ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 ŞU ANA KADAR ALDIĞIM EN YÜKSEK KAZANÇ #slots #slotoyunları #slots #casino #sugarrush #slotizle #max


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Lolipop doldura doldura git Kazım oğlum. 2 atma 3 at be biliyorsun. sevmiyorum 1680 10 Turbo. babacığım Yıldızlar Sarılar kırmızılar. Harikasın. Mükemmelsin oğlum yürüt. be bu bu gece milyon yapıyoruz ya bu. gece milyon parala bu gece. milyon abi. 2160 10. Turbo abi Sizce bu gecenin oyunu. hangisiydi yayını başından beri. izleyenler bakalım kim bilecek. abi Evet abi oyundayız oğlum 216 binlik. oyundayız oğlum bu gece harbiden milyon. yapacağım oyuna zor mu alıyor Kanka aldı. Can abisi gelirdi almaz mı bizim bir. alacağımız vardı onu da almaya. geldik. kırmızılar ne verisin lan. başka Hasan değil abi yok Hasan. değil Harikasın. oğlum morı o mükemmel moray moray mor. mor mor mor O da. olur oğlum Yıldız. mı abi koyduk. parayı cüce Evet bu gecenin oyunu cüce. Abi bu gecenin oyunu cüce. Dostlar abi 90 ol 90 yetmez 5pin var kus.

Oldum bu akşam kus bana kus kaç akşamdır. hallediyorsunuz. atma da geldi Parayı koyduk Oğlum bu. akşam bu akşam Para geldi bu akşam. milyonu geçtik abi bu akşam milyonu. geçtik bir of çekerim diyor derinden. dağlar oynar. yerinden ö. lan öde oğlum öde bana bu. akşam 2 milyon ödeyecek diyor kanka. ödesin de ne ödüyorsa ödesin abi 2. milyon K pompa K Yıldızlar K 300 yürüt. oğlum mükemmelsin Oğlum senin 500.000. yürüt oğlum lütfen lütfen. lütfen milyonu geçtik milyonu geçtik abi. olur Başka ne verirsin lan abi. 256x oyun bu oyun Bize sadece 1 milyon. ödeyecek Bu oyun Bize sadece 1 milyon. ödeyecek. müdahale Bu oyun Bize sadece 1 milyon. ödeyecek Bu oyun bize 1 milyondan fazla. ödeyebilir. 949 oğlum bir Uzatma daha verme ponçik. kalbim kaldıramaz. Tamam patlıcan Şekeri de tamam 1,5. milyon abi mükemmelsin oğlum Sen. mükemmelsin mükemmelsin oğlum abi zarar.

ziyan oy paraya bak paraya bak anan. avradını paraya bak paraya. bak Oğlum ne oluyor lan bu akşam bu. akşam ne oluyor lan bana. Arkadaşlar ben. gidiyorum Ben gidiyorum dostlar

All Devices iOS Android Chromecast