ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 şans oyunu benim neyime | buckshot roulette


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Hoş geldiniz Ben Menis Bugün sizlerle. birlikte baksat rulet oynuyoruz ne. olduğunu ben de bilmiyorum korku oyunu. mu desem oyun oynuyoruz oyun oyunu. Normalde ben açıklarım ama oyunun. hakkında hiçbir şey bilmiyorum bu sefer. gerçekten bana dediniz ki şunu Oyna oyna. Ben de sağda solda gördüm Tamam dedim. sadece oyunun görsellerinden Bir tık. rahatsız edı görsellere sahip olduğunu. gördüm korku mu gerilim mi bir şey mi. Hiçbir fikrim yok. oynuyoruz müzik iyi değil mi size. Oğlum bu müzikleri koymayın benim zaafım. var nereye tıklım ha. gidiyorum. Fakat imzalayın okuduğumu kabul. ediyorum veriyoruz. Adımı mı. yazacağım bir gerçek fişek 2 boşluklar. çevirii Kim. yaptı ben bunun birleştirm koymasını. İstemiyorum Biz niye bu. Güvendik kendini bo bir silah. atlar kurp ne demek karşıdakinin ismi ok. boş olduğunu düşünüyorsam kendime.

Sıkacağım Şu an boş mudur. değil Şimdi silah var içinde bir tane. var mermi ikisi boş ya da tam tersi. orayı. karıştırdım ya sıkacağım ya kendime sık. den. Denek boşmuş. dog Fight koyuyorum adınızı yani. itaş harbiden. şu tutuyorum. a lan ben oyundan çık demedim bir iki. saniye Ayarlara tıklayacak bu oyunu kim. yaptı ama. Bence boştur kendimize. sıkalım. taktik Hadi. öleceksin bu sefer içinde var bu yüzden. karşımdakine veriyor anlayacağız oyunu. anlayacağız asla Hile. yapmadım Bu niye kalktı Amım geri oğlum. ölmedi mi. Ha. bu onun bir canı var benim iki canım var. 3 tane 3 tane 3 tane gelebilir bir. dakika. chat Ne istiyorsunuz Ne olsun dolu mudur. boş mudur ona mı sıkayım dolu mu hiç. güvenmiyorum. size kesin boş mermi var ama senin bir. mermin ölüyor o daha iyiyiz Şu an. doluysa benim s Bu arada o kadar. güvenmiyorum.

Size az kalsın gidiyordu biliyor. musunuz elim ayağım tii de toparladık. Allah ezin . koyayım. e kazandık ya bu oyunlarda çok basit an. ne bu ölümsüz mü. bana böyle bir şey denmedi a sigara mı. Ananın. ablam kola bira keyfe mi geleceğiz. şimdi yapıştır al bir dal Ya oğlum ya bu. oyunları seviyorum Benim için almış ya. Teşekkür ederim Bunun iki birası var. benim sigara gerginliği alır yeniden bir. dolum yeniden bir dolum ne demek . koyayım şu oyunların Türkçe çeviris bir. düzgün yapın ben mi geri zekalıyım Bir. Ben mi anlamıyorum bu çevirileri yai. hazır içinden eşyalar çıkıyor o eşyalar. sayesinde de Can doldurma olsun o kola. ile mesela ya da mermi dolu mu boş mu. diye görebiliyorsun o eşyalar. sayesinde hiçbir şey anlamadım ben. kullanıyorum dolu mudur boş mudur. doludur Bence. doludur kafamı. Vurma Vurma. Tamam bir canımızı zğ an şimdi Gün gelir.

Devran kışın yediğini kurt Ayaz. unutmazmış bekle ama. çıkar. BDSM sevdim. oyunu Allah tarafından imzalanmış bir. kağıt gördük az önce o Kağıt. neydi Allah neyim salın bu sigara bir. sonraki turu pas geçer burada benim s. Bunda ne var bunda farklı bir şeyler var. Ben bir şeyler kullanacağım tüfeği tım. mevz şeyi çıkartır ya bu şans oyunu ki. koyayım ben kesin çıkartırım Bana. patlar sigara alıyorum ben gel ver bana. bir tane bidal A iyi geldi iyi geldi Aa. can. verdi bu boş bu doluysa benim . silsinler. ölmeyeceğim Ben çok iyiyim ben bu oyunda. çok iyiyim Bu bir daha. boş değil değil mi ananı sim çok geç. geldi kafama dedim İçinde mermi şey. olmadı ki. bunun Boş ver boş ver hiçbir şey. yok bu hile. yapıyor hile yapıyor. ver koydum ver koyım iyice Biz de. sigara içmeye gelmişiz. buraya tane fişek tane boş mermi var. Onun bir fazla canı var bunun.

Doldurmasına çok rahatsızım Bu arada bu. hile yapmıyorsa benim dur anlatayım. büyüteç çıkıyor mermi dolu mu boş mu Onu. görüyorsun o kolalardan çıkıyor içinde. bir can doldurabiliyor musun bıçak. çıkıyor silahın ucunu kesiyorsun Eğer. doluysa herhangi bir kişiye iki hasar. verir o kelepçe ile karşıdakinin bir tur. oynayışını engelliyorsun falan baya. sıkıntılı oyun eşyaların neye yaradığını. öğrenince daha iyi oynarsın çık dolu. diyorsunuz yine size. Güvendik ilk defa bir konuda aklı çıkt. Helal olsun ya çuğ koyım Bu da göçüyor. bildiğin her şeyi bitirdi masada ya Anas. bir de bak çok ilginç Ne gördün ananını. gördün. Ne çocuğu bekle bende de aynısın. var çok ayar oldum Bir daha bak Bir daha. bak ben buna çok kuruld kuru bu gce. yerine. gels bunun iu. mi bana patlayacak değil mi Senin anan. avradını sim ben sen Seni doğuran babayı.

Ben şimdi senin ağzına. sıçmadan Bir kendime geleyim bekle bir. elim ayağım tidi bir gerildim bunun ne. işini bilmiyorum mevcut fişeği çık. mevcut fişeği niye çıksın. kii bunu daç göçür sıçtım ağzına Senin. Senin hayatın var ya senin hayatın yok. artık bak bekle sıra bende bak çok. ilginç diyeceğim anan bekle dolu muydu. boş muydu Ben anlamadım dolu muydu Boş. mu dolu mu hepiniz farklı bir şey. söylüyorsunuz ne yapacağım boş mu boş. diyorsunuz o zaman kendime. sıkıyorum Teşekkür ederim siz olmasanız. var ya ben yemiştim Er Sıçtım ben. onu az ben sana hayattaki şu an en büyük. kurulduğumuz. bira ne yapıyordu bira ne yapıyordu ya. fişek varsa. çıkarıyor bu dolu bu dolu kendime. güveniyorum. kafamı zaten. Ah ben çok fena kuruldum karşıdakine Bu. arada ha bak bak bak ne görüyorsun ne. görüyorsun. He bana niye bıçak gel.

Vurma sıkıntı yok sıkıntı. yok Keşke karı kurp yarm olsa benin. kafan. Şimdi ben bir tane boş yaptım o bir tane. dolu yaptı dolu muud dur baş mur. doludur dolu. dolu Biliyoruz oğlum senin anını. senin doğduğun günün sabahını. şimdi bekle alma sıra bende. Hani sen iki kere. yapıyordun şimdi bir ik boş kolaya sana. bir enerji verecek ya da enerjini alacak. bir tane kelepçe de iki tur kurpiyerin. sıkamıyorum ki ben senin artık dolu. bundan sonra paso. dolu bende de mi alma alma tüfeği alma. Ha. tamam sıçtım ağzına o Allah'la olan. sözleşmeyi merak ediyorum 5 gel i. boşluklar Doldur. Doldur benim canım az Ben bir bundan bir. göm çirim bir göm. çirim Sen bir yat aşağı sen bir yat. Dön arkanı Bir de bu gerek değil o benim. fantezi kısmım Bir de buna bakayım bekle. dolu 5 dolu 2 boştu. galiba Gel lan gel çıkaramazsın. çıkaramaz daha seni gel hissediyorum bir.

Daha dolu. R suretinin orusu gibi hissettim kendime. deyince hiç hoş olmadı bu hiç hoş olmadı. Aha. ezin Ne o 3. şey defibrilatör ne demek Kan nakli diye. bir şey mi. vardı benin sorunların var. ha Müzik güzel. ölüm. kalım yarğ yedik. ki 4 her birine verilen. ö bu biras hiçb anlamadım hala mantığını. ama bir dolu iki. boş ya Buna hep farklı farklı şeyler. veriyor bana hep aynı şeyler ya bunun. kaç Canavar koyım Ben dolu bu boş değil. mi dolu. dolu o Biray İçeceğim ben. birazdan. dolu iki boş bir doluydu. Ananı Sen var ya sen bir daha. ananın göreceksin şimdi bekle ha. Bekle bekle taktiği izle Dur bir dakika. Hayır hayır Sen alma bende değil mi. sıra seni bir bağlayayım ben sen bir. kenara şekil benim elime ayağıma karışma. Ellere Bak koyduğum. orangutanı beu. boşmuş boşmuş olsun Olur öyle. şeyler Kendime. kendime yine bende bunu içiyorum ne işe.

Yaradığını. bilmiyorum doluydu. çıkarttım kaç Duru kaç boş vardı oğlum. Ben yine unuttum ha. 3 dolu 3 boş mu bir dolu geldi bir boş. geldi Ben seni. oynatacağım dolu ik sigaram var rahat. olun oğlum bu oyunun Arkas tam böyle. mezle giderdi çok. eğlenceli 2 dolu 3 baş. kaldı dolu 3. baş oyn tıklayamıyorum ya boş boş. hayatta en çok. kurulduğumuz mermi yiyeceğim ya bir kere. de büyüteçle baktığında şey çıkmasın ya. mermi çıkmasın. ya la benim elimi ne yere bağladın Sen. Oğlum bu adamı ayaktasın benden farkında. değilim elimin bağlandığını Ben öldüm ki. Yo bir canım daha kalacak bana tamam. boşmuş bundan sonra dolu. bundan sonra dolu Sen böyle kendini ifşa. ettin Ananı tamam bırak lan. artık hadi şaka yeter Deli herhalde sen. kendini ifşa ettin sen sıçtın ben senin. ağzına sıçtım büyüteç koy bıçağı koy. bireyi koy yerim kalmadı ne şanssızlık.

Bir şey olmaz bir birim yaramıyor. zaten 3 dolu iki boş dolu ik boş. şundan. i nasıl hardcore oynuyorum fena tutuldum. adama fle fle. abim 3 dolu 2 boş sen bir dur sen bir. çekil an Ben çok sevdim bu K fantezisi. bakıyorum. boş 3 dolu 2 boş. bir dakika matematik kullanmaya. çalışıyorum. kafamda 3 dolu iki boş bu doludur bu. doludur sana seni sıçtım ağzına seni. stim çekil 3 dolu 2 boştu bir boş gitti. bir dolu gitti bir tane boş var İki dolu. var. bağlayamıyorum Ne dediniz o işe kesin. doludur dolu bu bu dolu. bu bu. dolu dolu. bu. oy koyayım içimin yağları Eridi Ne. oldu Ne oldu. Kaşmer çok rahatladım lan hazim Ne oldu. şey mi oldu. senin canına ne. oldu canına ne oldu. çocuğu. hileci bunun 2 canı kalmıştı 3 3 canı. var galiba şu. an kelepçelerin koyacağım büyüteç. verin 4 dolu 2 boş. 3 Can Evet 3 Can. adam Sen Bir. dursana 4 dolu iki boş Ben Şansıma.

Güveniyorum Bu dolu ve ben seni. şimdi ve ben senin. evveliyatını hadi. y Biz de boş değiliz tabii . koyduğum Bir de canını görebilsek Aa. Benimki de. gitti teşekkür. ederim ben hala o kadar adama. güvenmiyorum ki bir şey çıkacağını. hissediyorum. paramı aldım gidiyorum Tebrikler vent. yazıyor. solda Tabii siz burayı. görmüyorsunuz ilk defa tekte. kazandım fişek 38 kapılar tek kapı mı. tek Biz kapı tekmelik de neyse çıkmak. için bir tuşa bastım artık bırak beni. sapık manyak. parayla Ne yapmayım biliyorum Dilber. gideceğim Bir dakika ben şu an ne. değişti ben onu göreceğim bana az önce. bir şey. çıkardı doğduğumuz yer mi değişmiş ne. ilacı Ben. görmedim geri alıyorum baş alıyorum. nerede ilaç. Aha ilaç aldım kapları almak mı araç. kullanma ettiğinizi olumsuz. etkileyebilir Bana ne. feragatname sokacağım. feramiz adam mı yoktu oğlum bir dakika.

Şu an başka bir şey oynuyoruz galiba. yine aynı. mant trra makinesi değil mi bu oğlum. yeni aldım geldim ner. bıçak. birı. ilaçi çocuklardan uzak. tutunuyor bu aynı kişi mi az önce ben. tipler karıştırdım son. Klum kin. bir dolumu kaybeder hiçbir şey anlamadım. yakıcı telefon bir güzem bir ses. Gelecekten sana ön sesi verir bir dolu. iki boş muydu bir dolu 2 boştu. boş. boş bir de kendimde salak Öz güveniyle. diyorum ya Boş salak enayi özgüveni. bir dolu iki boş boş. bu Beynimin % kullanış mı fark etse. düşündüm koyayım sonuncusu ne olabilir. diye bir zorlandım yani hiç sıkıntı. yok yim yok ni. şansızlık 3 boş 2 dolu. bu ne mevcut şarjör içindeki fişeğin. durumunu değiştir. dur. boş. değiştir sıçtım ağzına dur dur. dur neyse dur yapacağım onu Tamam bu. patlayacak zaten bunu yaptık Şey kaç boş. kaç doluydu 2 dolu 3 boş 2 dolu 3 boş 2.

Dolu 3 boş tamam. Sen kullanmasan olur mu Sen kullanmasan. olur mu Keşke bıçağı kullansaydık Evet. keşke kessy kimi arıyorsun La zaten. içinde ne olduğunu öğrendin Geri zekalı. mısın sen mal. bu Ananı her şeyi kullanıyor. yavaş tamam aradın zaten o ne para attı. ağzına öldü. adam a. öldüm Buyurun yeter o çocuğa artık bir. şey. yap dur çözdüm. çözdüm ayak bize uğursuzluk getirdiğini. düşünüyorum Ne olsun ismi çok. güzel yanıtlar veriyorsunuz Konyalı. Atakan meme [ __ ] Faruk Kazım. Karabüklü genel elma Ahmet Kaya Ne alaka. koyayım Ahmet Kaya olsun. kayasının k'si olacak sadece Ahmet. K Bir de büyüteç olmadı Olsun olsun. canım sağ olsun kup Yar Ahmet Kaya bir. dolu bir. boş bir dolu bir boş. Ali bu o değildi içinde ne varsa. değiştirdim ama ne olduğunu bilmiyorum. Bana girecek de mi ya. lütfen Ne oldu yar hayattaki tüm şansım.

Bur harcadım artık bir daha boktan. çıkmaz Benim haberiniz olsun bu yine. para attı. ağzına çuu seni O ne Ne yaptın Onun ne. olduğunu bilmiyorum bıçağım aldı bıçağım. cı boş ki oan. Bu oyunu. ha Ben de birasını. çalarım adama ver hapları mapları bana. verdiği şeye bak iki dolu bir boş i boş. bir dolu Pardon seni sevmedim Sen. git boşu doluya çevirdin ya sen evet on. onu yaptım de mi O çok büyük bir hataydı. onu yaptım ben bunun ne olduğunu. bilmiyorum. yapayım çalamıyorum çalamıyorum bunun ne. olduğunu biliyorum bastım Vallahi bastım. Vallahi bastım Vallahi. bastım Aa can veriyor güzel iki boş bir. doluydu iki boş bir doluydu. boş. oy dolu mudur boş mudur chat chat dolu. mudur boş mudur ya Can alıyorsun ya da. kaybediyorsun API içince Anladım anladım. dolu mudur hadi. bakalım güvendim size size güvenin. kafamı . zaten ha bir daha vuruyorum değil.

Mi Pardon Kaf size güvendiğim için. teşekkür ederim yine yanlışlıkla sizi. salladım falan yine boş yere Olsun olsun. olur böyle karşılıklı şeyler olur herkes. hata yapar Arkadaşlar. lütfen mermilerle oynayacağım ben. herhalde ü dolu ü boş ü dolu ü boş. tabiyet ananızı ama kusura. bakmıyorsunuz de mi ü dolu ü boş ü dolu. ü boş ne. yapacağım. bakıyorum. boş ben seni vurmak. istiyorum Ben seni. vuracağım Keşke bıçağım olsa bıçağımı. çalması çok güzel bir. durumdaydı içme iç. canını doldur tabii biz orosu çocuğuyuz. Burada o kadar vuruyoruz ediyoruz canını. dolduruyor çok ilginç Ne gördün yine o. ne Alo anne Durlu mu dersin boş mu Tamam. ya ananın tamam hadi ya He bir de. bağla Bir de bağla Onu da at onu da çal. Al bir de domalayım. mı salak. kendisi. kaybetti geri zekalı mal mal. en Yarım saattir uğraştı Abdul Çu sence.

O dolu boş Olabilir miydim. malam. E artık kullanabilir miyim Bana da. gelebilir mi Ha bir de sık senin ananı. şaka. yapmıştım Oh bitti kaç boş kaç dolu. kaldı Ben unuttum ki bitti mi Ne. oldu kelepçe dild ne oğlum o Ne. oğlum bak buraya büyüteç iyi olurdu iki. dolu iki. boş iki dolu iki. boş Bu ne Bir öğe çal ve hemen. kullan Ne o telefonu. var Telefonla Annemi arayabilir Telon. hakkımı kullanmak. istiyorum 4ün fişek gerçek. fişek. sonuncu bir tane daha fişek var o zaman. Ananı şimdi 4 4. şey Bunu niye yaptım bilmiyorum Bir. dakika 4ün fişek gerçekten kastı. vuracağı fişek mi 4 dolu 4E patlar diyor. keşke bunu şimdi kullanm keşke bunu. şimdi kullanmasın Ne bileyim doludur. İnşallah dolur ikili mermiye şey yaptım. başka seçeneğim. yoksa sıçtık. ki 4 dolu ilki boş ilki. boştu sok bu sigarayı belediye mi. dağıtıyor. ya sen de mi 4ün dolu olduğunu.

Biliyorsun. Sen de dün dolu olduğunu biliyorsun a. bir boş bir boş İkisi de dolu ki sıçtım. ağzına gel ver elleri ver elleri ver dön. arkana Domal sıra. bende İkisi de dolu İkisi de. dolu İkisi de dolu İkisi de. dolu taktik arkadaşlar bilerek yaptım. aslında yani ben de biliyordum Öyle. işte rahatta kalın anasın. Ahmet Kaya bin Ahmet Kaya always Wi. ikinci Tura. geçtik ama eşyalarımı kullanamadım ona g. sigara güzel eşyal çalacağız dızcılık. kelepçe severiz severiz her. zaman kaç kaç Kaçtı kaç dolu kaç boş kaç. dolu kaç boş ü dolu üç boş. Tamam ver. telefonunu. ver ver telefonunu. ver 3üncü fişek gerçek. fişek ilki dolu iki boş 3. dolu Ben çok iyiyim Bu oyunda . koyayım ya acaba gidip full böyle şeyler. mi yapsam. lütfen canın. azalsın bizde Zaten şans baht falan ne. arar çok seviyorum kelepçe de. çaktır karşımızdaki Konyalı olabilir mi.

Acaba bunun dolu olduğunu biliyor mu. acaba bu. yavşak ben kalkayım Sen kendi kendini. Vur oyna istersen mala ver çekil şey 3. dolu çıktı hepsi boş ki artık Bundan. sonrakilerin ilkini vurdum doluydu ikiyi. kendine vurdu doluydu 3'ü kendine vurdu. doluydu. E. boş karşıma geri zekalı oturtmuşlar. ha niye sigara içeyim oğlum eşyalar. değişecek mi şimdi değişmeden Can topl. Bir de ölüyor değil mi o kadar şey. yaptıktan. sonra Sigarayı içtim içtim hoşa gitmesin. diye Oğlum ne şans mas geldi bize Ne. oldu götümüze bal mı sürdük bu turdan. önce 4 boş 3 dolu 4 boş 3. dolu. anne 3 şu. an karşımda bira sigara keyfi . yapıyor . çocuğu hiç sorun değil hiç sorun değil. abla başta İlaç içince Adam gidiyor. çünkü şizofreni O adam Aslında biziz. ilaçları alınca Adam gidiyor o nedenden. dolayı bu adam da bizim hayal gücümüz Aa. göremeyiz biz şey e d boş 3 doluydu biri.

Bana patladı iki dolu ü boş iki dolu 3. boş Ben bir şunu. içeyim Ne dediniz kestim patlattım. kestim. patlattım Allah'ım Yemin ederim artık. tüm şansımı yine Burada kullanıyorum ya. bir bana patladı bir ona. patladı bana. patlıyor Oğlum bu CL müzikleri ne böyle. ben deli oluyorum koyım boş dur. herhalde Tamam bir canı kaldı patlattım. gittik annemi arayacağım çok özledim. annemi kurban. oldum bir dolu i boş. mevcut Fi şeyi çıkartır. anne anne Basayım mı kalayım mı 3 fişek. boş yaradı lan bu bilgi ben 3 fişek. boşsa bir doluydu ilk ikiden biri dolu. İlk ikiden biri dolu Ben de şansımı. denemek. istiyorum Şansıma sı kafama. sı vurma. mal ben bu oyunu çok. sevdim Ahmet Kaya. galibiyet annemi. arayacağım koyayım her şeyi aldım bir. de bıçak olsaydı. iyiydi 1 2 3 e kaç dolu kaç boş benim 4E. D mü bu benden eşyalarımı hiç almadan.

Ben bunları kullanmak. istiyorum dolu Tamam bir sigara. yakayım dolu. bu BZ benim nere. çektiğim nereden bile. çeksiz Bence bunun bir fantezisi var. kelepçeyle alakalı Bak başka bir şey ol. annemi arıyor Telefonumu ver Kendi. anneni ara benim annemi. arama götümüze kadar aldı Her. şeyimizi ya Bu kadar şeyi kullanıp nasıl. bu kadar geri zekalı olabilir karşımdaki. bir insan ya. 3 gitti Bu da mı dolu dolu mu diyorsunuz. arkadaşlar Hiç size güvenmiyorum ama. yapacağım ya Kafama sıçayım ya Kafama. sıçayım ya. vurma bu gergini şu. an 4 dolu 4 boş muydu yine . attım. Ben bir şunu içeyim kaç kaçtı ver bini. ver 4 4 değil mi. Aynen. boş ki seni ananı da. ya bu oyunlar artık çes. biliyorsunuz y. Ahmet. Kay iye mi katlandı param ik katı mı. yoksa hiç mi. mi çarpıya basarsam Paramı vermeyecek. miler mi vermeyeceğiniz miy. Siz an artık bir daha.

Mı Bir dakika vermeyecekler miydi bu ne. zaman bitiyor bu oyunu. Siz gaza geldiniz oynuyoruz herhalde son. Eller mi Ha tamam bitirelim o zaman bari. boşuna bir şey yarıda bırakm Sen benden. bir şey çalamıyorsan. bir bakıyorum 4 4 dolu. 3 dolu 4. boş bu replik beni germeye başladı bak. Annesini arıyor Alo anne ne diyorsun. ananı sikeim. senin Alo baba sen ne diyorsun Senin de. anan senin ecdadını. sin dikkatli ol şimdi ne koyayım. ya bir canım kaldı hiçbir şey. yapmadı. Oh kaç dolu kaç boş dediniz iki dolu iki. boş mu İki dolu iki boş iki dolu iki boş. baktım boş ananı şimdi. çevir. çevir bu karşındaki gerizekalıyla çok. eğleniyorum ben ya. bitti herhalde diye düşünmekteyim şu an. biz öndeyiz la bitmedi mi la kaç tane. bir. dolu hiç anlamadım Bir anlamadım. vuruyorum Ahmet Kaya fena şans getirdi. bize bayağı şans. getirdi Bayağı güzel eşyalar geldi.

Ü boş ik. dolu üç boş 2 dolu büyüt acin iç. aldım He boşmuş Ben bir. yapacağım ben bir yapacağım. iki Can azalttım. işte bence mantıklıydı. anne yardım et y Tamam çıkmadı bir. şey bence bence mantıklıydı sigarası var. da yapacak bir şey yok yani sigarayı. Elinde sonunda kullanacaktı. zaten bir dolu bir boş git. bu bana. girecek iki dolu gitti bir boş gitti kaç. mermi kaldı abi sigara. var öl. anne ikinci fişek gerçek fişek Biz ikiyi. geçtik vereceğim bilgi boş mu diyorsunuz. ben size. güveniyorum Siz çok iyi insanlarsınız. boş mu. hepsi sizin vereceğiniz bilgiyi sik. bu çok erken söyledin teşekkür ederim. bakıyorum ben çünkü kendimi çok riske. atabilecek bir konumda olduğumu. düşünmüyorum ben bunu kullanayım mı ama. canım biraz sıkıntılı. farkındaysanız bir vurayım. da bir biriz bir biriz şu. anx Konyalı zekası diyebilir hiçb şey.

yapmadım ben oturdum sadece kahvemi. yudumladım ananın evden tüm şeyi. toplayıp gelmişim son tur Alıp Kaçarım. artık bu paramı uğraşamam Vallah şimdi. Alo 3üncü fişek boş tamam. 5 fişek gerçek bu hayat risklerle. dolu. Atum 3 boş. i şansımı denemekten başka hiçbir. seçeneğim yok. arkadaşlar ben tüm varımı yoğumu. veriyorum ölmeyen evladıdır. evladı ay gaflet bastı Çok korktum ya. Lütfen bana sık salak gibi Lütfen bana. sık salak gibi Çünkü sen geri zekalısın. senden öyle potansiyel görüyorum içme. avradını bir kere vurmam Ben. kazansam tüylü daha çok seviyorum. Yeter Bırak. artık yapacağınız oyunu sik karşımdaki. çocuk kapa

All Devices iOS Android Chromecast