ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 ÇEKİLİŞ CANLI YAYINI | 100K BAŞLANGIÇ SLOT RULET BLACKJACK #casinofelix #ekremabi #sakultah


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Dr. Drop the mone. Never. i tell me how. you to F. to you How My. Lang Thing Ever. know M Ja On nig All i needing Red with. some of i did it overnight it couldn't. happen any quicker. know. me would. Selamünaleyküm arkadaşlar hoş geldiniz. hoş hoş hoş. geldiniz Aleykümselam aleykümselam hoş. geldiniz Hoş geldiniz y. klasik başlıyoruz. biliyorsunuz her zaman olduğu gibi. Aleykümselam İyiyim siz. nasılsınız Sen her gün müthiş. hissediyorsun da bir şey oldu yok. ik atamaz. bilmiyorum değiş takım y şe olabilir bil. bilemiyorum gelenler Hoş. geldiniz. şans geç O işi. geç Ben bu yazıyı görmekten artık şey. yapıldım yani ne derler. San. güzel Eyvallah bak hoş. geldin merhaba bak Hoş geldin. Nasılsınız. Çat. mavi1 olması lazım. şimdi %. 10000 Baba % Hayret koyayım Abi bu. Seninki burada x var ama kesin aynen bu. senin sank oyunu biraz farklı geliyor.

Ama emin değilim şimdi hakaret etmeyelim. oş. yere çarpan lan Baba çarpan burada . koyım veran ananı sim taş geldi bab. koy koyar koyar geçer bir de5 ver bir5. olsa çok güzel oluru ama olsun Hayret. lan 7.000 lir koyayım. Hayret Sakin olun Ben buradayım rahat. olun mor. yeşil güzeliz güzelim. sakin bizi Yeter da kadar [ __ ]. koyayım B gelir son. gilir kar iş. ya5 35. bur. baş bur. Baba mavi gel. mavii bkp büyük. oğlum oyun. bakan. söyle. Vü söle bilis 103. sikeim Oha oyuna bak. Lan oğlum ne yapıyor bu ney Sakin ol. sakin sakin. sakin. abi Hadi biraz daha alalım oyuna bak lan. sen biraz bozuk Fırak gibiydi ama. düzelmiş biraz daha biraz daha. biraz daha lütfen biraz daha biraz daha. biraz sar yeşil. kırmızı Oha . koyayım açık olsun. her. gels V. birere gç. top mavi1. geli. sarı baba x alayın buraya Vallahi bir. şey istemiyorum Başka anan amadı buraya.

X At lan At lan Oha koyayım buraya. x at lan 3 3 yüzük gel bir dah x var bir. x var koyayım hadi lütfen Yakup. oyuna bak Sarı Taç taş lan o nasl iş taş. gelse var ya Oğlum ne yapıyor. aleykümselam hoş geldiniz. geld bana çalacak belli. oldu. devam. Sen. hadam bir lüf devam. Hadi be oğlum biraz daha İnandık. sana güzel kötü. güı. buş. yıyor mı. kaçtı mavi. gel sen . koyayım Oha taş geldi lan Lan senin. aşını yesin ney olsun güz y güzel yine. güzel yine güzel. oyun vermemek için değil vermek için can. atıyor da arada kendi del bulmak zorunda. biliyorsunuz bir kere alır bir kere. alınır çok güzel çarpan 3 senin aşağı. var ya bu çarpma kas . koyayım çok. güzelsin devam eder. misin Dedem Hadi. Dedem yeşil kupa çarpan. mor devam etmeni istiyorum zaten Eğer. Ananı tamam dedim vermezsen. çıkacağım diyecektim adam ağzıma lafı. tıkadı kırmızı gelir sarı geliyor baba.

Koyar Baba atar bunun var ya [ __ ]. koyar [ __ ] yüzü ver yüz. kaça bak. bak oğlum buraya saati verseydim var ya. ekranlara. bak. lütfen Hadi be yavrum oğlum neler. kaçırıyorum Ben şu. anda. gel neler yapıyorsun sen. kırmızı gel yüzük gel Vay koyayım. ya nazar et Dede bak . ha bir. alacağım az ederse. kaçacağım Baba çarpan alalım lütfen. yeşil. gel mor gelirse bakım. bir Oy oy oy yeşil mavi yeşil geldi. burada var sik kırmızı sarı çarpan. lütfen Oğlum Süpersin lan taş lan yüzüğe. bak taşa Bak anana kaçanlara bak beyler. Nasılsınız Hoş. geldiniz kaçıyor bazen güzel şeyler. kaçmas x alalım Buray sadece sadece x. dedik ama. çarpan. yeşil mavi 5. çarpan 5 geldi gibi günden. Merhaba kaçıyor o k Saati verdin mi K. saati Sen ne yaptın koyayım ne. kaçtı öyle ya gördünüz mü Beyler gördün. yü al. bur güzel babun. süper koyduğum hiç sor soruyorlar mı.

Bu adam ne zamandır oynuyor ne zamandır. bekliyor. yarımlar çok güzelsin bir. çarpan devam et aynı. şekil çarpan K saati at şuraya başka bir. şeyi aynı muhabbet K saati. şimdi çarpan sadece çarpan senin . koyayım küm lazım Kusura. bak mor. sar Amy V gidi gidiyorum. kaçd. mavi ananı avını. at ben son kez alıp gidiyorum sözümü. diyelim şaşırtıyor beni şu an oyuna. genel mi açık sana M açık acaba Merak. ediyorum bence genel açıktı Çünkü bana. açık olmaz bu. zannetmiyorum ben bu Ödemeyeceğini. düşünüyorum. geldi lan Oha anan geldi büyü çarpan. Oğlum sen nasıl bir kralsın gyun Yoktan. var demek böyle bir. şeydir Beyler. anlatın kaçma koyım. kaçma. yeşil Baba x çok güzel ya Abi bir de. büyük x atıyor. ha abi devam et kar yaz Haydi oğlum kar. yaz kar yaz. oğlum tamam mavi mavi yeşil Tamam. yeşil tam olsun. güzel gelse Nerede o şans.

Baba buraya x at buraya x at. tamam duydu bırakmayacak Sen bırakmasın. versin çıkmam versin para para versin. para para para al onu al işte onu. al yük g x. alalım yüzük x Bak şimdi buradan mor. geliyor yüzlük geliyor x % 10000 ya ben. kim ya ben vallahi kahinim ya ben Çin. gibi adamım koyayım ya benim gibi. adamın eşi benzeri yok ya geldi . koyayım be eşim benzerim Yok yok vallahi. yok yok moral alalım ver ver ver ver. aslanım benim ver ver ver karpan at. kralsın. Kral 12 26.000 Aldım. bile had devam et Vallah sadece 2x a. x100 Aha burada 2x razıyım pas 2x atın. Aleykümselam al Hoş geldin enerji senden. baya seni böyle görmedim Maşallah. maşallah di Maşallah bugün ben de. şaşırdım diye erken uydum bugün herhalde. erken uydum Aynen belki ondandır baba. 26x var 8 tipim. var iin ü yok ver Paraları. gelsin baba x yeterli x Evet be Evet be.

Oğlum neler oluyor neler. neler neler. oluyor buraya çarpan Hai oğlum buraya. çarpan razıyız Hadi lütfen Sadece çarpan. lütfen annen. olsun lan bir tane oğlum neler kaçıyor. neler. kaçıyor. abi. male. Spin. y. yak. devam aleyküm Hoş. geldin Nasıl ilerleyen dakikalarda iler. saatlerde çekiliş olabilir olacak yani. hainiz olsun kesin olac bağlayayım bir. şuradan o ayıp ediyorsunuz Kari benza. geim sizi götürmem. getiririm Max gelsin Max ver. öle kalma. Ama giderim ha. çarpan 5. çarpan Baba. Oh. babacığım. Hazırsanız Gerçekten bu nokta ödemezse. Vallahi bir. gidiyorum karfan kaç. lan değiştirmek hata mı yaptık acaba. düşünüyorum da bence hata. yaptık verdiğini geri alacak hoş. Vallahi. alacak Sen . çarpan. çarpan. çarpan Ananı 12 gitti son. anda bunu yaparsa ben direkt giderim bir. şey senin . koyayım. hoş kırmızı çarpan. kaybold. yapıyorsunuz 4E.

Şeker bir kaçık ama kaçtık kaçtık. ya hazır mıs. şans şans benim. hayatımı. şey yö. anan sim g ya bennun ya. abi öl öl abi lan çarp at Senin 4x. ben [ __ ]. koyduğum. 5 şey var ama. gördünüz müş. muz çarpan yeşil çarpan abi büyük x. lütfen Kör Olsun. Bu eşik de bunun buan asında bet sınırı. yok koyayım sınırsız alım var. koyayım oyunda Yakup erik geldi x. % 10000 gibi bakayım Aynen x burada %. 10000 ver lan abi 8 mek çocuk . koyım at bakalım yak. Ya abi ya herkes açıktır. ya bana özel muamele yapmıyor. aleykümselam hoş geldin Sağ. ol an. K oyunlar değişik ben. söyleyim ben kazanı herkes kazan kesin. birey k kyor. başlangıcımız 200.000 100. Amin. bakalım koyım. muz gelirse bir şey. olmayacak erik. karpuz amınım. ya. G ya yem. Edim görmemiş. sıkıntı. Yalım baba öyle baba baba öyle Baba bir. şöyle yapalım bir oyun söyleyeyim sana.

Kın yarısını bölim kaybed y. ya AB 8 5 3. at haksız mıy. ara gidiyoruz 6 binlik o siki ben. yükseltiyorum o siki Ben yükseltiyorum. on da. eline yeter ya L Kim çekiyor beni. izleyerek . koyduklarım Geçmiş olsun beyler sikir. deşim Mars. işiyor zev zevk mi veriyor. 5. gel boş edemiyoruz Hace var. Dian g lü devam et baba Allah belanızı. versin K Allah belanızı. versin koyd B anan senin. Selam anı GTİ ya bu ne yapı oğlum lanı. sim. senin karpuz. karpuzum an var sıkı ya. ya AB. böyle onlar Şüphesiz emin oldum. erik çarpan yeşil üzüm Ananı. şey olamıyorum. a açım yüksek di. düştük geldik Nereden nereye geldik. Ha o kadar 100x 50z kaçar ya. arum ol. her görüşümüzün ardında bir mutsuzluk. olacak mı. ne çık ne Ç ne. çıkı Vallah sıkıldım ha yemin ederim. anan ya Anan girin ya Anan [ __ ]. sok. ya anasın . gel git vall. dah. yeni gelenler Hoş geldiniz ilerleyen.

Saatlerde çekiliş olacak yayınımıza like. atmayı unutmayın bana da bir şans. dileyin yayını izlerken usum çekmeyin. rica ediyorum. şe muset girin şu yayına ya buradan. devam. Amım gelmedi sğ yaat 5. oldu bizim böyle neşemiz bu kadar işte. bizim neşemiz bu kadar arkadaşlar Max. Neşe koyayım Max Neşe [ __ ]. koyayım girdim direk bir 50. binlik bu ol. Max nerede Max yazısı. yok Eğlence falan mı girdim Aa bu da. öyle olmuş. lan almam ki el kaldım. sadece y canlı mani hoş geldin kardeş. Seni tatmin eden arar ne acaba Neden. sordun. ki öyle bir 300 500 ne 500 500 ya 300. 500 600 1 milyon. et yeşil üzüm yeşil ver Şura karpuz. yeşil tamam mı abi çok kötü psikoloji. Kimse tavsiye etmiyorum. yaş. çarpan. çarpan ol. inş 5 atıyor koyayım ya Eyvallah. mustaf hoş. geldin Senin ben. ya Lan yeter koyacağım. yeter vurdum. öce kalacak bilgis elimde kalacak.

Ya vermiyor koyayım vermiyor ya. ya koyacağım. Ya vallahi kafayı yiyeceğim . koyacağım bilgisayar Can satacağım Allah. çarsın Ha yem Ed Yemin ediyorum size ya. kalmadı yemin. ederim koyayım Ananı avradını. ben size söylüyorum Beni anlıyorsanız bu. oyun uzak. durun tavsiy anlıyor musunuz. yaparsınız yoksa gidin o s s yayıncıları. izleyin Tamam Ori izleyin gin Ersinler. gin oynayın sonra işin. sonunda girsin. sce Sak Amım Sak Kay sakin olm millet. gi bele oynamıyoruz koyayım. sakm sakin sakin Aman Allah'ım. sakin Ne güzel lan koyayım 5. dakikada 300.000 Kaybet gel Sakin ol Ne. güzel bir şey lan ne güzel bir şey . koyayım Ne güzel bir şey ne güzel bir. şey Vallahi tebrik ediyorum sizi ya çok. güzel düşünüyorsunuz ya Allah a çok. güzel düşünüyorsunuz ya çok güzel. düşünüyorsunuz Mükemmel düşünce. mükemmel koyayım.

Of arkadaşlar canlı oynuyorum şöyle. bir yapım. al. iyi gelenler hoş. geldiniz Ben açtım ekranı Ben ben. bilerek açık bıraktım. yapalım 81. Hoş geldin Orhan Bey oran. yayında arkadaşlar çekiliş olacak. haberiniz olsun şimdiden söyleyeyim. bilginize yatırım yaptım geçsin. geleceğim yatım. Yım düşünüyorum bural yayını beğenin. abone olmayanlar abone. olsun yaparım artık Mus Bey Buyurun. görün çekimimiz var o Gel s göstereceğim. mi gelmi halba ya bekliyorum. da sağlık olsun kurtaracağız artık. gelince geliyorum Onay. Oha lan Gol. verdi kaçta yaptı. oldu 92. ord yş bir maçı iz. arklar takip etmeyi unutmayın. k. geldim. arkadaşlar büyük k. Ark Normalde size göstermiyorum yaya. yeni gel insan oldu iö. bugün girerse artık. oynayacağız Hoş. geldiniz. tekem Mayısa. si düşünüyorum görce En. azından verdiler az önce. çarpan. kırmızı. bir başladık bu da bir bx atsa.

Koyduğum. çocuğu Taş mı geldi lan ananı. ya Yapma işte bak bir kere verdi. öyle kaldı ya çok saçma uyarı var. boy karpan. sarı aç geldi çarpan at lan . koyayım yü çarpan % yüzü gelsin . koyım senin ben. ya oyun Vallahi bunlar [ __ ] oyun [ __ ]. çp. ye yeşi. mus. 500 L ne koyayım 500 L verdi. koyayım. ya AB oyun çok kötü. ya. çarpan lan. çarpan çarpan oğlum çarpan tamam bizim. de Hikayemiz bu koyayım. ya güzü çarpan yeşil çarpan. yüzük çarpan az. arı. Evet top. geldi Ben K Hiç beğenmedim. A bu nedir lan Oğlum bize nasıl muamele. uyguluyorlar. ya he. çarpan çok. köü. çarpan çarpan lan taş Lan lan vur lan. kefim kötü ya. anan. sim görüyorsunuz. Beyler kaç lan Ya abi. eş. çarpan. % bü çarpan. geldin cevap ver. yaı ya. GP. kır. Hai be oğlum. ya çarpan lütfen Yeşil Yeşil çarpan mor. çp lüf. güz at. 2 2 lüf. atur çok güzel çok güzel verdi.

Bu. sakin devam. et. sarı Ananı sarı tutma. Ya beyler. sakin devam et lü çok güzel 36 var Tamam. Mavi Mavi Baba x at sadece x. Atay. Amım Of lütfen ananı sim var 56. ya. had. gözün Gun. yapma sar çarpan. çarpan Fenerbahçe kim şampiyon ol yeni. gelenler Hoş geldiniz yayınımız 90 kişi. Beyler yayınımıza like atalım abone. olalım size söylüyorum Birazdan çekiliş. yaptığımda şim kurallar öncen söylemiş. olayım t' gelmek. şart takip etmek. biniz oynam K al. isti. devamm. g mavi. babacığım yavrum benim. kırmızı gü tam. Beyler Bak şimdi Garanti vereyim mi. Ananı ben senin. yai Yeşil. Yeşil g. ol birey. atabilirsiniz yü gel çarpan % yüzük. gelsin çarpan % büyük ama büyük büük. büyüğü bü vic. at 5 ol tamam değişik Bu oyun . koyayım vermek istiyor. ya Aça bak ananı yatırayım. hel kaçıyor. ya böyle kalacak belli olak Tamam. sarı yüzlük çarpan yüzlük çarpan at.

Yüzük aç oyun ya Kadersiz köpek. ya Bak yine abi oyun var ya bildin başka. bir şey. yap Ne Biz her şey biliyorsun. Arkadaşlar hoş geldiniz. %. burada büyük. ne. % abi mor. gel geldi bak şimdi söylüyorum iyi. dinleyin gelmez. ben. çarpan Tamam çarpan sadece. çarpan bir çarpan dah had had birp. birp. bakır s. kırmızı bir büyük çarpan. daha marmar hoş. geldin bana şans isim Bu Ben. bire. Beyler buradan you takip eder misiniz. takip. çarpa. abi sarı. lütfen sarı. alalım sarı kupa. çarpan Yapma bunu. be Çok güzelsin kupayı verir misin bir. tane kupa bir tane Evet mavi sarı. Tamam sakin x güzel x güzel. beyler. arkadaş çarpan sadece. çarpan ya Baba yüzükler gelecekti niye. öyle yapıyorsun Ayıptır ya tamam kum. Sati kırmızı. lütfen ya ama vallahi B ayıp bu ya bu. yaptığı ayıp ya Çok büyük ayıp. ya lütfen. mor. gela mor çarpan tam çarpan sadece çarpan.

Evet mor Tamam sarı mavi falan filan. o buraya. çarpan baba babacığım tamam çarpan at. yeterli at çarpan yemin eder çarpan. yetiyor bak çarpsın yetiyor ozu plak. gibi yapma çarpan. şuraya kendimi şurada zor. tutuyorum. vallahi sefo sesine sokayım. sefo sefo gel hoş. geldiniz. kıan. anan büyük oğlum. büyük gözünü. ol. AB. Hoş. geldiniz ver koyayım lütfen. ya kupa. çarpan Abi. çp saa bir tane Abi sen nasıl bir. Hoş. geldiniz bir şans Dilerseniz çok. sevinirim şansa ihtiyacımız. var. çarpan çarpan yeterli ya. vall. eder %. y. y ta geldi. mesela çarpan. o ver. ya sarı. çarpan yeşil mor çarpan Baba atana. çarpan 5. çarpan yeter vall Bun. aldım devam et ama devam etmen lazım. a. mavi mavi. mavi yü. at at kupa. x abi. eşit ya sarıya bakar. mısın Hoş. geldiniz dersen çok sevinirim. x var % büyük adama lütfen. büyük oyun var ya deli para. verecek abi çarpan.

Sarı hoş bir oyun ya mavi. ka kupa sadece. kupa 7de. kal yeşil. mor ne yapıyor. bu Par sanki oyundaki Hedef asıl Hedef. par. giu birı. çp şimdi çarpan. Hadi şük. Baki gelenler Hoş. geldiniz abi sarı çarpan. at V 2x ne ya Ben bunu görünce oyunu. oynayım. gelmiyor gelecek her. gelmiyor yeşil. çarpan. çarpan sarı. çarpan senin ananı avını. çarpan Yüe bak vall. cevaplayacak bir şeyim. yok Gesi şart. yin. bur. iyorum Ben i çekiyor ya. çarpan yeşil. çarpan mor. geldi çarp. 3 ya V bunu ya bunu yatırıp. sikelan 55 ver lan. bar Bana yapınca hoşuna gidiyor değil mi. Oyun . koyayım Beyler hoş geldiniz. eşler telegramda telegram'a gitmek şart. haberiniz. olsun kırmızı tek. çarpan çarpan. mus. bekleyin Arkadaşlar bir dakika serin. Hadi beyler baya desem baya. desem. bayin saati. çarpan saati. çarpan Tamam güzel beyler. şansları. dileyin şansları.

D S büük çarpan K sa. kupa kaç gördünüz. mücek ya İnanıyorum had mavi mor gelir x. var. mor ta geldi Evet Oğluma bu ya. bu kar Amım ya güel gü. mi. iyi diyelim ne. yapalım 8. alayım. Beyler tekrar söylüyorum Instagram. hesabım linkini atalım YouTube'a yeni. gelen arkadaşlar var takip etsinler. çekiliş birazdan olacak söyleyeyim. Telegram linkimizi atalım chat. % M Evet olması. lazım. güz söğ. Ç. musun Biran gö. s. Kurt. ol sonra kupa dedik kupayı alalım moral. alalım kupa da geldi bir çarpan daha. lütfen atına. ver. gş arkadaşlar cenabet cenabetler har. şans res B cenabetler har şans. res şans deyince çant soruyor. bilginize ananı s. var abi selam rım sana kral adama ben. takip abone hayırlı yayınlar Eyvallah. cansın hoş geldin şeref ver Benle ins. çok seviyorum ya yemin ederim sana ya. çarpan. Köş Türkiye'deki tek karı tavsiye.

Etmeyen insanlan bir tanesi Her zaman. dile getiriyorum. gü. geldi 5 alalım şart oğlum. 5 çarpan daha. var Adam öle canım. yenler iin teşekkür ediyorum Cansınız. varınız olsun. Tamam sarı çarp var. Sarı Sarı çarpan. heresi. demiyoruz te ediyorum. ş y benim kiim yok çeken Sizsiniz bence. Ben size söyleyeyim. edeceğim çekilişten kısa süre sonra şu. kazanalım mesajı silme adam dalga. geçmiyor bir kelime kullandı boş ver. niye siliyorsun. mesaj. karpan vur lan büyüğü abi ii nedir . koyd kırmızı. çarpan yeşil çarpan mavi. çarpan. mavi senin anana var ya Fırat yat. Fırat saati sarı oğlum sarı Evet. sar kırmızı sarı kırmızı çarpan at . koyarım çarpan at bak seni bekliyor. çarpan. ATP. at yüzük de geldi mi Ananı büyük. çarp. tamun. Abi arkadaşlar. ya. yeşil kupa çarpan. çarpan burada x var müzük gel. arkadaşlar Eğer öderse güzel bir para.

Ilk kez yayında çekim. yapacağım. keım çp sar. Bun göremedim. çek. ö geliyor. y. şey gelirse. belki. ol şimdi y gelirse. ol baba. lüf biraz vic. birum. at abi lütfen at ya. olım. bazları. gel. seneki. Sen şöyle. alü. abi Evet. güz Tamam tam. bene laım. var çekiyorsunuz bir kere çekmeyin. arkadaşlar kend. görüyorsunuz. aı 50 gördük. top her olduğu gibi bunun adı ot çocuğu. işte yeşil. x yeşil. mor Vallahi Ç Oy ben bitiremedim benus. yok Art sevmiyorum yaşadık siz. bilmiyorsunuz yaşık bils bana acırsın. sıkı. çarp di çarp Senden rica Edim çarpan at. buraya ne yapmamız lazım bizim . koyayım nedir. ya bir tane. kupa çarp Bir de. çarpan bak ya gyor musunuz. eyv Hoş. geldiniz. göi. x sadece x at Şuraya. da böyle bir şey görmedim duymadım. bilmiyorum artık gerçekten anlamıyorum. anlamadım abi yai. yeşil. sarı arkadaşlar Telegram kanalımızı. chatte görüyorsunuz gitmeyi.

Unutmayın. abi n. Ben de. bil abi. kaç kere anlamadım. ki niye. benim. sözüm güz. devam eder misin kırmızı. mavi kupa. çarpan Niye bu kar oyun bu. ya. balık büyü. yapaca. çarp ne abi. ya Girdim. artık abi sıkıldım ha. te. Az sonra. çek g Beyler takip etme. unutmayalım bakalım 16 ne yapabiliyoruz. deneyelim. bakalım vall vall alacaktım beni buyum. biliyorsunuz ben alırdım ben bir arkası. alırdım. abi o. şans o. dat i'm very Sensitive to TH Thing. 11 13 bekliyorum açık. söyleyim 11'e girse var ya bak 11'e. girse 116 13 dedim 11e girse 1450 p sona. bakalım girmedi. güzeld lep. mus. yer bans. koyarım bu kadar. ya çekiliş olacak hazır olsun. herek. için. bırakacağım Tamam. arkadaşlar. saniye. Tamam. arkadaşlar exmi tam doğru bak 80.000. çekim veriyorum arkadaşlar. Buyurun. sık verdim çekimizi. 20. gleim arkadaşlara. Arkadaşlar takip Ed Say şey yapacağız y.

Tamam. arkadaşlar heram güncell. ilk girerse sizin paranız hepsi sizin 20. girerse para siin. hepsi 20 girerse para siin ne. ver. başlayacak. şimdi Yup 80 çek. verdik şey yapıyoruz. arkadaşlara çek hakkında bilgi verelim. İnstagram takip edin birincisi. yapmayanlar varsa YouTube'dan takip. etsin nası Ren. Yakup. sevemed. Deniz Evet hazırlığınızı yap Beyler. başlıyoruz ben geliyorum ardından. çekiliş başlayacak sayı çekiliş. başlayacak. dediğin. gibi ben geliyorum şimdi bekleyin. dediğim gibi herkese söyleyin arkadaşlar. yapmanız gerekenler çekilişe katılmak. isteyenlere Ben bir sigara dakika. geliyorum bir yere gitmeyin gitmeyin. gider. kaybeder ben de şöyle birz diye. bırakayım on niye şey yapıyormuş ya. şöyle 50 liradan. Hatta Otomatiğe Bırak ko o şans. geliyorum yık. ya. git gidel. tam adam. mas an. geliyorum arkadaşlar Az bir şey kaldı.

Geliyorum. ahm ya. çekim verildi ya. benim çekime. verilmiş. nedenek. arkadaşlar Beyler başlıyoruz sorayım. arkadaşlar hiçbir yayınc yapmadığını. yapıyoruz ona göre altını çizelim ha. hangi yayıncı bunu yapmış ya söyleyin. var mı böyle yapan. yayıncı böyle yapan bir yayıncı. söyleyin arkadaşlar kanala abone olun. 1000 abone Olduk. mu olduk. mu gidin kiş abone. olabil di YouTube'a kişi son kişi. oluyoruz kişi. var ya dii merhaba ben 500 deneme bonusu. aldım 000 yaptım. çekdim koyd bir akıı senin baksın. yaksın karısın ÇKS bir Ak sensin. veriyoruz arkadaşlar ne problem. goril koyayım cevap versenize Ayaz. sim. belanı Hera yazıyordum. IR ne diyor Kripto alanda güncelleme. dilersiniz Şu an için talebinizi papara. veya papara. nerede kalmı ya Y arkadaşlar başlıyoruz. Hazır mısınız herkes burada mı yaptak. kişi. oluz you'. kbe telegramdaki şe YouTube ve twitch'te.

Herkes. sesleniyorum tam arkadaş göstereyim. çş arkadaş şöyle göstereyim g. bu demişler Ben de bununla verdim tamam. mı ilginiz. olsun. başlıyoruz sayıları 1 ile 25 arası. tutuyorum 1 ile 25 arası Bak söylüyorum. kuralları dinleyin Ben şimdi bu. telefonla Hesap makinesine bir sayı. yazıyorum tamam mı buraya bir sayı. yazıyorum 1 ila 30 diyelim hadi 1 il 30. arası bir sayı söyleyeceksiniz sayıyı. bilen arkadaş için satın alım. yaparım şunu bir K bas. 2000 kaldım 4000 ö Arş kazanıyor miyiz. tam 40. olsun Ar. arklar söğ ben söyleyeceğim. bekleyin. Bakal. ka. gels. bak son kontrol çık. bakıyorum. bakak kez. bakıyorum Bey bu her gün yapacağım. söyledim haber olsun. bakıyorum. okuyacağım sö arklar. etti Medet etti Yakup 2i 4 ederse o kişi. dünkü gibi aynı kazanıyor 1000 T. Evet. tamam eyvallah Cansınız sayı. yazıyorum yazdım 3 2 1.

Başla. serbest. go tamam kazanan kişi belli oldu tamam. kazandı kazandı. an 25 yazdım ilk. yazan. yapıyorum i geli. ona. göre bir de kolay yapmışım yani Bak. kazanım diye katın ödese yeterli diyorum. Daha ne olsun muz. kare üzüm K gelse x para ha babay. gelir devam et lan kazandıralım bir kişi. hemen durma çok dev edeceğiz arkadaşlar. sürekli sürekli devam abi geldi Hadi öde. veriyoruz herhalde bir kişiye geliyor mu. kişiye bur x var geliyor herhalde. geliyor. herhalde arkadaşın paparası al. lütfen arkadaşım paparası rica edelim. Onur papar hesabını. ilet ilk arkadaşımız kazandı Onur onura. göndereceğiz Onur. kazandı onu Instagram'da takip ediyor mu. bakalım olur kullan ilet bana Mon. ediyoruz ona göre. o chat pap yaz çuk devam. edeceğim Onur çabuk rica ediyoruz devam. edeceğiz gel hoş geldiniz. maç yok çekilişe. devam Hadi olur seri.

Please please devam edeceğiz arkadaşlar. bekliyor serien devam edeceğiz bekleyim. Ben onay vermeden sayı yazmayın Bak ben. söylemeden sayı yazmayın Bak ben. söylemeden sayı yazmayın arkadaşlar. ben söylemeden sayı yazmayın Bak 3 21. demeden yazmayın. sakin Onur pap hesabını. bekliyoruzz devam edeceğim hadur seri. seri katılabilirsiniz. arkadaşlar Onur Onur Neyi. bekliyor ole öyle on gördüm V sonan. yazdı. gördüm ben at Sorun yok Sorun. yok baba devam ediyorum Onan Ses. gelmiyor babacığım 3 2 1 başla 1 ile 30. arası. seri ol. şar Kadere Bak kadere kı söylüyorum wily. wanders kazandı Burak sen geç yazdın Bir. saniye kaçar Billy Wonders için alıyorum. 18 dedik seriden Billy Wonders için. alıyorum Bol. şans bol şans. Haydi bakalım Bol Şansın. olsun bol Şansın olsun. olam ediyorum. söylüyorum. ned. görüyorum görüyorum. 3 2 1 başla.

Yazabilirsiniz. devam. kand Sen diğer arkadaşla. geçiyor. had Sek g. yok Tekrar şans çıksa bir. dah. kö. Kandı. gall. atıyorum. AB neden. anlatamıyorum. kazanamadı 3 2 1 başla devam. Aleykümselam. hızlı yazan kazanır abi. devam ol şans. Beyler yazın şu an kazanan yok. göremiyorum bir Say yazma hakkınız. var babacım bir sayı yazma hakkınız var. bir sayı 10 sayı. değilm Aman Allahım. ya estafurullah. mod olacak başımıza. ya mod katılamıyor zaten yasak. moderatörü kazanan. yok 26 yazmıştım yazan yok sayıyı. değiştiriyorum tekrar devam. edeceğiz bekle be Söylüyorum tekrardan. Bekleyin bekleyin Baba. bekleyin bakın 1 ile 30 arasında sayı 3. 2. 1 yazın. serbest 1 ile 40 arası Pardon 1 ile 40. arası Özür özür. devam bol şans. Oh bu sefer gördüm heralde kazanı. haksızlık olmasın diye baştan aşağı. geliyorum kazana. söylüyorum kazananı. söylüyorum Burak Danışmaz 30 demiş 30.

Bak burada para da geldi paraan. bildirime geldi. bakın Par. ederim kazanan B. şans Onur paparan aldık mı şu onurun. paparası aldınız mı ya ha gelmiş dur. valla devam et ikinciye. verelim. gönderiyorum Onur geldiğinde chat geldi. yazar. mısın Onur. Para hesabına geldiğinde chat geldi. yazmanı. istiyorum OK. olur. Onur gönderdim Onur Onur hesabına bak. söyle rica ediyorum hesabına bak ve chat. yaz devam ediyoruz. seriden 1 ile 40 arası bak. babacığım 3 2 1 başla. serbest ilk yazan kazanıyor Bak ilk. yazan ilk yazan yani o sayıyı ilk bilen. kazanı. bilen değil o yüzden yaz Özen. gösterim var ama emin olmak için kere. bakacağım tekr. kazandı herde tekrar senin iç alıyorum. Bol şans adam keak. adam iki kez bildi 88 yazmış ilk yazan o. Bol. şans ers Bol şans. arkadaşlar şu da göstermek istiyorum. Siteden gelen yani s sağlam mı diye.

Soruyorsunuz ya şöyle hemen gelmiş. bakın. üzüm abi çarpan burada x var herhalde. Hadi. verelim Tamam bab bur bab. hazır Hazır hazır. Hazır hazır. alakan al. bil wanders pap arasını alalım. lütfen Devam et Devam et. Devam seriden yatsın alayım şuradan. göndereyim daha Para hesaba geçmeden. kaldı öyle lan. hop yaz seriden o şeye bileyim elix. koyayım K gel Tamam bir gönderelim. takip ediyor arkadaşlar yanlışımız. yok oğlum iyi bakıyoruz lan iyi. bakıyoruz iyi. bakıyoruz Deren rica ediyoruz hızlı bir. şekilde Hadi gönderelim devam edelim. Hadi beyler Bizden iyisi yok bu konuda. Hadi sey ediyorum sei gönder devam. edeyim. Hadi benim oyun seni takip eden insan. kolay bilir sayı. söyleyeceğim abi bekliyorum. takip ediyor telegram'da var mı onu. sorun t' yazar mısın Cevap versin bural. gelmek şart tekr söy y gelenler yeni. gelen arkadaşlar tek söyleyim 1 ile 40.

Arası bir sayı tutuyorum sayı bilen oyun. için oyun alımı yaparım 2ye 4 öderse. 1000 gönderim dir. bekliyorum abi. seni tamam Sana yaz bana gönder sıkıntı. yok CH yazsın sıkıntı yok göndere devam. edeyim Hadi bekliyor. insanlar insanlar. bekliyor vab Instagram'da takip etmeyi. unutmayım. bak devam. ediyoruz sayacak . koyım 3 2 1 gelsin. sayılar. gelsin Gelsin seri olan kazanır anim. serien bu seri. dememiş kazanı. gördüm yazabilir arkadaşlar sorun yok. Umut değil para dağıtıyoruz para Umut. değil bak Para dağ. atıyor aşağı kazanı söylüyorum Hazır. mısınız kazanan Muhammed. Köksal 3. demiş göndereyim Burada mısın chat. bak bak. gönderiyorum genç kardeşimiz Buyur. Hayırlı olsun Rica ediyorum kim için. alıyoruz. ş. devam Attım attım bir hesabın yazsın. geld. gelmed Şam. üzüm lütf. ya güzel. başlangıç. gel bir bir tane alalım. Parla banlar seni dir şaka da sevmiyorum.

Doğru zamanda. yapın Oğlum sen hangi biri şey yaptın. bana yanl ş yapmadın. Ha o senin is şey değil mi Enes değil. mi Değil mi. yapacağın işe sokacağım Abi sen kazanan. kiş görmüyor musun Band tutuyoruz. ya Abi sik siko iş yapmayın ha 1000 iç K. kalkıp hesabına atmasın yani Şey ben. bileyim diye sik siko iş yapmayın burada. insan hakkına. girmeyin oğlum gerçek bir işim isim. söylüyorum koyayım ya cevap verin. ya ha. ben bu hesaba Gönderdim 06a. Gönderdim Oğlum bak Sana ben bir şey sim. will wander senin Papa hesabının sonu. kaç Ya koyayım çekiliş yapıyorsun. cevap vermiyorlar ya [ __ ]. yapıyorlar ya neen çek sana geldi ben. koyım para da atıyor saçma sapan. insana da. atıyor tam on gönderdim ben de bak senin. resmim var burada Bak beni senle. uğraştım çocuksun gönderdim oğlum. Gönderdim Gönderdim at tip de burada.

Koyayım ya siko siko işey yapmayın. ya hala 1000 T istiyor Bak bir de Ya. utanmadan senden 1000 T is diye bir. tanap göndermiş Bak şuraya bak şuraya. bak şuraya bak. ya biri Bandır Sen geldi Mini bandı. engelleyin Baba para donan sadakamız. olsun. devam baba devam ediyor edin. banlayın abi parası Sak. olsun baba 3 2 1 devam seri şey wersi. banlayın bir de tamin daha istiyor yai. baba devam et edin alakamız olsun. İnter nedir ama sikimizin şeyimizin. başağı. diyelim bakıyorum kazanan söylüyorum. Baba Tolga Kulaksız kazanan Tolga. Kulaksız kazanan 24 ile Tolga. Kulaksız hiç fark etmez Oğ sıkıntı yok. olu ur her tür hesabı atarız sorun yok. Yeter ki kazansın yeter. ki bak böyle yapanlar da hemen. banlı ha ona göre bir dah boyunca bur. yer alacaklari. koy. varıyorsun. şans çıkmı istiyorum. Ban yemek zorunda kendinizi Ban atmayın.

Bak kendinizi burada Ban atmayın Seren. devam. ediyorum 3 2 1. başla devam devam. devam Şu an çekilişte. kazananı gördüm bakalım Bir daha yazan. yoksa. söylüyorum mustfa Arslan 29 demiş Bol. şans Mustafa Arslan için 000 alıyorum. Bol şans. musta Baba youtu takip etmeyi unutmay. yeni gelenler açık tekr çekilişi. yoruldum 5. geldi geld boş boş. bo üzüm karpuz yeşil anını lan. dedim var ya mavi eş. yapsa ve kazanan. arkadaşlar hesaplarını bu chatten atmak. zorunda çünkü arkada kargaş olsun. istemiyorum 40a kadar orada yazıyor üstü. bak chat. sabit 2100 verirse kazanıyor. arkadaşımız 2 erse arkadaşımız. kazanıyor karpuz. muz görüyorsun. seriden devam. ediyoruz 3 2 1 0 başla seri Seri yaz. gelsin. Beyler seri yaz gelsin. AB gönder di B sıkıntı. yok sayı bilen. yok sayı bilen. yok sayı. değiştiriyorum 28 yazmıştım yazan yok. devam ediyor.

3 2 1 başla s seri. devam devam Hadi Şükrü 1 ile 40 arası. bir sayı tutuyorum sayı bilirsen oy. oyunda senin için alım. yaparım çuk ol. Oha bunu bilen de yok lan. üş Ne yapıyorsunuz oğlum sayı. bilemiyorsunuz. lan Vay koyayım ters köşe yaptım. size işte. bak ters köşe yine bunu da. bilemediniz 13 yazmıştım bunu da. bilemediniz devam Dayı bilemiyorsunuz. koyım 3 2 1. Devam yaz gelsin. alam sayı birin. Hadi yok Emre görmedim 13 falan geçmişte. yazdıklarınız kabul olmuyor bak bunu. dilini aklınızda tutun tekrar bakıyorum. emin olmak için bak beni yoruyorsunuz. adananı söylüyor kazanan Tunahan 15. demiş bol Şansın olsun al. of geliyor. herhalde elma gelse kazanmış. arkadaşımız kak. kak bakalım C. kazanıyor ya. arkadaşlar sü ilk ya il. ayı ilk bilen Kazan ik bilen. kazanamaz C şu an Kendini yırtıyor. versin. diye geçmiş olsun.

Sama devam ediyor seri 3 2 1. başla 31. başla oy. arkadaşlar 2000 tlik alım yapıyorum 4000. ve üz öderse kazanıyorsunuz bu kar. basit zor bir şey. yok Yakup sayı düşürelim kse. bilemiyor şu sayıyı güncelleyelim 1 25. arasına düşürelim bunu da bilemediler. Arkadaşlar 13 K bilemedi 1 25 arası. tekrardan 3 2 1 başla 1 ile 25 arası 1. ile 25 arası Bol. şans birç yazdım ama. sayı Allah. için Mehmet Saka kazanan. arkadaşımız Mehmet Saka için al. yapıyorum. erik. mavi erik erik geldi tamam kazanacak bu. arkadaşımız Tamam kazanıyor bu. arkadaşımız babacım Doa et versin bol. Şansın. olsun muz gel üzüm gel Ananı . gelse. olacakt kazanıyorsun dostum ş olsun male. yapmıyorum Ben de bıraktım Aha da koyduk. hem Deere koyduk var ya ananı al. pap arasını Al seriden Al baba al al al. kalp mal. patladı 10.000 lira verdi lan Oha 12.000. lira verdi Tamam kazandın artık dostum.

Teşekkür ederim şansın için senin. şansını biz aldık bu Ark sol çekiyor. Belli oldu çok. var Baba al hemen hesabını sim pap. arasını. al kı geçtik koyayım Yakup Bu. arada ö lan ciden at bana sıkıntı yok. alanı bana. at Baba da ne yapalım herkese para da. atıyoruz koyayım ya telegrama. gelmeyen kaybeder unutmayın. gönderiyorum. devam edeceğiz. Tamam Mehmet paranı gönderiyorum kontrol. chat yazar mısın geldi diye. Mehmet. para. herat. ol gönderiyorum geldii gibi geldi. yazarsa sevinirim. eksik koy Niye. eksik. 05. babacığım gönderdim hesabına bak seri. chat yaz herkes görsün. Ser ser bak chat. yaz Arkadaşlar ben ne diyorum hakkıyla. kazanan herkes. kazanıyor Biz burada Umut. değ. değilm. geldin Ar sayü. devam. Aha kazanan kişiyi gördüm Tuğba or gen. Tuğba 14 Tuğba için alıyorum Bol. şans Hadi bakalım. yeni gelenler Hoş. geldiniz kazanıyor.

Olsun İsterseniz şimi. bu x geçebilirim. bilginizin. olsun bire. Geçelim. mi xx. geçelim tam. oynuyorsunuz baba Biz var ya bu işin en. iyisi olacağımıza söz veriyorum gün. gelecek bu işi yapan herkesi görecek ben. boş insanları göreceğim. hepsini ortaya çıkaracağım siz merak. etmeyin hiç merak etmeyin Hadi baba. devam. edelim 3 2 1 başla. seri gelsin. baba gelsin seen. ila i. bırakamaz gördüm emin olmak iek. bakıyorum yok aşağı ini ini Ben gözüm. ilk ya kişi ilk kişi y 27. mi Sole mi çekiyorsun. bakalım bir görelim. bakalım yazmışsın şimdi Üye oldum. YouTube YouTube'a sırf sana katılmak. için abone oldum Bana da çıkar mı İsmet. nasip Nasibin öne geçirmez biliyorsunuz. Ben burada size bir şey soruyorum kim. İçinden ne geçiyorsa benle uyuşuyorsa o. an kişi kazanıyor ol. şans oyu değiştirin. yap Eğer vermek istemeyen bir insan.

Olsaydım hiç oyundan çıkmazdım or devam. eders ama. ödemedi 25 Ar sayı. yaz evet. du bir şey. yaz arkadaşlar 3 2 1 başla. ok ya kalsın öyle ekr göstereceğim. bilene bakalım a nasıl. gidiyor. kimmiş g Garanti alalım n buradan. başlamış kim Salim Nergiz 20. demiş sal. alıyorum sal bakayım sen sağ mi. çekiyorsun sol mi. çekiyorsun Salim Bol. şans bakalım Salim 4 milyar Salim için. ödeyecek 4 milyar 4 milyar. öers Yar. oğum. 15 çek çekiyor. Bence. il. at anı. arkadaşlar size bir Garanti bil. var. Say. yaz. oh. oh arkadaşlar devam 3 2 1 başla yaz. gelsin. Yaz. Gelsin Yaz. Gelsin servetten sonrası. geçerli Emre yaşa 7 demiş Emre yaşa. kazandı Emre yaşa Bol şans Emre için. alıyorum arkadaşlar kurallardan birisi. YouTube'dan takip etmek telegram'a. gelmek Instagram'a takip etmek unutmayın. unutmayın Beyler . koyarım karpuz. mu şuraya. bakan çekiyor belli oldu.

Boş. çekiyorlar oy hiç vermiyor. lan önde. ö şans. yok sorun. yok yunun. y el yazm diyorum 3. yaay 3 2. kaz söylüyorum k k biliyor musunuz. kazan 9i. o. şans oyun ödemiyor ama hiç. ya diğer Tan bilgi vermişler . koyayım Yanlış mı yaptık di daha mı i. yamadık. ki geldi burada. üz 4 ne abi. ya üzüm kare. üzüm Bu ne oğlum. çekmeyin oğum si. sö gelmi. şim. olacaktım burada bir şey Yaptı Yaptı. yapmadı. gidiyor seri. devam teg youtu takip etmeyenler. katılamaz bilginize 3ta. seri. üm Hoş geldin tam kaz. Bu ne. abi üzüm Elik. çarpan ne oğlum çok kötü oyun lan. çok kötü abi hep cenabetsin. geldi kazandılar. heralde bu. ne milyar. kazandı kaybedi adam kazandı Y geldi. Alayı. al al gelsin. al. gel. para. her Ben kimin ne yaptığını söyledim. sıkıntı yok Ben Neu. problem. değil yap Ya yeni gelenler var size. söylüyorum Link. at g gelin youtube' tak edin gak.

YouTube'a y olan kontrol. edelim kişi olmuşuz. Tamam. bak bir kii kere kilir hainiz olsun ki. kazmi yok. bir kişinin kazanma limiti yok arka. arkaya bilirse arka arkaya. kazanabilir tam. mısınız gönderiyorum Arda chatte ol Arda. paran geldi mi Geldi yazmanı istiyorum. Arda hesabına bak. seriden gökhancım Hoş geldin. Aleykümselam. bazen görmüyorum gönderdim seri. bak say yaz. söyle Say. yaz 1 25 arası devam edin. Ser ne demek kardım Bol şans devam bir. kişin kazanma limiti. yok bilemiyor bilemiyor. gemi tam. seçebilirsin. bakıyorum Tamam kazanan kişi belli. kazanan kişi bedavacı abi 17 için bac i. yapıyorum ol şans. O. gelmez BZ. kuralları söyledim ınstagram' takip. etmeyen. kazanamaz Ben ona. bakıyorum. geldi 25. arası geldi mavi gel sonra. tam seri devam ediyoruz kim. yaz arkadaşlar 3 2 baş Ser. devam geliyoruz. karde bu mu. acaba Tamam olur.

Kazandı 25 Biz 25 yazdık olur Bol. şans ben yapm yazanlar Saymaz haberiniz. olsun göre. Yusuf YouTube'a. gel. bizim Elik mavi çarpan. tam bur bir şey değişmedi. ya Fark. etmedi 3 2 1 şimdi başla. g yaz. gelsin AIM kazanan Emreyi aşım Bol şans. Bol şans 2. demişsin Yakup normal çekilişe geçeceğiz. bunu sona erdiriyor yavaş. yavaş biraz yordu beni bu al şey at. falan filan bu . koyayım. şans mavi. karpuz mavi karpuz. kazanacak geliyor. Geliyor geliyor kazanıyor mu. bakalım Evet şu an 3000 vermez. arkadaşımız. kazanamayacak arkadaşlarim çekilişi daha. kolaylaştırıyoruz kol. gönder elmalara. bakan olas bir. çocuğu. nasıl ilk yazanı ben görüyorum ilk. yazdın tartışmasına girmeyin boş. yere Arkadaşlar rica ediyorum biz. gerçekten ilk yazanı görüyoruz arkadaş. Cenabet. mi K geliyorsa olur K geldiyse olur K. geldiyse kazandım burada x var burada da.

X var kazandım kareyi versin bari benim. için versin karayı da kazandı mı acaba. bakalım. hesaplıyoruz. 3475. lira bak kılpayı kaçırıyorsun şu anda bu. arkadaş gitsin gus abdesti alsın Evet bu. arkadaş güzel bir gusel abdesti alsın. tutmamış son kez yapıyorum Son kez bir. dah Say yaz 3 2 1 başla son. bu nere. gitti y Kam gmi Kam bu tarafı geliyor. görmez a kazandı Bir. de yine kazanmış Hil olur hal bur içine. okuyorsun Bir. y çekiliş Ayarlamasını. yap. gibi 5. had geçiş. olsun olaz ama bakalım ol. Ol yeşil. mavi. kalmış kimek. Par. katmış 5 dak s çok güzel atmış biliyor. musunuz genelde Masalar s0 Ark 8 atar. Ben şuradan tek alıp gidiyorum. parayı 8 atacak eek yapmazsa 8. geliyor 8. 8 8 çevre ya 30 ya. 8 biz boşa konuşmayız ha vay vay yeterli. biz bu oyunu oynuyoruz bak biz bu oyunu. oynuyoruz sıfır arkası bu çevre alınır.

Unutmayın. bak şimdi bak Sadece Burası ve Burası. tekrar Bak. izle çok. bas O. şans. arkadaşlar daha fazla çekiliş teleg ol. unutmayın Bak her gün burada. olun Ananı şy oluyordu. ha yeterli baba Bunu da. çekelim Çekelim . Arım dur ya 100 olur . koyım para 100. olur para 100 olur ya vz geçsin son. sona bacaklara baksana bacaklar Elmas. koymuş O bacaklar ay kaç dışar biliyor. musun. doost yapma. ne alakaysa. izleyin yin karşıs demiş. oyna 2928 gelmez aldı mı aldı Güzel ol. şans Beyler oev at çok tatlı olur. Bekliyoruz bakalım Bol. şans Bu kadar basit para ver lan. Verde bu bu yani bu yemin ederim sade. buraya baktım. kasayı gel. çıkıyor o. şans ünlem nakit yaz çekilişe katıl. Arkadaşlar şu an başlamadı bu rince. başlayacak. bekleyin güzel yapalım Hadi bol. şans sıfırda da. varım ha Yeter ya abi s0 H 8 denesek mi. ya. şöyle. böyle Ne diyorsunuz bama deneyeceğim ya.

Bo Hadi 08 dedik. Bol şans s0 arkası. 8 s0 arkası 8 Bol. şans bacaklara bak be o bacaklara. dokunmak isteyen ben bile. varım gir Geçmiş olsun Tamam yeterli. başlasın çekiliş çekelim baba. ver lan paranı. şans. Beyler Bol şans. hepinize kuralları biliyorsunuz değil mi. arkadaşlar. Pray Biliyor musunuz. arkadaşlar rarı biliyor. musunuz katılın ünlem nakit yaz katıl. ünlem nakit yaz katıl. Beyler her gün olacak Her. gün bizim gibisi yok yayında çekim veren. yok o zaman koyayım. ya Tamam sorun yok. ya Kaç kişiye veriyoruz Yakup Bunu sen. belirle sende izleyici YouTube'a gelir. musun YouTube linkini atar mısın. arkadaşımız katılsın çekilişe ilk defa. gelmiş twitch'e Instagram YouTube kanal. linkimizi at. şans arkadaşlar bir kez yazmanız. yetiyor Sizden bir şey isteyeceğim Ben. sizl dedimde lüfen güzel spam skyp. yapalım da bir Story çekeyim Instagram'ı.

Atayım size için Hadi. bakalım böyle. yapalım arkadaşlar şu anda Yayındayız. çekiliş devam. ediyor. lan fazlamız. var arkadaşlar şimdi ben söyleyince. tamam mı 3 2 1 Yardır sizden ricamdır. Arkadaşlar şu anda Yayındayız çekim. verdik çekiliş devam ediyor canlıların. burada. Devam durmak yok dağıtmaya. devam. cansınız zand. Beyler çekiliş devam ediyor de vurduk. çekimizi verdik. buran gördüğünü. gibi teşekkür edimer tam. kı hep Bol şans. olsun takak. varsa bak şu an Instagram'a takip. edenlere bakacağım etmeyen varsa etsin. Beyler yandır unutmayın si. söylüyorum okuyorum en son takip. edenlere. okuyayım mi çekiş Tamam çek sona erdi. Bol şans kazanan arkadaşlar direkt papas. atıyor ve atıyor paray gönderiyoruz bol. şans. Hadi bo şansınız. olsun seni tanımaz mı Ben ayıp. ediyorsun Fatma nakit yazdıysan yazan. eklenmiştir verelim 5 kişe verelim.

Hadi hadi 5 kişye verelim. musun K onun sayısını. istiyorum yaşından fazladır ama. Evet bir kiş bir kazanan kim göremedim. bir kişi Fatma. mı Fatma ünlü sınıkçı 1 kazanan. devam şansınız olsun bab çıksın. in kazanan Elay. Saraçoğlu. Ar sorun. y bur. ğ kart. al Buradan. atabilirsin bur göremiyorum. Yarın geri kal bugün bu. kar 4 bur. bir. kişi kiş. gelsin kiş gelsin pon. Kandı patron bans. çıkmıştır telegram'a girip çıkıyorlar bu. arkadaşları gözümde belirliyorum Yarın. ÖBS gün çekiliş kazandığında hiçbir. şekilde şey yapmam haberiniz. olsun yok dir Ne. problem Hadi göndereyim gönder bana. hesapları herkes burada mı çekiliş. kazanlar bir ses versin. kim topluyor papaları yem mi ksem. mi Ne yapak yayını komple sizin için. çekiliş yaptım. ya Bak yazıyor Yakup şu anda pap. hesaplarınızı. iletin gruba bakayım Bu arada unutmuşum.

Grubu 65 kişiyiz. kim ne durumda Bu. arada yayında çekin veren adam yair kral. kral izin. verilmiş kapat. kapat bu ikisine gönderiyorum. erya gönderdim Er hesabını kontrol et. chat yaz rica ediyorum. seriden O patron hesabına bak. seriden bu hesabınıza bakın. y bakın chat yazın rica ediyorum büyük. harflere geldi yazın rica. ediyorum Fatma bak Fatma hesabına. bak lütfen hesaplarınızı Kontrol. ederseniz çok. sevinirim. gönderildi kim kaldı Servet kişiye. gönderildi bana burcuyla diğer arkadaşın. hesabı lazım bir kişi dah kazanmıştı ya. o lazım Kartal mıydı bu iki arkadaşın. hesabı. lazım hesaplarınızı kontrol kazanın. arkadaşlar Uğur Kartal hesabına bak 10. bir kişi yolla bana Burcu yollayım. burcun hesabı. gelsin burcun hesabını alım Serden saat. oldu saat 2 dakika oldu arkadaşlar ben. bittim y. oldu kö. kaldı çek düz bak.

Oldum lan Kay olmuş burc bekliyorum şu. an. Hadi had bur ö bur yormuş sen bekle. lütfen yum. y Valla söylüyorum telegramdan. Instagram'dan takipten çıkmayın bunu. söylüyorum Ben Bu İnsanları gerçekten. görüyorum takibe Bakıyorum bu insanlar. hak etme insan çıkmaz Fatma Hanım. Instagram hesabım atar mısınız. etmeyenler etsin Ben kendimi K kıyas. atmam zaten kse kend şey yapamaz Bu. yüzden Kimse laf edemiyor hiçbir yayıncı. yemez yemez yesinler o işi. insanlar sizlere teşvik edin. teşvik Edi teşvik edin. öks moderat B kiş Kanka son 50 Sani 30 S. çek Tamam sende sıkıntı. yok yan. y para çekim. ver Burcu hesabına. bak Buru hesabına bak. gönderdim Rum koyayım gerç rum. şans. para. atıyor 10 saniye son girişler son 10. saniye son 10 saniye 10 saniye. katıl çekilişler. YouTube'da V Ben ih. son nede oğum hesab takip et Teşekkür.

Ederim Rica Edim Ed ne demek Her zaman. bekliyorum buyurun gelin Para geldi sen. nasıl bir adamsın helal olsun Annene. anneme Anneler Günü hediyesi alacaktım. Param yoktu Çok teşekkür ederim ne demek. Buru Hanım ne mutlu bana eğer güzel bir. şey aradıysa çok güzel. hazır anneler demiş K Ben anneme bir şey. almam gerekiyordu O da aklıma. geldi en. son mutlu hesabını mı At 500 bakayım. ya kazam Yakup. 5. 3. 2 1. sıır batmacı kazanan. kişi İlker. batm alım hesabın. çek devam ediyor. nasıl hesap lan. C iyor Hesabı düzenle bu hesabı doğru. hesap iste. Yakup benden senin isine kalmış 5 kişiye. 500 T vermek istersen telegram'da. yaparsın. ol şans sana bırakıyorum y Eğer yapmak. istersen telegramda 5 kişiye 500'lük. ayarlarsın Kazan kiş hesab bana. iletirsin atarım sana kalmış insafına. kalmış is sana. atayım nl. istersen ben gidiyorum' gelmeyen.

kaybeder abi bunu söyleyim de' takip. etmeyenler kaybeder ben yoruldum . koyayım AB kalmış. artık benim kalırsa tüm paranı dağıtırım. bitmez. Gerçi sen ne. istersen ne. istersen Yakup Şeh dah Yakup'a moderatör. maaşı atacağım şey pard derler adamın. maaşın atacağım. seviyorum Bana şu batm hesabını düzeltip. bana gidiyorum. oğum. lan y bil Sen bana tekrar ian da değil i. Olur olur V Ben. gidiyorum o Ben. gidiyorum patron B küf. duruyor Neyse ben gittim Yakup dedi gibi. senin sapına kalmış yapmak isteyen. telegram'da. yapabilirsin Hadi görüşüz arkadaş

All Devices iOS Android Chromecast