ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 1 xbetden pul çəkmək


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Ya salam her vasto skın olsun. Ne sabahtan YouTube'dan bir tane. yapacağız paylaşmazsan. benim belge sahiplerine göre yani. WhatsApp'tan yazanlar çok güvenip. ortalamasına göre ördüm de şahit olmuş. amo ölümüne yani burada bunu var yani. kart basit ilaçmış olma mahallede yani. çözümü benim. bu şeylerde çok hoşuna istiyorum. yani de bakın burada var ben sana bahçe. defa yüzü kağıtlar var çözme artık. açalım var. mesela pop seçme tarifler var burada. polis seçme taraflarında görüşene. kartlar bahçesiyle saçları artık. silindirler yanında tehlikeli nasıl. çıktı Yani büyük bir düzenleme de. açmışım yani birleştirmeye Serdar Celep. Biraz geçiyor ya bu gelişmenin bir. haftamız açar 10. mesajlar Yani bu biraz. sonuçlarında bu arada ne olmaz sağlık. özlenir. ha bunun içinden benzeyen hellim atma. Bak talep ulaşmış hem kalıp Yani.

Herhalde Pembe anlatıyorsun Ama şunu. Pusat itibaren yani Yapı kartı kötü. zeyal açı hesabınıza Sezen Günaydın daha. yani o para da içimi seçer Yani ben de. içimi böyle bir problem varsa yani ondan. daha rahat olmasına Bu arada ben 3.. nabızdaki içilmez bunları takmak. istiyorsa Yanım bu tarz pastasıyla. Monster Beats sürprizi kartla bir de pul. grupta yani bal Aslında pul varsa mplus. kalabilmiş Ha yani problem yoktur Buna. bahçesinden Mesela Pınar çalmasına. çömelik gösterebilirim ama herşeyden. için herkes ne dedim yani inanırsa. inanırsan gelsin Yani beni yazsın profil. yoktur Herşey karşılaştırıp post atmadı. çömezi gösterdim ama şu Yani bir söz. deyip o bir sözü birbirini tutmuyor. insanlar Bu bir şey yazmasınlar. emniyetten yani vakti mı boş yere. alırlar yani şimdi İçini ya savaşacak. bulsan olmasına bağlı uyandım Onu da.

Biraz çıkarılan pullar yani adi Kars'a. Aslında böyle Bir sepette bırakma. yapılabileceğine faiz faiz dur neden. azından sana yüz masajı oradan post. kalacaksa Sen kart vekab en az 70 masa. yakın Hoca Trakya suçu faiz Fatih kaç. kaç kaç kaç ya düşünürler geçmiş malzeme. 175 masa toplu civarda pocası karta yani. faiz oranı örüyoruz bir sorsun ne acı. şunlar gecesi Tanrısı çiğnenir ve. muayenesi karşılayan orada faiz için. sarı az değilse yani çünkü Bir hafta on. gün bir tatlı çözersin de biraz sonuç. müddetinden sonra da bu tarafta diye. dolaşır estelazer biz eve yaşamazsak. Atlas karta teyzem belki olacak yine de. önce kimler Sadece bu da çıkartmak. istiyorsan Ne bileyim ucunu sabah. sarılmak istersem Bu problem yoktu yani. WhatsApp'tan o Moskova'daki döneceğim. yerde giydiriyor Sen WhatsApp numaranı. Yani Whatsapp'ta yazdığımı alacaksak.

Verebilirler yani yumurta baktım ben. Sokak işte olduğumuzu da yani alacaktı. bilmiyorum mesajın akşamı Akşam üstü. yani saz yetti sekizden sonra yani ömrüm. WhatsApp'ı mahcup olur Ondan sonra. problem yoksa içinden ederse Yani hemen. şahıslara göre Ömerli gösterebilirim. yani bu gönder diye Zehracığım yani. dilemen için onlarda Hacer Tulu herkese. çıkartmak istiyorsan dedim inanırsak. güvenir sadece sizin için de Çünkü ben. misin yani inanırsan ben ha nasıl bari. de olsun Mesajını sabah razı olsun yani. problem yok yani onları sevmiyorsun Ben. de alacak saklaması onlar en son derece. güvenen problem yoktur yazsınlar problem. yoktu her şeyi yeni özgü yerine Öz. gaydası lazım ya polis kalmasıyla baba. ya bu kadar İnşallah Necat O olmazsa bir. küpetto Bu arada ben videolarını. paylaşacağım yani bonuslar parasında.

olsun Rabbim cümle konusu varsa bu Bonus. olarak düzelmezse paylaşacağım o lazım. kardeşliğinde kuponlar zaten çok paylaş. bulanamadı tutarsın cihaz ettiğini. kuponlarınızı para da biraz ilerlemiştir. olsun biraz. çömelin dersi. Çok sağolun dikkatinize gözyaşı. gideceğim

All Devices iOS Android Chromecast