ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 ⚡️ SWEET BONANZA ⚡️ TEK ATMA SEANSIMIZA HOŞGELDİNİZ 😱 ÇEKİLİŞİ KAÇIRMAA #sweetbonanza #slot


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Casino müdür kanalından hepinize. Selamünaleyküm dostlar nasılsınız Umarım. Keyifler yerindedir keyifler gıcırdır. arkadaşlar bugün geldik tekrardan. mekandayız Gate of olumsuz Abi şöyle 10. kaldı güzel bir yüklemeye geldim Bugün. yüklememelerde yaptım diye soran. dostlarım için abi bugün de. türkiye'deyiz ve Türkiye'nin linkini. yorumlar kısmına sabitliyorum zaten. Canlar Dilerseniz gidip göz. atabilirsiniz %100 kayıp bonuslarından. yatırım bonuslarından. faydalanabilirsiniz arkadaşlar çekim. konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım Nadir. güvenilir sitelerdendir abi bilginiz. olsun istiyorum ve şöyle oyunu hızlıca. odaklanmaya Çalışıyorum abi gönder. gelsin ödemeleri seri bir şekilde önden. gelsin dedem. Haydi bakalım 47 numaralı pezevengin. yanındayız abi. Haydi bakalım şöyle Ne yapalım şöyle. biraz daha farmlayalım belki bir alım.

Yapabiliriz abi. O oyunun kaderine göre kendimizi. çevireceğiz dostlar. Haydi bakalım oğlum. Maviler. Haydi oğlum kupalar güzelsin bir çarpar. çok güzel. Yeşiller indir oğlum sarılırdı Allah'ına. kurban Çok güzelsin Çok güzelsin Oğlum. çok güzelsin kırmızılar Maviler İndi. indi Allah indi indi Allah indi be çok. iyisin koyayım 14 çarpanla 2300. katına 32k'ya oturtturduk koyayım. be tertemiz nice 40'a tertemiz abi. kılçıksız koyduk Koyayım şöyle Ne. yapalım abi oyunu hiç beklenmeden şöyle. 200 değil de şöyle 2 400'den alalım Abi. şöyle sessizde 4'te iyi. Haydi bakalım. Haydi bakalım oğlum 2400'den de verirsen. bir şeyler alır Kaçarız vermezse de 8. sağ olsun abi farm'dan koyacağımız. koyduk. Buna da kârize ve yakışır deyip alıp. Kaçarız abi 4 çarpı paramızı yakaladık. güzelsin 8 çarpan ne güzel güzel abi. Haydi bakalım oğlum kum saatlerine bir.

Çarpan bir çarpan Abi şuraya biri. davranmak Bana bak başım ağrıyor. bağırttırma beni bir çarpan yolla lütfen. lan. senin gibi oyunun ta koyayım be. Lan bir çarpan istedik canım istedik ya. vallahi billah yaptı şeye bakar mısın. Maviler. morlar Yeşiller gelebilir ya da Maviler. Sırlar da iner abi. sırlarımı abiler çok güzel onu çarpan 14. çarpanla ev so kazanç oldu abi güzel En. azından birazcık da olsa alabildik. birazcık da olsa alabildik abi. son spinle de bir sik gelmedi. Neyse yapacak bir şey yok abi biraz. farmayalım Olmadı alır Kaçarız abi. Yapacak bir şey yok kar cebe yakışır mı. fazlasıyla yakışır Dostlar fazlasıyla. abi. Kardır abi. bugün neredeydik dostlar bugün be. türkiye'deydik ve türkiye’ninkini. yorumlar kısmına sabit diyorum abi. Dilerseniz gidip göz atabilirsiniz. çekim konusunda hiçbir sıkıntı. yaşamayacağınız Nadir güveniniz.

sitelerdendir abi bilginiz olsun. istiyorum Tekrar tekrar Hatırlatmak. istemiyorum artık canlar. Haydi bakalım. haydi zeus'um haydi de ben indir be bir. şeyler be abi. Haydi bakalım. şöyle son çevirişim yapayım Neyse abi. Yapacak bir şey yok 37k'da bırakalım. kaçalım beni buraya kadar izleyenler. yorumlar kısmında kendini belli etsin. Canlar Dostlar Benim kumarım buraya. kadar şöyle bir 3 arkadaş vardı Bir. güzelce parça olacağım Tek amanız. gereken kanalımıza abone olup like. atmanız yeterlidir arkadaşlar Bugünlerde. dedik ve Türkiye dedik yorumlar kısmına. da sabitleyeyim abi o kadar Hepinizi çok. seviyorum Kendinize çok çok dikkat. ediyorsunuz nice güzel videolarımızda. görüşmek dileğiyle hoşça kalın bye bye. Dostlarım

All Devices iOS Android Chromecast