ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 1 Win’e EU West Challenger... | KassadinsCreed


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Bu fiyat alıp hiç saniye veriyorum helal. al ne vuruyorum manofa yakaladım 11 ve. Dodge Challenger olacak Ben Ağlayacağım. şimdi Teşekkürler Anladın mı bugün. çelincir oluyoruz mu oluyoruz bu merhem. başlıyor hepsine bakacağım benim maviden. başlamadıysa İyi yat artık kardeşim ne. uğraştırdı mya Akali ölmüş bile telefonu. satacak Kanka var ilk defa güvene karşı. bir. O nasıl girdin sen ne diyorsun sen şu an. şaka yapan sonra kamit kilo aldıysa olay. çıkar olay çıkar yani olayı çıkartırım. kankalar opaki katan çok Bey var. abone ol. A bu çok zor taliyah gelir ses almak. durumundayım mi değil mi Yok direkt. saati koyacağım. abone ol. a24 sesi canlılar eşit modların ölmüş. filesini harcamadan egzersiz sonunda. Bence bu Van'daki değil devam edelim. güzel şimdilik güzel hop yine kaç tane. filmi atalım Bir gözü mitlerinde.

Herkese merhabalar. Ben gelmem ya. bu burada ölme ihtimalin var ama iki. değil durumlar set durumlar pek iyi. değil En sonra kanın arkasında oynasam. History fırında keseceğim ama maalesef. şu an alacaksın alamazsın Bence de ama. bu keyifli Ben fare yapmaya devam. ediyorum bu sefer yaptım Normalde ki. çıkarttırdım bir yerde bekle geliyorum. arkana geliyor. en yeni rahat ol Ben de arkanı bana. yasla dan tristana yapış aldı burada. Sıkı tutun ve talayer top saydı olduğunu. düşünüyorum derken bota dair gelmiş. oyunda bir şey yapamadım Elif maalesef. Ne yapıyorsun kanka yaşlarımız. duyuyorsunuz Hadi mi dagoth burada totem. olmasın ya gerek atmıyor. abone ol. ya bu kadar çıkardım Axa aldık taliyah. öldü mavisini almamış o zaman taliyah. mavisine gidecek ama yetişemem O yüzden. tanıyan mavisini bir işimiz yok şu an. Fakat ne yapabilir seni kırmızı saygı.

Dedim veya mavi alıp karşı kırmızı. gidebilir ona ne kadar işte parlıyorum. Aklını Öldür sen adamsın devam mavisi. totem güzel oldu. O adamların öyle hı göreceğiz ya da. Kırmızı Balık da dönebilir derken derken. derken derken Bekle geliyorum. Bu bölüme minyon geçti aldığımı saldım. adamsın ha diye aldık kankalar Siz garip. oynuyoruz bu oyunu ya. he he her iki kelime vurdu be adamsın. sen iyice kü verdim ya objektif falan. filan hızlı Alırız yani MİT Kulesi'ni. biri tutsun ya ise Kaçmayacak oğlum şu. an beyaz istiyoruz Hadi ya hah kendi. halinde kırmızısında için karar bu ise. olmuş kırmızı dönüyor şurada ve izin. alacağım ilgili dağıttım şu an Beyza Tıp. Blues Aydın'a gideceğim ki bugün Saydım. almasın sesi pencerelik devam ki enerji. maçında soru kayıt yapıyor Adam ve. torbayı alıyor top sahip olduğunu. söylemiştim Kanka öldür ekleriyle Sen.

Şimdi ben ölmeyi hak ettin Çünkü. Bu gün size bir kil Assassin's Creed. nasıl kilo alır affetmez bir ikilileri. peşindeyiz şimdi mitleid birini Tutması. lazım güzel Güzeltepe Saliha gidecektim. fakat taliyah ı Salih arkadan goleme. dolaşıp golemi aldı oradan kuşlara falan. gidiyor yani kart kendi mavisini doğru. döndüğünü düşünüyorum ve fiyatı ben. buraya da gelebilir uçlardan aşağı sonra. k406 oynuyor Tamam hem Dragon Hem bu. Alamet süper oldu toplayın aittir mem. lazım Çünkü çok kötü durumda ben burada. Play çalacağım güven bitti. bu autosim de Ben bildiğin kuleye aldım. beuchat Oha 2300 para oldu bir anda. yatağını kötü oldu. abone ol. bu dizi pencerenin gözünü sevdiğim ya ya. bunda vuracağız çok güzelsin Hatta ben. bu kuleyi bile alırım da gerek yok dedi. sana verdim bilmiyorum yeni başladı gel. var ve feyz atmadan önce karşı kuşları.

Alsam tatlı olabilir Aşık Kuşlar Word. olmayabilir Aslında buradaki amacım. kuşlardan daha fazlası onu da sizlere. söyleyen İtalya'nın buraya gelmesi ama. mighty Mouse hızım canım yüksek olsun. diye yani öldürmeye bilirim ama flashın. alabiliriz yatan var onun üstünde. 20'sine 400 Dostlar Tali aşağıya kalem. neredeydi ya şapkanlar de flashın var. kanka ya bir türlü gelmedi toplaya 200. bol çatıdan var adamın totem var mı. abone ol. ben alırdım da arkasında adam var neyse. flash flash oluyo Flash attı Sadece. güzel onun acısı çıkacak az sonra rahat. ol. de alacak mısınız onu facecheck soraka. mı olur ya Braun Face katacak Alt tarafı. 11 level lokasyonu istemeyen takı. sizlere de selam olsun o. Sen gel ver bir tane dahi Tamam Önce. hastanın nasıl gidiyor Ali yaslanıp üç. saniye veriyorum Şu modu gereksiz ama. olsundu ki elimize aldık taliyah ön.

Gördüm buradan gelebileceğini Aysun. Aysun Aysun sonra lütfen geri dur ya. abone ol. ya ben onu alacaksın. bu orak Oya güveniyorum şimdi tereyağın. 8 saniye sivar kırmızısını aldıktan. sonra Hadi hadi anladım Başka Tamam o. zaman ben taliyah olsam buraya geliriz. fakat kesebilirim konusunda var hem de. yok ve çok fazla param var ama önce. gelecek. abone ol. 13000 para var üçünü para da ait ve. yaşatmak ister arkada Bir frank geldi. abone ol. abone ol. 13400 parayla bir ve İzmir yakışır ha ne. yapıyorsa Akali varmış. abone ol. Selam Aga iki saniye salonda değiliz. atalım ya bence no ciğerine iki Kha'Zix. aldık bu maçtan Kha'Zix etti. ve hızla z4000 para var hep istiyorlar. gibi. Allah Allah daha Fazlasına gerek yok ya. erken bir saniye Ver şunu en sevilen. çikolata bak bilgisayara mavi bana Laz. kaldım Danışan gayet iyi durumdayız.

Bayağı iyi durumda 4400 parayla ve. yatıyorum yani. Allah Allah Ha tamam çok şey yapmaya. gerek yok alayım açıldı halledeceğiz. balon forse bir zaman sorsam önce. getirmeyeceğim BEKO BEKO Of ya. Ne yapayım misiniz oğlum akıllı yok. anlarız şimdi görmezlerse pozisyonu o. kadar iyi ki. abone ol. abone ol. İşte bu yüzden vuruyorum lan vurdum. yapışıyor Vallaha çok güzel pozisyon. aldık ha Artık kırmızıya olmadan. yaşayamam ki. o resmi verdim yavrum için 1306 neyi. 300gb 3306 654 bin 950 yapar ledx reset. de hem no Damage Azra Midtown kontrol. diye please. ve arka planda ki adamlara Bakıyorum. hemen girmiyoruz arkadaşlar hemen. girmiyoruz of a yakaladım bir gel gelmen. lazım seriyi Ağla konu yapmayacaktın. Selçuk Ben giderim alıştım bu 113. var ya bir dakika insanlar gülüyor. anlıyorum ama moderatörler niye gülüyor. Eskiden gülüyordu moderatörler Niye.

Gidiyor ya hemen ama yapıyorum ya Allah. bekle Hacı çıkar. abone ol. su borusu göster bana Korusu. su borusu gösterin Hint oldum şu an. Neyse güzel Tanrım sanırım Onur attıktan. sonra 600 puanın üzerine çıkmış. olabiliriz Bu gece çelincir olacak Biz. acaba Onur 16 puan ve Kanka versene. 17600 iki Dün olsa çevirdik 20 kasar 14. 15 Go senedir bir alırsam kesin. Challenge Bu arada Morgan Aman oldum ya. pes ettim bakalım organa daha iyi bence. Hoca alacağım norch bizi buralara. getirdi bak rampalı falan hikaye Ben. sizi söylüyorum bak krambıl hikaye This. is just a hikaye 167 milli eğitim var no. 167 167 bin UFO karşıya geldi Mustafa. Biz de bu Market bu maçı kazanmamız. lazım. Bu sıcakta kabul boş kanatları belgesi. boşalttılar öyle değil bunların hiçbiri. tutmadı begar 160 Red çelincir. kazanırsam 3'er zincirden düşünüyoruz.

Nar 163 bin lira 254 tristana yüzde 54o. TP karma izde yüz de 30 bin liralık bir. şey var otobüs var karşı kırmızıdan. başlasaydı Bunlar inmeyi mi geldi ya. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. ya helal Evet takım şey diyeceğim Ee. başladığım için zor döneceğim onun şimdi. aklıma geldi no 371 Neyse doğru. gidiyoruz nu ne yapıyor ya anasını. satayım 4S stacking atmış bunu 2 level. kalmış iyiyiz çok iyi Zelal takım Siz. adamsınız adam falan sınız bilmiyorum. yani nasıl bir adamsın NOS Nitro çift. katlı yeter karşıya girersem Blue ya. emmit Hem botların beni yakalar tokatlar. O yüzden orman dönmeye devamsız nun. atacağız renkleri Tahmin ederim Şu an. büyük ihtimalle mavisini falan oluyor ya. mavi söküp geç gibi biliyor musunuz O şu. an Baba tamam abisine geç girmemiş. kuşlarının almamış bunu geyik atabilir. diye söyleyeyim.

Ben buradayım. bu Güzeltepe Güzeltepe dilsiz o işin led. Huğlu 301 yengen yazıyor geldi öldüm. anasını satayım bundan not aldığım her. türlü emer botuna gerek zaten emar. girdim sen adamsın ev kirlenmiş Hadi. hadi Ada Meral Okay bunu alacağım Ne. yapıyorsun lan manyak ben orman dönmem. çok saçma otobüs böylesi üflerken oyuna. Ama sıkıntı yok uy. var mı Acil Gitti adamın yanına. abone ol. Ben sattım Acaba ben tankları. istiyorsanız. O öyle olmaz direkt tek at. abone ol. Ama bu benim için bir flash Hayır kanka. Hayır Hayır Hayır Hayır Hayır Hayır. Hayır Hayır Hayır. on numara na na Vallahi gerekirse olur. Force yapıyor hemen Bir de gidip alayım. bunlara ben Ben Ağlayacağım şimdi takım. Superman yok ama buna değecek gidiyorum. yardıma Ana bana ve gösterin. abone ol. bu over Forsa gerek yok da kendini. Melis'in hislerini bekliyorlar burada.

Botlarinin. bu Astro All That is trial told you know. airforce yüklemeye çalıştığında suyu. çekti our for çok saçmaydı neden Force. uyuz anlamadım ya arkadan tristana. çıkmasaydı iyiydi Ben tristana. beklemiyordum açıkçası Yat aşağı şimdi. abone ol. abone ol. abone ol. Ben yazdım sana iyi. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. o benim hatam değil birisin küs aradan. geçti değilsin hatası 16500 pikaplar. burayı toparlar sanız okey Ama benim. hatam değil yani Okey demek istiyorum. Bunu ben okey diyorum ama farkettiyseniz. takımın pingleri üzerine oynadım bunu. böyle bu şekilde ve takımı suçlamak. istiyorum yani birisinde 6 kilo var evet. yaz fazla hop Jungle 14 milyon iki ama. Aytemiz. abone ol. abone ol. abone ol. bir takım fena trollüyor fena. Sen oradan ki çıkmaz nefesi basarım. Vallahi çıkmadı Akali çok Clean oynuyor.

Da benim hatam gibi ya bilmiyorum Cat. yani Moraller düşüyor yavaştan book. yavaştan düşüyor Moraller ama takım. ya ben sanki Morgan aynı Şimdi ben. değilmişim gibi bir Jungle bilmiyorum. sizin saf anımsamaya bitirdim de Tempo. çok fazla benim için durumlar dayız yine. de diyelim Hadi ya. bu Path kol Ben kendime odaklandım ya. takıma değil kendime odaklanıyorum. hallederiz Hindistan'ın rakamlarına çok. dikkat edelim Ultra beş saniye var top. yangın traş yok değil mi hop Jungle 14. miydin geldi. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. 11 kırmızı smiley hasar vurmak istediğim. ya kırmızı sahip olmak için TP çok geç. geldi TP aşırı geç geldim aç iyi. gitmiyor değilsin şartları falan veriyor. top robot Kulesi gitti Dragon. bu çatlağın geldi sanırım en döndü artık. böyle dizisine ev fullemek Adem'e. şartlarda çok hiç karşıdaki Armor.

Kasıyor ya devam edelim belki desene. bana onu Es yok bu arada. abone ol. o eşyayı bitirmemiz lazım. o it cool gayet güzel ve tatlı bir. hareket. abone ol. Biz bunu bugün istiyor gibi ya adama bak. biz onu söyler misin kere atacak bu maça. benim şartlarını almam iyi oldu çünkü. oyuna geri döndüm tercih objektifleri. alabilirdik. abone ol. 11'li fiil Allah. abone ol. de bir tane daha tükür ona adamsın. sayfamız çok Face be Aşık kristal öyle. de. ve hızlı Base takımı takip etsem şu an. ilik kazanıyoruz Yani bir windbreak. Fight A ben de zor ya falan lazım Ben şu. an çok düşük olduğu için mesela nuru da. öyle Ama bunun bir girelim istiyorsan da. arkası belli değil Onun yani. abone ol. ve arkasında kim var görmediğimiz için. giremem karma ile tristana çıksa Dragon. öncesi kötü olur yani Ben geceleri. biliyor musun. O çok güzel al aldık bir param bir uyu.

Uzaklaştırıyor uzamam gerek yok bence. daha fazlasına Okey ağabey. o harbiden gerek yoktu. abone ol. bu iki adamın da Flash varken öldü. bu bedava bir yok Size çalışıp. abone ol. ben Beyza'yı bekle kayısıyı. Ama sen çok güzel takım devam Şu an. adamların durumu çok iyi ve yer 5. Christine 41 falan o yüzden çok dikkatli. olmamız şart Ben de 150 kolçak'tan falan. var Ne alaka anlamadım Wolfteam var. diline yükselebilirim o kişi gel değil. şu an kalamam ki aldılar var onu yani. 2300 de koydu adam adam 1300d koydu. resmen aldılar ve çıktılar onu facebit. kulesine alalım o tal. abone ol. abone ol. abone ol. o o. o onu kestik visionaries bu arada. şu anda arıyordum ha küçük bir Sait de. pişik oldu sadece. abone ol. 2000'li alıyorum sıkıntı Hep sıkıntı ama. fazla değil anlamları com çok iyi ya. Fight vakti. abone ol. abone ol. Ya kanka ben bile gelmiyorum oraya.

Abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. var ya yemin ediyorum ben bile. girmiyorum Hadi ya daha iyi bir faydalı. bir de çok acele TP geldi erken 1000. Gold o Bingöl ters oyun biter zaten. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. ya hu çok fena burası bu bu çok güzel. sırada tristana var Orhan kaç ileride. atsana. bu kişilerin atmadı akıllı ya. ya helal olsun ya ya fenazon ya bastım. orada var ya da emi attıktan sonra uyuya. bastım için ve diğer fikriydi ve sonrası. olmadığı için oldu yavaş yaptık ama ve. geri kesemedik herkese Akali euti yapsa. ek3a tek atacak. abone ol. Ya ben kattık gegenpress yok. Ya ben kötü durumda Yakalandım Yaz belki. ya. bu megaomega. bu mega mega mega mega ananı. o zaman. abone ol. abone ol. son değil mi. abone ol. abone ol. da aldım be Dodge Anladın mı. O çok Türk'ün çok yakın Naciye pirinç.

sürdürmedim Öleceğim diye enozone ya. vegar. ki bu adam ne yaptı lan bu ne ya Çok. baskı üstünde Oynuyoruz Ben bu baskıyı. dayanamayacağım. abone ol. abone ol. bu Akali yemin ediyorum oyun içine. sıçtın ya da akalinin tepesi var oynarız. ama adamı mekanikleri Bence iyi oynayan. Siz fayda Tamam ki akıl öleceksin artık. en iyi mi bu harekete önce iyaa kadar. işe yaramıyor zaten. abone ol. Ne diyeyim var ya evet Alacak adamı. tutturana Oyun Bitti. Ama yemin ediyorum bir Maçı verdik. Vallahi bilmece verdik seri ev seri ev. teri ev Yani askeri oyun tek bir bina. 11000 birliğinde maç Windy tombi maçı. aldık Lan niye sormuyorsun heryere 16. puan gidiyor ya selam ya. hoş geldin

All Devices iOS Android Chromecast