ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Ölüm Riskli Yeni Rulet Oyunu [Buckshot Roulette]


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Merhaba arkadaşlar bugün buckshot rulet. oyunu oynuyoruz bakalım şans yüzümüze. gülecek. mi şimdi oyuna. başlıyoruz Şurada ne yazıyor. ki Evet şimdi. başladık çirkin bir yaratık geldi. belgeyi İmzala diyor imzalayalım. ismimiz. Üç tur var bu birinci tur Hı. hı bir dolu iki. boş boş ilk. mermi İnşallah. öyledir kendime sıkıyorum sıkalım. deneyelim İnşallah boştur doluysa ayvay. gi Evet şimdi karşıya. gene boş karşı karşı Bence. dolu nasl her seferinde canlıy ola kend. sıksın bir sonraki tur Bence dolu Bence. de çok belli. Hadi bakalım. puf kuf. oldu bir tur bitti kaybetti şimdi bize. eşyalar. verecek Ege. kazandı bu s inşallah iyi itemler çıkar. güzel. güzel şunun bir hakkını. alalım bir dalı bir boş çok güzel Tamam. kelepçeyi tak kesin. bizde ilkte dolu mudur boş mudur Sence. hı ucunu keselim mi keselim Bence ucunu. Bence şey yapalım Eğer boşsa ona s.

Sıkarsak o gider Evet Bence ona sıkalım. diğer tur Eğer dol Eğer bu boşsa. Tamam işte taktım birşey. yadı keselim. keselim g aman kendine değil karşıya. dikkat bir ara yanlışlıkla Şuraya git. ben şey yapmadım gitti. Can geriye kaldı 2. evet hadi. bak şöyle bir şey çıkıyormuş değil mi. Oy çok. iyi bir bakalım bakalım bir doluysa. hemen sıkalım. da Bir. bakalım dolu Tamam sıkalım güle. güle yalnız canını. yenileyecek şundan yakacak bir. tane Bir de bakacak. iyi o bir de canlını yenersin Mükemmel. ya Neyse yine. Dönde boş bak yoksa boşuna Şimdi dolu. dolu a gene. bakıyor şimdi dol ve biz. sık Tamam şimdi Kesin dol sık Yapacak. bir şey. yok olsun bakalım En azından Hala biz. öndeyiz ona bir SIM da al iyi bir şeyler. çıkar. inşallah şundan çıkıp durmasın fena. değil iş yapar şunu yakmayacağım diğer. tur. yakacağım dolu olma ihtimali yüksek.

Ya karşıya Dur bir Şundan bir. yakalım bir can versin Hı hı Bir şöyle. eskimize bir dönelim gönder Karşıya. git güle güle İşte bu Yalnız o bizim. şeyi alabilir ha turu bizim turu. alabilir bak şundan bakacak şimdi. kendisine sıkar muht Tamam zaten bir. tane kaldı o da boş. hoppa. dolu olabilir Bundan sonraki kesin. doludur pat Biz de patlatacak tane mi. vardı Yoksa bir tane mi 3 tane vardı Şu. adamda. ondan gittik ayvay. yedik y ölmedik daha iyiyiz diiz sadece. uça düştük Bu eli alırsak. kazanıyoruz Ya boş zaten içi boş sıkt. i kere mi i tane mi varmış içinde Onun. sanırım Allah Allah Ben bir tane kaldı. sanıyordum kötü oldu bu. Neyse zaten bitiyor herhalde son bu boş. boşu bıraktı bizi. alçak Hadi ya iyi bir şeyler çıksın da. tur alalım güzel Tamam o i tamam A bir. şeyini bir alalım hakkını bir. Alak Kelepçele sonra ateş ederim Hıı.

Mecbur kerep. yiyeceğim kendi takıyorum Bir de. tamam bakalım bir. içine dolu dola O zaman bu turu alıyoruz. güle güle güle re Hadi bay. bay in tur bizde final. Tur 3 tur çok. riskli. 3ün turda kuru kafa. işareti Hai bakalım buna final roundu. başlıyor şuraya makineler gelecek Evet. yaşa ya da öl üzerinde Dans. ediyoruz ne diyor ki. burada kaybeden kesilecek diyor büyük. ihtimal. ne çıkıyor bu sefer kaç tane 4 tane Hadi. güzel bir şeyler çıksın 4E. güzel güzel bir tane daha bundan çıksa. çok iyi i şu kelepçeyi bir Kullan Hanım. bir dakika Buna da mı kelepçe. çıkmış ilk önce o bize. takmasın önce Kelepçele kelep sonra. mercekle bak. sonra şey Ateş et kes ucunu. önce var Kes keselim ucunu hayv. Can Tamam ona şey çıkmamış var. ya. işte. bizde Yal i tane mercek çıkmış ya. inşallah ama vursak efsane olur boşmuş. ya diğer dolu çok belli Neyse En azından.

Kes kesme de var Abo kesip ik Can. götürür. Vallah kendini. vurdu boş muymuş. Tamam boş çok. iyi güzel çok iyi Oo oy mükemmelim. de ne. geliyor 4E D tane H. tam bir bakalım içine ya da dur ilk şunu. bir takalım Takalım alz bakayım Tak. onu şundan bakalım boş boşsa şundan. içeceğim Evet. bu sefer doldur yani büyük ihtim ate. edeceğiz Bu çok mükemmel taktik. yaptık biraz da şansımı. kaldı gene ona. sıkıyorum diğer tur da alırsak alıyoruz. oyunu. Hazır mısın diyor As Sen hazır mısın di. mi. Evet. bam. o can da. alamayacak Ah g. ney en fazla canımızı. götürü. alamayacak boşuna Bir an korktum Dedim. eksiye düştüğü. için kendi kendine vurdu ş biz kazandık. oyunu. BİM Onlar ne ya. G Evet kasayla Para geldi şey çantayla. Evet açalım Çantay evrak. çantası dolarlar. doldu. Evet baksat rulet oyununda kazanan biz. olduk arkadaşlar şansımız yer.

gitti paraları aldık yola koyulduk. gidiyoruz evet tebrik ediyor. bizi oyunun istatistiklerini veriyor. toplamda. 6790 kazandı Evet oyunumuz burada sona. eriyor diğer videolarımız görüşmek üzere. beğenip kanalımıza abone olmayı. unutmayın kendinize iyi bakın hoşça. kalın

All Devices iOS Android Chromecast