ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 [MSFS 2020] | FBW A32NX | London - Brussels | VOR 07L Approach | 2D - TRK FPA Guidance


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese merhaba ben serat Dostlar yeni. uçuşumu Hoş geldiniz Bugün sizlerle. birlikte Londra'da London gatwick. Airport flyby w ile devam ediyoruz bir. önceki taca çıkmamız sonra birkaç saat. geçti ve planımız bugün Turkish Airlines. delini kullanarak. Londra'dan Brüksel'e bir seri sfer. gerçekleştirelim. Abnormal konusunda çok başarılı olmasa. En azından sopi canlandırma anlamında. şöyle kısa bir uçuş olsun. birlikte Park pozisyonu biraz uzak bir. yer seçtim bu. vesileyle En azından taksiyle e pist. başına kadar 08 sağa görünüyor şu an. kalkış pisti yapma şansımız olacak Hadi. gelin İsterseniz Kokpit geçelim ve. hazırlıklara başlayalım Hepinize iyi. seyirler dilerim. Evet şöyle. geldiğimizde uçağa şu exal Power bağlı. durumda Körük de şu an yanaşmış E'ye. gelelim ve simen plana. indirelim baktığımızda eek Golf Kilo.

Kilo gwi Eco bravo bravo Romeo da varış. meydanım Brüksel Orada rüzgar. 40i Burası nispeten biraz daha keyifli. ise D pap ile bir sıd orada da coxy 8. Alpa da bir varış planlamak Şöyle ki 25. sol iniş görünüyor burada da 08 sağ. aslına baktığımızda. Rüzgar yani 8'den kalkmak mantıklı. olacaktır Bir önceki uçuşta biliyorsunuz. Biraz zorladık önce bir Win cheer yedik. Sonra pisi değişmeyelim dedik Sonra da. gittik indikten sonra da fremen dolayı. taca çıkmak durumunda. kalmıştık şöyle bakalım Engine Turkish. 55 ner 2 ctot bilgisi görünmüyor İsa. deviation 6 cost indexte. 10 baktığımızda yakıt için. 3.9 görünüyor blok bayağı bir az yakıt. 1.8 de şu an için reserve yakıtımız. devamına bakalım şöyle lij de EC Bravo. Lima Golf da o arrival la yedek Meydan. olarak şu an listede yer alıyor Onun. haricinde yüklemelere gelelim önce bir.

Yakıt işini halledelim. 3.9 yakıtı almış olalım PDA geldiğimizde. de boarding başlatalım ve instant olarak. uçağı yükleyelim yine çok ağır değiliz. 174 yolcu var. kalkış için 64.5 tona kalkış ağırlığımız. görünüyor CG 3.4 civarlarında. yine şartlara bakacak olursak gwg için. önce bir taksi şartlara bakalım Ben de. cepsan ilk defa bakıyorum gck. Meydanı şöyle parking stande. gelelim 20'ye 9 Alfa şu bir Dursun. köşede. construction 2 Rapid exit vermiş bakalım. şöyle neler. var bir hotpot var Biz burayı. kullanacağız bugün En azından Yukarıdaki. Juliet takxi yolunu. kullanacağız Airport. info Bu da açık bir yerde kalsın şöyle. minimar da burada görünüyor zaten biz. taksi ş jul kadar parking chart Oradan. da 08 saha gelecek şekilde bir geçiş. yaparız bir ihtimalle belki golfen. intersection kalkışta düşünebiliriz. kalkış pisti 08 sağ.

Olacak s ıd'ye. gelelim şöyle bir bakalım alfabetik. sıraya göre değil. D 8'i kullanacağımız için neredeyse. dümdüz giden bir. sı Sen gel bakalım. şöyle Bu da aktif olarak biz de. beklesin Başımıza bir şey gelir de. buraya tekrar dönmek Gerekirse de 08. saah için bir initial bir tane de iles. yaklaşma şurada. kalsın varış Meydanı planımız da oraya. Koki ile bir Star. yapmaktı Cox 8 Alpha transition burada. görünüyor zaten koken kirye gidiyor o. kadar sen burada bekle bir de epa. gelelim o. zaman 25 sol veriyor aslında planım VR. yaklaşmayı göstermekti burada ama Ne. dersiniz Rüzgar o kadar çok şey. değil şu V 07 sol buranın popüler. yaklaşmalarını biraz böyle çapraz. getiriyor gündüz kullanılan bir. yaklaşma şöyle. baktığımda aslında düşünebiliriz biliyor. musun gel şöyle finala bağlama afl. gemden sonra dursun bakalım şurada ya.

Bunu deneriz ya da 2 F Right için bir. tane ya 2 F left Hatta deneyelim. ya kuzeyden gelenler Zulu muydu bakalım. Aynen kirken gelenler Zulu ydu 2 F left. localizer Bu da burada. beklesin e chına. bakalım parking stande de şöyle bir. bakalım bunlar bize orada lazım. olacak leen çıkarsak zaten sağdan terk. ederiz gibi. görünüyor That's it En azından chartlar. şu an hazır bir şekilde pint kısmında. yer alıyor reisimiz. hazır o zaman gelelim biraz da içeriye. sırasıyla cockpit. preparation başlayalım. şuradan aslında gönü bir miktar böyle. Abnormal çalışmak Hani normal sop Artık. neredeyse her uçuşta yaptığımız bir şey. haline geldi böyle değişik farklı kleri. canlandırmak istiyorum Lakin Fly by Wire. bu konuda biraz kısa. kalıyor. yani en azından madem sop yapacağız onu. böyle. kısa uçuşa tamamlamaya. çalışalım Çok da fazla canımız.

Sıkılmasın ok çalıştığı kadarla overhead. paneli tamamladık panel de burada. aşağıya doğru geldiğimizde acp Zaten çok. fazla setı yapamıyoruz parking baket. kpit kapısı da hadi gelin kapatalım. durumda konsol Burada da çalışmıyor. haliyle artık atsu ve FM GC zamanı atya. gelelim. şöyle bir initialization request diyelim. data. gelsin request tıklayalım hava durumu da. gelsin Sonra. fmg. dalalım Database şu an Valid motor. opsiyon umuz. checked şunları Clear etsem acaba şey. yapacak mı. bana Çünkü asıl çekmem gereken şeyi. istediğimde Golf Kilo. Kilo bravo bravo. Romeo initialization atan yaptığım için. iin burayı tam anlamıyla almıyor Okey. sıkıntı değil biz de kendimiz gireriz. Peki şu an aldı mı Bak şu anda şeyi. silmiş. oldu o zaman tekrar gelelim bir ATS. suya oky tamam bize uyar Biz de manuel. gireriz. eek Bravo Lima Golf yedek meydanım.

Daı Tango Hotel. Yank f maner 2. olsun cost index 10. demiştik şuraya geldiğimde o zaman planı. açmamız gerekiyor. artık 230 rvsm dahi. uçmuyor set deviasyona baktığımda ise. R6 6 derece yani 37 girsem alır. mısın almaz mışsın. şimdi oldu buranın sıcaklığı 10. dereceymiş. seni set edelim ve gelelim hesaplara. departure Papa departure olacak. doğ Er'den Sonra rotaya şöyle bir. bakalım Lima 18 vabi. thereafter. kubek 70. coxy O da set koken sonra zaten Cox 8. Alpa 25 left veriyor. şöyle. yapalım biz VR 07 solu Bir deneyelim. mi. Alpha. ky. transition insert baktığımda nasıl. olacak şöyle bakalım zaten dümdüz doğuya. gidiyorum şu varışı biraz. detaylandırılmış He fena. değil Delta Victor Romeo arn olsa da set. edelim. proget secondary zaten not implemented. haliyle in Bravo geldik performance. alakalı. noat. usulü burada geçiyor.

Muydu nereden şuradan şartlardan. bakacağız navig Gel bakalım. departure cdm. Airport know. that son sayfaya bir geleyim. belki genelde sona koyuyorlar bu tür. şeyleri yes. desibel cinsinden vermiş Sanki ben. desibele göre buradan bir iş. yapabiliyorum. size yok yoksa o zaman biz standart. kendi usulümüz yer Art B kullanırız 100. bit zaten kabul ediyoruz burayı yer Art. 1000 kalsın hazır chartlar gelmişken şu. şeye de bakayım. e. sidye d to Papa 08 Right için straight. maintain 77 Track Direct over. 269. inbound yani 089 inbound yapıyoruz. dovere 5000 fit maksimum 6.000 fitler. var Buralar önemli. War yaptırmayın diyor 3000. kadar çok da bir problem değil ama gelin. O zaman akselerasyon. şöyle 3000. yapalım ok başlangıçlar da 6000 fit. olsun Çünkü resme baktığımızda 5000 ile. 6000 arası bir pencere burada exactly. 6000 veriyor Burada da keza exactly 6000.

Veriyor ki phee baktığımızda İngilterede. Climb Now pH kullanılıyor bizdeki Open. Climb ya da unrestricted Climb tabiriyle. aynı ok En azından Burası Tamam hazır. efp gelmişken O zaman ne yapacağız ne. edeceğiz Bir de ona bakalım Park. pozisyonumuz. 564 Şurayı biraz genişletelim. je yapsa biraz daha işler yavaş. ilerliyor. 564 Biz Şurayı ala'ya muhtemel pushback. yapacağız En kötü ihtimal küb charleen. de küb de olabilir planımız ise küb Alfa. la aşağı gelmek şurada bir köprü altı. var oradan geçmiyoruz kubek alfa'dan. sağa dönüp Lima sonrasında muhtemel. tekrar kubek ya da Romeo ya da Lima ile. gidip Sierra olabilir deicing almamız. gerekirse genelde burayı tercih etme. durumu söz konusu Lakin bugün yok. muhtemel Biz şöyle KB Alfa aşağı inip. Lima sonrasında kubek kek'ten sonra da. tekrar sağa dönüp j. katılacağız bu katılma işleminden hemen.

Sonra. da julietten düz gidip 08 sa pisine. girmiş oluyoruz şurada biraz daha böyle. şey var Juliet Juliet 5 Juliet 3 Juliet. One Juliet 2 bunlar hep Holding pointler. buralara dikkat etmemiz gerekiyor bir. tane paralel pist var yanımızda her ne. kadar kullanmasa da paralel pist Sonuçta. Hot spotlar zaten trafikler alakalı bir. de şurada bir karışıklık olabilirdi bir. hotot number. vermişti. Er demiş bizimle alakası yok Biz Şurada. şöyle. gaza p yeterince uzun ve kuru görünüyor. bugünkü operasyon için Ese de zaten. bakmıştık o zaman Bravo gelip. ağırlıkları girelim yakıt 3.9. Flight plane Tekrar. geldiğimde 1.8. de bana minimum diver Fuel veriyor li. için bu da tamam performansa geldiğimde. Hadi gelin config oneplus F kalkalım. bugün Black bu performans hesabı. yapmadığı için bayb girelim transition. 6000. fitmi seni de.

Girelim yani 6000 fte kadar q uçacağız. süratleri şöyle basacak olursak 131 132. 136 Flex 69 Take of CG Az önce bakmıştık. performance kalkülasyon. Gross weight 3.4 aynen Gel bakalım sen. buraya. That's. it sanırım hazırlıklar 3 aşağı 5 yukarı. bitti brifingi de bu şekilde yaptık gibi. oldu Sadece Neyi unutmuş olabiliriz şu. doin bir inbound coru vardı ya ona just. in Case girelim. 089 bugün VR appro yaparsak en azından. buradan. da alışmış oluruz Rose VR takibine VR. 1'in course. takibi burada ktan 89 VR VR 2 ise first. tarafında bakayım renki çalışıyor. mu senin rin 20'de. kalsın o zaman çek. zamanı Gel bakalım. preparation Bayır bu kadar düşük yakıtta. kalkmıyorum. şur. bakalım at biz. 1. D. Hello Good afternoon parking B is let me. ready. Şimdi burada neye girecektik bu E'ye de. bu kadar bağlanmayı çok sevmiyorum. aslında ama h.

Thank seni kapatmayı. unutmuşuz ok pushback and. ST danan önce bir apu çalıştırmamız. lazım. blocking Gear Yes please. eveli gördük Action Power of eidan. ok pencere kapalı SL arm. parking TR id. parking şimdi Check liste okuyalım. parking bak set take off speeds and. trust. v31 VR 132 v136. Flex Windows closed Bacon on. Ed p Hemen bir edelim seni o. zaman biz facing s istedik seni bir. edelim şimdi Bunları normalde ok. tuşlarıyla. yapıyorum shiftte basılı tuttuğum zaman. böyle daha rahat ileriyi sağ sol. yapabiliyorum uın burnunu taksi yolan. şöle getirdim daha ince. F8 saat yönüne F7 ile de saat yönün. tersine uçağa çevirebiliyor ben facing. sou istemiştim Madem Güney olacaksa. biraz da şöyle kendimi kuzeye çekiyorum. ki Push böyle rahat. yapsın Bu. SL moduyla aynı çalışıyor yani şu an. aslında kamera ayarlarını kullanırmış.

Gibi bu Kamerayı da değiştiriyorum o. zaten sırf dışarıyı görmek için. kullandığımız bir şey modunda Normalde. insert tuşuyla giriyordum a d ileri geri. r f ile yukarı aşağı ve nump oklarla da. sağa sola. bakmayı sağlıyorum bu setup bittikten. sonra da entera. bastığımda işler bitiyormuş gibi. görünüyor ama şöyle bir edelim bakalım. nasıl. olacak motorlar temiz tamamlandı oaman. Az önce kaldırmışlar tarayı şu an tekrar. indirdiler. Bakın tekrar şimdi SL moda gelince Az. önce Bıraktığım Yerde duruyor Dayarım. Daha doğrusu. kamera karşıdan da bir tane Uçak geliyor. Evet eı. trafiklerini ne kadar aı olduğunu. gördük sıkıştırıyor. starting Engine Number. One simülatör olduğu için seni erkenden. gönderebiliriz. Truck disconnected byp pin remed Okay. Give my hand Signal on the left left. kimin ayrıldığını Engine War display'.

Demeki sönmüş Amber Noel String. disconnect mesajından anlıyorum şimdi. artık el sallayabilir bay bay. itemlar da tamamlayalım ve sırada. checklist After Check. Right neutral Şimdi burada isterseniz. oyuna şöyle bir şey yapalım müdahalede. bulunalım Çünkü bu ayarlar phoenix'in. ayarları Control option şöyle. girelim sensitivity bakalım aynen. eski haline getirmiyor resetleme rağmen. ok çok hassas oluyor Çünkü o hassaslığı. azaltmamak bir bakalım olmadı. değiştiririz zaten En kötü ihtimal uçağı. bir şekilde bırakıp yapıyoruz yere. tekrar resum diyorum. ok şunları açalım Taxi. Clans muhtemel bize vereceği şuradan. chlara. geldiğimizde. geldiğimizde Turn Lima. left. Juliet olduğu gibi düz gce ikinci sağdan. önce sağ sonra sol sonra tekrar sağ gibi. bir şeyler yapacağız şurada bir. construction work var Eee buradaki. düzene göre Aslında şuraya tekabül.

Ediyor Biz zaten bunun çevresinden. dolanmış. olacağız diye. umuyorum Clear left Side and clear Right. Side parking bak released. Break Check Pr Z. bizi de. arayalım cin sec for ok cabin ree de. bastı. zaten takxi chek karşıdan da bir. tane vle geliyor Bunları ben kapatayım. mı şuradan ya. ya da sağ. olsun Gate Gurme döndü sağ Biz taksiye. devam edelim Flight. Control setting. config normalm. baktığımda ilki küpek Bravo sonrası. limay denk gelecek. zaten Şurada da gördüğüm kadarıyla bu. tabelayı görüyorsanız bundan sonraki. sağa ve sola dönüşler Lima olacağını. söylüyor yerde de küpek Bravo yazıyor. zaten bu da bahsettiğim köprü. Buradan da ilk. solumuz tekrar kü beeke alıyor. bizi left Side Clear. buradan iniyoruz jülyeti kaçırmamanız. lazım. gör Hold bu taraf Bundan sonrası sağ. dönüşte jul bir sonraki paralel p sonrak.

Ondan sonraki de bizim zaten. kullanacağımız pist denk. geliyor. burası normal şartlarda at'ye sormamız. gerekiyor e stop barlar açık durumda şu. an Red Işık yani şu kırmızı ışıklar. Bunların böyle sönük olması gerekiyor Bu. şekilde yanık. olduğunda Kat etmek. yasak sağa. dönüyoruz bir uçak daha var sanırım. önümüzde. zaten tane genel havacılık galiba. İyiymiş ben sizi en iyisi kapatayım. şimdi biraz şöyle. yavaşlayın derken durduk zaten Gel. bakalım. General option. Traffic Airport vehicle Ground aircraft. worker. dasty vehicle. istemiyoruz n. bu yolun sonu direkt Juliet four'a. gidiyor Zaten Juliet 4' La birlikte 08. solu kat edeceğiz Sonrasında da 08 sağ. pistine giriş yapacağız. benim bu kontrol opsiyonu değiştirmem. lazım rda büyük bir ölü nokta var ölü. bölüm. var tekrar gel. bakalım R Dead Zone istemiyoruz Dead. Zone sen.

Arttırmam lazım bunun bir de sağ. versiyonu. var Gel bakalım. buraya Dead Zone. istemiyorum Onun dışında bu uçakta pit. çok hareketliydi şurada Y'ye denk. geliyor sensitivity düşük Dead Zone. yok biraz daha düşüreyim o zaman sizi 40. yapayım. deneyelim şansımızı apply and Save Go. Back and. resume şimdi Radar nasıl. release ettiğim zaman eski haline. gelmesi bu sefer uzadı Dur bakalım artık. Göreceğiz şimdi ik uçağın setupları. artık değişmeye başladığı için özellikle. son Phoenix güncellemesinde Fly by Wire. biraz bu konuda ayar istemeye başladı. daha doğrusu Phoenix ayarlarıyla devam. edemiyoruz. olmuyor şimdi bakalım havada göreceğiz. Burası Juliet Biz Juliet 4' kadar. devam. hat yapabiliriz. fluna. başlayalım baca çıkmadan. RAR i iğrençleştiniz. trff kırmızılar otomatikman hep yanık. görünüyor. burada bana bir simülatör şeyini.

Hatırlatıyor Ama bu Dur bakalım. ok Hazır mıyız. hazırız. t r. hazırsak. parking ayaklar frende take. off klavyeyle toga yapıyorum sonra. keseceğim. stabilized Yes Man 69 SRS runway. ret One nuts. Check V1. rotate pos of clim Gear Up. bal. acceleration 3000 yapmıştık. haliyle Birazdan bizim işimize yarayacak. 3.000'e kadar SRS tırmanacak anlamına. geliyor. 3000 fit geldi ve Climb Speed 2 magenta. alt. level şimdi bakın set edersem. kalü ileri B. bir ben bunu çekersem Eğer. şekilde. benc. tırmanacak Bakal. Lights. off D 089 inbound course bakın sağ. tarafa döneceğiz ve onu biraz interp. edeceğiz şuradan da görüyorum Aslında. bearing information okucu 089 geldi şu. an inbound 089 yaparsam İşlem tamam. demektir. ok bir bulut geçişi olacak sıcaklık 6. derece transition al. stand. standart i. Flow con artık. kullanmayacağız 089 artık İnter ettik.

Haliyle Seninle işimiz. bitti Optimum. 3ye bir işaret verelim. şu camdaki scrat lere kadar yapmıyorlar. mı çok. başarılı. e. i al. H Bu da çalışmıyordu değil mi bunda. yes. ready Go. Neyse bu kadar oyun yeter D geldik. zaten Hatta uyumuşuz. bile. speeded sonra set ettiğiniz ile Push. level off yaptıktan sonraki set etmeniz. arasında Verdiği tepki çok farklı oluyor. Push level Off her zaman çok. daha sert tepki veriyor işe de yarıyor. ok seats Şimdilik off sonra tekrar 10. olsun Zaten biraz sonra al. çalacağız. allstar. Aha 06 geçti güzel. constrain gösteriyordu alt. cru below yapalım secondary Zaten burada. çalışmıyordu Okey gelelim o. zaman hesaplamalara iniş mesafesi. hesaplaması Maalesef çok şey böyle. e gıcık bir sürü şey istiyor bizden ben. de bunları yuvarlak girmek istiyorum şu. an. 70. gireyim slop. olmasın pist 3400 metre.

Olsun 135 natla yaklaşalım. yani bazı yer çok Detay girmiyorum Sırf. böyle yuvarlak bir şey versin diye. baktığımda otobak low keyifli bir. şekilde beni durduruyor şu 07 pistinin. şu yaklaşmasını yapmaya çalışalım baktık. beceremiyoruz zaten şey yaparız diğer. tarafa geçeriz hava durumu bize bu. konuda Okey veriyor. zaten brüel 40'tan 4 not Light. Rain ok şuraya önce bir Hava durumuna. girelim. 1005 12. derece 40'tan. 4 herhalde 5000 fedi onu da şöyle. girelim şimdi. bakarız şöyle chlara geldiğimizde. arrival. coy coxy e Alpa sonrasında. ise 70 burada. vermiş bizim asıl olayımız Viar yaklaşma. gel. bakalım bir şekilde k'den geliyoruz afi. afi bir out Ama asıl bizim neim neresi. ona bir bakalım kullanacağım vi Bob vi. Bravo Uniform Bravo Brussel 079 inbound. olacak minimum kaçmış Hadi sayfa açıkken. onu. gireyim cdf ile uçacağız Aynen.

660 bit. yine aynı şeyi veriyor. bana Rüzgar girelim o zaman. sana. güzel Red BR. V bunun fid çalışıyor muydu bilmiyorum. ama en azından final bir şekilde. ayarlarız. 079 pas geçersek ne. diyor turn left clim. 4000 As directed basit bir pas geçmesi. var direkt kuzeye Kuzey kuzeydoğuya 015. başa döndürüyor Daylight only Day only. Evet şu an Daylight dayız minimum irtifa. 2200 safe altitude. brüel. için BR ve bilgileri burada bunu. kullanacağız indikten sonra ne yapıyoruz. Peki pisti sağdan terk edeceğiz Bravo 5. uygun Bravo 3 olur en kötü zaten. ineceğimiz için Bravo 5 muhtemel. kurtarır gibi bizi sonra Ou tur'a join. oluruz A'dan sonra şu inera girip bir. Mike vardı Hatırladığım kadarıyla oraya. park. edebiliriz hemen şeye bakalım taksiye. burada daha net. görünecektir That's it Aynen A'dan sonra. şöyle mike'ın Mike La birlikte Sierra.

214 215 bir yerlere kapak. atarız ya da bugün İngiltere'den. geldiğimize göre şu bölgeyi de aprom 1'i. de kullanabiliriz. Aslında Nasıl yapalım Sierra 208. olsun simülatörde Dep burayı. kullanıyoruz. ya 208 nolu Park. pozisyonu Bravo 5en terk ediyoruz Hatta. terk edelim direkt Buradan dümdüz. karşıya ina geçip İnan sonra ilk sa. yaparız mikla Daha güzel olur Bravo 5'i. kaçırırsak. bakacağız Gel bakalım şimdi bize. Koki it. Alfa Auto Break low set. olsun Eğer bunu Tutturamazsın da bir. şekilde ayar çekeceğiz neye bakacaktık. Bir de. şu piste. bakalım 064 müş final. coru Bu da ne demek. oluyor. 79 64 tam 15 derece yani tam böyle bu. sınıf yerler için STR approach. kategorisine. giriyor sıfır margin ama. zaten limit 15. dereceydi özel bir notu Yazıyor muydu. Dur. bakalım ble direk dümdüz okudukça. ama. vard Light. B Ha şu. kısım sırf şu finald ki kilise sebebiyle.

Bu tarafı böyle şey yapıyorlar Çapraz. getirtiyor. şöyle bir bakalım 23.000 fit deyim 23 x. 3. 69. yapıyor h 290 nayım 130'a alç alacağım. oradan da bir ad 160 16. geliyor. 69 75 85 mil kuyruk Rüzgarı bir miktar. var yani brası 80 mil var Hadi gelin. alçalmaya. başlayalım K and Fly level. 6 Hatta 7 doğuya doğru gidiyoruz şöyle. basalım Speed descent alt Blue Flight. level. 070 aşağısını yine göremeyeceğiz. Bir de Speed tekniği kullanacağız 132. biz. leyelim oke Koki aid ala'ya başladık. bundan sonra kkyy gidiyoruz trust idle. Hadi bir. yapalım. minimum al. al. al. al al. bu ne zaman çıktı. ya ok Engine. Tyson biraz erken yavaşlayın. spe bakiz id. arayalım. Hatta da. başlayalım selected İden. Prof 2et. diyor Buray uçmam gerekiyor Yani bu. hattı. ki sonra finala. bağlanalım 8.6 bizim final Fix imiz. spe. sels benim adam. flaps bazen bir kere bastığımda iki tane.

Nach. atıyor Ayıp. ediyor Face. tık. tık trust idle Check. let bakalım doğru muymuş one4. olmuş H bunu resetlemiyor mu. bu bu 1005 diyor bu one4 diyor. Bakalım aynen. for bizim işimize gelebilir En azından. pisti görme. anlamında şimdi İşin komik tarafı afen. sonraki over ediyor Biz haliyle afen. sonra manuele alalım Şu overa izin. vermememiz lazım afen sonra sağa dönüp. hemen etmemiz. gereki O yüzden bir önce. alalım Speed. Break şu an profilin zaten üstündeyiz. kky 7 0'ın üstüne geçmemiz gerekiyordu. burada Niye bastım. ben o 208 hangisi acaba burada. Neyse buna yerde. bakarız göründü o kadar da yağış falan. yokmuş. ya KK biraz deldik gibi. edan çıktık ama İyi tamam kal. 100000 onu zaten yapmışız güzel. 2000 fit 8.6 mil Biz bunu gene Track fp. yapalım Speed managed. Bence devam edelim Çünkü yüksek. bırakacak. bizi Okey Afiye çarpıyoruz 3000 fit.

Üstündeyiz bundan sonra beni sağa. çeviriyor. bon track. Budan sonra VR interp edeceğim flaps. specks alçalmaya devam edelim. Speed. Alive spe maned. 1000 to go. checked fpa min deg Speed fp min3 alt. Blue checked. artık bundan sonra buzlanma olmaz. herhalde. LS bakalım Siner ile örtük mi 8.6 2000. fim tekrar. şur 9.6 3. yapıp 8.9 da çekmemiz gerekiyor 3. derecelik. alçala göründü tren istasyonu da göründü. artık corse geldi. finala 79'a. dönelim 9.6 geldi 3'ü set. ediyorum ve 89'da da. çekiyorum. fp 64 final Track. olacak şimdik Ben son dakika bunları. kapamam diye off yapayım. F şöyle baktığımda 8. mde. gü 7 mil 1480. olacak 1480 onpet bir sonraki 6 mil 1160. or biraz da elimiz. alışsın 64 final Track set edelim set. Rüzgar tam karşıdan. geliyor 6 mil 1160 olacaktık şu. an 5 Mil 840 zaten paperi de görüyoruz. biraz alacağız.

Ok for fet L artık bundan sonra r inside. hck. paperi düzeltelim hemen artık ORT alayım. Rüzgar Hafif sola. döndü V geçersek 015 heading 3. tırmanıyoruz SL. pte çok agresif hareket ediyor böyle. hani verdiğim kumanda kalıyor palye de. tam. tersi beşik sallar gibi Pal. yapıyoruz Bak gene aynısı kes gazı. Diesel seev NS checked manual Breaking. aut Break. off oky sağdan. çıkabiliriz Bravo f h H tam istediğimiz. gibi. oldu dümdüz inara. geçeceğiz Side Right Side. Clear bir miktar yavaşlayın artık r. güzel yukarıdan başladık değil mi sırayı. kaçırmayalım. buradan inera giriyoruz mikla içeri. gireceğiz şunu kaçırmayalım. Sonrasında da x sa ile mikea katılacağız. 208 numara Park pozisyonlarını. göremiyorum şeyde ama acaba hangisi. bizimkisi Neyse Buluruz bir yer. rete Spark pozisyonu bir sonraki şu. yeşille görünen bizim Mike taksi yolu.

Biraz. yavaşlayın hafif bir yokuş yukarı olması. lazım burası. Burası bayağı bir dolu ya biz aun diğer. tarafına mı gitsek. buralarda bir şey var. mı Yanlış buton dediğim buymuş galiba. baksana Biz geldikçe hepsi dolmaya. başladı Neyse buradan biz inera devam. edelim Şu diğer tarafa park edelim. Sen şöyle gide. dur Yok ya Benim şeye göre şartlara göre. uyumlu bir park pozisyonu Yok. burada 70. 80 salla Biz bunu bir yere kapak. atacağız artık. ok Start. apu and clear Wheel. Page şuradan sağ tarafa bir yere kapak. atarız. ble çevirelim. kafayı işin şey kısmı defaulta herhangi. Park pozisyonu ismi de yazmıyor GSX bu. bilgileri nereden. buluyor şurada bir. parking bak. set pressure. normal cooling tamamlandı artık. motorları. kapatabiliriz Thank you. Partner Tabii ki de. ya neden işimi Aceleye bitireyim ki Ark. pozisyonunda böyle beklemek varken.

Simülatörde bile aynılar. yani. ok. parking parking. paring Pum. boarding. requ ST yok mu. ya Şuradan bir bakalım çok komik. birir O da çalışmıyor muhtemel küçük. olduğu için herhalde aynı şeyi yapıyor. know şimdi bak ne yapacağım sana Custom. airp positions. diyeceğim muhtemel ekranda görmeyebilir. bu açacağım. sayfayı yok açmıyor da. zaten o zaman çıkalım dışarıya bu. yolcular nereye gider ne yapar şöyle bir. buradan bakalım en azından. baksana ST Çalışmayınca da Görüntü çok. kötü oluyor şuradan kapımı örteyim o. zaman. services Sözde çalıştığını söylüyor. ama gelmedi Ok o zaman. ap Neyse yine klasik istediğimiz olmadı. biz de diğer tarafa bakarız. şöyle Evet sevgili arkadaşlar bugün. Londra'dan Brüksel'e bir seri sefer oldu. baktığımızda Fly Wire geldik Biraz. ayarları değiştirdik ama bugün böyle. topi ne olmuş olabilir dersek de.

Eee bu Brüksel meydanındaki Offset V. yaklaşma oldu. baktığımızda Bu klasmanda bir Tayyar. için kategori anlamında diyorum 15. derecelik bir Offset yaklaşma zaten. stade netw için bir limit anlamına. geliyor. E benim hatırladığım Kahramanmaraş'taki. pist de bu şekilde Kahramanmaraş'a 07. yaklaşması böyle 15 derece limitte. Eee işte i Kuzey Kıbrıs Ercan meydanının. bir bir yaklaşmasını da bu şekilde. yaptılar Bildiğim kadarıyla arev. yaklaşması Eee baktığımızda Bunlar tam. böyle limitte sebepleri ne oluyor işte. bir obstacle bir sınır bir eee e nasıl. diyeyim yaklaşmanın düz yapılamayacağı. bir e sebepten dolayı böyle bir Offset. yaklaşma denk gelebiliyor şu an yeni. ismiyle 2D approach diye geçiyor Aslında. bu Hani eskiden non prion approach. dediğimiz yapılar. iki boyutlu yaklaşma 320 serisine. baktığımızda Aslında Boeing de bu.

şekilde Yani manage yaptığınız takdirde. neredeyse 3D gibi oluyor presion. approach yaparmış gibi yapıyorsunuz ki. fls çıktığından beri zaten artık. hepsi neredeyse Pr alike. yaklaşmaları yorumlara yazarsanız. sevinirim onları da elimizden geldiğince. yapmaya çalışırız birlikte. Umarım Sizler de keyif almışsınızdır bir. sonraki uçta tekrar görüşmek dileğiyle o. zaman brüksel'den Hepinize selamlar. Kendinize iyi bakın Dostlar hoşça kalın

All Devices iOS Android Chromecast