ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 ❤️ YENİ SWEET BONANZA REKOR KAZANÇ! 🍭 PYRAMID BONANZA 🍭 YENİ SLOT OYUNU #slotizle #slotoyunlari


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selamlar beyler bayanlar. Hepiniz hoş geldiniz bugün kulaklık da. açılırsa. İnşallah Alo Tamam Bugün sizlerle ne. yapıyoruz Pragmatik yeni oyunu bu her. sitede yok arkadaşlar bazı sitelere özel. getirmişler fakat bildiğimiz bir oyundan. hiçbir farkı yok O da ne s. baz hiçbir farkı yok dümdüz s bon. arkadaşlar piramit baz sadece ismi her. sitede olmayabilir Çünkü baktığımda baz. sitelerde. yoktu böyle 35 Nadir siteye özel. getirmişler. sanırım Sweet bazın. biraz rengi sembolleri değişmiş hali. Muhtemelen diye düşünüyorum top. sembolümüz bu 4 tane bununla beraber. skatter fre Spin giriyoruz. 21.100 Max winim var s b olduğu gibi. alırsınız alırsanız Tabii ki girersiniz. alamazsanız hiçbir şey yok ama dümdüz s. bon s baz da bir yeni değişiklikler. yapılmış diyelim öyle oyunu deneyelim. bakalım Ne var ne yok diye Göreceğiz.

Şimdi hep beraber Haydi bakalım piram. bon neler olacak abiler ablalar Hepiniz. hoş giniz Ayrıca kanalımıza abone olup. videoya like atmayı unutmazsan çok. sevinirim tavsiye ettiğim ler yorumlarda. sabit oradan güvenle giriş yapıp. oyunlarınızı oynayabilirsiniz Herhangi. bir sorun problem yaşamayacağını bileyin. Telegram adresimizde yorumlarda Telegram. kanalına da katılmayı unutmayın ve son. olarak oyun istedğiniz oyunlar olursa. eğer yorumlara yazmanız yeterlidir. sevgiler saygılar Sağ olun varolun. Cansınız İyi ki varsınız oyun deney şu. anda. Hadi. bakayım E şimdi 100e bir tane b. giremiyorsa bu bonanza gerçek bonanza. olmamış olamamış Yani demek oluyor. Arkadaşlar bu Sweet bonanza her türlü. bizi y spinde bir Tan fris spine sokardı. bu piramit firavunlar. Mısırlılar tam. bir. şere kaşardı Bunlar Ama öyle Ben. sevmiyorum abi şeyleri siz söyleyin B.

Aztekler. piramitlerdeki güzel ama ve slot. oyunlarında çok fazla şansım dönmüyor ne. yazık ki onlarla o yüzden çok sevyorum. bab slot oyunlarında öyle aramız açık. onlar bakalım 100 Spin sonunda Eğer fre. spine girsek satın almaya geçeceğiz. Çünkü dümdüz fre spinine bakmak. istiyorum Herhangi bir aksiyonu yoktur. diye düşünüyorum şansımız açıkken bizi. frein sokmayan oyun fre Spin içerisinde. bize kim bilir ne yapar onu da düşünmek. lazım çarpanlarını Sadece merak ediyorum. çarpanların şek şemali. nasıl. Umarım güzel olma ihtimali var çünkü. semboller çok da kötü. değil Hadi bakalım satın almalara. geçelim biliyorsun. s 7 Uğurlu. g geldiğini düşünüyorum Daha doğrusu. çok oynayan birisi değilim. mi Hadi. bakalım. çarpanları da çok standart kötü çarpan. yapmışlar yazı fontu çok berbat be o ne. lan 100 çarpanı ver oğlum Bakalım.

Nasılmış. olur bir 6x imiz var. sadece 25x. kaçırdık olur mavi de geldi. senun 4 kötü geçti ilk oyun ilk oyunun. günahı olmaz deyip devam edeceğiz. şimdi Olur olur ol Ol devam 7den. devam nek. ediyor. banın yandan. Çarıklı. 10x 100i de merak ettim ya 100x nasm bir. göstersene Bir 50x 100i onların. sembolleri güzel olacaktır. muhakkak. olur çarpan mız ok fena. değil 3000 4000 5000 var hatta burada. nice. o oy babam sarı da şey. olur 7000 9000 daha burada var nice Az. önce verdiğimizi de aldık geriye şimdi. 50 x'i gördük bir 100x imiz kaldı. babacığım Onu da göster yeşil de. geldi. çarpan da ucundan koysana be çarpan Bu. da iyi lan Allah Ne oluyor ya 300x. devam yam bonanza Devri bitiyor. piramitlere mi. geçiyoruz. yan son. Spin. Evet şimdi 7'den. aldık 7'den aldık 7'den devam edelim. ya arttıracağı vermeyecek. üzüleceğim arttıcı harbiden.

Vermeyecek. Yalnız o top Sembol değil mi ya değilmiş. Tamam şu Hacı dayılar böcükler imiz top. Sembol olur devam ondan satın almalara. geçeceğiz şimdi. arkadaşlar ikili. Uz atamadık da 25 12 gitti rengarenk. çarpanları. kaç şundan ik tane daha a i de değilmiş. birmiş ama semboller böyle çok karışık. olmuş ya onu bir tık. beğenemedim son. zamanlarda biraz Ketye düşüyoruz tane. Sen gelir misin geldi ya lan nice çarpan. 15x var bir de büyük bir çarpan. Kartallar bu Neyse artık anka kuşu mu. gelmedi ama olsun devam 7.000 lirad. dayız 70. Hi 12 çarpan çarpanlar Yüksek Yüksek. geliyor bak o huyunu beğendim. çarpanlarda elini korkak alıştırm bir. büyük çarpan daha Hadi bakalım. oğlum hadi bakalım hadi bakalım hadi. bakalım. nice. Tamam. bıraktım kötü geçti ya iyi. geçecektik. Yani ucundan döndük bir 10 binden daha. alırım güzel geçti.

10 kötü değildi en azından. piramit piramitler gidin belgesel. izleyin arkadaşlar gidip görmeye gerek. yok a Şam bir şey değil. piramit Sen. ikili zor 15600. devam bir gözleri patlattık Bir de 100x. aldık oyunu bitirdik gittik eve yatıp. uyuyacağız sonra. Hadi. Hoppa mavi. mavi de. gelmedi devam. 3040. Yeşilim benim yemedi Bu da kötü geçti. buradan bunu da bitiririz Bence ekstrası. olmaz. bunun. derken büyük bir çarpan bekledik. orada nice uzatmam da aldık güzel oh. ekstrası vermez dedik utandırdı oyun. Resmen yine. 300x son spinler uzatmanın hepsini boş. geçeceksin değil mi kaşar. oyun e harbiden uzatmanın hepsini boş. geçti niye uzattın o zaman 65.000 iyi. 55.000. dedik 55.000 alt limit dedik güzel 2. tane 300x çaktık arka arkaya kazandık. gç Buradan da Sevdanın Son Vuruşu adlı. çalışmayı yapıyoruz ik tane daha duruncu.

geldi Mavi. geldi çarpan mız Bir tık. eksik 20 çarpan iyi verdiğimizi geri. aldık. Bada güzel 60 alt limitlerim o zaman. vallahi. derim bak bak Oyun benle zihnimle. oynama yalnız top Sembol Bu gözler değil. anasını satayım böcekler. ya Ya şu şu top Sembol Ben göz sanıyorum. diyorum ne kadar çok geliyor ya top. sembol. illumin. nice böcek. kuş nice. güzel nice sevdim 200.000 Lada. kapatıyoruz arkadaşlar Sevdanın Son. Vuruş atlı çalışmamız başarıyla. tamamlanmıştır Benden bu kadar videodan. bu kadar sevdim ben bu oyunu kend çok. ama çok iyi bakın bir sonraki ön videoda. görüşmek üzere Kendinize çok çok çok çok. çok çok çok dikkat edin Bay bay Dur şunu. da şöyle yapalım tamam hadi Kendinize. dikkat edin bay bay beyler. bayanlar Dur şimdi bitmiyor ki Burası da. bay bay

All Devices iOS Android Chromecast