ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 10 DAKİKADA KASA KATLAMA SANATI! | Gates Of Olympus


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Yani Düşünsene şunun bana bir 5000 x. söylediğini şu an. var ya o kadar mutlu olurum ki yani. bugüne kadar zeus'ta Kaybettiklerimin. hepsini unuturum Anam Bak. hadi. buna 5000lik söylesin götürmez Zeus. dövmesi yaptırırım bak. öylesin benim şu moralimi düzelsin bak. İnanamıyorum ya. ay ay ay ay. Eğer çarp oğlum çarp. kodumun çocuğu. Ah be. Hadi lan. hepsi tek Hepsi Bir tane eksik. sarı gelir mi gelmez. peki. bir daha alıyorum aynı. bir daha vur. Hadi bir daha. bir daha at lütfen bir daha bir daha. lütfen bir daha at Bir şey at. koyduğumun çocuğu. lan. 18x hala 2x'imiz var. Gel buna be. bir daha oğlum bir daha ki kırmızı. Tamam 11 güzel. Hadi Kankam benim hadi diyorsun Hadi. oğlum be hadi be. 500 bile olur. o gelir mi acaba yüzük mor. koyayım tek. Hadi lan. yüzük lütfen ah koyayım. mavi. kart. Az önceki zararda kurtardı şu an.

Tamam bir daha alıyorum o zaman. Hadi yılan olan 300x falan bir şey ver. koyayım ya tam zamanı yemin. ediyorum bir can suyu olsun . koyayım hadi. sarı gel. çarp. ı Evet çarpan bir daha Gelirim acaba 2. sene çok küçük ya anasını . koyduğumun evladı büyük at. O kötü. düşünsek. uzat be. işlesek. Yeşil Yeşil gelsin o zaman taş. isteyecektim de siparişte olmadığı için. kanka. uf. F atsana oğlum bir şey at. ne olur at. Bir de uzattı lan. güzel güzel güzel 17 güzel artı 5 11. Spin Hadi abi. çarp. lütfen gözünü seveyim ölme Hadi abi at. buraya. tamam. A101. Hadi be çarpan fena değil Premium Sembol. yakalayalım artık. gözünü seveyim mavi takı değil Bombo. kombo koyduğumun Ali ya. oğlum Bitiyor mu böyle. mavi bir gelse taş patlıyor Bak görüyor. musun. Gel ulan. kankam daha 2x Ananın koyayım sarı. gelir mi. çok kötü. ya. Kanka çarpını toparladım toparladı da.

dambıl koyayım 4.1. Ananı çok iyi. çok iyi be. bir tane son son ne olur Çok güzel güzel. lan koyayım ya Ananı avradını. be. ay ay ay ay ay

All Devices iOS Android Chromecast