek demiş Ercan Allah korusun. de len sıfıra basmadık. daha hoş. geldin aleykümselam hoş geldiniz. gençler ne geldin sen ne geldin ne ne. kırmızı 10 güzel ama ne ne geldi lan. göremedim onu koyayım 18 mi. o oğlum ne geldiğini göremedim Hoş. geldin Reis 18 gelmiş. Kırmız 11 13 14 17 şuralara da şu. bölgeyi de biraz hakim kalalım lan bunda. da süre çok yavaş. ya umarım Tekrardan teşekkür ederim. arkadaşlar gelin rulet oynayalım Hasan. Özgür geri gelmiş galiba aramıza Hasan.

Hoş. geldin oyunun sesiyle Benim sesim iyi mi. rahatsızlık var mı ses konusunda ses. sizi rahatsız ediyor mu Feride Hanım 36. demiş bir sonraki el 36. gireriz 25 geldi Ney hocam güzel bir 9. daha koyduk ufaktan ufaktan. topluyoruz Evet tahminler tahminler. tahminler 36 demişti Fer. Hanım bir de ufl alalım sıfıra da bastım. L Ercan demişti bakalım. ERC Spiderman dedi da sı dedi sı gelir. mi acaba biz sıa. bakalım döndür Kazı. Yanmasın şu Ofi. kapat ne var sıfır mı yok 30 geldi 31 mi. geldi 31 geldi 31 kaz Biz de 31'i es. geçtik koyayım 31'i chest geçilir. mi 31'i söyleyen var mı chatte set 31. diyen yok. Aha Hoş geldin. gen 21 dedi 21 nerede 13 h 15e. aldık Hoş geldin. Kral slot Caymaz canlı yayında bir selam. gönderirsen Selam gönderirsen. izimiz. teşekkürler ne geldi sıfır geldi ananı. ya koyayım. be Kaymaz. Bey. yayındayım izleyen Herkese selamlar.

Eyvallah Şuna bak Piçe bak yarım ağıza. selam verdi. Hadi. bakalım 714 21 demiş Deniz tipini senin. yazmış Şuna baksana Kamil yan profil. veriyor. ya ne geldi 36 geliyor 36 geldi 36 yine. boş ya Feride hanım söylemişti 36'yı kaç. ay oyun önce. Evet tahminler 17i gördüm bir tane. chatte bir daha 17 gördüm chatte 17'ye. 500 bastım 2 14 21 25 31 de. benden ağzıyla uçak çeken tiplerden Abi. bu. da Kral 36 çevre oy 14 çevrey uak bir. şeyler at demiş gelsin ıki iz abi şim. bir seyret ne Geldin 5 geldi . koyayım ben K Yar değildim. çev Hadi bakalım. kaır 36'ya basamadım kaçtı abi. Para. lazım ne geldi 13 geldi koyayım ya. anasını Böyle. işte. E o zaman 36 çevresine oynayalım şu. büyük sayıların çevresine. Hadi Güldür. Yüzümüzü Güldür Yüzümüzü 19a Ben de. inanarak bastım ama inşallah 19 gelir. Hadi. Bakalım Pek ümidim yok. aslında açtım ellerini Çilek veren.

Ellerin bol. olsun gü h. müsün. y psikolojik olarak toparlanma. aşamasındayım şu an. Dur. yani biraz öyle olabilir Bir de 8E. basacağım . koyayım ama onlar da yok demiyor işte. yiyorlar şunun sesini açtık. ama çevir kazı yanmasın. biri geldi kınca diyorum yok demiyorlar. bana bir tek. kırmızı Daha doğrusu destek. oluyor yani. sonuç seviyorlar. beni Bir daha bastım. lan hadi oğlum 20'yi bekliyorum olsun 20. gelmeli. buralara da. bakacağız Geldin mi oğlum güzler sap. Nein aldık diyorsun Ne 25 çevresi ve. sıfıra bas Kanka bir de. yazmış Göktürk antek Göktürk bir. geldiğin ORT bizi burada rulete sakladın. kitledin. kardeşim manip etmiyorum işte her şeyde. destek. oluyor. karşılıklı Sen. nerede yan masan. kırmızı gelmesi. lazım siyah. 4 tahminler 14 çevresi ve 36 Kral 36'ya. bastım şuradan tık tık. O iş kolay Ya git buradan ya onu.

Yapabiliyoruz ben bu masadan çok. rahatsız oldum bu masa çok huzursuz bir. masa koyayım 9 geldi Ben sik olup. gidiyorum buradan ya. Oğlum hani karı vardı burada. yalancılar gittiniz beni bu kamilin. karşısına koydunuz . koyayım burada kim. var gittim koyayım. karşıma hop genç Oğlum o gözler. ne Baksana şuna süm buak uyuyor Bun to. koyayım hop o. gözler Selamünaleyküm. gözlerimle. nasılsın bayılıyor. lan Baksanıza çekmiş gelmiş arkada . koyayım Ateş atıyor gözleri. zorla çalıştırıyorlar bunu. diyor Hocam isim. nedir değişiyor hop 15 kalayım. mı kalayım mı kal koyayım ya. akım Senin ismin neydi ismini duyamadım. neymiş kamilin ismi Adamın adını duyan. var mı patladı. enı İsim neydi. hocam Akın Akın ismim gelmiyor mu sana. Akın Hocam kusura bakma Ne bağırıyorsun. amcık senin. İsminaz oğlum bayılıyor lan. bu arkada üin.

Mi o gözler ne. öyle kal kal. ismi camış yazmış koyayım patla. Lan bir daha. patladı Adana güvercinine Bak ne yazmış. Kübra içmiş. yazmış Adanalı nasıl belli ediyor abi. kendini. kbt Gözler yalan söylemez. hocam de yazsana hocam de taksi çıkması. gibi. duruyorsun vall Taksi çıkmı gibi. duruyorsun bu Black yapabilir mi beni K. is koyayım yatlar Benzi Bir göç. etmek için doğdular kal. bakayım baksana abi gözlerine bana mı. garip geliyor Herkes diyor ki Gözlere. bak adamlar 24 Yapı baks zorla. tutuyorlar Reis zorla tutuyorlar İsa. gözünü. kırıp O uyuyor ya bunu tokatları gece. gece koyayım uykusu var yazmış. altıda ismi. Delal lokmaya düşmüş zorla. tutuyorlar elimi yapım. böyle a Reis reis seni orada zorla. zorla tutuyorlar. Bence hop kalayım mı Bence kalınır değil. mi. kaldım buna bir oyun sonu çikolata yer. yazmış benden bir.

Adet benden bir porsiyon. baklava soğuk. baklava s. hede düşüşlere gelmiş baksana bu kur. olup para kazanabiliyor Vay bu dünyanın. koyayım göer atayım . Hadi devam Neyse bunu koparmak güzel. ya bunu kop. oaman reis sen buna rüşvet teklif et. satar oraya. yazmış bunu satın alırız. ha Oğlum Baksanıza bak bak anasını. kan çanağı gözleri [ __ ] koyayım. 20 çekti Tokat. spor Onu her dakika tokatlar biz. böyle su da içer deli gibi koyayım. yazmış zortingen. oğlum bunu buraya var ya bunu patronları. görse kovar koyayım ha bu geri. zekalı abi kova çekmiş Anız yazmış abi. neler yazıyorlar chatte koyayım. baksana Dayı bir. dayıya bir kola çikolata peşine. vereceksin çekirdeği kitlenecek. Aynen ne sorayım Göktürk yastık yorgan. lazım mı. o ne oldu 5 6 16 10. yakışıklı güvenliğe benziyor Yazmış. Allah beni bir kuş edecek bunun yakınına.

Konacağım. yazmış abi Allah di beni kuş şunun. yanına K dur patlatma Biz ii. patlattı koyduğum onları güzel aç. 19 a. yastık yorgan lazım mı. arttırıyorum 2. bu5 sıralı otogaz sistemiyle koparacağız. şimdi bunun adı ne Akın mış abi bunun. adı he Akın kardeş Akın dostum. Selamlar Allah konuşanın Allah'la. konuşanın gördüm de kart dağıtanı ilk. defa görüyorum demiş Aleykümselam O ne. demek lan ekranına baksana hem yukarıya. bakıyor hem de kart dağıtıyor diyor. Ananı Şimdi. anladım Coşkun abi Şimdi anladım. dediğini jeton şimdi düştü koyayım. Bak hemen arkadan biri geldi Ne. yapıyorsun sen patron seni izliyor diye. fısıldıyor koyayım diyor patladı. yer Ben var ya 5 verecektik buraya. da abi gel. lira daha veriyorum. sana 1 lira daha aşık 1 lira da. yanındakine ver Kuzey Reis sorsana Dur. bir dakika tekli mi çiftli. mi.

Hangisi Hadi Black Jack 17 verdi Abi. onda da 10 var ama değil mi kal Bence. kalınır kalınır mı çekilirim abi kalınır. mecbur 14 üstüne kalacaksın da kurt yer. kaça kadar çekiyor acaba bu oyunda 18'e. kadar. abi sanın. farklı Allah. Allah bizden sonra 5 mi çekti. patlıyormuş. ay çekseydim patlıyordu abi. bak burası Aynen 20 yaptı ikisi çok iyi. şu an orta kasa patladı ya 90 kurp 20 mi. koyayım Demin de böyle yaptı. aynısını yaptı kurp getirdi 19'a getirdi. Bunlar aldı Bu ikisi zazayla yine bu. aldı gel lan arkadaşlar canlı Yayındayız. canlı yayında bant kaydı değil buradayız. gencolar Selçuk gardeş patlar bu kasa. yazmış la uykumuz geldi lo. yazmış Aynen. aynen ver paramı Abi son takada vurduk. suratın abi her paramı sakın beraberlik. yakalama. patı patladı yalan oldu. bizde canım nin okuyayım mı 2 lira bas. Biz gidelim bas 2 lira abi bir Tok at.

Parası on 2. bu5 Baksana yamulmuş adam . koyayım Tamam reis ver sen ölü gibisin. koyayım Toprak atalım mı üstüne. koyayım. on Black Jack Black o yer yine patlak. Maşallah maşallah maşallah. maşallah bir şek yapacak görürsünüz. yapamaz yapamaz ya O kadar da değil. koyayım görürsün şimdi koyduk. çocuğu Coşkun. abi. Salak bunu kaldırsınlar bu masadan ya. Kalk lan. buradan Bak. şimdi şimdi soyguna geldik hıyar sezonu. gelmiş hıyar se bu5 a Piçe bak hıyar. sezonu bak bana laf soktu abi hıyar. sezonu gelmiş hy sever misin dedi bunun. ağzına sıçarım ben Piçe bak chat. Duydunuz. mu mügan İyi geceler. kardeşim bana ne dediğini Duydunuz mu. burada. kaldık bizde patlıcan sezonu mevcut. diyeyim şuna bir müsaade etsene abi. şunun bir ağzına sı ipl AFA. koyım Abi 20'ye kart istedin Yok. be az orayı patlattık Dur benim. aklıma aldın ya yer patlıyormuş.

Yer Biz kaybediyormuş zaten parayı şey. yaptık K. dağıttın bana ne dediğini duydunuz değil. mi bana dedi koyayım hıyar sezonu. açılmış yer misin dedi Bir dakika abi. şunun ağzına sıçmam lazım bizde de. patlıcan. sezonu. açıldı sever. misin cacık cacık ya cacık ye de ki. cacık ye biraz ayılırsın. de cacık ye kendine. gelirsin A sen patlıcan mı seviyorsun. ya o. zaman gel sana buradan bir kilo. yollayacağım. ya fazlası zarardı diyorlar Bir kilo. yeter sana fazlası Sarar tabi . koyayım sen seviyorsun seversin patlıcan. 14. Yapı bu demek B musun neye. basun yapt patlattık İyi. geceler öyle şeyleri sevmem ya Tıkla ona. tıkla tıkla abi. demin hıyar severdin diye soruyordu Bana. pezeven. y kil. kilka demin diyordun ya. ama kendisi de var Dur bir. dakika burayı. kart iste iste 12'ye. kart senin iin. Parkı Burada da kalıyorum abi hoşuna.

Gitti patlıcan deyince hoşuna gitti. Murat gördün mü are you patlıcan are you. disco. al patladı kasa patlıyor. anasını. sevdin mi patlıcanı sevdin mi. patlıcanı. sen ağzından tök ya. Birey. ne. Anlamadım. geveleme 16 kalıyorum koyayım. anlamazsın işine yaramayan kelimeleri. anlamazsın abi Allah seni kahretmesin ne. güzel uyuyordu uyandırdın. herif kendine. g bak patlıcan deyince deyince nasıl. Kendine geldin Kendine geldin görüyor. musun gözünün rengi gitti gözünün rengi. düzeldi koyayım. Kaf senin. ağzın söyle koydum [ __ ]. seni söyle söyle. çekinme bak patlıcan deyince gülüyor. yazmış Sen patlıcanı çok seviyorsun. K Yok yok sen K gar sevdin. ki. doyamıyorsam. seninle oynamak güzel bir his canım. benim baksana sayende yeter de çıkardın. yani. istiyorsun. Bence kalacak sayem ya Bak sana. da sevd görüyor musun pat. kaldım.

Koyayım Hadi bakalım Tonton yanak 12 çok. iyi patla 22 git şimdi. hi ya sağlığa zarar Şimdi bunu. Uyandırdık ya şuna bir 250 atalım hadi. git seninle bir daha oyun moyun. oynamıyoruz minimum 2000 diyor. Şaka şaka kalktı bununla daha oyun moyun. yok koyayım bundan alacağımızı. aldık. rulette güzel kızlar var mı. acaba Şu güzel kızlar nerede . koyayım. ya adam doydu çıktı. diyor harbiden Kral uykumuz geldi Yarın. sabah iş var Beyler Evet Saat kaç olmuş. oyunu Artık. bitirelim Arkadaşlar. şimdi. grub telegram'a gelsin gider ayağ kaydık. gittik abi ona iyi yaptık Coşkun abi. herkes telegram'a gelsin Dostlar çekiliş. sonuçları etkinliklerin sonuçları her. şey orada yayın 22.30'da Yarın 22.30'da. tekrardan buradayız Hepinizi bekliyoruz. Yarın 22.30'da gelen yani yayına ilk. gelen 12 kişiye 100 gönderilecek 10 kişi. de onu bir anda dilimiz.

sürtüştürem 12 kişiye 100l gönderilecek. beklemede kalın kendinize çok iyi bakın. E çok güzel yayında sizin sayenizde. hepinize de ayrıyetten teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin Hadi hayırlı. geceler

All Devices iOS Android Chromecast